Demokratija ir valdymas, Nevyriausybinės organizacijos

Almantas Stankūnas. Reikia atsirinkti iš kalbančių apie prigimtinę šeimą tuos, kurie stumia Lietuvą į mirtiną pavojų

Tiesos.lt redakcija   2022 m. vasario 28 d. 11:54

8     

    

Almantas Stankūnas. Reikia atsirinkti iš kalbančių apie prigimtinę šeimą tuos, kurie stumia Lietuvą į mirtiną pavojų

Almantas Stankūnas, partijos Nacionalinis susivienijimas valdybos narys

Karas Ukrainoje yra siaubingas. Kartu jis yra rimtas išbandymas mums čia Lietuvoje, kad susivoktume kas iš tiesų yra kas, kad atskirtume žmones, kuriems pirmiausia rūpi Lietuvos nepriklausomybė ir kurie visa širdimi trokšta, kad ir kitos šalys būtų laisvos ir nepriklausomos. Ypač ši nuostata yra svarbi jeigu kalba eina apie Ukrainą, kuri kartu su Lenkija ir dar keliomis Vidurio Europos šalimis gali suformuoti rimtą geopolitinį bloką suteikiantį politinę alternatyvą tarp kruvino rusiškojo imperializmo ir destrukcinio neokomunizmo atslenkančio iš Vakarų.

Sekantis panašus išbandymas mums jau būtų Lietuvos užpuolimas, kai, kaip pokaryje, galutinai krito kaukės ir pamatėme tikruosius savo didvyrius ir niekšus išdavikus. Neduok Dieve dar vieno tokio. Tačiau, kad jo nebūtų labai daug priklauso nuo to ar sugebėsime išlaikyti pirmąjį išbandymą, pirmąjį egzaminą dėl Ukrainos.

Viktoras Jašinskas, aktyvus Lietuvos šeimų sąjūdžio dalyvis, galima sakyti vienas iš jo ideologų, savo įraše Facebook tinkle yra rašo:
„Tai ne Rusijos ir Ukrainos konfliktas. Tai pasaulio stambiųjų galių, ne valstybių, o transnacionalinių korporacijų kovos laukas už įtakos zonas, panaudojant žmonių emocijas, perteklinį nacionalizmą ir senas nuoskaudas.“

Tai p. Viktorai, gal ir Lietuvos kova už nepriklausomybę buvo tik kažkokių korporacijų kovos laukas, gal net nebuvo Tautos valios gyventi laisvoje ir klestinčioje valstybėje? Ar jums nacionalizmo Ukrainoje per daug? Tai gal norite daugiau globalizmo. Žinau vieną pagal p. K. Švabą „Great Reset“. O jūs kokį turite omenyje? Gal „šlovingosios“ Rusijos imperijos sudėtyje?

Toliau jis rašo:
„Supraskite, kad šiame kare nebus nugalėtojų! Tai atves į dar didesnį paprastų žmonių susiskaldymą. Primityvus vertinimas ir vieno priešo įvardinimas yra didžiausia bėda. Sunku analizuoti ir suprasti, todėl instinktyviai pasirenkama viena pusė ir niekinama kita.“

Ką reiškia nebus nugalėtojų jeigu jau akivaizdu, kas gręsią Ukrainai jeigu ji bus Rusijos okupuota ir tenai vyks tai kas vyksta kitose okupuotose Ukrainos dalyse? Jūs braukiate per Ukrainos Tautos laisvę ir troškimą tvarkytis savo valstybėje taip, kaip tai daro pavyzdžiui Lenkija ir sakote, kad nėra didelio skirtumo jeigu Ukraina bus marionetinės Rusijos vyriausybės valdoma teritorija?

Oi kaip ploja Putino pakalikai tokiems įrašams kaip šis p. Viktorai. Ir jiems viskas tinka su jūsų veikimu ginant prigimtinę šeimą. Tik ką darysime su ta šeima, kai Lietuvoje po galimos Rusijos okupacijos (o juk akivaizdu, kad jeigu kris Ukraina toliau seks agresija prieš Baltijos valstybes), siautės kriminaliniai nusikaltėliai ir turėsime Moskovijos gubernatorių su savo orkų gaujomis?

