Partijos, Nevyriausybinės organizacijos

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 8 d. 20:55

42     

    

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Ar Lietuvos Šeimų Sąjūdis jau tapo Kremliaus propagandos įrankiu skleidžiant taip geidžiamą Putino idėją nedelsiant sudaryti paliaubų sutartį, kuri darosi gyvybiškai svarbi Rusijai karo sėkmės svarstyklėms pamažu pradedant svirti Ukrainos naudai?!

Klausimas yra labai rimtas, nes patriotiškiems Lietuvos žmonėms, kurie vis dar deda viltis į LŠS, būtinas visiškas aiškumas, kaip yra iš tiesų.

O klausiu todėl, kad LŠS Tarybos nario, vieno iš pagrindinių LŠS veidų vadovaujamame Infa.lt portale, kuris taip pat faktiškai yra ir pagrindinis sambūrio žinių komunikavimo portalas, paskelbtas svečio (labai patogu juo būti Kremliaus agentui, sumokant solidžią sumą leidiniui) nuomonės iš New York Times (NYT) vertimas. Straipsnyje iš esmės pažodžiui atkartojami Rusijos įtakos agentų Vakaruose skleidžiami argumentai, kodėl būtina spausti Ukrainą nedelsiant stabdyti karinius veiksmus ir pradėti derybas dėl paliaubų ir galiausiai dėl „kompromisais“ pagrįstos taikos.

Reikalo esmės nekeičia, kad teksto vertimu ir paskelbimu rūpinosi labai artimas V. Uspaskichui asmuo. Kiek ir kaip teksto vertėja Jolanta Blažytė yra susijusi su infa.lt ir A. Dauniu, nėra tiek svarbu. Svarbiausia yra teksto esmė. O ji labai akivaizdi – būtina kuo skubiau stabdyti ginklų tiekimą Ukrainai ir priversti ją sėsti prie derybų stalo su Rusija.

Puikiai žinome, kad vienintelė išeitis iš tiesų sustabdyti Rusiją ir pakirsti jos karinę galią ilguoju ar bent vidutiniu laikotarpiu yra pabaigti mūšio lauke triuškinti išsekintą, daug gyvosios jėgos bei moderniausios karinės technikos praradusią agresorių kariauną ir išvyti ją iš užgrobtų Ukrainos teritorijų. Bet kokie svaičiojimai apie Rusijos neva turimus kone begalinius karinius resursus yra niekuo nepagrįstas Kremliaus propagandos atkartojimas.


Bet kokios paliaubos ir derybos susiklosčiusiomis aplinkybėmis reikštų tik tai, kad žlugus V. Putino planui vienu ypu užgrobti visą Ukrainą, ši būtų draskoma gabalais, po laikinų pauzių metodiškai kartojamais antpuoliais atplėšiant vis naujas teritorijas. O žvelgiant plačiau, paliaubos suteiktų reikalingą atokvėpį Rusijai atkurti jos aplamdytą karo mašiną, o Ukrainos teritorinės nuolaidos anksčiau ar vėliau baigtųsi tuo, kad būtų praryta ne tik ši valstybė, bet ir ateitų eilė būti užpultoms Lenkijai, taip pat Baltijos ir Vidurio Europos šalims.

Jokių kompromisų čia negali būti, nes vienokia ar kitokia karo Ukrainoje atomazga yra ne tik Ukrainos, bet ir Lietuvos sunaikinimo arba išgyvenimo klausimas.

Kadangi infa.lt tapo Kremliaus propagandos ruporu, skleidžiančiu Lietuvos valstybei mirtinai pavojingas idėjas, LŠS atėjo laikas apsispręsti: ar jis pritaria Lietuvai atvirai priešiškai savo tarybos nario pozicijai, ar skubiai pašalina A. Daunį iš tarybos bei atsiriboja nuo infa.lt portalo?

Apsimetinėti, kad nieko ypatingo neįvyko, būtų nerimta ir negarbinga. Tyla reikštų pritarimą kremlinei A. Daunio skleidžiamai propogandai ir turėtų būti vertinama kaip LŠS vis dar tikinčių žmonių mulkinimas.

