Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 19 d. 0:01

39     

    

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Apie šiandien I.Šimonytės paskelbtą Lietuvos vyriausybės sudėtį galima pasakyti taip: jūs turbūt juokaujate?

Čia tas pats kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą.
Regis, sąmoningai pamiršta, kad valstybė – ne vaikų darželis ir ne eksperimentų laukas.

Finansų ministerija – Gintarė Skaistė, 39 m.
Vidaus reikalų ministerija – Agnė Bilotaitė, 38 m.
Teisingumo ministerija – lyties keitimo specialistei 32 m. E. Dobrovolskai?
Socialinės apsaugos ir darbo – Monika Navickienė?
Aplinkos ministerija – Simonui Gentvilui?
Na, ir uoga ant torto – Užsienio reikalų ministerija – G.Landsbergiui?

Toliau vyksta poltikos profanacija. Valstybės valdymas patikimas kompetencijų visiškai neturintiems žmonėms. Vyriausybėje, be premjerės, yra tik 2–3 atsakomybei subrendę ir pažiūras ar nuovoką valstybės valdyme turintys žmonės.

Toks vaizdas, kad šis ministrų kabinetas sudarytas Europos Komisijai ir Vakarų laikraščiams: pažiūrėkite, kiek pas mus moterų ir kokie mes jauni.

Įvaizdis labai progresyvu (ko ir reikia Europai), turinys – atsitiktiniai žmonės (kuruojamoms sritims).

Kai kuriais atvejais primena klizmą – specialiai statomas viščiukas prieš traktorių. Kad su plaktuku kaltų tiesiai į galvą.
Galim kirsti lažybų, koks yra pagrindinis ir vienintelis E.Dobrovolskos tikslas Teisingumo ministerijoje?
Tai ir bus visa „reforma“ ir visa politika.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jurgis       2020-11-21 23:53

Sakote valstyės valdymui reikia brandos? Kokios? Auksinių šaukštų pirkime? Fiktyvių mokesčių sugalvojime? Omono valdyme? Absurdo teatro bylose?

Kremlinui Prochodimcui "Lietikui" 21:51       2020-11-20 23:51

“Kas liečia Gruzijos [...] įvykius…”
Ir už ką tau moka? Išmok nedaryti bent tokių grubių slaviškų klaidų.

Prašalietis       2020-11-20 21:51

Kremliaus įtakos agentėli Prochodimce 17:29
“Tautini” profesionalus beretinis pseudopatriote savo laiku, pirmose gretose daunuodamas komjaunuoliškas dainas, blizginęs tarybinius tankus, šiandiena eurosojūziniame pseudovalstybiniame darinyje, dainuodamas “patriotines” būnkerių dainas šveičiantis su dar didesniu uolumu amerikonisškus ar vokiškus tankus, netapatink savęs ir tokių kaip tu su lietuvių tauta. Tokie kaip tu lansberginio durnių laivo pseudopatriotai paprastai savo “patriotizmą” vieningai ir choru reiškia Alko akademinių pseudopatriotų “tautinio” sodžiaus komentatorių erdvėje. Kas liečia Gruzijos likusios šiandiena be Abchazijos ir Pietų Osetijos laimingus įvykius, nes galėjo būti daug blogiau jei ne Prancūzijos prezidento Sarkozio skubus vizitas pas Putiną ir jo prašymas Putino sustabdyti Sakašvilio armijos niokojimą, tai jie jau yra istorija. Pabandyk išsipagirioti, tuomet gal būt pamatysi, kad visiems pseudovalstybinių darinių čiabuviams dabar įdomu ir aktualu kas vyksta Baltarusijoje, Ukrainoje, Sirijoje, Kalnų Karabache, Vidurinėje Azijoje ir t.t. Geriau pasidomėk ar ne Putino ir Kremliaus darbas, kad Lietuva dagyveno iki tokios “demokratinės valstybės” būsenos, kurioje anūkėlio vadovaujami beretiniai veikėjai, gavę daugiausia Seimo taburetkių, formuoja valdžią iš “supermeninių nusipelniusių Lietuvai” vaikučių, savo trumpuose gyvenimuose “pridirbusių daug ir reikšmingų darbų visos Lietuvos labui”....

