Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Ana Lisenkienė. Ar tikrai verta skiepyti nuo Covid-19 vaikus?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 20 d. 5:42

4     

    

Ana Lisenkienė. Ar tikrai verta skiepyti nuo Covid-19 vaikus?

Tad ką šie rezultatai sako?

„Nuo 2020 m. kovo 24 d. iki 2021 m. vasario 22 d. buvo apklausta 258790 5–17 metų amžiaus JK vaikų. Teigiami SARS-CoV-2 testai buvo užregistruoti 6 975 vaikams, iš kurių 1 912 (666 jaunesniems ir 1246 vyresniems vaikams) buvo galima apskaičiuoti ligos trukmę (nes buvo vertintini simptomai – vert.).
[...]
Šiame tyrime JK mokyklinio amžiaus vaikų (5–17 metų) duomenis pateikė suaugęs vaiko globėjas. Dalyviai dalyvavo savanoriškai ir naudojosi mobiliąja programėle, kurią kartu sukūrė Zoe Limited ir Londono karališkasis koledžas. Ligos trukmė ir simptomų paplitimas, jų trukmė ir našta buvo analizuojami vaikų, kuriems buvo nustatyti teigiami SARS-CoV-2 testai ir kuriems buvo galima nustatyti ligos trukmę – ji buvo vertinama bendrai ir jaunesnių (5–11 metų amžiaus) bei vyresnių (12–17 metų amžiaus) vaikų grupėse.
[...]
Vaikų, sergančių COVID-19, ligos trukmės mediana buvo 6 (3–11) dienos (žr. lentelę); liga buvo trumpesnė jaunesniems nei vyresniems vaikams (5 (2–9) vs 7 (3–12)) dienos.
[...]
Hospitalizuoti reikėjo 16 jaunesnių ir 21 vyresnių vaikų, sergančių C19.
[...]
Mūsų grupėje dėmesio sutrikimų, atminties sutrikimų ir nerimo atvejų nebuvo, o prastos nuotaikos ir dirglumo atvejai atitiko ankstesnius mokyklinio amžiaus šalies gyventojų duomenis. Mūsų duomenys nepatvirtina ankstesnių pranešimų apie silpnumą (fatigue) ir traukulius; taip pat nebuvo pranešta apie sunkius liekamuosius neurologinius simptomus.
[...]
Mūsų duomenys patvirtina, kad JK mokyklinio amžiaus vaikams C19 paprastai trunka trumpai ir sukelia mažai simptomų. Kai kuriems vaikams liga trunka ilgiau, ir mūsų gauti duomenys patvirtina jų patirtį; tačiau dauguma šių vaikų paprastai laikui bėgant pasveiksta.

Mūsų tyrime pateikiama labai svarbių duomenų, kuriais remiantis galima diskutuoti apie pandemijos poveikį šioje amžiaus grupėje ir pasekmes sveikatos priežiūros išteklių paskirstymui.“ [ČIA]

Šie rezultatai puikiai pagrindžia danų profesorės Christine Stabell Benn nuomonę šiuo klausimu, kuri sako: „Imunitetui naudinga, kad vaikai persirgtų Covid-19.“

„Covid-19 turi būti kuo greičiau pripažinta vaikų liga.“

Taip teigia Pietų Danijos universiteto Globalios sveikatos politikos profesorė ir ilgametė vakcinų tyrinėtoja prof. Christine Stabell Benn. Ji turi ilgametę patirtį, tiriant vakcinų naudą įvairioms gyventojų grupėms [ČIA] ir dėl įvairių priežasčių nemano, kad turėtume pradėti skiepyti vaikus, jaunesnius nei 16 metų.

„Vertindami kiekvieną vaiką atskirai, mes, Sveikatos priežiūros tarnyba, tradiciškai neįvedame vakcinų vaikams, nebent nuo tam tikro sunkumo ligų. Laimei, Covid-19 yra labai lengva liga vaikams ir daugumai ji yra besimptomė, – sako ji ir tęsia: – Tuomet nesilaikome svarbiausio vaikų skiepijimo kriterijaus, t. y. kad liga būtų tam tikro sunkumo. Dar yra antrasis kriterijus – taip pat labai svarbus Sveikatos priežiūros tarnybai. Turi būti aiškiai dokumentais pagrįsta vakcinos nauda ir rizika. Deja, su Covid-19 vakcinomis šiuo metu dar nesame tokioje situacijoje“, – sako profesorė.

Todėl ji nemano, kad yra gerai, kad Europos vaistų agentūra (EMA) davė leidimą skiepyti 12–15 metų vaikus „Pfizer“ vakcina. Danijoje vaikai skiepijami nuo 16 metų, bet ji to taip pat nerekomenduoja.

