Algirdas Patackas. Perspėjimas piliečiui Simonko

Tiesos.lt redakcija   2015 m. sausio 18 d. 19:34

62     

    

Algirdas Patackas. Perspėjimas piliečiui Simonko

Spaudoje pasirodė žinia, kad LGBT ir jai vadovaujantis tūlas Simonko žada dešimties litų banknotą su Dariumi ir Girėnu dalinti kaip suvenyrą su žaismingu prierašu, jog Darius ir Girėnas yra gėjai. Jei du šalia stovintys vyrai kam nors vaidenasi esantys gėjai, tai tam yra pavadinimas – paranoja. LNK televizija laidoje KK2 apie šį ketinimą kalbėjo irgi žaismingu, neva pasipiktinusiu tonu, bet šaipėsi ne iš provokacijos autoriaus, o iš besipiktinančio Gražulio. Tačiau ši žinia yra ne žaisminga, bet atgrasi, gresianti pasekmėmis ne mažiau tragiškomis, kaip per nesenas žudynes Paryžiuje. Ir ten viskas prasidėjo žaismingai, o baigėsi lavonais, nes žodis žeidžia kaip peilis.

Ar vėl bus bandoma „plėsti žodžio laisvės ribas“? Iš anksto sakome – neišdegs. Lietuva ne Prancūzija, kur per paryžietiškas bastilijas ir komunas buvo kapojamos galvos marijoms antuanetėms ir robespjerams, išžudyta daugybė kunigų, išniekinta vienuolių, kur laicistinė valstybė neseniai atskleidė savo juodąją pusę. Lietuvoje viso to nebuvo (išskyrus carinį ir sovietinį laikotarpius, bet tai darė okupantai). Lietuva turi savo didvyrius, taurius vyrus, kuriuos gerbia kiekvienas normalus lietuvis už jų žygį ir ypač – už jų priešmirtinį testamentą jaunajai Lietuvai, išliksiantį amžina vertybe.

Todėl privalu perspėti pilietį Simonko – sustokite, tai nėra nei sąmojinga, nei žaisminga – žaidžiate su ugnimi. Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako. Juk Lietuvoje, kaip ir kiekviename krikščionišku vadinamame krašte, ne visi atsuka kairįjį žandą, daug yra ir tų, kurie tebeišpažįsta principą „akis už akį“, pagrindinį kaltininką to, kas įvyko Paryžiuje (pabraukta autoriaus). Ir vargu ar daug kas Lietuvoje nešios užrašą „aš esu simonko“. Kovokite iki soties, kiek lenda už savo spalvotas teises – tą kiekvienam piliečiui užtikrina demokratija, bet civilizuotu, be provokacijų būdu.

Ir išvis – kas jūs toks, pilieti Simonko, kad drįstate šaipytis iš kito, tokio paties piliečio, ir jo šventybių bei vertybių? Kas jus auklėjo, kokias vertybes diegė šeimoje? Gyvenate Lietuvoje, bet lietuviškai kalbate su akcentu, matyt, apie Darių ir Girėną sužinojote tik tada, kai Jų atvaizdai pasirodė ant litų. Betgi esate Lietuvos pilietis, tad elkitės atsakingai ir pilietiškai.

Tad linkėdamas būtent pilietiškumo, pagrįsto sveiku protu, bei reikalaudamas atšaukti provokaciją, nepagarbiai –

autorius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jezus su 12 vyruku (ir nei vienos moters)       2015-01-24 13:07

Simonko neperka Maximoje siemku, o uz el.lemputes susimoka. Matyt ji remia supuve Vakarai.

Rokas       2015-01-23 20:10

  Drg. Vlad Mozel, jeigu nusipirktumei stipresnius akinius, tai gal pastebėtumei, kad Lietuvos pamatus klibina ne gerb. A. Patackas, o tavo
garbinamas p.Simonko ir tokie, kaip suvirintojas iš Archangelsko ir
Lietuvą šmeižiantis kandidatas į Vilniaus merus.

