Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Andrius Švarplys. Aš savo vaikus mokinu visiškai priešingai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 10 d. 19:43

19     

    

Andrius Švarplys. Aš savo vaikus mokinu visiškai priešingai

Aš savo vaikus mokinu visiškai priešingai: nemąstyk globaliai, tik lokaliai. Adekvačiai pasaulį gali suprasti tik per tai, ką matai, kas yra čia, vietoje, ką gali pajausti ir suprasti savo kailiu.

Pagal F.Dostojevskio principą „lengva mylėti žmoniją, bet labai sunku mylėti konkretų žmogų“. Pagal Wiljamą Okhamą ir A.Šliogerį: realus yra tik štai šitas daiktas, šitas žmogus, haecceitas. Krikščioniškas ordo caritatis – pirma pasirūpink savimi; tam, kad nebūtum našta kitiems. Po to rūpinkis artimiausiais savo žmonėmis, šeima, draugais.

Negelbėk badaujančių Afrikos vaikų, nesiveržk gelbėti pasaulio – geriau susitvarkyk savo kambarį, pakelk savo kieme šiukšlę, padėk konkrečiam žmogui (ir geriau, kai niekas to nemato, ir nesigirk niekam).

Nes kuo toliau nuo atsakomybės prieš savo aplinką, kuo toliau nuo savo kiemo, tuo labiau tikėtina, kad ištirpsi globaliose manipuliacijose.

Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Štai šitame proteste „importiniai“ šūkiai: „Fuck the Police“. Kai ką tik Lietuvoje palaidotas pareigą vykdęs policininkas. Kitas eisenos šūkis: „Ar toleruosime rasizmą artimoje aplinkoje?“...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stasiui        2020-06-12 20:20

Fcuk off, eat sh•t and screw yourself. Tikiuosi tamstos labai neizeidxiau. Juk tik naudoju dabar jau leistina leksika, kuria ir tamsta palaikote. What do you think, mother*****r?  Juk viskas ok ar ne?

mjooo...       2020-06-11 19:09

sąsprašaliečio debatai su savim prikišamai rodo, kaip karštis veikia rizikos grupės kai kurių asabų smegenų dėžes

koncervinės naujienos       2020-06-11 18:27

Prie Žmoniū landzgrybinės Partijos jungiasi ir kartu Seimo rinkimuose dalyvaus vaikų psichiatras Linas Slušnys.

stasys        2020-06-11 16:03

Prašalietis 2020-06-11 10:54 > Reikia tik džiaugtis kad darmos duonos ištroškę eksportuojami ‘vartotojai‘ galiausiai nepritampa prie Lietuviškos socialinės sistemos ir vyksta ten kur ant tvorų riestainiai augą . O dabar įsivaizduokime Lietuviška policija nuskriaudusi tokį elementą ?.. aš tikrai nesu tikras jog tamstelė nepuls lyginti sviesto senomis tradicijos ..( viską atimti ir visiems po lygiai padalinti ) . Ne ne Jus Prašalietį gal nevarykite dievo į medį ? taip kai šiandiena Lietuvėlė gyvena , nežinodama kur dėti skolintus .. man primena ta pačia Graikija kuri jau prisišaukė tuos ‘vartotojus‘  milijonais .  Aš tai patarčiau prisidėti prie idėjos „išmokykime R.Karbauski nebetratinti skolintus biudžeto pinigus pravalgymui ( vartojimui ) “.  ?? smile

štaziui       2020-06-11 15:56

stasele, tu juk atsimeni - susikiši savo tuščią makaulę, kurioje barška tik marksizmo-leninizmo citatų nuotrupos ir aptarnaujant šeimininkus jų sustumti bei išdžiuvę spermatozoidai, į nepadoriai prasižiojusią ir čia niekus pliauškiančią vaginą. Tada “koloboku” riedi atgalios į savo gimtąją rusijos ambasadą. Pro Norvegijos ambasadą - šiandien pamiršai atsiimti trisdešimt norveginių.

autoriui       2020-06-11 14:46

Sekmes Jums. Tik nepamirskite jsavo vaikamspriminti, kad niekada neatodarytu duru nepazistamiems. Juk ten gali buti Kukuraicio-Shakalienes atsiusti vaiku teisiu inspektoriai. Na juk suprantate, kad tai, ka cia parasete, jau ne vienoje salyje yra laikoma kenksmingu indokrinavimu su atitinkamomis pasekmemis. Nezinau, ar jau Lietuvoje tas pats, bet zinant, kad viskas yra kopijuojama nuo uzsienietisku instrukciju, neuzilgo ir pas mus pasirodys.

Why        2020-06-11 13:51

we live in a idiocracy?

Gal ponia Audronė       2020-06-11 12:13

patikslintų, kuo konkrečiai ji didžiuojasi? Ar tuo, kad Amerikos negrai nemokamai įsigijo naujų batų? Ar tuo, kad Lietuvos piemenkos sužinojo, kokio ilgio turi būti ,,tas daiktas”? Ar tuo, kad nuo dabar nepriklausomybė bus susigrąžinama nebe taikiai? Ar tuo, kad tas naujas chaoso pasaulis yra kurtas būtent jos asmeniškai? Ir, beje, kokią šiame chaoso pasaulyje ji prognozuoja savo senatvę? Ar svajoja jos nebesulaukti?

Elementaru, Vatsonai       2020-06-11 11:45

Jei kiekvenas tvarkys ir susitvarkys savo kiemą, automatiškai ir visam pasaulyje bus tvarka. Paprasta ir aišku. Štai matom, kaip globalistas Sorošas visur kišasi ir visam pasaulyje pridaro problemų. Kodėl jis tiesiog neišdalina savo milijardų Amerikos negrams, jei jie jam taip rūpi, o finansuoja Antifa, kad tie patys negrai siautėtų, naikintų ir degintų namus, miestus - turtą net tų pačių negrų - ir taip apsunkintų tiek kitų, tiek savo gyvenimą ir ekonominę padėtį. Nenori, oi nenori Sorošas tvarkos ir taikos pasaulyje. Iš spekuliacijų ir keliamo chaoso susikrovęs turtus jis tik ir siekia visur kelti chaosą.