Raigerdas        2020-11-20 21:13

Ponios ir ponai komentuojantieji, aišku galima pasijuokti iš nekompetetingumo, aišku, kad tai satyrikams labai dėkinga medžiaga, Algimantas Rusteika su savo satyriko talentu galės sužybėti kuo puikiausiai, tačiau KAS IŠ JŪSŲ NORĖTŲ GULTIS ANT OPERACINIO STALO IR PATIKĖTI SAVO KŪNO PROBLEMAS NEKOMPETETINGAM CHIRURGUI? Manau tokių nerasite. O štai valstybei vadovauti, pasirodo yra kur kas paprasčiau, kaip atrodo šitiems konservatorių berazumiams. Galima iš jų kikenti, bet žinokite, kad šitie nekompetetingi žmonės nėra tie “taikūs nemokšos”. Kai žmogus yra nekompepetingas, tai jis nori pasirodyti KOKS JIS GALINGAS, KOKS JIS PROTINGAS, KOKS JIS NEPAKEIČIAMAS, KAIP PSICHOPATAS A. LUKAŠENKO. Protingam vadovui nereikia demonstruoti, koks jis yra protingas, nes jis paprasčiausiai toks yra, o štai silpno intelekto politikams, tokiems, pavyzdžiui, kaip Jurgis Razma, maga įrodyti, koks jis protingas, kokios jo idėjos genialios, nepakartojamos ir kiekvienas jo žodis turi būti parašytas auksinėmis raidėmis. Pažiūrėkite į visus tuos Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Čen Irus ar Urus, kur visa šeimynėlė pasižymi PROTO PERTEKLIUMI. Taigi, mieli ponios ir ponai, nebus taikos su nekompetetingais žmonėmis. Paprastai jie išprovokuoja karus arba bent karinius konfliktus mažiausiai. Taigi, melskitės, kad neužsibaigtų konservatorių valdymas, kokiu nors kariniu konfliktu. Ir pabaigoje galiu pasufleruoti, kaip greitai galima sunakinti Lietuvos valstybę be jokių karinių veiksmų ir pinigų gal net milijardo nereikėtų. Užtenka paskelbti, kad yra toks EUROPOS PILIETIS. Priimti atitinkamus įstatymus Europoje ir per pirmus metus, manau, kad 30% Lietuvos piliečių taptų Europos piliečiais. Vieni iš pykčio, kiti iš keršto, treti, “kam ji iš viso reikalinga tokia pseudovalstybė”, ketvirti grynai iš išskaičiavimo, kad tai yra naudingiau ir toliau su likusiais dar reikės padirbėti ir toliau reikės visa tai pribaigti. 30% liks tų, kurie nepasiduos. Lietuva prasidėjo nuo žodžio “lietis”, t.y. jungtis, vienytis, o pabaiga - visiškas išsiskaidymas, kaip jau yra ir dabar, betrūksta tik užrašo, koks buvo ant Buhenvaldo vartų - “Kiekvienam savo”.

Kremliaus įtakos agentėli Prochodimce 17:29       2020-11-20 19:43

Šį kartą išsiduodi rašinėdamasne ne apie “prinuždenije Gruziji k miru”
ir akivaizdžiai rusiškomis kalbos konstrukcijomis,
bet dar didesne neapykanta lietuvių tautai ir Lietuvai
bei prakalbdamas apie jos “šeimininką iš užsienio”.
Ar tik nebūsi komentatorių teisingai atpažintas
kaip antilietuviškos prokremliškos LŽB propagandistas?

> 2020-11-19 20:38       2020-11-20 19:25

Straipsnis tikrai butų labai konkretus, jei ne juliaus Milaičio tryda po straipsniu. Kaip ir po kitais.

