Socialinė politika, Ekonominė politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 2 d. 20:19

18     

    

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

Tiesmukas Blogis, kuris atvirai žudo ir vagia nėra pats pavojingiausias, nes jis lengvai atpažįstamas ir su juo kovoti konsoliduojasi didžioji visuomenės dalis.

Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis.

Apie TEF (Davoso forumą), kurį galime drąsiai vadinti įtakingiausia Pasaulio organizacija, brėžiančia labai tikėtinas ateities perspektyvas, reikia spręsti ne pagal atskiras gražiai įpakuotas jų idėjas, bet pagal jų siūlymų visumą.

Ji puikiai išdėstyta TEF/K. Schwab programiniame dokumente „Great Reset“. Stebiuosi, kad šis dokumentas Lietuvoje vis dar nėra atidžiai išnagrinėtas ir įvertintas. Aš jį perskaičiau labai atidžiai. Kažin kiek dar Lietuvoje tai padarė?

Ir turbūt pirmas, o gal ir vienintelis Lietuvoje parašiau kol kas detaliausią to veikalo apžvalgą lietuvių k. (pradinį apžvalgos tekstą sutrumpinau per pusę, kad būtų įveikiamas didesnei skaitytojų daliai). Ją galima perskaityti čia.

Supratus šio dokumento visumą ir iš jos kylančius ilgalaikius TEF tikslus yra daug lengviau teisingai įvertinti ir atskirus šios organizacijos siūlymus.

Privačios nuosavybės siaurinimas, ypač tokios kuri yra kritinė žmogaus laisvei ir nepriklausomybei kaip būstas ir automobilis yra labai pavojinga tendencija, jeigu žaidimo taisykles nustato blogų kėslų turinti valdžia. Juk tapus nuomininkais, jūsų teisė nuomotis gali būti labai greitai apribota tarkim dėl socialiai netinkamo elgesio – pvz. pasisakymo prieš vienalytes šeimas/neomarksistinę LGBT ideologiją, nenoro mažinti sveiko ir vertingo maisto (pvz. jautiena) vartojimą ir t.t. Kad TEF (Davoso forumas) greičiausiai turi tokių blogų kėslų, išduoda jų programinis dokumentas ir jame neslepiamas žavėjimasis Kinija bei kartu jos socialinių kreditų sistema.

Todėl, net jeigu ir būtų racionalus pasiūlymas pereiti išimtinai prie nuomojamo transporto, jis turėtų būti kategoriškai atmestas.

Geriau pasvarsčius jų siūlymas nėra net racionalus. Jų argumentas yra, kad galima sumažinti gaminamų automobilių kiekį, nes jie bus intensyviau naudojami. Tačiau gaminamų automobilių kiekį lygiai taip sėkmingai galima sumažinti, jeigu jų tarnavimo laikas būtų ne 5 metai (kai kuriose šalyse automobiliai keičiami ir kas 2-3 metus) bet kaip anksčiau – 20 metų. Tuo atveju, nors naudojamų automobilių kiekis būtų didesnis, negu juos nuomojant, bet jų gamybos apimtys būtų gal net mažesnės.

Kritikams, kurie sakys, kad taip būtų atimta iš žmonių galimybė naudotis pažangiomis technologijomis automobiliuose, priminsiu, kad jų poreikis yra labai realityvus. Esminiai technologiniai šuoliai jau padaryti. Dabar diegiamos naujovės ir technologijos yra turtingų pažangos snobų garbinimo objektas o ne praktiškų, ribotus finansinius išteklius turinčių žmonių siekis, ypač jeigu jų prioritetas nėra vien fiziologinis/materialinis pasitenkinimas.

Tegu būna automobilių nuoma, skatinkime technologinių naujovių diegimą, tačiau leiskime rinktis ką ir kaip naudoti patiems piliečiams, vietoj bandymo V.I. Lenino/J. Stalino stiliumi priversti visus gyventi pagal naujojo komunizmo idealus.

Dėl to kaip yra sutrumpintas automobilių naudojimo laikas ir dėl to išaugo jų gamyba, iliustracija galėtų būti mano asmeninė patirtis.

Naudojau VW Passat pagamintą 2000. 2013 ne savo valia jo netekau ir todėl įsigijau 2010 m. naudotą VW Passat.

