Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 18 d. 9:29

13     

    

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Vilniui atleidžiama, Kaunas smerkiamas (Nerijus Povilaitis. Delfi.lt: „Sprendimą dėl LGBT eitynių pavadino gėdingu: čia kaip autoritarinėje Baltarusijoje“).

Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Ir tas amžinas lietuviškas provincialumas: ką pagalvos apie mus globaliai, tenai, Ponai? Mes juk dėl jų gyvename ir nuolatos siekiame jų malonės. Mūsų piliečiai, mūsų tradicija, mūsų žmonės, mūsų Konstitucija tai jau nieko nereiškia. Svarbu įtikti Ponams. O jeigu jie neduos europinigų administracinei šventei?

Kaunui nebūtina žiūrėti į Čečėniją, galima giminiuotis kad ir su Lenkijos miestu. Ten dabar yra nemažiau Europos nei daugumoje Europos miestų.

Na, o dėl kultūros, tai reikia pasakyti, kad išangės kultūra niekuomet nebuvo Europos kultūros dalis. Niekuomet istoriškai ir niekuomet kultūriškai. (Be abejo, kalbu apie visuminį kultūrinį-socialinį-politinį bruožą, o ne individualius asmenis).

Tai yra paskutinių dešimtmečių vartotojiškos kultūros dalis. Tapęs masiniu reiškiniu, vartotojiškas požiūris į kūną, seksualumą, lytį vis labiau įgyja plebėjiškos minios instinktų pavidalus.

Va tokius „europietiškos kultūros“ pavidalus:

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O kieno       2021-06-19 18:34

ši mergaitė? Gal kas pažįstate jos tėvus? Juk ne iš Marso…

Deja       2021-06-19 1:34

Vaje, vaje.

Sąmokslo teorija, o gal ne       2021-06-18 18:21

Kai jaunystėje ėjau į vidurinę mokyklą, buvo pasklidusi ‘žinia’ - žydai atvažiuoja skiepyti vaikų...
Paaiškėjo.
Tiesa.
Tik šiek tiek pasirodo susivėlino.

Dėkoju Gerb. Autoriui       2021-06-18 16:55

ir ypač Gerb. Raigerdui. Iš tikro Šventajame Rašte Kristus daug kartų įspėjo savo mokinius saugotis veidmainių, atmesti visokias veidmainystes ir klastas, nes taip veikia piktasis. Todėl mes, tikintieji, melskimės, kad kuo daugiau žmonių atsigręžtų į Kristų, prašykime Jo pagalbos, kad padėtų visiems atskirti gėrį nuo blogio, kovoti su blogiu; melskimės ir už tuos žmonės, kurie dabar, nesiskaitydami su Dievo įsakymais, savo leidžiamais įstatymais, nurodymais siekia priversti visus jiems paklusti, atsisakyti laisvės, dorovės, Tiesos, paniekinti Dievo sukurtąją Dievo tvarką.

>> Žodžio laisvei       2021-06-18 15:03

Jūs neteisi. ,,Girtuoklių priperėti daunai” gali būti pačios šviesiausios sielos žmonės, gerumo įsikūnijimas. Pati tokią merginą pažįstu. Čia ne to lizdo paukščiai. Čia tokių vaikučių priperėjo tie ,,garbingi” žmonės, kurie ragais ir nagais siekė karjeros, žinomumo, įtakos, valdžios, pinigų, o vaikai augo vieni, todėl ir nežino, kas yra šeima. Tie vaikai turbūt nuoširdžiai tiki, kad atrado būdą būti laimingais, ir tyčiojasi iš šeimų, nes mano, kad visos šeimos tokios kaip jų. Tie vaikai, absoliuti jų dauguma, neturi jokios ateities, bet kol kas jie to nežino. Juos galima tik užjausti. Pykti ant jų beviltiška, nes jie ir taip nelaimingiausi šiame pasaulyje. Bet jų tėvams turbūt ir dabar dzin, arba, kaip įpratę, apsimeta, kad viskas gerai, ir kovoja su visais, kas jiems primena apie jų neįvykdytas pareigas.