Prašalietis       2020-11-20 17:29

Andrius Švarplys lansberginį durnių laivą ir po 30 metų bando vaikiškai įsivaizduoti “valstybe”, todėl jam ” valstybė – ne vaikų darželis ir ne eksperimentų laukas”. Nors bent kiek sveiko proto išsaugojusiam žmogeliui jau seniai yra aišku, kad lansbeginiame durnių laive viskas gali būti ir esa tuo pačiu metu ir vaikų darželis, ir “tautiškai patriotinių” pseudomokslininkų, pseudoistorikų, primityvių demagogų, europietiškas grimasas demonstruojančių trejetukininkų ir t.t. perykla… Kitokių “politinių” vadovaujančių įgulų lansberginiam durnių laivui vairuoti negali būti prileidžiama, nes tai pilnai tenkina užsienio šeimininką....

Kai kas       2020-11-20 13:12

komentuoja, kad jaunas amzius ne yda ir ne problema.Manau visiskai priesingai.Valstybes valdyme butina tam tikra branda, sukaupta ismintis ir zinios.Be abejo, tik jau ne 70 - 90 metu.

caca lialia       2020-11-20 12:59

kodėl ministravimui pririnko piemengalių?
todėl, kad nebrendyla Anūkas savo infantilumu neišsiskirtų.
o dabar Pampersinis bus “lygus tarp lygių”.

DD plius DD       2020-11-20 9:24

Žinau, kad daugelį suerzinsiu. Bet mane ne mažiau erzina visokiems apspangėliams visame kame besivaidenanti Mockaus ir MG Baltic plaukuota letena, kuri jau dabar tikrai Lietuvą pasmaugs. Todėl, jeigu jau tokia mada, kad visi visiems puola kerštauti, atkeršysiu ir aš.
Jūsų žiniai, Vilniuje šalia centrinės policijos būstinės, pačiame valstiečių valdymo įkarštyje pastatyta nauja areštinė. Statė to paties MG Baltic bendrovė “Mitnija”. Taipogi, esant dar šiai valdžiai, su to paties boltiko rangovu sudaryta sutartis kareivinių statybai už 200 000 000 euriukų. Abiem atvejais teisiškai viskas švaru.
Tas nereiškia, kad esu Mockaus ir Kurlianskio gerbėjas. Tas reiškia prašymą- gal nereikia mūsų gąsdint…

Al. Laumėjančiam       2020-11-20 0:17

Ažubalis - jei turėtų savigarbos - paliktų tą satanistinę partiją.

ah1       2020-11-19 23:28

šverplas ir kreivadantis tai nesubalansuota energetika, nesubalansuota energetika -  nesubalansuotas gyvenimas

jurgis       2020-11-19 23:11

Atrodo, kad autoriui labiau būtų patikę pirdylos, kurie per madžiokles ir išgėrtuves išspręsdavo svarbiausius valstybės klausimus.Iš puolimo suprantu, kad nebloga komanda siūloma, sėkmės jiems. Tik viena panienka savo praeities darbais įtartina.

StasysG       2020-11-19 20:38

Labai konkretus straipsnis.——Bet šiandien labiausiai nustebino Karbauskio ėjimas. Atrodo, šachmatininkė pasigailės norėdama nustumti šaškininką Karbauskį.

Diedas       2020-11-19 18:55

1. Autorius nežino šių žmonių kompetencijos, bet jau kuria nuostatą, kad jie blogi. (Kaip per praitą koncervų valdymą“Kūūūbyyyyulius kaltas”“
2. Klaidingas nusistatymas, kad tik seni pe rdylos turi proto. Pats būdamas ne jaunas, valdžioje nenoriu matyt komunizmo suluošintų validolių.
3. Mockus su savo greitomis sukurta Laisvės partija pakišo gerą kiaulę Šimonytei. Mockinės ministrės sabotuos vyriausybės darbą, o raudonoji ir mockinė žiniasklaida Šimonytę tarkuos, kaip kadaise tarkavo Kubilių, kol jo pavardės nepavertė keiksmažodžiu.
4. Kuris bu usios vyriausybės ministras buvo “profesionalas ir pasiekė kokių nors pokyčių?

