Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pasaulis, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Šeimos politika

Andrius Švarplys. Laiškas Prezidentui

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 25 d. 23:53

21     

    

Andrius Švarplys. Laiškas Prezidentui

Dalijamės Kauno VDU universiteto dėstytojo dr. Andriaus Švarplio laišku prezidentui.


Gerbiamas Prezidente,

Noriu Jums padėkoti ir išreikšti paramą, kad atstovaujate Lietuvos Konstituciją, lietuvių tradicijos šeimos sampratą ir tuo pačiu demokratijos principą. Dėkoju ir palaikau Jūsų sprendimą nepasirašyti po dalies ES valstybių organizuoto Vengrijos smerkimo dėl LGBT propagandos draudimo.

Linkiu ir toliau priešintis „tuščių būgnų partijai“ Lietuvoje ir ginti Lietuvos Konstitucijos principus, ypač 38 (santuokos ir šeimos) straipsnį, kurio turinį bandoma išplauti įvairiais tiesioginiais ir netiesioginiais būdais. Homoseksualiems žmonėms rūpimus klausimus galima išspręsti nenaikinant tautos ir valstybingumo pagrindo: šeimos, tėvystės, motinystės, vaikystės.

Su pagarba ir geriausiais linkėjimais,

Andrius Švarplys

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mike Adams (The Health Range)       2021-06-29 12:10

Mes nebegyvename „Amerikoje“. Anksčiau buvusi Amerika dabar yra priešo okupuota tauta, valdoma autoritarinių tironų, įsitvirtinusių suklastojus rinkimus ir pavaldžių Kinijos komunistų partijai. „Big Tech“ korporacijos taip pat dirba Kinijos labui, o JAV vykdoma cenzūra atspindi kovos su laisve cenzūrą komunistinėje Kinijoje.
Kinijos tikslas Amerikoje yra kiekvieno gyvo amerikiečio sunaikinimas, po kurio seka JAV žemyno okupacija, paverčiant tautą žemės ūkio maisto gamintoja, kad būtų maitinamas komunistinis režimas Kinijoje.
Kinija sumokėjo Bidenams, daugumai gubernatorių ir beveik visiems demokratams už dalyvavimą šiame visiškame Amerikos sunaikinime. Kitas etapas apima ginklų konfiskavimą visoje šalyje, o po to - sausumos invaziją.
https://naturalnews.com/2021-06-28-ccp-now-controlling-everything-americans-living-under-foreign-enemy-occupation.html

abc.       2021-06-29 11:47

tai kaip laiškas seneliui į kaimą.p.s vėliau bus juokinga,na o dabar rašykit ,rašykit…

Sky News Australia       2021-06-29 0:43

2011 m. Oficialiame Kinijos vyriausybės pranešime aptariamas „ginklavimas konkrečiais virusais, kad būtų galima kovoti su rasėmis“.
Oficialiame Kinijos vyriausybės dokumente, pateiktame Jungtinių Tautų biologinių ginklų konvencijai 2011 m., Kalbama apie „specifinių virusų ginklus, nukreiptus į rases“, teigia „Sky News“ vedėja Sharri Markson. „Tai šokiruojanti ir groteskiška bioresurso sritis“, - sakė M. Markson. Ji teigė, kad tai buvo įspėjimo dalis, įtraukta į oficialų vyriausybės pateiktą 2011 m. Jungtinių Tautų biologinių ginklų konvenciją. Ponia Markson teigė, kad dokumentai rodo, kad Kinijos vyriausybė ypač rimtai atsižvelgė į galimą laboratorijos nutekėjimą. „Taigi rimtai jie teigė, kad laboratorijos nutekėjimas, susijęs su virusų tyrimais, gali sukelti didelį pavojų visai žmonijai“. „Kinija netgi sako, kad biotechnologijų tyrimai reiškia, kad kyla sunkumų laikantis biologinių ginklų konvencijos“. “Nėra įrodymų, kad COVID-19 būtų biologinis ginklas, nei kad Kinija būtų įvykdžiusi biologinę ataką”, - sakė p. Markson. „Svarbu tai, kad Kinijos vyriausybė įtraukė diskusiją apie šias grėsmes į savo oficialų pareiškimą Jungtinių Tautų biologinių ginklų konvencijai kaip svarbius klausimus, kurie galėtų turėti įtakos tolesniam Konvencijos laikymuisi“. „Niekas šiame dokumente svarbiausia, kad Kinija susirūpinimus dėl laboratorijos avarijos ir grėsmės, kurią tai gali sukelti žmonijai. „Kinija ir jos draugai per pastaruosius 19 mėnesių ne kartą tvirtino, kad laboratorijos nutekėjimo Uhane galimybė yra sąmokslo teorija. Tai melas “. Ponia Markson kalbėjosi su buvusiu tyrėju, kuris JAV vyriausybės darbo grupėje vadovavo COVID-19 kilmei nustatyti - Davidu Asheriu.
https://www.youtube.com/watch?v=Dum5i8B2Vdo

