Šeimos politika, Partijos

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 12 d. 10:00

21     

    

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Pratęsiant mintį apie JTO Generalinio Sekretoriaus siūlymą įvesti baudžiamąją atsakomybę tiems, kas nepritaria genderistinėms orientacijoms.

Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas.

Dar 2012m. Europos Parlamente Vytautas Landsbergis kalbėjo:

„...jau rūpinsimės heterofobija (priešiškumu skirtingų lyčių santykiams) ir netolerancija būtent heteroseksualams, net jų diskriminacija.“

„Eisime ginti heteroseksualumo kaip dar ne visiškai pasenusios lytinės orientacijos – vyro ir moters abipusės simpatijos. Rasis nauja saugotina mažuma.“

2021m. V.Landsbergis jau klausia:

„Kas čia eina kovoti už šeimą ir kas tą šeimą užpuolė? Aš nematau, kas ją užpuolė. Aš norėčiau sukviesti šeimas ir paklausti: kas jus užpuolė? Ar ne jūs patys?”.

Reikia patikslinti. Pasikeitė Lietuvos Konservatorių partija, bet ne Lietuvos žmonių konservatyvumas. Vytauto Landsbergio konservatorių partija tapo ne Lietuvos tradicijos, bet globalistinės programos šalininkais ir įgyvendintojais.

O šitą retorinį klausimą „nuo ko reikia ginti šeimą?“ tenka laikyti bjauria politine veidmainyste.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

@ Argi ne taip?       2021-10-14 9:09

Pats esi beveik vertas būti priimtas į Laisvės partijos narius. Turi tik vieną trūkumą, kadangi esi per lėtas „pažangių“ Laisvės partijos tikslų įgyvendinimui. Tačiau idėjų įgyvendinimo spartumas yra tik šalutinis diskusijų klausimas -svarbiausia, kad idėjos sutampa.

Na,        2021-10-13 19:43

ztazys pedofilax, nori kojines pasikeisti, nes tiek smirdi, kad lenkai užuodžia, bet juk „intulektualai” ztazy parems: vaidas kbs, reichsgardas, Sovietsko felčeris Milaitis, ah’ašas su tvankstu, kartu sudėjus nu tokiis intelektiualas, kokio pasaulis dar nematė!!!!

tik tiek       2021-10-13 15:53

Prašalieti, nemeluok, nes dievulis ir mato, ir girdi. Juk nenorėtum, kad Rojaus vartai būtų aužtrenkti pagal nosį?

Prašalietis       2021-10-13 11:49

Kaip greitai ir įvairiai savo gyvenime “keitėsi"V.Lansbergis su savo “patriotiniu koservatizmu”, jam konkurentų nebuvo ir vargu ar kada ateityje atsiras. Nebent tautos anūkui pasiseks perspjauti savo senelį. Pokario metais kai vieni su šautuvėliais bėgiojo po miškus, kiti juos medžiojo, užsigimęs “konservatorius"V.Lansbergis stojo į komjaunimą ir konservatorijoje buvo vienas iš komjaunimo vadovų. Pabaigęs savo muzikinius mokslus nebarškino kokioje kapeloje ant klepo, bet dėstė būsimiems muzikologams mokslinį komunizmą. Dėstė gerai, todėl galėjo eiti profesoriaus pareigas ir “konservatoriškai” išsitarnauti iki Tarybų Lietuvos nusipelniusio meno veikėjo vardo. Na o gorbačiovinės perestroijkos laikais “gerai informuotam"V. Lansbergiui užsiimti tų laikų “konservatorišką” vietą sąjūdyje perestroijkai ir gorbačiovui remti buvo vieni niekai. Taip kad priklausomai nuo to “iš kur vėjas pučia” V. Lansbergio “konservatoriškas”  progresavimas yra dėsningas ir visiems lansberginio durnių laivo pseudo patriotams suprantamas….

Ne landsbergininkas       2021-10-13 11:29

Valstybės patriotai ne prisitaiko prie pakitusių laikų, bet pakitusius laikus grąžina prie patriotizmo ir moralės.

> Argi ne taip?        2021-10-13 11:15

Kodėl gi tamstai atrodo, kad Landsbergis nesikeičia? “Keičiasi laikai”, atitinkamai keičiasi ir Landsbergis, bei jo partija, kad, visuomet jos kai kurie nariai patektų prie valstybės lovio ir solidžiai pralobtų.

konservatoriška vėjarodė       2021-10-13 9:53

pinigų kvapo kryptis tai pasikeitė. 

stasys       2021-10-13 6:26

Argi ne taip?  2021-10-13 0:05 .. puikios ižvalgos .

Created Equal       2021-10-13 1:26

Kaip pakeisti nuomonę dėl abortų šiandien.

Šiais laikais daug cinizmo, o esant dabartinei tamsai, nesunku suprasti kodėl.

Bet mes vis dar darome pažangą. Net jei šalių vadovai ir toliau verčia tautas skatinti abortus, mes ir toliau dirbame, kad pakeistume būsimų sprendimų priėmėjų nuomonę.

Pažiūrėkite, kaip, pavyzdžiui, studentas liberaliame miestelyje (Otterbeino universitetas; Westerville, OH) keičia savo nuomonę dėl abortų. Taip galite pasidalyti tiesa ir su kitais!
VIDEO: 3 paprasti klausimai pakeičia jo nuomonę apie abortą
Ar šiame vaizdo įraše supratote tris pagrindinius klausimus, kuriuos uždavėme studentui?