Vardas to 2020-11-19 16:46 ir kitiems.       2020-11-19 17:39

Nei Tiesos redakcija, nei Respublikos redakcija arba kokia kita opozicine ziniasklaida nera atsakinga uz dabartini LRSeima ir busima LRVyriausybe.
Uz dabartini LRSeima ir busima LRVyriausybe yra atsakinga Korporacine ZiniasKlaida LRT, MG Baltic (pvz LNK), socialiniai tinklai Facebook, 15min, DELFI ir panasus, LiberalBolsevikine svietimo sistema.
Kai Korporacine ZiniasKlaida LRT, MG Baltic (pvz LNK), socialiniai tinklai Facebook, 15min, DELFI ir panasus, LiberalBolsevikine svietimo sistema atvirai dienu dienas mulkina lietuvius tai nereiskia, kad lietuviai atsakingi uz dabartini LRSeima ir busima LRVyriausybe. Tiesiog lietuviai neatsparus Kinietiskai LiberalBolsevikinei propagandai su cinisku Europos Socialistiniu Respubliku Sajungos veidu.
Zodziu lietuviai gasdinami vilku tai yra Rusija, kad tik nematytu Kinijos meskos tai yra pandos.

Ką gi       2020-11-19 16:46

reikėjo galvoti rinkimų metu, kai portalas spardė Karbauskį-Skvernelį ir stūmė bejėgį Radživą. dabar traukinys nuvažiavo ir mielieji opozicionieria ruoškite savo dalis operacijoms lyties fizinio keitimo, socialinių lyčių įteisinimui, pavardžių rašybos, etc.

Kis       2020-11-19 16:14

ka tos mergickos gali nuveikti Lietuvos labui,kai joms ramybes smegenelems neduoda tarpukojis.Baisiai fana publika.Sekmes prievartaujant Lietuva.

na stai stasiui       2020-11-19 15:27

Glaveckas tikriausiai supyko, kad negavo posto komitete, o politinis perbegelis Pranckietis is karto buvo apdovanotas. o gal ir daugiau kokiu nesutarimu ten buvo. bet kuriuo atveju, valdancioji dauguma sumazejo vienu zmogumi, nors dar vyriausybe net nepradejo dirbti. nesuprantu, kas ten seime vyksta, valdantieji, lyg kokie moksleiviai apsvaige nuo savo pergales elgiasi, lyg politikoje butu pirma diena. Nejaugi mano, kad taip 4 metus buldozeriu ir vaziuos? ir kad pripirkti papildomi Uspaskicho partijos balsai juos gelbes, jei isils daugiau panasiu problemu?? O del Karbauskio tokio pareiskimo, nezinau, net ka komentuoti. Ar cia jo kazkoks labai gudrus zaidimas, ar atvirksciau- emocijos paeme virsu?

stasys       2020-11-19 15:19

Supyko Glaveckas ir trinktelejo liberalu durimis. Trinktelejo smarkiai o išėjęs pareiškė , jei jau manęs nereikia ir aš niekam tinkamas ..einu pjauti šeko pas valstiečius .Anekdotai tęsiasi , nieko nelaukęs Karbauskis sakosi jog
Jam laikas atsistatidinti iš Seimo ir tikrai tikrai Jis pasiliktų jei jo apie tai asmeniškai C..Nielsen paprašytu isisupusi į kaldra.

