Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 14 d. 22:05

45     

    

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo.

Žodžio laisvė užgniaužiama dabar. Viešoji cenzūra („Twiteris“, „Facebookas“, „Apple“, „Google“) įvedama dabar. Senato nariai už savo senotariaus teises ir funkcijas persekiojami dabar. Konservatyvių pažiūrų nuomonės formuotojai persekiojami dabar. Pats Prezidentas (impeachmentas) dėl fiktyvaus kaltinimo persekiojamas dabar. Nieko panašaus prie prezidento Trumpo 2016–2020 m. nebuvo.

Priešingai, negu dažnai teigiama, tikrasis demokratijos užpuolimas, kaip matome, vyksta dabar Demokratų partijos ir didžiųjų technologijų korporacijų (BigTech) pastangomis.
Cenzūra ir politinis susidorojimas buvo fašizmo, nacizmo ir komunizmo diktatūrų požymiai. Po to sekė fizinis susidorojimas.

———————-

Tuo tarpu žmonių įsiveržimą į Kapitolijų, kuriuo prisidengiant dabar vykdomas susidorojimas, galime pavadinti „turistiniu“. Ir tą liudija tokios aplinkybės:
– dėl minios veiksmų niekas fiziškai nenukentėjo, kaip būdinga riaušėms. Trys žmonės mirė dėl medicininių priežasčių, reik suprast, savo ligų. Viena moteris, karo veteranė, vadinasi, patriotė, žuvo dėl visiškai nereikalingo Kapitolijaus apsaugos šūvio; Nežuvo ir nebuvo sužalotas nei vienas policininkas ar rūmų apsaugos darbuotojas; Nei vienam asmeniui nebuvo specialiai grasinta susidoroti.
– įsiveržusi minia nebuvo didelė, neturėjo ginklų, nepadarė didelės žalos Kongreso turtui, interjerui, baldams ir pan.;
– dalis žmonių elgėsi kaip turistai – fotografavo, žvalgėsi, ėjo sužymėtais takais;
– įsiveržę į Kapitolijų žmonės, kaip rodo vaizdo medžiaga, bendradarbiauja su apsaugos pareigūnais; kalbasi su jais draugiškai, pravalo taką išnešti minėtą pašautą moterį; taip riaušininkai nesielgia.
– greitai viskas nurimo, žmonės paliko Kapitolijų, Kongresas tęsė savo darbą;
– užėmę Kapitolijų žmonės nesislapstė, nedangstė savo veidų, jie dabar lengvai susekami ir jiems keliamos bylos; Toks elgesys nebūdingas riaušininkams, smurtininkams, perversmininkams ir gerai koordinuotoms šturmo grupėms.

Išvada: tai buvo neabejotinai neteisėtas žingsnis, bet visi požymiai rodo, kad tai buvo nusivylusios minios spontaniški veiksmai, o ne šturmas, sąmokslas, sukilimas, valdžios nuvertimas ir pan.  Mano nuomone, jeigu ne pastato ypatinga politinė ir simbolinė reikšmė, tokie veiksmai prilygtų administracinio pobūdžio nusižengimams.

———————-

Pasitaisau. Mirė vienas Rūmus gynęs policininkas Brian Sicknick – dėl sužalojimų per minios įsiveržimą.

Mano tezė apie nukenėjusius policininkus yra netiksli. Dabartiniu momentu pranešama apie per 50 nukentėjusių policininkų, dauguma patirtų sužeidimų padaryta su vėliavų kotais, vamzdžiais. Tą dieną konfiskuoti 5 ginklai. Taip pat padaryta žala keliems paveikslams, išdaužyti stiklai, veidrodžiai.

Visi netikslumai yra mano kaltė. Naujausi duomenys surinkti iš raportuojančių laikraščių yra ČIA (2021 storming of the United States Capitol
).
Dabartiniu momentu rašo, kad atnaujinta prieš 10 min. Informacija dar gali keistis.

Vis dėl to šie duomenys, manau, neverčia keisti mano pagrindinės minties: šitas įsiveržimas nepanašus koordinuotą daužymo ir deginimo veiksmą, valdžios nuvertimą. Tai yra įpykusios minios veiksmų nuostoliai. Ir tai jokia prasme nepateisina cenzūros ir politinio susidorojimo, kurį dabar įgyvendina Demokratų partija su BigTech ir Didžiosiomis Medijomis.