1 klausimas: Ar sakytumėte, kad pirmagimis yra žmogus ar kažkas kitas?

Šis klausimas yra svarbus, nes negalime nustatyti, ar abortas yra moralus, kol nežinome, kas (ar kas) yra nužudomas.

2 klausimas: Ar manote, kad kada nors gali būti gerai tyčia nužudyti nekaltą žmogų?

Kai žinome, kad embrionas yra žmogus, pereiname prie moralinio dalyko, kuris yra diskusijų esmė. Ar abortas yra neteisingas, priklauso nuo to, ar moralu tikslingai žudyti nekaltus žmones.

3 klausimas: kaip mes elgsimės su žmonėmis? Ar laikysime visus vertingais?

Kai kurie žmonės sutinka, kad embrionas yra žmogus ir kad neturėtume žudyti nekaltų žmonių, tačiau jie vis tiek pateisina abortą. Tai akivaizdi nelygybė. Tačiau kai tai aiškiai parodysime, daugelis žmonių persigalvoja dėl abortų.

https://www.youtube.com/watch?v=4FekbTu_lAs

Argi ne taip?       2021-10-13 0:05

Ne Landsbergis, o laikai keičiasi. Tai nuolatinis virsmas ir nuolatinė kartų sandūra. Ir taip - nuo Antikos. Filosofų seniai įrodyta, kad mažai kam pavyksta žengti koja kojon su šita kaita. Tad nieko čia stebėtino, nors kartais labai labai skaudu tai priimti. Svarbu, kad tai nebūtų forsuojama, ką beje dabar stebime.

Al.       2021-10-12 22:32

Būt neblogai, jei Lansbergį išklausinėtų nepriklausomas žurnalistas. Ir po to - kitus konservatorių vadus, taip pat ir krikdemus.

Ne į tema, bet…..       2021-10-12 22:18

Taigi, jei kas ir turėjo planą, tai tik Landsbergis. Reikia įvertinti priešą deramai. Bravo. Planas – ir jo realizacija. Permanentinis karas kaip planas. Su šachmatininko ilgųjų kombinacijų strategija, kad net pėstininkas Gabrielius gali tapti karaliene, gali net sukelti trečiąjį pasaulinį karą, mėgindamas atkirsti nuo Kinijos jos Krymą – Taivaną. Taigi, didmeistris, nors jau pats sakosi besiruošiąs reinkarnacijai geresniuose pasauliuose, siunčia mums paskutiniausią bučinuką, anūko pavidalu, kuris tęs senelio karus. Puiki partija.

stasys       2021-10-12 19:38

Žemina ..ir be reikalo . Politinės pažiuros tai ne kojinės kurias nepatikus galima kitomis pasikeisti . Gal partijos politika ir nepatinka šiandiena , bet juk nereikia va taip viska mesti kaip kokiai paikai mergiotei .Kas gi dar tai partijai padės grįžti į doros kelią ?

fungicidas       2021-10-12 19:37

Konversatoriai konvertuoja vertybes į lojalumo taškus.

Žemyna       2021-10-12 16:48

Tik du skaičiai spėjo apsikeisti vietomis, ir koks stulbinamas lietuviškojo konservatizmo šuolis! 
Per pastaruosius rinkimus už juos jau nebebalsavau. Taškas.

Žodžio laisvė...       2021-10-12 13:32

Nusenę diedai turi užsičiaupti dėl šeimų,nes jie buvo savo gyvenime ne pirmo skaidrumo santykiuose su savo žmonomis.

stasys       2021-10-12 11:50

Jei autorius nesuklydo cituodamas V.Lansbergį vieno žmogaus mintį kažkodėl iškėlė aukščiau visos partijos . Gal čia problema autoriaus požiurio ? kuriam labai norisi mus pasiūsti į klystkelius . Neieškokiote autoriau ‘šūdo’ ten kur jo neužkasta ...

Klausimas       2021-10-12 11:43

Kaip vadina žmonės, turintys pastovias vertybes ir įsitikinimus tuos, kurie juos apvylė, išduodant anksčiau „savo“ deklaruotas politines vertybes ir tikslus? Apgavikais, ar išdavikais?

Kis       2021-10-12 10:50

tai nuo seno stukaciaus mintis,jis ir kanopas uzvers likdamas rezidentu ,nes atviras jo poziuris i okupacinius rezima tik zmogeliui gali pasirodyti,kad tai niekinis.Sis zmogus nuo kalbu skuba prie darbu,nes jaucia tuoj busimam finalui.Pavyzdys kaip nereikia gyventi.

ah.ą       2021-10-12 10:43

šeimą užpuolė šūdateriai- šūdaterliai šūdaterlystę nori vadinti šeima, vienu žodžiu prieš šeimą naudojamas psichologinis smurtas siekiant atimti šeimą apibrėžiantį apibrėžimą ir šeimos prasmę. Ko šūdaterliai nesusigalvoja sau savo šūdaterlystės apibrėžimo, ko kėsinasi į  šeimos sanpratą?  Jei jau taip viskas skaidru…

hmmm       2021-10-12 10:31

veidmainiškas vartymasis yra VL esminis pragyvenimo požymis?


Rekomenduojame

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.