pafrontės Lietuva       2021-06-28 20:45

Neseniai perėjau pirmyn atgal Gedimino prospektą. Septintą dešimtmetį juo vaikštau. Ėjau palaikyti šeimų maršo prie Seimo.

Seimas kažkoks apleistas, nugyventas, aptrupėję šaligatviai aplink ir tuštuma viduje: moralės, intelekto, patriotizmo tuštuma, kažkokia dvokianti bala. Kas ją nusausins? Gal masonas Skvernelis, vežęs į Lietuvą juodus „pabėgėlius“? Gal kolchoz-buožvaikis milijonierius Karbauskis? Nuojauta prasta. Šita kompradorų-degeneratų valdžia susikraus lagaminus ir išbėgios, liksime mes, kurie Londone, ar Viduržemio Rivjeroje neturime vilų, kurie dirbome dirbome ir nieko neužsidirbome.

Tuoj tuoj bėgsime ant tatamio ir griausime ant menčių Lukašenką, sodinsime jo vietoj Tichanovską, o gal lygiagrečiai ir Putiną versime? O kas mums reiškia, kai pas mus tokie apsipūtę idiotai paviloniai užsienio reikalų Seimo komitetui vadovauja. Juk tikrai, tokį beprotį matydami kaimynai turėtų ne juokais išsigąsti! O premjerė, seimo pirmininkė, kuo jos už durnių Ž.Pavilionį geresnės? Niekuo, tokios pat arogantiškos besmegenės, kokio stribo „pirštu padarytos“.

Backa bijo durnių, ginkluojasi, nuvyko apžiūrėti, kaip baltarusiški snaiperiniai šautuvai ir šoviniai gaminami. Pasirodo, net optiką tiems šautuvams patys baltarusiai pagamina. Sakė šovinių atsargas susikraus, kad turėtų kuo nuo Lietuvos durnių atsišaudyti.


Gražūs lietuvaičiai pievelėje už Seimo, balti, skamba muzika, grupėmis po 15 žmonių apeina Seimo „balą“. Eina oriai, tyliai, kaip pro numirėlį, karste paguldytą, į anapilį išlydint. Bet juk taip ir yra. Ši valdžia pagimdyta mirusi, kaip neišsivystęs embrionas, kurio vieta muziejuje, Kunstkameroje, kolboje su formalinu. Užrašas po šiuo eksponatu turėtų skelbti: Štai į ką išsigimė Lietuva per 30 kolonijinės „nepriklausomybės“ metų.

Taigi taigi, kaipgis       2021-06-28 17:08

Praeitame komentare minėtas asmuo yra toks tarsi veidmainystės svogūnas, susivyniojęs į kelis veidmainiavimo sluoksnius. Gali juos bandyti lupti iki apsiašarojimo, o po jais bus dar kiti. Ne veltui, kai dirbo vienoje įstaigoje, jo pravardė buvo Tartiufas smile