Man pilnai pakanka to automobilio funkcijų ir komforto ir galėčiau be problemų jį naudoti iki tarkim 2030 m. – t. y. jo tarnavimo laikas būtų 20 metų. Tačiau 2010 m. Passatas žiauriai rūdija, prasidėjo gilesnės problemos, nors variklis dar gali tarnauti ilgai. Tuo tarpu 2000 m Passatas, kurį karts nuo karto pamatau yra švarutėlis – nė vienos rūdelės, puikiai tarnauja ir didesnio remonto nereikalauja.

Taip esu skatinamas keisti automobilį ir prisidėti prie resursų eikvojimo ir CO2 generavimo, nors to visiškai nenoriu.

Čia apie TEF planus atimti individualius automobilius: http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/pasaulio-ekonomikos-forumas-kviecia-panaikinti-privacia-transporto-priemoni

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mike Adams       2022-08-4 11:57

Iškvietimas: 72 tautos viešai garbina šėtono stabus per televiziją liuciferio ritualą

Kiekvienai Vakarų vyriausybei vadovauja satanistai, ir dabar jie atvirai vykdo viešus ritualus, skirtus švęsti Liuciferio (laikiną) viešpatavimą Žemei.

Ikoninis vaizdas iš Didžiosios Britanijos Sandraugos žaidimų atidarymo liuciferio ritualo parodytas šios dienos straipsnyje. Atkreipkite dėmesį, kad ugnis ir dūmai reiškia „degantį pasaulį“, o Šėtono Baalo demono būtybė dabar švyti šviesa, centre, o tai rodo, kad Šėtonas valdo Žemę ir įsako pasaulio tautoms į karą.

Dar vienas tyro demonizmo ir liuciferiškojo blogio, kuris užvaldo mūsų pasaulį, demonstravimas, garsus šefas Gordonas Ramsay, išgarsėjęs „Pragaro virtuvėje“, išdidžiai išleido vaizdo įrašą, kuriame jis persekioja išsigandusius ėriukus ir pareiškia: „Aš einu. tave suvalgyti“ ir klausia: „Kuris pirmas į orkaitę?

Tada jis persekioja ėriukus į Golumą panašia laikysena, pasitelkdamas visą demonų, kurie, atrodo, turėjo jo kadaise buvusį žmogaus pavidalą, galią, šaukdamas: „Orkaitės laikas“ ir paskelbdamas: „Ym, yummy yum“.
0:00 Demonai
8:10 Nancy Pelosi
13:30 Baidenas
17:20 Demoniškas karas
43:05 Kinija prieš Pelosi
1:16:50 Finansų išsaugojimas
1:31:00 Dolerių parduotuvės

https://www.brighteon.com/43ac0987-d783-44c5-bcce-8c72f8264f56

kas mūsų laukia       2022-08-3 22:12
Žemių nusavinimo metas       2022-08-3 20:24

Trijų valstybių  megamiestas vietoj ūkininkų Nyderlanduose? Jis vadinsis pirmaujančia pasaulio supermiesto jėgaine, vartais į Europą ir ES sostinė – trijų valstybių supermiestas . Tikimasi, kad susietame megamiesto tinkle, besitęsiančiame Beniliukso šalyse ir dalyje Vokietijos, gyvens daugiau nei 45 mln.

Nyderlandų ūkininkų maištai, ambicingi investuotojų planai su WEF globalistais. Ar Olandijos vyriausybės nori atimti ūkininkų žemę?Laisvės aktyvistas Willemas Engel praneša apie tai, kas, jo manymu, yra tikroji Nyderlandų ūkininkų protestų priežastis. Jam aišku, kad tokie pokyčiai neapsiribos Nyderlandais. Nes prisidenginėti klimato apsauga,yra būdas visur patekti, ir bus raktas priverstiniam nusavinimui. Engel mano, kad Nyderlandų valdžios kova prieš ūkininkus neturi nieko bendra su oficialiu pasakojimu apie azoto ir amoniako emisijų mažinimą

Jis tvirtina, kad Nyderlandų vyriausybė nesiekia panaikinti maždaug trečdalio savo ūkių dėl aplinkosaugos priežasčių. Vietoj to, kalbama apie megamiesto, miesto – megapolio, kuriame gyvena apie 45 mln. gyventojų, statybą, besitęsiančią Vokietijoje ir Belgijoje.

Kad būtų galima įgyvendinti šį projektą, kuris planuojamas suderinus su „Darbotvarkės 2030“ tikslais, numatomi ir nusavinimai, – sakė jis.

Vadinamoji „azoto krizė“, sako Engel, yra išgalvota, grynai politinė problema. Žmonių gyvybėms negresia. Pasak jo, didžisusia rizika yra ta , kad kai kurie politikai nori pakeisti Olandijos kraštovaizdį.

