Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Šeimos politika

Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 10 d. 23:00

6     

    

Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Žinių radijo tiesioginiame eteryje pavadinau Vladimirą Simonko melagiu. Įvertinkite patys, ar pagrįstai.

Esu įsitikinęs, kad:

1) LGBT teisės nėra prigimtinės teisės;
2) Lietuvos Konstitucija nekalba apie seksualinę orientaciją, daugialypes lytis ar tos pačios lyties šeimas;
3) ir Lietuvos piliečiai – nei 1992 m. spalio 25 d. balsuodami už Konstituciją, nei 2003 m. gegužės 10–11 d. balsuodami už įstojimą į Europos Sąjungą – nebalsavo už jokias genderistines tapatybes ar LGBT teises.

Mano pasisakymas – nuo 14:45.
Įkeliu pavėluotai, bet gal kam bus įdomu.

* * *

„Kuo baigsis aistros dėl paramos LGBTQ?“ – birželio 25 d. laidos „Dienos klausimas“ vedėjas Aurimas Perednis klausė politologo Andriaus Bielskio, Lietuvos gėjų lygo projektų vadovo Vladimiro Simonko, Vytauto Didžiojo universiteto politologo Andriaus Švarplio, Seimo narės Agnės Širinskienės, Mykolo Romerio universiteto dėstytojo Virgio Valentinavičiaus.

Šios diskusijos pretekstu tapo Prezidento Gitano Nausėdos atsisakymas pasirašyti Europos Sąjungos šalių lyderių laišką – paramą LGBTQ bendruomenei. Laišką pasirašė 17 šalių atstovai. Prezidentas tvirtino taip nusprendęs dėl to, kad „ne laiškais sprendžiamos problemos“. Kartu jis užstojo Vengriją, sulaukusią aršios dalies kitų Europos Sąjungos šalių lyderių kritikos dėl kontroversiško įstatymo, draudžiančio nepilnamečiams suteikti prieigą prie bet kokios medžiagos LGBTQ tema. G. Nausėda pareiškė, kad dalis ES kolegų Vengrijoje priimtą teisės aktą komentavo nesusipažinę su įstatymo tekstu.

ČIA

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2021-07-12 13:12

klausimas     2021-07-12 9:48
Kas labiau gėjus? Simonko, ar valentinavičius?
———————————————————————
Simonko intelektas yra labai silpnas, Valentinavičiaus intelektas yra aukštesnio lygio nei Simonko, bet jis tyli apie savo seksualinę orientaciją. Jeigu atskleistų, tai būtų viskas aiškiau. Bet žiūrėkite, koks įdomus faktorius. Jeigu tai būtų giminės, tai iš karto jie būtų apkaltinti nepotizmu ir giminystės ryšiais. O dabar jie yra vienos seksualinės pakraipos, gal būt, ir mes matome, kad jų interesai yra bendri. Bet noriu kitą dalyką pasakyti. Kiekvienas reiškinys turi savų požymių. Išeina taip, kad gamta, tame tarpe ir genetika, apsiriko, Dievas taip pat. Evoliucijos metu, o tai yra gal net šimtai milijonų metų, gamta sukūrė saugią vietą, kad ŽMOGUS GALĖTŲ IŠNEŠIOTI SAVO VAISIŲ, JĮ PAGIMDYTI, KAD PRATĘSTI SAVO GIMINĘ. Yra gimda pas moterį, yra terminai nustatyti - 9 mėnesiai, KŪDIKĖLIS AUGA ŠEIMOJE ABIEJŲ TĖVŲ MYLIMAS. Ir štai atsiranda SIMONKO, kuris nei gimdo, nei kūdikį maitina savo krūtimi, ir pareiškia: “DUOKIT IR MAN VISAS PRIVILEGIJAS, KURIAS TURI ŠEIMA”. Čia kažkokia tai stribų ideologija, kai stribas ateina pas pasiturintį valstietį, kuris dirbo kaip juodas jautis, ir sako: “Ei tu, buože, aš irgi noriu turėti tiek pat, kiek turi tu”. Bet kur jūs čia matote pas Simonko SVEIKO PROTO POŽYMIUS? Kur LOGIKA jo mąstyme? Ar žinote, ką reikia daryti? Kada Simonko su Valentinavičiumi pradeda rodyti į Europą ir Briuselį, nieko kito nereikia daryti, o tik paklausti tiesiai šviesiai - kas yra tas žmogus, kurio vardu tu šitaip kalbi? Iš kokios šalies, kaip jo pavardė, kokiai organizacijai priklauso ir t.t. Nereikia su jais kalbėti abstrakčiai, kad jie savo melais, kurie neturi savo konkretaus adreso, ir yra išgalvoti jų pačių, negalėtų apgaudinėti žmonių. Prisiminiau ta proga, vieną šuniuką, kuris man lipo ant kojos ir pradėjo į ją trintis savo lytiniu organu, kol šeimininkai virtuvėje ruošė kavą ir kitus valgius. Taigi, šuniukas nori sekso. Ar tai yra valstybinės reikšmės problema, ar tą problemą gali išspręsti šuniuko šeimininkai? Tą išangę irgi gamta patvarkė ne seksui. Bet yra visokių šuniukų, kuriems vienodai rodo, kokiu būdu jam čia dabar tą seksualinį niežulį numalšinti. Bet tarp tų šuniukų yra ir išdresiruoti šunys, kurie šitokių dalykų nedaro. Reiškia, tai priklauso nuo to, kas yra šeimininkas. Mūsų kūnas taip pat turi šeimininką. Nuo seksualinio susilaikymo dar nei vienas nemirė. Kad netapti paleistuve ar paleistuviu, nuo to irgi nei veinas nėra miręs. Tai, kodėl jie taip sureikšmina tą seksą žmogaus gyvenime? Ko ten trūksta? Mano manymu geros dresūros arba teisingoo auklėjimo.