Vardas       2020-11-19 14:45

Suprantu, kad Kinijos biologinis ginklas ir isankstinis balsu klastojimas pastu bei Deep state resursai leido suklastoti 2020 m. LRSeimo rinkimus LiberalBolseviku, Radikaliu Feminisciu ir Pedalu naudai ir Lietuvos katastrofai.
Bet kai rinkimuose Lietuva naglai apvoge TS-LKD, LRLS, Laisves partijos siulo bent ~puse busimos LRVyriausybes nariu atvirai diletantu kuriuos slovina LRT, MG Baltic, Valatkos, Tapinai, Valinskai ar Uzkalniai cia jau visiskas Lietuvos politikos dugnas ir tyciojimasis is LRP Gitano Nausedos.
Reikia nauju LRSeimo rinkimu Lietuvoje, jei tie Debilai is TS-LKD, LRLS, Laisves partiju neikalbes politikos superzvaigzdes Ramuno Karbauskio likti LRSeime.

Formuojama „Metallicos“ Ministrų Taryba       2020-11-19 14:16

Dobrovolska, net be magistrinio, jau viešai giriasi,
kad viena iš kelių gundančių tatuiruočių yra „Metallica“.
Šimonytė nakolkę išvydusi ištirpo ir tokią - iškart į Teisingumo ministres.
Neolibai in action. Sėdintys belangėje už hate speech irgi galės tokias nakolkes darytis. Vis greičiau laikas bėgs, gal ir greičiau paleis kaip savą.

Laumėjanti 10:56, gal teko patyrinėti,       2020-11-19 13:37

ir kokį raizgalą ant krūtų išsitatuiravusi Teisingumo ministrė,
lyties keitimo specialistė, 32 m. E. Dobrovolska? Nesugebėjau iššifruoti.
Tokio tipo personos vyriausybėje dar neturėjome…: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3648060131882030&set=p.3648060131882030&type=3
P. S. Pagal antropomorfiką: jos veiks aršiai ir suktai, dviveidžiaus (dailiai suoks), nepaisys nei dorovės, nei Konstitucijos (bruks vienalyčius, genderius, opiatus, moralės normoms prieštaraujančią gyvenseną ir pan.)
ir, destruktyviausia sveiko proto požiūriu, jos ir jų pakalikai eis iki galo.
Nebent(!) jas sustabdys su sveiku protu nesusipykę tautos herojai,
didžiavyriai ir didžiamoterys, ir jų sutelkta kariauna.
Kvailio didžiausia tragedija, anot Sokrato, - jis neatpažįsta kvailio savyje.

na stai G. Landsbergiui       2020-11-19 13:27

kodel vis dar yra zmoniu kazka isivaizduojanciu apie ta mistini krikdemiska sparna? na argi jau nesupratome per ne vienerius metus, kad nera ten jokio sparno? yra tik keletas siek tiek kitokias paziuras turinciu politiku, kurie nenori/bijo issisokti, nes gali prarasti savo privilegijas. jiems tiesiog kartais leidzia pasisakyti tam, kad TSajunga veliau gautu papildomu balsu is naiviu krikdemu dvasia tikinciu rinkeju balsu

G.Landsbergis       2020-11-19 13:07

išeina į ministrus ir toliau į kitas Europos pareigas.faktiškai partija lieka be savo pavardės.o tai reiškia,kad partija netenka savo tapatybės ir ją išgelbėti gali nebent krikščioniškasis sparnas,jei imtųsi užpildyti šią partiją krikščioniškų vertybių turiniu.

Trumpiausias anekdotas:       2020-11-19 12:57

Gabrius - Užusienio Reikaliukų Ministeris.

DD plius DD       2020-11-19 12:57

Kaip nauja Vyriausybė dirbs, pamatysim. Aišku, kai yra koalicija, tenka sutikti su tuo, su kuo šiaip nesinorėtų (tas pats visų keikiamas Kubilius, nemanau, kad labai džiaugėsi priverstas rinktis valinskininkus, ar tas pats visų “mylimas” Karbauskis jarekus). Bet gal dar mažiau norėtųs tokių riebių kliurkų, kai į teisingumo ministrus siūloma paniemka, kuri net magistratūros nesugebėjo pabaigti.

