Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Geopolitika

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 16 d. 7:43

23     

    

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Apie rinkimų rezultatus galima pasisakyti trumpai arba ilgai.

Jei trumpai, tai:

reikia leisti atsiskleisti visam konservatorių ir liberalų „laisvės“ grožiui.

Masės ir Bažnyčia tylės tol, kol neateis iki jų durų.

Amerika irgi kentėjo ilgai, kol jau nebeišgalėjo.

„Laisvės“ progresas veda į diktatūrą ir transgenderinį absurdą.

Iki tol daug nesąmonių bus pridaryta „laisvės“ ir „teisių“ vardu.

Bet radikalumo absurdiškumas ir yra ta kaina, kurią teks sumokėti.

Vokietija, Prancūzija, Ispanija dar kenčia ir moka.

Kitaip masės nemoka, o lietuvis yra kantrus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m. >Al.ui       2020-10-18 21:41

sakote, kad “panašu”...
Ne tik panašu, bet daugybė realių faktų. Nepatingėkite peržiūrėti Vaišvilos spaudos konferenciją komentatoriaus Šiaip žemiau duotoje nuorodoje. O ir be to iš kitų šaltinių: (1) Jurgos Lago atvejis su “pavogtu balsu” ambasadoje Ispanijoje, (2) rinkimų farsas lenkakalbėje Panerių-Grigiškių apygardoje (detaliai - Vaišvilos spaudos konferencijoje) į šiukšlių dėžę išmetęs 570 balsų, (3) Teismo Vikingo eksperimentas balsuoti dukart (žr. youtube), beje, tik užbaigtas Donato neteisinga išvada, neva jis paneigė mitą, -betgi pats nesuvokė, jog radęs rinkimų apylinkėje sąrašuose pieštuku (!) pažymėta “jau balsavo” ir nepareikalavęs įrašyti normaliai rašikliu, idealiai leido realizuoti Matijošaitytės viešai patvirtintą schemą - “... net jei balsuoja keliskart, lemia asmens paskutinis balsavimas (jam biuletenių apylinkėje nedavė, tad kas gali paneigti, jog vakare jie buvo pažymėti “teisingai”, - gi lemia paskutinė valios išraiška, kaip sakė VRK pirmininkė... Savanorių punkte išabkstiniuose balsavo žmogus taip, o atėjęs į apylinkę na nutarė kitaip, prisiminė pvz, kad žolės niekad nerūkęs…) ir dar sočiai kitų pažeidimų, kurį vainikuoja tai, jog Armonaitės partija pavėlavusi įstatymo nustaytu terminu pateikti dokumentus VRK, rinkimuose išvis dalyvavo neteisėtai. Baltarusių diktatorius Batka šypsosi į ūsą “a čto ja govoril…”

dina       2020-10-18 18:34

Manau, žmonės supras, kad nukrypimų negalima reklamuoti, galim tik juos toleruoti, nenueinant inkvizicijos link. Kokios gali būti rūkorių, kišenvagių, gėjų eitynės?

štaziui       2020-10-17 12:32

padlele, tu vėl čia? Liaujiesi taškytis savo sifilitiniais vaginaliniais purslais. Imi pagalį į rankas ir bėgi į Minską. Už savo “tėtuką” Lukašenką atidirbinėti - mušti protestuojančių moterų ir pensininkų.

Klausimas       2020-10-17 9:42

Kodėl Laisvės skleidžiamoms nesąmonėms priskyrėte ir konsevatorius?

stasys       2020-10-17 6:44

Filosofuojate autoriau kaip kokia davatka .Beje tokiu požiūriu nieko nenustebinsite .