Be to, didžiausią azoto emisiją sukelia ne žemės ūkis, o pramonė. Tačiau atsakingi asmenys to nesiekia suprasti.
Ir iš tiesų, Nyderlandų institucinių investuotojų grupė, vadovaujama Peterio Savelbergo iš Peter Savelberg en Partners, suvienijo jėgas, kad pristatytų Nyderlandus ir dalis Belgijos bei Vokietijos kaip vieną miestų tinklą, pavadintą Tristate City-trijų valstybių megamiestas.

Projekte, kurį remia Nyderlandų darbdavių organizacija VNO-NCW, teigiama, kad regione, kuriame gyventų iki 45 milijonų žmonių, būtų sukurti„tvarūs supermiesto galios namai”

Projekto rėmėjai yra nekilnojamojo turto vystytojai, pensijų fondai ir Utrechto ekonomikos valdyba. Organizacijos teigimu, Nyderlandų miestai yra per maži, kad galėtų konkuruoti „miestų mūšyje“, kuriame mega miestai varžosi dėl investicijų ir talentų.
Laikydami Nyderlandus kaip urbanizuotą delta, kurioje gyvena 17 milijonų gyventojų, projekto rėmėjai teigia, kad jis sukuria solidų žaidėją šiame „titanų mūšyje“. „Mūsų miesto rinkodara yra per daug susiskaidžiusi ir neefektyvi“, – rašoma projekto svetainėje.

„Praktiškai Nyderlandų miestai konkuruoja tarpusavyje užsienyje.“ Amsterdamo Metropool, Brainport Eindhoven, Twentestad, Ede Food Valley, Regio Groningen Assen ir Dairy Delta yra tik keletas pavadinimų, kuriuos Nyderlandų regionai naudoja reklamuodami save užsienyje.

Projekto rėmėjai teigia, kad Nyderlandai turi prisistatyti kaip vienas galingiausių ir tvariausių pasaulio miestų tinklas.

„Kalbama apie tai, kaip Olandijos įmonės prisistato tokioms įmonėms kaip „Apple“ ar didelėms Kinijos įmonėms“, – „Financieele Dagblad“ sakė „Prologis Benelux“ direktorius Bramas Verhoevenas. Amsterdamas, Roterdamas, Utrechtas ir Haga taip pat yra kito projekto, žinomo kaip „Holland Metropole“, dalis. Didieji keturi miestai prisistato kaip viena miesto zona su keturiais centrais, kurių kiekvienas turi savo specialybę.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.riotimesonline.com/brazil-news/modern-day-censorship/megalopolis-tristate-city-instead-of-farmers-in-netherlands/&ved=2ahUKEwixifHRo6v5AhXJN8AKHZ5XDmwQFnoECAMQAQ&usg=AOvVaw3mP8js-IGkJtJgHDQnSZme

Paslaptingas stebėtojas       2022-08-3 19:26

Googlas norėjo kanadiečiams vienoje Toronto miesto dalyje pastatyti, įrengti “išmanųjį miestą”,išmanią žmones nuolat sekančią laboratoriją,bet gyventojai likus metams iki susitarimo dėl išmaniojo miesto statybų vienoje Toronto miesto dalyje tarp „Sidewalk Labs“ („Google“ dukterinės įmonės) ir Toronto miesto valdžios ,išmaniojo miesto projektas buvo nutrauktas,dėl gyventojų nepasitenkinimo. „Sidewalk“ įsivaizdavo, kaip atrodytų jų prižiūrimas išmanusis miestas,miestai.Jie suformulavo savo įkūrimo viziją į 437 puslapių geltoną knygą, kurioje buvo aprašyta, kaip gyventojai bus apdovanoti, iš dalies atsižvelgiant į tai, kiek duomenų jie norės pasidalinti. Jie siūlo miestams suteikti jiems(googlui) teisę apmokestinti gyventojus ir kurti bei kontroliuoti viešąsias paslaugas, tokias kaip mokyklos ir tranzitas. Jie(google)netgi pasiūlė, kad Sidewalk turėtų savo policijos valdžią ir alternatyvų požiūrį į gyventojų įkalinimą. Nors jų išmaniojo miesto Toronte vizija nesiekia taip toli, bet ateities išmaniųjų miestų vizijos pagrindas yra svarbus. Mes(gyventojai) kovojome prieš Toronte technologinių bandymų sistemos sukūrimą gaminiams, skirtiems duomenims panaudoti ir stebėti arba galiausiai paveikti žmogaus elgesį, perkeliant internetinį stebėjimo kapitalizmo modelį iš mūsų kompiuterių į mūsų miesto gatves. Tai, kas vyksta Toronte, yra ledkalnio viršūnė, kai kalbama apie privatumo teisių eroziją projektuose, kuriuose galimybė stebėti, skaičiuoti, rūšiuoti ir sekti žmones pristatoma kaip savybė, o ne trūkumas. Bet ar tai tikrai “protinga”?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://ccla.org/major-cases-and-reports/torontos-smart-city/&ved=2ahUKEwjJ0tz4lav5AhURTcAKHUd6CWwQtwJ6BAgeEAE&usg=AOvVaw11CQxzb9rvNL0zvlreGMii