P.S. Kažkoks paradoksas: įvykus fiziniam Kapitolijaus užėmimui iš trumpininkų pusės, praktiškai tuo pačiu metu vyksta „tylusis“ anti-konstitucinis perversmas iš Demokratų-BigTech pusės. Toks savotiškas, netipiškas, hibridinis perversmas. Dar ne visa apimantis, ne sisteminis, bet sektorinis: vieša erdvė socialinėse medijose, susidorojimas su politiniais oponentais Kongrese.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

The Epoch Times       2021-01-20 1:40

Antradienio popietę prezidentas Donaldas Trampas paskelbė atsisveikinimo kalbą. „Mes esame ir visada turime likti vilties, šviesos ir šlovės kraštas visam pasauliui. Šią savaitę mes atidarome naują administraciją ir meldžiamės už jos sėkmę užtikrinant Ameriką saugią ir klestinčią “.„Mes padarėme tai, ko čia atėjome - ir dar daugiau. Visų pirma, mes dar kartą patvirtinome šventą mintį, kad Amerikoje vyriausybė atsako žmonėms “. „Mes atkūrėme mintį, kad Amerikoje niekas nėra užmirštas - nes visi turi reikšmę ir visi turi balsą. Aš prisiėmiau sunkias kovas, sunkiausias kovas, sunkiausius pasirinkimus - nes būtent tam jūs mane ir pasirinkote. Mūsų darbas buvo ne dešinei ar kairei, ne respublikonams ar demokratams, bet tautos gėriui, visai tautai “. „Mes atgaivinome savo aljansus ir sutelkėme pasaulio tautas, kad stotųsi prieš Kiniją kaip niekada anksčiau“. „Dėl savo drąsios diplomatijos ir principingo realizmo mes pasiekėme istorinių taikos susitarimų Artimuosiuose Rytuose seriją. Dabar yra naujų Viduriniųjų Rytų aušra ir mes parvežame savo karius namo. Aš ypač didžiuojuosi būdamas pirmuoju prezidentu per kelis dešimtmečius, nepradėjusių naujų karų “.
D.Trumpas pasmerkė smurtą sausio 6 dieną per jungtinę kongreso sesiją.
,,Dabar, kai ruošiuosi trečiadienio vidurdienį perduoti valdžią naujai administracijai, noriu, kad žinotumėte, jog mūsų pradėtas judėjimas tik prasideda”.

https://www.theepochtimes.com/trump-gives-farewell-speech-the-movement-we-started-is-only-just-beginning_3663134.html?utm_source=pushengage

Klubas Kontinentas       2021-01-19 14:33

Елена Пригова и Игорь Туфельд в ТВ клубе Континент. Выпуск №164. Ведущий - Игорь Цесарский.

В этом выпуске: Накануне голосования в Сенате. Инаугурация без людей и не для людей. Наследие Мартина Лютера Кинга и день сегодняшний. Какие первостепенные задачи озвучил президент-элект. Телетрансляция 20 января и ее бойкот.

https://www.youtube.com/user/mgershteyn

The Epoch Times       2021-01-19 13:05

Dėl D.Trampo administracijos pastangų Viduriniuose Rytuose keturios tautos pasirašė taikos susitarimus su Izraeliu, įskaitant Jungtinius Arabų Emyratus, Maroką, Bahreiną ir Sudaną.

Greta taikos susitarimų taip pat yra ženklų, kad Artimųjų Rytų šalys sutinka aktyviai kovoti su antisemitizmu.

Šiame epizode susėdome su JAV specialiaja pasiuntine antisemitizmui stebėti ir kovoti su juo Ellie Cohanim. Siekdama perteikti šias pastangas, Maroko nevyriausybinė organizacija „Mimouna“ asociacija bendradarbiavo su JAV Valstybės departamentu. Tai gyrė Maroko ambasadorė JAV, princesė Lalla Joumala Alaoui.

https://www.theepochtimes.com/video-trump-admins-legacy-in-the-middle-east-ellie-cohanim-on-peace-deals-and-combating-anti-semitism_3661875.html?utm_source=pushengage

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-01-18 14:35

658: Прогноз на 2021 год (дожди, слякоть, репрессии):
https://www.youtube.com/watch?v=w9dhH_cKZIw

Retired Marine Sounds Off aka TrueNewsPodCast.com       2021-01-18 13:42

Episode 17 - URGENT Breaking News! Inauguration Canceled! Military In Charge! Swamp to be Fully Drained of Luciferian Demons!. - 01/15/2021
https://www.spreaker.com/user/stevemotley/episode-17-urgent-breaking-news-inaugura