Nuoroda į tekstą infa.lt: https://infa.lt/75779/jolanta-blazyte-kol-dar-nevelu/

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2022-08-11 7:41

Aisku viena:
Kremliu butina spausti kol jam ismatos neprades pro ausis sunktis. Ir kol Kijevo rusenai turi ryzto kautis su Maskovijos ulusu jie turi buti aprupinti viskuo butinu.
Nes geriau uz vezinio auglio pasalinima moket pinigais, negu krauju.

stasys        2022-08-10 14:48

Romas 2022-08-10 6:37 .. jei pateiksite vsd pažyma jog esate ne trolis , gal tada ir atsirastu motyvas svarstyti tamstos mestus kaltinimus NS,  o iki to laiko užsidėkite ant rankovės raudona raišti ‘draugovininkas’ .

Veleris       2022-08-10 13:39

ОТХОДНАЯ ПО ЧУБАЙСУ: ИТОГ ПУТИ - #Веллер 09 08 2022
https://www.youtube.com/watch?v=H4gIaovrmyk&ab;_channel=МихаилВеллер

Gedas       2022-08-10 6:53

Negaliu suprasti Almanto ko jam nepatiko infa lt tai portalas kuris gali spausdinti ka nori ir skaitytojas pasirenka savo galva geras straipsnis ar ne.Siaip ar taip tai vadinasi demokratija, o Daunys tai priziuri.Man asmeniskai tas straipsnis nepatiko, bet man net i galva nesove tuo kaltinti visa seimu marsa.Ns darosi tokie patys kaip Lasbergiu gauja kas ne uz juos tie priesai.Protas sako reikia rimtos diskusijos o ne kaltinimu jai ns galvoja kad tuo padides rinkeju skaicius tai dar viena kvailyste kuria daro ns.

Romas       2022-08-10 6:37

Negi dar kas nematot kad NS yra tok politinių pašlemėkų gauja, kuri turi vienintelį tikslą pulti ir graužti bet kokias opozicines jėgas, pavojingas konservans. Tai konservų satelitas, o eiliniai nariai yra užzombinti

to Tomas J       2022-08-10 1:09

Pritariu, ir aš į tai atkreipiau dėmesį jau prieš kurį laiką, pasirodė įtartina
ir keista, kam taip įsislaptinti? Čia panašiai kaip ir tie, kurie save 75-iems metams įslaptino.

stasys        2022-08-9 21:41

Gal kokiu momentu dar rasite laiko išmokti skaityti tokius kritinius str. iki galo ?  TomasJ ieško tai ko autorius str. nėra teigęs o pateikęs kaip išvada - apibendrinimą minimo užsakyto ‘New York Times’ vertimo ir publikuoto infa.lt , nestebina ir tai kad atsiranda TomuiJ ir pritariančiu aplamai neskaičiusių str. teksto , bet užtai labai pasipiktinusiu tokia kritika LŠS . Pabambėsite mieli ponai Tiesose ir praeis . Naujos Tiesos.lt gavo ne tik forma bet ir konkretu turinį, kuriame nebeliko kai kuriu asmenų iš LŠS ir ju publikuotu čia seniau nesąmonių . Bukite atidesnis Tomai J .

Atsiprašau       2022-08-9 18:40

pokalbis su I. Ponomariovu smile

Reikia visiškai       2022-08-9 18:40

pritarti gerb. Tomo J. nuomonei - nežinia kokiu būdu šis buvęs populiarus ir skaitomas portalas perėjo į niekšiškas rankas, ką įrodo ir šis purvinas straipsnis. Kodėl užsimota prieš Lietuvos šeimų sąjūdį? Matyt, todėl, kad jis pirmasis išjudino Lietuvą, tam pakako ir nedidelės idėjos. Tuo tarpu Radžvilo tipo filosofai savo paistalais nepasiekė nieko. Taip, šeimų sąjūdis daug ką nuvylė savo nuosaikumu, bet tai juk tik pradžia. Iš to sąjūdžio anksčiau ar vėliau šis tas išeis, o iš tokių stankūnų neišeis nieko. Nes jeigu kas ilgisi putino ir putinizmo, tai tik tokie, kaip jis ir jo “mokytojai”. Tas kelias nevertas nė šiukšlės, nes šiukšlei reikia bent vienintelį kartą parodyti šiek tiek dėmesio, nuvežti į šiukšlyną. Portalas ir jo redaktoriai jau neverti nė to.

habilitâs        2022-08-9 18:09

Klausimas tikrai labai rimtas ir ne tik patriotams, bet visiško aiškumo niekada nebuvo ir nebus, nes visos informacijos mums niekas neatskleis. Kaip ir „špygų“ kaišiojimas vienas kitam nieko neduos, nes visa tai skaldo, o ne vienija, ko valdantiesiems ir reikia. 

