Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Andrius Švarplys: „Pasisakyti prieš abortus, už šeimą ir prieš daugialytiškumo skatinimą (LGBT) yra baisiai radikalu“?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gruodžio 30 d. 3:49

21     

    

Andrius Švarplys: „Pasisakyti prieš abortus, už šeimą ir prieš daugialytiškumo skatinimą (LGBT) yra baisiai radikalu“?

Šitame pseudo-informaciniame paskvilyje (lrytas.lt: „Lenkiją drebinantys protestai – Kremliaus karo su ES pasekmė? Maskvos oligarchai dosniai remia krikščioniškas organizacijas“) sužinosite, kad pasisakyti prieš abortus, už šeimą ir prieš daugialytiškumo skatinimą (LGBT) yra baisiai radikalu.

„Kilo kalbos“, kad už viso to stovi Kremliaus finansuojamas ypač galingas katalikiškų organizacijų tinklas, kuris apraizgęs pasaulį, Europos Parlamentą (kuris realiai štampuoja pro-LGBT rezoliucijas) ir Lietuvos prezidentūrą. Dar sužinosime, jog kažkoks N. Datta „spėja“, kad…

Kai G.Sorošas, skiria (jo paties teigimu) 32 milijardus dolerių nelegalios migracijos skatinimui, BLM riaušėms, genderizmo ir abortų propagavimui – tai čia yra OK. O kai katalikiškos organizacijos remia visiškai teisėtus politinius tikslus, tai jau baisus visuotinis sąmokslas?

Kai A. Tapino organizacija gauna iš G.Sorošo fondo 124 800 eurų, tai viskas yra normalu, objektyvu ir žurnalistiškai nešališka. O kai Pro Patria gauna 56 000 eurų už šeimos ir gyvybės politikos skatinimą – tai jau „prieštaringai vertinamos provokuojančios lenkiškos organizacijos“ (čia citata) baisios visuotinės aferos įrodymas?

Kremlius finansuoja kai kurias Dešinės partijas Europoje ir gali finansiškai paremti pro-Life renginius (ir tam reikia patikimesnės informacijos nei „N.Datta spėja“), bet ar tai reiškia, kad šeima ir gyvybės saugojimas yra Kremliaus išmislas? Putino ir jo oligarchų sugalvotas dalykas? Be to, Vakaruose Rusija nėra toks gyvybiškas priešas kaip mums, Rytų Europoje, todėl ir finansinė parama gali būti lengviau ir be grėsmės priimama, kaip eilinio finansinio donoro.

Subalansuota durnių ieškojimui. Ir žurnalistų etikos inspekcijai – dėl objektyvios žurnalistikos standartų pažeidimo. Kokia nors pilietinė organizacija galėtų išsireikalauti informacijos apie tokio „straipsnio“ atsiradimo šaltinius, įskaitant ir finansavimo šaltinį. Turbūt nebūtų staigmena, jei Atviros Visuomenės fondas būtų parėmęs tokį nešališką ir objektyvų informacinį produktą?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

atsakymas>tiek'ui 15:02       2021-01-1 22:16

  Kitokios nuomonės kvailinimas be įrodymo nėra civilizuotas elgesys.Be to ,primenu ,kad ir “raganų laužai” senai atgyvenęs , ir tik žmogaus sveiko proto išgyvendinta eilinė religinių fundamentalistų nesamonė. Be to ir katėms niekas abortų nedaro ,todėl ir paties nuosavų marškinių plėšymas man jokio įspūdžio ,skant….Be pykčio .