Letas Palmaitis vau-vau-vavui       2015-01-23 9:23

O tau, vau vau vau, atsakyta komentuojant kitą Autoriaus publikaciją (apie redaktorių “laisvę”, 2015-01-22 19:07)

Letas Antanui       2015-01-23 9:17

Ačiū, bet ta nepaneigia Jūsų klaidos. Kita vertus, žmonės beveik du tūkstanmečius tikėjo ir dabar tebetiki, kad Bažnyčios susirinkimuose veikia Šventoji Dvasia, bet ne demokratija.

va va va        2015-01-21 17:09

nemėgstu besidedančių šenteivomis…
Bet sakykit jūs man, kodėl būtent neapkenčiantys savo brolių ateistai, tokie kaip Rubavičius su Patacku,staiga patapo tokie jautrūs religiniais klausimais… kad rodos tuoj imtų  kalašnikovus ir kartu su Letu Palmaičių eitų valyti nuo “sodomijos” Islamo valstybę... kur kątik buvonužudyti 13 berniukų, linksmai žiūrėjusių futbolą... neskažkam iš ISIS šenteivų pasirodė, kad jie jau turi polinkį į homoseksualumą...

bjauru, tiesą sakant..

Antanas.. Letui       2015-01-21 13:42

II- Vatikano susirinkimas klaidatikystė. Išvakarės II- Vatikano susirinkimo buvo dalinami dokumentai balsavimui. Vienas iš autorių, kuris ruošė dokumentus, pastebėjo neleistinaus pataisymus. Pasiteisinta buvo tuo, kad jau nėra laiko taisyti ir balsvaimu bus kaip tik išspręstos problemos. Deja įvyko kaip įvyko ir autorius iš tų kuris ruošė domumentus išleido knygą kaip buvo nuklysta nuo susirinkimo dvasios, pažymėdamas, kad šią dabartinią mano knygą draudžiu, perspaudinti, versti į kitas kalbas be autoriaus suderinimo. Knyga vadinas: Nė viena jota, nei vienas brūkšnelis neturi būti pašalinats iš Šv.Rašto” (anlų kalba )

Antanas.. Letui       2015-01-21 13:31

Tie agentai nenusivertino, tik jie “mieli” tapo. Amžinybėn iškeliavus Jonui-Pauliui II,Išrinkus Šv.Tėvą - Benediktą XVI, vietoje buvusio sekretoriaus lenko Dzivišo, buvo bandoma paskirti kitą lenkų kardinolą. “Mažiukai” lenkijos dvasininkai surado, kad tas kardinolas KGB agentas. Tada Vatikano tarnybos ir “didžioji” žiniasklaida paskelbė, kad tai šmeižtas ir paskutinis ateizmo pasispardymas lenkijoje. Bet kai tie “mažiukai”- lietuvišku terminu “kurdupeliai” pateikė KGB dokumentus, vistiek Vatikans ruošė inaugoraciją. Neužteko ir paties kardinolo S. Velguso prisipažinimo. Tad Lenkijos aukštam pareigūnui paskambinus naktį į Vatikaną ir sekmadienį KGB agento įnauguracija buvo atšaukta. Vėliau Vatikano tarnybos ( aišku prispaustos faktų ) gyrė Lenkijos dvasinikus už drąsą ginant Katalikų bažnyčią. Pagal Lenkijos katalikišką spaudą.

Jota       2015-01-21 12:21

Steponas Darius buvo vedęs J. Škėmaitę, turėjo dukterį. Girėnas, regis, ne, bet tai nesuteikia jokio pagrindo įtarinėti jų paleistuvystėmis, kokias propaguoja Simonko ir jo sėbrai.

Anikė gėjui       2015-01-21 12:15

Tik nereikia kitus versti gėjais,tyčiotis iš tų,kurie padarė žymiai daugiau,negu
kiti - perskrido Atlantą,tuo pasauliui parodė,kad yra prie Baltijos šalis, kurioje gimsta orūs,gabūs,darbštūs,tolerantiški žmonės.Visi gėjų pažinojome ir žinojome garsių žmonių vardus,bet jie ramiai sau gyveno,nesireklamavo,niekam
netrukdė.Dabar jau tos patyčios iš normalių tarpusavio santykių darosi kraupios.
Tai tarpusavio kurstymas.Kam tai naudinga?Kam naikinti ir niekinti tai,kuo mes turime didžiuotis?Ne vien prigimtis kalta,bet ir sąlygos.Vieną man pažįstamą mokinį išprievartavo du iškrypėliai vyrai,pražudė visam gyvenimui talentingą
žmogų,kuris savo tragediją skandina taurelėje.Vaikinukas buvo normalus,draugų mėgiamas.O kiek tokių likimų,kas suskaičiuos?Didžiuotis tokiais išpuoliais prieš Tautą garsinusius didvyriais tikrai neverta.Apie mirusį kalbėti arba tik gerai,arba nieko- tokia turi būti doro lietuvio pozicija.