Vien ko vertas „miškininko“ Simono Gentvilo       2020-11-19 12:53

pareiškimas „Miškas Lietuvoje kertamas per lėtai“!!!
Tai išgirdęs net Kindziulis Tiesos.lt pasirodė, ėmė guosti:
– Liko tik ketveri metai su jais! Prabėgs kaip diena!
Ilga kaip šimtmečiai diena.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/simonas-gentvilas-miskas-lietuvoje-kertamas-per-letai
Tikrai, be ironijos dvasinių neužaugų atžvilgiu,
o bešakniai (neo)liberalai beveik visi tokie ir visur,
bus nepakeliamai sunku ištverti „ilgus kaip šimtmečiai dieną“.
Ironijos net demonai negali pakelti - tuo labiau išpuikėliai progresyvistai.

olialia mergaitės       2020-11-19 12:22

ir juokas, ir verkti norisi pamačius tokius kandidatus į ministrus…iš kur mergaitėms tiek drąsos? - taip ir ateina į galvą senas sovietinis eilėraštis, kartu su prisiminimais apie chunveibinus Kinijoje

Na ir kas čia tokio?       2020-11-19 12:16

Tamašiūnienė, tai buvo vidaus reikalų ministre?! Kodėl negali būti Biliotaitė? Juk plaukų spalva tokia pat.

Laumėjantis       2020-11-19 10:56

Gabriukas - tai dar pusė bėdos. Nors galbūt Ažubalis geriau tiktų. O uoga ant torto - tai teisingumo ministrė: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3648060131882030&set=p.3648060131882030&type=3

Ehrmantraut       2020-11-19 9:42

vienoj ŽR laidoj “Metalikos” šokėja guodėsi, kokios jai buvo morališkos kančios per praeitą ministeriavimą nuskausminus pensininkus, bet atrodo, kad tai buvo tik krokodilo ašaros, nes vėl dedama arogantiškai-konservatoriškas skersas ant paprasto piliečio kai į aplinkos ministrus skiriamas Gentviliukas. Labanoro klubo A.Gaidamavičiaus peticija, pasirašyta 5,2 tūkst.žmonių matyt pasmeigta ant cveko pasakų namelį. apie kitus kandidatus, net nesinori plėstis, kažkokia “Monti Paitono” lygio absurdo komedija.

na stai stasiui       2020-11-19 9:27

del UR ministro. kaip tik tai yra postas, i kuri TS turejo netgi ne viena zymiai geresni kandidata. manau, kad cia buvo kaip tik strateginis sprendimas, kuriant Gabrieliui atitinkama CV jo busimai kartejai. Ir tai bus ketveri metai, per kuriuos jis gales stumdytis su Nauseda del vosokiu menkniekiu ir smezuoti nuolat TV ekranuose kalbedamas apie Rusija, Astrava, zmogaus teises tolimose ir artimose salyse ir kt. ir zmonems tas patiks. UR postas tuo ir geras, kad jis sudaro galimybes daug kalbeti idomiomis temomis, nors realios itakos, nei teigiamos, nei neigiamos,  zmoniu gyvenimui tai turi nedaug.

na stai       2020-11-19 9:22

pritariu autoriui del vyriausybes, aisku labiau akcentuociau ne kai kuriu kandidatu amziu, bet visiska patirties neturejima. nors, is kitos puses, o ko reikejo tiketis? rinkejai balsavo butent uz tokius zmones, vienmandaciu rezultatai ta irgi patvirtina. ko nusipelneme, ta ir turime. konservatoriu krikdemai jau tampa praktiskai visai iseliminuoti, ko ir reikejo tiketis ir ka as seniai prognozavau. o visur vyrauja Gabrieliaus jaunimas (jaunimas ne pagal amziu, kuris man ne kiek netrukdo, bet pagal naujoviskas paziuras). bus idomu stebeti, kaip itaka dalinsis/kovos Gabrielius ir Nauseda. kol kas viskas labai idomu, bent jau viesumoje formuojamas ivaizdis, kad Gabrielius toks jaunas ir ekstremaliai naujoviskai pazangus, o Nauseda toks konservatyvesnis. ir cia pasirodo Landsbergis Vytautas ir lrt paraso rasineli apie Lenkija, kuri galima laikyti netgi bandymu juos sutaikyti, o gal ir is viso papilti miglos vis dar senaisiais TS tikslais tikintieme senosios kartos rinkejams, net nezinau, ka ir sakyti

