Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Andrius Martinkus. Lietuvą terorizuoja JAV „bobo“ vietinis klonas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 3 d. 23:55

33     

    

Andrius Martinkus. Lietuvą terorizuoja JAV „bobo“ vietinis klonas

Viena pagrindinių priežasčių, lemiančių Lietuvos valdančiosios klasės santykį su lietuvių tauta, yra tai, kad ši klasė bene labiausiai iš visų pokomunistinių šalių politinių elitų vertybe laiko JAV prezidento Ronaldo Reigano (Ronald Reagan) pradėtą neoliberalią revoliuciją. Prisimenate, kaip 2011 m. vienas konservatorių šulų (Emanuelis Zingeris) siūlė Zoknių oro uostui suteikti Reigano vardą? Lietuvos režimas yra vienas labiausiai proamerikietiškų režimų visame pasaulyje, vardan „transatlantinės integracijos“ begėdiškai aukojantis Lietuvos nacionalinius interesus, naikinantis lietuvių tautos ekonominį pagrindą ir statydamas į pavojų jos saugumą. Kai režimas pasikėsino į „tradicinę šeimą“ ir po COVID-19 priedanga pradėjo prieš visuomenę nukreiptą terorą, pagaliau kilo rimtas piliečių pasipriešinimas. Tačiau dabartinė vyriausybė tėra viso labo 30 metų Lietuvą terorizuojančio režimo kulminacija. Dažnai sakoma, kad Lietuvos valdžiažmogiai tarnauja savo „šeimininkui“. Bet kas tas šeimininkas? Nepakanka pasakyti – Jungtinės Valstijos. Nausėdos, Šimonytės ir Landsbergio šeimininkai tikrai nėra mokytoja iš Kanzaso ar ugniagesys iš Pietų Karolinos. Tai kas tie šeimininkai?

Reigano pradėtos neoliberalios revoliucijos eigoje rungtynėse tarp pramoninio ir finansinio kapitalizmo pastarasis išsiveržė į priekį, kartu sukurdamas naują – jo interesams aptarnauti skirtą – visuomenės sluoksnį, kurį amerikiečių sociologas Čarlzas Murėjus (Charles Murray) pavadino „naująja aukštąja klase“. Tai labai turtingi žmonės, kurių metinės šeimos (iš trijų asmenų) pajamos viršija 500 tūkstančių dolerių. Tuo tarpu JAV viduriniosios klasės metinės šeimos pajamos išsidėsto tarp 45 ir 90 tūkstančių dolerių. (Tarpą tarp naujosios aukštosios klasės ir viduriniosios klasės pajamų užpildo „aukštosios viduriniosios klasės“ pajamos.) Tačiau pajamų dydis nėra pagrindinis kriterijus, lemiantis priklausymą naujajai aukštajai klasei. Darbininkas gali laimėti loterijoje 50 milijonų, bet jis netaps naujosios aukštosios klasės nariu. Verslininkui iš viduriniosios klasės gali pasisekti ir jo turtas bus įvertintas 100 milijonų dolerių. Bet tai nepelnys jam vietos naujojoje aukštojoje klasėje. Jis bus tiesiog turtingas.

Esminiai naujosios aukštosios klasės bruožai – jos socialinė atskirtis nuo likusios JAV visuomenės dalies ir galia formuoti JAV politiką bei kultūrą. Šita klasė yra finansinio kapitalo įrankis valdyti JAV. Naujoji aukštoji klasė susideda iš dviejų segmentų. Pirmajam priklauso vos apie 100 tūkstančių žmonių. Tai tie, kurie nusprendžia, kokius filmus ir televizijos šou turi žiūrėti amerikiečiai. Tie, kurie gamina nacionalinio lygio masinę informaciją. Tie, kurie posėdžiauja svarbiausiuose JAV teismuose. Tie, kurie vykdo nacionalinę politiką. Likę keli milijonai (naujajai aukštajai klasei priklauso apie 2% JAV gyventojų) laiduoja neoliberalios revoliucijos sklaidą žemesniame lygyje – didžiuosiuose JAV miestuose (žr. ČIA).

