Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Keisti teismų sprendimai, Pedofilijos byla

Andrius Švarplys dar kartą apie pedofilijos bylą – „šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlį“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 28 d. 3:15

48     

    

Andrius Švarplys dar kartą apie pedofilijos bylą – „šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlį“

Neringa Venckienė turi būti „giriama, o ne persekiojama už jos drąsą patraukti atsakomybėn pareigūnus ir apsaugoti savo dukterėčią“.

JAV Kongreso narys suprato tai, ko per 10 metų iki šiol negali suprasti tipiškas lietuvis bambukas – deziorentuotas, užzombintas pseudo orientyrų, pametęs tarp trijų pušų kritinio mąstymo minimumą.

„Ar gresia Lietuvoje koks pavojus tai šarlatanei N.Venckienei?“, – klausia šitas lietuviškas personažas.

Ne, negresia. Nė viena žmogžudystė pedofilijos byloje nėra išaiškinta. Nėra jokios teisinės išvados, kad žudė D.Kedys. Du pagrindiniai veikėjai – Ūsas ir Kedys – randami negyvi įtartinomis aplinkybėmis. Visi apčiuopiami tikrieji informacijos šaltiniai – arba nužudyti, arba mirę.

Viso to metu vyksta milžiniška valstybės elito ir žiniasklaidos konsolidacija, nukreipta prieš bylos ištyrimą. Visuomenės reikalavimai skaidriai ištirti bylą yra palaidojami, nes neva jie kelia grėsmę valstybės stabilumui. Viešoji erdvė yra visiškai uždominuota versijos „pedofilijos nebuvo, ją išgalvojo Venckų namai“. Šį dominavimą nuolat lydį pasityčiojimų lavina.

Procesas lydimas absurdiškų teismų sprendimų. 2011 m. gruodį Kėdainių rajono apylinkės (!) teismas skubiai, per 14 dienų, liepė perduoti dukrą L.Stankūnaitei, nors dar neišnagrinėta pagrindinė pedofilijos byla, kurioje pagal Kedžio versiją ji yra kaltinama tiesiogiai prisidėjusi prie pedofilijos. Kaip tai dera su teisine logika?

Vilniaus apylinkės (!) teisėjas 2012 m. pabaigoje „išnagrinėja“ pedofilijos bylą: visą pedofiljos tyrimą redukuoja į du epizodus – krikštynų dieną ir nuomojamą butą. Krikštynų dieną „nieko nebuvo“ pagal Ūso aplinkos parodymus, nes jie krikštijo. Bute nieko nebuvo – pagal Stankūnaitės bendranuomininkės parodymus, kad ji „nieko nematė“. Kitų duomenų nėra. Taigi, pedofilijos byla ištirta. Jos tiesiog nebuvo. O jeigu jos nebuvo, tai iš kur mergaitė kalba tokius dalykus? Ogi vienintelis logiškas atsakymas – iš tos aplinkos, kurioje ji gyveno. Audriaus Cinino teismas tikrai turėtų įeiti į istoriją kaip turbūt pirmasis teismas pasaulyje, kuris išvedė pedofiliją deduktyviai – ne iš teisėsaugos tyrimo, ne iš fakto, bet iš samprotavimo: „kadangi pedofilijos nebuvo, tai patirtį (žodyną) vaikas gavo Venckų namuose“. Ir tuo remiantis pradėtas teisminis tikrųjų pedofilų persekiojimas – senelių pensininkų Kedžių ir Venckienės. Ką tai turi bendro su teise ir teisingumu?

2012 m. gegužės 17 d. mergaitės paėmimas pamina bet kokias civilizuotos valstybės normas. Šturmas vykdomas pagal tą patį Kėdainio raj. teismo sprendimą – teisinė valstybė ir teisingumas „triumfuoja“ antrą kartą.

2013 m. balandžio 9 d. N.Venckienei atimamas Seimo nario imunitetas. Proceso metu Generalinė prokuratūra atsisako pateikti vieną iš įrodymų – Klonio g. šturmo įrašą, prisidengdama „nepilnamečio duomenų apsauga“, kai pirmo kurso informatikos studentas galėtų užtušuoti atvaizdą arba įrašas galėtų būti pateikimas su grafa „slaptai“.