Raigerdas        2021-06-18 13:08

Veidmainiai ir išgamos. Ir taip, pirmas ir pats svarbiausias skirtumas tarp VEIDMAINIO ir normalaus piliečio yra PRIEŠIŠKAS NUSITEIKIMAS TOS VISUOMENĖS ATŽVILGIU, KURI MAITINA ŠITĄ PARAZITĄ. VEIDMAINIAI NEPARODO SAVO PRIEŠIŠKUMO VISUOMENEI IR JĮ KRUOPŠČIAI SLEPIA. JIE PASTOVIAI UŽLIŪLIOJA TĄ VISUOMENĘ APIE TAI, KAD JIE “RŪPINASI TOS VISUOMENĖS GEROVE” IR JIE PABRĖŽIA, KARTOJU, PABRĖŽIA, KAD NIEKAS KITAS TAIP NESIRŪPINA VISUOMENE, KAIP TAI DARO ISŠKIRTINAI TIK JIE. Štai A.Lukašenka apsimeta paprastu kolūkiečiu, koks jis yra geras ir kaip jis “rūpinasi” paprastu žmogumi (ypač savo Kolia ir kitais savo giminaičiais). Pažiūrėkite, kaip savo atžala Mantu Maldeikiu rūpinasi A. Maldeikienė, V. Ladsbergis taip pat. Tarp kitko, pasidomėkite, kaip rūpinasi savo atžalomis Mafijos bosai ir jūs pamatysite tuos pačius visus juos jungiančius požymius. Tik skirtumas yra toks, kad, pvz., Rotšildas tai darė per savo privatų bankinį kapitalą, o šitie POSTKOMUNISTAI yra įnikę dalintis valstybiniais postais. Rotšildo vyriausias sūnus Amšelis Rotšildas pasiliko tvarkyti verslo Frankfurte. Karlas Rotšildas įkūrė banką C M de Rothschild & Figli Neapolyje.Solomonas Rotšildas įkūrė S M von Rothschild banką Vienoje.Paryžiaus atšakos De Rothschild Frères įkūrėju tapo Džeimsas.
Sėkmingiausias iš sūnų, Natanas, gavo pradinį kapitalą iš landgrafo Wilhelmo XI.
Kada staigiai, netikėtai jie pradeda demonstruoti NEAPYKANTĄ tai visuomenei, kurios sąskaita jie parazituoja? Kritiniais momentais jų kaukė nukrenta ir jie parodo tada savo tikrą veidą. Jie bijo visuomenės, todėl naudoja prieš ją jėgą.
Antras, labai svarbus VEIDMAINIŲ požymis yra MELAS. MELAS yra jų pagrindinis INSTRUMENTAS, nes būtent MELO DĖKA jie sugeba apgauti tą naiviai tikinčią “jų geranoriškais tikslais” visuomenę. Trečias ir labai pavojingas metodas - tai KLASTA. Jūs nesitikėkite iš VEIDMAINIO sąžiningos kovos, nes jo vienas iš mylimiausių ginklų yra KLASTA. Duodu jums konkretų pavyzdį. Štai Lietuva 30 metų yra durninama su “Laisvąja rinka”. Ir Čmilytė-Nielsen, kaip liberalė, aišku pasisako už “Laisvąją rinką”, gal net visom keturiom. Vienas iš pagrindinių “Laisvosios rinkos” elementų yra KONKURENCIJA. Bet, kai reikia LGBT konkuruoti su ŠEIMA, kuri gimdo ir augina valstybei vaikus, tai ČIA, PASIRODO, JOKIOS KONKURENCIJOS NEBELIEKA, NES HOMOSEKSUALŲ PORA YRA PRILYGINAMA VYRO IR MOTERS SANTUOKAI, KURI GIMDO IR AUGINA VAIKUS IR TUO PRATĘSIA MŪSŲ VALSTYBĖS IR TAUTOS EGZISTAVIMĄ. Jūs matote, kaip lengvai IŠDUODA “LAISVOSIOS RINKOS” IDĖJAS AŠMONTAITĖ, ČMILIYTĖ-NIELSEN, G. LANDSBERGIS, ŠIMONYTĖ, A.NAVICKAS IR KITI. Aišku, jūs manimi nepatikėsite, kad VEIDMAINIS yra visų žmonių priešas. Aš nekviečiu manimi tikėti. Tikėkite ne manimi, o Kristumi. Bet jūs ir juo netikite, nes jis apie tai dar aiškino ir mokė prieš 2000 metų. Pabandykite suvokti SAVE. KAS MES ESAME? MES ESAME NORMALŪS SOCIALŪS ARBA VISUOMENIŠKI ŽMONĖS, NES MES NORIME GĖRIO IR KAIMYNUI, IR VALSTYBEI IR SAU. Ir supraskite pagaliau, kad visų šitų savybių neturi VEIDMAINIS. Kodėl? Todėl, kad VEIDMAINIS nėra SVEIKO PROTO ŽMOGUS. Mes esame priešai, tik mes jų GAILIMĖS, O JIE MUS ŽUDO. Štai, koks yra esminis skirtumas tarp šitų 2 jų ŽMONIŲ TIPŲ IR NĖRA JOKIO TREČIO TIPO. MIRTINA KOVA VYKSTA TIK TARP ŠITŲ 2 ŽMONIŲ TIPŲ. Taigi, su kuo jūs? Su VEIDMAINIAIS IR IŠGAMOMIS ar su socialiais žmonėmis? Mūsų yra daugiau, bet kodėl mes pralaimime? Todėl, kad į savo tarpą mes įsileidžiame išgamas, ypač jiems patinka valstybinės įstaigos, o labiausiai iš jų tai Seimas ir TEISMAI.