Dabar tampa akivaizdu, kodėl LŠS vadams nesinorėjo nuo pat pradžių pakloti ant stalo visos jų politinės platformos, nerūpėjo teisinga Lietuvos istorija, tiesos apie Lietuvos didvyrius apgynimas ir daugelis kitų Lietuvos valstybingumo stiprinimui svarbių dalykų – visa tai dėl ko niršta ir ką nori sunaikinti Rusijos propogandistai ir Putino saulės nešėjai – tarp kitko kartu su neokomunistiniais K. Schwabo globalistais.

Nelabai nustebau, kai paramą šiam Viktoro įrašui parodė kitas LŠS lyderis – Algimantas Rusteika. Tačiau stebiuosi dėl daugelio kitų, kurie irgi jam pritarė.

Tikiu, kad daugelis LŠS renginiuose dalyvavusių žmonių yra nuostabūs Lietuvos patriotai, kurie didvyriškai gins Tėvynę pavojaus akimirką ir nenubėgs Putino sidabrinių. Tik kviečiu juos kuo greičiau atsirinkti iš visų gražiai ir teisingai kalbančių apie prigimtinę šeimą tuos, kurie kitoje vietoje stumia Lietuvą į mirtiną pavojų ir tuos, kurie nuosekliai kovoja už vis tvirtesnį Lietuvos nacionalinį saugumą ir Tautos teisę pačiai pasirinkti kokioje Lietuvoje ji norės gyventi.

Nuoroda į p. Jašinsko įrašą: https://www.facebook.com/stratusbs.fransizes/posts/5363852010314383

 

 

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

gaila       2022-03-1 12:43

Karo Europoje fone pretenduojantis į vienintelę teisingą nuomonę NS viešai puola Šeimų sąjūdį, vietoje to, kad visos opozicinės jėgos vienytųsi. Tai kuris čia neteisus?

Rimas       2022-03-1 7:58

Primityvus gaudymas “ant žodžio” puikiai suprantat, ką oponentas turėjo omeny ir gal būt netiksliai išsireškė ir nei vieno rimto argumento prieš. Vsisi suprato, o NS nesuprato??? Neisitikėjau iš NS tokio propagandinio demagoginio kratinio. Ir čia jau akivaizdu, kad ne LŠS slepė savo įdeologinę platformą, o NS grudriai prisidengusi gražiais šūkiais slepia savo konkretų Švabizmą. Skaldymas ir politinių dividendų auginimas šiuo metu vaidinant nepriklausomybės šalininkus, kai akivaizdu kiekvienam, kad nesavarankiška, o tai reiškia ir nenepriklausoma Užsienio politka privedė Baltarusiją prie susijungimo “de facto"su putiniška Rusija atrodo apgailėtinas. Asmeninės politinės naudos siekimas tokioj situacijoj yra vienareikšmiškai išdavikiškas ir demaskuoja tikrąjį NS opoziciškumą. Kaip čia taip mielieji NS vadukai jums išėjo iššauti bendrą salvę kartu su valdančiają sitstemine media. Faktas , kad jūsų reitingams tai nė kiek nepadės, o LŠS laikinai praras reitingo taškų, bet šitas valdomos opozicijos identifikacinis ženklas, kurį  tamstos atidengėt matysis visada