Al.       2020-10-17 0:45

Taip, mažosios partijos darė klaidų, buvo ribotos savo ištekliais. Bet jos dalyvavo nelygiavertėse varžybose, nes valdžios partijos (,,parlamentinės”) naudojosi valstybės ištekliais, jas rėmė visa didžioji žiniasklaida, rinkimų tvarka yra palanki valdžios partijoms ir atrodo, kad rinkimai buvo smarkiai klastojami. Panašu, kad balsai buvo perkami, leidžiama balsuoti po kelis kartus, atrodo, kad biuletenius balsų skaičiuotojai gausiai ir atrankiniu būdu gadino. Visi sąžiningi politikai turėtų reikalauti rinkimų tvarkos ir rezultatų patikrinimo.

ah1       2020-10-16 21:53

nieko naujo nuo Platono “Valstybė” veikalo laikų.

kis       2020-10-16 21:45

Galiu tauta pasveikinti eilini karta uzmyne ant sudo,tad ruoskites kurti “ateiti”,tai svajone musu KGB papulkininkui su melynu sinieliumi.Tai uzgyvensime,cia jau nebe klaidos,tai jau panasu i debilyzamo apraiskas?

Taip,       2020-10-16 20:51

Tiksliai,aiskiai ir trumpai,aciu

Al.       2020-10-16 19:32

LS pyksta, kad juos ignoruoja valdžia, bet patys, kažkodėl, lygiai taip pat ignoruoja visus kitus, pvz., Vaišvilos pasisakymus. Tai su kuo Nacionalinis susivienijimas susivienys ? Su savim ?

Kai valstybės vadovas trumparegis       2020-10-16 19:32

Prezidentas pasielgė išdavikiškai. Kai vetavo 3% ribos įstatymą. Žmonės būtų drąsiau balsavę už mažąsias partijas ir Lietuvai vilties būtų atsiradę. Bet ne, jam reikėjo paklausyti senų TSKP bebrų – “konservatorių”

grumstas       2020-10-16 18:21

Ne viena “liaudis’ kalta. “Vedliai ” arba politinis “elitas “strateguoja taip , kad gautusi jiems kuo palankesnis rezultats. Apie tai sako ir ” Laisvės partijos vedlės Armonaitės konfūzas nesugebėjimas laiku užregistruoti savo partijos rinkimams. tačiau tas nuzižengimas -laiku nesugebėta pristatyti dokumentius , neužkliuūva tiemsir toms , kurios turi stebėti , kad nebūtų nė mažiausio pažeidimo. Gali mojuoti kiek nori šakėmis prieš garvežį, jis vairuojamas garvežio mašinistų , kurie sujungti telefonu su rūmais ir iš ten negavę jokios komandos “stop’ - varys tą garvežį iki tos stotelės , kuri numatyta briuselio kopūstų galvose.
buvo straipsnelis , tur būt gerbiamo autoriaus , kad tik 1 iš 10 yra linkęs priešintis jį gniuždančiai sistemai. kiti 9 - tai žolė, kuri nuolankiai laukia pjovėjo, kai ją nupjauna, kji vėl atželia.  Kaip gamtoje , taip ir socialinėje sistemoje. O Karbauskis ne tas asmuo , kuris mėgdžiotų  Kačinskį ar Orbaną. Jeigu programos vinimi tapo alkoholiniai draudimai, tai
tokie programuotojai kirto šaką ant kurios sėdi patys. Valstybėje ne tai svarbiausia ir opiausia - yra dar blogesnių dalykų - tautos nykimas, tradicinės moralės griovimas , teisingumo pamatai nelaiko nė mažiausios kritikos… Dabar jie pabus opozicijoje naujaijai valdžiai, tačiau jie niekada nebus tie, kurie Tėvynei ,lemiamu momentu, sugebėtų  jai ryžtis aukodami save , savo gerbūvį,  padėti .Kaip ir kitos pagrindinės partijos . Kiek ten yra tarnavusių Lietuvos kariuomenėje?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-16 16:59

Žinia su nr 2020-10-16 14:15 turi pasiekti visus, kad žinoti kaip veikia seimo rinkimų spektaklio sukčiai, kad nunulinti spektaklio skaičius, kad nunulinti gaujas.
__________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 16

Apie ėjimą su visais       2020-10-16 14:34

Su visais galima pasivaikščioti Akropolyje.

