Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Ar Prezidentas ryšis telkti tautą rimtai, tikrai reformai?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 18 d. 9:25

34     

    

Andrius Švarplys. Ar Prezidentas ryšis telkti tautą rimtai, tikrai reformai?

Šiandien VDU vyko konferencija apie gerovės valstybę, kurią atidarė ir skaitė pranešimą ir prezidentas Gitanas Nausėda.

„Valstybėje šeimininkauja galingieji. Jokio kontrakto, jokios derybos tarp turčių ir vargšų nevyksta, nes silpnesnioji pusė yra pastumta į šalį. Ekonominė, mokestinė, socialinė sistema su ilgamete politinių partijų „pagalba“ įtvirtino atskirtį, stabdo valstybės vystymąsi, mažina socialinį teisingumą, politinį pasitikėjimą. Ekonomika auga, atskirtis didėja. Atėjo metas padaryti tam galą.“

Abejonių nelieka – Prezidentas mato aiškiai ir konkrečiai.

Namas Pūčkorių atodangoje, ilgametis darbas bankinei sistemai, nekilnojamo turto bumo skatinimas, galingjų darbo kodekso stūmimas?

Taip, abejonių buvo, ir jos buvo pagrįstos. Tačiau kai šitaip aiškiai įvardijama Lietuvos valstybės karieso šaknis, negali nepalaikyti. Dar nė vienas Prezidentas nematė ir neformulavo taip aiškiai. (Adamkaus „oligarchija“ buvo smerkiama iš idealistinių aukštumų – be jokio plano, Grybauskaitės „oligarchai“ buvo konkretūs ir jai pakenkti norintys em dži baltiko tipo veikėjai, o ne valstybės raidai kenkianti sistema).

Gali būti, kad valstybės istorijos ir atsakomybės už vastybingumą pajautimas braukia brūkšnį individualiai savanaudiškai karjerai ir ateina savivoka, kad reikia grąžinti skolą Tėvynei.

Tik „gyvulių ūkis“ yra išsikerojęs plačiau nei tik mokestinėse lengvatose. Tai ir LRT, ir platesnė viešoji erdvė, ir teisėsauga, ir atskiri sektoriai tokie kaip notarai, antstoliai, odontologai; vaistų/bankų/maisto/kuro mažmena.

Vienintelis Prezidentui likęs kelias – telkti visuomenės pasitikėjimą, eiti ir burti „apačių“ sektorius su Planu. Tai vienintelis būdas pralaužti oligarchines barikadas. Kitas variantas – likti „normaliu“ Prezidentu, t.y. oportunistiškai mėginti išlaikyti reitingus, kada reikia pakalbėti apie gerovės valsybę, ir taip irtis link antrosios kadencijos, t.y. tapti dar vienu valdžios konfigūracijos subjektėliu.

Ar Prezidentas ryšis telkti tautą rimtai, tikrai reformai?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Net nesapnuoja apie tai       2020-01-23 15:31

Veto 3proc kartelei tą parodė visai atvirai. O kur dar patarėjų projektas atsisakyti vienmandačių  rinkimų. Kol visi protingi, padorūs ir norintys Lietuvai gero, matuosis kuris iš jų verčiausias, sisteminiai vėl susigražins pozicijas. Reikėtų, pamiršus asmenines ambicijas, visiems ieškoti bendrumo ir telktis su valstiečiais itin svarbiems rinkimams.

Valstybėje šeimininkauja galingieji:       2020-01-21 15:05

...Namas Pūčkorių atodangoje, ilgametis darbas bankinei sistemai, nekilnojamo turto bumo skatinimas, galingjų darbo kodekso stūmimas ir „gyvulių ūkis“  išsikerojęs plačiau nei tik mokestinėse lengvatose. Tai ir LRT, ir platesnė viešoji erdvė, ir teisėsauga, ir atskiri sektoriai tokie kaip notarai, antstoliai, odontologai; vaistų/maisto/kuro mažmena…

StasysG       2020-01-19 21:24

Neblogai A.Švarplys parašė. Neblogai. Reikėjo tokio vertinimo.

Jules,       2020-01-19 17:23

patikslinu, kad pensininkus atstovaus Juozaitis ir jo dūmai, jei kas nesupratote, neperskaitę komentaro, kurio autorių čia pakritikavau. Žinoma, kad bijau Juozaičio ir jo dūmų.

Esi pats       2020-01-19 17:19

neosovietinis chlamas, o ne Trabandt’as, supratai? Iš kur žinai, ko norėjo ar nenorėjo Landsbergis, a, runkelių medžiotojau?