T0mas J.       2022-02-28 22:40

Ar feisbuke prie įrašų nėra datų? Kažkodėl prie pateikto Jašinsko įrašo datos nematau. Bet ne tai svarbiausia.
Autorius rašo: “juk akivaizdu, kad jeigu kris Ukraina toliau seks agresija prieš Baltijos valstybes” - nepritariu šiai minčiai, pasigedau ir argumentacijos. NATO niekas niekada nepuolė nuo pat įsikūrimo. Nematau tokios stiprios jėgos kuri išdrįstų ir šiuo laiku - gal kada nors ir atsiras, gal ir ne.
Svarbiausia - nepulti žmogaus dėl išsakytos nuomonės. Nes tada jau visai arti galas ŽODŽIO laisvei. Jei manai kad nuomonė pažeidžia įstatymą - pranešk teisėsaugai, bet nereikia savivaldžiauti.
Lietuva negyvena karo sąlygomis. Lietuva tik išgyvena laikus, kuomet valstybinė žiniasklaida, valstybiniai radijas ir televizija yra PRIEŠ žodžio laisvę ir nuomonių įvairovę. Valdžiai parsidavusiuose portaluose - ta pati padėtis: komentarai uždrausti, kad nebūtų išgirsta jokia nuomonė, alternatyvi valdančiųjų nuomonei.
Su tuo turime visi kartu kovoti, kovoti už žodžio laisvę ir kitas konstitucines teises.
Privalome palaikyti tą žiniasklaidą, kurie girdi ir skleidžia ĮVAIRIAS nuomones. Įstatymo ribose.
Lietuvos Šeimų Sąjūdis viešai internete paskelbė pareiškimą vasario 24 d.: “Karas Europoje prasidėjo ir jis nepateisinamas jokiais argumentais, jokiais tikslais ir jokiais interesais. Išbandymų valandą esame su ukrainiečių tauta”.
Teisinga VIEŠA pozicija LŠS tinklapyje, su ja gali susipažinti visi pasaulio žmonės.

Al.       2022-02-28 18:28

NS gavo gerą progą užpulti silpnus ir neteisius opozicijos veikėjus. O Švabo sąmokslas jau atšauktas. Mūsų pseudopatriotai jame nedalyvauja ? Dar neseniai žviegę apie prievolę priimti sodomiją, dabar rėks ,,Šlovė Ukrainai”. Bet juk tautos ,,atgyveno” ? Mūsų pseudoliberalai ragina išplėsti anglų kalbos vartojimą. Vilnijoj - lenkų ir rusų. ,,X” raidę jau įteisinom, dabar turbūt bus susitelkta į ,,й” ?

,,kas gręsią Ukrainai ” - gresia.

kažkoks pritrauktas Stankūno pasisakymas       2022-02-28 18:19

vyksta karas, realus karas, ar kas nors ginčijasi? Žūsta žmonės, niokojama viskas, bet karas vyksta nuo 2014 metų, kai toks obama sakė, kad reikia suprasti Rusiją
per tą laiką paklotas antras šiaurės srautas, šokami tango ir kazačiokas su rusų valdovais, nuodijami ir žudomi vakaruose opozicionieriai, bet vakarai juk turi firštein politiką
Visi politologai pasisakė, kad politikos ir politologijos mokslas mirė ir buvo pakastas vasario 24 ankstų rytą....
ką tai reiškia?
Kodėl dabar, susitarus, kad po apgailėtinos olimpiados Kinijoje, kur visiems užmaukšlinti vergų (gladiatorių) burnos raiščiai, bus pradėtas konvencinis karas, tam buvo ruoštasi mažiausiai mėnesį.. kai Bidenas pasakė, kad Nato negins Ukrainos…
Yra kas tariasi suprantąs, kas čia vyksta? Stankūnas? Supranta? Maloniai prašom supažindinti su informacijos šaltiniais

Vilnietis       2022-02-28 17:47

Šituo įrašu NS tik patvirtino kad jų niekada niekas nerinks. Išsigimėliai ir idiotai kurie bando tokiais būdais gauti taškų, o tas almantas stankūnas tai vienas iš pagrindinių NS duobkasių su savo pezalais.

Na na ir kaip jie ten stumia?       2022-02-28 12:24

Paprastai visiškai viskas aišku tik kvailiams. Padėtis labai subtili ir jos vaisiai neaiškūs. Kad vėliau netektų užmiršinėti, ką sakėme. Kyla labai didelis noras išsisakyti, bet kaip besakytum iškyla prieštaravimai ir savo įsitikinimų pervertinimas. Todėl visiems linkiu neužsirauti ant didesnių bėdų.

Arvydas       2022-02-28 12:14

Skaldyk ir valdyk. Senas, kaip ir žmonija principas. Ir vis tebeveikiantis :(

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.