Įžvalgos

Andrius Švarplys apie biurokratinį terorą, kurio šaukiasi JT ekspertė Dalia Leinartė

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 8 d. 11:53

4     

    

Andrius Švarplys apie biurokratinį terorą, kurio šaukiasi JT ekspertė Dalia Leinartė

Tik įsiklausykime (ČIA):

„..pažangiose Vakarų valstybėse reglamentuotos absoliučiai visos gyvenimo sritys – naktiniai klubai, viešasis transportas ir t.t.“.

„1998 metais priimtas Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymas… tų normų taikymas reglamentuojamas tik viešajame gyvenime, o šeimoje jos negalioja. O tai juk akivaizdus Konstitucijos, užtikrinančios lygias teises visose gyvenimo srityse, pažeidimas.“

Valstybė turi reglamentuoti „absoliučiai visas gyvenimo sritis“. Įstatymo normos turi būti taikomos net šeimoje. Vadinasi, patys žmonės net šeimoje negali apsieiti be valstybės globos ir nurodymų. O sekse, pasirenkant maistą  ir valgant, skaitant knygas, leidžiant laisvalaikį dar nereikia valstybės įstatymo ir pasirūpinimo? Gal ir ten yra įvairių paslėptų diskriminacijų formų, nelygybės, taigi, būtina įvesti valstybės reglamentavimą?...

Ar gali būti įsivaizduojamas dar didesnis biurokratinis teroras nei pateiktas šioje Jungtinių Tautų ekspertės sampratoje…

Kaip suprasti, kad klasikinis liberalizmas, užrašytas 17–18 a., vėl atgimsta kaip labai aktualus dalykas. Vėl reikia prisiminti, kad įstatymas ir net pati valstybė gimsta iš žmonių, ne iš valdžios. Net žmogaus teisės atsiranda ne iš Konstitucijos, Konstitucija tik gina tai, kas yra žmogaus teisės. O žmogaus teisės yra žmonių privatumo (gyvybės, laisvės, nuosavybės) gerbimas, priešinamas Valdžiai.

Lyčių lygybės ideologija yra radikalus pastarųjų šimtmečių Vakarų socialinio kontrakto paneigimas. Iš marksistinės Kairės gimęs ideologinis variantas užsiima begaline diskriminacijos paieška ir nejučia pereina į biurokratinio teroro advokatavimą.

Užmiršusi tikras problemas ši ideologija, kaip socialinis moterų įgalinimas, grubiai veržiasi į privačią erdvę ir siekia „įstatymo galiojimo šeimoje“, kas reiškia, privatumo, orumo, šeimos ir, galiausiai, lyties performulavimą. Neatsitiktinai Dalia Leinartė itin aršiai pasisako už Stambulo konvenciją. Konvenciją, kuri smurtą prieš moteris sieja su prigimtinės dviejų lyčių sampratos pakeitimu į socialinę lytį – gender.

(Dabar, šiomis dienomis pagal naujausią versiją, kadangi siekiama kuo skubiau, prisidengiant tarptautiniu autoritetu, patvirtinti Seime, „gender“ neva siejama su „socialiniais vaidmenimis“, kai visiškai aišku, jog „lytis kaip socialinis vaidmuo“ yra visiškai kas kita nei „moters/vyro socialiniai vaidmenys“ ar juo labiau kita nei „lytis kaip prigimtinė vyro/moters lytis“. Pastabų dėl trans-genderistinės darbotvarkės piršimo išsakė ne viena valstybė ir nevyriausybinės organizacijos, bet profesorė Dalia Leinartė LTV studijoje pareiškė, kad „laikas debatams jau praėjo“).

Visa tai išduoda, kad čia yra fundamentalus ir anti-liberalus netikėjimas asmens privatumu, laisvomis asociacijomis, pagarba ir laisve grįstais santykiais, pasitikėjimu, žmogaus orumu ir verte. Šauktis valstybės normų galiojimo privačioje sferoje reiškia netikėti ir paneigti žmogaus laisvę.

„Įstatymo galiojimas šeimoje“ niekuo nesiskiria nuo „Valdžios nuostatų galiojimo mūsų galvose“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tauškalai       2018-06-9 15:14

užmuša Laiką - trumpina gyvenimą, Ir tą patį paverčia beprasmiu.

vakar        2018-06-8 18:59

atsitiktinai perjungiant kanalus per info.tv kanalą po vidurnakčio žiūriu tapinienė kalbina šakalienę su kirpčiukais. Reikėjo pamatyti kaip toji šakalienė neleisdama net žodžio tapinienei įterpti kukosvaidžiu tarškėjo už Stambulo konvenciją, kaip pasamdyta. Va čia tai aktyvistė. O juk neseniai verkė ir alpo, kokia ji vargšė, ligota…baisu buvo žiūrėti ir klausyti

