Visuomenės pokyčių analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Andrius Švarplys. Atsargiai: net pajūrio „gelbėtojai“ gavo teisę išgelbėti jūsų vaikus nuo tėvų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 20 d. 22:58

31     

    

Andrius Švarplys. Atsargiai: net pajūrio „gelbėtojai“ gavo teisę išgelbėti jūsų vaikus nuo tėvų

Šiandien pajūrio pliaže tėtis pakeltu balsu auklėjo mažiuką vaiką, kad tas blogai padarė pripylęs smėlio į vežimėlį. Visiškai nekreipiau dėmesio – absoliučiai buitinė situacija, šimtus ar tūkstančius kartų pasitaikanti auginantiems vaikus.

Bet viena „gelbėtoja“ per nedidelį atstumą vis stebėjo tą situaciją. Priėjau paklausti, ar ji stebi dėl „vaiko teisių“. Patvirtino, kad taip, ir manęs paklausė, ar čia ne pirmas kartas su šiais žmonėmis.

Pasirodo, jie yra instruktuoti stebėti tėvus ir vaikus ir pranešti, jei kas ne taip.

Tada mandagiai, kultūringai pasakiau, kad jeigu ji bandys kviesti Vaiko teisių tarnybą dėl štai tokios situacijos, tai priėjęs nokautuosiu ją ar bet kurį kitą „gelbėtoją“. Žinoma, perdėjau, bet norėjosi parodyti pilietinį nepasitenkinimą.

Šakalienės/Majausko įstatymas įgalino beprecedentį, absurdišką, totalitarinį, iškrypėlišką kišimąsi į privatų žmogaus gyvenimą. Kažkoks atsitiktinis žmogus, kažkoks „gelbėtojas“ gavo galią spręsti, kaip tėvams auklėti savo vaikus. Kaip kokioje fantastinėje utopijoje JIE STEBI.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žopienė, Šikalienė ir Jobkavonė       2019-07-23 11:24

Nustokite mums ruošti vaikus ir už tuos kur gavome, užteks keliems gyvenimams.

> Milaičiui 20:09       2019-07-22 21:42

Tai vis giriesi, kad esi rezervistas? O argi tuo kas abejoja? O kaip trolių fabrike? Dirbi kokiais trimis etatais? Taip sakant, aukojiesi dėl komunizmo? smile

Dėl alzheimerio       2019-07-22 19:09

gal dar teks palaukti dešimtmetį, kitą, nes nuo jo mažai kas apsaugoti - teks susidurti, o ką? Darbdaviai gerai rusiškai kalba ir supranta geriau nei lietuviškai, o to gana nūdienos Lietuvoje būt tarp pirmaujančiųjų. Litva gi svobodnaja, todėl darbe kalbam rusiškai svobodnai. KGB rezervistams Lietuva šiandien - rojus žemėje, Komunizmas, taip sakant, kaip ir Maldeikovai iš Žirmūnų. Traukinys gi Štrasburge apsistojo gan ilgam.

Ei, Milaiti,        2019-07-22 17:12

tai kuris čia iš mūsų fūristas, kuris felčeris, kuris į tavo klausimus turėtų atsakinėti? Beje, žmogus paminėjo tik du populiariausius tavo slapyvardžius. Aš galėčiau pavardinti kur kas daugiau. Tu gal užsivesk kokią kontorinę knygą ir registruok visus, jei jau pamiršti, kaip save vadini ir po kokiu slapyvardžiu kokį personažą kuri. Jei būčiau tas felčeris, kurį tu taip myli, tai sakyčiau, kad pas tave jau ateina ponas alzheimeris, nes dažnai sumaišai ir stilius, ir gyvenamąsias vietas, ir ,,pažiūras”. Bet tavo dabartiniai darbdaviai lietuviškai tikriausiai nelabai tesupranta, tai turbūt skaičiuoja tiktai pliusiukus. Ar turi pastovią stavkę? Nagi, pasigirk, juk taip mėgsti girtis savo kagėbistine patirtimi smile . Dar pastebėjau, kad mėgsti pranašauti savo būsimą mirtį. Tai kuris būdas tau būtų priimtiniausias? Jei nebūtum ateistas, sakyčiau, pasimelsk, ir Dievulis išpildys tavo norą. Dabar - ką aš žinau… Gal ir nelabasis myli savo vaikus ir pildo jų norus? smile

Jei jau       2019-07-22 10:10

išvardinai visus nikus - tai dabar pavardink savo Vilniaus KGB rezervistų sąrašiuką.

