Partijos

Andrius Pauga. Atsisveikinimo laiškas išstojant iš TS-LKD

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 13 d. 19:50

12     

    

Andrius Pauga. Atsisveikinimo laiškas išstojant iš TS-LKD

Dalinamės su skaitytojais itin iškalbingu laišku, kuriuo ilgametis TS-LKD narys Andrius Pauga praėjusią savaitę atsisveikino su šia partija ir kuriame glaustai ir aiškiai išdėstyta tokio sprendimo priežastis – konservatizmo ir krikščioniškosios demokratijos principų išdavystė Tėvynės Sąjungoje. Tikime, kad A. Paugos laiške išdėstyti argumentai yra verti piliečių, o visų pirma pačios partijos narių ir rėmėjų apmąstymo.

Atėjo laikas šiek tiek apibendrinti TS-LKD vertybinius pasirinkimus ir pozicijas, kurias pastaraisiais metais užėmė partijos vadovybė ir didžioji dauguma (neskaitant keleto išimčių) jos politikų Seime. Glaustai šios pozicijos atrodo taip:

– už kuo didesnes galimybes valstybės institucijoms kuo įvairesniais pretekstais atiminėti vaikus iš tėvų, kištis į vaikų auklėjimą ir privatų šeimų gyvenimą, skatinti vaikų prekybos verslą mokėtojų pinigais – ką akivaizdžiai pademonstravo aršus TS-LKD frakcijos pasipriešinimas vaikų grobimo įstatymo pataisoms (pagarba dviems jas palaikiusiems TS-LKD parlamentarams);

– už Lietuvos piliečių asimiliaciją kitose valstybėse skatinančią dvigubą pilietybę, kuria norima įteisinti masinės emigracijos pasekmes, sukurti neegzistuojančio „globalios Lietuvos“ mitą bei apdovanoti antrojo paso privilegija emigravusius tautiečius, asmeninės naudos tikslais priimančius svetimas pilietybes ir tuo sąmoningai išsižadančius savo Tėvynės;

– už tolesnę ES galių plėtrą į naujas politikos sritis ir sprendimų priėmimo balsų dauguma plėtimą – kitaip tariant, už ES federalizaciją (pridengiamą butaforiniu „natūralios ES konsolidacijos“ terminu) ir Lietuvos balso joje tolesnį silpninimą, kurie nuosekliai veda į mūsų šalies suvereniteto galutinį sunaikinimą ir tapimą ES administraciniu vienetu;

– už nelegaliai į ES atvykstančių ekonominių migrantų iš trečiųjų šalių priėmimą ignoruojant Lietuvos visuomenės nuomonę; už JT globalios migracijos paktą, dar labiau palengvinsiantį tokių migrantų antplūdį, kuris, kaip rodo Vakarų ir Šiaurės Europos valstybių patirtis, kelia didžiulę grėsmę šalies saugumui, viešajai tvarkai, gyventojų nacionalinei ir kultūrinei tapatybei;

– už krikščioniškai moralei ir tradicinėms vertybėms prieštaraujančias vienalytes partnerystes, LGBT ir genderizmo ideologijos sklaidą ir jų pavertimą visuomenės norma;

– už lietuvių kalbos konstitucinį statusą pažeidžiančius įstatymų projektus dėl asmenvardžių rašybos nelietuviškomis raidėmis, nuolaidžiaujant įžūliam vienos iš kaimyninių valstybių kišimuisi į mūsų šalies vidaus reikalus.

Tai tik keletas iškalbingesnių pavyzdžių, kuriuos būtų galima tęsti, tačiau ir jų su kaupu pakanka konstatuoti, kad tokia partijos laikysena neturi nieko bendro nei su konservatyviomis, nei juo labiau su krikščioniškomis vertybėmis, kurių laikymosi iš TS-LKD galimai dar tikisi dalis naivesnių rinkėjų.

Simptomiška, kad TS-LKD candidate Prezidento rinkimuose buvo pasirinkta visoms minėtoms pozicijoms pritarianti politikė, kurią galima apibūdinti kaip liberaliausią tarp visų kandidatų (ne veltui už jos kandidatūrą aktyviai agituoja įvairaus plauko liberalai, įskaitant LGBT veikėjus).

Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad vis dar yra keli TS-LKD politikai, nuosekliai pasisakantys ir netgi Seime balsuojantys už prigimtinę šeimą, krikščioniškas vertybes, tautiškumo ir valstybės suvereniteto išsaugojimą (jų pavardes puikiai žinote). Būtent šie trys-keturi politikai yra iš tiesų verti tikrojo konservatoriaus ir krikščionio demokrato vardo. Norisi tikėti, kad ir tarp eilinių partijos narių dar liko nemažai tokių, kuriems partijos nudreifavimas į kairįjį liberalizmą bei eurofederalizmą yra nepriimtinas. Deja, pastarieji metai parodė, kad jų nuomonė niekaip neįtakoja pražūtingo partijos vadovybės liberaliojo kurso.

TS-LKD nariu buvau 24 metus. Ilgą laiką buvau giliai įsitikinęs, kad tai labiausiai patriotiška, valstybiška, išmintinga ir Lietuvos ateitimi besirūpinanti partija (vis dar manau, kad kažkada ji tokia ir buvo), ir neabejodamas palaikiau jos politiką. Nesitikėjau, kad ilgainiui ji taps tuo, kuo tapo šiandien – iš esmės antikriščioniška, antišeimine, antitautine ir antivalstybine partija, nusiritusia iki socdemų ar liberalų antivertybinio dugno. Partija, visur aplinkui įžvelgiančia tik Rusijos grėsmę (kurios niekas neneigia), tačiau nematančia – tiksliau, nenorinčia matyti – daugelio kitų grėsmių: lietuvių tautos išsivažinėjimo ir nutautėjimo, tragiškos demografinės padėties, prigimtinės šeimos ardymo, genderizmo ir LGBT propagandos, pasaulyje plintančio „politkorektiškojo“ kitaminčių persekiojimo, krikščionybės išstūmimo ir masinės islamo invazijos Europoje, pagaliau Lietuvos nepriklausomybės galutinio atidavimo Briuseliui savižudiškumo. Panašu, kad TS-LKD šiems reiškiniams pritaria arba (geriausiu atveju) tikisi juos ignoruoti.

Su tokia partija daugiau nebenoriu turėti nieko bendra, todėl pareiškiu, kad nuo šios dienos išstoju iš TS-LKD. Tą patį linkiu padaryti ir visiems konservatyvių bei krikščioniškų pažiūrų partiečiams, kuriems rūpi mūsų šalies ir tautos likimas.

Pagarbiai
Andrius Pauga

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ornitologų skelbimas       2019-05-16 2:10

kregždučiams, nespėjusiems įsikurti jaukiame inkilėlyje Sniego gatvėje Vilniuje, vėliau teks tenkintis nelabai komfortišku Pravieniškių ornitologiniu draustiniu.

Kas galėtų paneigti galimybę,       2019-05-14 14:19

kad žmonių žmogus, vakar Bernardinuose patalpinęs straipsnelį
‘Šis tas apie vertybes’, kurį pradėjęs žodžiais
“KAI KURIE linkę pridėti: krikščioniškąsias.
Manau, kad ŽMONIŠKUMAS yra SVARBIAUSIOJI IR APIMANTI(!) PAGRINDUS.
Senoviškai kalbant – pamatinė.”,
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2019-05-13-sis-tas-apie-vertybes/175793
kaip tik daro sąmoningam krikščioniui neleistiną metafizinį apvertimą,
žmogų iškeliantį virš Dievo
(priešingai, nei KAI KURIE krikščionys, anot paties V.L.).
****************************************************************************
Prometėjizmas, žmogaus liuciferizacija, prisidengiant vadinamąja humanizmo ideologija, yra tipiškas mūrininkiškos mąstysenos ženklas (nor vien jo nepakanka ieškant patikimų prielaidų). Vis dėlto kas galėtų paneigti galimybę dėl V.L.?
Dėl V. Adamkaus medžiagos, liudijimų tarsi pakanka. Tačiau dėl V.L., kuris politikoje nepalyginamai įtakingesnis, asmeniškai dar nesu linkęs manyti to paties.
*****************************************************************************
Kam galiausiai to reikia? - Tam, kad mėgintume pažinti priežastis, kodėl, kaip ir per ką išsigimė TS-LKD, kodėl joje taip lengvai buvo atsisakyta stiprybę teikiančių krikščioniškosios Vakarų civilizacijos dorybių, idealų, paveldo amžinybei. NK

Al.       2019-05-14 12:18

Kodėl, užuot spėliojus apie priežastis, nepasikvietus čia išsamiam pokalbiui tų partiečių, kurie dar neišdavė Tėvynės, krikščioniškų ir demokratinių vertybių ?