Šiaip,       2020-10-16 14:15

visas išsamus rinkimų grožis perteiktas spaudos konferencijoje čia: https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w

mykolas       2020-10-16 11:03

Taip išėjo, kad veltui du mėnesius vargome. Neišgirdote mūsų patarimo, kad reikia eiti didesniu vieningu frontu su vienu smsigalyje esančiu lozungu, suprantamu masėms. Lozungu, rodančiu, nuo ko pradėsite.Žmonės jus būtų palaikę. Pavyzdys: viename sąraše ėjęs 141-u po pirmo turo jaunuolis pakilo iki 21 vietos.  Neišgirdote mūsų patikinimo. kad elementari matematika, jei jos sąžiningai laikysitės, nei vieno judėjimo startinės pozicijos nesusilpnins. Lieka tik neaišku, ar čia nebuvo gudriai suregzta diversija?

to Reikia sveiko proto ir lankstumo       2020-10-16 10:59

Ir vėl Juozaitis. Užknisai pats su tuo sportsmėnu, ar supratai?

Masės       2020-10-16 10:57

renkasi Covid diktatūrą, kuri tuoj skelbs despotiją runkelių atžvilgiu - “bojevykai” pasirengę duot gerai į kailį rinkėjams. Žada pralenkt Lukaškos(Batiuška) smogikus.

Masė       2020-10-16 10:41

Masė yra avių banda, kantrybė čia ne prie ko.

tiek       2020-10-16 9:17

“Transgenderizmo”,pederastijos ,etc.pasileidusios moralės reiškiniai -tai tik turtingųjų “žaidimai” ,tai jų išmislas - pripažinta UK .Juos gali “toleruoti” tik visiškai numurkdytos ,neišsilavinusios visuomenės (teigiama kaip tik atvirkščiai). O jei apie rinkimus trumpai - vėl valdžią susigrobė asocialios grupuotės (vykdančios išimtinai asocialią,didžiajai šalies visuomenė daliai asocialią ,iš esmės pagrindines žmogaus teises,jo orumą  pažeidžiančią ,nedemokratišką politiką).Lietuvoje tokie politikos vykdytojai kiekvienas asmeniškai yra atsakingas už įvykusį baisų Tautos išsivažinėjimą - praktiškai tai buvo 30 m vykęs valstybės pamatų ....

Reikia sveiko proto ir lankstumo       2020-10-16 8:43

To ypač trūksta šio portalo favoritams “Nacionaliniam susivienijimui”, kurio veikėjai “šnekasi patys su savim” ir galimus partnerius paverčia priešais konkurentais. Atsikvošėkite: vieni jūs nieko negalite ir negalėsite. Neturėdami charizmatinių asmenybių, savo pasipūtėlišku elgesiu skelbdami visus kitus klaidatikiais jūs patys save atribojate nuo galimų politinių partnerių
ir apskritai, standartinio rinkėjo.

Prašalietis       2020-10-16 8:39

Andrius Švarplys pabaigoje rašo, kad už savo padaytus “griekus” Vokietija, Prancūzija, Ispanija dar kenčia ir moka”... Eiliniam lansberginiuo durnių laivo keleiviui kyla “patriotinis” klausimas, okupacijoje kentusi Lietuva per 30 metų jokių “griekų” nepadarė ir kol kas nieko už nieką “nemoka” kaip Vokietija ar Prancūzija, bet žmonės Lietuvoje gyvena 2-3 kartus skurdžiau nei “mokančiose” Vokietijoje ar Prancūzijoje, nusižudome daugiausiai Europoje, emigruojame labiausiai, geriame alkoholio daugiausia, susergame tokiomis skurdo ligomis kaip tuberkuliozė ir sifilis daugiausia ir t.t. Kas žino, kur šia “šuo pakastas”, kad Lietuvoje, kurioje nėra vakarietiškų “konservatorinių, liberalinių laisvių geidautojų” ir visokių kitokių vakarietiškų Lietuvos čiabuviams kenksmingų “-istų”, mokėdami visur mažiausiai, 30 metų “nepriklausomybėje” gyvename skurdžiausiai…

Labai       2020-10-16 7:59

teisingai pastebeta.Lietuvos laisviu geidautojai uzkore mums savo ideologija.Kas jiems padejo?Ogi tie, kuriems tu laisvunu persamu laisviu visai nereikia.Bet jie per savo vriednuma ir abejinguma, nusipjove i tas vertybes, kurios jiems reikalingos gyventi oriai.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys rekomenduoja: putiniškos Rusijos disidento Andrejaus Ilarionovo analizė dėl Kapitolijaus įvykių

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.