Demokratija ir valdymas

Almantas Stankūnas. Neapykanta be politinės išminties yra baisus dalykas – komentaras už kurį ploja Kremlius

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 5 d. 20:00

38     

    

Almantas Stankūnas. Neapykanta be politinės išminties yra baisus dalykas – komentaras už kurį ploja Kremlius

Almantas Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos narys

Neapykanta, be politinės išminties, yra baisus dalykas, nes gali nuvesti ir į nesąmoningų (o kartais ir sąmoningų) Lietuvos priešų sąjungininkų gretas.

Gaila, kad daug kas nesupranta to ir kad taip neapykanta rodos dėl teisingo dalyko diskredituoja bet kurią gerą idėją, kurią gina tokios neapykantos apimtas žmogus.

Štai vienas iš didžiųjų marširuotojų nutarė gėdingo Anūko pabėgimo į atostogas proga, sustiprinti savo kritiką valdantiesiems pasityčiodamas iš Lietuvos Respublikos Prezidento Antano Smetonos.

Komentaras už kurį ploja Kremlius – juk prisimename, kaip bolševikai tyčiojosi iš Smetonos pasitraukimo iš Lietuvos ir daug menkos politinės nuovokos žmonių priėmė šį šmeižtą. Tuo tarpu buvo akivaizdu, kad valstybės vadovų pasitraukimas, kai TSRS okupavo Lietuvą, buvo galimybė išlaikyti valstybės legitimumą ir tęsti kovą dėl valstybės diplomatinėmis priemonėmis.

Dekanozovas tiesiog pasiuto sužinojęs, kad A. Smetona pasitraukė.

Algimantui dar truputį reikėtų pasistengti ir a.a. Paleckis, Cvirka ir kt. jau priimtų jį kompaniją, kuri važiavo atvežti į Lietuvą Stalino saulės.

Nesirengiau šio atvejo plačiai skleisti. Rengiausi apsiriboti trumpu komentaru po Algimanto įrašu.

Autoriaus atsakas buvo klasikiniu ad-hominem, tik nuleistu iki darželinuko lygio, stiliumi (žr. diskusijos kopiją komentare po įrašu). Atitinkamai įvertinus jo komentarą, sekantis veiksmas buvo mano komentaro ištrynimas ir blokavimas.

Bolševikai irgi panašiai elgėsi, kai neturėjo šansų kovoti argumentais.

Čia vertėtų prisiminti, kad tie kurie, kovodami su savo nekenčiama ideologija, išjungia politinę išmintį ir įjungia gyvulišką neapykantą, tampa išvirkštine tos ideologijos puse ir paradoksaliu būdu supanašėja su drakonu prieš kurį kovoja.

P.S. Algimantą teks sekti iš atsarginio profilio ir, neturint galimybės komentuoti tik po jo įrašais, gali tekti komentuoti platesnei auditorijai. Nieko nepadarysi – pats prisiprašė.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2022-07-7 22:52

u-duli .. tamsta su metais kiek nupezote . Boria salose tvirtai jaučiasi , o va jam prieštaraujančiu balsai UK labai sumenko . Karas Ukrainoje puiki terpė realizuoti tai ka Jis žadėjo savo rinkėjams paliekant ES . Mąstyk galva .. o ne anuo galu .

realistas       2022-07-7 17:11

Antaninės švenčiamos birželio 13. Ultimatumas pateiktas ir priimtas 1940 m. naktį iš birželio 14 į 15 d. Taigi Algimantas Rusteika yra neteisus. Tačiau jūs, Almantai, na taip puolėte ginti Smetoną, kad net šlykštu. Antanas Smetona buvo nevykėlis. Nėra už ką jį garbinti. Galima vadinti Smetoną net Kremliaus agentu, nes yra įrodyta, kad Tautininkai gaudavo finansavimą iš Maskvos būdama opozicijoje 1920-1926 metais. Jei NS aklai garbinsite Smetoną mano balso negausite. Tiesą rašant mane neramina aklas autokrato garbinimas, labai nenoriu, kad NS pavirstų į konservatorių partiją 2.0

Niekas neskaldo,       2022-07-7 16:34

bet riebių bolševikų sūneliai pas pseudo patriotus nori tapti imperatoriais ant 2 milijonų lietuvaičių.

kas skaldo        2022-07-7 16:04

tuos taip vadinamus nesisteminius, kas rodo begalines, bet visiškai niekuo nepagrįstas ambicijas? Ką sako praėję rinkimai į seimą ir ko laukti iš būsimų rinkimų? To paties nulio, kuris naudingas kam? Tai kas kam dirba iš tikrųjų?