Iš esmės vien šių epizodų turėtų užtektų, kad JAV teisėsauga pripažintų bylą kaip politiškai itin angažuotą, neskaidrią, įtartiną.

JAV Atstovų rūmų narys vienu sakiniu pasako tai, ką statistinis išsilavinęs lietuvis beveik negrįžtamai pametė – tiesos žodį.

Valstietis, „mažasis žmogus“ Lietuvoje išlaikė šį egzaminą, nes jo nepavedė elementarus moralinis jautrumas. Visi tie elitistai, kurie teisinės valstybės vardu numarino tiesą ir teisingumą, atskleidė savo veidą. Pedofilijos byla yra šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šaunuolis, Andriau!       2018-06-30 11:32

Trumpai, aiškiai - į dešimtuką!

Dilgele       2018-06-29 22:52

Butu ypac saunu,jei JAV kongresmenai priverstu pasakyti,kur yra Deimante!

Pritariu autoriui       2018-06-29 14:26

Palaikau.

kažkas rašė,        2018-06-29 13:28

kad tas dzeikas rašo iš prokuratūros. Tikrai?

???       2018-06-29 6:36

Andriau, jūs puikiai aprašėte šį klaikų Lietuvos reiškinį, o galėtų ir koks Delfis papublikuoti. Na, nesuprantu iki šiol, VARDAN KO mūsų valstybė ėmėsi tokio mėšlo, nusispjovė į teisę ir moralę (jūs publikacijoje įtikinamai tai pavaizdavote), aš nesuprantu. “Viso to metu vyksta milžiniška valstybės elito ir žiniasklaidos konsolidacija, nukreipta prieš bylos ištyrimą. Visuomenės reikalavimai skaidriai ištirti bylą yra palaidojami, nes neva jie kelia grėsmę valstybės stabilumui.” Pasakykite man kas nors, KOKIAM STABILUMUI kenkė teisingas, logiškas ir moralus šios bylos nagrinėjimas? Ar mūsų priešas mainais paprašė pusę teritorijos, o gal visos? Manau, ir tuomet neapsimokėtų šitaip juodinti valstybę, skriausti vaiką ir nekaltus žmones, teisininkams gadintis sau reputaciją, VARDAN KOKIO STABILUMO valstybė nusikalto šiai mergaitei? Ar tik nesuveikė tas pats dėsnis kaip 1940-aisiais, kai mūsų pareigūnai Skučas ir Povilaitis okupantui paprašius, buvo perduoti jam, kad būtų nužudyti? O juk galėjo pagudrauti tuomet, galėjo leisti bent pasislėpti…

to:Dzeikas       2018-06-29 5:53

ko taip jaudiniesi ir visaip irodineji, kad Venckiene butina atiduoti Lietuvai (nuzudymui?!). Jei liepos 12d. bus issprestas jos LIKIMAS - pasiliks ar perduos kuriai nors ES saliai (tik ne Lietuvos kalejimui), tai galimas teisingesnis bylos sprendimas. Jei ji gaus politini prieglobsti, tai ir surista nebegris i Lietuva- juk ne durniu laive sedi! O uzmusti, ikisti i maisa gali bet kur. Tai tik dar karta irodytu, jog pedofilai sedi Lietuvos valdzioje. Ka tik bukagalvis ambasadorius ir apsireiske su kuo jis susijes.  Pasirasykite PETICIJA JAV KONGRESUI del Neringos Venckienes
https://www.change.org/p/u-s-house-of-representatives-give-judge-venckiene-her-day-in-court

Antanas       2018-06-29 0:05

Apie “horizontalų lygmenį” komunistinėje liežuvio malimo sampratoje, kai visi klauso o vienas tyli. Deimantė Kedytė turėjo tikrus tėvus ir Bažnyčiai reikalaujant griežtai krikšto tėvus, ir aišku tik gerus krikščionis kitaip krikštynos neįvyks. Krikšto metu buvo išmelsta daug pastabų  krikšto tėvams su atsakomingumu kaip antriesiems tėvams. Tai kokių  galų  tylėjo parapijos klebonas nepaaiškindamas, jei pas tikrus tėvus nesantaiką, tai pilną  moralinę  teisę turi pasirūpinti krikšto tėvai Deimante. Jeigu vaikų  teisų  darbuotojos žegnojasi bažnyčioje, tai tegul atsiprašo Krikšto tėvų kad jos aplenkė  juos su brutualiu vaiko atėmimu neatsiklausus Krikšto tėvų. Ir manau baikite tuos žiaurius žaidimus su Vaikų  teisių tarnybomis.( yra tik rimtos išimtys) Susisiekite su Krikšto tėvais, nes tokį patvirtinimą  Dievo vardu ( bet ne Norvegijos ar Danijos vardu) Krikšto tėvams suteikia dvasininkas.