Tylus verksmas       2020-12-31 17:27

Yra Amerikoje,tokia įžymi kalbėtoja pasisakanti už gyvybę,Patricia Sandoval.Tai jos asmeninė gyvenimo istorija maždaug ,tokia,kaip ir daugelio šių dienų modernaus jaunimo.Alkoholis,narkotikai,vaikinai,vakarėliai ir tt.Po tokių linksmo gyvenimo gastrolių ji pati pasidaro ne vieną abortą; pasakoja, kaip įžengusi į aborto klinikas mato ten kitas paaugles,kurioms 13,14,15 metų ir, kurios sėdi ten su savo boyfriendais , kai kurios verkia ,ir laukia gimdų pravalymo nuo savo vaikų.Galiausiai Patricia pati įsidarbina abortų klinikoje, asistente prie “daktarų”,krauna į maišus išabortuotus vaikus ir deda juos į šaldytuvus .Bet po vienos ,tokios aborto operacijos jai plastikiniame maiše benešant nužudytus broliuką ir sesutę ,dvynukus, Patricia patiria atsivertimą,atsigrežia į Viešpatį visa savo nuodėminga būtimi.“Negimę neturi daug draugų,jie ištikro turi daug priešų”

https://youtu.be/1DEM5ZBgJzc
https://youtu.be/vrPaxihAsB0

 

tiek'ui 15:02       2020-12-31 16:52

Teisingai sakai, „negalima žmonių giminės pratęsimo prilygint kačiukų veisimuisi.“ Tik rašydamas „Dievas“ iš mažosios nesuvoki, kodėl net kačiukų nedera užkasinėti, o jau ką bekalbėti apie abortistų „užkasinėjamus“ žmones.
Privalai galvoti prieš suguldama(s), o jei gyvybė pradėta, iš žmogaus sėklos gims tik žmogus, todėl jo sunaikinimas, akivaizdu, yra žmog-žudystė.
Laimei, turime Atgailos sakramentą, nes jau sunku būti rasti žmogų, kuriam…

tiek       2020-12-31 15:02

bet abortų klausimu tai tikrai esi pasiutiškai radikalus - nėr ko čia dangstytis tuo agresyviu klerikalizmu - šeimos planavimas - taip pat vienas iš civilizuotos visuomenės privalumų. Na negalima žmonių giminės pratęsimo prilygint kačiukų ,ar kitų gyvuliukų veisimuisi. Atseit jau kaip dievas davė ,taip ir turi būt. O kodėl nekeli paprasto klausimo ,kad gimusį žmogelį būtina užauginti iki Žmogaus.Tik kačiukai užauga praktiškai savaime. Kitais klausimais - tik solidarizuojuos .

>to >Abortai...        2020-12-31 12:43

Vyrai nesirinko į makabrišką abortisčių feminisčių orgiją Argentinoje,
jų beveik nesimatė klykiančių mergų minioje.
Išsigando feminisčių ir jų „lyčių lygybės“,
išsigando, kad nesuplėšytų kaip abortuojamųjų klinikose
ar nenunuodytų kaip cheminių abortų atvejais?

to >Abortai...       2020-12-31 11:41

O kur jų balvonai-vyrai visą tai joms suvairavę? Jie ne prie ko, ane?

>Abortai...        2020-12-30 20:50

Neregėta Argentinos merginų ekstazė joms sužinojus,
kad galės „laisvai“ žudyti savo pačių įsčiose pradėtus sūnus ir dukras!
Net pitbulės draskydamos savo aukas ir kruvinais snukiais nepatiria tokios aistros, nesiseilėja su kitomis pitbulėmis, kaip mirties kultūros apaštalės.
Dar daugiau, pitbuliai neplėšo į skutelius savo dar užaugti turinčių gentainių, kaip suplėšomi dar negimusių žmonių kūnai abortų klinikose.
Molochas, Šėtono tarnas, irgi ekstazėje - juk tiek nekaltųjų jam bus paaukota.
Klaikus negalinčių apsiginti žudymas, bet dar klaikesnis sukvailintų ir sukvailėjusių Argentinos merginų džiūgavimas joms išgirdus,
kad nuo šiol žmogžudystė iki 14 nėštumo savaitės leistina!!!

