Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Geroji Naujiena

Andrius Švarplys. Malda be Dievo

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 11 d. 1:53

12     

    

Andrius Švarplys. Malda be Dievo

Ketvirtadienį per Nacionalinę Maldos Dieną JAV prezidentas Joe Bidenas nepaminėjo Dievo.

Kaip pasikeitė Amerika! Amerikos ištakose stovi nemirtinga Thomo Jeffersono tezė:
„We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal, that they are endowed by their Creator with certain unalienable Rights, that among these are Life, Liberty and the pursuit of Happiness“.

Joe Bidenas dabar išbraukia Dievą iš Amerikos fundamento. Ar tai nėra Amerikos mirtis? Ar sunaikinus prigimtines žmogaus teises sukūrusį tikėjimą, nesusinaikins pačios prigimtinės teisės ir žmogaus laisvės?

Koks stulbinamas sutapimas ir kokia jo reikšmė: įvairovę, lygybę, anti-diskrikiminaciją, toleranciją bandoma įgyvendinti paneigiant laisvės fundamentą.

Was Biden 1st President To Omit ‘God’ in National Prayer Proclamation?

Biden omits the word ‘God’ from national prayer declaration

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mike Adams (Health Ranger Report)       2021-05-13 12:58

Prasidėjo skaičiavimas iki masinio bado, o jūsų pažįstami žmonės badaus
Dabar vyksta masinis badas Amerikoje, kai dėl valstybinio dujotiekio sabotažo jau dabar sunkvežimiai kenčia nuo degalų trūkumo visose Pietryčių valstijose, o tai sutrikdo kai kurių maisto produktų pristatymą.
Jei šis vamzdynas nebus atkurtas per artimiausias 72 valandas, maisto lentynos kai kuriose vietovėse ištuštės ir kils panika.
Tuo tarpu Mičigano gubernatorius Whitmeris bando uždaryti dar vieną dujotiekį, aptarnaujantį Šiaurės valstijas, pademonstruodamas, kad dujotiekio nutraukimas yra inžinerinio Amerikos pramoninės infrastruktūros žlugdymo dalis.
Jei šis apgalvotas uždarymo planas tęsis, šią vasarą kils badas, Amerika pasiners į chaosą ir beviltiškumą. Viskas, žinoma, suprojektuota, nes rinkimus pavogę marksistai stengiasi sunaikinti Ameriką iš vidaus.

https://www.brighteon.com/03677457-5ac3-4f00-ba37-44589e73dc64

Jack Phillips (The Epoch Times       2021-05-12 22:32

124 JAV atsargos generolai ir admirolai pasirašė atvirą laišką, kuriame įspėjo, kad Jungtinės Valstijos yra įtrauktos į gyvybišką kovą, ir paragino „visus piliečius“ įsitraukti į vietos ir valstybės politiką.

„Mes kovojame dėl savo, kaip Konstitucinės Respublikos, išlikimo, kaip niekad anksčiau nuo usikūrimo 1776 m. Konfliktas yra tarp marksizmo šalininkų ir laisvės šalininkų“.

„Rinkimų sąžiningumas reikalauja užtikrinti, kad kiekvienam piliečiui būtų suteiktas vienas teisėtas balsas. Teisėtus balsus nustato valstybės įstatymų leidėjo patvirtinta kontrolė, naudojant vyriausybės tapatybės dokumentus, patikrintus parašus ir pan. Šiandien daugelis tokią kontrolę vadina „rasistine“, siekdami išvengti sąžiningų ir sąžiningų rinkimų “.

Kaip rašoma „Flag Flag 4 America“ interneto svetainėje, tai grupė buvusių karinių lyderių, kurie „įsipareigojo palaikyti ir ginti JAV Konstituciją nuo visų priešų, nesvarbu, ar jie būtų„ vietiniai “, ar„ užsienio “.
„Kinija yra didžiausia išorinė grėsmė Amerikai. Bendradarbiavimas su Kinijos komunistų partija skatina jų pažangą link pasaulio dominavimo kariniu, ekonominiu, politiniu ir technologiniu požiūriu. Turime nustatyti daugiau apribojimų, kad sutrukdytume jų dominavimui pasaulyje ir apsaugotume Amerikos interesus “, - sakoma laiške.

Tarp kitų jų išvardytų grėsmių yra Jungtinių Valstijų, grįžimas prie branduolinės sutarties su Iranu, nelegali imigracija ir „Keystone XL“ vamzdyno tiesimo sustabdymas.
Įsakymai dėl uždarymų, turintys įtakos mokykloms ir įmonėms, prilygsta „gyventojų kontrolei“.

„Mes turime remti politikus, kurie imsis kovos su socializmu, marksizmu ir progresyvizmu, rems mūsų Konstitucinę Respubliką ir reikalaus fiskališkai atsakingo valdymo, tuo pačiu sutelkdami dėmesį į visus amerikiečius, ypač viduriniosios klasės atstovus, o ne į ypatingą interesą ar ekstremistų grupes, kurios naudojamos suskirstyti mus į kariaujančias frakcijas “, - priduriama laiške.