U-2       2022-07-7 13:04

Siaubas… Nuejus NX. salos degeneratui Boriai, daugelis landzberginiu padugniu Lietuvoje pasijaustu niekam nereikalingais naslaiciais…

stasys        2022-07-7 10:30

h.p.  patirinekite žodį sisteminiai ir NEsisteminiai. Man atrodo jų skirtumuose rasite sau rūpimą atsakyma kodėl sunku NEsisteminiams…

b.p.        2022-07-7 10:05

O labiausiai apgailėtinai atrodo, kad Jūs, nesisteminiai, pradedate pjautis dėl niekų .. Regis, ir vieną tikslą turite (kaip ir mes visi) - priešintis ir nugalėti Šalies ir Tautos naikintojus, tačiau nesugebate KARTU susivieniję siekti bendro tikslo ..
Gaila ir apmaudu ...

To > 2022-07-7 8:10       2022-07-7 9:38

O tavęs klausė ko nors? Stovi šone, tai ir stovėk šone, neskleisk kubilistano smarvės tarp žmonių.

stasys        2022-07-7 8:10

Regimantas 2022-07-6 19:44   .. galima ryti xuilo neplauta ir šiandiena arba rytoj iš ryto . Rinktis tamstai kaip patinka , o mes šone paspoksosime ..

kas mūsų laukia       2022-07-6 23:57

Teisybė apie Ukrainą ir ne tik:


laisvaslaikrastis.lt

Regimantas       2022-07-6 19:44

“ Šiuo metu Ukraina labiausiai prašo ne pinigų, o ginklų, nes jų įsigijimų procedūros užtrunka. Turime tai išspręsti. ES parama Ukrainai ginkluote turi būti didesnė ir efektyvesnė”.
Tai tik reiškia, kad nuo šiol, nepraustus jankių byb-ius landzbrerginiai TS-LGBTpistai rys už pažadą  apsimokėti už suteiktas paslaugas tolimoje ateityje…

StasySG       2022-07-6 19:42

Kas toje dvikovoje arbitras? prof VR?

nežinau       2022-07-6 19:38

kas tas žmogus, kuris čia pasipiktinęs prirašė, bet tai, kad jis, mano nuomone, galimai nežino Lietuvos istorijos, Smetonos „kovų“ už Vilnių, akivaizdu. Tiesa, kas tas „legitimumas“? Lietuviškai galima būtų? Niašnl susivienijime (ne tautinis, o niašnl) galima rasti lietuvių kalbos nežinojimo perliukų, pvz., „by Arturas | Lie 2, 2022 | straipsniai“. Kas tas „by“, kas tas „Lie“, tai kaip gi datos rašomos lietuvių kalba? Gėda! Kodėl straipsnelyje eilinis žodis anūkas rašomas iš didžiosios raidės? Tai vardas? Pavardė? Bet, jei tai pagarbos ženklas, tada visiškai suprantama.

Pagarba       2022-07-6 17:25

Rusteikai.

ah.ą       2022-07-6 15:44

Smetona saugojo ir išsaugojo tautą, nešokinėjo kaip varlė prieš dalgį, vienu žodžiu turėjo smegenų

visokie naciai       2022-07-6 14:16

dirba kacapu naciu pucinizacijai.

???       2022-07-6 12:50

kam dirba visokie naciai? žydo švabo denacifikacijos įvedimui? žydo švabo valstybių sunaikinimui ir žydo švabo korporacizacijai?

Stasiui       2022-07-6 11:28

..manding nekokia zakuske,kad taip galvon trenkia.Jei taip labai labai jau nori,atsiusk savo marskinius.Suplesysiu,tak tomu i byt.

stasys        2022-07-6 10:31

jei girtuokliauju tai tik su užkanda .. priimu bet kokia kritika .Argumentuota.

