Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Andrius Švarplys. Dvi žinios. Abi geros

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 8 d. 22:28

28     

    

Andrius Švarplys. Dvi žinios. Abi geros

Maskvoje neįvyks Antrojo Pasaulinio karo paradas – Kremliaus imperijos šlovinimas, ir tai yra antra koronoviruso pandemijos gera žinia.

Pirma – neįvyks Eurovizija.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Tomui J. 2020-05-10 18:14        2020-05-11 11:47

O kada kas nors nors kartą klausė tos absoliučios daugumos rusų nuomonės? Putinas, Medvedevas, Jelcinas, Gorbačiovas, Chruščiovas, Stalinas, Leninas, Jekaterina II, ar kuris nors kitas caras ar carienė, Petras I, Ivanas Rūstusis? Ar kuris nors vienas klausė rusų daugumos, ar pradėti kurį nors karą, ar jį baigti, dėl baudžiavos, dėl nors vieno dalyko? Ne? Tai apie ką jūs kalbate? Net po II-ojo pasaulinio karo, milijonai grįžę iš fronto, kaip rašo istorikas Markas Soloninas, klusniai pridavė vintovkes ir nuolankiai grįžo į kolchozus arba GULAG’us…

Tomui J.       2020-05-10 18:14

Esmė tame, ar rusai svajoja ar nesvajoja kada nors vėl okupuoti savo silpnąsias kaimynines. Deja, deja, apklausų statistika nuolat skelbia, kad praktiškai absoliuti dauguma rusų vis dar ilgisi Sovietų sąjungos imperijos laikų su aukščiausia valdžia iš Maskvos, todėl nėra didelės garantijos, kad ir jų kariniai paradai kada nors nepalies ir mus.

Vadinasi,       2020-05-10 16:57

zona sparčiai perkeliama į civilinį gyvenimą - jos tradicijos. Ypač mergos pamėgo tatuiruotis visą kūną ir gelžgaliuotis, gal taip nusprendė pamažinti žmoniją, mažindamos savo imunitetą?

Beje,       2020-05-10 9:38

Kriminalistai yra seniai pastebėję, kad tatuiruotes yra pamėgęs kriminalinis pasaulis.

Taip, susiję,       2020-05-10 9:27

nes tatuiruotės mažina žmogaus imunitetą, o tai leidžia Koronei juos nušienauti. O kas reklamuoja tatuiravimąsi, nežinote?

-> Jei nepatinka Eurovizija       2020-05-10 9:05

Dvasine prasme - tai sveikas piktinimasis, o valerijono lašų (ir žymiai stipresnių psichotropinių vaistų) dažniausiai reikia ne tiems, kurie piktinasi gėjų paradais ir Eurovizija, bet tiems, kuriems patinka tokie renginiai.

Šiandien plinta antikultūra ...       2020-05-10 8:42

Eurovizija, homoseksualistų paradai, suplyšę džinsai, auskarai lūpose, bambose ir dar žemiau yra glaudžiai tarpusavyje susiję dalykai.

tiek>Jei nepatinka Eurovizija        2020-05-10 6:24

bet tie iškrypėlių paradai ir Eurovizija (na ta barzdota “dešra"su aids finale - geriausias pavyzdys) - tai vienas ir tas pats ,praktiškai .

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais       2020-05-9 22:53

sunaikinta-tiesa taškas jimdofree taškas com/blog

T0mas J.       2020-05-9 22:32

Gyvenimas yra tikra jausmų kartuselė tam, kurio nuotaika priklauso nuo prastos muzikos festivalio ar karinės technikos parado kažkur toli nieko mums nelemiančioje Maskvoje.. Dėl manęs Eurovizija ir paradai Maskvoje gali vykti bet kokiu dažnumu - mano gyvenimo tai absoliučiai neliečia.

Jei nepatinka Eurovizija       2020-05-9 21:42

darykit toliau geju paradus,o siaip kiekvienas renginys turi savo adresata,ka viskas trikdo,reiketu valerijono lasu

dezeen       2020-05-9 16:28

https://www.dezeen.com/2020/05/09/this-week-on-dezeen-post-coronavirus-design/?utm_medium=email&utm_campaign=Daily Dezeen&utm_content=Daily Dezeen+CID_c41a2014f4283dbf32aa2b09f2c1ba58&utm_source=Dezeen Mail&utm_term=This week designers imagined ways to socialise in a post-coronavirus world

sdey       2020-05-9 15:38

Vadinamieji „Baltic Pride“ paradai – tai ištvirkavimo (beje, ne įprastinio, bet iškrypusio ištvirkavimo) propagavimo viršūnė. Jeigu pripažįstame ne tik teisę, bet ir atsakomybę prieš visuomenę, tokie paradai kitokiais kaip kriminaliniais paradais negali būti vertinami. Po šių paradų, kas toliau seks? Kurvininkų ir kurvų paradai? O gal zoofilų paradai? Panašu, kad kadaise buvęs krikščioniškas pasaulis palaipsniui ritasi į visišką beprotybę.

G.P.       2020-05-9 14:14

Malonūs pastebėjimai. Tikrai malonūs smile

Tas virusas gali       2020-05-9 13:13

būti,kad išnyks,dar neišradus vaistus ir vakciną.Išnyks ir niekada negrįš.Jo misija kita?Kol kas geriau pasisaugoti.