The Epoch Times       2021-01-18 0:36

Nacionalinės žvalgybos (DNI) direktorius Johnas Ratcliffe’as Kongresui perduotame laiške įvertino, kad Kinija kišosi į 2020 m. Federalinius rinkimus. Laiške (https://www.scribd.com/document/491038048/Ratcliffe-Views-on-Intelligence-Community-Election-Security-Analysis#from_embed) Ratcliffe’as teigia, kad CŽV vadovybė slopino žvalgybos išvadas dėl Kinijos kišimosi į rinkimus ir spaudė analitikus atšaukti savo nuomonę. Remdamasis Žvalgybos bendruomenės analitinio ombudsmeno Barry Zulaufo ataskaita, nacionalinės žvalgybos direktorius teigė, kad kai kurie analitikai nenoriai apibūdino Kinijos veiksmus kaip kišimąsi į rinkimus, nes nesutiko su prezidento Donaldo Trampo politika. The Washington Examiner paskelbė Ratcliffo laišką ir ombudsmeno pranešimą sausio 17 d., praėjus dešimčiai dienų nuo ataskaitos paskelbimo. „Remiantis visais turimais žvalgybos šaltiniais, nuosekliai taikant apibrėžimus ir pasiekus nepriklausomai nuo politinių sumetimų ar nepagrįsto spaudimo - Kinijos Liaudies Respublika siekė paveikti JAV 2020 m. federalinius rinkimus “, - rašė Ratcliffe’as. Žvalgybos bendruomenės analitinio ombudsmeno Zulauf pranešimas buvo nusiųstas Kongresui sausio 7 d. kartu su žvalgybos bendruomenės vertinimu dėl kišimosi į 2020 m. rinkimus. Ataskaitoje (https://www.scribd.com/document/491037939/Independent-IC-Analytic-Ombudsman-s-on-Politicization-of-Intelligence#from_embed) Zulaufas teigia, kad su Rusija ir Kinija dirbantys analitikai pranešimams apie kišimąsi taikė skirtingus standartus. Analitikai, nors ir pažymėjo Rusijos veiklą kaip aiškų kišimąsi į rinkimus, nenorėjo to paties parašyti apie Kinijos kišimąsi.
Atsižvelgiant į analitinius skirtumus, kaip Rusijos ir Kinijos analitikai nagrinėjo savo tikslus, Kinijos analitikai pasirodė nesiryžtantys vertinti Kinijos veiksmus kaip netinkamą įtaką ar kišimąsi”, - rašė Zulaufas. „Atrodė, kad šie analitikai nenorėjo pateikti savo analizės apie Kiniją, nes nesutiko su administracijos politika. Nei ombudsmeno pranešime, nei Ratcliffe’o laiške nėra informacijos apie Kinijos kišimąsi. Analitinio ombudsmeno pranešime vertinama, kad politizavimas įvyko ir dėl Rusijos, ir Kinijos kišimosi į rinkimus. Zulaufas įvertino, kad kalti ne žvalgybos bendruomenės vadovai ar analitikai, o ypatingai šališka atmosfera šalyje.
Gruodį Ratcliffe’as teigė, kad KKP „kelia didžiausią grėsmę Amerikai šiandien ir didžiausią grėsmę demokratijai ir laisvei visame pasaulyje nuo Antrojo pasaulinio karo“. „Žvalgybos duomenys aiškiai rodo, kad Pekinas ketina užvaldyti JAV visą pasaulį ekonomiškai, kariškai ir technologiškai “, - rašė jis. “Daugelis pagrindinių Kinijos viešųjų iniciatyvų ir žinomos kompanijos tik maskuoja Kinijos komunistų partijos veiklą.”
https://www.theepochtimes.com/china-sought-to-influence-2020-us-election-director-of-national-intelligence-assesses_3659981.html?utm_source=pushengage