įdomiausia       2018-06-28 23:16

To, kurį galėjo pamatyti per TV ir atpažinti Deimantė, nuotraukos iš Google nepašalintos. Nors jis pats jau kuris laikas kaip į pragarą nudangintas. Įdomiai saugomos purvinos valstybės paslaptys. Kiršinama visuomenė ir griaunama valstybė, terorizuojamos aukos ir nukentėjusieji, bet visos jautrios nuotraukos tebėra Google. Kas tiems uniformuotiems pensijas mokės, kai visi pabėgs iš tokios valstybės?

mąstytojui 23:11       2018-06-28 23:07

Gal nerašyk, jei raidžių nepažįsti?

pamąstymai       2018-06-28 22:11

O ko daugiau tikėtis iš Povilionio? Mamytė Aušrina Marina ko verta. Kaip sakoma, obuolys nuo obels netoli rieda.

stasys        2018-06-28 21:38

Čia ko ‘klouno’ mintys kita tema ..pa-copinau iš Delfi cit. „Postsovietinis lietuvių mokslininkas nesugeba bendrauti su doktorantais horizontaliame lygmenyje, jis visuomet turi būti aukščiau. Turbūt nesaugumo atmosferoje susiformavęs išgyvenimo instinktas jį stumia į kiekvieną jauną pretendentą į mokslo daktarus žiūrėti kaip į konkurentą. Diedovščinos metodai turėtų jauną žmogų paruošti profesiniams socialiniams standartams: pretendentas turi įsisąmoninti kaltės jausmą ir jausti amžiną dėkingumą, kad „praleido“. Kaip vienas akademikas yra išsakęs apgailėtiną, bet iš esmės realią nuostatą: „tris valandos gėdos, bet po to visą gyvenimą galėsi naudotis“. Panašu kad tas lektorius linkęs persistengti ,.kai reikia save parodyti visiems . Ar šis str. nėra kažkuo panašus į seniau publikuotas jo mintis .?? cit.“ JAV Kongreso narys suprato tai, ko per 10 metų iki šiol negali suprasti tipiškas lietuvis bambukas – deziorentuotas, užzombintas pseudo orientyrų, pametęs tarp trijų pušų kritinio mąstymo minimumą.“.. Nežinau ka ten suprato tas neužauga protu , bet liežuvi mikliai lanksto kai reikia .

elitistų motyvai       2018-06-28 19:00

Elitistus motyvavo šantažuotųjų rankose atsidūrę pasižadėjimai bendradarbiauti su KGB. Bent tuos, kurie pradėjo karjeras tais laikais, bet šiaip jau neatrodė užkietėjusiais išsigimėliais. Dėl to man šypseną kelia tie visi raginimai atskleisti KGB bendradarbių sąrašą, kai jie ir patys būtent pedofilijos istorijoje atsiskleidė.

Venckienė nusipelno TEISINGO TEISMO       2018-06-28 18:45

Jungtinės tautos turėtų perimt visą bylos medžiagą,nušalinant nuyo tyrimo Lietuvos teisėsaugą.

RENKANT        2018-06-28 18:29

Prezidentą, tikiuosi, pasinaudosim šituo “lakmuso popierėliu”.Vienas pretendentas jau “susidirbo"ir dar taip kvailai ....

OMEN NOMEN       2018-06-28 18:12

pažiūrėkit į teisėjų pavardes ir bus aišku

gritė       2018-06-28 17:53

Lakmuso popiėrėlis paprastai yra reikalingas testui- kai nežinai, negali nuspręsti, apsispręsti - kas ar kokia yra substancija.
Šypseną kelia padėkų autoriui šūksniai nes tik visiškam glušui dar neaišku kas ir koks yra Lietuvos valstybę užvaldęs režimas.
Ir be lakmusų popierėlių aišku!
O sukonkretinant kalbą apie popierėlį, akivaizdu jog tai kriminalinei substancijai prie kvapo ir konsistencijos labiausiai dera Grigiškių fabriko produkcija.

