Propagandos ir ideologijos analizė

Almantas Stankūnas. JAV elitas prieš JAV ir už Kiniją bei Rusiją?!

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 3 d. 10:53

10     

    

Almantas Stankūnas. JAV elitas prieš JAV ir už Kiniją bei Rusiją?!

„Nežiūrėkite aukštyn, žiūrėkite žemyn“. Netiesioginė politikų užuomina.

Naujasis filmas tikrai vertas dėmesio. Nors intriga gan banali, yra keli svarbūs aspektai.

Pirmiausia reikia pažymėti, kad filmas yra „palaimintas“ JAV „elito“. Kitaip jame nebūtų vaidinę tiek garsių aktorių, kurie puikiai atliko savo darbą, ir filmas nebūtų platinamas per Netflix. Nepaisant to, jame itin aštriai kritikuojama JAV politinės piramidės viršūnė, kuri vaizduojama tiesiog iki šleikštulio atgrasi.

Koks didžiulis kontrastas lyginant, tarkim, su prieš 25 metus pastatyta “Nepriklausomybės diena“. Tame filme buvo teigiama, kad akivaizdus pagrindinis Žmonijos saugumo garantas yra JAV. Tuo tarpu šis filmas siunčia priešingą žinią – JAV politikai yra beviltiškai korumpuoti, amoralūs ir jiems negalima leisti dominuoti pasaulyje. Kartu pateikiama alternatyva – jungtinė Kinijos, Rusijos, Indijos ir kt. šalių bendruomenė. Įdomu, kad ES net nepaminėta. Ir tokią žinią siunčia ne bet kas, o JAV „elitas“!

Todėl filmo žinią dera interpretuoti pasauliniame politiniame kontekste ir įžvelgti propaguojamą idėją, kurią siūlo Tarptautinis ekonomikos (Davoso) forumas per K. Schwab “Great Reset” – būtina centralizuota pasaulio valdžia, kurioje įtakingą vietą gali ir turi užimti ne tik JAV, bet taip pat Kinija, Rusija ir gal kai kurios kitos šalys. Ir esą nereikia bijoti jų diktatoriškų režimų. Juk tokie rinkimai, kokie vyksta Rusijoje, tikriausiai yra JAV Demokratų partijos svajonė. O dar geriau būtų Kinijos politinė sankloda – jokių rinkimų į centrinę (pasaulio) valdžią, tik kaip masių nepasitenkinimo energijos „sugertukas“ ir demokratijos regimybė palikti vietinio (savivaldybių) lygmens rinkimai.

Ir atkreipkime dėmesį, kaip puikiai šiame kontekste dera dabartinis JAV Prezidentas Joe Biden – tikriausiai bevalis, sunkiai suvokiantis, kas vyksta aplinkui, ir apsuptas JAV Dempartijos lojalistų, kurių gebėjimai vykdyti jiems patikėtas atsakingas pareigas yra, švelniai tariant, labai abejotini.

Taigi ko dar trūksta minėto Great Reset scenarijaus įgyvendinimui?

Galbūt dar vienos, tik šį kartą iš tiesų pavojingos, pandemijos, galbūt karinio konflikto, kuris virš pasaulio pakabintų atominio karo „Damoklo kardą“, galbūt iš tiesų pražūtingos globalios kibernetinės atakos, pagrindinių valiutų griūties, sukeliančios pasaulinį ekonomikos kolapsą bei būtinų prekių tiekimo sutrikimą, galbūt iš tiesų pakankamai rimto kometos smūgio, o gal vis stiprėjančių nuogąstavimų apie kitų protingų būtybių lankymąsi Žemėje, kas jau yra nebe pajuokų, bet rimtų naujo NASA vadovo pasisakymų objektas?