Ji taip teigia nurodydama, kad „The New England Journal“ žurnale paskelbtame „Pfizer“ tyrime devintojo puslapio lentelėje matome, kad vakcina turėjo rimtų šalutinių poveikių tris kartus daugiau paskiepytų 12–15 metų amžiaus vaikų grupėje, palyginti su kontroline grupe, kuri vakcinos negavo.

Be to, yra ir trečias faktorius, kad vaikai įgyja geresnį imunitetą susirgę natūralia liga, nei pasiskiepiję nuo šios ligos: Covid-19 vakcinose yra tik dalis viruso, vadinamojo spyglio baltymo, gamybos programavimo medžiaga. Taip susiformuoja antikūnai ir imunitetas spyglio baltymui, tačiau 80% viruso yra ne iš spyglio baltymo. Kai natūraliai užsikrečiama visu virusu, susidaro antikūnų prieš visą virusą.

Skiepijant įgyjamas tik 20% viruso imunitetas, o jį įgyjant natūraliu būdu – 100% imunitetas.

„Žinome, kad virusams, su kuriais susiduriame būdami vaikai ir jaunuoliai, susiformuoja platus imunitetas. Todėl tuomet, kai mes su juo susiduriame vėlesniame gyvenimo etape, mūsų imuninė sistema į jį reaguoja stipriau ir mes nesusergame rimta liga, o tik peršąlame. Norėčiau, kad koronos liga kuo greičiau taptų vaikų liga. Tai darome leisdami vaikams natūraliai užsikrėsti; taip pat tai darome, kai bendruomenėje cirkuliuoja tam tikras viruso lygis. Taigi retkarčiais reikia sustiprinti savo imuninę sistemą, nes tada, manau, ši liga mūsų daugiau nebevargins“, – sako Christine Stabell Benn, kuri taip pat teigia, kad nereikėtų skiepyti visų gyventojų, nes, jos nuomone, gerai, kad aplinkui sklando tam tikras viruso kiekis, dėl kurio sveikieji natūraliai įgyja patvarų imunitetą.“[3]“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2021-08-20 14:43

isvada paprasta-zmogui ,ypac vaikams jokia epidemija ar fors Mazoras.Paziurekite n metu atgal kiek tokiu sirgo?Ir jus neatrasite to piesiamo baubo.O vyresnio amziaus zmogus mirsta nuo slogos uzsikretes.Beje kiek turiu garbes stebeti,mirusiam panasiai ,kaip siandiena covida buvo nustatomas plauciu uzdegimas/Cia galetu specialistas pakomentuoti,triperio ir sifilio specialistu,neziurint mokslinio laipsnio nekomentuoti,tie laipsniai kainavo Steponaviciaus laikais tiek kiek grybu kasykas(lepsiuku).

Life Site News       2021-08-20 12:22

Prisijunkite prie miesto rotušės konferencijos su „The Truth for Health Foundation“ fondu „Stop the Shot “
Klausykitės daktaro Peterio McCullough, advokato Thomaso Renzo, daktaro Michaelo Yeadono, sesers Deidre Byrne, daktaro Elizabeth Lee Vliet, daktaro Jose Trasancos ir kitų žinomų gydytojų, mokslininkų, advokatų ir religinių lyderių, kurie aptars svarbią informaciją apie COVID, klinikinius tyrimus ir kt.
Štai trumpai šio internetinio susitikimo temos:
informaciją apie VAERS, nepageidaujamus įvykius, mirtis ir sužalojimus. Šiame pristatyme taip pat bus atnaujinta nutekinta info iš CDC, kad po COVID skiepo mirė virš 45 000, nors VAERS pranešė tik apie 11 000.
Anksčiau neatskleisti duomenys, gauti iš farmakologinių klinikinių tyrimų ir vėlesnių papildomų tyrimų apie COVID , rodo rimtą ir ilgalaikį poveikį vyrų ir moterų vaisingumui.
Naujienos apie tarptautinius medicinos tyrimus, susijusius su tikruoju imunitetu nuo vakcinos, apie tai, apie ką visuomenei pranešė žiniasklaida.
Naujausia informacija apie tarptautinius ieškinius, susijusias su naujausiomis COVID naujienomis.
https://www.lifesitenews.com/conference-stop-the-shot/

ah1       2021-08-20 9:47

Antikonstituciniams medicininiams eksperimentams su vaikais “Ne”.

ah1       2021-08-20 9:22

vakcinų nuo karonbaubio nėra. Yra oficialiai eksperimentinis produktas na o leisti eksperimentus su vaikais gali tik gėjai bevaikiai ir bevaikės -  šimonytės, armonaitės, grybauskaites, merkelaitės visokiausios.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.