CNBC       2021-01-17 18:12

Prezidentas Trampas paskutinėmis kadencijos dienomis išlaiko didžiulį respublikonų rinkėjų palaikymą, rodo „NBC News“ apklausa, atlikta po Kapitolijaus antpuolio. Devyni iš 10 respublikonų pritaria D.Trampo darbo rezultatams, šis skaičius nepakito nuo rinkimų. prieš rinkimus Trampui pritarė 89 % respublikonų, o dabar - 87%. Apskritai D.Trumpo reitingas buvo 43%, lyginant su 44% 2017 m. vasarį, netrukus po jo inauguracijos. Apkaltą Trampui palaiko beveik devyni iš dešimties demokratų ir tik vienas iš dešimties respublikonų. Tarp nepriklausomų asmenų už prezidento pašalinimą pasisako 45 proc., prieš - 53 proc.
Ar Respublikonai jie pirmiausia yra D.Trumpo ar partijos šalininkai atsakė taip: Pirmiausia palaiko partiją - 81 proc., pirmiausia palaiko D.Trumpą - 98 proc.  Du trečdaliai Trampo šalininkų teigė, kad prezidento komentarai ir veiksmai po sausio 6-osios atakos nepakeitė jų nuomonės, o 28% - teigė, kad įvykiai sustiprino jų paramą Trampui. Tik 5% teigė, kad gailisi savo balso. Nuo sausio 6 dienos D.Trumpas lieka uždarytas „Twitter“, „Facebook“ ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose, toliau teigdamas, kad rinkimai buvo suklastoti. Nors D.Trumpo palaikymas tarp rinkėjų išlieka pastovus, vis daugiau žymių respublikonų yra viešai su juo atsiskyrę po išpuolių prieš Kapitolijų.
1000 registruotų rinkėjų apklausą 2021 m. Sausio 10–13 d. Atliko respublikonų firma „Public Opinion Strategies“ ir demokratų kompanija „Hart Research“. Registruotų rinkėjų paklaida yra +/- 3,1 procentinio punkto.
https://www.cnbc.com/2021/01/17/trump-retains-support-from-republicans-after-capitol-attack-nbc-poll.html

>bobulytei       2021-01-17 11:58

pasitikrinkite temperatūrą, - jau kliedite garsiai.

Bobulyte       2021-01-17 3:05

Aciu dievuliui,
Trumpas turbut atsidurs uz grotu….

Jesse Watters (Fox News)       2021-01-17 2:09

Watters’ World 1/16/21 | FOX BREAKING TRUMP NEWS January 16,21
https://www.youtube.com/watch?v=eISrStaOM-I

Michailas Veleris       2021-01-17 1:30

Michailas Veleris: Laisvė ar vergija ? Kas bus Amerikoj su minties laisve ir kitamaniais
Kodėl Nacionalinė gvardija buvo Kaip bus vykdoma kova su kitamaniais. Atimti ginklus iš gyventojų! Dar kartą apie knygą „Eretikas“, ypač apie pirmąjį skyrių, skirtą žydams. Netanyahu klaida dėl Trampo. Paprastas socializmo šalininkų fašizmas.

Rašytojas ir filosofas Michailas Veleris Continent TV klube. 160 numeris. Vedėjas - Igoris Cesarsky.

https://www.youtube.com/watch?v=UqaflPINCCw

Andriejus Illarionovas       2021-01-16 20:49
Tabach       2021-01-16 20:48

С Новым 1937. В США Начались Гонения и Репрессии на Врагов Народа. Гари Юрий Табах и Стив Дудник.
https://www.youtube.com/watch?v=ROexbo9eFBc

The Epoch Times       2021-01-16 17:23

„Parler“ generalinis direktorius Johnas Matze’as su šeima, priversti slapstytis dėl grasinimų mirtimi.
Bendrovės darbuotojams grasinama. Daugelis„ Parler “darbuotojų baiminasi dėl savo ir savo šeimos saugumo, kai kurie atvejais iš savo gimtosios valstijos, kad išvengtų persekiojimo“.

Rob Šmit       2021-01-16 13:34

Andrew Cuomo caught RED-HANDED in the ‘flip-flop’ reopening as STUPID cheer for Biden:

https://www.youtube.com/watch?v=U8DyiC_0XrA

Prašalietis       2021-01-16 11:14

Ačiū už    2021-01-15 20:41 Dėl Prašaliečio 2021-01-15 12:41 apie demokratiją.

Filosofiniuose, prasminguose samprotavimuose apie “demokratiją”, pradėjus ką reiškia graikiškas žodis “dēmos”, paminėjus filosofus Sokratą ir Platoną, “visiškai netinka patriotiškai ir lietuviškai nusiristi” iki “filosofinės” išvados “JAV juodinimas - tipiškas proburliokinės politikos bruožas”. JAV reklaminiuose čiabuvių civilizavimui ir vietiniams gyventojams “šviesti” dešimtmečius platinamuose bukletuose buvo reklamuojama, kad amerikoniška (vakarietiška) “demokratija užtikrina” kievieno žmogaus laisves ir teises kaip “išpažinti savo religiją, turėti savo politines pažiūras, turėti savo nuomonę ir ją laisvai reikšti, laisvuose rinkomuose rinkti savo valdžią, turėti lygias galimybes ir t.t.” Na o į “genealią filosofinę”, à la durnių laivo V. Lansbergis ar D.Grybauskaitė...,  blevyzgą apie “galimybę” JAV “proburliokinio juodinimo”  ar “patriotinio pabaltinimo”, tegalima paprastai, ir visiškam atsilikėliui mokiniui suprantamai, pasakyti: paskaityk “dėdule” palyginus neilgą JAV istoriją, palygink ją su kitų tautų istorijomis ir tu pamatysi kiek yra “juoda ar balta” savo laiku kelių galingiausių, tarpusavyje besisnukiuojančių anglosaksų vergvaldžių, “JAV tėvų”, “sumąstyrinta” JAV “demokratija”....