klausimas       2021-07-12 9:48

Kas labiau gėjus? Simonko, ar valentinavičius? Melagis tai iš jų dviejų didesnis valentinavičius, nors gal jis paprasčiausias bukas žmogus, kuriam nereiktų leisti bukinti studentų

Raigerdas        2021-07-11 17:46

Paklausiau kitą laidą su Simonko. Galiu pasakyti, kad jis elgiasi taip pat, kaip ir sukčiai. BK 182 str. yra numatyta baudžiamoji atsakomybė už svetimo turto arba teisės į turtą įgijimą, turtinės prievolės išvengimą arba jos panaikinimą savo ar kitų asmenų naudai apgaule. Darant šį nusikaltimą apgaulė panaudojama, siekiant suklaidinti turto savininką ar valdytoją arba asmenį, kurio žinioje yra turtas, o šie dėl suklydimo, apgaulės paveikti savanoriškai patys perleidžia turtą ar teisę į turtą. Esminis sukčiavimo, kaip nusikalstamos veikos, požymis, skiriantis jį nuo kitų teisės pažeidimų, t.y. yra tada, kai darantis turto užvaldymą ar turtinės teisės įgijimą neteisėtą baudžiamąja teisine prasme, yra apgaulės naudojimas prieš turto savininkus, teisėtus valdytojus, asmenis, kurių žinioje yra turtas, ar asmenis, turinčius teisę spręsti teisinį ginčą ir priimančius privalomai vykdytiną sprendimą, siekiant tokiu būdu įgyti svetimą turtą ar turtinę teisę.Paklausykite, kaip Simonko kalba šioje laidoje:“Ar homoseksualų civilinė partnerystė – katalikiška?”. Žiūrėkite, ką pasakė SIMONKO:“Man daug nereikia, bet man reikia tik to, ko turi heteroseksualios poros. O turi jos labai daug. kai gyvena įitame Civilinės sanuokos burbule ir dažnai poros nesusimąsto, kokias privilegijas jos turi. Ir tas privilegijų sąrašas yra pakankamai ilgas…Kalbu apie turto paveldėjimą, kalbu apie biologinius vaikus…”. Taigi, kaip matote, iš tikrųjų, čia apie jokią meilę kalbos nėra, nes yra paprasti materialiniai homoseksualų interesai. Bet sukčiavimas yra tame, kad bandoma pasisavinti ŠEIMOS privilegijas, kur savo seksualinius santykius, kurie nėra tradiciniai, prilyginti juos tokiais pat ir gauti iš valstybės tas pačias teises, kokias turi hetereoseksulų šeima. Įžūlumas yra neįtikėtinas. Dabar man iškilo klausimas: kodėl žmonės juos kartais nepriima? MANAU, KAD TAI VYKSTA DĖL JŲ ĮŽŪLAUS MELO IR NENUMALDOMO NORO APGAUTI KITĄ ŽMOGŲ. Įdomi Simonko pozicija, kuri primena BOLŠEVIKŲ REIKALAVIMĄ atimti iš tų, KURIE YRA TURTINGESNI VISĄ JŲ TURTĄ. Pasirodo SIMONKO TURI PRIEŠUS. IR TIE PRIEŠAI YRA HETEREOSEKSUALŲ ŠEIMA.

Raigerdas        2021-07-11 16:23

Nežinau, bet man po nuoroda “ČIA"straipsnis ar laida neįsikelia. Gal galite kas nors paaiškinti kodėl?

Žodžio laisvė...       2021-07-11 10:44

Per daug dėmesio iškrypėliams.Kur gėjai,ten ir pedofilija.Negi tiek daug yra tarp mūsų su pažeista psichika.Tai iš girtų tėvų gimę vaikai,o dabar jau užaugo ir reika-
lauja sau dėmesio per nenormalius lytinius santykius.Reikia jiems pasakyti,kad jų
reikalavimai nenormalūs ir visuomenei nepriimtini.Ir tegul apsiramina su savo norais.

Klaustukas       2021-07-11 9:09

„Kuo baigsis aistros dėl paramos LGBTQ?“ – birželio 25 d. laidos „Dienos klausimas“
************************
Arba “ kuo baigsis aistros dėl paramos ištvirkavimui iškrypusiu būdu?” Tai bent laikai atėjo, kad netgi tokius klausimus reikia viešai aptarinėti!

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.