Dienos aktualija, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Andrius Švarplys. Kas gali sustabdyti šitą idiotizmą?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 3 d. 23:23

33     

    

Andrius Švarplys. Kas gali sustabdyti šitą idiotizmą?

Penktadienį Atstovų Rūmų pirmininkė, Demokratų partijos lyderė Nancy Pelosi pristatė naujas taisykles JAV parlamentui (apie tai daugiau skaityti ČIA).

Dėl jų dar bus balsuojama.

Nebus galima vartoti žodžių tėvas, motina, sūnus, dukra, brolis, sesuo, dėdė, teta, vyras, žmona, nes jie yra diskriminuojantys.

Jis ir ji bus keičiami į member ir delegate – anglų kalboje šie žodžiai neturi nuorodų į lytį.

Dar juoksimės?

Kas gali sustabdyti šitą idiotizmą?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lietuvių kalba mus natūraliai saugo       2021-01-7 1:18

Nuo genderizmo iškrypėlių, nes visi daiktavardžiai turi arba vyrišką, arba moterišką lytį, taip lengvai pas mus tokių nesąmonių neįvesi.

katinas       2021-01-5 23:55

ziurkyne irgi nera broliu, seseru, tevo, zmonos,  vyro. Neretai pasitIko, kad ziurkes (ne)savo mazuosius ‘suvalgo’.

>> Naujienai       2021-01-5 22:36

Na, tada, prispaudus reikalui, bus galima nueiti padaryti ir ant Seimo laiptų. Vis tiek jau nieko slapto būti negali, tai kam čia varžytis. Gal prie tos minties pratino ir Šimašiaus ,,pliažas”?

> Naujienai       2021-01-5 22:28

Tai tas Raskevičius netikras gėjus, tik padarytas? Nes tikriems gėjams moterys šlykščios. Vienas pažįstamas gėjus net paaugles vadindavo rujojančiomis telyčiomis. Šioje vietoje derėtų pagalvoti ir apie tai, kokiame ,,rojuje” gyvens vaikai, jei dabartinė chunta įteisins gėjų ,,šeimas”.

Naujiena iš seimo       2021-01-5 21:54

TV3 pranešė ,kad Profesionalus Gėjus Tomas Vytautas Raskevičius pasiūlė panaikinti vyrų ir moterų tualetus ir padaryti juos bendrais. WTF?

Hm.       2021-01-5 18:11

Laimė, žodis „idiot“ irgi neturi „nuorodų į lytį“ anglų kalboje.

Šiaip tai net sunku patikėti savo akimis, kad tokie dalykai vyksta.

to Comrade Stasys       2021-01-5 15:39

O drg.Liūtas Trockis (Lev Davidovich Bronstein Trotsky) iš Amerikės su kokiais prievaizdais ir slaptais valstybės patarėjais buvo atplukdytas į Europą ir nubogintas į Peterburgą kam ir kodėl? Kas buvo jo palydovai ir prievaizdai toje kelionėje mums nepavardinsi? Ar Kapsukės docentas su meiluže nepašnibždėjo pačiam į ausį, ką? Negi nevardinsi jo bendražygių tame garlaivyje būsimiems Europos, kaip konkurentės, drapalintojams. Dabar ją drapalina, prievartauja, Mokslinis Covid’as, tiesa ar kaip? “Pamčykit” mums susigaudyti čia, gerai? Mūsų prapiesoriai su pseudo politikieriais ir inteligentais neįgalūs šiame reikale, kai statoma Pasaulinė Vyriausybė. Nagi paraginkite peterburgiečius tą pseudo kreiserį “Aurorą” pervadinti į SS Kristianiafjord’ą. Mūsiškių docentų blauzdos per plonos tai padaryti - paraginti Peterburgo profesorius tai padaryti. Tschüß!

ateitis tamsi       2021-01-5 14:58

Sustabdyti ta kvailuma galejo vyrai, bet jie issigime ir tapo bailiais. Neveltui senovej jos neturejo teisiu… Matyt, kad kazka senoliai zinojo, bet uzmirsom. Taigi…

StasysSG       2021-01-5 13:35

BET. Kodėl ši Sausio 6-ji svarbiausias Mr. Trumpo rinkimų mūšis?