Aleksas Šadenbergas       2022-08-3 16:10

Kanados virtualioji ligoninė (virtualhospice.ca) išleido „veiklos knygą“, kurios tikslas – normalizuoti vaikų eutanaziją (MAiD).


Internetinis išteklius, pradėtas 2004 m., kad būtų „platforma, [kuria] galėtų išspręsti kai kurias nacionalines paliatyviosios priežiūros spragas“, Kanados virtualioji ligoninė buvo pirmasis bandymas sujungti kanadiečius su daugybe sveikatos specialistų internete, kad padėtų jiems susidoroti. nelengva užduotis lydėti sergančius ir mirštančius artimuosius jų gyvenimo pabaigoje. Kaip pranešama jos svetainėje, „Virtual Hospice apsilankymų skaičius ir toliau didėja – nuo 34 000 2004 m. iki 2,3 mln. 2020 m.“, o tai byloja apie desperatišką poreikį sustiprinti šį svarbų, tačiau dažnai nepastebimą sveikatos priežiūros segmentą.
Užsiėmimų knygoje gausu ryškių spalvų, grafikos ir nepilnamečio šrifto, taip pat yra skyrius, kuriame paaiškinami trys „vaistai“, vartojami norint nužudyti žmogų. 4 puslapyje, 3 žingsnyje nurodyta:

Trečiasis vaistas priverčia žmogaus plaučius nustoti kvėpuoti ir tada nustoja plakti širdis. Dėl komos žmogus to nepastebi ir neskauda. Kai jų širdis ir plaučiai nustoja veikti, jų kūnas miršta.

Tuo tarpu kai kurie gydytojai iš tikrųjų atvirai pripažino, kad neįsivaizduoja, ar eutanazija „neskauda“, nes, kaip pranešta neseniai paskelbtame National Post straipsnyje, eutanazijos procedūros metu:

Monitoriai nenaudojami. Nėra monitorių, matuojančių smegenų bangas ar širdies veiklą. Gydytojai sako, kad tai atimtų iš patirties intymumą žmogui ir šeimai.
Šį patikinimą taip pat užginčijo daktaras Joelis Zivotas, anesteziologas ir Emory universiteto medicinos mokyklos kritinės priežiūros gydytojas, tyręs, kaip mirtinos injekcijos veikia kalinių kūnus; jis paragino atlikti MAiD mirčių skrodimą, kad tiksliai pamatytų, kaip nuodai paveikė kūną, ir nenaudoti procedūroje paralyžiuojančių medžiagų, kad būtų galima realiau įvertinti MAiD gavėjo patirtį (nuoroda).

Nors veiklų knygelėje yra „naudingų“ pratimų, pvz., siūlomi klausimai, kuriuos vaikas gali užduoti būsimam MAiD gavėjui, ir jausmų lentelė, „Twitter“ vartotojas dr. Christopheris Lyonas (@ChristophLyon) atkreipė dėmesį į tai, kad veiklos knygelė nesugeba iš esmės išspręsti ydinga prielaida už pagalbinę mirtį – faktas, kad gydytojai sukelia mirtį, o ne ją sustabdo – taigi, tai negali padėti vaikui apdoroti traumos, susijusios su pasitikėjimo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais išdavystės.

https://alexschadenberg.blogspot.com/2022/07/canadian-virtual-hospice-promotes.html

Aleksas Šadenbergas       2022-08-3 16:01

„Health Canada“ paskelbė 2021 m. eutanazijos ataskaitą. Daugiau nei 10 000 mirčių, ty 3,3% visų mirčių.
https://alexschadenberg.blogspot.com/

O aš kažkada girdėjau       2022-08-3 12:46

kad baldus reikia keisti kas 5 metus. Dabar tos klabos metyt netvarios.

