Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Andrius Švarplys. Keli pastebėjimai apie ALF ir George Sorošo diegiamas vertybes ir sąvokas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 12 d. 8:31

11     

    

Andrius Švarplys. Keli pastebėjimai apie ALF ir George Sorošo diegiamas vertybes ir sąvokas

Atviros Lietuvos Fondas galėtų naudoti šią nuotrauką kaip savo logotipą. Abi organizacijos – Black Lives Matters ir ALF – yra finansuojamos George Sorošo. Vadinasi, vertybės ir misijos sutampa.

–  –  –  –  –

Fondas taip pat turėtų būti už tokią Ameriką, už tokią teisinę valstybę:

 

Sakote, „mes prieš smurtą, už taikų protestą!“? Smurtas buvo vykdomas Black Lives Matter ir kovos su fašizmu vardu. Tai ne „prisišliejusių blogiečių“, o masinis ir idėjinis (ir, daugeliu atveju, koordinuotas) veiksmas.

 

–  –  –  –  –

Tik su didžiule nostalgija galima prisiminti senojo ALF veiklą, kuri koncentravosi į Vakarų klasikinės kultūros atvėrimą lietuvių kalba, knygų ir vadovėlių leidybą, paramą konferencijoms ir stažuotėms.

2017m. atsikūręs Atviros Lietuvos Fondas pasižymi visai kitokia veikla. Birželio 5 d. mitingas Vilniuje kartu su vandalizmu Amerikoje stulbinamai atskleidžia G.Sorošo finansuojamų organizacijų pobūdį.

Būtinas apmąstymas, koks yra ryšys tarp intelektualių formulių „pilietinė visuomenė“, „atvira visuomenė“, „žmogaus teisės“ ir riaušių JAV.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

C-Fam       2020-06-13 12:55

https://c-fam.org/friday_fax/u-s-fails-to-stop-pro-abortion-mandate-for-the-un-population-fund/
Niujorkas, birželio 12 d. (C-Fam) JT Gyventojų fondo vykdomoji valdyba patvirtino agentūros strategijos pakeitimą, kuris agentūrai leis skatinti abortus kaip humanitarinę teisę.

Nepaisant nuolatinių D.Trampo administracijos pareigūnų pastangų sustabdyti JT abortų propagavimą, JAV delegacija Jungtinėse Tautose negalėjo užkirsti kelio JT Gyventojų fondo strateginio plano pakeitimams, susijusiems su abortu, per penktadienį vykusį virtualų agentūros vykdomosios valdybos posėdį, birželio 5 d. Į strategiją dabar įtrauktas abortų skatinimo manifestas, vadinamas „Nairobi viršūnių susitikimo pareiškimu“.
Nairobio aukščiausiojo lygio susitikimo pareiškimas apima „teisę į abortus visomis įstatymų galiomis“ kaip dalį „teisės į lytinės ir reprodukcinės sveikatos paslaugas humanitarinėse ir trapiose situacijose“.

Ji taip pat išplėtė „lytinės ir reprodukcinės sveikatos“ apibrėžimą, kad apimtų homoseksualų ir transseksualų teises, kaip to reikalavo abortą palaikantis Guttmacherio institutas ir medicinos žurnalas „Lancet“.

JT Generalinė asamblėja nesiderėjo dėl Nairobio viršūnių susitikimo pareiškimo ir jo neparėmė, nes tokios mintys dažnai atmetamos. Daugelis šalių pasirinko nedalyvauti konferencijoje, nes agentūros nepaisė daugiašališkumo, o pro-life ir pro-family organizacijoms nebuvo leista dalyvauti.

Trumpo administracija priešinosi Nairobio viršūnių susitikimo įsipareigojimams, pateikdama griežtą formuluotę 2019 m. lapkričio mėn. JT Gyventojų fondo ir Danijos bei Kenijos vyriausybių surengtoje konferencijoje. Tačiau birželio 5 d. vykusiame UNFPA vykdomosios valdybos posėdyje JAV ir kitos panašiai mąstančios šalys nesugebėjo sutrukdyti aukščiausiojo lygio susitikime prisiimtų įsipareigojimų įtraukti į agentūros strateginį planą.

Praėjusią savaitę deryboms patekus į aklavietę, pirmininkė pasiūlė kompromisinį tekstą, kuriam pritarė JAV delegacija ir panašiai mąstančios šalys, turinčios gyvybei palankesnių problemų.

Šis kompromisas leido pateikti nuorodą į JT gyventojų vykdomosios valdybos 2017 m. sprendimą, kuriame teigiama, kad agentūros strateginį planą galima įgyvendinti tik laikantis Tarptautinės gyventojų ir plėtros konferencijos (ICPD) veiksmų programos ir „laikantis tarptautiniu mastu pripažintų žmogaus teisių. “ ICPD susitarime, dėl kurio derėjosi ir kuriam pritarė visos valstybės narės, JTFPA suteikiami jų įgaliojimai ir griežtai ribojamas abortas.

