Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 5 d. 18:48

8     

    

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Cisgenderė, intersekcinė moteris, turinti emocinių nerimo sutrikimų didžiuojasi dirbanti Centrinės žvalgybos agentūroje. Viena svarbiausių saugumo institucijų šalyje tampa emocinių, rasinių ir lytinių savybių surinkimo vieta. CŽV tuo didžiuojasi ir reklamuojasi. Saugumo agentūra pradeda galvoti ne apie saugumo problemas, ne apie valstybės priešus, jų planus ir kaip juos suardyti, bet apie savo darbuotojų lyties, rasės ir psichinių problemų įtraukimą į instituciją.

Jeigu kas ir įveiks Ameriką, tai – narcisizmas, kuris yra vartotojiškos kultūros rezultatas. Tai yra asmens įsivaizdavimų apie save prioretizavimas prieš objektyvaus pasaulio problemas. Kaip rinka ir masinė gamyba su masine pop kultūra išmokė vartotoją galvoti, kad jo poreikiai ir jų tenkinimas yra svarbiausias dalykas pasaulyje, taip dabar tas naujasis Narcizas pradeda šokdinti valstybės institucijas, visuomenę, valstybę pagal savo lyties, rasės ir kitus įvairiausius savo asmenybės bruožus.

Kas Narcizui trukdo šitaip perdaryti valstybę? Taip, tai white suprematistai. Tradicionalistinė pasaulėžiūra, kuri remiasi objektyvaus pasaulio problemomis, pareiga, prigimtimi, atsakomybe prieš kitus, objektyvių problemų sprendimams reikalingomis žmogiškosiomis savybėmis. Kuri neleidžia asmens saviraiškai šokdinti objektyvaus pasaulio.

Kartą Narcizui paneigus prigimtį, biologiją, o lytį pavertus psichologine asmens jausena, nebėra loginių trukdžių toliau pasaulį perdaryti pagal asmenines jausenas, problemas, psichologinius aspektus, lyties ir rasės jausenas. (Kodėl rasė negali būti jausena?). Todėl viskas tampa individui nesaugu, viskas aplink jį diskriminuoja, visi jį įžeidinėja, visur reikia valstybės pagalbos apsaugoti jį nuo grėsmių, galiausiai visus reikia priversti būti atsakingus už Narcizo jausenas. Pasaulis turi traktuoti individą pagal jo pageidavimus.

Rinka komodifikavo (suprekino) žmogų. Dabar žmogus suprekina save, lytį, šeimą, institucijas, visuomenę, valstybę. Rinka toliau aptarnauja Narcizą, kadangi mato tolesnio suprekinimo komercinę naudą. Kitas Narcizo vystymosi etapas – transhumanizmas.

Tos pačios lyties santuokos pripažinimas arba „lyčiai neutralios šeimos“ įvedimas į valstybės teisinę sistemą (ką jau padarė Lietuvos Konstitucinis Teismas), arba genderio – lyties atskyrimo nuo biologijos – pripažinimas yra tiktai šio naujojo pasaulio dalis .

Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV. Cisgenderė, intersekcinė moteris, turinti…

Posted by Andrius Švarplys on 2021 m. gegužės 4 d., antradienis

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

America Matters (Brighteon)       2021-05-6 12:36
Lisa Haven (Brighteon)       2021-05-6 12:29

1.5 Million-Man Domestic ‘CCP’ Army Authorized For Deployment In U.S. Cities! Biden & AOC Sign On!
https://www.brighteon.com/3eefb862-4730-4240-96d6-db1cfa9f6ad9

Brighteon       2021-05-6 10:07

Savarankiškai pasikartojančių kovido skiepų technologija prasidėjo kaip aparteido rasės specifinis depopuliacijos biologiniai ginklas (video)
https://www.brighteon.com/9c4989d2-2e8e-4c27-93c9-44d34edbe6df

Dešimtojo dešimtmečio apartheido režimo gydytojai ir mokslininkai 1990 m. atliko tyrimus, susijusius su rasėms būdingomis, savarankiškai besidauginančiais (savaime plintančiais) žudančiais skiepais, siekdami sukelti negrų nevaisingumą ir mirtį.

- Tas pats tyrimas tęsiasi ir šiandien, daugiausia JAV, finansuojamas DARPA ir Gateso fondo.