stasys       2021-01-16 8:51

Ačiū už  2021-01-15 20:41 ..Matyt suklydau Jūs palaikęs kita ‘nuomone’ . Papildydamas savo praeitą mintį tuo pačiu ir Jūsų , ..Karabacho problema išsprendė Rusija apgindama savo interesus rytuose , o tos detalės apie Turkija ir Azerbaidžaną ir kaip joms sekėsi vesti ta karą nėra svarbios jei nepastebėjome to fakto kaip greitai tu pastarųjų šalių medijos užgožė viešą informacinį lauką tai pačiai Rusijos uzleidus joms vietą . Tai tik mano spėliojimai , bet šio konflikto metu Putinas užsitikrino du svarbius dalykus .Pirmą susilpnino kaip valstybe Armėnija ir išsprendė savo būsimu išorinių  sienų klausimą , naujos vizijos apie didžiąją Rusija projekte .Kad būtų aiškiau pasižiūrėkite į Baltarusiją ir joje vykstančius pokyčius .Jokios naujos sąjunginės valstybės nebus , jei liks neišspręsti sienų tvarumo klausimai .

(Amerikos minties lyderiai) The Epoch Times       2021-01-16 0:07

Dėl Kapitolijaus antpuolio didžiosios ryšių įmonės tuoj pat cenzūravo prezidentą, besiformuojanti socialinės žiniasklaidos platforma „Parler“ buvo faktiškai uždaryta ir raginama sudaryti neskraidymo sąrašus.

Ar Kapitolijaus užpuolimas pateisina tokį atsakymą?

,,Mes gyvename milžiniškame mele, primenančiame Reichstago padegimą”, - teigia pokalbių laidų vedėjas, Pragerio universiteto Dennisas Prageris.

https://www.theepochtimes.com/video-dennis-prager-this-is-the-reichstag-fire-relived_3657503.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2021-01-16 0:01

Trampas išslaptino Russia-gate’o dokumentus - tiesos ieškotojai galės paieškoti jo tarnavimo Putinui įrodymų (nors Nord strymą atnaujino tik ,,išrinkus” Baideną).

https://www.theepochtimes.com/video-live-q-trump-declassifies-russia-gate-documents_3658071.html

Demokratija pralaimėjo seniai       2021-01-15 22:44

Galim padėkoti liemenuotam kiauliniui, kuris įvardijo esamą situaciją: sąžinė nėra šio pasaulio dimensija. Valio kiauliniui už atvirumą! Apie 2009-uosius toks ponas Deividas Aikas (David Icke) pranašavo, kad jei žmonės neatsipeikės ir nesikeis, pasaulis po 10 metų pavirs į globalią nacistinės Vokietijos versiją. Žinoma, tuomet visi iš jo atvirai juokėsi. Kaip ir iš visų kitų jo kalbų. Kaip pvz. apie globalistų pedofilų elitą, apie jų satanistinius ritualus ir t.t. Įdomu, ar šiandien jiems vis dar juokinga? Po picageito, po Džefrio Epšteino, po visų su šiais rinkimais susijusių skandalų ir visų nukritusių kaukių? Kaip jiems patinka visa totalinė cenzūra dėl JAV rinkimų, dėl covido, dėl imigrantų, dėl seksualinių iškrypėlių ir t.t.? Ar tai, ką turim, iš vis kuom nors dar primena demokratiją?