Žmonės .praradę       2018-06-8 16:30

krikščionybės kelrodę žvaigždę yra per silpni išsilaikyti ideologijų painiavoje.Viskas galų gale baigiasi primityvia prievarta ir teroru.Be krikščionybės aksioma pasikelti į puikybę.Kaip J.Ivanauskaitė,apkeliavusi visą pasaulį,daug ieškojusi,gaila,gyvenimo pabaigoje rašė :“Atsiremiu į Jį”.Viskas tampa aišku ir paprasta .Turime reikalus su nebrandžiomis asmenybėmis,kurios savo neauklėtu žavesiu patraukia tokius pat neišlavintus,neišprususius protus.Kaip beversi Angljoje,Prancūzijoje,kitose šalyse,netgi toje pačioje Rusijoje veikė aristokratų,išsilavinusių žmonių ruošimo kalvės-įvairios privačios mokyklos,pensionatai,institutai.Kurių auklėtinės ir auklėtiniai švietė ir gerino tų šalių visuomenes,nes buvo auklėtos ir auklėti trigubai griežčiau,asketiškiau.Ten svarbesnės buvo dvasinių savybių ugdymo disciplinos,nei mokėti matematiką.Tokio laikotarpio galimybės turėti Lietuvai neturėjimas ir dabar neša skaudžias pasekmes.Gaila feminisčių.Ateis laikas,susipras,kaip neteisingai elgėsi.Ir kiek suluošintų likimų tai kainuos mums?

ruta       2018-06-8 15:04

Ar ne laikas visas Leinartes ir Ko pasiusti sieno raveti ..


Rekomenduojame

Nuo bačkos. Mantas Adomėnas. Ar Lietuva tebėra „nepriklausoma demokratinė respublika?“

Algimantas Rusteika: „Įsitaisykit patogiai: Show must go on. O viskuo, kuo reikia, pasirūpins specialiosios tarnybos“

Vytautas Radžvilas. Kalba prieš aušrą: apie šunišką ir žmogišką laisvę

7 metus trukusi Gimdymų namuose byla baigta: Aukščiausiasis Teismas išteisino Jurgitą Švedienę bei Dalią Jakaitę

Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...

Aušra Maldeikienė. 2018 birželis: ar pilietinio pasipriešinimo sąjūdžiai sugriaus Potiomkino kaimo bastionus?

Krescencijus Stoškus. Tarp embriono ir Fausto

Nuo bačkos. Sadauskas ir Juknevičienė: augančios europietiškos Lietuvos priešai buriasi aplink Juozaitį, kad padėtų Karbauskiui

Prezidentės metinis pranešimas: ką pasakė, o ką nutylėjo Dalia Grybauskaitė?

Algimantas Rusteika. Apie politikus ir biurokratus

Ar geri tėvai turėtų duoti berniukui lėlę, kai jis prašo kardo?

Prezidentės devintojo metinio pranešimo išvakarėse Prezidentūra pristato Dalios Grybauskaitės „darbus Lietuvai“

Verta prisiminti. Arvydo Juozaičio kalba 1989-ųjų roko marše: Lietuvos valstybei – TAIP!

„Su Lisabonos sutartimi ES nuvažiavo nuo bėgių“ – Švedijos demokratai ją sieks persvarstyti ir ketina rengti referendumą dėl ES

Žymūs visuomenės veikėjai ragina Arvydą Juozaitį dalyvauti Prezidento rinkimuose: „Lietuvai reikia Atgimimo prezidento“

Raimondas Kuodis Andriui Navickui: „Leo epopėjoj konservatoriai krito veidu į substanciją, deja“

Neregėti kirtimai: masiškai pjaunamas nacionalinis Dzūkijos parkas – elitinių Europos parkų dalis ar stichinė dykynė? (video)

Povilas Urbšys: „Nuogąstavimai, kad VSD tyrimas bus akių dūmimas – pasitvirtino“

Austrija uždarys užsienio valstybių finansuojamas mečetes ir deportuos imamus

Stambulo konvencija iš arti: manote, šįkart Seimas balsuos sąmoningai, perskaitęs visą, ne tik pavadinimą ar preambulę?

Geroji Naujiena. Kas tik vykdo Dievo valią, tas man ir brolis, ir sesuo, ir motina

Doug Mainwaring. Planuotos tėvystės organizacija dangsto seksualinius nusikaltimus?

Raimondas Navickas. Neturit pingų naujiems automobiliams? Tuomet mokėsite dar ir mokestį

Algimantas Rusteika. Kaip valstiečiai pasirūpins ūkininkais ir pagaliau Lietuvoj atsiras regioninė politika

Irena Vasinauskaitė. Sustabdykime vietinės valdžios patyčias iš paprasto žmogaus

ESTT sprendimo dėl vienalyčių santuokų reziumė

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Feministės, nustokite menkinti moteris. Atsakymas Sandrai Vilimaitei

Verta prisiminti. Vytautas Rubavičius. VSD vėdinimui – „Privacy Act“ įrangą

Atodangų metas. Patvirtinta: praėjusią savaitę Vilniuje rasti partizanų vado A.Ramanausko-Vanago palaikai

Andrius Švarplys apie biurokratinį terorą, kurio šaukiasi JT ekspertė Dalia Leinartė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.