Laiškas buvo baigtas raginant „visus piliečius įsitraukti į vietos, valstybės ir (arba) nacionalinį lygmenį rinkti politinius atstovus, kurie pasitarnaus gelbėjant Ameriką, mūsų Konstitucinę Respubliką, ir atsakydami už tuos, kurie šiuo metu eina pareigas“.
Tuo tarpu Prancūzijoje dešimtys pensininkų generolų buvo nubausti, kai jie neseniai išsiuntė laišką, įspėjantį apie galimą pilietinį karą dėl „mūsų civilizacinių vertybių apsaugos“. Jie kaltino Prancūzijos vadovybę, kad ji nesusitvarkė su nevaržoma imigracija į šalį.
https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/120-retired-generals-military-officers-sign-letter-warning-of-conflict-between-marxism-and-constitutional-freedom_3813043.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-05-12-2&mktids=bf2713edae47b5223ffb0c988da90807&est=IWe57+A1j9aGu4DRDRApr59K9D7vzM8lke8C6O8yoLh4SHH0Y3rCL2C5Ko7DuA==

Health Ranger Report (Brighteon)       2021-05-12 18:39

Amerikoje prasideda hiperinfliacija

Dabar mes išgyvename pradinius hiperinfliacijos etapus ir skolomis grįsto dolerio žlugimą, nes beveik visos kainos kasdien auga. Federalinis rezervas masiškai spausdino trilijonus dolerių - ir tuos pinigus katapultavo ekonomikoje pasitelkdamas „stimulą“ - perkaitina tokių prekių kaip mediena, varis, aliuminis ir geležis paklausą.

Taigi dabar turime vyriausybę, kuri begaliniu pinigų spausdinimu naikina pinigų pasiūlą ir gamybą. Galutinis rezultatas: nevaldoma hiperinfliacija, maisto, degalų ir kitų prekių trūkumas ir spartėjantis mažųjų įmonių, kuriomis remiasi mūsų tautą, žlugimas.

Galų gale tai taip pat reiškia didžiųjų JAV miestų žlugimą ir pasinėrimą į chaosą ir neteisėtumą, nes paskutiniai likę civilizuotos visuomenės bruožai tirpsta akyse.
https://www.brighteon.com/2d4f8741-3e49-4a3d-a5d0-f6609cc49068

stasys       2021-05-12 10:51

Jei autorius taip atidžiai būtų klausesis Trump žodžių , šiandieną jam netektų raudonuoti praleidus proga patileti paskelbus Trump Dievo baimingu krikščionimi . Klysti žmogiška .Gal Biden iš tikro pamaldus krikscionis ir žino jog nevalia Dievo vardą vartoti kur papuola ? Hiperbolizuojama problema autoriaus .

Ačiū       2021-05-11 14:11

vertėjui.

padėsiu Andriui išversti       2021-05-11 13:20

Džefersono citata:
Mes laikome savaime suprantamomis tiesomis, kad visi žmonės yra sukurti lygūs ir kad jie yra Kūrėjo apdovanoti tam tikromis neatimamomis teisėmis, tarp kurių - teisė į gyvybę, laisvę ir laimės siekimą.

Hmm       2021-05-11 12:57

Visi tie liberastai meldžiasi šv. Gretai, vaivorykštinėms aureolėms ir panašiai. Dar kartais atsiklaupia prieš kokį nors šv. (švelnų) milžiną :D

bet'ui       2021-05-11 11:41

Šiuolaikiškai kalbant, jis meldėsi doroviniam abejingumui.

Nunu       2021-05-11 10:55

Dievobaimingas Putinas, nuodijantis oponentus ir žudantis ukrainiečius, myli Trampa, o nekenčia Baideno. Dievobaimingą Putiną ir Trampą sieja fašizmas ir jaunos, gražios moterys. Sakiau nevartok alkoholio su musmėrėmis, kliedesiai prasidėjo.

bet       2021-05-11 8:54

Tai kam jis meldėsi tada? Gal šėtonui?

Kgbistu judejimas       2021-05-11 8:12

Kbistu judejimo sauklys svarplys !

Kovidistų judėjimo       2021-05-11 4:28

pagrindinis tikslas ir yra atimti iš prastuolių prigimtinės žmogaus teisės ir laisves? Jei 1917 metų pasaulinei Proletariato revoliucijai nepavyko galutinai realizuoti savo tikslų - tai šie mano, kad jiems jau šįkart tai tikrai pasiseksią. Pavyks paimti pasaulį. Ir tada, ir dabar prastuoliams ir ubagams vadovauja ne prastuoliai, o oligarchinis-monopolinis ekonomikos elitas, žodžiu, milijardieriai.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.