Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 27 d. 1:19

20     

    

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Twitteris blokuoja ir trina nuorodas į Sidney Powell teisminius ieškinius, kuriuos ji vakar, trečiadienį, padavė Džordžijoje ir Michigane (daugiau skaitykite ČIA).

Šiaip tai yra gera žinia – jei visiškai blokuoja, vadinasi, pataikė tiesiai.

O antra, įsiklausykite – blokuoja informaciją apie ieškinį teismui…
Tai Twitter yra aukščiau už teismą, kad nusprendžia anksčiau už teismą?
Juk ieškinys yra objektyvus dalykas, ir jeigu jis nepagrįstas, teismas jį atmes.
Bet tai yra teismo teisė ir yra visuomenės teisė žinoti teismo sprendimą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

štaziui       2020-11-28 20:12

kontora nemiegą, iš pačio ryto atidirbinėji už trisdešimt norveginių?

>> stasys 8:40       2020-11-28 17:25

Stasy, būtų puikus tavo komentaras, tiesiog superinis, jeigu juom neniekintum autoriaus ir jo pranešimo apie Twiter’io išsidirbinėjimus.
Toks ispūdis,- tau rūpi kelti sumaištį, visaip miekinti antiglobalistus ir pan.
Kaip galima tavimi žavėtis, kai gerus dalykus naudoji tarnaudamas tamsai.
.
Saugokitės vilkų avių kailiuose.
Medį pažinsi iš vaisių.
... geriau jis būtų negimęs. (Evangelija).
.
Markso necituosių, ...

stasys       2020-11-28 8:40

Švarplys ir toliau būdį ‘aktualijose’ o tai svarbiausia šiandiena. Prasmė gali palaukti , svarbu vartojimas gausus .

American Thinker       2020-11-27 22:38
Tvankstas       2020-11-27 20:39

s.m. - 104 pusl. rašte pasigedau smulkmenos - apie 800-900.000 nabašninkų balsų už Biden, kur sulyginimas mirusiųjų sąrašų su balsavusiųjų sąrašu, kurio pasigedau.

>> s.m. 16:06       2020-11-27 19:42

Ačiū.
Skaitytojai, padėkokit s.m. 16:06 už triūsą.

s.m.       2020-11-27 16:06

tiek to, trumpai:
1. Jau ieškinio pirmame punkte remiamasi 2004 metų Džordžijos Aukščiausio teismo precedentu, kurio esmė tokia, - ieškovas neprivalo įrodyti, kaip rinkėjai (kitaip) būtų balsavę, jei nebūtų nenormalių balsų. Rinkimų rezultato užginčijimui pakanka įrodyti, kad buvo pakankamai daug “nenormalių” balsų.
2. Toliau ieškinyje įrodinėjama remiantis matematiniais ir statistiniais skaičiavimo metodais, kad tokių rezultatų, kokius nulipdė iš lempos baidenistai, negali būti iš principo (empiriškai objektyviai).
3. Atskleidžiamas mechanizmas apie Čavezo Venesueloje “sėkmingai išbandytų” Dominion Voting System “teisingo balsavimo” mašinų technines galimybes programuoti norimą rinkimų rezultatą. Parodymai po priesaika - žmogaus dirbusio toje firmoje ir žinančio KAIP. Aiškinimuose apie techninį sukčiavimą taip pat remiamasi ankstesnų bylų žinomais precedentais.
4. Liudytojų parodymai apie kitus incidentus (nenormalumus)atskirose rinkimų apygardose, - pvz. Fulton grafystėje po rinkimų apylinkės uždarymo vandens dingimo dinstimi rinkimų personalas dešimtą vakaro kelioms valandoms visus evakuoja. (O pakeitimams Dominion mašinose pakanka minutės-dviejų...). Taip ir įvyko, - keli žmogai neišėjo ir liko “dirbti” iki pirmos valandos nakties…
5. Parodymus Dominion klastojimo mašinų klausimu prisiekęs duoda buvęs karinės žvalgybos karininkas, išmanantis elektronikos reikalus.
6. Kitas ekspertas duoda parodymus apie tai, kad (pradažnos) JAV žvalgybos tarnybos yra prastūmę priemones tokių kaip Dominion užsienio balsavimo mašinų infitravimui šalyje. Tuos dominionus masiškai pirko bideno “demokratų” kontroliuojamos valstijos. Šitų mašinų pagalba šimtai tūkstančių balsų už Trampą buvo “permesti” bidenui.
7. Nenuginčijami įrodymai, esantys valstijos Rinkimų tarybos fiksuotuose įrašuose rodo, kad mažų mažiausiai 96,600 balsų turi būti pripažinti negaliojančiais dėl įvairių priežasčių.
8. Masė smulkesnių pažeidimų su balsavimo paštu biuleteniais, - netikrinti parašai, vokų saugumas, neprileisti artyn respublikonų stebėtojai.
9. Nepaisymas įstatymų reikalavimų dėl balsavimo paštu biuletenių apdorojimo/skaičiavimo lėmė atsiradimą >50.000 (iš aukščiau minėtų 96,600) “nenormalių” balsų. (Pastaba - Džordžijoje, anot baidenoidų, jie laimėjo su 12,670 balsų persvara… Aha, tik ir 50, ir juolab 96 tūkstančiai “nenormalių balsų” čiuoždina juos žemyn su trenksmu…)
10. Toliau daug aiškinama apie procesinės teisės dalykus, komentuojami įvairūs ankstesnių bylų precedentai, įvairių įstatymų ir konstitucijos nuostatos, - visko čia nekonspektuosiu, prabočykit.
11. Pradedant ieškinio 70-uoju ir baigiant 79-uoju puslapiu daugybėje punktų vardijama kokie užfiksuoti pažeidimai pažeidė kurių įstatymų ir/ar konstitucijos straipsnius.
12. Ieškinio reikalavimai ieškinio punktuose nuo 208 iki 211 (su 14-ka papunkčių 211-ame) iš esmės siekia teismo įpareigojimo Džordžijos valstijai desertifikuoti tariamą baidenistų laimėjimą (pripažinti sertifikavimą negaliojančiu). Alternatyvus reikalavimas, - Džordžijos rinkikus (nepainiot su rinkėjais) nušalinti nuo balsavimo, arba, alternatyviai, įpareigoti balsuot už Trampą.
Nors tik tokia gavosi angliškai nesuprantantiems santrumpa 104 lapų ieškinio, bet suprantantiems verta jį perskaityti visą vien tam, jog įsitikintum - teismai Amerikoje dar yra, ir veikia kaip teismai, o ne jų parodijos bananinėse valstybėse….................... 