...       2018-06-28 17:42

Padėka straipsnio autoriui. O taip, Žygis neliustruotas (nekastruotas).

Dzeikas       2018-06-28 17:36

Vaidai, JAV teismo sprendimai Lietuvoj negalioja.
Patikslinu: galioja tie,kurie yra specialiu tarpvalstybiniu sutarciu subjektai arba/ir kuriuos specialiu sprendimu pripazista Lietuvos teismas.
Siuo konkreciu atveju kyla(rasis jei Venckienei bus suteiktas politinis prieglobstis JAV) priestaravimas tarp abieju valstybiu teismu sprendimu.Kaip ir Sh.Paberalio atveju.
Ka tai reiskia praktikoje?
Ta,kad kaip sakei Venckiene bus salyginai saugi Amerikoje.LEGALIAI pedofilai jos nepasieks.Nelegaliai? Patykoje i maisa ir diplomatiniu pastu i Lietuva.Ka gavusiems politini prieglobsti JAV pareigunai ir sako: Jus saugus CIA.Atvyke i sali is kur pabegote galite but arestuotas tiesiog oro uoste.
Klausimas ar Lietuva isdris vykdyti mineta veikla.Jei pabijos JAV - neisdris. Jusu,“mieli Lietuvos zmones” nuomuone gi randasi tautines valdziukes subinej,kas buvo jums akivaidziai parodyta Garliavoje 2012m geguzes 17 d.

Vienas iš elitistų       2018-06-28 16:06

V.Landsbergis?Ar jis nevadovavo politinei šios bylos sprendimo pusei?Kaip visad labai užmaskuotai ir rafinuotai?Būtų įdomu išgirsti jo paaiškinimus?

Saulė       2018-06-28 14:01

AČIŪ UŽ TEISINGUS ŽODŽIUS.YRA DAR BLAIVIAI MĄSTANČIŲ. TIESA NUGALĖS, KOL LIETUVOJE YRA TOKIŲ ŽMONIŲ.

dėl Povilionio       2018-06-28 13:52

Tegul kreipiasi - tegul patvirtina Venckienės žodžius, kad politikai trukdo ištirti šią bylą.
Jūs manote, kad Kongreso narys nesupras, kad jei byla neištirta, joks žmogus, taip pat ir politikas negali žinoti, kad Venckienė ką nors klaidina??

albina       2018-06-28 13:06

1.Ačiū,ANDRIAU! Pasitikrinu savo nuomonę pagal Tamstos rašinius.
2.Nesensta Dekalogo tiesos,kaip slėpė partizanų užkasimo vietas, - surasta ir pagarbiai bus palaidota.Kalnas griuvo,o sukilėlių palaikai rasti.Dievo galia nepavaldi net laikui.
3.Vieningai braukiame Ž.P.iš kandidatų.Ir ačiū jam.Kad neužteko proto nepraleisti progos patylėti.Atranka jau prasideda.

Pastabus       2018-06-28 12:48

ačiū Jums, gerb.Andriau, už pilietiškumą,už Tiesą,kurią visi matome ir suprantame,bet kurią tautinė kriminalinė teisėsmauka bandė ir tebebando apversti aukštyn kojom. Šlykšti panieka visiems šitiems teisėsmaukininkams ir kai kuriems “kandidatams” bandantiems prasmukti net i aukščiausią postą... Matomai tam,kad toliau galėtų vykdyti savo juodus ir šlykščius darbus.Neabejoju,kad visi tie šlykštukai,anksčiau ar vėliau,bus ištemti į dienos šviesą ir įvertinti pagal “nuopelnus”... TIESA nugalės. Ji visada nugali.Tai tiktai laiko klausimas… Stiprybės gerb. Neringai!!!

