Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Almantas Stankūnas. Ar jau privalomas dalyvavimas LGBT Puikybės paraduose?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 7 d. 20:05

34     

    

Almantas Stankūnas. Ar jau privalomas dalyvavimas LGBT Puikybės paraduose?

Ar jau privalomas dalyvavimas LGBT Puikybės paraduose?
Vakar vienas mano bičiulis viešai pasidžiaugė, kad štai kokia laisvė ir tolerancija Lietuvoje – kas nori eina į LGBT paradą, o kas nenori neina, ir niekas dėl to nieko nesmerkia.

Viename komentare buvo labai taikliai pastebėta, kad pats faktas, jog tuo džiaugiamasi, verčia suklusti.

Tuo tarpu Ignitis savo įrašu ir nuotrauka pateikia įrodymą, kad dalyvavimas LGBT paraduose jau privalomas!

Kaip tai privalomas? – daug kas paprieštaraus man, nes juk niekas varu nevarė. Ogi štai taip.

Įmonės personalo skyrius paskelbia, kad Ignitis darbuotojai kviečiami dalyvauti parade. Reikia ne kelių darbuotojų bet nemažos grupės. Taigi darbuotojų pradedama klausinėti asmeniškai, ar jie ketina dalyvauti parade. Dabar pagalvokite esąs darbuotojo, kuris nenori dalyvauti, vietoje ir pamėginkite įsijausti į jo padėtį.. Jūs turite du pasirinkimus:

1. Pameluoti, kad tarkim, privalote išvykti iš Vilniaus, ir po to visą gyvenimą nekęsti savęs už savo bailumą;

2. Pasakyti, kad nedalyvausite, nes nepritariate tokiems paradams ir LGBT ideologijai. Tada greičiausiai sulauksite kito klausimo su grėsminga potekste – tai gal jūs koks nors homofobas, gal jums mieliau eiti į renginius su kokiu nors nepraustaburniu homofobu Petru ir t. t?

Potekstė pažįstame iš sovietmečio: ,,drauge, nenorite prisijungti prie mūsų – tai gal esate su mūsų priešais?“ Ir tai ne viskas – jūs tiesiog savo šeštuoju jausmu pajusite, kad po šio akibrokšto gavote riebų minusą, kuris tikrai bus įvertintas ateityje priimant sprendimus dėl jūsų atlyginimo, galimo paaukštinimo ar atleidimo su „vilko“ bilietu (jeigu nežinote, kas tai yra, paklauskite sovietinių laikų disidentų), kai teks ,,optimizuoti“ organizaciją.

Tai dabar atsakykite – ar tikrai dalyvavimas LGBT Puikybės paraduose vis dar neprivalomas?!

Ai, sakysite, tai čia juk gal vos kelios organizacijos, kurios komunistiniu stiliumi demonstruoja savo ištikimybę sugrįžusiai neokomunizmo ideologijai. Esate tuo tikri? Argi nežinote, kad diktatūrinė komunistinė ideologija nepakenčia jai nelojalių ir greitai visos organizacijos bus spaudžiamos demonstruoti tokį lojalumą?

O kaip su žodžio laisve? Nepritariate neokomunistinei LGBT ideologijai ir Puikybės paradams, bet viešai apie tai nekalbate? Juk tokių yra dauguma. Ir kodėl tylite, jeigu tikrai jaučiatės esąs laisvas? Ar vis dėlto širdyje nuogąstaujate, kad dėl to susilauksite neigiamo dėmesio savo darbe? O gal nuogąstaujate, kad kai ieškosite naujo darbo, darbdavys patikrins jūsų Facebuko profilį, ras jūsų įrašą apie tai ir nedelsdamas atmes jūsų CV jo net neskaitęs, o jūs net nežinosite, kodėl jūsų nepriima į darbą?

Na ką gi, tylėkite. Kol kas turime tik švelnųjį spaudimą. Dar santykinai saugiai patylėkime, kol sulauksime ir kriminalinio persekiojimo ČIA

Vėliau tylėti jau nepakaks. Bus pareikalauta ne tik ,,savanoriškai privalomai“ dalyvauti neokomunistiniuose paraduose, bet ir garsiai patvirtinti savo ištikimybę neokomunistams, kaip buvo išprievartautas padaryti šis futbolininkas iš Senegalo.

O kas laukia mūsų vaikų? Juk šeimai faktiškai prilyginamos civilinės sąjungos įteisinimas galutinai atvers kelią visiškai legaliai, o greitai ir privalomai, mūsų vaikų homoseksualizacijai švietimo įstaigose. Jos poveikį iškalbingai patvirtina tokį ,,švietimą“ gavusio JK jaunimo apklausos rezultatai.