Neskubėkite sakyti, kad tokie svarstymai tušti, nes tai juk tik filmas, o verčiau pasigilinkite, kaip JAV „elito“ globojami filmai lig šiol formavo poltinę JAV ir Pasaulio darbotvarkę. Kadangi darbotvarkė labai rimta, šis filmas yra priskirtas apokaliptinės (prie to jau esame pripratinti) komedijos žanrui. Esame raginami tiesiog pasijuokti. Tačiau NLP profesionalai puikiai žino – juokas geriau nei kas kita pasąmonę „sutaiko“ su juoko objektu, ar tai būtų Naujoji pasaulio tvarka, ar Gender ideologija, ar kiti panašūs lig tol kultūriškai/vertybiškai nepriimtini dalykai.

Spėju, kad greitai galime sulaukti dar įdomesnių galingiausių pasaulio valstybių globojamų filmų. Pavyzdžiui apie tai kaip eilinės apokaliptinės grėsmės akivaizdoje pasaulį gelbsti nauja stipri centralizuota valdžia.

Taigi būkime budrūs. Ar tik taip vadinama Lietuvos vertybinė politika nėra šių geopolitinių procesų „bandymų poligonas“? Kažin, kokia JAV ir Vokietijos diplomatų retorika konfidencialiuose pokalbiuose su mūsų valdžios pareigūnais? Nereikėtų stebėtis, jei netrukus ims keistis pagrindinės žiniasklaidos ir valdančiųjų retorika Kinijos ir Rusijos atžvilgiu.

Ir galiausiai dar viena šalutinė filmo mintis: religija, tikėjimas yra svarbus dalykas, bet tik kaip asmeninis dvasinės stiprybės šaltinis. Melskimės, kad būtume laimingesni, bet lemiamu momentu išgelbėjimo iš Aukštybių nesitikėkime, nes pasaulyje vis labiau propaguojamas vadinamasis sinkretinis religinis dvasingumas, kuriame yra viskas, išskyrus Dievo Sūnų Jėzų Kristų. Ta tema labai rekomenduoju perskaityti mūsų genialaus filosofo Antano Maceinos tekstą „Niekšybės paslaptis“. Ten atrasite ir teologiškai pagrįstų teiginių apie anksčiau čia minėtą centralizuotą pasaulio valdymą.

Duok Dieve, kad mano spėjimai būtų klaidingi. Tačiau tikrai niekas turbūt nepriekaištaus, kad susiduriame su pavojumi nuleisti žvilgsnį nuo dangaus, atsisakyti platesnio horizonto ir tapti žemažiūriais, o instinktyvų širdies nerimą gesinti kvailais juokeliais ir primityviu sąmojum.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiklo valytuvas       2022-01-4 11:52

„Raigerdas>Meteoritui     2022-01-3 14:12
Atsakykite į klausimą, kaip visos pasaulio vyriausybės atiduos bankams virš 50 trilijonų skolą, tada ir suprasite. Ar jūs nesuprantate, kad jeigu valstybė skolinga bankui, reiškia ji yra priklausoma? Ar jūs suprantate, kad mūsų valstybė yra skolinga ne kitai valstybei, o privačiam bankui? Kaip valstybė gali būti priklausoma nuo privataus banko? Tai ar ji moka valdyti savo ekonomiką ar nemoka?“
————-
„... mūsų valstybė yra skolinga ne kitai valstybei, o privačiam bankui?“
.
1. Kokios tautybės rankose tie privatūs bankai?! (Čia tautybė niekuo dėta kol nepereiname prie sekančių punktų).
2. Kodėl tie malonūs finansinių paslaugų teikėjai be palūkanų dar nurodinėja ką ir kaip daryti ir/arba nedaryti?!
3. Kodėl piniguočiams su ženklu „Ž“ taip svarbu, žlugus ‘proletariato’ ir ‘karinio feminizmo’ avantiūroms, toliau Naująją Pasaulio Tvarką stumti šešiaspalviu kilimu „tepant“ dideliais pinigais?!
4. Kodėl naikinama baltoji, mažiausiai skaitlinga, rasė?!
5. Kodėl demoralizuojama ES (JAV…) su aiškiu siekiu sunaikinti neklasikiniu smurtiniu būdu?!
.
Po L. Mažylio Vasario 16-osios Akto radimo Lietuvos istorikai į klausimą kodėl jie nerado, atsakė „niekas neliepė“...
Jei valstybė nemoka valdyti savo ekonomikos ir finansų, matyt, užbėgant įvykiams už akių, kai kuriems reikia gero spyrio(!!!), kad paskui irgi nesakytų „niekas neliepė“.
.
(Pagal šiuolaikinį politkorektiškumą), žydų tautybės* V. Leninas sakė, kad kinas yra pats svarbiausias iš visų menų (pats efektyviausias propagandos įrankis)...
Vienas iš naujausių lietuviškų(?!) vaidybinių filmų „Purpurinis rūkas“ neseniai rodytas per LRT ir LRT+ persuntas antilietuviškos ir prožydiškos propagandos nei Almanto Stankūno nei kitų aršiai putojančių prisidengusių burnas dėmesio nesulaukė.
Taigi, tas ‘purpurinis’ kino šedevras…
– Lietuvis prieš žydą ant kelių dviejuose epizoduose.
– Žydas ūkininkas, na beveik kaip „žydas kolūkietis“.
– Lietuvos pokario partizanai pavaizduoti dar blogiau nei tarybiniuose propagandiniuose filmuose.
– O jau lietuvaitė, tokia šliundra…, tokia…
– Na, o žydas taip neteisingai nukentėjęs, ir toliau kenčianti, ir toks IDĖJINIS humanistas, beveik kaip tarybiniame filme „Komunistas“.