Puiku       2020-12-30 17:02

Krikščionys pravoslavai remia krikščionis katalikus. Reikia krikščionims vienytis prieš sąžinės neturinčias komunistines pragaro išperas

Abortai...       2020-12-30 16:28

Prieš kielioliką min. per LRT žinias parodė reportažą iš Argentinos dėl abortų įteisinimo…
——-
Video… tokios 17-19 m. piemenaitės save pristatančios moterimis isteriškai džiūgauja dėl abortų įteisinimo…
Atmetus politiką ir biologiją išlieka viena intriga - seksas. Taip taip, JO DIDENYBĖ  SEKSAS. Samoma, kad moterims tai neaktualu…
Pažiūrėkit reportažą... galvosite kitaip…
P.S.Toms piemenėms dulkintis dar svarbiau negu jauniems “eržiliukams”.

Fff       2020-12-30 16:27

Hhhh

Tvankstas       2020-12-30 15:49

14:13 - runa S vadinasi ‘sovulo’ arba ‘saulė’ (atsirado iš ‘savula’), tai senasis lietuviškas žodis ‘sovulo’.
Pusžydžiai nacionalsocialistai išniekino senąjį lietuviakalbių arijų (jais buvo tik žmonės nuo Albio iki Uralo) ženklą.

"Žaibo" runa SIG - Sukilimo simbolis       2020-12-30 14:13

Tai staigaus, kaip žaibas, t. y. Perversmo būdu siekiamos Pergalės simbolis (“pergalės”, turinčios suteikti moterims laisvę, teisę pasirinktinai žudyti, naikinti žmogaus gyvybę).
Plėšikavusių, žudžiusių (dabar - žudysiančių dar negimusius žmones)
vikingų “pergalės” runą “sig” naudojančios karingosios feministės
ir keisčiausių gymių genderistai atvirai demonstruoja siekiantys steigti antikristinę distopiją - “Naująjį Šaunųjį Pasaulį”.
Štai XXI a. chunveibinų barbarystes liudijinčių nuotraukų pavyzdžiai
(Runa sig i błyskawica):
https://lifeinkrakow.pl/cache/images/watermark/uploads/gallery/812/e7958fa56d4e2225862f7fc5e2b08a5b.jpeg
https://lifeinkrakow.pl/cache/images/watermark/uploads/gallery/812/fa1c3b663cfc147cdf04f494e778b2b8.jpe
https://lifeinkrakow.pl/cache/images/watermark/uploads/gallery/812/bf7fa1b641f9ccec6c5f52a2969baed7.jpeg
***************************************************************
Gerai, tiesiogiai nesiekime maištininkių naudojamos runos “sig”
su nacių SS, popkultūra (AC/DC) ar Hario Poterio magijos simboliais,
tačiau kvietimas revoliucinėms(!) permainoms, globaliam vaivorykštiniam “perkrovimui”, Perversmui (jau ne šliaužiančiam!) prisidengiant kilniausiais žmonijos išlaisvinimo idealais, lieka galioti(!)
Tai viešai skelbė pačios streikavusių brigadų vadukės.
Ko lauksime iš kol kas tik kumščiais mojuojančių “sig”-revoliucionierų?
Lukiškių aikštėje yra vietos ne vienoms kartuvėms ir vėpsotojų miniai.

Al.       2020-12-30 13:50

Mes vis stebimės ir vadinam juos bepročiais. Tuo tarpu jie visiškai sąmoningai ir nuosekliai vykdo komunistinį perversmą.Nebevaizduokim, kad vis dar esam nustebę ir nesuprantantys.

LGBT žino,       2020-12-30 13:46

kad Kūrėjas klydo, kai liepė veistis ir daugintis! Jie geriau =ino, k1 daryti reikia. smile

Kiemsargis       2020-12-30 13:18

O štai ką rašo Ėlėrtė ir jo (jos?) partneris Euobserveris. Nuoroda:
Lenkijos ir Vengrijos veiksmai kelia nerimą ES – iš dokumentų bando išbraukti žodžius „lyčių lygybė“