Pro-life valstybės narės tikisi, kad įtraukdamos šį įspėjimą JT gyventojų fondas sulėtins abortų skatinimą ir humanitarinės teisės į abortą reikalavimą.

Vis dėlto ką tik paskelbtame pranešime apie Nairobio viršūnių susitikimą JT Gyventojų fondas teigia, kad Nairobio viršūnių susitikime dalyvavusios šalys „sutiko“ su „esminiu seksualinės ir reprodukcinės sveikatos ir teisių intervencijų paketu“, įskaitant „prieigą prie saugaus aborto“. “

Vis dėlto Nairobyje kelios šalys prisijungė prie JAV prieštaraudamos aborto, kaip teisės, sampratai, ir tik viena šalis padarė pareiškimą, kuriame aiškiai įsipareigojo atlikti abortus.

JT gyventojų strateginio plano pakeitimas gali parodyti esminį JT abortų propagavimo momentą. Iki šiol viskas, ką JT Gyventojų fondas padarė siekdamas skatinti abortus, buvo neteisėta.

JT susitarimai, reglamentuojantys agentūros darbą, draudžia tarptautinėms organizacijoms propaguoti abortus. JT susitarimai dėl abortų sprendimus dėl jų teisėtumo aiškiai palieka valstybėms. Jie tik leidžia tarptautinėms agentūroms spręsti abortų padarinius sveikatai ir padėti moterims išvengti abortų.

 

Gaila       2020-06-13 11:54

tos Lietuvos. Nesuprato kur ją įtraukė gudrūs žydai.

Varna       2020-06-13 11:37

Gaila tos mergikės. Nesuprato kur ją įtraukė gudrus dėdės.

To Life Site News       2020-06-13 10:21

Čia rimtai? Teisybė? Ne fakenevvsas? Angliškai nesuprantu ,o čia lietuviškai ,bet suprasti kas su kuo ,kas yra kas reikia turėt lakią fantaziją .

Juokas       2020-06-13 10:13

O ta mergikė labai nori didelio

Kątik LRT ištyrė ir nustatė ,       2020-06-12 21:00

Kad su žodžiu FUCK viskas gerai ir jį vattoti galima:
LRT FAKTAI. Ką reiškia „fuck the police“?

Life Site News       2020-06-12 20:13

https://www.lifesitenews.com/news/did-you-know-black-lives-matter-supports-abortion-homosexuality-anti-family-agenda
2020 m. Birželio 10 d. („LifeSiteNews“). Nors „Black Lives Matter“ išoriškai atrodo socialinio teisingumo organizacija, siekianti puoselėti juodųjų amerikiečių teises, daugelis nustebo pamatę, kad jos misijos perdaryti Ameriką pagrindas yra abortų, homoseksualų ir kovos su šeima programa.

Internetiniame manifeste „Ką mes tikime“, „Black Lives Matter“ organizatoriai Patrisse Khan-Cullors, Alicia Garza ir Opalas Tometi sako, kad jie ir jų pasekėjai griauna vakarietišką šeimą. Jie sako, kad išsivadavo iš „heteronormatyvaus mąstymo“ ir reikalauja „reprodukcinio teisingumo“.

„Mes griauname Vakarietišką šeimą palaikydami vienas kitą kaip išplėstines šeimas ir „ kaimus “, kurie kolektyviai rūpinasi vienas kitu, ypač mūsų vaikais, tiek, kiek motinoms, tėvams ir vaikams yra patogu“, - rašė jie.
„ Kai jungiamės norėdami išsilaisvinti iš griežto heteronormatyvaus mąstymo, tiksliau, tikėjimo, kad visi pasaulyje yra heteroseksualūs “, - tęsė jie.
„Mes nusipelnėme reprodukcinio teisingumo [t. y. teisės į abortą], kuris suteikia mums nepriklausomybę savo kūno ir tapatybės atžvilgiu, kartu užtikrinant, kad mūsų vaikai ir šeimos būtų palaikomi, saugūs ir galėtų klestėti“.
Nepaisant to, visi trys judėjimo įkūrėjai užaugo nepažeistose šeimose. Patrisse Khan-Cullors, 36 m., yra LGBT aktyvistė, kuri, būdama 16 metų, paliko savo vedusių tėvų namus, pranešusi jiems apie savo homoseksualumą. 39 metų Alicia Garza taip pat užaugo su abiem tėvais namuose ir dabar yra „vedusi“ su baltaodę, kurią galima laikyti „transseksualiu vyru“. Garza taip pat laiko save LGBT aktyviste. Opal Tometi, 35 m., užaugo su Nigerietiškais tėvais bei dviem broliais Arizonoje.
2015 m. Duodamas interviu MSNBC, Khan-Cullors pabrėžė „Black Lives Matter“ įkūrėjų „keistą tapatybę“.
„Net pavadinimą #BlackLivesMatter sukūrė dvi juodaodės lezbietės, aš ir Alicia, ir viena Nigerijos kilmės amerikietė Opal Tometi“, - sakė ji.