O šio straipsnio kontekste siūlau paklausyti D. Gordono ir buvusio Dūmos deputato J. Kovalčiuko pokalbio, ilgas (41 min.), bet vertas sugaišto laiko, ypač nuo 34,20 min. Na, o mėgstantiems pikantišką informaciją, nuo 14,05 min.

https://youtu.be/dIhmQ_rgi0A

Del NS vertinimo       2022-08-9 16:19

visiskai pritariu Tomui.Tokia nieksiska veikla daug pasako.‘Tiesose’jie veikia ne maziau nieksingai.Istrina normalu komenta,jei jis pries NS.jOKS CIA NE SUSIVIENYJIMAS.tAI SUSISKALDYMAS.pALAIKAU MARSISTUS.

Susilėkštutino       2022-08-9 15:54

Kai pamatau parašyta Putinas, tai suprantu, kad autoriai jau išsisėmė. Putinas tapo visų idiotų paskutine priebėga.

to geda       2022-08-9 15:44

Opozicinės jėgos yra valdančiųjų agentėliai, pjudantys lietuvaičius tarpusavyje ir ruošiantys dirvą okupantui.

T0mas J.       2022-08-9 15:19

Šio tinklapio apačioje paskutinė eilutė:
“© 2012 tiesos.lt Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.”
- kiek pamenu, maždaug prieš 10 metų ir pamačiau pirmąkart šį tinklapį.
Dabar portalas https://rekvizitai.vz.lt/imone/tiesos_lt/ pateikia informaciją, kad egzistuoja tokia įmonė
Asociacija Tiesos.lt
Įregistruota tik PERNAI - 2021.11.30 adresu: Vilnius, Vydūno g. 12-23
asociacijos pirmininkė Ramutė Bingelienė, telefonas +37061573934, įmonės kodas 305946178
Nurodoma, kad įmonės tinklapis yra štai toks: https://tiesoslt.com/
Tinklapis aišku neveikia.
Paaiškinkite kas žinot, kaip tiesos.lt tinklapis pakeitė savininką ir kodėl neveikia tinklapyje esanti nuoroda “REDAKCIJA”? Kam slėpti informaciją, jei viskas įvyko švariai, skaidriai ir teisėtai?
Neaiškumai visada gimdo įtarimus.

T0mas J.       2022-08-9 13:54

Negaliu Stankūno rašinio kitaip kaip TRYDA pavadinti.
New York Times straipsnyje nerašoma, jog “BŪTINA SPAUSTI UKRAINĄ NEDELSIANT STABDYTI KARINIUS VEIKSMUS” - to ten tiesiog nėra! Stankūnas meluoja.
O jeigu net ir būtų - nėra jokio reikalo versti siaubu tą faktą, jog silpnas ir mažai skaitomas LT portalas persispausdino garsaus USA portalo anoniminį straipsnį.
INFA lt nėra LŠS nuosavybė.
LŠS neatsako už Tarybos nario įsteigtos žiniasklaidos darbą.
Nepadarytas joks nusikaltimas, nebent… Stankūno melą laikysim nusikaltimu.
Noriu skaitytojus nuraminti: Lietuvos Šeimų Sąjūdis netapo Kremliaus propagandos įrankiu, atvirkščiai - LŠS pasmerkė Kremliaus veiksmus pačią pirmą karo prieš Ukrainą dieną.
Nacionalinio Susivienijimo aktyvistų išpuoliai, šmeižtai prieš LŠS daro meškos paslaugą pačiai Radžvilo vadovaujamai partijai, kuri ima atrodyti nesimpatiška, intrigomis užsiimanti ir labai tikėtina kad dėl to daug žmonių nusisuks nuo NS.
Kviečiu žmones dažniau skaityti INFA portalą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-08-9 13:36

(teksto autorei, -iui su nr 2022-08-9 13:14)
Nėra nei vienos partijos dirbančios ar galinčios dirbti Tautos bei Lietuvos naudai. Nėra, nes (NS partijai bei) visoms yra tinkama neišjungtųjų komunistpalaikių sukurta bei iki šiol palaikoma dabar esančioji konclagerinė sistema, panašėjanti į pragaro sistemą.
_________________________________________________
Dėl Tautos išlikimo ir amžino gyvavimo, ieškomas Tautos vado vertas vyras, kad sukurti tikrą politinę partiją: Tautos bei Lietuvos naudai d_i_r_b_a_n_č_i_ą; su daugiau nei milijono gyventojų simpatijomis stiprią tvirtą.