1. Koks yra Kongreso vaidmuo?
Sausio 6 d. Senatas ir rūmai susitinka abėcėlės tvarka atidaryti ir suskaičiuoti 50 valstijų ir Kolumbijos apygardos rinkimų balsų pažymėjimus. Bet kuris narys gali prieštarauti bet kurios atskiros valstijos rezultatams. Procesas labai išsamiai aprašytas JAV teisiniame kodekse. Kandidatas, surinkęs 270 rinkėjų balsų, yra nugalėtojas. Sesijai vadovaus viceprezidentas Mike’as Pence’as, kurio pareiga yra būti Senato pirmininku. 
2. Kas gali nutikti šį kartą?
Daugybė rūmų respublikonų pareiškė, kad jie prieštaraus oficialiems rinkimų rezultatams iš kai kurių ar visų šešių valstijų, kurias laimėjo Bidenas. Net keliolika respublikonų senatorių sako, kad jie taip pat pateiks prieštaravimų dėl vieno ar daugiau valstijų rezultatų.
3. Kas tada vyksta?
Jei bent vienas atstovas ir vienas senatorius prieštarauja valstybės rezultatui, jungtinė sesija tuoj pat nutrūksta, kol dar nėra sušaukta kita valstybė. Rūmai ir Senatas susitinka atskirai, kad prieš dvi valandas diskutuotų apie prieštaravimą prieš balsuodami dėl to, ar suskaičiuoti, ar atmesti atitinkamus rinkėjų balsus. Balsai būtų atmesti tik tuo atveju, jei prieštaravimą patvirtintų abu rūmai. Turint demokratų daugumą Rūmuose ir keliems respublikonų senatoriams, prieštaraujantiems D.Trumpo bandymams panaikinti Bideno pergalę, būtų mažai tikėtina, kad bet kokiam prieštaravimui pavyks išmesti rinkėjų balsus. Bet jei reikalingos atskiros dviejų valandų diskusijos kelioms valstijoms, procesas gali tapti užsitęsusiu, sudėtingu reikalu.

4. Koks yra Pence’o vaidmuo?
Tradiciškai laikomasi nuomonės, kad Pence’as, kaip pirmininkaujantis pareigūnas, šiame procese daugiausia vaidina ministrą - saugo tvarką, išklauso prieštaravimus, skelbia rezultatus. Tai reiškia, kad jis gali atsidurti nepatogioje situacijoje, kai jam tenka gąsdinti šalininkų pareikštus prieštaravimus, kurie nenorėtų nieko kito, kaip tik išlaikyti jį kaip viceprezidentą. Respublikonų atstovas iš Teksaso Gohmertas n e s ė k m i n g a i   bandė priversti federalinį teismą nuspręsti, kad Pence’as turi galią atmesti valstijos demokratinius rinkėjus ir vietoj to suskaičiuoti konkuruojantį respublikonų rinkėjų pateiktą  sąrašą.
5. Ar prieš tai buvo pareikšti prieštaravimai?
Šio proceso metu prieštaravimai nėra reti, tačiau paprastai jie greitai ir lengvai pašalinami. Pavyzdžiui, po 2016 m. Rinkimų, kuriuos laimėjo D.Trumpas, keli demokratų atstovai bandė užginčyti rinkėjų balsus, tačiau nė vienas senatorius prie jų neprisijungė. 2005 m., Po Busho ir Johno Kerry konkurso, kai kurie demokratai nebuvo patenkinti dėl Ohajuje iškilusių balsavimo klausimų. Tuo atveju tiek Ohajo atstovė  Jones, tiek Kalifornijos senatorė Boxer prieštaravo Ohajo rezultatams ir paskatino abiejų rūmų svarstymą. Po maždaug valandos senatorių diskusijų ir ilgesnių diskusijų tarp atstovų, iššūkis buvo atmestas Rūmų 267–31 ir Senato 74–1 balsais.
6. Ar Kongresas kada nors atmetė balsus?
1873 m. Kongresas nusprendė neskaičiuoti Arkanzaso ir Luizianos balsų perrenkant prezidentą Grantą, nors, anot Kongreso tyrimų tarnybos, Grantas būtų buvęs nugalėtojas bet kuriuo atveju. Po ketverių metų, 1877 m., Bendra kongreso sesija, kurioje kovojo su konkuruojančiomis rinkėjų lentomis, nusprendė sukurti dvišalę rinkimų komisiją, kad išspręstų labai ginčytinus demokrato Tildeno ir respublikono Hayeso rinkimus, kurie laimėjo vienu rinkimų balsu. . Tikėdamasis išvengti tokios padėties ateityje, Kongresas priėmė 1887 m. Rinkėjų kolegijos aktą, kuris buvo dabartinio įstatymo pagrindas. Pasak Kongreso tyrimų tarnybos, iki šiol ne b u v o   atvejų, kai procesas būtų pakeitęs rinkimų rezultatus.