Nėra šventojo Roko?       2020-11-19 9:19

Vos iš fotelio neiškritau! Konservatorių vyriausybėje nebus nė vieno Masiulio? Siaubas! Atrodo, Šimonytė su šita darželio aklėtinių vyriausybe nutarė patikrinti ir visiems pademonstruoti, iš kokio molio drėbtas ponas Nausėda. Kadangi visi žinom, kad abu yra sorošinių globalistų-finansistų klapčiukai, kažko tikėtis neverta, greičiausiai viskas su ponu Nausėda jau suderinta. Pastarasis nebent dėl vaizdo, nutaisęs rimtą veidą, truputį pavaidins susirūpinusį, pasakys porą aptakių frazių. Tad spektaklio nebus, popkorno čia pirkti neverta, na, bet palaukim, viską pamatysim…

stasys       2020-11-19 7:21

‘gintautai’ reikia politikos . Ketverius metus R.Karbauskis geriausiai žinojo kur eina valstybė jo vadovaujama ir slapukavo .. panašiai ir Prezident Trump .. Šiandieną jų visų visuomenė atsisako ir siūlo grįžti prie pokalbio (politikos) o ko mes norime ir tikimės rytdienoje ? Reikia politikos ,bent tam kad tame Seime daugiau negimtų Lukiškių a. įstatymų parodijos be konsultacijos su visuomene. Praktiniai sprendimai ministru turi būti pasverti ir visuomenės .

Ale       2020-11-19 7:16

Juokiasi puodas, kad katilas juodas: buvo puolama ir juodinama Skvernelio ale-profesionalų vyriausybė - dabar 30-mečiai tampa profesionalais.

stasys       2020-11-19 7:11

Mane irgi nustebino kai kurios pavardės ,bet uzduokime sau klausimą o ką Lietuva galėtų siūlyti į užsienio reikalų ministerija ,po ilgamečio jos vadovo Linkevičiaus ? panašiai buvo svarstoma kai demokratijos ūkvedžio Z.Vaigausko pasitraukimas užklupo Lietuva o jo vieton sėdo mažai kam žinoma žmona,mama ,moteris ...bet ne politikė. Kaip matote institucija nesugriuvo dirba tvarkingai ir jokio politikavimo didelio .Gabrielius galėtų pabandyti tuo labiau Jis neliks be priežiūros..tas bulvių laukas Prezidento , o ir Gabrieliui reikia naujos veiklos . Partijos pirmininku Jis jau buvo ir nesublizgejo , gal čia tas jo bulvių lauks ? Autorius nieko nerašo apie sveikatos ministro kandidatūrą va tai tikrai stebina ..Nuo to kai bus tvarkomasi su pandemija priklauso ir kitu ministeriju darbas , galu gale tai pasitikėjimo klausimas ant kurio kabo Lietuvos piliečių gyvybės , ekonomika , socialiniai dalykai . Iš visko sprendžiant tas sąrašas dar bus pildomas ir taisomas todėl labai jo kritikuoti nesiimsiu .Bus dar laiko , vienok pastebimų nepartinių profesionalų politikos atsisakoma.

G.P.       2020-11-19 6:50

Parašyta aiškiai ir teisingai. Bet antra vertus, ar reikia Lietuvai vyriausybės, kuris užsiimtų POLITIKA? Juk jeigu atvirai, valstybė nuvaryta tiek, kad čia objektyviai reikia tiesiog aklų Briuselio valios vykdytojų. Savotiškų provincijos chunveibinų, už kuriuos balsavo vos 19,5 proc. visų sąraše esančių rinkėjų.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.