Skirtingai nuo senosios buržuazijos, naujoji buržuazija (naujoji aukštoji klasė) yra labai uždaras sluoksnis, į kurį pakilti iš žemesniųjų sluoksnių beveik neįmanoma. Prezidentų Eizenhauerio (Eisenhower) ir Kenedžio (Kennedy) laikais situacija dar buvo kita, ir jų administracijose buvo nemažai išeivių iš viduriniojo sluoksnio. Po neoliberalios revoliucijos JAV politinis elitas formuojamas beveik vien tik iš naujajai aukštajai klasei priklausančių šeimų.

Naujoji aukštoji klasė turi savo kultūrinį kodą, skirtingą nuo didžiosios dalies JAV gyventojų kultūrinio kodo. JAV sociologas Deividas Bruksas (David Brooks) šios klasės atstovus pavadino „bobo“. „Bobo“ – bourgeois bohemians, boheminė buržuazija (ČIA). Šios buržuazijos kultūrinis kodas yra praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio maišto dvasios ir aštuntojo dešimtmečio Reigano neoliberalių reformų sintezė. Kaip ir tradicinė bohema, boheminė buržuazija, skirtingai nuo tradicinės buržuazijos, yra tarsi šalia pagrindinės visuomenės dalies.

JAV „bobo“ turi daug daugiau bendro su jų klonais visame pasaulyje negu su dauguma JAV piliečių. Jiems daug maloniau bendrauti su nausėdomis, kubiliais, šimonytėmis, landsbergiais ir kitokiais tapinais negu su Ajovos ūkininku, Oklachomos santechniku, Luizianos gydytoja, Virdžinijos pardavėja ir kitokiais keistais žmonėmis. „Bobo“ niekina rednekus (redneck – angl. k. „raudonsprandis“) taip, kaip ‚bobo“ klonai Lietuvoje niekina runkelius, budulius ir vatnikus. JAV „bobo“ nekenčia Donaldo Trampo (Donald Trump) taip, kap Trampo nekenčia „bobo“ klonai Lietuvoje ir kitur pasaulyje. Ir tik „bobo“ klonai Lietuvoje galėjo sugalvoti pasišlykštėtiną „globalios Lietuvos“ projektą. Pačiose JAV „bobo“ atliko ir atlieka destruktyvų vaidmenį tradicinių amerikietiškų vertybių atžvilgiu. Savo naujausiame straipsnyje „Kaip bobo sulaužė Ameriką“ Bruksas apibūdina „bobo“ kaip uždarą, brahmanų tipo elitą, kurio nariai sudaro santuokas tik tarpusavyje, neįsileisdami žemesniųjų sluoksnių atstovų. „Bobo“ dominuoja kultūroje, medijose, švietime ir technologijose. Tačiau tai yra kontrkultūrinis elitas (ČIA).

Su dabartine vyriausybe neoliberali revoliucija Lietuvoje pasiekė savo kulminaciją. Šitos vyriausybės sudėtis idealiai atitinka abu JAV „bobo“ kultūrinio kodo sandus. Viena vertus – žiauri prieš „paprastus“ žmones nukreipta neoliberali ekonominė ir socialinė politika (TS-LKD ir liberalai). Kita vertus (boheminis sandas) – tradicinės šeimos destrukcija, narkotikų legalizavimas („Laisvės partija“ ir liberalai). Pagaliau visos kortos atidengtos. Dabartinė vyriausybė kaip jokia kita per pastaruosius 30 metų demonstruoja, jog Lietuvą terorizuoja ne kas kita, o JAV „bobo“ vietinis klonas. Aišku, JAV „bobo“ klonai Lietuvoje nėra tokie turtingi, kokie yra jų šeimininkai. Bet juk ir Lietuvos „viduriniosios klasės“ pajamos nelabai panašios į JAV viduriniosios klasės pajamas. Be to, kaip jau buvo pasakyta, ne pajamos yra svarbiausias priklausymo „bobo“ kriterijus. Svarbiausia yra kultūros, žiniasklaidos, politikos kontrolė. O ši kontrolė Lietuvoje dabar yra kontrkultūros atstovų rankose. Kontrkultūros, kurios tobuliausias žodinis įsikūnijimas yra sparnuotu tapęs svarbiausio Lietuvos bankininko (būtent bankininko!) posakis, kad „moralė yra ne šio pasaulio dimensija“. Ir iš tikrųjų – tiek pačiose JAV, tiek jų kolonijose „bobo“ gyvena paraleliniame pasaulyje nei tas, kuriame gyvena visi kiti šalies gyventojai.

