Užsienio politika

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 27 d. 14:37

18     

    

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Puola skalyti kaip realiai negalintys įkasti šuniukai o vėliau Lietuva susirenka visas pasekmes.

Argi p. Landsbergis ir TS-LKD nesuvokia, kad po tokių pareiškimų yra tik du variantai:

1. Dar didesnė įtampos eskalacija su Baltarusija;

2. Rusija pastato į Baltarusijos Prezidento post1 aklai jos nurodymus vykdančią marionetę ir neužilgo turime Rusijos kariuomenę 30 km. nuo Vilniaus, prie Suvalkų koridoriaus, Šalčininkų ir Ignalinos.

Ai dar yra trečias variantas. Vokietija sutaria su Rusija, kad tas nepatogias Baltijos valstybes už DIDELĘ Rusijos dovaną atiduoda jos globai.

#NaudingiRusijosIdiotai

https://www.vz.lt/.../ministras-lietuva-vertina-galimybe…

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mano sieloj šiandien šventė       2021-11-28 19:24

Oi, kiek čia Batką užjaučiančių patriotų. Vanas, Lietuvos ateitis - be debesėlių. Kaip ir tais didžiojo P. Cvirkos laikais.

Leonas Vainšteinas       2021-11-28 17:21

750: Один из Путиных смертельно болен. Вопрос, какой?
https://www.youtube.com/watch?v=6tIoGswdv-0&ab_channel=LeonWeinstein

> 2021-11-28 11:08       2021-11-28 17:15

Tai tu, juliau Milaiti, chamo ir prostitutės atžala?

Prašalietis       2021-11-28 14:07

Kaip rodo istorija, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje begyventų čiabuviai jų “vadai, politikai, diplomatai, ministrai, prezidentai…” visuomet buvo, yra ir bus tik naudingais idiotais dirbančiais tiems, kurių dėka jie pakliuvo prie valdžios lovio pavaldyti savus čiabuvius. Ne išimtis ir eurokolchoze plūduriuojantis super puper “valstybinis” lansberginis durnių laivas, kurio šiandieninei vadovaujančiai įgulai priklausantis “jis ir Co”, prezidendas, Šimonytė, ministrai, Seime besistumdantys “politikai” tegali būti naudingais idiotais, dirbančiais pirmiausia JAV, po to Vokietijai, Rusijai, Anglijai…, tik ne juos išlaikančių savų čiabuvių labui. Kiekvienas Tautai ir pseudo valstybei “naudingas” idiotas privalo gerai dirbti “stogui”, nes tik jo dėka naudingas idiotas turi galimybę, kol jis uoliai dirba “stogui”, pasitrinti prie vietiniam “elitui” priklausančio lovio, kuris užtikrina priklausomai nuo užimamo idioto vietinio rango, jo pramitimo ir poreikių tenkinimo vietą vietinėje čiabuvių visuomenės rangų grandinėje…