Trabantas       2020-01-19 15:45

MG Boltikas Grybauskaitei nekenkė, bet ji užsinorėjo iš jų daugiau. Tiksliau - užsinorėjo Landsbergiai. Bet Masiulis prieš rinkimus ėmė darytis labai svarbus, ir Landsbergis sumalė jį elegantiškai “neutralizuoti” su žymėtais pinigais, kaip ir seniau, kai buvo panaudota schemutė su Audrium Butkevičium. Grybauskaitė buvo tiesiog priversta sudeginti savo sėbrą - tulpių pašto kurjerį E. Masiulį

Leonas       2020-01-19 15:43

Hmmm… Negi pirmą kartą išgirdot, kaip gražiai šitas ponas moka čiulbėti…

Jules       2020-01-19 15:17

Žinoma, kad bijau, nes Radžvilas ne LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus portfelio nešiotojas Jūsų žiniai, o dabar dar bus ir nuo Lietuvos pensininkų, o jų daugiausia tarp rinkėjų - Jūs teisus, be jokios abejonės. Ar supratote, Langų majore?

stasys        2020-01-19 11:55

vladas.vilimas@gmail,com ..  o Jums pačiam neatrodo kad svarbesnis uždavinys išmokyti visuomene gerbti savos pačios įstatymus ?  tokiu atveju ne tik ta dalis visuomenės norėtu permainų teisėsaugoje. Va kad ir šis paskutinis trispalvės „akcentas“ prie K.Škirpos al. ? Kaip pats manote kas tada nugalėjo ir kokias pamokas gavo patriotinė visuomenė .?  Taip,  tarėju institucija teismuose reikalinga, bet ar tie kas bus atrinkti darbui žino ko jie ten eina. ? Bet kokia gerą idėją galima sukompromituoti jei tik paleisti viską atsakomybės neturinčiais vėjais. Ne Tarėju institucija užtikrina teismu sprendimu legitimumą (teisėtumą) .. o visuomenė kuri siekia pokyčiu suprasdama savo sprendimo reikšme ir gauna tam tinkama įrankį . Konstitucijos tam keisti nereikia , reikia tik nustoti ja manipuliuoti .. kai susitarti visuomenėje nebeišeina gražiuoju.  Mokytis klausytis visas nuomones ..kol kas didžiausia problema bent čia Tiesose.

vladas.vilimas@gmail,com       2020-01-19 11:15

Viskas turi prasidėti nuo teisinės sistemos pertvarkos. Čia tprivalo atsispindėti visuomenės dalyvavimas valstybės valdyme (tarėjų institucija teismuose),  įteisinta valstybės valdymo struktūrų priežiūros institucija.Visa tai turi būti įrašytaKONSTITUCIJOJE.To nedarant visos kitos priemonės skirtos valstybės gerovei liks bevertės.

Dzeikas       2020-01-19 10:32

TomasJui- bolshevikui:
Revoliucija padarys gala nieksu valdzioj klapciukams (is tu kurie apsisviete, garsiausiai reke), nudaigos viesai maziausiai padariusi blogio is tu nieksu. Paskui revoliucionieriai issiaiskins kas gudriausias ir slyksciausias tarp ju paciu ir tas iskops i valdzia ant visu.
O uz sita performansa uzmokes zmones tureje nelaime pergyventi revoliucija: savo turtu, sveikata ir krauju.
Nors paprastiems zmonems irgi nuskils: tiems kurie kipiezo metu voge, grobe ir zude. Revoliucienioriu bernams liks taukuota spyga.
Negi jums nepakako sajudinio kipezo sio desnio perprast? Ar TomasJ is tu kurie pro burna plaukiancio kasnio nepraleidzia todel isterikuoja apie revoliucija, dumbla kelia?

Al.       2020-01-19 1:17

Gitanas Telkėjas. Ar telkėjai neišeina pas juos atėjusius žmones ? Ar telkėjai taikstosi su mele paskendusia teisėsauga?