Nėra abejonės, kad „Didžiajame perkrovime“ JAV „bobo“ ir jo klonai visame pasaulyje vaidins labai svarbu vaidmenį. Nebėra laiko laukti Godo. Reikia imtis „bobo“ ir sulaužyti jam sprandą. Priešingu atveju „auksinis milijardas“ tampa labai realia pasaulio perspektyva. 

1 https://ideas.time.com/2012/02/07/the-new-upper-class-and-the-real-reason-we-dislike-them/
2 https://garagemca.org/en/publishing/david-brooks-bobos-in-paradise-the-new-upper-class-and-how-they-got-there
3
4      

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

reiganas       2021-10-8 17:55

tik detalė, žydai seniai valdo ameriką, o dabar jau valdo ir lietuvėlę

TruthSeeker (Brighteon)       2021-10-6 17:27

Paulius Prestonas iš Naujosios Kalifornijos kalbina Dave’ą Hodgesą, su kuriuo aptaria Arizonos auditą, mūsų vyriausybę, kariuomenę bei galimą invaziją į mūsų šalį. Jie kalbės apie galimus pavojus mūsų šaliai artimiausiomis dienomis ir savaitėmis, tam tikrų žmonių valymą visoje šalyje. Tai labai svarbi ataskaita, rodanti kokie yra Amerikos priešų ketinimai mūsų šalyje.
https://www.brighteon.com/7f596ced-4eea-4aa7-b68f-a9514e17ef85

You Silenced Me (Brighteon)       2021-10-6 17:09

Slaptoji Afganistano milicija, finansuojama Baideno administracijos.
Baideno administracija (Deep State) dirbo su Talibano teroristais. Dabar Afganistano vyriausybe. Jie prižiūrės Afganistano civilius. Civiliai gyventojai bus priversti dirbti Baideno administracijai, augindami Opiumą, ir ličio kasyklose -  Kinijai. Tai yra tikroji priežastis, dėl kurios Baideno administracija yra Afganistane.
https://www.brighteon.com/c77d1b3f-0071-4778-a19d-144450f9c420

Health Ranger Report (Brighteon)       2021-10-6 17:01

Kinija ruošiasi branduoliniam karui su JAV ir pasauliu

Tas karas, kuris, atrodo, kasdien artėja po Kinijos provokacijų, užkluptų ne tik JAV ir Taivaną, bet ir Australiją, Indiją bei Japoniją.

Nerimą kelia tai, kad tiek Kinija, tiek JAV turi stiprią paskatą pradėti pasaulinį karą, kad atitrauktų dėmesį nuo savo nesėkmingos ekonominės ir politinės politikos.
https://www.brighteon.com/6b56fa6d-52f2-42db-a096-f18a57c3c985

Health Ranger Report (Brighteon)       2021-10-5 15:46

Tarptautinė laivybos grupė paskelbė laišką, įspėjantį apie gresiantį pasaulinį tiekimo grandinės žlugimą.

Jau prieš metus perspėjome, kad artėja inžinerinis pasaulinių tiekimo linijų žlugimas. Tas žlugimas dabar įsibėgėja nerimą keliančiu greičiu, net Tarptautiniai laivybos rūmai paskelbia raudoną įspėjamąjį laišką, įspėjantį apie „pasaulines transporto sistemų griūtis“, kurios tik blogės.

Kaltininkas už šio žlugimo? Klaidingas vyriausybių uždarymas, vakcinų įpareigojimai ir netikras „koronaviruso“ „testavimas“ (naudojant apgaulingas PGR priemones), kurie visi naudojami siekiant nustatyti transporto įmonių, laivybos uostų, laivų įgulų ir oro linijų darbuotojų bazę.

Dėl anglies ir gamtinių dujų trūkumo jau dabar gali sutrikti elektros tiekimas ir trūksta šildymo kuro. Ši „tamsi žiema“ išvys plačius socialinius neramumus ir žmonių kančias, kurių niekas iš mūsų niekada nebuvo matęs.
https://www.brighteon.com/4774da25-2ea0-41f3-91dc-87fbc210e2a3

Kis       2021-10-5 15:39

tikrai netikiu,kad amerikos bobonams rupi kazkoks pasmurgelis Kubilius ar Landzberis su Zingeriu,tai liokajai,kurie patikejo,kad jie yra tie Lietuvos babujinai,tegu perdaug neuztrunka,nes gali ir nespeti isnesti sveiko kudasiaus.