Ačiū už       2021-01-15 20:41

„nepatinkus“ - jie nuosekliai proburliokiški!
Dėl Prašaliečio 2021-01-15 12:41 apie demokratiją. Žodis graikiškas dēmos reiškia tautą, kratos - jėgą. Tautos jėga priešpastatoma monarcho jėgai. Demokratija nėra jokia priešybė diktatūrai - jei daugumos sprendimas privalomas, tai jau diktatūra: Sokratas buvo nuteistas mirčiai būtent demokratiškai.
Be to, valdančiųjų tauta nereiškia visų gyventojų, kurių dauguma - vergai. Vergai tautai nepriklauso. Platonas laikė tai savaime suprantamu dalyku, JAV prieš 100 metų čia niekuo dėtos.
JAV juodinimas - tipiškas proburliokinės politikos bruožas. Jei JAV blogos, tai ne dėl savo politikos eksporto - geriau Makdonaldas, Coca Cola, Rokas, kramtoma guma, džinsai nei kominternas ir burliokijos tinklai su ledkirčiais per galvą visame pasaulyje (kirvis - pats moderniausias raskolnikovų ginklas). JAV blogis - ispanų ir kitų “kolumbų” Europos blogis, atėjęs ir išvaręs šeimininkus į rezervatus. Valdo ne rinkimai, bet aukso kainos.
Dėl Stasio 2021-01-15 9:41 apie Karabachą. Kieno propaganda iškraipo faktus? Faktas, kad laimėjo Turkija aprūpinusi Azerbaidžianą moderniais dronais. Faktas, kad burliokija negalėjo suteikti adekvačios pagalbos Armėnijai ir jau pralaimi tai pačiai Turkijai ne tik Karabache, bet jau ir Ukrainoje, Kryme, Sirijoje, Libijoje. Todėl paskutinis revanšo šansas Kremliui ateina dabar, po sėkmingai sukeltos politinės krizės JAV. Būtų labai keista, jei tuo nepasinaudotų - nebent nesugebės išspręsti putkino įpėdinystės klausimo. Pamatysim po sausio 20. Tuomet ir pandemija baigsis, ir policija dings nuo plentų.

The Epoch Times       2021-01-15 19:06

Video: America Is Following a Path to Marxism, Warns Pastor Cristian Ionescu
https://w w.theepochtimes.com/video-america-is-following-a-path-to-marxism-warns-pastor-cristian-ionescu_3657560.html?utm_source=pushengage

Tabach       2021-01-15 18:02
Tomas       2021-01-15 17:50

“Kapitolijaus šturmas” = Reichstago padegimas 1933

January 6th: ANOTHER FRAME UP | Rudy Giuliani | Ep. 102

https://rumble.com/vcrzrr-january-6th-another-frame-up-rudy-giuliani-ep.-102.html

Analysis of Ashli Babbit Video Suggests Coordinated Actions—Interview W. Masako Ganaha | Crossroads

https://www.youtube.com/watch?v=5nvqvvsqJ_s&t=1s&ab_channel=CrossroadswithJOSHUAPHILIPP

Abstulbau       2021-01-15 17:35

Be žodžių

Brexit įvyko       2021-01-15 14:38

O dabar jau ir Texit? Pasidomėkite…

SONYPodcastA       2021-01-15 12:41

X22 Report #2379_B // SONYPodcastA #2379_B
https://www.youtube.com/watch?v=WQ67P0Gzu4U

Prašalietis       2021-01-15 12:41

Tikros demokratijos pasaulyje nėra jau seniai. “Demokratija” 100 metų buvo JAV eksporto prekė skirta “civiliozuoti” neįtinkančias JAV režimui pasaulio šalis ir valstybes. Tokie JAV pasauliui pristatinėjami reklaminiai demokratijos vaizdai kaip, “demokratinės"plačios šypsenos, Makdonaldas. Coca Cola, Rokas, kramtoma guma, džinsai ir t.t. eiliniams “nedemokratinių režimų” čiabuviams, kaip savo laiku ugninis gėrimas indėnams ar veidrodžio šukės Afrikos negrų genčių vadams, demonstravo “demokratinio gyvenimo būdo privalumus”. 2014 metais Trampo rinkimų metų šie eksportui skirti “demokratijos” fantikai” jau nebepajėgė uždengti JAV “demokratijos” grimasų.  Na o Baideno “demokratinis išrinkimas” prezidentu dar gali atrodyti tik visiškam idiotui ir beviltiškam puskvailiui….

Vokiečių kapitalistai       2021-01-15 12:07

sukėlė Spalio revoliuciją Rusijoje ir manė,kad rusai juos prileis prie Sibiro turtų.Taip ir Amerikoje didieji kapitalistai bando užvaldyti Ameriką ir tuo pačiu pasaulį.Būtų gerai žinoti konkrečias jų pavardes,pradedant Davoso veikėjais,baigiant kiekvienoje šalyje veikiančiais masonais.