Al. DD pliusui DD       2022-08-3 11:32

,,Nuskambės banaliai- balsuokim atsakingai” - pasakysiu dar banaliau: pasirūpinkim, kad komunistai neklastotų rinkimų.

b.p.       2022-08-3 11:08

Panašu, kad plebsas eksploatuos automobilius 60+ metų, panašiai kaip “Laisvės saloje” -  Kuboje. Žinoma, kaip ir kiekvienoje komunistinėje visuomenėje, bus išimtys, kai “kai kam” bus leista įsigyti tokią prabangos prekę, kaip asmeninį automobilį .. o tiems, kas suvažiuoja į Davosą, - savaime aišku, kaip taip ..

Kodėl tokių       2022-08-3 8:41

veikėjų balsas labaiau girdimas ir kaip juos įveikti.Negalima laukti,kol paskui reikia haimarsų.

DD plius DD       2022-08-3 8:38

Ne visai į temą.
Dar prieš kokius tris dešimtmečius kiekvienas save gerbiantis leftistas, lyg musulmonas į Meką, turėjo atlikti hadžą į Davosą. Padaužyti vitrinų, pakovoti prieš globalizmą.
Ar nebus taip, kad nuo šiol pariaušinėti Davose teks kiekvienam sveiko proto nepraradusiam- leftistai patys suglobalėjo, kad toliau nebėra kur.
O jei rimčiau- nieko gudriau nepasiūlysiu, kaip užkirsti kelią tiems kiaurai ideologizuotiems apsvaigėliams rinkimuose. Nuskambės banaliai- balsuokim atsakingai, atjunkim nebrandžias simpatijas ir pusrutulius kur žemiau nugaros ir įjunkim pusrutulius kur virš pečių.

As tai siulau       2022-08-3 8:00

ka nors nugalabyt..Gal nervai atsileistu..Bo viesai diskutuot beprociu primestom temom yra kiek keistooka.Reiktu svaaaba paaukot Dievams.

Al.       2022-08-3 7:46

Švonderis, persirengęs į Švabą, ateina pavogti jūsų turtą ir ateitį.

123.       2022-08-3 6:33

blogis be rėmėjų būtų niekas.bėda ta blogis atranda vietinių stribų-Nausėda,Skvernelis ,pulkas valdžiažmogių,purvasklaida,nusikaltėliai baltais chalatais ir dar pulkai kitų.

Skaitytojas       2022-08-3 0:48

Jau seniai visoje toje propagandos simfonijoje, tarp visų tų galingų migracijos akordų ir gėjų partnerysčių trelių, vis nuskamba tokia piccolo fleitos gaidelė apie tai, kad nuosavą būstą turėti negerai ir nepažangu, o visos šaunios ir pažangios faustos morganos būstą tik nuomojasi. Tai vis nuskamba delfiuose, komjaunimo tiesose ir panašiose vietose maždaug kas pora mėnesių, panašiu dažnumu kaip apie vabzdžių valgymą ir kitas pažangybes. O va apie automobilius girdžiu pirmą kartą. Bet spėju, kad ne paskutinį.

Bet jeigu visi būstą tik nuomosis, tai IŠ KO jie jį nuomosis? Kam tada priklausys visas nekilnojamas turtas? Tikriausiai kokiems nors em džy boltikams, kurie karts nuo karto kvies pokalbiams prie brendžio taurės šaunius ir jaunatviškus valdžios vyrus. Ir kas galėtų paneigti galimybę, kad ne tik brendžio taurės, bet ir ištisos brendžio dėžutės kažkaip čia irgi dalyvauja visoje schemoje? smile

>2022-08-2 21       2022-08-2 22:35

pats ir eik į šizofrenikų šaikos rusai puola karą ir mirk dėl šizofrenikų kliedesių rusai puola nuo putino jacintų arba varžtą į smegenis pas švabą prašyk kad įstatytų o paskui badykis geico skystimais kad tas varžtas nerūdytų. Ką renkiesi?

>>20:47       2022-08-2 21:01

Gali nedalyvauti Švabo projekte,tada dalyvausi kare.Ką renkiesi?Nori į apkasus?

ah.ą       2022-08-2 20:47

mes turime referendumu pasakyti kad nedalyvaujame švabo projekte, ketvirtojoje pramoninėje revoliucijoje, korporacizacijoje, skaitmenizacijoje, lgtizcijoje ir Lietuvos valstybės sunaikinime.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.