Paulius Vaineikis OFM savo fb       2021-06-28 14:42

reagavo į kritiškas pastabas, nuskambėjusias jo atžvilgiu Lietuvos radijo „Mažosios studijos“ laidoje: „Kai išgirstu, eilinę leftistų, jų massmedios propagandą apie save, apie „Šeimų sąjūdį“ ir kitus sveiko proto žmones, nesistebiu ir priimu, kaip kokybinį įvertinimą, kad darom gerai. Bet, kai išgirdau LRT radijo laidos „Mažoji studija“ Vytauto Ališausko absurdiškus kaltinimus, kad kunigas su Švenčiausiu Sakramentu, kartu jį sekusiais visuomenės marginalais, nusikaltėliais, netikinčiais norėjo sugriauti Seimo sienas ir susidoroti išžudant ten esančius žmones, supratau, kad „Mažosios studijos“ ir jų „katalikiškus“ intelektualus ištiko sveiko proto krizė“.
P. S. Kaip Vytautas Ališauskas, žinant jo orientaciją, išvis gali atstovauti Katalikų Bažnyčiai? „Mažoji studija“ irgi nėra privati laida.
Kaip KB gali vis nerti į katakombas, kai tik iškyla pareiga tvirtai ir aiškiai pasisakyti doroviniais klausimais, ypač asmenų dorovinės elgsenos klausimais?

O kas iš valdžios       2021-06-28 7:36

sureaguos į situaciją ligoninėse,kurios karantino metu virto mirties fabrikais,kuriose įsitvirtina žiaurus elgesys su žmogumi,prie jo neleidžiant artimųjų.Įsigali medicinoje sadizmas?Kodėl tyli politikai,visos partijos?Senas žmogus nurašomas,kaip gulaguose ar Aušvic,Dachau.Kas čia vyksta?Gaila žuvusių per sukilimus ,partizanų,bet juk ir dabar žudomi žmonės,jų negydant ir visi tyli.Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ošia visos šou žvaigždės,politikai,visuomenės veikėjai,o dėl nurašytų žmonių?

Pagarba        2021-06-27 9:30

komentuotojui “pritariu”. Toliau taisykite.

ah1       2021-06-27 8:31

jei prezidentas LR Konsitucijos garantas tai jo pareiga garantuoti LR Konstitucijos veikimą Lietuvoje tame tarpe 38 str., 7 str. - garantuoti negaliojimą antikonstitucinių teisinių aktų. 

tiek> žodžio laisvė        2021-06-26 14:03

brangioji , neįkainojamoji ,saldžiabalse.Užtikrinu pačią ,kad VISI iki vieno Lietuvos žmonės pasisakom tik už demokratiją , laisvę . Bet tikrai nesam už tai,kad anaiptol NEDEMOKRATIŠKŲ,vienpusiškų ,nedraugiškų kaimyninei valstybei Lietuvos veikėjų veiksmais nei iš šio nei iš to būtų suteikta rimta priežastis kilti kariniam konfliktui su taikiais kaimynais (menant Venesuelos prezidentinio skandalo atvejį - ten “iniciatyvos” ėmėsi galingoji USA ,kas yra nepalyginama su Lietuvos galimybėmis).Aplamai ,kas galėtų paneigti ,kad iškrypėlių “problemų” primetimu mūsų tolerantiškai visuomenei būtent ir siekiama “uždengti” tikrą Lietuvai iškilusį pavojų? Taigi, už laisvę ir taikų darbą , brangusis “žodžio laisve”.

12:19, 12:21       2021-06-26 14:00

Dvasios vargeta, kodėl žemini lietuvių tautą, puldinėdamas kitas tautas, šiuo atveju – žydų? Jei esi lietuvis ar/ir ne provokatorius, nors tai mažai tikėtina, rūpinkis mūsų, lietuvių tauta, jos problemomis, o ne apgailėtinus pramanus apie kitus platink. Be to, A. Š. Laiško tema, raginimas – irgi kiti.

Protingi tie žydai        2021-06-26 12:21

Investavo kažkada žydai savo didelius pinigus į Vilniaus prekybos verslą , atidavė savo pinigus valdyti Nerijus Numavičiui, tuo pačiu davė ir “stogą”, o dabar, kad milijardai nedingtu, o Numa su pinigais nepabėgtų, tai kontroliuoti savo žydelka Kaetana kaip žmona šalia pristatė. Dabar, gimus sūnui, ir teisėtu paveldėtoju aprūpino. Protingi tie žydai!

Klausimėlis        2021-06-26 12:19

O Nausėda žydas ???