Tvankstas       2020-12-30 11:42

Liaudyniškai ‘radix’ yra ‘šaknis’, tai ‘radikalus’ yra tikroji reikšmė ‘šakninis’,
radikalais vadinami politikai yra šakniniai, kovojantys už amžinąsias vertybes.
‘...yra baisiai radikalu’ - taip pritinka sakyti esant ‘ant LGBT platformos’, o žmogiškai reikėtų sakyti ‘... yra labai šakniška (amžinatiška)’.
Nereikia savo pažiūras išlaikant nusileisti ‘ant LGBT platformos’ žodyno, reikia būti savimi.

stasiui       2020-12-30 11:19

Bėk greičiau skiepytis nuo kovido, išgerk litrą jodo ir nebebijosi Astravo radiacijos,pasinuilink subinę ir stok į laisvės partiją ir diena naktį klausykis ką sako LRT ir LNK. VA KIEK TAU YRA VEIKLOS vietoj savo komentarų rašinėjimo.

Vakarams Rusija       2020-12-30 11:14

yra ir visada buvo strategine sąjungininke, kovoje prieš Europą.

Žodžio laisvė...       2020-12-30 10:48

Taigi Lietuvos visuomenė mato, kad valdžios viršūnėse priimi sprendimai sveikam
protui nesuvokiami.Todėl ,kad yra ir ne vienas valdžioje ,su blaiviu protu nedraugaujantys.Matėme ne vieną tokį.O kas blogiausia,kad jie kenkia Lietuvos visuomenės gyvenimui , Lietuvos valstybės turtėjimui ir tobulėjimui,ėjimui vystymosi
keliu.Jau seniai sakiau,kad visi einantys į politiką privalo pateikti pažymą,kad
yra psichiškai sveiki.Matome už sienos ką išdarinėja šlykštaus psichinis Tarakonas.

stasys       2020-12-30 8:58

Jei A. Švarplio neprašo parodyti jo “trumpizmo’lygos simptomus sukeliančių šaltiniu , kodėl LRyto žurnalistas turėtu ta daryti ? Mes turime gana akivaizdžia situacija atitinkančia komedijos ‘šuriko nuotikiai gruzijoje’ situacijos apibūdinimą ..kai žmogus skuba ,bėga gelbėti to ko nėra paskatintas atitinkamos dozės alkoholio . Ne autoriau , nuo to kaip Jus įvertinsite ana str. Tiesos ir aiškumo nepadaugės skaitytojui , na gal tik tos triznos ir baimės pagadynus orą .

Lietuva palaipsniui       2020-12-30 8:44

virsta kažkokiu, sveiku protu nesuvokiamu, pasišiukšlinusio Seimo vadovaujamu kraštu.
Svarbiausi klausimai, kuriems rodomas išsirtinis dėmesys yra ne PANDEMIJA, bet narkotikų įteisinimas, tos pačios netradicinės seksualinės krypties žmonių jungtys-partnerystė... Žinoma, kuo daugiau apsinarkašinusių jaunuolių ateis prie Laisvės parcijos balsadėžių, tuo daugiau balsų ta partija gaus - juk išlaisvino narkotikų pardavėjus ir narkomanus nuos atsakomybių. Šakalienė, nepaisant psichikos sutrikimų, atiminės iš šeimų vaikus ir dovanos juos LGTB ,,šeimoms”, nes iš vyro ir vyro ar moters ir moters vaikai negimsta. Taigi, Lietuvėlė jau dabar stovi pražūties kelyje ir, jie neatsras sveiko proto balsavimuose, tai taip ir bus - dar didesne dalis paliks Tėvynę, nes jokia normali šeima nenorės auginti savo atžąlų durnių laive. Deja. KUo toliau, tuolabiau tikiu, kaad VRK Matjošaitytė, kuri buvo susitikusi su Dominion aparatūtos spec. rinkimams gamintojais, galimai juos įsigijo ir naudojo rinkimų balsavimus taip, kaip reikėjo KAI KAM. ATsirado Laisvės parcija, nors ir pažeidusi rinkimų įstatymą- laiku neužsiregistravo. Nutylejo N.Puteikis, išsižiojo po laiko. Dabar sėdi autsaide.


Rekomenduojame

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.