Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Andrius Švarplys. Mielos moterys, neleiskime radikalaus feminizmo marazmams gadinti prigimtinės mūsų draugystės!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 8 d. 1:20

14     

    

Andrius Švarplys. Mielos moterys, neleiskime radikalaus feminizmo marazmams gadinti prigimtinės mūsų draugystės!

„Prievartautojas tavo kelyje“ – „A rapist in your way“...

Lyčių lygybės politika eina būtent šituo keliu (žr. ČIA).
Kai grupė žmonių pradedama iškelti virš visų lyties, rasės, tapatybės pagrindu, šios politikos pabaigoje laukia „visų karas prieš visus“. Laukia ideologinė prievarta.

Tą mes matome JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Lietuvoje. Tarus, kad neužtenka lygybės prieš įstatymą, Teisės Viršenybės, o visa diskriminacija randasi kultūriniuose įsitikinimuose, atsiveria begalinės (tiesiogine prasme – be ribų) erdvės keisti žmonių, bendruomenių, visuomenių kultūrinius įsitikinimus. Tai yra, peržengti ir paneigti fundamentalią teisę į laisvę – religijos, sąžinės, žodžio, minties laisves.

Jeigu diskriminacija randasi kultūroje, tuomet kiekvienas gali pasijausti diskriminuojamas kito tapatybe, religija, įsitikinimais, t.y. tiesiog kito buvimu. Toliau – kito mąstymu, žvilgsniu, numanomu elgesiu ateityje. Visa tai jau yra Vakarų valstybėse.

Tada ne įstatymas, o žmogaus savijauta tampa atskaitos tašku. Tuomet galima atrasti, kad 80% moterų jaučiasi nesaugios (Prancūzijoje). Kad priimanti visuomenė turi keistis pagal atvykėlių poreikius (nelegalios imigracijos problemos Vakarų šalyse). Kad vaikams yra nesaugu tėvo ir motinos šeimoje, o štai finansuojamų globėjų šeimose ir valstybės institucijų instrukcijose – saugu. Kad studentui yra nesaugu universiteto auditorijoje dėl dėstomų žinių ir kad jam turi būti sukuriamos „saugumo erdvės“. Kad tautiškumas, šeima ar ištisa tradicija yra diskriminacijos židinys. Kad buvimas vyru reiškia buvimą prievartautoju.

Kitaip tariant, lyčių lygybės ideologijos pagrinduose glūdi ideologinis (visiškai nemokslinis ir neobjektyvus) postulatas, kuris neturi jokios patenkinamos pabaigos ir virsta agresyvia politine programa, neigiančia prigimtines žmogaus teises.

Būtent dėl šių priežasčių Skandinavija nėra sektinas pavyzdys. Tai nėra joks progresas. Tai yra prasta ideologinė politika, kuri atves tik į lyties/rasės tapatybių susipriešinimą. Tai, kad ši politika dabar yra gerai finansuojama, dar nereiškia, kad ji yra teisinga ir gera politiškai.

Mūsų laikų specifika yra ta, kad ydinga ideologinė programa susitinka ir susijungia su masių visuomenėje susiformavusiu šiltnamio efektu – susvetimėjęs, jausenoje paskendęs individas ir jam pagelbėti pasirengusi vastybė/tarptautinės institucijos/gerai finansuojamų ekspertų armija.

–  –  –  –  –  –

Mielos moterys, būkit pasveikintos ir palaimintos! Mes, vyrai, jus mylime ir be jūsų negalėtume išgyventi!
Kaip ir jūs – be mūsų.

Neleiskime radikalaus feminizmo marazmams gadinti prigimtinės mūsų draugystės ! smile

Su Kovo 8-ąja!

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Balamutas       2020-03-9 17:11

ir yra balamutas.Pagal ji Adomas priekabiavo prie Dievo!Atsipeikek balamute, nes prarysi savo lezuvi.

Puikus       2020-03-9 17:06

straipsnis.Aciu.

Vytautas Čepas apie baisiausias nelygybes       2020-03-8 16:06

Suskaičiuota, kad tik šešių iš 17 upių, ilgesnių nei 100 kilometrų, pavadinimai yra vyriškos giminės. Bet iš 25 Lietuvos vietinių medžių rūšių tik aštuonių vardai moteriški. Tačiau prasčiausia žmogaus kaulų situacija.
Ten tyrimai dar tik prasidėjo, bet jau dabar į dienos šviesą lenda siaubingi dalykai! Štai iš 22 veido kaulų tik du moteriškos giminės (apatinė nosies kriauklelė ir kilpa). O juk tų kaulų daugiau nei 200! Tiesiog protą temdanti nelygybė, neteisybė ir visų įmanomų teisių pažeidimai!

laukim       2020-03-8 14:36

vysgaidzio sventes,tikrai bus.

Žygiuočiau       2020-03-8 14:14

Jei rengtų draugiškai vyrų atžvilgiu nusiteikusių moterų eiseną, o ne šitų piktų, vyrų nekenčiančių būtybių

Balamutas       2020-03-8 10:04

Yra tos, kurios moterys, bet yra mutavusios iš mielų moterų į bobas. Ir tai ne amžiaus problema, tai psichinė būsena arba ankstyvoji progresuojanti senatvė. Toks sindromas - SBS. O jeigu pažvelgsime iš biblijinės tiesos, tai Dievas sutvėrė Adomui moterį kaip bausmę už Adomo seksualinį priekabiavimą prie jo, prie Dievo. Dabar, pažvelkime tiesai į akis, ne vyrai priekabiauja, bet moterys, ir siunta, kad vyrai pasyviai reaguoja į jas. Tad ši eisena skirta parodyt vyrams, kiek yra mūsų labai jūsų geidžiančių. Vyrai, nepraeikite pro šalį. Tad su šventėmis aistringosios, tos kurios dar moterys.

stasys        2020-03-8 9:03

Palikime viska taip kaip yra. Jei vyrams nepavyks pasiūlyti geresnio taikos plano busime verti to ka turime .