VaidasVDS       2018-06-28 12:14

Džeikai,
keistokai parašei. JAV sprendimai ir Lietuvai galioja tiek, kad niekas teisėtai neparsigabens Venckienės į Lietuvą. Be to Venckienė teisėtai liks JAV. Ir tokį sprendimą privalės gerbti Lietuva, jei toks sprendimas bus priimtas. Kadangi istorija garsi ir net tūlas Pavilionis bei kiti tuo itin “rūpinasi”, tai kažkas ir Lietuvoje turės atlikti tyrimą toje košėje, kurią paminėjo autorius. O tuomet gal atsirastų ir kitų ne tik teisėtų, bet ir teisingų sprendimų Lietuvoje…

Mieli krikščionys demokratai,       2018-06-28 11:30

atkreipkite dėmesį, kokį frajerį jūs turite savo partijoje, kalbu apie jūsų Žygį ir planuojamą jo žygį prieš Venckienę. Įtariu, kad jis gali būti ir prisipažinęs ar neprisipažinęs kgbistas, nes mano nuomone, jis dirba Rusijai. Jūs tik pažiūrėkite, varo jaunuolis įtakos daryti pačiam JAV kongresmenui, gal dar sumanys ir teisėjus paveikti? Argi tai ne puikus būdas suniekinti Lietuvą JAV akyse? O kas šito labiausiai trokšta? Man asmeniškai, atsakymas aiškus, o jums, krikdemai? Ir dar šitas frajeris pretenduoja į prezidento postą? Apsaukok mus, Viešpatie…

Šviesa.       2018-06-28 10:23

    Tas lakmuso popierėlis neginčijamai įrodo, kad Lietuvos valdžią kontroliuoja pedofilų mafijos banditai. Taškas. Matyt, visa valdžia įbauginta grasinimais, todėl priverstinai tapo klusniais banditų valios vykdytojais. Tačiau žmonių  smegenų jiems niekaip nepavyks ištrinti. Atrandami partizanų palaikai, bus atrasti ir dabartinių teroro aktų ir nekaltų žmonių žudynių užsakovai ir vykdytojai…

Rasa       2018-06-28 10:09

DZEIKAS is prokuraturos raso .

Magnolija apsimetėlė       2018-06-28 9:42

Ji visus “šturmovikus” paaukštino pareigose,o čiulba,kad “buvo panaudota perteklinė jėga”.
Gerai,kad nors vaikų neturi,o tai vargtų dar viena lietuvių karta dvasinių invalidų valdoma.
“Dėdulė” giminėlė irgi išgvero.Ėmė gimdyti broilerius,kurie negali skaidyti.

Pedofilijoje įmerkė bir kas       2018-06-28 9:37

liustruoti ir neliustruoti KGBistai.
Jie nenori ir negali savęs nusiteist.
Maskva neleidžia…

Misteris       2018-06-28 9:31

Bravisimo.
Staipsnis parašytas stipriai.
Gera diagnozė yra pirmas žingsnis į pasveikimą.
Artėja ta diena,kai į vieną vardiklį integruosis visi drąsūs Tiesą ir Teisingumą mylintys Šviesos kariai.
Va,tada mes ir perversime MONADĄ vienu priėjimu.
Ruoškimės šiam darbui.

Pavilioniui       2018-06-28 9:23

Kokie visgi dvasios ubagai braunasi į prezidento postą. Pavilionis nesupranta, kad reikalaujant išduoti lemiamą vaidmenį turėtų vaidinti teisėsaugos pateikti įrodymai, o ne jo, kaip “draugelio” pašnibždėjimai į ausį. Jeigu tokių įrodymų nėra, ar jie suklastoti, jeigu juos dar kažkaip specialiai reikia “išaiškinti”, tai jau didelė problema. Gana, jau prišnibždėjote Lietuvoje teismams, policijai, žiniasklaidai, o “yla vis tiek lenda iš maišo”.