Gejus       2015-01-21 11:13

O kas gali patvirtinti, kad jie buvo ne gejai, ir kas gali panegti kad jir buvo gejai. Jus viena karta lietuviai prasikrapstykite akis, ausis. Taip as nepritariu, kad daro tas akcijas zigiuoja gatvemis, nes musu tautai niekas neaiskina, kad gejai yra liga, gimstama tokiais, o nepasidaro jais is pasileidimo. Buvo geras str, Pociunienes apie gejus, net tarp gyvunu tokiu isigimimu pasitaikoma, ar nors vienas is jusu supranta ka reiskia motinoms, kuriu vaikai gimsta su siuo isigimimu? Kokia kancia nesa motina visa gyvenima, paskaitykit literaturos apie sia liga. O ne staukit ant viso svieto gejai ne zmones! Linkiu jums iskest ta skausma, kuri patiria gejai ir ju artimieji!

Letas Palmaitis Antanui       2015-01-21 1:01

Darote neleistinas klaidas, o tai nuvertina ir pasakojimą apie agentus:

II Vatikano Susirinkimas - 1962-1965. Tai I Vatikano Susirinkimo (1869-1870) tąsa, tačiau šiek tiek pakrypusi į modernizmą.
Sušaukė Jonas XXIII (pontifikatas 1958-1963).

Pauliaus VI pontifikatas 1963-1978.

kacius       2015-01-20 22:55

Įdomi “piliečio” mąstysena - galvoja, kad policija keičia apsišikusiems kelnes.

ledine       2015-01-20 22:40

Aciu gerb.A.Patackui,kad parode kiaulei vieta,reiktu dar issiaiskint is kur tas brudas atsirado Lietuvoje,manau padorus pileciai mielai surinktu parasus,kad tokius mankurtus issiustu is musu Tevynes pvz.i AMSTERDAMA.

palaikau Patacką        2015-01-20 21:12

o kagebistinėms šiukšlėms, siautėjančioms komentaruose, siūlyčiau nevargti - jūsų metodai per kvaili, kad nukreiptų šį portalą skaitančių žmonių dėmesį nuo problemos esmės.
P.S. apie kokį čia “savanorį” Adolfą Strakšį rašinėjama viename komentare? Ar apie buvusį vieno rajoninio laikraščio redaktorių? Tai primenu, kad to personažo   bendradarbiavimas su KGB buvo oficialiai paviešintas kone prieš dvidešimt metų. Nejuokinkit tokiais savo bandymais, pliurpdami apie pakaunės “maištą” ir Patacko vaidmenį jame. Lietuvoje dar pakankamai daug žmonių, kurie ir prieš dvidešimt metų skaitė. Todėl jie netiki nei senose gaisravietėse rastais Janutienės “čemodanais su dokumentais”, nei senų komuniagų, staiga tapusių karštais globalistais,  kurpiamais “memuarais”.

Antanas       2015-01-20 18:36

Pradžiugau, kad pasirodė Juozapas. Galvojau, kad serga. Rašoma komentare viename apie KGB agentus Vatikane. Šv. Tėvas Paulius 6, jau pastebėjo KGB “dūmus” Vatikane, tad nusprendė šaukti II Vatikano susirinkimą. Deja jau tų “dūmų” buvo perdaug ir daugelis kardinolų jau buvo apsvaiginti iki tokio lygio, kad jau Nepriklausomybės metais KGB sugebėjo per paklusnius KGB Vatikano žiniasklaidos atstovus ( melu įtikindami Šv.Tėvą Joną - Paulių II )kad Vatikano Lietuviškų laidų direktorių mon. V. Kazlauską reikia atleisti iš pareigų.(Palaidotas prie Kauno Prisikėlimo bažnyčios ir šie faktai buvo paminėti) Tai atliko Lietuvos KGB skyrius. Bet dar keisčiau, kad tie patys “apsvaigę nuo KGB dūmų” tarnautojai ir toliau tarnauja tose pačiose pareigose Vatikane.