LRT susidorojimų skyrius       2020-06-11 11:37

Konservai apsižiūrėjo, kad Benkunskas buvo Antifa pritaisytos kojos Vilniaus savivaldybėje (taip vadinami tie, kurie nešioja kyšius ar kitaip prastūminėja sprendimus), tai per LRT pabandė išsiplauti mundurą ir neigiamai pašnekėjo apie Antifą. Davė pašnekėti ir Rachlevičiui, kuris daug šnekėjo, bet nesugebėjo išstenėti, kad pati LRT yra kaip BBC ir pati prisdeda prie Antifos. Ko gero Rachlevičius tėra atsarginis variantas ateičiai.

Prašalietis       2020-06-11 10:54

stasys     2020-06-11 9:51
Stasiuk, pasakok apie Tarybų Lietuvos spaliukams ir pionieriams buvusią Lietuvą “motiną tėvynėlę” šiandiena “ne skudurinę gimtą Lietuvos žemelę”, šiandieniniams “tautiniams patriotiniams” beretiniams, pseudo liberaliniams, pseudo socialdemokratiniams ir kitokiems jauniesiems runkeliukams. Kas liečia šiandieninių “išsilaisvinusių ir nepriklausomų” eilinių runkelių vietą “savoje valstybėje”, tai į šią “europietinę, be raudono gaivalo,atsikračiusio sovietinio riesto nago valstybę” persiųsti iš “rasistinių” vakarų valstybių juodi ir rudi pabėgėliai iš Afrikos, bėga iš jos atgal į “rasistinius” vakarus šaukdami, kad eurokolūkyje ” pasiklimatizavusioje demokratijos sąlygomis” Lietuvos skurdo žemelėje mirsim greičiau iš bado ir šalčio nei savo Afrikoje nuo kulkų ir bombardavimų.

stasys        2020-06-11 9:51

Na na Prašalieti ..juk po kojomis ne grindų skuduras o Lietuvos žemelė , reikėtu jautriau mėgautis pagiežos produktais ir labiau kreipti dėmesį į tai kaip yra iš tikro ir ka jaučia Lietuvos žmonės . Tai kad Tamsta prisitaikėte ir save aklimatizavote demokratijos sąlygomis dar nereikia jog raudonas gaivalas Jus visai apleido ir paliko . Yra pas tamsta to tokio sovietinio nago riesto .. - jei ne man tai ir niekam .

Pašalietis       2020-06-11 8:27

Juokingiausia yra skaityti"baltaveidžių” čiabuvių savo istorijoje neturėjusių net tik kolonijų, bet ir šimtus metų savo valstybės, šiandiena jų atstovams įsiprašiusių į ES pasėdėti kokiame sambrūzdyje su leidimu pasakyti nieko nereiškiantį žodį  prie baltaveidžių žmonių, kai tuo tarpu likusieji neišsivaikščioję čiabuviai “išdidžiai ir savo noru”  už arbatpinigius dirba ES, JAV baltaveidžiams ir vietiniam čiabuviniam “elitui"samprotavimų apie tai, kaip jiems visiems ir jų vaikams “nepasidaryti rasistais”... Tai išgirdę iš juoko išgriūtų ir negrai, ir neišmirę Australijos aborigenai su Amerikos indėnais…

Šiaip,       2020-06-11 8:08

jei šie vaikai yra tie, kuriuos policija atėmė iš šeimų, atidavė globėjams ar uždarė į vaikų namus, jei tie vaikai patyrė labai didelį išgąstį dėl uniformuotų pareigūnų prievartos atskiriant nuo šeimos, tai jie, gal, labai nuoširdžiai patikėjo ir protestavo prieš prievartos simbolius. Žinoma, kad šį mitingą organizavo konservatorius Adomas Bužinskas. O prievarta vaikus atimtus iš šeimų  “globoja” ar ne konservatoriai? Ar pastarieji yra ne sorošo remiami ir finansuojami? Ar ne šios jėgos remia JAV demokratus ir kovoja rinkimuose prieš respublikonus?

stasys        2020-06-11 6:49

Teisingai žmogus moko , globalaus pasaulio suvokimas ateina su laiku ir gyvenime vaikams renkant patirtį , to negalima išmokyti galima tik įdiegti kai kuriuos suaugusiųjų stereotipus ..kurie dar pas mus vadinami “tradicinėmis vertybėmis”  . Valdomas chaosas negali tapti pastovumo terpe ir leisti žmogui susikurti sau tvaria gyvenimui pritaikyta aplinka , todėl viskas priklauso ne nuo to kada ir kur pakelti gulinčia šiukšle o kaip teisingai sureaguoti apsaugant save nuo pykčio protrūkiu. Audronė Telesienė rašo apie kai ką kitką , žmogui privalu domėtis ne tik savimi ir apie ji esančiais žmonėmis .

Koronavirusas ir tikrovė       2020-06-10 22:07
šakalo patelė, (Šakalienė)       2020-06-10 20:23

Nu vsio, užkniso Švarplys.
Skambinu tarnybom, tegul siunčia Zonderkomandą.
Atmsim iš Švarplio vaikučius.
Moralinys smurtas!

Jurgis, (Sorošas)       2020-06-10 20:18

-O jūs vaikai taip darykit
Kaip Jurgelis sako smile

Taiip       2020-06-10 20:06

Teisingai


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.