TS-LKD mutantą apibendrinančios išvados       2019-05-14 11:17

pavyzdingai išsamios ir tikslios. Ačiū Jums, Andriau!
*****************************************************
Dar svarbiau apmąstyti ir suprasti, kodėl organizacija taip mutavo,
pažinti tokio greito ir visiško jos išsigimimo priežastis.
Jos vidinės (genetiškai paveldėtos) ar išorinės (pvz. dėl bestuburių karjeristų prisitaikėliškumo, dėl praradimo egzistencinio tikėjimo krikščioniškais Vakarų civilizacijos idealais ir tokio dekadanso sąlygotu neatsparumu globalistinės ideologijos užkratui, visko suprekinimui)?
Viena pasitvirtino: nei asmeniniame gyvenime, nei partijos ar judėjimų pasirinkimuose griežtai nedera n e s ą l y g i n i ų vertybių
(Tiesos, Gėrio, šventų dalykų) ir apreikštojo tikėjimo pamato
naudoti kaip p r i e m o n ė s siekiant sąlyginių tikslų
(pvz., didesnių politinių galių). Tokie metafiziniai apvertimai pražūtingi. NK

DARBININKŲ BALSAS       2019-05-14 8:54

Labai teisingas pareiškimas. Savo laiku daugelis išstojo iš TS LKD (apsimetelės partijos). Kaip buvę partiečiai, jie, Tėvynės Sąjungos vadovybei parašė atvirą laišką “Atsisveikinimas su kregždutėmis”, kuriame išdėstė savo poziciją dėl pažeidžiamų darbuotojų teisių įmonėse, bendrovėse ir kitur, kai “kregždutės” buvo valdžioje. Siūlome ir kitiems pagalvoti, ar verta su velniu eiti obuoliauti?

stasys        2019-05-14 5:57

Žmogus supykęs išėjo , kokios tikros priežastys lėmė tiek ilgai laukti taip ir liko neįvardintos . Blogybes kurias čia žmogus suvardino tai juk valstietiško valdymo periodo laikotarpio .. Tokius pokyčius patyrė visos partijos vienos suskilo kitos merdi .. ir pasitraukusios iš aktyvios politikos. Liko tik pas valstiečius belstis ..daugiau nėra pas ka .

Broiler kaput!       2019-05-14 2:53

Nužmogėjusių įsilaptinusių kgb-istų partija yra pati efektyviausia antivalstybinė 5-oji kolona.

Al.       2019-05-13 22:56

Net socdemai išdrįso suskilti - gal ir konservatoriai išdrįs atsiskirti nuo konservatoriais apsimetusių rezervistų ?

Dzeikas       2019-05-13 21:49

Reikiam:
Na tam reikia ,kad Lietuvoje atsirastu krikscionys.

O aš maniau,        2019-05-13 21:49

kad šitoje satanistų partijoje jau nebeliko nė vieno žmogaus. Vienas, pasirodo, dar buvo.

Reikia Lietuvai naujos       2019-05-13 21:01

tikros krikščioniškos,liberaliai konservatyvios partijos.

ah1       2019-05-13 21:00

užverkim overtono langą -pasakykim griežtą ne vienalytėms santuokoms, kurios užsibiags vaikų įvaikinimu, o vaikų įvaikinimas užsibaigs vaikų tvirkinimu - vaikų tvirkinimu, o vaikų tvirkinimas užsibaigs vaikų sveikatos sutrikdymu - išmatų nelaikymu dėl išorinio storosios žarnos poveikio kietu buku daiktu kaip Garliavos mergaitei,  dėl kurios tokio sveikatos sutrikdymo nebuvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kad nebūtų nustatytas pedofilų vaikų žalojimo mechanizmas.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.