Dzeikas       2021-11-28 11:08

Man idomu skaityti komentarus. Ne, rimtai puikus Radio show veikeju pasisakymu skerspjuvis kur RAUDONA GIJA eina “bl..! Debilas! Juk bizniukas su Batjka uzsiraugs”
O jus sakote, kad lietuviai ne chamu ir prostituciu atzalos? Ne, sure , ne visi. Bet tai VYRAUJANTIS lietuvio tipas(Lietuvoje). Tokie amerikoje uzima minjetininku(nurimkite, perkeltine prasme aisku) gretas is kuriu nekencia atvykeliai imigrantai del kolbos nemokejimo ar del gyvenymo nepazinimo, dokumentu stokos pateke samdiniais i tokius verslus.Tiek ir tu bizniuku bosai kuriems sis lietuvio tipazas atkakliai laizo isange tikedamasis kad tas galu gale pastebes ir mokes amerikiecio verta atlyginima.
Beje tokiu pat “brigadyriumi” bando prisiplakt ir Ispera. Taciau nieko apart paniekos is tu kuriems savo lojimu ant Batjkos(Batjka is tiesu reikia teisti - bet dabar apie Ispera , o ne apie ji) Patriarxo paveldas nesulauks.
Kodel?
Nieko tokio, jeigu Lietuva igarsintu tai kas ES sefams galvoje. Jeigu jos URM utu ne Ispera pagal protekcija ten patekes, o realiai savo darbu, patyrimu ir ismintimi uzsitarnaves ten buti, tai jis pasakytu tai ka noretu is jo isgirsti “vierchai” ir sustygaves SAVO VALSTYBES interesus.
Bet Nebrendyla (G. Landsbergis visdelto ne pilka pelyte.Jam tiek pravardziu tinka.Ir visos apraso tik dali jo spalvingos asmenybes) iprates girdeti tiesiu tekstu(spekite is ko) ir diplomatiniu uzuominu suprasti neismokintas nes Dedules kelenu i URM istumtas. Nereikejo jam to meno mokintis be kurio ir bylu neleidziama panesioti.
Esu daugiau negu tikras, kad Vokietijai (pirmas smuikas ES)tokio “najezdo” ant Batjkos siuo metu isgirst nereikejo. JAV? Jie butu tam Kijeva uzsiunden. Lietuvai paciai su Batjka reikia elgtis grieztai , bet jam i bata nemyzt. Kodel?
Todel, kad Lietuva gautu liulin atsidurus visa vi (1 pries 1) su Batjkos Gudija. Jei Rusija okupuotu per 3 dienas, Gudija - per 13. Ir uzsilipus ant NATO stogo nedera bliauti ant kojoto.
Todel, kad jeigu Batjka bus teisiamas (jeigu gudai jo kaip Kaddafi ant kuolo nepasodins), tai ne Lietuvoje.
Politika Batjkos atzvilgiu turi but griezta ir vienaprasmiska. Taciau reikstis ne pautais per garsiakalbi skambinant po visa Europa, o padedant visomis isgalemis Lenkijai sulaikant zbrodo banga ir uztikrinant kad “pabegeliai” nevaikstinetu per Suvalku koridoriu aplink lenku paseniecius.
Dabar gi sis Anuko issisakymas labiau sulygintinas su oro pagadinimu kai pasmirdo ne tiek Batjkai, kiek Lietuvos sajungininkams.

amam       2021-11-28 8:41

Na stasys pavare..Nelabai supratau apie ka,bet COOL…

jei tautos rinktas       2021-11-28 8:21

Prezidentas vis dar tyli, tai Tauta kitai kadencijai pasirinks tokį, kuris rėž Tiesiai šviesiai. Tinkamesnis adv.Ignas Vėgėlė.

stasys       2021-11-28 7:49

Ka masto Gabrielius ir KO tik vienas dievas žino . Neklaužada užsienio reikalu ministrą netgi Gitanui Nausėdai nesinori tramdyti . Gal čia baimė pavardės ir tos įtakos kuria turį ta giminė Lietuvoje , o gal pragmatiškas Prezidento požiuris ir tikėjimas jog anam taip žodžiais barstantis duobė pati išsikas. Praita Prezidentros ‘šeimininkė’ jau senai būtų ‘ta ana ’ neklaužada paaklėjusį ..bet šiandiena mes demokratiški ir tai taikoma visiems pukus į plunksnas keičiantiems politikams . Aš nebučiau toks skeptiškas kaip autorius, juk alternatyva gali būti kur kas blogesnė esamo ,..tylus, storas , riebaluotu veidu su drėgnais delnais visada ieškantis pasiteisinimo ir krupčiojantis tik paminėjus holokausto tema .. Šiandieninė užsienio reikalu ministerija lyg kokia toliašiaudė haubica pliekiantį į taikinius pas kaimynus ..nuo Gedimino kalto .Didelis sukeliamas garsas su aidu , puikiai matomas jos vaizdas o va rezultatai kaip žirniai į siena . Mes šiandiena kaip tie patys baltarusai ‘izoliuoti’ kuriems norint vikti į Kinija teks krapštytis pas kaimynus vizu . Nors kam mums ta Kinija kai yra Lenkija ..pirkdami brangiau čia kaimynose didiname savo paslaugu kainas čia Lietuvoje ir tuo pačiu auginame šalies BVP skaičiu su teigiama jo augimo perspektyva .Aši ir po šiai dienai nersuprantu , kaip tie ruskiai {made in Rasia} sugeba akm. masės plyteles pagaminti ir Senukuose pardavineti su pelnu už 3,5 eu., bijau lietuviams tai būtų kosmosas . Moralas čia vis dar senas neprekiaujama su tais kuriais ‘kariaujama’ . Idomu btu pamatyti prekybos balanso su tomis šalimis pokyčius .