Stasy       2022-07-6 10:22

negi ir tu emei girtuokliaut,kad sitaip nusikalbi..

Nepagaunamam       2022-07-6 10:20

..turetu vadintis nacionaliniu susiskaldymu.Susiskaldymu tadel,kad susirenka prie didelio stalo ir susiskaldo riesutu.Veliau vieningai issiskirsto .tUOMET vadinasi nacionaliniu issiskirstymu.

stasys        2022-07-6 10:17

įsižeidusiųjų šou . Negerbti Prezidento negerbti valstybės , tas kas kaulija sau dėmesio sąskaita mirusio vertas sudilusio skatiko . A.Rusteika slystelėjo ir ne pirma karta ir matyt ne paskutinį . Ar mes visi imsime plėšyti vieni kitu marškinius , nutarus Gabrieliui pailsėti ?

Nepagaunu       2022-07-6 10:09

kodėl tas būrelis žmonių save vadina išdidžiai nacionaliniu susivienijimu, o ne pvz Radžvilo chebryte .

Tamui       2022-07-6 10:06

Tokių popierkų pasirašyt neįgaliojo prezidentas Smetona. Tad nemedžiok čia runkeliokus ir kitus labai edukuotus, belaukiančius pamažinačiosios ketvirtosios dozės.

Nevertukas       2022-07-6 9:35

Dar prisiminiau, kad pabėgimas kritišku momentu buvo Smetonos pomėgis. Pirmą kartą bėgo iš Lietuvos nepriklausomybės kovų metu. Į tą pačią Vokietiją, ale rinkti pagalbos.

Tam "Kagebistų anūkai čia"       2022-07-6 8:59

Visas “papierkas” pasirašė A.Smetonos įgaliotas A.Merkys. Ačiū Prezidentui už įgaliojimą, šauniai sukovota.

Egidijus       2022-07-6 8:54

Jei A.Smetona nebūtų palikęs įgaliojimų A.Merkiui, išvažiavęs ir pareiškęs bent mažiausią viešą protestą, suformavęs vyriausybę emigracijoje, kaip lenkai - tai būtų politinis veiksmas. Dabar pabėgo kaip bailys be jokių politinių pasekmių, tiksliau su tokiomis, kurios buvo naudingos Kremliui.

Nevertukas       2022-07-6 8:49

Smetona yra labai dviprasmiškas, todėl apie jį geriausia būtų patylėti. Net nesuprasi, ar jis kovojo prieš komunistus, ar tik siekė savo valdžios, nes tuo metu Europoje tai buvo madinga. Iš vienos pusės kūrė tautinę valstybę, iš kitos pusės klestėjo žydų verslai. Iš vienos pusės bėgo per upelį nuo ruso, iš kitos pusės kalbėjo apie draugišką Tarybų Rusiją. Iš vienos pusės buvo diktatorius, iš kitos pusės paliko viską spręsti ale vyriausybei dėl Lietuvos okupacijos. Tačiau aišku viena, kuklus nebuvo. Kaip ir dabartinis faktinis. Trūksta tik monetos su vado atvaizdu, kaip buvo sumanęs Smetona. Įsivaizduoju tokį Stankūna po 50 metų, kuris piestu stojasi už Landzbergį atvedusį Lietuvą į nepriklausomybę.
-
Labai neskoningai atrodo NS bandymai bet kuriuo pretekstu kovoti prieš buvusius savus menševikus. Nykštukų kova ties kibiro apačia. Jei trūksta minčių, idėjų ar veiklos, geriau patylėti. Jei jau taip vienareikšmiškai mylite Smetoną, tai lygiai taip pat galite mylėti ir Landzbergį.