Al.       2020-03-8 0:50

Gal žygeivės tą prie to savo šūkio neš Tauragės prievartautojo paveikslą ? Gal į savo žygį jos pakvies ir Tauragės teisėją ?

senas receptas gerai atvėsinantis entuziazmą       2020-03-8 0:13

Reikia:
dėžutės kiaušinių, (gali būti ir pašvinkę).

Raudonojo feminizmo sveikinimas - nacistiškas!       2020-03-8 0:02

https://static01.nyt.com/images/2020/01/28/opinion/28barbara1/merlin_165443295_d564fcc2-fb26-435f-97e0-6623fdf1ed72-superJumbo.jpg
https://img.huffingtonpost.com/asset/5de60dc41f0000f431df036e.jpeg?ops=scalefit_630_noupscale
**********************************************************
Štai ką - raudonųjų „akademikų“ ir jų parengtų chunveibinų inicijuojamą perversmą valstybėje - būtina užkardyti pirmiausiai, kadangi esmingai giminingos (neo)komunizmo („kviečiame ryšėti raudona skarele“) ir nacizmo eisenos (radikalių feminisčių nacistiški saliutai) pasauliniu mąstu visuomet baigiasi dešimtmilijoninėmis(!) nekaltų žmonių aukomis.
Nėra didesnio seksizmo, prieš kurį paradoksaliai ir kovoja feministinės ideologijos apkvaitintos jo adeptės, kaip prieš vyrus (būtent!) nukreipto radikalaus feminizmo atstovės. Jų numatomos demonstracijos Kaune su himnu „Prievartautojas tavo kelyje“, kur vėl ir vėl (kaip „metoo“) atšaukiama nekaltumo prezumpcija, tampi kaltas vien dėl to, kad iš moters gimei vyru.
*********************************************************************
Mieli kauniečiai, negi taip greit užmiršite Lietuvai taip brangią Jūsų praeitį ir rytoj leisitės užtvindomi rudojo ir raudonojo maro bei jų „meilės be pasekmių“ benkartui - feministiniam ir vaivorykštiniam marui?

Mytiūtė       2020-03-7 23:14
dimanstracyje       2020-03-7 22:37

pirmosiose gretose zygiuos ausrina-marina pavilnoniene, ausrina malvina pindeikiene, zopiene, jakabyboniene ir shakaliene.
is paskos lapnos armonikaite, nyyyyylson, janssson, shunsson,  karslsson ir frekenbok.

rinkėja iš Kauno       2020-03-7 22:26

kas šitų idiotiškų eitynių Kaune organizatorės? Socdemės? Ar kokios nors VDU kairuoliškos auklėtinės iniciatyva? Juk viena VDU studentė rusiška pavarde jau buvo apklijavusi Kauną plakatais “Deportuok vyriausybę” ir tai buvo, jei neklystu, didžiosios migrantų krizės metais. Tuometnė kiek nesigėdydami LIetuvos aukštųjų  mokyklų rektoriai žiniasklaidoje demonstravo, kaip jie laukia atvyksiančių  migrantų ir avansu siūlė jiems nemokamas studijas.
Liūdna, kad VDU, kurio atkūrimą Kaune gerai prisimenu, virto liberalleftistų perykla. “Nuopelnai” dėl to atitenka velioniui Donskiui, Aleksandravičiui, Kulakauskui ir kitiems “aktyvistams”, piestu stojusiems prieš Birželio sukilimo vadovų pagerbimą ir palaikų perlaidojimą Kaune. Tokie “profesoriai” kaip Mažeikis , teleportavęsisi iš Šiaulių , irgi VDU reputacijos nepakelia.
Stebiuosi tik vienu - kad ten dar yra tokių drąsių žmonių  kaip Andrius Švarplys. Matyt VDU viršūnės vis dėlto yra nuosaikesnės ir neseka VU Tarptautinių santykių ir politikos instituto direktoriaus Vilpišausko pavyzdžiu. Ten net studentų skundų ir intrigų nevengta, kad tik išstumti Vytautą Radžvilą, aklais negarbinantį Europos Sąjungos projekto.

Ono       2020-03-7 22:16

Mes, visi likusių kitų 72-jų lyčiū actovai kreipsimės į Partiję ir Vireusibę, kad būtū padaritas galas pažangiū lyčiū dyskymynacyjaj- mias irgi norime kat būtū švenčemos ir kitū lyčiū šviantės tokiu pačiu valstybybiniu mastu.
Taj reiške, kat po Moters dienos Vozmoje Marta, Kovo 9-jibturėtū būti Lezbijiečiū diena, Kovo 10-ji, galėtū būti Transgenderpinderiū diena, Kovo 11-ji turėtū būti Gėjū diena, Kovob 12-ji, Zoofilū diena, Kovo 13-ji Nekrofilū diena, Kovo 14-ji, nu ir tajp toleu ir tajp toleu.
Naujesu pažangiu askaičevimu jauvsuskaičiuota 112 lyčiū ir taj dar nia pabajga!
Nuba jeigu bus paskaičiuota jok iš viso lyčiū yra daugeu nei 365? Joooo…
Niagerai, kažkas lyktū bia šventynės dienos…
Aj, pareikalausim kat miatuose būtų pridėtacdienū papyldomai. Jeigu reike tegul pridefa ir papyldomū mėniasiū.
Turim užtykrinti Lygibę vysiems!


Rekomenduojame

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.