Dzeikas       2021-11-28 0:16

Maniau ,kad siaip imbicelas, gal ne 100 kaip gamyklos nekvalifikuoto darbininko, bet nors 70% IQ.
Taciau nebranda progresuoja matyt.Tiek tikrai nera.
Tokias kalbas normalu butu isgirsti is zmogaus kurio marskiniu aklos rankoves uzristos uz nugaros.
Patriarxas matyt kaip saluti emploi laisvalaikiu gegute dirba. Istume Lietuvai kiausini su ispera.
PS. Ir cia ne apie Lukasenka kalba. Net kiemo gaujos jauneliui pakaktu proto patylet ir tokiu kalbu nevarinet ant kito kiemo gaujos nariu. Ne pagal ranga uodega kelt. Merkeliene ar kas ten Berlyne sedes , realiai gali Lietuva rusams kanalizuoti. Nes jei musu URM galva proto turi maziau uz vaikeza tai toki darini net 6-es vaidmenyj geda turet?

Kis       2021-11-27 21:00

ar tai ir yra musu uzsienio politika,ar ji atitinka Lietuvos lukescius???Kas leido tam broileriui kalbeti Lietuvos zmoniu vardu,kai juos palaiko berods 26 %?Atsipeikikite balvonai?Ka jus darote,niekas po to neiskirs jokiu kirviu.

kgb       2021-11-27 19:16

anūkas kalba lietuvos vardu, prezidentas tyli - turbūt tam pritaria - važiuojam “pirmyn”

Manau       2021-11-27 18:27

toks ministras negali vadovauti užsienio reikalų ministerijai.Juk tik metai praėjo, o kiek bėdų ir nuostolių padarė šaliai.Prezidentas turėtų pareikšti jam nepasitikėjimą.Reikia ryžtis vienąkart prezidentui,nes geresniu jis valdančiajai daugumai netaps, o su tokiu ministru ateityje galime turėti dar daugiau problemų

to ah1       2021-11-27 18:21

seniai tai pastebėjau

ah1       2021-11-27 18:14

kitą rūšis. Ausys auga iš skruostų. Planetos okupantai.

niekas rimtai nežiūri       2021-11-27 17:49

tai kad jo kolegos, kitų šalių diplomatinio korpuso atstovai iš jo juokiasi, sukioja pirštus prie smilkinių kaip iš kokio kaimo durnelio. tik mums nejuokinga, nes jo išsišokimai atsiliepia visai šaliai.

vladas lukosevicius       2021-11-27 17:40

PARAŠYKITE Lanzbergistai ,,, ar negaila buvo anūkėlio Gabrieliaus siūsti pas pedofilą Baideną naujų santykių prisantykiauti ?... O anūkėlis Gabrielius ne nėščias sugryžo iš kelionės pas pedofilą Baideną ?... Na šimonytė sako ,,, nieko baisaus , užsirauks ,,, ne pirmas kartas ..... YouTube pasižiūrėkite kaip žydas pedofilas Bidenas graibo ir glosto viešai vaikučius ...... Claim:Say Joe Biden is a pedophile.

ah.ą       2021-11-27 16:54

plius dar turėti domėn Rusijos įstatyminę bazę apie gyventojų  iškeldinimą iš teritorijų paskelbus ypatingą padėtį.

Trūksta zodziu       2021-11-27 16:52

Kas jį sustabdys?? Ar prezidentui tinka šis subinlaizys issisokelis??? Pusei Europos išprovokavo krizę. Negaliu patikėt, kad viskas vyksta realybėje…

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.