Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Andrius Martinkus. Prievartaujama lietuvių tauta nebesutinka tylėti

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 11 d. 19:56

17     

    

Andrius Martinkus. Prievartaujama lietuvių tauta nebesutinka tylėti

Dabar ginčijamasi dėl prievartos prie Seimo per 2021 m. rugpjūčio 10 d. mitingą kilmės. Iš kur provokatoriai? Ar provokacija buvo inicijuota valdžios, ar ji natūraliai kilo iš mitingo dvasios, iš jo „kūno ir sielos“? Kas už tai atsakingas?

Bet tai – antraeilės svarbos klausimas. Daug svarbesnis klausimas yra: kas išprovokavo patį mitingą? Kas išprovokavo „Šeimų maršą“ ir mitingą Vingio parke gegužės 15 d.? Kas išprovokavo būsimą mitingą prie Seimo rugsėjo 10 d.?

Mano atsakymas toks – juos išprovokavo prievarta, kurią neoliberalus Lietuvos režimas pastaruosius 30 metų vykdo prieš lietuvių tautą ir kurios pasekmė yra tai, kad lietuvių tauta savo istorinėje tėvynėje nunyko nuo 3,7 mln. iki 2,8 mln. Provokatorius yra antitautinis Lietuvos režimas, kuris 30 metų prievartauja lietuvių tautą.

Čia galima paprieštarauti. Juk provokacija yra sąmoningas veiksmas, o Lietuvos režimas akivaizdžiai nenorėjo nei „Šeimų maršo“, nei mitingų. Kaip tada galima teigti, kad režimas juos išprovokavo?

Mano nuomone, tai galima paaiškinti taip.

Kai prievartautojas prievartauja auką, sąmoningai jis siekia vieno – pasinaudoti auka prieš jos valią ir patirti iškrypėlišką pasitenkinimą. Bet staiga auka pradeda priešintis ir į prievartautojo smurtą atsako smurtu. Nusikaltėlis nenorėjo atsakomojo aukos smurto, sąmoningai nesiekė jo sukelti. Bet jo piktavaliai veiksmai išprovokavo aukos valią priešintis.

Antitautinis Lietuvos režimas 30 metų išnaudojo lietuvių tautą ir buvo visiškai tuo patenkintas. 30 metų lietuvių tauta kentėjo patyčias ir pažeminimą. Bet staiga atsitiko tai, ko nusikaltėlis nebuvo numatęs. Savo piktavaliais veiksmais jis išprovokavo tautą „Šeimų maršui“ ir mitingams prie Seimo. Išprovokavo tautos valią priešintis.

Prievartaujama lietuvių tauta nebesutinka tylėti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiklo valytuvas       2021-08-13 1:59

,,investiciniai cekiai” ir reketas…
.
Reketas buvo reikalingas tam, kad nesusidarytų vidurinioji klasė tautiniu (nacionalistiniu) pagrindu. Po įstatymo* (įstojimo) į ES, reketas po gero pusmečio kaip ir pradingo, nes tada reketo „funkcijas“ perėmė* ES. ES leido susiformuoti viduriniajai klasei kosmopolitiniu (...) pagrindu. Viskas buvo puikiai surežisuota, tik absoliuti dauguma baidosi praregėjimo.
.
Elementaru, Vatsonai. smile

stasys        2021-08-12 20:31

Teisingai ,įgnoruokite propagandista stasiu , tiesiog nęskaitykite mano rašliavos . Pasiimkite savo nykščius po komentarais , kokiam berazumiui juos dėti jei neskaitote mano tekstu ? ...Taupykite mano laiką , už tai ir dėkoju avansu į priekį . O Ventskiene jau nuteisė ir uždarė į kalėjimą ? Klausimas žinantiems .

Patariu       2021-08-12 17:57

Ignoruokit ta ‘‘eksperta’’ stasys’’ tiesiog neskaitykit jo rasliavos ir tiek kai buvo Garliavos ivykiai jis tiesiog budedavo ir visada irgi savo skiedalus priesingus kitiems rase

StasySG       2021-08-12 9:36

Šis autorius ir eks-karo ministras Audrius Butkevičius R-je nemažai tiesos parašė apie sujudimus tautoje.

StasySG       2021-08-12 9:32

Tikrai nemalonus jausmas, kai pamatai TĄ poną konservatorių————- “p. stasys (beje, su didelėmis gramatikos ir sintaksės klaidomis, dėl kurių ir pradinukui turėtų bųti gėda).”

stasys       2021-08-12 6:18

Labai dėkoju Autoriui  2021-08-11 21:22 .. tai ir parodykite kur ka apverčiau ? Gal Jus norite ir mane kojomis spardyti ginant savo teises ? Prašom nesikūklinti čia tokiu tikrai rastumėte ..