Raigerdas        2021-06-18 12:43

Informacija apie VEIMAINIO bruožus. VEIDMAINIS YRA PAGRINDINIS PRIEŠAS RUSUI, LIETUVIUI, BALTARUSIUI, ŽYDUI AR VOKIEČIUI, AR BET KOKIAI KITAI TAUTAI. Taigi, koks yra tas 4-as požymis, kurio nepastebi, deja, dauguma žmonių? TAI ŽODŽIŲ REIKŠMIŲ IŠKRAIPYMAS, FAKTŲ IŠKRAIPYMAS IR BŪTINAI PRIEŽASTIES SU PASEKME SUKEITIMAS VIETOMIS. Visa tai vadinama MANIPULIACIJOMIS ARBA DEZINFORMACIJA. Man pačiam lieka neaiškus ir tikrai nesuprantamas tas faktas, kodėl jie PUOLA KEISTI ŽODŽIŲ REIKŠMES. Leiskite spėsiu kodėl. Štai yra ŠEIMA. Ir jie mato, kad yra ŠEIMŲ, kur yra laimingas VYRAS ir laiminga MOTERIS, laimingi vaikai ir t.t. O jis su dėl savų seksualinių poreikių viso to negali turėti. PAVYDAS PEREINA Į DANTŲ GRIEŽIMĄ. Ir štai šitie, kurie įsivaizduoja, kad jie yra “kitokie” ir negali sukurti normalios šeimos ir turėti vaikų, PUOLA PATĮ ŽODĮ ŠEIMA. Kadangi, kaip minėjau, VEIDMAINIAMS yra būdinga KLASTA, tai jie sako:“Mes irgi esame ŠEIMA”. Arba aš esu tėtis nr.1, o čia yra tėtis nr.2, arba mama nr.1 ir mama nr.2 (kažkodėl tai NKVD-istai irgi mėgo žmones numeruoti). Ir štai buvęs KT Pirmininkas D. Žalimas patvirtina:“nėra jokio skirtumo, mes turime vienodai gerbti visas šeimas – ar ją sudaro skirtingų lyčių asmenys, ar tos pačios lyties asmenys”. Bet kaip negerai, kad D. Žalimas yra toks nenuoseklus ir pamiršta dar ir pedofilus. Štai Jemene oficialiai yra leidžiama tuoktis pedofilui, kuriam virš 50, o jo nuotakai sukako vos 8 metukai. Dažnai tokios mergaitės miršta, nes jos dar negali “patenkinti” pedofilo visų seksualinių poreikių. Pedofilai už tai nėra baudžiami, nes tai buvo jo žmona, kuri aišku, kažką tai “PASIDARĖ PATI, TODĖL KALTA, KAD MIRĖ”, BET NE PEDOFILAS. O D. Žalimas pamiršta dar ir kitas ŠEIMAS, kurias reikėtų atgaivinti, nes tai gyvavo Auksiniame Babilone, kuris garsėjo savo turtais, - tai ZOOFILIJA. Taip, Auksiniame Babilone buvo leidžiami seksualiniai santykiai su gyvūnais net ŠVENTOVĖSE. Kur yra dabar tas turtais aptekęs Auksinis Babilonas? Jo nebėra. Todėl jūs niekur nerasite jokioje šalyje, kur LGBT nariai nesiūlytų pakeisti ŽODŽIŲ REIKŠMES. O po žodžių reikšmių jūs manote jie nusiramins ir tuo baigsis? O ne, nebūkite tokie naivūs. Toliau jų atakų objektu taps SĄMONĖ, SĄMONINGUMAS, SVEIKAS PROTAS IR SVEIKA SIELA. Ir jeigu jiems pasiseks sunaikinti ar nuvertinti ir šituos dalykus, tai ta nacija, kuri leis tai padaryti, bus išmesta į istorijos šiukšliną. Nes reikia suprasti, kad jie NEKENČIA FIZIŠKAI ŠITŲ ŽODŽIŲ: DORA, SĄMONĖ, SĄMONINGUMAS, SVEIKA SIELA IR SVEIKAS PROTAS.

