Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 12 d. 12:26

10     

    

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Visa pažangioji, globalioji NBA pradėjo mekenti kaip prasikaltęs mažas mokinukas (daugiau skaityti ČIA). „Aš nežinau. Išsiunčiau laišką Kinijos profesoriui, kad jis man pasakytų, ką turėčiau žinoti. Aš bandau išmokti, kaip ir visi“.

„Mes atsiprašome. Mes mylime Kiniją“ (J.Hardenas).

Kur gi ne. O gal tiesiog pinigus?

Net pats Morey deda į kelnes ir atsiprašinėja: Honkongo laisvė virsta „viena mintimi, viena interpretacija apie vieną komplikuotą įvykį“. „Turėjau daug galimybių išgirsti įvairių nuomonių“...

——————————————————————

Viena Twiterio žinutė. Du trumpi sakiniai. Ir koks monolitinis režimo atsakas. Manau, šis epizodas galutinai įrodo, kad žlugo ankstesnė JAV liberali idėja „įtraukim Kiniją į prekybą ir, pajutusi naudą iš tarptautinės laisvos prekybos, ši atsisakys agresyvių pretenzijų keisti pasaulio tvarką“.

Režimas tik stiprėja ir cementuojasi iš laisvos prekybos tvarkos.

Kapitalas (Google, Holivudas ir dabar NBA) nusilenkia režimui. Kas gali nenusilenkti? Akivaizdu, kad ateityje reikės valios pasipriešinti. Obamiški leftistai turi valios tik atsiprašinėti įvairiausių žmonių grupių, kurias nuskriaudė tas baltasis amerikietiškas rasizmas.

Trumpo Amerika – tai kone natūralus šalies apsivalymas nuo destruktyvios savinaikos. „America first“ yra tiesioginis anti-virusas, gelbėjimasis nuo leftizmo paskelbto karo JAV per identity politics. Leftizmo karo esmė: niekada nesibaigianti diskriminacija, tad ir amerikietiškas kapitalizmas – nesustojanti diskriminacijos mašina.

Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“. Dabar jai atstovauja D.Trumpas.
 

 

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šviesa šviečia tamsoje, ir tamsa jos neužgožė.       2019-10-16 19:36

Vis dėlto yra vilties,kad Karaliu Karaliui padedant Trumpas nukirs raudonajam drakonui galvą.

https://youtu.be/7MzDwfxCwO0

kinai nuvylė       2019-10-15 0:01

Taip ir norėtųsi kinų paklausti, ar jie norėtų Didžiosios Kinijos su Taivanu, Honkongu, Makao ir Chaišenvėjumi(Vladivostoku), bet be komunistų partijos?

Dzeikas       2019-10-13 19:27

Vaidui:
Siaip diskusija apie “God bless America”, o ne “America first!”
Aplamai paemus, placiaja prasme “America first!”  geras sukis, nes Trumpas kaip salies vadovas ir privalo rupintis tos salies interesais.
Taciau cia gaunasi dvylypis supratimas, t.y. ziurint is kurio tasko ziuri i problema.
Sakykim zinoma fraze “Svetimo skausmo nebuna”. Galima suprast dvejopai, o fraze - viena. Su “America first!” - lygiai tas pats.
Jus galvojote Rooseweltui buvo ne “America first!” kai jankiai issilaipino 1944m birzelio 6d Normandijoje? O juk per viena diena zuvo keli tukstanciai JAV kariu.
Taip. Bet kiek zutu jeigu po 10 metu kristu naciu(arba rusu , jeigu tie “isvaduotu Prancuzija ir Italija, pakeliui ir Britanija) branduolines bombos pacioje Amerikoje?
Dabar Trumpas grasina (ir po biski vykdo) isvesti is Vokietijos US Army. Girdi patys tvarkykites.
America first? Taip. Yra toks posakis, Dievas padeda tam,kas pats sau padeda. America turetu elgtis lygiai taip pat - padeti tam,kas padeda pats sau. Jeigu vokieciai dalyvauja lygiateisiu pagrindu Aljanso veikloje - America first!, Amerika turi gint Vokietija. Jeigu Vokietija nusimuilina , ir nedalyvauja - America first!, Amerika isveda savo kariuomene is Vokietijos, o ir pacia Vopkietija meta lauk is NATO.