stasys       2021-01-5 8:15

Ačiū ačiū VaidaiVds ..o tai sakau užmigęs rusiškos meškos miegu ir be sniego .
Komentarą uzskaitau kaip įrodymą jog klidau .

ah1       2021-01-4 21:28

panašu kad “Smegenys” Vatikano “kraustosi” į  JAV. Kodėl kraustosi?
Ogi todėl kad robotai/dirbtinis intelektas neįgalus suvokti šeimos sąvokų ir šeimos sąvokos robotus/dirbtinį intelektą tiesiog “laužo”, “nulaužia” ir “užlaužia”, trumpai - padaro netinkamus naudoti, veikia kaip cvirusinė programa,  panašiai kaip Septuaginto Genesis/Pradžios knygoje( žinomoje kaip Biblijos ST) kai žaltys nulaužė  roboto kodą ir kai JAHVĖ atsikratė sugadintais robotais.
Vienu žodžiu robotus/dirbtinį intelektą  žodis šeima ir kas susiję su šeima   veikia kaip koks covido virusas, vienu žodžiu kaip mirtina virusinė programa.
Vienu žodžiu nieko naujo - robotų/ dirbtinio intelekto virusinė programa žinojimas kas yra kas, žinoma nuo Septuagintos vertimo laikų.

štaziuiSG       2021-01-4 19:41

kadaise šventai tikėjai sovietine programa “Vremia”, dabar cituoji jos kloną CNN. Molodiec. Tak deržat. O kad rinkimai falsifikuoti - vsio zakonno? Kad kinija demokratų marionetėms nurodinėja, kaip tik šauna į galvą - tai kaip tikras komunistas tik džiaugiesi?

>StasysSG 2021-01-4 15:10        2021-01-4 19:38

draugas, stasy, dėl delpine maniera nušviesto įvykio konsultuokitės su delpe. Naivu būtų šitame portale tikėtis užuojautos dėl to, kad Prezidentas dar vieno kandidato į GITMO tiesiog pareikalavo panaikinti pažeidimo pasekmes.

Kas nutiko       2021-01-4 15:11

Dauguma komentarų ne į temą.

StasysSG       2021-01-4 15:10

Gerai, JAV demokratai man ne draugai, gal daro kvailyščių. Bet Ką TrAmpas išdirbinėja su Amerika, sunku suvokti. Jis reikalauja iki sausios 6-tos dienos “surasti” daugiau nei 11 000 balų, kad aplenktų BAideną Džordijos valstijoje. Jis kalba, nurodinėja, vėl kalba be perstojo. Jis nori pasislikti prezidentu toliau kas ten bebūtų. Neįtikėtina… (CNN:
Trump’s bid to steal Georgia exposes GOP election ruse)

>> Vaidas Vds       2021-01-4 14:49

“Vot teip…”
Be komentarų...

gavnO       2021-01-4 14:43

visi gavno baigiasi O
———
bus:
komunisto
pederasto
prokuroro
politiko
——-
bet pjaunasi su naudininko linksniu.
problema?
ne - uždrausti lietuvių kalbą !
VOT !!!