Neapsimesk, Bravisimai,       2022-01-3 20:19

kad nežinai, kas pasauliui suvairavo Sovietiją, o vėliau Kiniją?

Anglija ir Rusija       2022-01-3 20:15

jau daugiau kaip 200 metų karinėje sąjungoje, nežinot? O vėliau ir Amerika prie jų prisijungė.

sutinku, A.Maceina protingiausias buvo (yra)       2022-01-3 16:19

todėl taip nemėgsta Jo mūsų elitiniai komjaunuoliai - pizdukai.

Bravisimo       2022-01-3 14:37

Iš tarp eilučių pagaliau įsitikinau, jog Kinijos ir Rusijos politikai tyri kaip krištolas. Gaila, kad kol kas tik kai kam.

Labai gaila,kad       2022-01-3 14:32

Popiežius,bažnyčia susigūžė ir nestoja į kovą už Kristų.Jei pasaulis dabar suklups iš esmės ,tai bus didelė dalis Vatikano kaltės.Kur Kristaus rimbelis?..Tarp kitko,jei Mocartui ar Bachui nebūtų davę per pirštus,neturėtume genijų.Kita vertus,genijais gimstama,bet jais galima ir netapti dėl aplinkos įtakos.Todėl pasaulis turi rinktis,- tapti tinkama vieta genijams ar fariziejams.

Raigerdas>Meteoritui       2022-01-3 14:23

Ir dar vienas klausimas? Kas praskolino Lietuvą? Dievas ar politikai, kurie nelabai susigaudo ekonomikoje? Seimo nariai prisiekdami sako:“Ir tepadeda man Dievas”. Tai, kaip čia dabar išeina? Dievas visiškai nepadeda nei vienam Seimo nariui išstudijuoti ekonominius dalykus, kad priimti teisingus sprendimus? Gerai kitiems Seimo nariams, bet ten yra krikščionių -demokratų partija. Ir jiems Dievas nepadeda? Tada, kas jiems gali padėti? Jie patys sau gali padėti ar negali? Ar jie laukia, kol Dievas jiems padės?