JAV teismo sprendimai Lietuvoje negalioja.       2018-06-28 9:12

Ir gerai, kad negalioja. Bet kai JAV įvyks teismas tai žmonės, kurie jau matė, kaip vyksta bylų nagrinėjimas Lietuvoje - turės šalia - kaip vyksta tikrai demokratinėje valstybėje. Nes juk Teismas kur bebūtų privalo remtis Tiesa. Argi ne ? Tai va tokie dalykai, kaip Tiesos įvardinimas , kai tą girdi paprastas žmogelis- yra pagrindinis dalykas, ko labai labai trūksta Lietuvoje. O Tiesos žodis teisingo žmogaus širdyje turi tendenciją įgauti milžinišką jėgą - žiūrėk, gal lietuvaičiai kažką ir pajudins iš mirties taško….  wink

Mano nuomonė       2018-06-28 9:04

Štai, mielieji, ir raškome karčius vaisius dėl to, kad nebuvo liustracijos, kad nebuvo nuo Nepriklausomos Lietuvos kūrimo patraukti buvę ir esami, prisipažinę ir neprisipažinę, tie, kurie teisė ir naikino mūsų didvyrius ir disidentus - jie ir toliau naikina mūsų valstybę, manyčiau. Naikina ją, užsidėję patriotų kaukes ir skelbdami vienintelę neginčijamą SAVO tiesą, kitus maldami į miltus. Manyčiau, kad tai jie didžiausia grėsmė Lietuvos saugumui, nes jie leido toliau mus valdyti pagal sovietinius standartus, jie toleruoja, o gal ir tyčia skandina Lietuvą korupcijos ir nebaudžiamumo pelkėje. O šita kraupi byla, manau, taip pat jų įdirbis, jiems paranku, kad pasaulis pakraups nuo tokios mūsų teisėsaugos, gal jie to ir siekia? Juk puiku būtų izoliuoti Lietuvą nuo demokratiško pasaulio? Ir jiems sekasi tai daryti, nes labai daug pagalbininkų čia turi, kurie paklusnūs, vienaip ar kitaip susitepę, bijo būti paviešinti. Nyku.

Pikasas       2018-06-28 9:00

Visi turim teisę kuo nors tikėti ar netikėti. Pakeisti nuomonę galima tik tada, kai sužinomi vienokie ar kitokie įrodymai. Visada tikėjau mergaite ir tomis specialistėmis, kurios ją apklausė. Mergaitės parodymai buvo paviešinti teisėjo Cinino. Mergaitė, kiek žinau, jų niekada nepaneigė. Esant tokiai sudėtingai situacijai teisėsaugoje, kyla abejonių ar mūsų valstybė pasiruošusi teisingai išnagrinėti,  taip vadinamą, Garliavos istoriją nuo pradžios iki pabaigos. Manau, kad kol kas ji dorai net nepradėta nagrinėti. Kitas klausimas - ar M.Venckienei gali būti fiziškai saugu Lietuvoje? Tai rimtas klausimas, nes įtarimų dėl pasikėsinimo būta. Pavyzdžiui, automobilio ratų varžtų atlaisvinimas. Nuoširdžiai tikiuosi, kad net ir tokioje situacijoje galima rasti teisybę. Pareigūnai, kurie, manau, nesugebėjo tą padaryti negalėtų tokio tyrimo pradėti vykdyti. Tokia mano nuomonė.

Regina,       2018-06-28 8:57

Oi kaop norėtusi tą dzeiką už kiaušų aukštyn kojom pakabint

arvydas       2018-06-28 8:39

įdomu,ar atims valstybė apdovanojimus iš kryževičiaus ir kitų,kurie marino bylą ir slėpė tiesą?juks viskas anksčiau ar vėliau išaiškės,yla visada išlenda iš maišo,tai tik laiko klausimas

Stasys       2018-06-28 7:51

Be abejo, visi valdžiažmogiai, apsikakoję šioje byloje, dės visas pastangas, kad tik išvalyti savo purvinai kruviną mundurą, stengsis paveikti JAV pareigūnus ir teisėsaugą savo naudai.  Todėl nieko keisto nėra Ž.P. veikloje, nes jis augo komunistinėje (gal ir kgbistinėje) aplinkoje, todėl jis ir stengiasi dėl tos vadinamos “stribyninės mafijos”, kurios, manau, kai kurie nariai yra įslaptinti 75 metams, kas atriša jiems rankas ir toliau daryti nusikaltimus. .... O Andriaus pastebėjimai yra neblogi, teisingi. Ačiū Jam už pilietiškumą !