J. Milaiti       2019-07-22 9:51

Taip ir neatsakei į ankstesnį klausimą, iš kur tie nick’ai (kličkos) atsirado, pats susikūrei ar komitetas suteikė? Iš kur, t. y. dėl kokių priežasčių, tokia įvairovė? Kas verčia „diskutuoti” su savimi, t. y. Dzeikas-Jules ir priešingai, vaistų trūkumas ar prasta felčerio priežiūra?

Siūlai       2019-07-22 9:35

pasisamdyti australietiškąjį kelių traukinį(Road Train)? Ar nemanai, kad peržengi visas atitinkamas ribas? Manai, Jurgis pridengs? Nagi išvardink ir čia visus nikus, juk žinai, tad ko lauki? Darbuokis iš peties, felčeriuk iš Sovietsko.

kremliaus feldfebeliui       2019-07-22 9:13

Tam, kad išvilkti iš Lietuvos tą brūdą, kurį tu čia, besidangstydamas įvairiais nick’ais, privarei per dešimtmetį įvairiuose portaluose, siekdamas juos sužlugdyti, J. Milaitį, reikėtų ne fūristo, o to, australietiško kelių traukinio (road train) vairuotojo paslaugų.

Ne Seimo eks Čiupakabra       2019-07-22 7:37

“Kremliaus kurantai dzin, dzin, juliau kelkis - aūūū!” - KGB rezervisto sapnas. Gal Seimo Jurgio “Vodka Kremlin Gold” padauginai, kad toks bystras siūlyt išmest Milaitį pro langą?

to Papai Milaičiui       2019-07-22 6:54

Jau nusisamdei fūristą ar bojevyką tam reikalui?

> 2019-07-21 22:39       2019-07-22 5:02

Pone, kremliaus feldfebelis j. milaitis nieko nebijo, jis tik vėl matuojasi Borgijos papus, traukia iš grimerinės kitą staniką, taip sakant, atšviežina skaliko snukį (įvaizdį). Juk taip norisi patikti ne tik būdos bendražygiui stasiui, bet ir Al’ams, ah’ašams, o ką jau nekalbėti apie paklodžių meistrą čiulbonėlį Raigerdą.
Kremliaus kurantai dzin, dzin, juliau kelkis - aūūū!

Papai Milaičiui       2019-07-21 21:39

> 9:40, 17:22 Juozaitis dar ne seimo narys, jeigu ką. Drebi iš anksto. Gal asmeniškai pažįsti? Jis žino apie tavo nusikaltimus? Nedrebėk taip: kol gyvas dėdulė, tu neliečiamas. O dėl ateities pasirūpink iš anksto. Verčiau jau nustok loti, gyvenk ramiai, ir nereikės kinkų drebinti.

Na jau šituos       2019-07-21 16:22

politikos klounus, kaip Gražulį su Puteikiu plius juozaitininkų chebra(tautininkų smaigalį Archontą), Papai Borgijai tikrai nesiūlyk. Išvis, lakstantys po partijas, nesvarbu kokias, yra nepatikimi - turi polinkį išdavystei. Papa Borgia buvo kietas Renesanso riešutėlis - kultūros ir meno mecenatas, katedrų statytojas. Pradėjo tą šventovę statyt, kurią, nunuodijęs Borgiją Julius Antrasis, pratęsė statyt ir pagaliau pasaulis išvydo ką?

ah1       2019-07-21 15:55

Įstatymai bepročiai.

