Religija ir filosofija, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Almantas Stankūnas. Balsavę už neokomunistinį civilinės sąjungos įstatymą, turi būti EKSKOMUNIKUOTI!

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 11 d. 11:51

4     

    

Almantas Stankūnas. Balsavę už neokomunistinį civilinės sąjungos įstatymą, turi būti EKSKOMUNIKUOTI!

Socialiniuose tinkluose plinta tikinčiųjų iniciatyvos, kurių adresatas – Lietuvos Vyskupų Konferencija. Tikintieji prašo ganytojų pareikšti savo poziciją dėl Seime svarstomo Civilinės sąjungos įstatymo projekto ir politikų katalikų atsakomybės.

Pridėčiau: visi Seimo nariai, kurie yra katalikai ir balsuos už tą neokomunistinį civilinės sąjungos įstatymą, turi būti paskelbti automatiškai EKSKOMUNIKUOTI!

Birželio 2 d. Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacija kreipėsi į Lietuvos Vyskupų Konferenciją dėl Lietuvos Katalikų Bažnyčios pozicijos dėl Civilinės sąjungos įstatymo projekto.

„Esame labai susirūpinę dėl Seime svarstomo Civilinės sąjungos įstatymo projekto, kuris lygiai taip pat kaip ir anksčiau teiktas Partnerystės įstatymo projektas, visais atvejais teisiškai pakeistų Lietuvos teisinėje sistemoje priimtą šeimos sampratą – LR Konstitucijoje įtvirtintą nuostatą, kad šeimos teisinius santykius gali sukurti tik vyras ir moteris, paverstų teisiškai nereikšminga.

Pirmas žingsnis jau žengtas – š. m. gegužės 26 d. LR Seimas pateikimo stadijoje pritarė Civilinės sąjungos įstatymo projektui ir kitas balsavimas Seimo salėje numatytas jau birželio 21 d.

Priimame homoseksualius asmenis ir suprantame valstybės pareigą spręsti jų praktines problemas ir tai padaryti galima įteisinus Susitarimą dėl bendro gyvenimo ir įtvirtinus artimųjų sąvoką Civiliniame kodekse, kuris nekeičia prigimtinės šeimos sampratos.

Civilinės sąjungos įstatymo projektas mums, tėvams, kelia pagrįstą grėsmę tikėjimo laisvei ir krikščioniškajam mokymui apie asmens lytiškumą. Įteisinus vienalyčių porų sąjungas, netektume būtinųjų gynybos priemonių, užtikrinančių tėvų teisę ugdyti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Nuodėmė, įtvirtinta įstatymu, neabejotinai prisidėtų ir prie paties nuodėmingo reiškinio plitimo. Prigimtinių tiesų paneigimas, įtvirtintas valstybės teisėje, griauna pačią visuomenės sąrangą ir yra pražūtinga visai krikščioniškajai civilizacijai.

Matydami, kaip save praktikuojančiais katalikais prisistatantys Seimo nariai ir net kai kurie Bažnyčios atstovai manipuliuoja krikščioniškos meilės samprata, savanaudiškai interpretuoja Popiežiaus žodžius, iškreipdami katalikų Bažnyčios mokymą, savo ganytojų prašome išreikšti viešą Lietuvos Vyskupų Konferencijos poziciją, nubrėžiančią aiškią ribą tarp laisvės pasirinkti ir grėsmės viešosios dorovės audiniui,“ – sakoma asociacijos pirmininkės Violetos Vasiliauskienės pasirašytame dokumente.

Šiuo tekstu savo feisbuko paskyrose pasidalino kardinolas Sigitas Tamkevičius ir vyskupas Jonas Kauneckas.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Savo,idiotu,veidelius       2022-06-11 15:39

jau pamatem,isrinkdami ta,ka turim.Iki rinkimu,bent jau komentuose,visi klyke ..bet ka,tik ne koncervus..Ka gi,idiotybei ribu ner..Taip mums ir reik.Baznytininkai ne geresni,paziurekit i homiliju pasakoriu

Pamatysim savo veidelius       2022-06-11 14:07

O,kaip Lietuvoje atskirti krikščionį nuo ne krikščionio.Nematau labai didelių skirtumų žmonėse.Daug maž visi keikiasi,rūko,naudoja kontraceptikus,žiūri pornografiją,darosi abortus,svaiginasi,girtuokliauja ar arti to,vienas kitą apkalba,apjuokia,šmeižia,pavydi vienas kitam,gyvena susimetę,paleistuvauja,išsikyrusių begalės,labai pasikėlę,o ypač jei prie pinigo,labai apie viską “supranta"nieko nesuprasdami,mėgsta darbe vogti,ar “legaliai” ar ne,kitus išnaudoja,trykšta agresija ir savo AŠ rodymu ir taip toliau ir panašiai.Manau valdžioje gal yra kokie du trys tikri krikščionys,kaip ir žmonėse jų tikrų mažuma.Taigi manau,kad ir kas Lietuvoje per valdžią,finansus,įstatymus ar kitas sritis kokius savo nuodėmingus reikaliukus sumanę pasitvarkyti ,tai anksčiau ar vėliau jie ir bus įteisinti,legalizuoti ir primesti masėms.Valdžia tik visuomenės atspindys ir vice versa.LT labai prilips tie greitai diegiami lgbt puikybės paradai ar kitos “pažangos” ,nes dauguma lietuvių,ypatingai jaunoji karta yra su labai išderintu moralės kompasu patys pilni puikybės,labai geidžia pinigų,o tai stabas.Taigi tokioje stipriai sudaiktėjusioje blizgučių ir morališkai,dvasiškai drumzlinoje ir pasiklydusioje vakarų,ir mūsų kultūroje išnyra ir veržiasi į paviršių per nuodėmės valdomų žmonių kūnus,protus ir širdis vis didesnės ir šlykštesnės pragaro pabaisos.Taip,velnias ir pragarai yra,nors liberkrikščionys tos minties vengia.

OT,       2022-06-11 12:58

pamatysim visu baznytininku veidelius.Bijau,kad teks vel isitikint patys zinot kuo…

Dzeikas       2022-06-11 12:07

Zingsnis teisinga linkme, bet nepakankamas.
Banku kondomas pasirases si istatyma (jeigu. Nors projekta jau pasirase) - taip pat turi buti ekskomunikiuotas.
Tik Lietuvos vyskupu schodniakas greiciausiai ras otmazke: mes negalime ekskomunikuoti pederstu lobby, nes tada valdzia nebefinansuos baznytiniu pastatu stogu remonto. Tikintieji nukentes.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.