Kazys       2018-06-28 7:27

Kai bent kiek domiesi politika,tai labai paprasta pamatyti politikų,žurnalistų,politologų,visuomenės veikėjų tikrąją moralę:kas buvo prieš LEO projektą,kas buvo už *nepriklausomą*laivą,kas drįso prieštarauti vaikų atėmimo įstatymui,kam *netiko* jaunuolio Vytauto kalba seime,kam užteko 12 sekundžių filmuotos medžiagos pasmerkti kančioms tiesos siekiančius žmones?Tai ir pasitikrinkim bent jau kandidatus į prezidentus pagal tokios *anketos*klausimus - atsakymus.Bundame,ne be Dievo įsikišimo,gal dar pakilsime ir sukursime Valstybę?

Vinis       2018-06-28 7:26

Labai ačių už straipsnį, tai lyg gaivaus oro dvelksmas toje susmirdusioje Lietuvos purvasklaidoje.

Žygimantas Pavilionis,       2018-06-28 7:12

Deimantės pagrobimo metu buvęs ambasadorius JAV, vakar per lrytas.tv pasakojo, kad “mūsų prezidentei” nuvykus į Ameriką iš karto po pagrobimo “įsiutusi minia” užpuolė prezidentės automobilį, ir kad jis dės pastangas teisingai informuoti tą suklaidintą Amerikos kongresmeną apie tikruosius įsiutusios minios kėslus.

Bestija       2018-06-28 6:59

iš Muravjovo-Koriko apartamentų čia viską prižiūri ir organizuoja, Valantinas, Kryževičius ir visi kiti jos prižiūrimos teisėsaugos banditų gaujos atstovai už “teisingą” pedofilijos bylos “ištyrimą” ir Deimantės Kedytės pagrobimą ir pradanginimą bestijos buvo paaukštinti pareigose ir apdovanoti.

Minusam       2018-06-28 6:28

Dzeikas tiesiog norėjo pasakyti, kad mūsų teisėsaugai viskas “pochui”.

palyginimas       2018-06-28 5:50

Ar atsimenate filmą, kai mafijos buhalterį, liūdijanti apie mafijos darbelius, policija saugo iki teismo o mafija bando nužudyti? O jeigu kitas teismas nuspręstų, jog tas buhalteris skolingas kelis šimtus dolerių ir turi būti skubiai atimtas iš jį saugančių ir atiduotas mafijai. Kad atidirbtų? Ir tai būtų įvykdyta? Kas būtų pirmojo teismo nuosprendis? “Liūdytojas paliūdijo, kad mafija nekalta”?  Ar ne tokį vaizdą matėme po Kėdainių teismo sprendimo?

Dzeikas       2018-06-28 5:32

Dar karta ir lietuviskai:
JAV teismo sprendimai Lietuvoje negalioja.

dabar       2018-06-28 5:30

Bandydami užgniaužti bylą, mūsų sovietiniai teisės korifėjai prikūrė tokių absurdų, kaip “bandymas įvykdyti perversmą” “senelių pedofilija” ir t.t. Dabar Lietuva bus pristatyta JAV kongresui kaip mafijinė valstybė, persekiojanti nekaltus žmones. Ir tai yra tiesa

to Dzeikui,       2018-06-28 5:15

tipiskam lietuviskam bambukui, nesutinkanciam su autoriaus isvadomis. Kailis dreba? Pasidomek,,kaip JAV teismas isnagrinejo Saruno Paberaliaus byla ir tada rasinek - sutinku, nesutinku. Jei jau nagrinejama, tai nagrinejama is esmes , nuo pagrindo. Nepergyvenk, bambuke, JAV teismas isnagrines byla is esmes, ne del smeizto ar politinio prieglobscio. Nagrines placiai, visus epizodus. Drebekit , pedai, busite paviesinti, nera jokio istatymo paslepti jus 75 m.

Dzeikas       2018-06-28 4:46

...ir pripazins Venckiene smeizto ir persekiojimo auka - kas po to?
Pedofilai prasmegs skradziai is gedos? Kodel turetu? JAV teismo sprendimai Lietuvoj negalioja,pedofilai suverenus.O jums,mieli Lietuvos zmones uzciaups nasrus ir pasius dirbt.

Dzeikas       2018-06-28 4:40

Faktu negincyju.Su straipsnio isvadom - nesutinku.
Net jeigu ,o stebukle, JAV Temide ne tik suteiktu prieglobsti N.Venckienei,  bet ir teistu laikydamosi logikos ir teisingumo IR juridiniu principu

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.