...       2020-01-18 21:46

Zmones kalba ir mato,kad siai dienai tauta veda i teisingesni rytoju zmoniu isrinkta valdzia VALSTIECIAI.Todel reikia tiketi,kad rudeni zmones teisingai pasirinks,nes tie zmones jau daug parode,koki palikima is praeities esame gave.Zmones pavargo,laukia teisingumo visame kame.Prezidentas negaletu nuvilti,nes sventes metu,netgi jo dukros patvirtino,kad tevelis daug geru darbu padarys ir nenuvils tautos.Tai zmones laukia ir tiki.GERB.VALSTIECIAI,ACIU JUMS,ATVERETE ZMONEMS AKIS.Per dideli zmoniu balsu atidavima uz jus,patekote i seima ir parodete,kad galima gyventi kitaip.Negalime kaltinti vieni kitu,kad vis neteisingai pasirenkame.Bet juk 30 m.kitaip nebuvo,lyg pagal sutarti viena kadencija budavo vieni,kita kadencija kiti ir po keturiu metu vel tie pirmi,tada antri,taip ir murgdemes kaip priterstoje Baltijos juroje.Turime sansa apsivalyti.

stasys        2020-01-18 21:09

O jei taip Andrių Švarply išrinktume Prezidentu ?  Labai tikėtina kad tas jaunas vyras į jokias aukštumas aplamai nelips ., na čia tam kad nesitasyti aukštin žemyn Prezidentūros laiptais ir taupyti mokesčių mokėtoju lėšas skirtas batams .? Žmogus ir banke nėra dirbęs ir jo nugara nėra buroku lauko mačiusi , po liežuvinis nervas yra gerai išvystytas ..jaučia žmogus oro permainas . Labai patiko mintis cit.“ Gali būti, kad valstybės istorijos ir atsakomybės už vastybingumą pajautimas braukia brūkšnį individualiai savanaudiškai karjerai ir ateina savivoka, kad reikia grąžinti skolą Tėvynei.“? Kur Jus dar rasite geresni Prezidentą –Tautos kuriam skolos Tėvynei gražinimas įdiegtas kaip skalbenkėje .?  Gerai gaudosi apibrėžimuose kas yra oligarchas ir kaip tai Lietuvoje atrodo , daug žino ir apie Lietuvos Prezidentus ir kas kam tarnaudavo . Gerai išmano valstybe apsėdusius ir turi ryžto jiems apetitus sumažinti . Jautrus tvartelio gyventojams , bet tuo pačiu reiklus ju problemoms ..Žino apie dydini gelbėjimo planą ir kas tūri Lietuva .. valdyti.. tik šaknelės yra valstybės pamatas .Tiesa nežinau kokio didžio jo namas ? bet esu tikras nebus didesnis G.Nausėdos ir jokio stiklo .Mielai kraustytųsi į Turniškes ir jam nereiktu tu šimt.tukst.  rezidencijos remontui . Ir kas svarbiausia visiškai patikimas patriotas ,  žino iš istorijos kurso kas yra „nezabutke“.. Kol kas randu tik pliusus ..prieš G.Nausėda.. Nežinau ar mėgsta ‘barankas’ kurias tektų valgyti kiekvieno mėnesio 17 diena ..bet tai pataisoma .

Gerovės valstybė       2020-01-18 19:39

tai iš esmės tas pats sovietinis “opiumas liaudžiai”. Įdomu, ar daug yra naivuolių, kurie mano, kad žmogus, pradėjęs savo politinę karjerą nuo valdančios daugumos, išrinktos daugumos piliečių valia, diskreditavimo ir ardymo, kada nors imsis reformų ir permainų valstybės valdymo tobulinimui? Imsis visuomenę telkti, kažką planuoti? Netgi jei Jo Ekscelencija to ir norėtų, tai kas jam tai leis? Jo laimė, kad jis permainų nei nori, nei gali. Jį pakeisti galėtų tik tauta, bet tada reikėtų keisti labai daug ką. Kiekvienam savo viduje irgi.

Julius Milaitis       2020-01-18 19:33

Radžvilo nebijo. Kaip velnias kryžiaus bijo Juozaičio. Jums tai ką nors sako?

"...tiktai susivienijusios visuomenės galmėse"       2020-01-18 18:58

Kaip vaizdingai pasakyta! O kur tamsta galite įžvelgti tą visuomenės vienijimąsi? Arba - kas galėtų tą visuomenę suvienyti, jei ne Prezidentas? Taigi, ir autorius Andrius Švarplys sako - “Vienintelis Prezidentui likęs kelias – telkti visuomenės pasitikėjimą, eiti ir burti „apačių“ sektorius su Planu”... Manau, kad Prezidentas tam ryšis, jau bando telkti tautą...

Absoliučiai teisus       2020-01-18 18:21

gerbiamasis T0mas J. Negalima kliautis žodžiais žmogaus, kuris ne nusileido nuo Sinajaus kalno, o buvo “nuleistas” iš banko. Reformos gali subręsti ir būti įgyvendintos tiktai susivienijusios visuomenės galmėse…

stasys        2020-01-18 18:10

Sekančiu kartu būtinai į Prezidentus rinksime kokia “babute” .ana ir kiekvieno mėnesio 17 diena ras laiko mitinguojantiems laukan baranku atnešti ..ir prie Prezidentūros su piliečiais ant suolelio kalbas ‘vesti’ .  Man net burna išdžiuvo ..va kur demokratija ,ko tik paprašai viską gauni ..