Kas čia tokio       2021-01-15 11:22

Taiki minia gesintuvu užmušė policininką, okupavo parlamentą, kad sutrukdyti paskelbti rinkimų rezultatus, viską sudaužė, nuniokojo. Nulinčiuoti demokratų, pavogti balsavimo biuletenių nepavyko. Trampui, kad nenukurstytų riaušių, atėmė galimybę naudotis socialiniais tinklais, tai pirmiausiai rėkti pradėjo Rusijos TV. Kliedėkite ir toliau neonacius vardindami turistais, kurie lipa sienomis, daužo langus, sudaužo televizijos kompanijų aparatūrą, žudo, muša pareigūnus. Kas yra troliai?

stasys       2021-01-15 11:02

- tuoj tuoj D.Trump perrinks naujų Prezidentu Amerikos o ans padaris galą visoms ‘antifoms’.Taip ir norisi už tos minties patempti siūlą .

autoriui       2021-01-15 10:33

Gerbiamas Andriau, - dėti nuorodą į wikipedia, tai tas pats, kaip į kokį CNN… Jumis dėtas, marksistinių ruporų nuorodų nerodyčiau. Ten melas liejasi laisvai.
***
O apie tai kad antifos riaušininkų provokacija buvo organizuota satanoidų (na tų, demon rats), jau prisipažino vienas iš antiferių vadukų John Sullivan, kurį FTB areštavo Jutoje. Šito Kapitoljaus maišto organizavimas bus tik vienas iš dešimčių kaltinimų reptiloidams. Dienų klausimas.

stasys       2021-01-15 9:41

Ar del COVID stasiui 2021-01-15 7:52 ,..akivaizdu tai jog autorius pasitikėjo
savo informacijos šaltiniais ir publikavo ją jos netikrines. Kelti visokias hipotezes niekas nedraudžia bet jas vadinti faktais ?  Kavkazcenter daug publikuoja apie įvykius Amerikoje , bet tai ka jie publikuoja verta
gerai apsvarstyti . Pastebėjau kad domites karabacho tema , tai puikus pavyzdys to kaip veikia propaganda karinio konflikto metu isskraipant faktus .

stasys       2021-01-15 9:28

replika Vaidui Vds. Jums tik duok papliurpti prieš tai į burną įdėjus saldainį .

Vėl       2021-01-15 9:16

burliokynui lesalo pamėtėjo.

> COVIDO durniui       2021-01-15 8:57

Bene pilstuką geri? Nuo valstybinės ar alaus taip nesusisuka.

Beje,       2021-01-15 7:55

gal iš ten ir rašai?
Juk “neturi po savim” = не имеет под собой, normaliam lietuviui visai nesuprantamas posakis.
Artėja aiškėjimo laikas.

Ar del COVID stasiui       2021-01-15 7:52

vadinas, ir Pats prokremliniame orkestre, kad puoli gelbėti situaciją? Labai panašu, kad Lietuvoj (ne Amerikoj) plentai uždaromi ne dėl covido.
O informacija iš šaltinio, kur kremliaus gaujai ne karta duota per dantis, gal negirdėjai apie čečėnų karus? Dar ne vėlu paskaityti, ten viskas suarchyvuota, nuo Dudajevo iki šiandien.
Čia ne Trumpo tema, bet JAV “neutralizacijos”. Pats Trumpas - Maskvoje lovoje su prostitute KGB nufilmuotas tipas, tokiam ir padėjo tapti prezidentu, savo ir atidirbo.

stasys       2021-01-15 6:21

D.Trump tema visada pritraukia dėmesio , todėl nėra ko stebėtis kad faktų kraipimo joje daug . Tai kaip musgaudis vasarą , prie jo limpa ne tik str. autoriai su savo str. bet ir paprasti skaitytojai prisigaude nežinia kokios ir iš kur informacijos . Gandų gandeliai ir iš jų daromos išvados bei garsus pareiškimai neturi po savimi rimtu argumentu , paprastai visa tai būna skirta tuščiam kalbėjimui kai reikia emocijos o ne minties .