Vaiko apgynimas - šventa kiekvieno pareiga       2019-07-21 14:52

Jonas Auksaburnis mokė: jei trečią kartą tavo paprašytasis nešventvagiauti vis vien nesiliauja, turi teisę kumštį pašventinti smūgiu.
Tai, kas paviešinta apie “vaikų teisių” nusikalstamą veiklą Italijoje,
https://www.lrytas.lt/pasaulis/rytai-vakarai/2019/07/06/news/italija-supurte-vaiku-pardavimo-skandalas-sukure-ispudinga-schema-pildesi-kisenes-10988742/?fbclid=IwAR1YkPL0GmDdBjYFzHqiCBaHELdlRy7fp-luprKFHEp48WgDTRfdEqTQQk0
manau, vyko bei vyksta ir Lietuvoje - būtinai reiktų teisėsaugai, kuri neparsidavusi ir nesusitepusi, patikrinti. Dabar trūksta tik politinės valios (Italijoje ji atsirado rinkimus laimėjus dešiniųjų “Penkių žvaigždučių judėjimui”).
Nusikalstamus kartėlius Italijoje buvo sudarę žmonės su aukštojo mokslo diplomais - psichologai, socialiniai darbuotojai, miesto meras.
T. y. tie, kurie kaip tik turėjo stengtis visokeriopai padėti šeimoms užauginti vaikus psichiškai sveikais ir dorais piliečiais.
Norvegiškoji vaikų “paėmimo” iš šeimų programa Lietuvoje taip pat buvo parengta (bevaikių?) psichologių - Kurienės ir kt. šakalienių.
Nusikaltimams prieš vaikus ir šeimas, kaip ir žmoniškumą, neturi būti jokių senaties terminų, kadangi šeima konstituciškai - pats valstybės pagrindas.
Metaforiškai ir nemetaforiškai šnekant, mums šventa Lietuvos žemė nėra ir neturi tapti vieta sorošiniams antikristiniams vaikų “paėmimams” Molochui.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-07-21 14:05

to “Papa Borgia     2019-07-21 9:40
Rinkėjai durni - nežiūri ką renka į valdžią....”
*
Panašu, kad ir pats toks esi. Problema yra visai kitur ir visai ne rinkėjuose. Po nuostabaus Nepriklausomybės akto paskelbimo LR SIGNNATARAI, kaip kokie SUGYVULĖJĘ  paėmė REVANŠĄ ir 1992-07-09 priėmė ANTIKONSTTUCINĮ Seimo rinkimų įstatymą, kuriame įtvirtino antikonstitucinę NELYGIĄ rinkimų teisę, kad partinių išsigimėlių nusikaltėlių gaujos turėtų PRIVILEGIJŲ. O tose gaujose organizuota kgb kompartijos šutvė. Jie taip pat pjaunasi dėl geresnio kasnio (tai vadinasi demokratija). Sakau Jums, dabar Seime yra tik penki save išsikėlę, o visi likusieji SĄRAŠINIAI - gyvuliai. Partijos, kurios yra NUSIKALTĖLIŲ GAUJOS eidamos į valdžią išniekina Konstituciją, todėl valdžioje yra neteisėtai. Visai nesvarbu kokią organizuotų nusikaltėlių gaują berinksi bus tas pats išsigimimas. Tik absoliutus nedalyvavimas rinkimuose gali šią situacija pajudinti iš vietos. Ai, pamiršau, kad tą antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą pasirašė o “didysai” profesorius Vatautas Landsbergis. Tačiau pripažinti šito NENORI, todėl savo kaltę ISTORIJOJE didina. Būk tai nesupranta? Melas, tai tyčinis Lietuvos valstybės naikinimas.

http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/
http://www.ekspertai.eu/kas-yra-kasapie-monika-garbaciauskaite-budriene/

Pagalvokime kas yra signatarai, kurie prieš Valstybę paėmė revanšą, žemes ir rentas….

Papai Borgiai       2019-07-21 13:20

Pradėjai gerai, ko nerinkti- aišku. Prašau tęsti toliau- parašyk, ką rinkti. Kai atmeti visus, kurių rinkti nereikia, lieka tik Gražulis su Puteikiu… Ar tikrai būtume laimingi, juos pasirinkę?

Karabasas sąsiui       2019-07-21 12:37

O kam tu čia ką nors įrodinėji? Rašai pats sau, teisingai žmogus parašė - kiši trigrašį. Šarikovo kompleksas. Kaip ir su ta kiaulė prie stalo… Keista, kad portalas priima į svečius paršą.

erkė       2019-07-21 12:18

stasiui:
klausyk “veikėjau” matau ir čia savo trigrašį įkišai, ne tik straipsnyje apie klevą?
Galite paviešinti šito stasio IP?

stasys        2019-07-21 12:16

karbabasai . visa laimė kad aš nedegu noru tamstai ka nors įrodinėti .smile)))
p.s. nepamirškite teisingo kvėpavimo pratimu padaryti . Sėkmės .

stasys        2019-07-21 12:13

Papa Borgia   ..Jus tikrai manote kad A.Juozaitis galėtu pakelti ranka prieš moterį .?  Na netikiu ..Stebina tai kad mes aplamai linkę aptarinėti tuos autoriaus ‘išmislus’ .