Pradzia       2021-08-12 3:22

kaip jums atrodo ,,investiciniai cekiai”,kai privatizuojama buvo pagal amziu-nesvarbu ar sirdi operavai ar ant kampo su draugais stovejai.Stai tada ir supratau…O paskui-banditai neileidziantys i aukcionus,zudymai ir tt.Bet to reikejo kazkam.pasiimti bendra sukurta turta…

Leonas Vainšteinas       2021-08-11 22:13

712: Зачем КГБ придумало Евросоюз
Devyniasdešimtaisiais rusų disidentas Vladimiras Bukovskis nuskanavo tūkstančius dokumentų iš Rusijos partinio archyvo. Tarp jų buvo ir dokumentai, rodantys, kad Europos sąjungą sugalvojo Štazi, ir planui pritarė KGB.
https://www.youtube.com/watch?v=nngAnMyNKNs

Tas tipas       2021-08-11 22:01

stasys yra ‘‘nuolatinis etatinis ekspertas’‘jis nuolatos priesingas visiems kitiems ir jam cia nevieta tegu nesa savo kuldasiu i jam timkamas temas.ji visi zino kaip garliavos eksperta. todel siulau praeiti pro jo kliedesius ir net neskaityti

DDD       2021-08-11 21:32

Autoriui kyla klausimų dėl valdžiai naudingų mitingo rezultatų. Sveikintina įžvalga, verta tolesnio plėtojimo. Pradžiai - kur autorius sugebėjo įžvelgti mitingų tautinę-nacionalinę idėją. Aš to neįžvelgiu.

Geras straipsnis       2021-08-11 21:23

Tiesiog tiesa.

Labai dėkoju Autoriui       2021-08-11 21:22

už tiesą ir drąsą ir negaliu neišreikšti pasipiktinimo viską aukštyn kojomis apverčiančiais komentarais, kokius labai dažnai rašo p. stasys (beje, su didelėmis gramatikos ir sintaksės klaidomis, dėl kurių ir pradinukui turėtų bųti gėda).

Žodžio laisvė...       2021-08-11 21:14

Raudonojo fašizmo diktatūra pamiršo ,kad Lietuvos valstybę turi valdyti Suverenas.
Suverenas pasamdęs politikus turi teisę aiškiai ir tvirtai pareikalauti, kad su Suverenu elgtis kaip ponas su baudžiauninku nevalia. Giedoti apie demokratiją kai
už lango piliečiams draudžiama bus eiti į parduotuvę duonos, ar važiuoti į vaistinę vaisto ,susirgus nebus galima gauti mediko pagalbos yra ne tik nežmoniška, bet bus
įvesta feodalinė santvarka,o apie žmogaus teisę galima bus užmiršti XXI a. Lietuvoje.
Išsigimė mūsų valdžios ,nužmogėjo, pavirto blogiau už bet kokius buvusius okupantus.
Praradę kultūros jausmą tapo sužvėrėjusiais padarais,gatavi brutaliausiu būdu susidoroti su tauta. Ne pirmas kartas .Lietuva jau matė savųjų niekšybes 1944-1953
m.m.

pritariu       2021-08-11 21:08

taip ir yra!

Puikiai       2021-08-11 20:33

Trumpai, drūtai ir iš esmės.

stasys       2021-08-11 20:21

Žinai autoriau pas tave tikrai galvoje pora varžteliu truksta . Vilniaus sav. išdavė tiems mitinguotojams leidimus rinktis prie Seimo apibrėžė reikalavimus mitingui . Viskas atlikta pagal įstatymą laikantis Konstitucijos dvasios . Va iš krūmų išlenda toks kaip tamsta ir pradeda paistyti apie kažkokia valdžios kalte , tam mitingui virtus riaušėmis . Pirma nėra ko priekaištauti valdžiai jei pats nesilaikai ir negerbi įstatymu , kokios bebūtu priežastys to mitingo įstatymo privaloma laikytis , kol įstatymas veikia kalbame apie teisine valstybę ir jos pamatus, o ne anarchija .Antra sekanti karta Šimašius galės apriboti ŠM dalyviu skaičiu o gal ir aplamai neleisti , kam tiems berazumiams demokratija ? tegul laukuose renka akmenys .

Kis       2021-08-11 20:06

cia ne vaiku darzelis,kada siektiek atslugus issirioplija parazitas is kazkur ir vel traukia iki gyvo kaulo igrisusia giesme,tai Kremliuas darbas,bet kieno naudai tas daroma tyli parsas.Reikia ponai,kaip jums nesinoretu kardinaliu veiksmu valstybes valdyme,Manau hegemonas pakylo daryti tvarka kiti menkniekiai tik dulkeles,kas buvo daroma tuos Nepriklausomubes metus.Basta,jusu darbai isseko,o bardako,narkomanijos ir prostitucijos nebus.Vakcinavimas kiekvieno asmeninis reikalas,o si darba turi atlikti tauta.Girdyte idiotai!

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.