Ar del COVID ponei       2021-01-15 2:38

Suprasi sausio 20.
Džiaugiuosi populiarumu: iškart 6 “nepatinkai” nuo putino gaujos draugų! Valio!
Bet kad per Švarplio pučiamus dūmus apie “demokratiją” vis tiek dar kas nors atkreiptų dėmesį į “kliedesius”, galiu ir pakartoti:
Mano nuorodos yra į dokumentus, kurie prieinami tvarka 1) - 2) ir rodo Kremliaus gaujos įsivėlimą į jos agento Trumpo išprovokuotą šturmą.
Pagal naujausią informaciją, Kapitolijaus pastate dabar tiek karių, kiek yra Afganistane, ir laukiama ginkluto užpuolimo sausio 20:
https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/01/14/119576/pentagon-preduprezhdaet-kapitolij-mozhet-byt-atakovan-zaminirovannym-dronom-vo-vremya-inauguratsii-bajdena.shtml
o tai ne kas kita, kaip kremlinių laimėjimas: pilietinis karas JAV ir svarbiausio tradicinio Mokšvos priešo neutralizavimas!
Kadangi priešo nebeliko, o tokioje situacijoje NATO kažin ar pasirinks prioritetu ginti Baltiją (apie tokį gynimą, pvz., daugelio vokiečių nuomonė ir taip seniai neigiama), tai Kremliaus gaujai dabar pats geriausias laikas įvesti tankus į Lietuvą.
O kadangi viską reikia daryti žaibiskai operatyviai, Lietuvos keliai turi būti laisvi.
Dabar neva dėl covid policija išdėstyta prie kiekvienos savivaldybės ribos ir bet kada gali iš viso neleisti nieko į pagrindinius tankų plentus.
Kas čia neaiškaus? Gal neaišku, kaip MŪSŲ policija gali tarnauti priešams? - Ogi šios struktūros kokios buvo sovietmečiu, tokios ir liko, tik nuo tėvų perėjo vaikams ir anūkams.
O gal manote, kad įsiveržę, jie darys čia “demokratinius rinkimuūs”? Nėra reikalo, iškart ims likviduoti visus potencialius priešus pagal sąrašus.
Manau, “kliedesys” aiškus, ar dar ne?
Suprantu, kad skaitytojams maloniau skaityti “Lietuvos jungtinių pajėgų” ar dar kokių panašių mąstytoju “nekliedesius”. Tai nė kiek nepakenks tiesai, kurią atskleidžia gausūs Kremliaus sėbrų “nepatinkai”.
Todėl ir sakiau: kreipkite dėmesį tik į komentarus su aibe “nepatinkų”. Ne skaitytojai juos dėlioja.

Al.       2021-01-15 0:49

Komunosatanistai vykdo perversmą. Kominternas tam visom išgalėm padeda. Bet viltis miršta paskutinė.

mauzeris       2021-01-15 0:34

Trumpas ivedede karius i kapitoliju ir isrikiavo visose penkiasdesimt valstiju gatvese.Tad padeti zingsnelis po zingsnelio po truputi stabilizuos.
Aisku dar yra daug issukiu. Jis yra uzblokuota twiteryje ir facebook. Bet ir sitas problemas issispres, sukurdamas naujas platformas.
Amerikos zmones apgins demokratija ir tradicines vertybes, taciau lietuviai, vargu, ar kada nors sukils. Jie net nesipriesina, kaip tyciojasi is ju supuvusi policia, perteklines baudas jiems israsinedama, kaip seime prastumineja toletu reformas, taip idiegdami trnsgenderizma. Ir jie toliau renka tuos pacius. Todel manau, jog lietuvoje galutinaiisivyraus diktaturinis leftizmas.

pone 23:22       2021-01-14 23:55

Tamstos kliedesių neimanoma suprasti, parašyk dar kartą tik ne daugiau trijų sąkinių.

Ar dėl COVID       2021-01-14 23:22

apribotas susisiekimas tarp savivaldybių?
Ne, bet dėl laukiamų karo veiksmų.
Jei “vyresnieji” sugebėjo per savo agentuką Trumpą išgriauti JAV:
1) https://twitter.com/newkc14/status/1346956806896168965
2) spausk “View”!
ką bešnekėti apie Lietuvą, kurios reali valdžia (VSD + prokuratūra) net ir nesikeitė nuo sovietmečio!
Per Bideno inauguraciją Amerikoje tikriausiai prasidės pilietinis karas, pagrindinis maskolių priešas - JAV - neutralizuotas. Ar tokiomis aplinkybėmis NATO prioritetas būtų ginti Baltiją, dėl kurios vokiečiai ir taip seniai sakė apie “nenorą mirti už Narvą”?
Ne, bet maskolių tankams žalia šviesa! Tam vidaus judėjimas Lietuvoje ir turi būti sustabdytas.
Covid niekuo dėtas: laukiama tankų!
Šis kartas skirsis nuo 1940-ųjų: jokių “liaudies seimų” ir panašių kamufliažų nebereikės: visus, galinčius pasipriešinti, pradės iškart masiškai likviduoti pagal sąrašus.

Ar turėjo teisę       2021-01-14 22:48

policija šauti tikrais šoviniais į savo tautą?Iš tiesų klastojimu užpuolė demokratai,o Trumpas tik gynėsi.


Rekomenduojame

Kunigo Toliato atvejis, arba Ką Lietuvoje nuo šiol sakyti draudžiama

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.