Povilui G.       2021-10-5 9:26

Nusipirk nosies purškalą “Aogvirax”.

Negi neosovietikas Kurux       2021-10-4 23:04

pasakė, kad mirti reikia vergu mums? Negi mes jau visi Karūnos vergais tapome?

Langų majore,       2021-10-4 23:01

matau, kad pats be Jurgio leidimo norėtum pakartoti tūkstantį kartų, kad Milaitis kagebistas. Gaila, bet šefas kažkodėl dar vis neleidžia tiek kartų pakartoti, kodėl?

taikliai       2021-10-4 21:55

Labai gerai pastebėta!

tradicionalistas       2021-10-4 20:38

Visiems komentatoriams, kurie mini “kapsukę”. Tai - VU TSPMI? Jei taip, tai “kapsukė” ir yra JAV “bobo” kontora Lietuvoje.

Prieš tai       2021-10-4 19:38

Linksminasi “bobo” aukštoji klasė,kaip išbadėję imsis ir žemesniųjų  https://youtu.be/k86a0-clPtM

Taip, Povilai,       2021-10-4 16:12

laikas pradėti, nors ir pavėluotai, testuoti tais pačiais testais šunis, kurie tikrai seniai jau užsikrėtę Covidu-19.

Povilas Gaidelis       2021-10-4 14:14

Gerb. Kolegos daug rašo apie kaukes, galimybių pasą, distanciją, tačiau užmiršta vieną svarbų “ginklą” prieš virusus. Mūsų šeima jį naudoja jau labai seniai. Anksčiau naudojome prieš gripo virusus ir pastebėjome, kad efektas puikus. Dabar naudojame prieš Kovidą ir prieš gripo virusus, nors nuo pastarųjų, kaip ir nuo Kovodo, skiepijamės. Tai - visiems gerai žinoma antiseptika- virusų sunaikinims jų patekimo į organizmą vietoje. Grįžę iš žmonių sankaupų vietų mes visada kalio permanganato silpnu (šv. rožinės ssplavos)vandeniniu tirpalu praskalaujame šnerves - pagrindinę virusų patgekimo vietą. Šio tirpalo galima keletą gurkšnių ir išgerti. Išbandyta daug kartų.Nors mūsų amžiaus jau solidus, esame puikios sveikatos, nors su Kovidu teko susidurti ne kartą. Buvo užsikrėtęs ir nugaišo mūsų kambarinis keturkojis draugas. Dėl to virusų bute netrūko.

padėka autoriui       2021-10-4 12:39

Labai vertingas straipsnis mums , kuriems už pučiamos miglos slepiama tiesa. O ką kalbėti apie amerikiečius ,kurie visada pasitikėjo valstybe ir savo valdžia?

> 2021-10-4 11:07       2021-10-4 11:45

kur tu, juliau Milaiti, neskubėsi, juk šitiek kremliaus propagandos reikia išplatinti, ypač kai kalbama apie amerikonus, kurie tave, KGB agentą, apsimetusi besislapstančiu nuo persekiojimo Dzeiku, paskelbė persona non grata.

Rusijoje       2021-10-4 11:08

irgi provoslaviška krikščionybė.Tik ji dar kažkiek ir civilizuoja šią šalį.

Dovanokit,       2021-10-4 11:07

bet korektūros ir kitas, mano daromas rašybos klaidas taisykite patys - neturiu laiko, nes skubu rašydamas. Pagarbiai oponentams ir priešams, - Jules.

Jules       2021-10-4 11:04

Prezidento R.Reigano vyr.patarėjas viešai pasakė ir parašė, kad Antrasis pasaulinis karas buvo bereikalingas - jo tikslas buvo Vakarų civilizacijos sunaikinimas. Va Jums ir mano nuomonė apie R.Reiganą, ko niekada nepasakys Kapsukė, kol nebus desovietizuota, deokupuota. Tą patį sakė ir geriausio pasaulio dėdės Džo(Pasaulinio gėrio įsikūnijimas - taip jį vadino Vakarų intelektualai) sugėrovas Viniukas, kad bereikalingas ir skirtas Britanijos imperijos supartalinimui - šito Kapsukė irgi niekad paikiems studenčiokams nepasakys. tad kokių dar pirminių šaltinių Jums reikia šio fakto patvirtinimui? Karūnas karas su pasaulio skurdžiais irgi bereikalingas ir tokiu jis ateity bus pripažintu. O kol kas Karūnos konspiratoriai ir agresoriai siautės ir galabys mus.