- Ši technologija, vadinama „savaime besidauginančiais skiepais“, plinta kaip virusas, sukeldamas nevaisingumą ir mirtį.

- Manoma, kad dabar ta pati technologija slypi už covid-19 skiepų, kurie žmonėms perduoda kenksmingus smaigalinius baltymus, sukeliančius kraujavimus, mėlynes, kraujo krešulius ir kitus kenksmingus padarinius.

- Savireplikuojančios vakcinos technologijos šalininkai yra depopuliacijos šalininkai, norintys išnaikinti didžiąją dalį šiandien gyvenančių žmonių.

The Epoch Times       2021-05-6 0:48

https://www.theepochtimes.com/governor-noem-signs-pledge-to-restore-patriotic-education-in-schools_3803880.html?utm_source=pushengage
Pietų Dakotos gubernatorė Kristi Noem šią savaitę pasirašė pasižadėjimą, kurio tikslas - atkurti „patriotinį auklėjimą“, kai liberalai mokyklos programoje iškelia kritinės rasės teoriją. Tokie respublikonai, kaip Noem, kritikavo rasinę programą dėl susiskaldymo ir neapykantos bei antiamerikietiškų vertybių.

Anksčiau šią savaitę „Twitter“ įraše Noem pasakė, kad ji yra pirmoji šalies kandidatė, pasirašiusi pažadą „1776 m. Pažadas išsaugoti mūsų mokyklas“.

„Mokyti savo vaikus ir anūkus nekęsti savo šalies ir juos supriešinti dėl rasės ar lyties yra gėdinga ir reikia nutraukti. Didžiuojuosi būdama 1-oji Amerikoje, pasirašiusi „1776 m. Pažadą išsaugoti mūsų mokyklas“, - rašė Noem.

Noem pasirašytame pasižadėjime žadama imtis priemonių atkurti „sąžiningą, patriotinį auklėjimą, kuris ugdo mūsų vaikus gilia meile savo kraštui“, ir mokyti „kad visi vaikai gimė lygūs ir turi vienodą dorovinę vertę prieš Dievą ir Konstituciją“. Taip pat bus „Uždrausta bet kokia mokymo programa, kuri priešpastato mokinius rasės ar lyties pagrindu“ ir „Neleisti mokykloms politizuoti švietimo“.

Brighteon       2021-05-5 22:44

Saugokitės finansinio žlugimo po mirtinos biologinio skiepų ginklo bangos (video)
https://www.brighteon.com/3f518766-24a9-4cc1-b929-1b87dff9b9bd
Viena yra žinoti apie mirtiną kovido skiepų bangą, sukurtą sunaikinti milijardus žmonių Žemėje, bet yra ir kitas dalykas - finansiniai padariniai, jei skiepą stumiantys globalistai pajėgs pasiekti savo genocidinių tikslų. Staigus bet kurios ekonomikos smukimas turės nenuspėjamų ilgalaikių finansinių padarinių net tiems, kuriems pavyksta išgyventi skerdimą.
Yra dvi strategijos, kurių turime laikytis, kad išgyventume nepažeistą sveikatą ir turtą. Turime: 1) bet kokia kaina vengti mirtino skiepo ir 2) iš dolerį pakeisti tvirtesniu turtu, kuris gali išgyventi dėl dolerio skolos žlugimo.
Šiandienos laidoje pateikiu daugiau informacijos, kaip būtent to pasiekti.Kaip išgyventi, vykstant žmonijos genocidui.

O gal tai       2021-05-5 21:16

XX a. seksualinės revoliucijos natūralus neišvengiamas tęsinys ir pasekmė? Jeigu taip, tai reikia panaikinti tą revoliuciją, kitaip nieko nebus.

Viskas prasidėjo       2021-05-5 20:03

nuo cheminės kontracepcijos.Jaunimas nenori turėti vaikų.