Raigerdas        2021-06-18 12:25

Noriu padėkoti nuo savęs gerbiamam Andriui Švarpliui už jo aktyvią poziciją kovoje su Veidmainiais. Andrius Švarplys rašo:“Tapęs masiniu reiškiniu, vartotojiškas požiūris į kūną, seksualumą, lytį vis labiau įgyja plebėjiškos minios instinktų pavidalus”. Taip, tai taip, bet nuo savęs norėčiau pridėti, kad visa tai neplinta savaime. Dabartiniu metu pornografijos verslas pagal gaunamus pelnus aplenkė net narkotikų prekybą. Pagrindiniai šio verslo platintojai yra būtent pedofilai, homoseksualai ir visokius nepilnavertiškumo kompleksus turintys žmonės šiuo klausimu. Seksualinė sritis yra labiausiai ydinga, todėl ji pritraukia didžiausią skaičių žmonių su įvairiais seksualinį nepilnavertiškumą  išgyvenančiais žmonėmis. Kadangi Zigmundas Froidas tai įvardino kaip pagrindinį žmogaus elgesio motyvą, tai tą dalyką pasigavo psichiatrija ir farmacininkai, ir tai jie pavertė tai į milijardinius pelnus. Todėl LGBT yra dosniai finansuojami, kadangi PASILEIDIMAS IR IŠTVIRKAVIMAS NEŠA MILŽINIŠKUS PELNUS, NES PORNOGRAFIJA YRA DEMONSTRUOJAMA PER INTERNETĄ. KŪNAS ŠIANDIEN YRA PREKĖ. KO REIKIA PEDOFILUI? JAM REIKIA VAIKIŠKO KŪNELIO. KAIP JIS MOTYVUOJA SAVO ELGESĮ? KAIP MEILĘ VAIKUI. Kaip motyvuoja savo elgesį, pvz., samdomas žmogžudys? Jis gali motyvuoti, kad jis yra DIEVO PIRŠTAS. Visas žmonijos Blogis, visi karai, visas žmonių ar tautų pavergimas slepiasi po VEIDMAINIŲ PROPAGUOJAMAIS “GERAIS” NORAIS. Kodėl Lietuva nuėjo Skurdo ir NETEISINGUMO KELIU? Tuo keliu mus nuvedė VEIDMAINIAI. Po VIENOS VISAGALĖS KOMUNISTŲ PARTIJOS BUVO PASIŪLYTA DAUGIAPARTINĖ SISTEMA. Atrodo, tikrai daug geriau nei ta viena NEKENČIAMA KOMUNISTŲ PARTIJA. Tada atrodė, kad tai yra gerai, nes pagal tą “Laisvos rinkos” idėją, partijos tarpusavyje konkuruoja ir dėka konkurencijos išryškėja geriausia partija. Na, nepasitvirtino ta marksizmo-leninizmo filosofija, kad kiekybė pereina į kokybę. Lietuvoje konservatorių partija degradavo ir mes matome šios partijos dugną. Ko trūksta? Šitos partijos niekada nekonkuravo tarpusavyje, kuri yra geriausia aptarnaujant Lietuvos visuomenę, sprendžiant pačias svarbiausias visuomenės problemas. Jos visos puola prie valdžios, kad gauti valdyti kuo daugiau ministerijų potfelių, ir toliau stiprinti savo