O ką jūs sakysite apie tai vaikams namie? Jeigu prieštarausite mokykloje vykdomam jų ,,švietimui“. ar nerizikuosite, kad vaikui apie tai prabilus mokytojams ar bendramoksliams, bus suabejota dėl jūsų tinkamumo tėvystei ir motinystei?

Tai yra tikra vergija. Kūno vergija nėra baisi, nes žmogus visada gali išlikti laisvas dvasioje. Daug baisesnė yra vergija, kuri prievartauja mūsų savastį – esame verčiami pripažinti tai, kuo netikime, su kuo nesutinkame.

Sovietinių laikų įsitikinimų vergija yra niekai palyginnti su neokomunistine vergija. Anksčiau mums tik reikėjo neprieštarauti, kad gal kažkada bus sukurta komunistinė visuomenė, kurioje visi duos pagal galimybes, o gaus pagal poreikius. Supratome, kad tai yra utopija, bet negi problema pasvajoti apie tokią patrauklią utopiją?

Neokomunistinė vergija prievartauja mūsų sąžinę ir sveiką protą, nes verčia pripažinti realybei ir mokslui akivaizdžiai prieštaraujančius dalykus apie 72 lytis, apie fiziologinius ir psichologinius asmens tapatumo sutrikimus, kurie neva nėra sutrikimai. Tokiai prievartai galime nusilenkti tik atsisakydami savarankiškai mąstyti ir išsižadėdami giliausio savosios savasties branduolio. Kas mūsų laukia po to?

Ogi depresija, vis daugiau alkoholio, narkotikų ir daržovės būsena, nes žmogus, kuris sutinka savanoriškai sulaužyti savo moralinį ir psichologinį stuburą, dvasiškai nužudo save, tampa vaikščiojančiu lavonu. Tikru gyvuoju numirėliu, kuris širdies gilumoje, dėl dėl patirto dvasinio išprievartavimo, nešiojasi nepakeliamą vidinį skausmą, ir trokšta, kad kuo greičiau baigtųsi ir jo apgailėtina kūniška egzistencija.

Tai ar sutiksime tapti gyvais vaikščiojančiais lavonais? Ar liksime Žmonėmis, kad ir kiek daug tai mums kainuotų?

Norime išlikti?

Tada nėra kito pasirinkimo – tik netylėti, tik priešintis nepaisant visų dėl to kylančių grėsmių jaukiam asmeninio gyvenimo saugumui ir gerovei. Tik nesipriešinkime taip idiotiškai, kaip p. Petras ir Co, nediskredituokime savęs eidami į oboliauti kartu su galimai proKremliniais veikėjais, atraskime išmintingą, tikslų ir atsparų diskreditavimui politinį veikimą.

Pabrėžiu – politinį, nes visuomeninio pasipriešinimo šiam neokomunistiniam marui galimybės jau išsemtos. O tokius igničius įtaukime į juodąjį darbdavių sąrašą ir patarkime tai padaryti kitiems. Kirskime amoraliam, keliaklupsčiaujančiam prieš ideologinį diktatą verslui per skaudžiausią vietą – pinigus.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

T0mas J.       2022-06-25 17:57

Spjaunu į ADL ir į Antifą.

Ne laiku padaryti       2022-06-16 18:43

Nustosite kišti savo pasturgalius visur kur nereikia, jūsų pseudotikyba pasturgaliu kišimas niekam nerikalingas ir niekam neįdomus!!!! Jūs ne laiku padaryti, jūsų vadukai siekia tik pinigų.

???       2022-06-16 16:53

O gal nesygydantiems hipofizės sutrikimų maršyriams paskirti teismo psichiatrinę eksertizę ir priverstinai gydyti, kad netrikdytų viešosios tvarkos dėl savo ligos?

elfe       2022-06-16 14:34

Et, ziurejau youtubej tokio “celofano” filmuota pernyksti pride parada Kaune. Prisokes tarde dalyvius ieskodamas geju ar lesbiu, bet vis pataikydavo “prijaucianciu”. Na rado dvi mergaites, prisipazinusias lesbem ir du vyrukus balerinu kostiu,ais, bet ir tie is Kaliningrado.
Tad isties panasu, kad amtinacionalistiskai nusiteike politikai naudojasi sia mazuma saviems tikslams.
o jei panarsytumet iliminatu masonu B’nai B’rith 1913 ikurta ADL (Antidefamation Lugue) puslapi, tai paaisketu kas visam siam paradui vadovauja. Ir joks lyderis Amerikoj neisilaikys lydriaujancioj pozicijoj, jei jo nuomone kirsis su ADL programa. Kuris buvo ikurta kovai pries antisemitizma tais metais, kol dar nebuvo holokausto.