Al. Papai Borgiai       2019-07-21 11:40

O ką tiems rinkėjams daryti? Ar yra nors viena partija, kuri aiškiai pasisakytų dėl visų svarbių Lietuvai klausimų ? Kuri aiškiai pasakytų, kad visus valdininkus, pažeidusius Konstituciją antikonstituciniais įstatymais ir įsakymais nubaus už valstybinę išdavystę ? Galima dar į rinkimus neiti, ką pusė rinkėjų ir daro. Ir ką tai keičia?

Karabasas sąsiui       2019-07-21 10:25

O su tokiais, kaip tą stebėtoja ir tu kitaip neįmanoma. Viešoje diskusijoje seniai būtum nokautuotas.

plonytė riba       2019-07-21 9:46

stebimės iš kur tokie “gelbėtojai” ir “susirūpinę piliečiai” atsiranda, juk augom tuose pačiuose kiemuose, ėjom į tas pačias mokyklas. ištrauka iš S.Aleksijevič “Laikas iš antrų rankų” apie Minsko 2010m. gruodžio demonstracijas.“Mano tardytojas-išsilavinęs žmogus, baigė tą patį universitetą. Paaiškėjo, kad mėgstam tas pačias knygas: Akuniną, Umbertą Eką...“Ir iš kur - sako,tu ant mano vargšės galvos nukritai? Dirbau su kyšininkais, miela, malonu! Su jais viskas aišku, o su jumis…” Nenorom dirba savo darbą, jam gėda, bet dirba. Tokių kaip jis tūkstančiai - valdininkai, tardytojai, teisėjai. Vieni muša, kiti meluoja į akis, treti areštuoja, skelbia nuosprendžius. Taip neaug trūksta, kad būtų paleista Stalino mašina.”

ah1       2019-07-21 9:30

įspūdis kad tai dar vienas mechanizmas pribaiginėti lietuvius: pirma seimažmogiai su bevaikiais sukūrė lietuviams nepakeliams pragyventi ir išsgyventi sąlygas periferijoje pusbadžio minimalke tikslu išvyti lietuvius, sukelti neigiamą demografiją, na o tiems kas dar kažkokiu būdu priešinasi gebėdami išgyventi garantuotos pusbadžio minimalkės sąlygomis sukurtas mechanizmas atimti vaikus pnaudojant mažareikšmę dingstį,pažeidžiant nekaltumo prezumpciją - LR Konstitucijoje įtvirtintą nekaltumo prezumpciją pakeičiant kaltumo prezumpcija. Manau kad visi įstatymai pažeidžiantys LR Konstituciją turėtų būti panaikinti ir būti negaliojantys kaip ir rašoma LR Konstitucijoje.

Du minusai        2019-07-21 9:19

pradžiai, kad nereikia nusimesti KGB rezervo pančių, bravo!

Papa Borgia       2019-07-21 8:40

Rinkėjai durni - nežiūri ką renka į valdžią. Renka ant durniaus, rinkimus paversdami cirku, šou, o po to dejuoja, piktinasi, keikia, kad oligarchija jų vaikus atiminėja, engia ir budulina arba sodina ant kriminalizuojančios minimalkės adatos. Renka visokius liberoidus, tvarkiečius, archontų smaigalius, konservatorius, lddp-istus, apsišaukėlius žaliuosius arba dar geriau, kolchozų milijonierius, o po to kaltina visus aplink, išskyrus save. Prieš balsuodami reikia gerai pagalvoti ir nerinkti visokių prietrankų įžaidėjų, kaip Juozaitis ir Co taip pat. Reikia nustot klausyt visokių felčerių iš Sovietsko patarimų. Reikia nusimesti KGB rezervo pančius ir grandines pagaliau kartą ir visiems laikams. Ar taip, Stasy?