News Target       2021-05-5 19:21

https://www.newstarget.com/2021-05-04-mercola-threatened-deletes-articles-vitamind-zinc-covid.html
Pastaruosius metus dr. Josephas Mercola mokė savo sekėjus, kaip natūraliai palaikyti imuninę sistemą vitaminu D, cinku ir kitomis natūraliomis priemonėmis. Vis dėlto jis gavo tiek daug neigiamos reakcijos iš įstaigos, kad daktaras Mercola savo nuožiūra nusprendė ištrinti visus susijusius straipsnius apie šiuos protokolus.
Savo pranešime daktaras Mercola paaiškino, kad paskutinis lašasbuvo tas, kai Billo Gateso finansuojamas „gydytojas“ paragino teroristus asmeniškai užpulti daktarą Mercolą, už jo priešinimąsi Gateso ir kitų medicinos fašistų skiepų planui.
Sabino skiepų instituto prezidentas Peteris Hotezas neseniai paskelbė pranešimą „Susipažinimas su abejojimo skiepais iššūkiu“, kuriame ragina veikti „kibernetinės kovos ekspertams“ kariauti su tokiais žmonėmis kaip dr. Mercola, kuris moko žmones natūraliai ir pigiai saugoti savo sveikatą, o ne nenatūraliai ir brangiai vaistų pramonės pagalba.
“Tikslus atsakas iš pasaulinės sveikatos bendruomenės yra svarbus, bet nepakankamas, kaip ir visuomenės spaudimas socialinės žiniasklaidos įmonėms”, - apgailestauja Hotezas.
„Jungtinės Tautos ir aukščiausio lygio vyriausybės turi laikytis tiesioginių, netgi konfrontacinių, požiūrių su Rusija ir imtis veiksmų, kad išardytųskiepų priešininkų grupes JAV.“
Hotezo pastaba apie Rusiją tik parodo, kad skiepus mėgstantys kairieji vis dar yra apsėsti vykdomos „Russiagate“ sąmokslo teorijos, kuri daugiau nei prieš ketverius metus buvo paneigta kaip malas, iš platintas per Hillary Clinton.
Hotezas toliau ragina įsteigti „aukšto lygio tarpžinybinę darbo grupę, atsiskaitančią JT generaliniam sekretoriui“, kuri būtų naudojama „visam prieš skiepus ukreipto puolimo poveikiui įvertinti ir siūlyti griežtas priemones. “
Tokie ekspertai turėtų gerai išmanyti, kaip kovoti su „sudėtingomis pasaulinėmis grėsmėmis, tokiomis kaip terorizmas, kibernetinės atakos ir branduolinė ginkluotė, nes antimokslas dabar artėja prie panašaus pavojingumo lygio“, - rašo Hotezas.
“Tampa vis aiškiau, kad norint paspartinti imunizaciją reikalingas kontrpuolimas.”
Kibernetiniai teroristai nukreipia į daktaro Mercolos svetainę grasindami jį sunaikinti
Toks isteriškas baimės kėlimas ir radikalus ekstremizmas nėra naujiena medicinos sąmokslininkų tarpe. Nauja yra tai, kad kontrteroristai ragina imtis kovos su laisvę mylinčiais amerikiečiais, atsisakančiais visam laikui pakeisti savo DNR eksperimentinėmis genų terapijos injekcijomis, kurias jie vadina Uhano koronaviruso (Covid-19) skiepais.
Daktaras Mercola jau buvo pašalintas iš visų pagrindinių socialinės žiniasklaidos tinklų. Jo svetainę puola kairieji kibernetiniai teroristai, siekdami jį nutildyti.

Nepaisant viso to, daktaras Mercola atsisakė pasiduoti šiems vyriausybės ir farmacijos banditams ir yra pasirengęs gintis teisme. Tai, ko jis sako negalįs ilgiau ištverti, yra didėjanti grėsmė tiek sau, tiek jo šeimai, nuo kurios, jo teigimu, jis turi „ribotas galimybes gintis“.
„Jei įsivaizduojate, ką sugeba milijardieriai ir jų smogikai, galiu jus patikinti, kad jie kūrybingai panaudojo savo turtą, kad pašalintų šį turinį“, - rašo jis.
„Sunkia širdimi ištrinu iš savo svetainę vertingą informaciją ... Jie peržengė cenzūrą. Ar galima vadinti žmonėmis kibernetinės kovos ekspertus? Jūs manote, kad galėtume diskutuoti ir būti apsaugoti žodžio laisve, bet ne, mums neleidžiama. Šie pamišėliai yra pavojingai nepašalinti “.
Skirkite laiko perskaityti visą daktaro Mercolos pranešimą šioje nuorodoje (norėdami patekti į straipsnį, turėsite įvesti el. pašto adresą).
NaturalNews.com
Articles.Mercola.com

Rekomenduojame

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.