Ilga laika ADL vadovavo is Vilnaus kiles A.Foxmen, kurio seima 1950 Stalinas isleido migruot i Amerika. Dabar vadovauja irgi Rusijos saknis turintis J.Greenblatt… 

ADL partneriai - Open Society Foundation ir is dalies Aspen institute. Tarptautinis think-tankas, kuri funduoja ir Rusijai palankus fondai. Nes jis ir buvo ikurtas rysiams su Rusija palaikyt..

Jei paziuretume i ADL “hete speech” nuodemiu sarasa, tai pamatysim, kad nenuodeme but baltuoju, jei tu priklausai LGBT bendruomenei. o sakyti, kad baltuoju buti normalu, tai jau priskiriama prie hate speech.
https://www.adl.org/resources/hate-symbols/search

Tad kas norit daryt karjera politikoj, skelbkites LGBT nariais. smile

Diversity, ar kitaip “multi-kulti” visuomene yra pagrindinis ADL siekis. 
Forsuojama per migracija diversity laikyt baltuju europieciu genocidu, yra priskiriama “hate speech”.
Kovot pries socializma Amerikoje ar kitur - nusikaltimas. Nes tik prie socializmo imanoma totalitarine diktatura.

Kritikuot ANTIFA - nusikaltimas. Lietuvoj antifa vadu Dumos deputatas Boris Shpygel buvo paskyres Algirda Palecki.

Kalbet apie GREAT REPLACEMENT, keiciant imigrantais vietinius..  soc tinkluose uzdrausta.. busi izoluotas .. nes tai ksenofobija rasizmas ir “antisemitizmas”.

Kaip siuose masiniuose zmoniu perkelimuose dalyvauja kgb valdomos transnacionalines korporacijos paaiskino Lukosenka, atirai zadejes armagedona Europai. Kai jo operacija nepavyko, Putinas, lyg vistas pabaide ukrainiecius, bombarduodamas gyvenamus namus.

Vincas Kreve (audai.eu) pasakoja, kad Molotovas jam tiesiai pasake, kad su Amerika lengvai susidoros, nes jiems neva tik pinigai rupi. Bus sunkiau su Europa, nes cia visi prisirise prie tevyniu, savu istoriju.
O tai rodo, kad Putinas tik vykdo sena kgb plana… 

ReMix       2022-06-15 20:42

Vengrijos futbolo aistruoliai, po pergalės prieš Angliją 4:0, vietoj BLM, skelbia HLM (Hungary Loves Mary - Vengrija myli Mariją).
https://rmx.news/hungary/hungarian-fans-defiant-amid-hostility-as-team-steamrolls-england/

ReMix       2022-06-15 20:32

46 užsienio šalių ambasadoriai, įskaitant artimą sąjungininkę Ukrainą, pasirašė laišką, kuriame kritikuojama Lenkija dėl LGBTQI teisių, nepaisant milijardinės karinės pagalbos, kurią Lenkija suteikė Ukrainai ir milijonų priimtų pabėgėlių.

https://rmx.news/poland/46-foreign-ambassadors-sign-pro-lgbt-letter-criticizing-poland-including-close-ally-ukraine/

atsakymas to 2022-06-11 19:09       2022-06-12 16:33

galima su tikrąja istorija susipažinti ir čia:


entityart.co.uk/

>> priežastys ir pasekmės 21:28       2022-06-11 19:09

ww2truth.com
Kodėl neveikia?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-06-11 18:59

Interviu su Astra Genovaite Astrauskaite
https://www.youtube.com/watch?v=g87oBYXEC2Q

> 2022-06-8 20:07       2022-06-10 20:41

Dzidus un isimileju Simonkiu, nu patrabna visiškai, kurm tu rasi tokia attsdavusy in Širvintų!? Dziedzas- Dzeikas-Širvitos!