visiškai slaptai.        2015-01-20 17:10

1999 metų spalio 14 dieną į Lietuvą atvyko dirbti naujasis Rusijos ambasadorius J.Zubakovas. Ar tai atsitiktinis Maskvos sprendimas? Naujasis ambasadorius - kadrinis KGB karininkas, turintis mažiausiai 30 metų darbo stažą slaptosiose tarnybose. Šis žmogus 1996-aisiais, kai tapo Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotoju, sugebėjo gana greitai sustiprinti Rusijos žvalgų pajėgas daugelyje užsienio valstybių. O dabar jis - Vilniuje.

Kodėl Rusija į Lietuvą siunčia aukštos kvalifikacijos, itin prityrusį specialiųjų tarnybų darbuotoją? Galimi keli variantai. Visų pirma, Rusija pastebimai susilpnėjo, kai į Vakarus pabėgo buvęs KGB archyvo Maskvoje darbuotojas V.Mitrochinas ir atskleidė keletą paslapčių. Vakarams perduoti dokumentai akivaizdžiai įrodė, kad Rusija informatorių turėjo visame pasaulyje. Ne tik konservatyviojoje Didžiojoje Britanijoje, ne tik tarp Italijos komunistų. KGB ir GRU šnipų, pasirodo, būta net popiežiaus Jono Pauliaus II aplinkoje. Kai V.Mitrochinas demaskavo tūkstančius KGB agentų (vien Italijoje - 261 KGB agentą), Rusijai nieko kito nebeliko, kaip pinti naują informatorių ir šnipų tinklą. O mūsų valstybė - puiki tarpinė stotelė naujai ekspancijai į Romą, Paryžių, Londoną, Vašingtoną...

tai šit kaip        2015-01-20 16:36

Garliavos įvykiai - tai vis tų pačių 1993-ųjų metų
pakaunės įvykių su nenubaustais jų įkvepėjais tąsa. Tai -
modernizuoti „pakaunės įvykiai“Nepatogūs klausimai. Gintaras Visockas, „slaptai.lt“,
2012.09.12.
„Teroro“ kvapelį skleidžianti partija? Ar partija, gimusi iš kadaise nesunaikinto teroristinio-diversinio prado bei ji nepaliaujamai kildinančio gaivalo? Juk nebuvo nubausti „savanorių maišto“ kaltininkai
Ar nejaučiamos paralelės? DK partijos sąraše ne tik skandalingoji Tatjana Žigunova, apie kurią jau buvo rašoma, ne tik kažkokį karą visiems skelbęs Algirdas Patackas, bet ir Jonas Zajančkauskas, kurio praeitis paženklinta bylų, susijusių su pasikėsinimais į žmonių gyvybes ir teroro aktais.

tai šit kaip        2015-01-20 16:14

Pakaunės maišto savanoriams Patackas buvo dievas!

Vargšai savanoriai. Jie mirė, nes susikūrė sau stabą.  O šis ir toliau siekia būt dievu,,, tik jau kitiems stabų garbintojams.