Gedai       2022-08-9 13:29

..jo,ten toks tulas lekstutis.Rusofilas,sakes,kad,padumajes,ruskiai lietuvius issiunte sibiran prasivedinti.Mano senelis ‘vedinosi’ iki galo.Lekstutis apgailetinas sudzius,kuriam kitus normalius zmones isterlint vienas malonumas.Da su tokiu pasiskonejimu jis ta daro…Menkysta ir kacapofilas…Fui,kaka.Vedaras.

geda       2022-08-9 13:14

Vietoje to, kad opozicinės jėgos vienytųsi, pjaunasi, dergia vieni kitus. Kažkoks “būkim vieningi” apdergė R.Janutienę, K.Skrebį, I.Vėgėlę, Naisių festivalį. Šio straipsnio autorius kaltina Šeimų sąjūdį, prorusiškumu. Mažosios partijos neranda bendros kalbos ir nepatenka į Seimą ir t.t ir pan.

T0mas J.       2022-08-9 12:22

Tinklapio viršuje yra mygtukas REDAKCIJA. Nuoroda neatsidaro.
Nenormalu.
Kam slėpti nuo skaitytojų, kas ta “redakcija”?

stasys       2022-08-9 9:49

Vai keke .. anam tik karvės šuda .

Vai mekeke       2022-08-9 8:53

...kai man skauda sanarius,as pasitepu kaulazoliu tepalu…

Partijos naris nuo 1974m BC       2022-08-9 8:45

pakaliecytas 5 skiepais,meldzia 6jo,kad jam galutinai atimtu razumeli.Nors jo ir neturejo niekada niekada.

jieti       2022-08-9 8:39

pademonstravai istorijos zinias,nors ir penktokas tiek graibosi,tai dabar lauk savo mylimu kacapuasu atomines saules,tuoj jie tau atseikes ir tavaja dali,nerezignuok taip labai..

Partijos naris nuo 1971m. (5 skiepai)       2022-08-9 8:37

Jokiu paleubu anti antivsiorams xoxolams. Laikas baikt su situo bardaku po pavadinimu evropa. RUSSU tankai sustos tik prie lamanso.
Stebiuosi RUSSU kntribe. Senei reike buva ant sostiniu mest atomines bonbas.
Dekokim kad pagaili musu.

 

Prašalietis       2022-08-9 8:20

Juokinga yra skaityti pseudo tautinių “patriotų, nacionalistų” pseudo elito su pseudo aukštuomene vietiniams neišsivaikščiojusiems pakankamai “vakarietiškai pacivilizuotiems” indėnams dėstomas “tiesas”, kurias ši “intelektualinė tautinių” kolaborantų publika mato, vietinius liaudies priešus velkant į saulės šviesą, tik atitinkamo istorinio periodo teritorijoje “šviečiančios saulės” šviesoje (Žečpospolitos, caro Rusijos, po 1918-Vokietijos, 1941-1944 Hitlerio, 1945- 1990 metų švietė Kremliaus saulės šviesa, nuo 1990 metų iki šiandiena šviečia Vašingtoninio pindostano saulė ir Briuselio Mėnulis). Kokia šviečia saulė - tokia turi būti ir “tiesa” visuose indėnams kylančiuose klausimuose ir atsakymuose…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-08-9 6:52

- Pagaliau nors vienas Almantas Stankūnas pamatė Lietuvos priešą Arvydą Daunį. Pagaliau.
- Arvydas Daunys save laiko (net ne lietuviu, o) sarmatu ir tai viešai rašo savo svetainėje.
- Prieš keliolika metų, Tautai Lietuvai buvo brukamas ruskiam naudingas sarmatų projektas, kai Arvydas Daunys buvo vienas iš propagandistų.
- Arvydui Dauniui dera tremtis iš Lietuvos su pilietybės panaikinimu.