Paulius       2022-06-10 16:43

Pritariu 100%. Aciu!

to priežastys ir pasekmės        2022-06-10 11:20

Todėl, kad karą laimėjo dvi ne europinės kilmės super galybės, kas dar neaišku?

priežastys ir pasekmės       2022-06-9 21:28

kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas:

ww2truth.com

Stiklo valytuvas       2022-06-9 17:30

Lyties keitimo naujienos…
.
https://madeinvilnius.lt/verslas/vilniaus-rinka/nepriklausoma-elektros-tiekeja-ignitis-sumazino-kainas/
.
Nepriklausoma elektros tiekėja „Ignitis“ sumažino kainas
.
1. Buvo tiekėjai (vyr. giminės daiktavardis), tapo tiekėja (mot. giminės daiktavardžiu).
2. „Ignitis“ pagal žodžio galūnę yra (vyr. giminės daiktavardis)...
————
Ar
Nepriklausoma elektros tiekėja „Ignitė“ sumažino kainas.
Ar
Nepriklausomas elektros tiekėjas „Ignitis“ sumažino kainas.
.
Made in Vilnius…

Diedas       2022-06-9 16:39

Blaivinykų kasdienybė buvo pilka. Gerai inpiešus vodės ( geriausiai nuo pat ryto) ir prie ruskio buvo gerai. Todėl visi ir žiebė. Saviecki sajūzas laikėsi ant vodkės. Gorbačiovas paskelbęs kovą prieš alkoholį savo rankom sugriovė deržavą. Liaudis išsiblaivė, pamatė kokioj subi ėj gyvena ir pakėlė revoliuciją..

Spalvotai kasdienybei       2022-06-9 16:15

isejo neblogas kalamburas.Ale ot gyvenime taip ir buna,..tai per mazai spalvu,tai per sikna lenda..Oi,da viens sposas isejo..

> kasdienybe buvo pilka       2022-06-9 14:53

Užtat dabar kasdienybė yra spalvota.

Na,liepdavo,tai ir eidavom       2022-06-9 10:59

ale tik tam,kad nekibtu.O siaip,aisku,eidavom po tos nesamones,alaus palakt,tiesiog siaip sau,nes kasdienybe buvo pilka.Diedas pusiau teisus,ner ko kibt prie jo..

Diedui       2022-06-8 20:07

Taip galvodamas greitai Simonko galvą neši už dyką.

Dronas       2022-06-8 15:57

Kada manęs paklausė, ar skiepysiuosi, pasakiau NE. Paklausė ar tikrinsiuosi, pasakiau NE. Paklaus apie dalyvavimus tokiuose renginiuose, spėkit ką as pasakysiu? Labai paprasta. Išugdyk savyje gebėjimą sakyt ne ir tavęs niekas, niekada nepalenks. Beje, yra toks psichologinis metodas, kaip sunaikinti žmogaus savivertę ir paversti žmogų į inkšičiantį vergą. Tai labai paprasta, versk žmogų daruti tai, kas žemina jį, žlugdo pasitikėjimą savimi ir verčia eiti prieš principus (jeigu tokie aplamai yra). Ir viskas, taip palaipsniui išugdysi tobulą vergą. pirma skiepas, paskui pišpasis, suvaiksčiosi į gejų paradus, nusižeminsi prieš viršininką/valdžią ir palaipsniui pats nepastebėsi, kaip šiknos laižymas tau tapo norma.

Diedas       2022-06-8 15:19

Mysliau mysliau apie paradus ir prisiminiau, kad prie ruskio paradan eidavom ne vien dėl premijos, ale ir pagert. Ot tai buvo laikai, ot tai pagėrėm, tai ne dabar. Per kiaulių komunistų šventes net trezbylkoj baudų neskirdavo
Mentai imdavo tik visai nepaeinančius, iškraustydavo kišenes, palaikydavo kelias valandas ir paleisdavo.
Jeigu dabar paradan susirinktų normalus jaunimas,(tarybinių laikų) dar jei premiją išrašytų, ateič ir aš pagert.

habilitâs       2022-06-8 13:59

Eilinis reklaminis triukas, siekiant pritraukti „nepriklausomos“ elektros gavėjų, juk Ignitis kilovatvalandės kaina didžiausia, o čia, tiesiog, rodo kokie jie toliarantiški yra išanginiams. Kaip ir tie 10 prekinių ženklų, kurie pasidabino duris margaspalve reklama.

O prieš kritikuojant Petrą, reikėtų pačiam ką nors nuveikti, tada ir į „autoritetus“ galėsite pretenduoti. Straipsnelių rašymas — mažavertė veikla. Na, nebent išdrįstumėte parašyti straipsnį, kaip masinis „elitinių“ vaikų gimdymas cezario būdu, davė masinį rezultatą — sutrikusios psichikos ir sutrikusios orientacijos naujos kartos elitą, nuo kurio niekur nesidėsi, nes jie turtų ir jėgos paveldėtojai, o norint įsitvirtinti valdžios olimpe, kaip jau esu minėjęs, be šių dviejų dalykų reikia dar ir trečio — idėjos. Ir ta „idėja“ yra tolerancija (versus homofobija).