Prašalietis       2022-07-6 8:43

“Almantas Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos narys”... Kaip šiandieninio lansberginio durnių laivo “nacionalistas”, taip nacionalizmo nematai net kvapo… “Didelio nacionalistinio profesoriaus” Radžvilo bendražygis Stankūnas nežino, kad dar gilioje senovėje išminčiai rašė, kad “išmintingoje” politikoje neegzistuoja nei neapykanta, nei gėda, nei meilė, nei…, o tik interesai ir nauda. Taip kad “nacionalistiškai” neišsivaikščiojusiems “patriotams” pasakoti apie, daugeliui pateisinamą ir suprantamą Smetonos bėgimą su lagaminu per upelį į Lenkiją,“didvyriškumą” belieka pridurti Šimėno sausio 13 “didvyrišką” dingimą, kurio visi ieškojo gyvo ar mirusio, kuris vėliau atsirado ir pasakojo kaip jis “didvyriškai” pasislėpė Dzūkijos miškelyje.. Ir jei būtų reikalai pasisukę pralaimėjimu, jis būtų pabėgęs į užsienį ir ten “didvyriškai” organizavęs “teisėtą Lietuvos vyriausybę užsienyje”, kuri būtų “kovojusi” su neišeinančiu okupantu… O kur dar pakrikštyto “buvusiu valstybės vadovu” V.Lansbergio, prezidentės D.Grybauskaitės…. tarybinių laikų  “nacionalinė išsivaduojamoji veikla"Tokie “nacionalistiniai nacionalistų” samprotavimai tik eilinį kartą suinteresuotai publikai pademonstruoja, kad iš Radžvilo ir jo susivienijimo “nacionalistai"yra, kaip iš vyriško “ano”-patranka….

Kagebistų anūkai čia       2022-07-6 8:03

norėtų, kad pirmasis LR Prezidentas A.Smetoną būtų Lietuvą pats Stalino Rusijai pridavęs ir visas popierkas pasirašęs. Labai pergyvena kartu su Rusija, kad tai nepavyko, o ir Hitleris Smetonos neišdavė Stalino Rusijai, nors pats Stalinas to asmeniškai prašė, o išsiuntė Šveicarijon. Beje, nežinot, kodėl A.Smetona buvo supleškintas Amerikoje, kaip pagrindinėje Stalino Rusijos sąjungininkėje? Nepagautas Smetona sudarė daug problemų Sovietijai, negalėjusiai įteisinti Lietuvos okupacijos būtent dėka A.Smetonos ne tik pagal LR Konstituciją.

Palaikyti        2022-07-6 7:53

Rusteika daug kas palaike.Su gerb. A.Smetonos sprendimo pasitraukti komentaru tapo viskas aisku.

almantai stankunai       2022-07-6 6:28

..mes palaikom Algimanta,o tamista siunciam laivop..Ale ot bjaurybe..

Na ir…       2022-07-5 21:45

Na ir debilas tamsta, Almantai Stankūnai…

ns pavoge       2022-07-5 21:28

si portaleli,isgujo gerus autorius,vienu metu net varinejo visokius valkatkasir panasius slykscius..,daba daznai trina komentus,vienzo,tikrasis ns veidelis ir nesvarbu ju kalbos,as jais netikiu.

T0mas J. -> Pauliui       2022-07-5 21:21

Propatria dar šiek tiek skaitoma, ir aš ten lankydavausi, kol uždraudė rašyti komentarus.
Nacionalinio susivienijimo portalas yra ne ProPatria, bet
susivienijimas.lt   Be galo solidus. Baisu užeit, kad nepripėduot…

Šv. Antanas       2022-07-5 21:18

Jokios gyvuliškos neapykantos A. Rusteikos pajuokavime nėra – tik sarkazmas.

Paulius       2022-07-5 21:05

taigi ns privatizavo šį portalą. Tiesiog šauniųjų devyniasdešimtųjų stiliumi… kadangi jų tos propatrijos niekas neskaito tai dabar čia ir vyksta „razborkės“. O dėl smetonos „pasitraukimo“ nefantazuokit ponai. Jis visus savo įgaliojimus perdavė merkiui. Taigi dėl „legitimumo“ galite patylėti. Lietuvos okupacija nebuvo kažkiek „mažiau legitimi“ nei latvių ar estų. O minėto ponulio, išvykusio antaninių per upelį švęsti, istoriją pakankamai detaliai aprašė K. Škirpa

T0mas J.       2022-07-5 20:55

Ko vertos buvusių bendražygių tolimesnės rietenos, jų keliams išsiskyrus?
Portalas TIESOS juk nėra NS dienraštis.
NS turi savo tinklapį ir tegu tenai tokius “svarbius” pasidraskymus talpina - nei kas matys, nei skaitys, neužsigaus, bus tylu ramu.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.