Amazonės valdo:)       2021-01-4 13:38

‘Eaton’JK prestižinės mokyklos berniukams mokytojas neseniai buvo atleistas ,nes nesutiko išimti iš savo ‘youtube’kanalo paskaitų parengtų vyresnių klasių jaunuoliams apie moderniojo feminizmo požiūrį į ” toksišką vyriškumą” ir patriarchatą.

https://youtu.be/eU_kdvF1jk8

Sis       2021-01-4 13:07

Išsigimęs pedofilas “stasys” niekaip negali nurimti. Kol kas Lietuvoje iškrypėliai turi persvarą, bet Sodomos ir Gomoros likimas jums neišvengiamas. Gaila, kad nuo jūsų niekšybių turės kentėti ir vaikai.

Prašalietis       2021-01-4 11:16

Leisiu sau proatlantiškai ir patriotiškai pastebėti…. Į klausimą- Kas civilizuotame pasaulyje “geriausiai nusimano apie diskriminacijas”? Akivaizdus ir vienintelis atsakymas yra- JAV. Kodėl? Todėl, kad civilizuota JAV daugiausia patyrė diskriminaciją, nes joje negrai buvo diskriminuojami iki 1968 metų. Dėl to savo nepakantumą žmonių “diskriminacijoms, okupacijoms ir t.t.” JAV reiškia kaip niekas kitas pasaulyje. Visi mūsų “patriotai” džiaugsmingai turėtų prisiminti, kad visų labui JAV nuolat ir sėkmingai kovojo ir po šiai dienai kovoja prieš “okupacijas, diskriminacijas…” Iškyla visai neseni prisiminimai kaip JAV be kompromisų ” išlaisvino iš okupacijų ir išvaikė diskriminatorius” Jugoslavijoje, Afganistane, Irake, Libijoje, Sirijoje, Ukrainoje…, vaiko visokius “okupantus ir vietinius diskriminatorius” Baltarusijoje ir t.t. Pasekoje seka išvada - tik JAV yra labiausiai nusipelniusi ir turinti teisę visiems aiškinti apie diskriminacijas, okupacijas ir kitus blogus dalykus, ir , būdama nuo 1990 metų vienintele pasaulio geradėja, visų “geranoriškai, sąjungininkiškai ir draugiškai paprašyti” susilaikyti patiems ir gražiuoju nuo visokių diskriminacijų...Nuolatos “įstojančių” į sojūzus “pasicivilizuoti”, kaip taisyklė nei rytietišku nei vakarietišku “civilizavimu” nepatenkintiems vietiniams “intelektualams” belieka kukliai priminti daugelį kartų čiabuvių istorijoje pasitvirtinančias tiesas, kurios “civilizuojamos” liaudies “patriotinėse” makaulėse po šio straipsnelio paskaitymo suskambėjo sekančiai: ” za što barolis, na to i naparolis”; Kas liečia “iškylančių” vietiniams “intelektualams civilizacinių nepasitenkinimų, nesutikimų, savų civizacinių supratimų...ir t.t.” reiškimą, nuo 1990 metų vakarietiškai pacivilizuota eilinio žmogelio makaulė sako - istorijoje galioja JAV nerašyta,bet visiems civilizuojamiems čiabuviams savo “kailiu” patiriama “direktyva”, kuri per visą jos istoriją nekinta. Ši “direkyuva” nuolat “tautinių patriotų” dėka tai rytų, tai vakarų “civilizuojamos” liaudies “patriotinėse” makaulėse ir po šiai dienai “patriotiškai"skamba sekančiai: “Čja korova myčala, a tvoja molčala”...

stasys       2021-01-4 10:55

.. kur tie ‘garliaviniai’ su savo moralinės doros vėliavomis prapuolė ? ..kai kovoti su pedofilija tai pirmi tarp norinčių , o va kai klausimas paliečia politika ir poreikį ginti viešą moralinį visuomenės interesą sėdi tyliai krūmuose ir nežinia kuo užsiima . Svarplys aiškiai kėsinasi demoralizuoti JAV atstovų rūmų darbą ir paskelbti ten visus dirbančius ‘belyciais’ .