Lietuvis       2022-06-8 12:59

Normaliam žmogui homofobas tai yra kaip komplimentas o iškrypėliui tai įžeidimas. Manu šis autorius ne iš normalių žmonių tarpo.

Dzeikas       2022-06-8 12:21

Kisui:
Bomzu i paradus nevare.Arba bomzisku imoniu darbuotuoju, tokiu kaip pvz., “Begiu myrkimo imone” Kaune, gruzciku is Kauno gelezinkelio kroviniu stoties, Medzio Abdirbimo kombinato ir panasiu siknaskyliu.
O jeigu miestas siknaskylis, tipo Salantu ar Pasvalio , tai nieko nevare.Nes ten tos “mieroprijatijos” neorganizuodavo.

Kis       2022-06-8 11:13

niekas mane varu nevare i jokius paradus,vardan tiesos nesu sudalyvaves nei viename.Tad svarus kaip Landzbergio “svarios pirstines”?

buvusi universiteto studentė       2022-06-8 10:57

Kalbant apie anuos laikus - dalyvavimo komunistiniuose paraduose prievarta BUVO. Liudiju iš savo patirties. Nedalyvavę studentai buvo viešai svarstomi, jiems grėsė stipendijos netekimas.

Dzeikas       2022-06-8 7:35

Diedui:
po Stalino mirties uz nedalyvavima lapkricio 7 parade Gulagas negrese - tiesa.
Ir tiesioginio isakymo nepartiniams dalyvauti jame nebuvo.
“...jeigu is valdzios nieko nereikejo”:
O stai cia puti migla i akis.Sovietinio totalitarizmo esme, kad viskas priklause valdziai ir be jos pagalbos ar sankcijos tu galejai nebent pasivogt.Taciau , jeigu tu budavai ne sh kruvele, tada tavimi uzsiimdavo KGB, siulydama arba tapt informatoriumi, arba sest.“Vagiu” gi galedavai tapti is sh isspaudes gruda.
T.y. tokiu , kuriu nieko is valdzios nereikejo miestuose buvo vienas kitas.Nori likt visa gyvenima bomzu bendrabutyj su kitais 3 bomzais gyvenanciu? - neik i demonstracijas.Arba vaziuok i kolhoza, lakstysi paskui kombaina, bulves rinksi.Buta duos tame pat kolhoze.Ir i demonstracija nereikes.

Dzeikas       2022-06-8 6:40

O kas neleidzia darbuotuojams susitarti ir pastatyt vadovybei ultimatuma, jog jeigu dar bus kalbos ir raginimai palaikyti pederastu issidirbinejimus - bus streikas.
Ai, atsip., cia viso labo hpederastija.Su lietuviu kalba sis klausimas niekaip nesusijes. Svarbu kad homoseksualistai kalbetu taisyklinga lietuviu kalba.
Lietuviais esame mes gime, lietuviais norime ir but.

Klausimas       2022-06-8 5:59

Ar šie paradai ir orgijos po jų nepaplatins beždžionių raupų viruso Lietuvoje?

Dar keli Igničio bendraminčiai:       2022-06-7 23:46
puiki naujiena - pederastai nusivažiavo       2022-06-7 23:29

iki komunistų lygio smile

Al. Diedui       2022-06-7 22:37

,,Sovietmečiu dalyvavimas parade nebuvo priverstinis.” Buvo.

Diedas       2022-06-7 21:02

Sovietmečiu dalyvavimas parade nebuvo priverstinis. Prie ruskų švenčių buvo pririšti tie kurie darė karjerą kiaulių komunistų partijoje. Jie su entuziazmu žygiavo, rėžė kalbas, ar taip klykavo savo noru. Normaliems žmonėms, nestovintiems butui ar telefonui eilėje, nelaukiantiems paskyros mašinai, negaunantiems iš valdžios jokių privilegijų ar deficitų, į paradus buvo nusispjaut.
Eidavom vien dėl to, kad sumokėdavo. Net prasčiausia darbovietė už dalyvavimą išrašydavo 5 rublius premijos.
Kartą teko nešt transparantą, o kitą kart nešiau Brežnevo galvą, už tai išrašė po 15 rublių.
Labai įdomu, kiek dabar moka už vėliavos transparanto ar kokio nors stabo galvos nešimą.

T0mas J.       2022-06-7 20:56

Tik jau nežeminkit Petro, nepriaigę iki jo lygio!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.