Raigerdas>Meteoritui       2022-01-3 14:12

Atsakykite į klausimą, kaip visos pasaulio vyriausybės atiduos bankams virš 50 trilijonų skolą, tada ir suprasite. Ar jūs nesuprantate, kad jeigu valstybė skolinga bankui, reiškia ji yra priklausoma? Ar jūs suprantate, kad mūsų valstybė yra skolinga ne kitai valstybei, o privačiam bankui? Kaip valstybė gali būti priklausoma nuo privataus banko? Tai ar ji moka valdyti savo ekonomiką ar nemoka? Ar mūsų valstybė turi planą, kada atiduos skolą? Kada tai įvyks? Kodėl jūs nežinote nieko apie tai? Jeigu jūs pasiėmėte iš banko skolą, tai ar jūs žinote, kada jūs ją atiduosite ar nežinote? O kodėl vyriausybė nežino, kada atiduos skolą? “Eurostatas penktadienį paskelbė, kad Lietuvos viešųjų finansų skola antrąjį šių metų ketvirtį siekė 23,1 mlrd. Eur ir sudarė 44,6% šalies BVP. Euro zonos fiskalinės drausmės taisyklėse leistina 60% BVP skolos viršutinė riba. Tiesa, nuo pernai pavasario, kai kilo pandemija, šis reikalavimas valstybėms narėms buvo atšauktas ir nebus taikomas iki 2023 m., kai, kaip tikimasi, visos euro zonos šalys bus pasiekusios ikipandeminį ekonominio išsivystymo lygį.
Eurostato duomenimis, bendra ES valstybių valdžios skola metų viduryje siekė 90,9% BVP, o tik euro zonos valstybėse – 98,3% BVP.
Latvijos valdžios skola siekė 13,3 mlrd. Eur ir sudarė 43,3% BVP, o Estijos – 5,5 mlrd. Eur, arba 19,6% BVP. Estijos valdžios skola buvo mažiausia visoje ES.
Labiausiai prasiskolinusia šalimi išlieka Graikija, kur valdžios skola sudarė 207,2% BVP”(vz.lt Publikuota: 2021-10-22).
Tai, kas valdo valstybės ekonomiką bankai ar politikai? Ko jūs čia nesuprantate? Straipsnis vadinasi “JAV elitas prieš JAV ir už Kiniją bei Rusiją?!”. Aš neturiu jokių duomenų, kad JAV elitas prieš JAV ir už Kiniją bei Rusiją. Kad kažkoks režisierius sukūrė kažkokį filmuką, tai pažiūrėkite, kokius filmukus kuria Šiaurės Korėjoje. Kodėl autorius Almantas Stankūnas reaguoja į propagandą, kaip į tikrą ir objektyvią informaciją? Tikriausiai reikia mokėti atskirti propagandą nuo tikros ir objektyvios informacijos ir įvardinti tikras priežastis, o ne menamas. Jūs tikriausiai neįsivaizduojate, ką reiškia trilijonas? 1 000 000 000 000 (trilijonas), arba tūkstantis milijardų, yra natūralusis skaičius, lygus 10 dvyliktajame laipsnyje.

Meteoritas>Reigardui       2022-01-3 13:19

Pasipiktinimą supratau, bet nesupratau, kaip jis susijęs su straispniu.