Khanas-Cullorsas aiškino, kad „nuo pat pradžių“ judėjimui buvo svarbu atkreipti dėmesį ne tik į „jaunų juodų berniukų žudymą“, bet ir į „visą juodaodžių gyvenimą“, įskaitant transseksualų žmones. Khan-Cullorsas teigė, kad praeities pilietinių teisių lyderiai neatstovavo visiems juodaodžiams.
„Istorinis juodaodžių pasakojimas kovėsi už juodus cis-hetero krikščionių vyrus. Tiek jų, tiek jų gyvybės yra pokalbio priešakyje“, - sakė ji.
„Black Lives Matter“ buvo kaltinami dėl to, kad jie pasinaudojo George’o Floydo žmogžudyste dėl politinės naudos.
Ryanas Bombergeris, maišytos rasės pro-life aktyvistas, teigė, kad „Black Lives Matter“ organizacijos dėmesys LGBT ideologijai yra viena iš dešimties priežasčių, kodėl jis niekada neprisijungs prie judėjimo.
„Jie labai skatina homoseksualumą ir transgenderizmą“, - birželio 5 d. „Townhall“ parašė Bombergeris. https://townhall.com/columnists/ryanbomberger/2020/06/05/top-10-reasons-i-reject-the-blm-n2570105?fbclid=IwAR1w4YcmUQhOBscfihkFObSsZCr4V6sYFk3kiwTkhG0g55cGegoU3t8cc9g
Bombergeris taip pat prieštaravo „Black Lives Matter“ atsisakymui spręsti didžiąją tėvystės problemą juodaodžių amerikiečių bendruomenėje.
„Jie visiškai nevertina tėvystės“, - rašė jis. „Kiekvienas „ kaimas “, kuriame yra šeimų be tėvo, yra daugiau nusikalstamumo, kvaišalų vartojim0, abortų, mokyklų nebaigusių asmenų, skurdo. #DadsMatter “.
Bombergeris taip pat pažymėjo, kad „Black Lives Matter“ manifesto autoriai neatrodo svarbūs jauniausiems juodaodžiams.
BLM grupės paskelbė „solidarumą“ su „reprodukcinio teisingumo“ grupėmis dar 2015 m. vasario mėn. Negalite kartu kovoti su smurtu jį palaikydami“, - teigė jis.
Khanas-Cullorsas ir Garza pradėjo judėjimą „Juodoji gyvybė“ po to, kai ispanas George’as Zimmermanas 2013 m. buvo išteisintas dėl 17-mečio juodaodžio Trayvono Martino nužudymo. Judėjimo vardas dabar yra protestų, JAV ir kitur Vakaruose, sinonimas.

Jinai       2020-06-12 19:12

Žinovė-ekspertė? O gal tik paprasta kvaiša…

Andriau       2020-06-12 13:14

Parašymas, kad kažkada ALF buvo kitoks, primena pasakas iš serijos Volodia ir žąsys. Koks Volodia buvo geras, o išaugo toks blogas. Norite pasakyti, kad kažkada Sorošas buvo kitoks? Tiesiog Sorošas nutarė, kad metas imti derlių, nes jau pats senas.

DDD       2020-06-12 10:50

Bernis Sandersas neatsargiai pažadėjo demokratams lapkritį nesėkmingų rinkimų atveju valdžią paimti jėga. Dabartiniai įvykiai JAV ir Europoje - tik sorošistų repeticija. Amerikos laukia rimčiausias vidinis sukrėtimas jos istorijoje. Europoje irgi bus veikiama ta pačia linkme - prisiminkime, kaip KGB pinigais šertos Vakarų jaunimo grupuotės paralyžuodavo JAV bazes Europoje Vietnamo karo metu ir vėliau. Pinigų yra ir dabar - KGB didžiulius pinigus ateities tikslams pervedė į Vakarus Sovietijai byrant. JAV šiomis dienomis neatsitiktinai paskelbė apie savo pajėgų Europoje perdislokavimą iš sorošiniams leftistams neatsparių šalių.Tad geopolitiniu požiūriu ir ALF bei alfininkų valdomos LRT anti-amerikinė bei anti-natinė propaganda yra logiškai neišvengiamas reiškinys.

Kis       2020-06-12 10:15

Palaukite,o argi po tokiu pogromu,nera preteksto uzdrausti visas sias Sorosines lesyklas,juk tai ANTIKONSTITUCISKA.prisidengus lozungais uzsiimti na kad ir bandityzmu?Kiek mes taikstysimes,bijodami priespastayti jegai -jega?Gal nustokime elgtis,kaip zvairiai dairydamies,kas ka pasakys,kas ka pagalvos.JUk nepilnameciu itraukima i “politikavima”,smegenu apdorojimais laikyti uz” geri”?Juk negi musu palikuonis nesupranta,kad geris nuo blogio skiriasi ne tik spalva,bet ir veiksmais?Kur jus matote siuose video,?Atsipeikekime,juk is musu anuku .vaiku norima padaryti zombiais ,kurie puls deginti,sprogdinti pagal kazkieno komandas?


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.