stasys        2022-08-9 6:19

LŠS turi iš kažkur semtis idėjų ir finansavimo savo darbui . Jei dar retkarčiais čia užklystą kokia ‘asmenybė’ tikinti jog visa tai daroma vadovaujantis tik moralinėmis vertybėmis , tokiu būna tik vienetai . Didžioji gi dauguma gina savo įsitykinimus , kurie būna gana įvairus . Mokėjimas apjungti tuos skirtingus žmonių įsitikinimus , nenukapojant galvas ir yra sėkmės raktas partijai . Karas Ukrainoje poliarizavo didžiąja dalį Lietuvos opozicijos ir parodė kokia jį skirtinga savo įsitykinimais.  A. Daunio skleidžiamos kalbos gali pritraukti tik tuos žmones kurie ras jo kalbose tai kas jų lūkesčiuose . Čia apačioje purkštauja ‘Vaime’ apie būtinas paliaubas Ukrainoje , o juk į ta klausimą gali atsakyti tik patys ukrainiečiai ir ne kas daugiau ..tipiškas ‘garliavinis’ , viskas svetimomis rankomis .

Vai me       2022-08-9 4:23

Aciu, kad rūpiniesi mano sveikata. Su galva viskas gerai, kojas labai skauda, todėl mazai tegaliu dirbti. Jeigu ne lietuviško pilstymo D.Bondai,butu visai liūdna. Beje, pavadindamas mane vaikeliu parodei, kad esi ismustas iš vėžių.

Vai mekeke       2022-08-9 3:12

vaikeli,pasirupink savo sveikata..Gal mityba netinkama,gal kokia opa turi…Bet greiciausia kazkas su galva…

Vai me       2022-08-9 2:57

Autorius, greičiausiai   lenkų agentas. Ukrainai mirtinai reikalingos paliaubos, bent trumpalaikės, kitaip galas. Lenkai tuo nesuinteresuoti, jiems reikalingas Lvovas. Beje ruskiams paliaubos irgi nereikalingos. Taigi, mokykitės, kaip reikia dirbti. Tikras jezuitas.

Ayn Rand       2022-08-8 23:59

Gaila, kad Blažytė taip krito. Gal netrukus ir Guardian pradės cituoti. Išties keista, kad lyg ir protingų žmonių aplinkoje vata kaupiasi (pažiūrėkit Furmanavičiaus TM kanalo vartotojus aktyvius kaip pvz…). Akivaizdus pavyzdys kaip kiekvienas esame ribotas.

Infa.lt - objektyviausias lietuviškas portalas       2022-08-8 23:44

O straipsnio autorius - bukas klišininkas, neturintis argumentų, tik bukas ir kvailas klišes.

et,        2022-08-8 22:55

paliaubos tik sutrukdytų okrainos padalijimą.

Egidijus       2022-08-8 22:37

NS ritimasis nuožulniąja plokštuma į makaraitytės lygmenį puolant savus. Sveikinimai atvykus į savo partijos savanoriškas laidotuves. Linkėjimai ir audringi plojimai nuo landsbergių.

> darosi aišku        2022-08-8 22:30

geriau vėliau negu niekad. Slava.

darosi aišku       2022-08-8 22:27

N S -tai konservatorių trojos arklys.

slava       2022-08-8 22:23

jokių kompromisų. Slava Zelenskiui. Prisijungs referendumu oblostis Zaporožija. Prie RF.
“Украинский фронт - Запорожье в РОДНУЮ ГАВАНЬ! 8 августа 2022”
https://youtu.be/A4-Thb_884M
Запорожье...
https://youtu.be/6HL7cbLF3YQ

Dipsis       2022-08-8 22:01

Nesupratau šio rašinėlio prasmės. Kam jis reikalingas. Kokie čia kovos būdai taikomi?

Optv       2022-08-8 21:41

kartoja tą patį?

kaput       2022-08-8 21:34

slavai.Da zdravstvujiet priezidient lianzbiergis,ura…

slava       2022-08-8 21:19

jokių derybų. Sakė kad aras iki paskutinio ukrainiečio - slava xerojam, slava xazarijai, slava rados žydams, slava žydui prezidentui Zelenskiui

Matau vien begalini       2022-08-8 21:17

nora kenkti ir skaldyti LSS.tOKS PAT l.dIENOJ IR rADZVILO STR.Palaikau marsistus,NS nebetikiu,jie apsimeteliai ir kenkejai.Zmoniu palaikymo neturi,pranese,busia vieni.Toks ir ‘susivienyjimas’.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.