Raigerdas        2022-01-3 13:01

Perskaičius šitą Almanto Stankūno straipsnį, susidaro įspūdis, kad lietuviai yra tipiškų išdavikų tauta. Prūsai žuvo būtent dėl išdavysčių. Štai jis skiedžia:“Kartu pateikiama alternatyva – jungtinė Kinijos, Rusijos, Indijos ir kt. šalių bendruomenė”. O kodėl tu neparašai tam bukam režisieriui ir neišsiunti jam dokumentinius filmus apie GULAG’ą? Kodėl pas Almantą Stankūną toks vaikiškas sąmoningumo lygis, kad jis nesugeba suvokti, kad fašizmas ir komunizmas atsirado ne todėl, kad kažkokie tai ufonautai nutarė, kad vokiečiams būtų gerai įbrukti fašizmą, o rusams komunizmą, o todėl, kad dalis žmonių mąsto būtent taip. Ir fašizmas atsirado kaip marksizmo idėjų įgyvendinimas Vokietijoje, į kurią Marksas dėjo viltis, bet nemanė, kad tai įmanoma Rusijoje. Kadangi Vokietija praėjo tą Inkvizicijos etapą, t.y. prievartos mechanizmas ir kankinimai buvo atidirbti, tai fašizmas gimė gana nesunkiai. Rusijoje buvo Opričninos patirtis, Mongolų valstybės valdymo sistema, kurią perėmė Moskovijos kunigaikštystė, plius rusiškas šovinizmas, imperinis auklėjimas nuo pat vaikystės ir per švietimą, - visa tai buvo pagrindas, kad šitoje šalyje atsirado bolševistinis terorizmas. Bet Almantas Stankūnas, matomai, nieko nežino apie fašizmą ir komunizmą, nes nesupranta, kad komunistiškai ir fašistiškai mąstančių žmonių yra tiek JAV, tiek Australijoje, tiek Europoje, tiek toje pačioje Rusijoje. Ir jie visada sieks patekti į valdžią bet kokiomis priemonėmis, kad įgyvendinti savo beprotiškas fašistines ar komunistines idėjas. Ir štai Almantas Stankūnas, nesugeba suvokti, kad jeigu ne ta “blogoji” JAV, tai šiandien Lietuva būtų okupuota Rusijos, prisidengiant čia “gyvenančių rusų tautos interesais”. Dėka JAV Rusija negali okupuoti Lietuvos ir kitų šalių, kad atstatyti savo Imperijos teritorijos, ko labai trokšta. Almantas Stankūnas nesupranta, kad Rusija pati sunyksta, nes ji negali egzistuoti kaip valstybė, nenaudodama prievartos, melo ir apgaulės savo liaudies atžvilgiu ir kaimyninių šalių atžvilgiu. Tas pats yra ir su Kinija. Indija yra kitokia šalis ir nepamirškite, kad ji buvo okupuota Britų Karalystės, o savo valdymo sistemos ji nesugalvojo. Ir nors Indija skraido į kosmosą, tačiau šitoje šalyje parduodami vaikai nuo 8 iki 14 metų amžiaus pedofilams už 50$. Kas vyksta iš tikro šiame pasaulyje? Problema yra pačioje kapitalistinėje sistemoje, kur privačios kompanijos tiek išturtėjo, kad tapo turtingesnės nei JAV, Europos biudžetas kartu sudėjus. Tai parodė, kad privatus kapitalas vystosi nepalyginamai greičiau nei valstybinės sistemos, kurios faktiškai yra tik žmonių apgaulė, kad politikai valdo valstybę. Dabar valstybes valdo turčiai su visais politikais ir visais prezidentais. Valstybės nesugebėjo sureguliuoti teisingus privataus verslo ir valstybės santykius. Buvo paskleistas melas apie “Laisvąją rinką”, už kurį, galimai buvo sumokėta, todėl visa valdžia perėjo bankams, nes valstybės yra nuo bankų priklausomos, farmacijos kompanijoms, kurios apsiima diktuoti visam pasauliui savo sąlygas, ir per prievartą visus vakcinuoti, kad sunaikinti natūralią žmogaus imuninę sistemą ir pakeisti ją į dirbtinę, priklausomą imuninę sistemą nuo vakcinų. Ir plius psichiatrija, kuri pradėjo kovą su tradicinėmis šeimomis, nes jiems reikia motyvuoti tuos apribojimus dėl vaikų gimdymo galimybių ir suardyti tą vaikų auklėjimo sistemą, kurioje vaikai yra auklėjami su religiniais įsitikinimais, morale ir patriotizmu. Dalį žmonių paversti degradais, vartojančiais narkotikus, o politikus marionetėmis, aklai vykdančiais jų nurodymus. Pažiūrėkite, ką veikia Seime psichiatras Linas Slušnys arba Morgana Danielė. Jie yra tos ideologijos komjaunuoliai. Ir pažiūrėkite, kokie tie lietuviai yra visiškai buki, nes psichiatras Linas Slušnys yra konservatorių ir krikščionių demokratų partijoje. Tai, ką veikia tą nupušusi krikščionių- demokratų partija Seime? Kovoja su Romuva ir prieš pagonis? Tai ir yra bukumas, kuris tapo pretekstu privačiam kapitalui per bankus, farmacininkus ir psichiatriją sukurti pasaulinę vyriausybę ir paversti tuos bukus politikus savo marionetėmis.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.