Pasvarstymui       2021-10-4 11:01

Toks Margiris Meilutis, aktualijų žurnalistas, šiandien drėbė raiškią antraštę: “Egidijus Kūris: nėra tokios teisės – mirti laisvam”. Ir ką? Publicistikos ir rinkodaros mišinys padarė keistą rezultatą...
Mat Wiki rašoma: “Live Free or Die” is the official motto of the U.S. state of New Hampshire, adopted by the state in 1945. Lietuviškai būtų taip: JAV Naujojo Hempšyro valstijos devizas yra “Gyvenk laisvas ar mirk”.
Šit kaip, esama ir tokio oficialaus (!), nors amerikietiško, laisvių ir mirties santykio sprendimo! Taip paiko žurnalisto pastangomis EŽTT teisėjas atsidūrė ten, kažkur “pas plintusą” - tarp neišmanančių apie laisves, deja…

Kam taip sudėtingai?       2021-10-4 10:32

Vidmantas Povilionis atidengė dar konkrečiau:
“Jiems pasisekė ir todėl, kad Vakarai, paniškai bijodami tautinių valstybių atgimimo (dabar matome, kad to nebuvo jų būsimosios Europos planuose), o iš Rytų dar gąsdinami Balkanų scenarijais, mūsų partneriais (ir daugumoje mūsų posovietinių kaimynų) pasirinko, jų supratimu, valdyti patyrusius kadrus. Lietuvoje tiems kadrams, kurie ir tada „dirbo Lietuvai“, pasisekė geriausiai: šeimininkai pasistengė, kad KGB bendradarbiai ir dar trys jų kartos būtų apsaugotos. Už tai gavo normaliose šalyse įstatymais neleidžiamų paslaugų. Šiuo metu visi tie žmonės, jų palikuonys daro įtaką visuomenės nuomonei ir kvailina žmones.”

respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/signataras_vpovilionis_sistema_bando_uzmirstuolemis_dangstyti_jaunimo_akis/

Artūras       2021-10-4 10:30

Arkiv. K. Kėvalas: „Liberalizmas, egzistuojantis be vertybinio, žmogaus prigimtinio įstatymo pagrindo, išsigimsta. Amerikos tėvai, kurie parašė Amerikos Nepriklausomybės deklaraciją, teigė, kad be moralinių vertybių sukurti valstybės neįmanoma…. Jeigu norime turėti laisvą demokratinę visuomenę, šiedu komponentai yra neišvengiami - liberalizmas kaip forma, o dvasinės moralinės vertybės kaip turinys.”

Liberalioji demokratija 21-me amžiuje prarado moralines vertybes, apie kurias kalba gerb. arkiv K. Kėvalas, todėl šiandien ir vyksta straipsnio autoriaus išvardytos blogybės (ir ne tik JAV bei Lietuvoje, bet visame postkrikščioniškame pasaulyje).
Plačiau apie tai skaityti pagal nuorodą https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/arkivyskupas_kestutis_kevalas_seima_yra_tapusi_karo_lauko_zona/ 

Jules       2021-10-4 9:23

Kol Londono ir Maskvos archyvai uždaryti nuo runkelių, prapiesoriai neturėtų girtis savo moksliniais laipsniais ir kitais gebėjimais, ypač tais, kurių neturi. Plakti Tiesą su melu nesolidu turintiems mokslinius laipsnius. Remtis Kapsukės teikiamais naratyvais apie Reiganą irgi neverta, kaip ir apskritai apie XX amžių ar dar labiau - apie dabartinį, žinant, kad dar bus ir XXV, ir XXX amžius. “Perestroikės” istorija, kaip ir viso XX amžiaus istorija tebėra įslaptina ir prasčiokėliams neprieinama. Prasčiokėliai negali žinoti, kas vyksta iš tikro. Kas būtų, jei ir mužikai sužinotų Tiesą, viename savo intervių Sarai Bušas vyresnysis gi aiškiai pasakė. Galite susirasti tą jo intervių Sarai ir persiskaityti, žinoma, jei suprantate angliškai. Vertimo gi Kapsukė prasčiokėliais ir paikiems mamyčiukams-studenčiokams gi irgi nepateiks, nes tokia jos misija. Kapsukė mūsų “Bobo”, tiesa?