slaptai        2015-01-20 16:06

Sutikit, Rusija, išvesdama savo armiją, negalėjo nesvarstyti, o galgi įmanoma “kaip nors pasilikti”. Jeigu atvirai, Rusijai buvo labai palankus Kauno savanorių maištas. Maskva tik ir laukė, kada tarpusavyje susipjausime. Tačiau skubėti kaltinti visus į mišką išėjusius savanorius irgi nederėtų. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, o kas gi juos pastūmėjo nepaklusnumo akcijai?
.
Kaip tvirtina Seimo narys A.Patackas , Kauno savanoriai, viena gausiausių ir radikaliausių tuo metu nusiteikusių rinktinių, buvo specialiai įstumta į sąlygas, “kada jau nebegalima nesipriešinti”. Lietuvos nedraugams žūtbūt reikėjo sukompromituoti savanorius, nes 1993 m. pabaigoje jie jau tapo stipresni už Vidaus reikalų ministerijos dalinius. O pats lengviausias būdas sužlugdyti savanorį - atimti iš jo ginklą. Turint omenyje, jog tuo metu į valdžią atėjusi LDDP tiesiog fiziškai neapkentė ir bijojo savanorių, Ginklų koncentravimo įstatymas tik dar labiau sustiprino įspūdį, jog plk. G.Puloko potvarkis yra ne kas kita, o savanorių nuginklavimo ir jų neutralizavimo akcija. Norint suvokti, kodėl, nesant Lietuvoje KA ministrui, V.Vilkelis liepė savanoriams nusiginkluoti, būtina išsiaiškinti, ar tikrai pagrįstas tiek politiniu, tiek kariniu, tiek teisiniu požiūriu buvo tas nelemtas Ginklų koncentravimo įstatymas. Tik šito kažkodėl niekas viešai išsiaiškinti nebandė.
.
Kaip nebandė ir atidžiau pažvelgti į J.Abromavičiaus, neaiškiomis aplinkybėmis nužudyto 1997 m. sausio 31-ąją, veiklą. Apie J.Abromavičių daug kur buvo rašoma tik “gerai arba labai gerai”. O dėl jo žūties atvirai ir netiesiogiai ir vėl kaltinti dešinieji. Vienas iš paskutiniųjų tokių tekstų - tai A.Juozaičio samprotavimai “Respublikoje” (1999 m. spalio 12 d.): “...visuomenės dalis jautė (ir žinojo), kad ašinis politinis nusikaltimas - savanorių pakaunės maištas - buvo ne tarptautinis nusikaltimas, o grynai tautinė beprotystė. Baisi tiesa drėskė akis, baisu buvo net pagalvoti, kad lietuvis jau kelia ginklą prieš lietuvį. Ne dėl vagos ar svirno, net ne dėl valstybės, o… dėl valdžios ir šlovės. J.Abromavičius nebijojo šito pasakyti. Ir žuvo”.

kitas liudytojas        2015-01-20 16:03

Esu girdejes eile sios istorijos variantu, kuriuo tiketi - kiekvieno asmeninis reikalas.
Ivykis politizuotas, jauciasi ir VSD rankute, todel kartais apie tai geriau nutyleti.
Jei trumpai (viena is versiju)
Atejus i valdzia LDDP pasklinda gandai, kad ketinama reorganizuoti (sunaikinti) SKAT. kyla sumaistis savanoriu tarpe. Kai kurie politikai ima pilti alieju i ugni. Greiciausiai i KGB prikisa rankas. Faktas- kuopa iki dantu ginkluotu kariu pasitraukia i miska. Toliau seka derybos ir kiti reikalai, kyla pasiulymu jega numalsinti maista, panaudojant Vidaus pulkus (is esmes tai galejo buti pilietinio karo pradzia arba pretekstas Rusijai izengti i Lietuva su internacionaline pagalba). Besitesiant maistui, tesiasi i bardakas. Kazkur kazkaip begeriant savanoriams nusaunama mergina (i galva). Galu gale viskai kaip ir susitvarko. Abromavicius labai aktyviai dalyvavo derybose, daznai ten lankesi. Neaisku kokie jo tikslai buvo. Po to Maksvyciui pripaisoma santykiai su Juodvarniais, nors jo kuopoje pratybas su Juodvarniais (kurie buvo vilnieciai ir kazkodel dare pratybas kaune) organizavo pts KAM.
Uz ka susprogdino abramaviciu - misle, bet greiciausiai jis zinojo kazka tokio, del ko galejo aukstos galvos lekti.kariai lt