to stasys       2019-07-21 8:23

Nori, kad jaunimas bijotų turėti vaikų ir mes būsime pakeisti afrikiečiais arba arabais - geresniais žmonėmis, tiesa? Suprantama, kad afrikiečiai ir arabai yra aukštesnės kvalifikacijos specialistai monopolinės rinkos ekonomikai, labiau išsilavinę ir moka tinkamai auginti vaikus, be jokios abejonės, bet kur tada mums dėtis?

kur logika?       2019-07-21 8:20

Jei ,,gelbėtojai” atsakingi už auklėjimą, tai jie tegul ir moka baudas už nepilnamečių vaikų nusikaltimus. Vaikų auklėti savo metodais tėvai negali, bet atsakyti už pasekmes - privalo.

stasys        2019-07-21 8:17

Nereikia čia to pakelto balso problemai autoriau . Yra tėvu ir šiandiena kurie vis dar nesupranta kaip dera elgtis viešumoje su savo vaikais . Toks pat neadekvatus poelgis ir tamstos ..na retas kuriam šautu į galva taip pasielgti . Ne ne dėl baimės o supratimo kad viešo elgesio taisyklės viešumoje retai kada pateisina va tokiu “stropuoliu” perdėta aktyvumą .

nuomone       2019-07-21 7:25

didesnio siaubo jau Lietuvoje turbūt nebegalėjome sulaukti,bet kažkodėl širdyje tikiu,kad ateis laikas,kai šitie antžmogiai atiminėjantys vaikus ir nežinia kam perduodantys,sulauks tokio atpildo,kokio jie ir gyvenime negalėjo pagalvoti


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Vytautas Radžvilas. Klausimas „Lietuvos Sąrašo“ partijai

Audrius Bačiulis. Sunkus tas LRT leftistinių propagandistų gyvenimas

Laimonas Kairiūkštis. Kiekybė ar kokybė, arba Kiek iš jūsų perskaitote 600 romanų per metus?

„Northwest Herald“: „Gyvenimas po ekstradicijos“ – Karolio Venckaus apžvalga

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma – kodėl nesusikalbame?

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už santuoką

Mark Regnerus. Silpni duomenys, maža imtis ir politizuotos išvados dėl LGBT asmenų diskriminacijos

Vidmantas Valiušaitis. Demokratija įsitvirtino pas mus tik kaip savotiškas „Potiomkino kaimas“ švogerių krašte

Vygandas Trainys apie Mokytojos ir Policininkės konfliktą dėl Trispalvės ir jo teisinį vertinimą: per 30 m. niekas nepasikeitė – dabar pakuotų „savi“

Algimantas Rusteika. Apie grėsmes grėsmėms

Nuo bačkos. Andrius Navickas: mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa

„Žygis už gyvybę“ ir socialinių platformų cenzūra

Chad Pecknold. Brexitas – daugiau nei populistų maištas prieš globalizmą

Vidas Rachlevičius. Gal nemokykim britų gyventi

Mūzos ir ginklo broliai: Atmintis gyva. Konferencija skirta rašytojo, partizano Mamerto Indriliūno 100-osioms gimimo metinėms

Zofia Kossak-Szczucka: „Protestas!“

Istorija be vėliavnešių – tik butaforija

Nigel Farage. Trumpas pasakojimas apie ilgą kovą už Brexitą

Valdas Vižinis. Pokalbiai su teisėsauga. I dalis. Apie anūkės tvirkinimą

Petras Cidzikas – Lietuvos dvasios karys

Darius Kuolys. Ir darsyk apie lietuvių laisvės projektą, jo atramas

Irena Vasinauskaitė. Laimėjęs daugumą Artūro Visocko komitetas savivaliauja

Algimantas Jankauskas. Romualdo Ozolo valstybės idėja

Vytautas Radžvilas. Neužmirštuolės ir Vyčio sambūvis – pusiaukelė į Valstybės simbolių panaikinimą

Geroji Naujiena: Palaiminti išvydę Tavąją Šviesą

Valdas Vasiliauskas. Lietuvos politikos Jobas

Britai švenčia

Robertas Grigas. Apie sapnų aiškinimą

„Prisikėlimo liudytojai“. Adelė Dirsytė: „Keršto kelias ne mūsų kelias, mes galime tik atleisti“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.