Dzeikas       2020-01-18 17:29

Patys zinote,kad tai retorinis klausimas.
Jeigu zmogus nesiryzta iseiti pas piketuotuojancius kiekvienomenesio 17 diena priesais Daukantine, tai jis rysis telkti tauta reformai?
Isrinkote kandoma zinodami ,kad tai kandomas dabar klausiate ar kandomas rysis tapti bulkute?
Jei pripusite tai gal igis bulkutes forma, bet valgomas del to jis netaps.

Ką, vėl padvelkė dūmais?       2020-01-18 17:10

Juozaitis vėl rūko (Juozaitis smoke), kad taip čia uždūmyta ir runkeliokai pasimetę?

T0mas J.       2020-01-18 16:32

“Ekonomika auga, atskirtis didėja. Atėjo metas padaryti tam galą.“

.

Bet juk nedaro. NET NEKALBA - kaip tai padaryti.
Niekšams galą padaryti galima dviem būdais:
1. Revoliucija.
2. Teisėsaugos pagalba.
Nausėda revoliucijos tikrai nedarys, ne tas charakteris.
Teisėsaugoje tvarką norint padaryti, pradėti reikia nuo teisėsaugos įsatigų vadovų, parinktų Grybauskaitės, pakeitimo.
Bet Nausėda net nekalba apie tai.
Išvada: tai žmogus kalbėtojas, jo įtaka šalies valdyme bus artima nuliui.

"Vilnieti"!       2020-01-18 14:52

Tik nekišk čia mums to savo Juozaičio! Va, jis tai tikrai ir neturi, ir niekada neturėjo, vadovui reikalingų duomenų. Jeigu dar iki šiol neįsitikinęs jo patikimumu ir gabumais, domėkis Sąjūdžio laikų straipsniais ir literatūra. Gal sugebėsi suprasti, kas yr tasai Arvydas Juozaitis? Ne prošal būtų paskaityti ir šių dienų prof. Vytauto Radžvilo straipsnius. Ir ne tik skaityti, bet ir įsigilinti, ir suprasti…

Kur žmonos balsas?       2020-01-18 13:35

Rods,tokia išmintinga moteris,kaip rodė pirmi įspūdžiai,galėtų patarti nepriešinti žmonių,gerbti rinkėjus,nes juk pasiekti rūmai tik todėl,kad bėgom nuo vilko.Liūdna,bet atrodo,kad nuo vilko ant meškos būsim pataikę.Patarėjai angažuoti ir silpni,moralei stiklainis grožio nepriduos,kaip ir Pangonio parama,kaip jau neslepiama meilė R.M.ir TS KP partijai.

ah1       2020-01-18 13:23

tai sakot ims ir nusikapos sau kojas?

stasys        2020-01-18 12:25

Autorius pliurpalu maišelis, vietoj to kad imtu dėstyti problema aiškiai nusikelia į sau patinkančias spekuliacijas apie tai kaip reikia teisingai kelti kirvius prieš oligarchija . O kas ta oligarchija irgi paaiškina ..tai tie patys sektoriniai verslininkai bandantys išgyventi savo darbo dėka. Susikurk mema pasikabink ant kaklo ir vaikščiok kaip povas po Daukanto a. Tai kas nesuprato Lietuvoje nėra tokio reiškinio kaip „oligarchija“ ..cit“ 3. nedidelė valdančiųjų asmenų grupė - oligarchai; finansinė o. - bankinio ir pramoninio kapitalo susiliejimas arba kapitalo koncentracija.“ .. bet juk kai norisi šoktelti aukščiau bambos ..be sparnuotos frazės to nepadarysi . Prezidentas kalba kad reikia daugiau dėmesio skirti socialinei nelygybei ir atsigręžti į smulku verslą ..Kas visiškai logiška ...grįžtantis tautiečiai nenorom ta verčia daryti . Žmonės turi turėti galimybe susikurti patys sau darbo vieta tėvynėje , priešingu atveju vėl viskas grįš į pradžia.