idomu       2020-11-27 15:19

idomu, kaip baigsis sitiems IT gigantams po to, kai Bidenas taps prezidentu. ar kazkas keisis ar ne. net ir protaujantys demokratai supranta, kad gigantu savivale yra per didele, ne tik cenzuros prasme, bet ir del rinkos koncentracijos ir siaip sukelia per dideles rizikos ekonomikai ju nesekmes atveju. del cenzuros tai sprendimas gali buti paprastas - vietoj informaciniu platformu jas traktuoti kaip ziniasklaida su visomis is to islaukianciomis teisemis ir pareigomis, ko tie IT gigantail abai bijo. bet sito gali nenoreti bideno globejai, nes bent jau kol kas sita situacija demokratus tenkina, nes cenzura yra nukreipta ne pries juos. bet nezinia kaip bus ateityje. bet del konkurencijos politikos, ar siaip dominavimo rinkoje,  cia jau sudetingiau, demokratai gali pabijoti jas skaydyti argumentuodami, kad gresia pavojus is itin dideliu Kinijos bendroviu. paziuresim, pamatysim

to s.m. 14:52       2020-11-27 15:13

Gal galima trumpą santrauka mūsiškai smile

Tvankstas       2020-11-27 15:03

s.m. - dėkui už nuorodą.

s.m.       2020-11-27 14:52

nepatingėjau perskaityti htt ps://defendingtherepublic.org/wp-content/uploads/2020/11/COMPLAINT-CJ-PEARSON-V.-KEMP-11.25.2020.pdf susirastą 104 lapų ieškinį Džordžijoje.
Stipru !!! Rekomenduoju Tvankstui ir kitiems normaliems žmonėms pasiskaityti.
O sąsiui - marš į delpę eilinį kartą prasiplauti savo smegenos kubinį milimetrą. Nea, - geriau ančių prie Lašnos palesinti. Nors gamtai nauda bus.

tai       2020-11-27 11:40

globalizmo- liberalfasizmo- leftizmo agonijos pradazia. Panasiai buvo sovietmeciu ir visi zinome kuo tai baigesi.

stasy       2020-11-27 11:09

Melskis vienumoje, savo kambarėlyje…

stasys       2020-11-27 10:44

.. stasys gyliai atsidūsta.
- ir kas gimdo tuos berazumius ? Tik spėjo pamiršti petkevičiu , orwela , žiūrėk susirado dar viena sau pasimelsti ‘ikona’.

Tvankstas       2020-11-27 10:13

Rinkimai JAV parodė, kad nėra demokratinių rinkimų ir nėra demokratijos, nėra žodžio laisvės, nuomonės laisvės, viskas pajungta tik Kahalo tiesai gojams, kur geriausi šabes-gojai yra šikpuodžių išnešiotojų pareigose, dar minties žandarai tarp gojų (ir visa Lietuvos sorosinė MIP).

stasys       2020-11-27 9:40

Str. publikuotss 1.19 ..gal Jus velnia matot kad naktimis nemiegat ,dabar bent aišku darosi iš kur tokie str. randasi .

stasys       2020-11-27 9:37

Gal blokuoja ne žinia o amerikietiškus ‘tvankstus’kurie jau dabar skelbiasi laimėję Amerikos Prezidento rinkimus , bet iš jų  Baiden juos atėmus sukčiaujant ? Melagingos žinios nėra pageidaujamos , o laisvo žodžio principai negali įteisinti ir gintį melo . Autoriau ar tik nepasiklidote tarp triju pušeliu ? Kiek žinau ne kaip sekasi Trump advokatams su tais ieškiniais , federaliniai teismai juos vis atmeta ir atmeta ...kaip nepagrįstus o laiko iki gruodžio 14 vis mažėja .

Skaitykite ir mąstykite       2020-11-27 2:41

Google >>
Vizualinis europiečių sąmonės performatavimas

O. B.       2020-11-27 2:06

Kam jums laisvė, juk jūs neturite fantazijos.

Twiteris       2020-11-27 2:04

Labai teisingai daro…
Nėra čia ko vergam svaigti…
Работа, рабская забота.
(Darbas, vergų rūpestis).
Jūsų vergiška prigimtis, is SAVANORIŠKA vergystė (trintis po prekybos centrus, ir savaitgaliais “gerai paūžti”), apie jus pasako pačią esmę, - kas jūs esate ir kokia jūsų vertė.
Jūs neverti to ką turite, todėl (greit) neteksite savo “sapnų”.


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.