To Leonas       2020-05-9 12:14
į taupyklę       2020-05-9 12:13

gerbiamas Andrius nepaminėjo dar vieno parado, šiandien LRT portale pirmojo 2010 metų parado vienas iš “karžygių” dalijosi koviniais atsiminimais kaip Madalovo zonderiai Gražulį nešiojo kaip kokią roko žvaigždę smile

Leonas       2020-05-9 11:30

O gal kas nors jau žino, kas įvyks?

Dzeikas       2020-05-9 10:58

Apie eurovizija kaip apie lavona - gerai, arba nieko.
Del parado gi…as nesu tikras ar turime dekoti Apvaizdai uz tai. Kad jie ten ant dumijanciu tanku pavazines tai nera dedele beda. Taciau mes praradome akistata su tiesa.Pagal tai, kas vaziuotu i svecius butume pamate kas yra kas.
Dabar gi…

Kinziulis       2020-05-9 10:16

O galėtų būti ir trečia - nevykti mišios.

Nėra to blogo...       2020-05-9 9:31

Tikėkimės, kad be neįvykusio iškrypėlių propagandinio festivalio, tokių gerų žinių bus ir daugiau, kad iškrypėlių paradai nežygiuos ir miestų gatvėmis.

stasys        2020-05-9 9:30

Prašaliečiui . Panašu kad Jus šiandiena aiškiai turite daug ka pasakyti . smile

Prašalietis       2020-05-9 9:23

Andrius Švarplys. Dvi žinios. Abi geros….
Trečioji, geriausia pseudovalstybinių darinių čiabuviams skirta žinia, kurią Švarplys gerai žino, bet droviai nutyli, kurią jis iš visų jėgų įgyvendina “mokydamas”, “ruošdamas ateičiai”, kurios nebus, jaunąją kartą yra, kad netolimoje ar tolimesnėje ateityje neišvengiamai nugalėjus pažangiai provakarietiškai post modernizmo teorijai, čiabuvių “tautiškai patriotinės” smegenys bus visiškai atlaisvintos nuo sveiko proto ir tautos išgyventų lenkiškos ir rusiškos “okupacijose kančių”, iškovotų pergalių ir pralaimėjimų kovose už laisvę ir nepriklausomybę, nuo džiaugsmingai prisimenamų Baltijos kelių, vasario 16 ir kovo 11 nepriklausomybės aktų“prasmių”, malonaus ir “nepriklausomo” pabuvimo   eurokolūkio sudėtyje ir .... A. Švarplys gerai žino, kad su pagalba “tautinių mokslinių” žodžių: scientizmas, eseistika, relevantiškas, nerelevantiškas, euristika ir t.t., į šiandienos ar rytojaus “tautinius aukštus mokslus” besimokančių galvas bus galima įkalti post modernistines “tiesas”, kad tikri mokslai ir žinios neturi jokios vertės ir prasmės, tiesos ir klaidos neegzistuoja, praeities nebuvo, ateities nebus.  Valstybė, pilietybė, tauta, jos istorija, progresas, viskas kas egzistavo šimtus metų taip vadinamo modernizmo epochoje daugiau nebeegzistuoja, nes egzistuoja tik dabartis. Galiausiai anksčiau ar vėliau ir pseudo valstybinių darinių čiabuviai taip pat sužinos, kad moteris ir vyras nėra gamtiniai prigimties dalykai, o kad tai yra vaikystėje ar gyvenimo eigoje “tautinių” individų pasirinktas gyvenimo būdas. Apie tautybę, valstybę, pilietybę, paradus, istoriją ir t.t. šiuolaikiniams post modernistiniams “tautiniams moksliniams intelektualams” kalbėti yra visiškai nesolidu ir nemoksliška, nes tokie atgyvenę “patriotiniai” modernistiniai samprotavimai, kaip Tamstos 2 geros žinios,turėtų juokinti ir iš “koto versti” šiandieninį post modernistinius “aukštus ir pažangius mokslus” besimokantį pažangų šiandieninį jaunimą bei “pažangius”, iš komunistinių ir KGB-istinių intelektualų šauniai persiformatavusių į “provakarietiškus tautiškai patriotinius, intelektualus”. Drįsiu nekukliai pastebėti, nes manau kad atsiras pažangių, patriotinių, laiko dvasią atitinkančių, post modernistinius mokslus pavarčiusių tautiečių, kurie patriotiškai pritars, kad mano skelbiama “TREČIA GERA ŽINIA” yra daug geresnė už A.Švarplio paskelbtas dvi geras žinias jas kartu paėmus…

stasys        2020-05-9 8:38

autorius aiškiai depresijoje . smile Mielasis Tamstai laikas į lauką ..ir kuo skubiau .

Taiklus       2020-05-9 7:29

“Al” pastebejimas.Tiems, kurie tai pamirso, arba apsimeta, kad Jo niera.

Al.       2020-05-8 23:51

Taigi, iš to ir trečia - kad Dievas vis dėlto yra.

Kaimo runkelis       2020-05-8 22:55

Tai nei vatnykų nei py….ų paradų nebus?

Kita gera naujiena       2020-05-8 22:50

Donald Trump says virus will ‘go away without a vaccine’.


Rekomenduojame

Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas. DIEVO ŽODIS vs. ŽMOGAUS ŽODIS

Nida Vasiliauskaitė. Iš atmintinės „komunikacijos ekspertams“

Liudvikas Jakimavičius. Už ką balsuotų Dočys

Tomas Baranauskas. Santrumpą TS-LKD supraskime teisingai

Agnė Širinskienė. Stambulo konvencija. Diktatūros gimimas

Vytautas Sinica. Kokių minčių kyla skaitant „visiškai nenormalų Aušros Maldeikienės komentarą apie tremties atmintį“

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.