Kartelės klausimas parodė...       2020-01-18 11:42

kad, N.tarnauja ONS šulams..Ar bereikia geresnio testo kam nors? 100 procentu jis dėjo galvą už ,,lovio ‘‘partijų ir ONS interesus vetuodamas 3 proocentus.  99 proc.tikra tai,kad vetavo nuoširdžiai ir nežinojo apie ET 3 proc.rekomendaciją. Po valstiečių žinios apie ET nuomonę, jis 99 nuošimčiais melavo,kad žinojo apie rekomendaciją.. .Būtų žinojęs,būtų vetuodamas aptaręs ,nureikšminęs tai ir pan…To nebuvo.Jis ONS savas, bet dėl reitingų šneka opiai, bet net nnesažiningų sąrašinių rinkimų nesiūlo atsisakyti…
Guodžia tik tai,kad peza gražiau ir tautiškiau už kolaborantę D.G. ir už konservinę Ingridą...
Bet stipraus politinio-pilietinio sąjūdžio su pamatinių reformų paketu nebus jokio pokyčio..Tik mažas džiaugsmas,kad šis šnekorius kiek padoresnis ir lietuviškesnis nei konservinė Ingrida…Vanokim šonus V.R. kompanijai,kad važinėtų po šalį ne su paskaitomis,bet NS skyrių  kūrimui,ir kad kurtų konkrečių reformū planą,nes dabar tik virpina orą dejavimais apie problemas,principus ir vertybes…

Regbgd       2020-01-18 11:36

Kol kas matau prezidentą likti normaliu. Kitokių požymių nesimato.

grumstas       2020-01-18 11:21

O kodėl jam reikia tų reformų? Pratemps kadenciją - metai bėga greitai.. jam nereikia gyenti iš 200 eurų pensijos ? Kas metai pasiūlys pensininkams pridėti po 5 eurus ir būsim laimingi , kad mūsų neužmiršta. Tokį perversmą , apie kurį svajoja Švarplys , ir mes , gali padaryti tik tas , kuriam skaudėjo, kuriam skauda , kuris tokią mintį išnešioja per gyvenimą, kuri subrandinama susidūrus su gyvenimo rūsčia tikrove.  Pavyzdžiu gali būti Lenkijos Lechas Kačynskis . Nuoseklumas pažiūrose, veiksmuose , savo elgesyje ir gyvenime.Kol kas tokių požymių nematau. Duok Dieve , kad taip būtų , bet kaip sakė , berods, Stanislavskis, žiūrėdamas į aktoriaus vaidybą su falšu ; na netikiu , netikiu ir viskas…

Nejaugi?       2020-01-18 11:05

Kolei kas nesitiki. Lauksim. Stebėsim. Žiūrėsim. Rašinys šaunus. Nuolat laukiu šio autoriaus ekspozė. Tik nesustoki

jo, ryšis...       2020-01-18 11:03

už kokias nuodėmes velnias suteikia prezidento postą?
dėl polikarpovnos viskas buvo aišku,
bet kokie skeletai nausėdos spintoje, kad jam duotas prezidento postas?
——-
(na apsivogę komuniagos - okupantų statytiniai - dabar žaidžia naują žaidimą - “duosim ir ubagams sosiskų” smile )

Mano nuomone       2020-01-18 10:57

Jis per skystas, turi ką prarasti, įsipareigojęs ne tam ir, galiausiai, per durnas.

Vilnietis       2020-01-18 10:41

nesiryš- jį į valdžią ir atvedė tie oligarchai tipo avulis, dargis ir pan. tai kad jie tikrai neduos šitam “mėmėi” jokių veiksmų daryti.
nausėda tai ne Juozaitis, kuris garantuoju darytų revoliuciją, o šitas pezalas banksteris- tai tik bandyt bergždžiai ir juokingai vieną ministrą nuimti, plius užblokuoti pokyčių galimybes keičiant patekimo į seimą procentus (vien jau už tai šitam byb-iui niekada neatliesiu)

abejinga       2020-01-18 10:37

Manau, kad Prezidentas ryztusi telkti tauta, tik kad ta tauda dabar visiskai apsnudusi, abuoja, viskuo nusivylusi ir butu praktiskai neimanoma ja pakelti is to letargo


Rekomenduojame

Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas. DIEVO ŽODIS vs. ŽMOGAUS ŽODIS

Nida Vasiliauskaitė. Iš atmintinės „komunikacijos ekspertams“

Liudvikas Jakimavičius. Už ką balsuotų Dočys

Tomas Baranauskas. Santrumpą TS-LKD supraskime teisingai

Agnė Širinskienė. Stambulo konvencija. Diktatūros gimimas

Vytautas Sinica. Kokių minčių kyla skaitant „visiškai nenormalų Aušros Maldeikienės komentarą apie tremties atmintį“

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.