pozicijas, atsiskaitant su savo “geradariais” valstybiniais postais, valstybiniais pinigais ir valstybiniais užsakymais. Taigi, iškrypyliškumas prasidėjo nuo pat to laikotarpio, kai buvo numarintas Sąjūdis, nes sąjūdiečiai buvo apgauti, kad dabar,neva, jų idėjas įgyvendins KONSERVATORIŲ PARTIJA. O kad būtų įtikimiau, tai jie suvalgė ir tą krikščionių-demokratų partiją, kuri tapo savotišku padažu konservatorių partijai. “Šeimos Sąjūdis” yra mūsų šviesuliukas, spindulėlis ir jėga, kovoje su mūsų tautos VEIDMAINIAIS arba IŠGAMOMIS.Išgama reikia vadinti morališkai pagędusį žmogų, visų pirma, išdaviką – tą, kuris išsigimė etine prasme. „Kas išduoda savo tėvynę, tas išgama.“
Šiuo žodžiu nederėtų vadinti žmogaus, padariusio nusikaltimą ar pan. iš skurdo ar nevilties – išgamomis paprastai tampama iš gobšumo.
Išgama – labai tinkamas apibūdinimas daugeliui Lietuvos politikų.
Lietuvos politika nusirito iki tokio lygio, kad patys žodžiai politikas, Seimo narys, ministras ir pan. jau yra vartojami kaip keiksmažodžiai. Mes privalome nugalėti, nes kito kelio nėra.

Reshmi       2021-06-18 12:01

Good content. I like it. The author of this post defines all points corr ectly.Thanks for posting

Escorts in Manali
Agra call Girls
Raipur Escorts Service
Bhopal Escorts
Call Girls in Varanasi

Reshmi       2021-06-18 11:59

Good post.I Like it.I waiting for this article for a long time.Thanks for sharing with us

Escorts in Hyderabad
Ludhiana Call Girls
Ludhiana Escorts Service
Kolkata Escorts
Call Girls in Amritsar

Su viskuo sutinku,       2021-06-18 11:55

bet visgi dėl to, p. Andriau – DVEJOPI, o ne “dvigubi” standartai.

Žodžio laisvė....       2021-06-18 11:36

Tai mergėii,matyt,pasakė palaižyk,tai ta nevisprotė ir daro prieš kino kamerą.
Girtuokliai priperėjo daunų.O Lietuva jau skina uogeles.

Kis       2021-06-18 10:29

man jie gali vaoiksciuoti nors plikais pasturgaliais,bet tik nuosalesnese vietose kur nor pamiskeje.Kas jie tokie irkodel jie skaito,kad jie isskirtiniai ir gali demonstruoti savo psichine negalia prospektuose,juk tai sakyciau aplamai nera priimtina,bet busiu toliari-darykite neikyriai kas jums patinka,as i jusu klubus nevaikstau,nevaiksciok po man sventas vietas.OK?

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.