stasys        2019-10-13 8:04

Trumpas tai tas pats kraštutiniškumas . Pasaulis blaškosi tarp tu kraštutiniškumo polių , kas įprasta vadinti įtakos perdalinimu . cit. “Viena Twiterio žinutė. Du trumpi sakiniai. Ir koks monolitinis režimo atsakas. Manau, šis epizodas galutinai įrodo, kad žlugo ankstesnė JAV liberali idėja „įtraukim Kiniją į prekybą ir, pajutusi naudą iš tarptautinės laisvos prekybos, ši atsisakys agresyvių pretenzijų keisti pasaulio tvarką“. ...Niekas niekur nežlugo, Amerika kaip tik atsigavo .. nes surado sau nauja partnerį naujoms lenktynėms ..tik ši karta ne ideologiniu o ekonominiu pagrindu .smile Savo laiku Sovietai labai prisidėjo motivuodamį ..ši karta ta darys Kinija ..Mastyk plačiau autoriau .. kas čia per Paulausko rujojimas ??

Aha        2019-10-12 19:51

Vis dar lauksim kada amerikonai ateis. Tai ant velyku, tai ant kaledu.

Vakarams, pradedant graikais, buvo aišku,       2019-10-12 15:25

kad bet kokios kaitos BŪTINOJI sąlyga yra tai, kas nekinta, kas amžina.
Kitaip NEĮMANOMAS, nei joks buvimas, nei jo mąstymas ir pažinimas.
Šiuo požiūriu leftizmas su jo beribio pažangizmo ideologija vertintinas
kaip intelektualinio ir dvasinio pamišimo forma.
Proto ir dvasios ligos privalo būti gydomos, o ne propaguojamos (kaip kryptingai daroma šiandien).
Antraip neišvengiamas mirtinai sergančio individo ar tokių klejojančių individų susivienijimų (politinių darinių, civilizacijų ir t.t.) - toks tokį pažino ir ant alaus pavadino - išsekimas, lėtas dvėsimas ir galiausiai žūtis. Arba atitekimas, kaip grobio, ties sienomis laukiančioms barbarų ordoms (komunistuojantiems kinams, islamo džichadistams ar kitiems antikrikščioniškiems gaivalams). “Saugokite sienas” - paskutiniai Vilties prezidento Stasio Lozoraičio žodžiai. Tiek geografines, tiek dvasines pilis.
P. S. Naudos gavimu ir konkuravimu(!) grįstas prekiavimas iš esmės negali nei žmonių sudorinti, nei galėjo atnešti ilgalaikę taiką. Ką ir reikėjo įrodyti. P. P. S. Tai nėra tik nuomonė. NK

Šiaip,       2019-10-12 14:38

pasaulis, visas pasaulis, tarnauja tik mamonai. Jūsų dievas yra pinigas. “Apsičiupinėkite” ir jūs mielieji. Beveik visi esame jo pavergti.

Šiaip,       2019-10-12 14:35

nieko nesupratau ką norėjo autorius pasakyti. Matyt straipsnis skirtas “ne eiliniam protui”.

Kas vyksta       2019-10-12 14:33

su kurdais?Ar Amerika elgiasi gerai,aukodama kurdus?

Dzeikas       2019-10-12 13:41

Sloganas “Dievas laimina Amerika!” tinkamas ,kai JAV elgiasi kaip Laisvojo Pasaulio lyderis ir krikscioniskuju vertybiu gynejos.
Tai nereiskia, kad Dievas visada laimina Amerika ir visoms jos poelgiams.Tai reiskia pritarima jos KONKRECIAM poelgiui sia linkme.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.