Janina       2021-06-26 11:26

Pritariame: aš ir visi patriotiškai nusiteikę, sąžiningi emigrantai, kurie iš Lietuvos biudžeto niekada nekaulijame pinigų, kaip daro PLB valdyba. Pasirašome ir dėkojame p. Švarpliui už iniciatyvą.

XXR       2021-06-26 11:20

Pritariu ir pasirašau.

Kis       2021-06-26 11:17

nieko nebeprtidursi,belieka tik pritarti issakytai minciai.
Su pagarba Prezidentui.

Padėka ir pagarba Prez. Gitanui Nausėdai,       2021-06-26 10:51

stojusiam ikivalstybinių prigimtinio įstatymo (šeimos), klasikinių dorybių pusėn. Nuo Antikos laikų ištirta ir rūpestingai primenama,
kad Vakarų demokratija sumanyta ir galima tik ant dorybių bei šeimos pamato. Be dorybių ugdymo ir dorovingų piliečių, prigimtinės šeimos instituto
puoselėjimo demokratija tampa demagogų šydu tironijai pateisinti.
Tai akivaizdžiai stebime Lietuvoje, o dar anksčiau – svetur.
************************************************************
Įkvėptai apie organinį teisingumo ir valstybės ryšį – Platono dialoguose.

Žodžio laisvė...       2021-06-26 9:27

>tiek,
Lietuva negali pasyviai stebėti ir tylėti,kaip kaimyninėje žiauriai elgiamasi su jos
piliečiais.Kiekvienas padorus žmogus,tiesiog privalo stoti ginti skriaudžiamą.Per karą buvo lietuvių,kurie gelbėjo žydus.Ir tai suprantamas humanizmas.Tai padoraus žmogaus visiems suprantamas elgesys.Taip šiandien padorūs žmonės skausmingai per-
gyvena kaimynų skausmus ir bando tam priešintis,gelbsti žmones.Kai žmogui bėda,jis gali tikėtis prieglobstį gauti Lietuvoje.Galų gale,diktatoriai ne amžini,bet kaimynai amžini ir mes privalome jiems ištiesti pagalbos ranką.Pritariu Lietuvos Prezidentui
už jo teisingą,žmonišką poziciją.Kiekvienos valstybės vadovas privalo vadovautis tei-
singumo ir gėrio gynimo savo valstybėje ir ES.Ačiū,Prezidente.

tiek       2021-06-26 7:45

Klausimas prezidentui : kaip ir kada bus sureguliuoti santykiai su Baltarusija? Negalima pasiduoti vakarų provokatoriams Lietuvą paverčiant jų norų įkaite. (gaila ,bet sovietinės propagandos trafaretas š.atv. tiesiog nepakeičiamas ).Negalima daryti nuolaidų ir URM vaduko kvailiojimams dergiant Aleksandrą Lukašenką - teisėtą Baltarusijos Prezidentą . Yra ir daugiau klausimų : Lietuva virto kažkokiu antivalstybinės veiklos prieš Baltarusiją forpostu ,keliamas didžiulis pavojus valstybei teikiant prieglobstį apsišaukėlei Baltarusijos “prezidentei”. Tai visiškai nepriimtina ir net negali būti lyginama su problema dėl iškrypėlių siautėjimo (kas taip pat turėtų būti tuojau pat nutraukta,tam yra labai gerų pavyzdžių ir ES valstybių tarpe).

sveika visuomenė       2021-06-26 7:10

su sveiku mąstymu palaiko Prezidentą. Pagarba dr. A. Švarpliui.

Pritariu        2021-06-26 3:29

Laiško turiniui, tik turėtų būti: atstovaujama “kam”, o ne “ką”, pasirašyti “ką” o ne “po ko”, “su pagarba ir ...” nėra išskirtinė sakinio dalis, kablelis nereikalingas.


Rekomenduojame

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Garsioji knyga „Liberalizmas yra nuodėmė“ – jau ir lietuviškai

Nuo bačkos. Buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis: jei negali skiepytis, pasirink kitą profesiją

Vengrija: Vakarų Europoje dygstant mečetėms, mes statome bažnyčias

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.