Ayn Rand       2021-10-4 8:44

Dėl Reigano Autorius visiškai pro šalį, bet tai detalė (nors kai kam svarbi). Visa kita - iš esmės taikliai. Takoskyra “Rytai - Vakarai” dabar jau nyksta, nors dar išlieka. Beveik išnyko klasikinė skirtis tarp kairiųjų ir dešiniųjų, vietoje jos atsirado totalitarinė arba individualistinė visuomenės buvimo samprata. Pasirinkimų bus labai įdomių atskirose pasaulio vietose.

smagu       2021-10-4 8:31

pizdukėlius - kgbistėlius, apvogusius ir išvarusius lietuvius į emigraciją, pavadino amerikoniškai.
ir apkaltino R.Reiganą - kuris sugriovė Tarybų Sąjungą.
———-
Visiška degradacija tiek “intelektualų”, tiek tiesos.lt portalo.

Fariziejų       2021-10-4 8:09

diktatūra.Labai didelis akmuo į krikščionybės daržą.

Čia       2021-10-4 8:08

tikrai neoliberalią revoliuciją R. Reiganas pradėjo? Jis gi seno kirpimo respublikonas, o komunistuoja tai demokratai.

Prašalietis       2021-10-4 7:12

Šimtus metų besikričiančių šeimininkų priežiūroje vykstantis tokių kaip Lietuvos “europiečiai vakarietiškas ir rytitiškas civilizavimasis” kaip rodo istorija buvo įgyvendinamas su vietinių čiabuvių pagalba, kuriems šeimininkas leisdavo pabūti vietiniu"elitu”. Taip kad amerikoniški, rusiški, vokiški, lenkiški…“bobo, šmobo…“yra mažai reikšmingi. Vietinių čiabuvių bėda visais laikai buvo parsidavę vietiniai vadai ir vadukai, kurie Afrikoje savo gentainius parduodavo į  vergovę už buyelį degtinės ar veidrodžio šukes… Niekas iš esmės nepakito ir šiais laikais. Čiabuviams pirmoje eilėje turėtų rūpėti ne JAV vidurinė klasė, turtuoliai…, o kaip nebūti pardavinėjami"pigiau grybo”(dirbti už vakarietiškus arbatpinigiius, o už dujas, elektrą ir t.t. mokėti kartais daugiau nei šeimininkų skurdžiai…),pirmauti Europoje ar pasaulyje skurstančių skaičiumi, susergančių tuberkulioze ir sifiliu, savižudžių skaič., emigravusių gausybe ir t.t.

Ką daryti?       2021-10-4 7:08

Atsakymas Anglijoje,Izraelyje,Suomijoje,Islandijoje…?Kur?Mumyse pačiuose?

Diedas       2021-10-4 6:29

Kovoje už grįžimą į sovietmetį vieningai pečius surėmė vykdomosios valdžios atstovai ir kūrybinė intelegentija.
Valdžia ėmėsi žiauriausių Europoje represijų, o šviesuomenė užsiima teisingomis kaltūjų paieškomis.
O čia kiek save pamenu giesmelė nesikeičia.
Amerika kalta.

Tai kur pagaliau tas tikrasis rojus?       2021-10-4 1:28

O kažin ar autoriui žinoma, jog Putinėlio zemstvoj 3% šustriakų kišeniuose maždaug tiek, kiek viso kito likusio narodo? Kad liaudžiai būtų paprasčiau rinktis kryptį, manau, bent pusę lūpų ir apie tai reikêjo užsiminti.

Al.       2021-10-4 1:10

Jeigu tai būtų tik bobo. Kur šioje schemoje kominterno išugdytas marksistinis pogrindis ? Jei autorius sugebėtų jį pastebėti, gal būt lengviau paaiškintų mūsų komunočekistinio elito ir jų atžalų ,,proamerikietiškumą”. Kurį teisingiau būtų vadinti tiesiog marksizmu.

transatlantinės integracijos        2021-10-3 23:49

begėdiškai aukojantis Lietuvos nacionalinius interesus, naikinantis lietuvių tautos ekonominį pagrindą ir statydamas į pavojų jos saugumą.       

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.