Comrade Stasys       2021-01-4 9:33

Comrade, antrą kartą esate teisus. JAV tampa marksistine, todėl ir “tovarishch” pakaitalai tampa privalu kongrese.

stasys       2021-01-4 9:00

..draugas tai draugas ,..gal tai padės ir nustosite grabalioti ten kur nepridera ..su tais pasiūlymais . Nesinori tikėti , bet matyt Amerikos atstovu rūmuose tokiu ‘pašvinkusiu’ irgi netruksta ..

Panasu,       2021-01-4 8:54

kad niekas.Tik Dievas.Bet Dieva visi pamirso, todel ir turim ka turim.

ledonešis       2021-01-4 8:47

draugas “stasys” neturi nieko bendro su jokia lytimi.

stasys       2021-01-4 8:38

Švarply ..tu vėl kažką čia bruki suki , tie keletas belyčiu žodžiu na niekaip negali ‘iškastruoti’ vyro ar moters ir paversti ju kažkuo kitu . Tu be abejo to nežinai , bet sovietiniais laikais tokie belyčiai kreipiniai kaip
‘draugas’ irgi buvo vartojamas ir turėjo labiau politine potekste ir nieko bendro su lytimi .

Manu,       2021-01-4 6:09

Jei taip vyksta, tai nusipelnėme paragauti ir šių vaisių. “Per kančias į žvaigždses” sakė pal. Teofilis Matulionis.

Žinoma,       2021-01-4 4:04

kol kas tik juoksimės, nes rodo visur pristatytas tas pačias besmegenes laikinas kvailes marionetes, kurias galingas Rusteikos Lūžis netrukus nušluos kartu su visais laisvės atsiminimais - žr. http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-luzio-taskas-arteja
bei komentarus

Deivis        2021-01-4 1:53

JAV padėjo sovietams kare, tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų smile

Tvarka       2021-01-4 1:52

Smegenys - Jeruzalė,  auksas, elektronika, G sisitemos - Kinija, Ginklai - RF.

The Epoch Times       2021-01-4 1:03

JAV Atstovų Rūmai sausio 3 d.  216 balsais prieš 209 Rūmų pirmininke išrinko Nancy Pelosi (Dem-Kalifornija).

https://www.theepochtimes.com/pelosi-reelected-as-house-speaker-in-razor-thin-vote_3641796.html

ah1       2021-01-4 0:47

tai Naujam testamentui galas?  Galas senai pasaulinei tvarkai kur Smegenys Vatikane, Pinigai Anglijoje, Jėga Amerikoje? Žiūrėti užrašą ant vieno dolerio kupiūros - “nauja pasaulinė tvarka” lotyniškai.
Atsižvelgiant į tai kokias taisykles siūlo atstovų Rūmų pirmininkė, Demokratų partijos lyderė Nancy Pelosi,  kitų veiksmų rikiuotę logiškai mąstant tai būtų paskutinis/pirmutinis, alfa ir omega taškas   naujam pasaulio tvarkos virsmui:
1) atsisakoma senosios pasaulio tvarkos- smegenų Vatikane sunaikinant NT ašį Dievą Tėvą ir jo Sūnų uždraudžiant vartoti žodžius “tėvas ir sūnus”, pritariant atstovų Rūmų pirmininkės, Demokratų partijos lyderės Nancy Pelosi tvarkai;
2)sunaikinti grynuosius įvedant elektroninius pinigus - carontrendžio pagalba sužlugdyti smulkų ir vidutinį verslą ir atsiskaitymus grynaisiais, kaip caronvirusio platintojų;
3) sunaikinant americos ekonomiką ir americos galybę  carontrendžiu ir suteikiamt pilietybę 20 milijonų migrantų.
Kas tai gali sustabdyti?
Trump?  Sustabdyti ar pristabdyti?
Kokia bus naujoji pasaulio tvarka - kur ir kas bus smegenys, pinigai ir jėga ir kokia paskirtis Jūsų/Mūsų toje naujoje pasaulio tvarkoje - va koks klausimas turėtų kilti.

hmmm       2021-01-3 23:37

Tuoj uzdraus10 Dievo isakymu ir Sv. Rasta.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.