iš savanorio ADOLFO STRAKŠIO prisiminimų        2015-01-20 15:45

– Visokios mintys mums po galvą klaidžiojo – gal mes klystam, gal mes neteisingai galvojam, – sako Kristė. – Bet reikia galvoti – jei mes negalvosim, kiti už mus galvos. Aš to nenoriu.
– Algirdas Patackas buvo mūsų dievas, – atsidūsta Vladas Važnevičius. – Ką tu – pats Algirdas Patackas! Kažkam Seime į patį snukį davęs. Ar ne Valatkai? Galva! Vyras! Per miškinių sugrįžtuves nueinu toks mažas žmogutis į štabą, o po štabą Patackas vaikšto.
– Na jau mažas, – šypteli Kristė. – Per daug susimažinai…
– Iš manęs tik pavadinimas didelis – bataliono vadas. Bet koks tas mano didumas? Šiandien esu – rytoj jau galiu nebūti. Manai, kad kitaip galvodamas esi Lietuvos priešas. O jis, tas Patackas, Seimo narys, turi tam tikrų žmonių pasitikėjimą – juk tūkstančio parašų reikia, kad galėtum į Seimą kandidatuoti, o kad išrinktų – reikia dar daugiau šalininkų turėti.
– Aš Alfonsą Svarinską dievinau, o kai pamačiau, ką jis tenai, tame mūsų štabe, daro ir kalba – sako Kristė, – man bloga pasidarė. Aš tada pėstute iš centro parėjau namo – negalėjau nei į autobusą lipti, nei taksiuką pasiimti – tokia baisi nuotaika buvo. Parėjau namo ir vėl grįžau į štabą…
– Papuola tokie žmonės į akis ir galvoji – aš esu durnas, aš kažką ne taip darau, reikia kažką kitaip daryti.
– O kaip – irgi neaišku…
– Man akyse tas vaizdas – kaip jie įvažiuoja į štabą: žiūriu iš trečio aukšto – bėga savanorių vora, toks batų šlamesys – žžžžžž, sunki mašina, gazelka, iš paskos, įbėga į štabą ir automatus į mūsų pusę atsuka, o aš galvoju – durniai, jūs durniai, ką čia vaidinat? Didvyrius? Pistoletą atima, nors žino, kad aš – vado pavaduotojas, trenkia automato buože per galvą – ir veda šaudyti. Ir tu štabe buvai?
– Buvau, – sako Vladas. – Rudauskas ar kuris ten kitas man sako: „Geras automatas – reiktų pasiimti“. „Ir man jisai geras, – sakau, – todėl neatiduosiu“. Man vis neduoda ramybės klausimas – kas davė komandą, kas visa tai padarė? Juk ne visi į štabą grįžo? Kodėl kiti negrįžo?
– Pangonis iš štabo išvažiavo namo, – sako Kristė.
– Pangoniui kažkodėl jie vietos štabe nepaliko, – sako Jonas Juodis, – ir Pangonis išvažiavo namo.
– Zaranka ten buvo „didelis“ žmogus, visą laiką miške šalia Maskvyčio stovėjo, – prisimena Kristė.
– O kur Adamonis buvo tada? – susidomi Vladas Važnevičius.
– Nei Adamonio, nei Stašaičio štabe per šturmą nebuvo, – sako Jonas Juodis.
– Adomonis buvo prieš pat jiems grįžtant, – sako Kristė. – Ir komanda nušauti Abromavičių buvo duota iš pačio ryto…
– Prisimenu, tu sėdi ant suoliuko, rūkai, čerkutę geri su chėbra už pergalę kruvina galva ir uniforma, – ironizuoja Vladas Važnevičius. – Su Valdu Maurušaičiu man nėr apie ką kalbėti, su Kornelijumi Rudoku irgi – jie pamišę, tegu atšąla, manau, pokalbis su jais bus vėliau, ir tas pokalbis įvyko, taigi, sakau, vyrai, išėjot į mišką nesulaukę įsakymo, taigi jums atsirūgs, norėjote pabūti didvyriais, bet galite būti ir visai ne didvyriai – būsite banditėliai. Taigi va – kur tada buvo Adamonis ir kiti?
– Jie buvo kitame štabe, jųjų išsirinktame. Juk atvažiavęs Jonas Maskvytis per raciją kažkam raportavo: „Atomas užėmė štabą “, – sako Kristė. – Kam raportavo, manau, numanot – anam štabui…
– Nežinia, ar jiems raportavo, – abejoja Vladas Važnevičius.
– Juk su miško racija radistas atvažiavo į štabą, taigi miško štabas racijos neturėjo, – tvirtina Jonas Juodis. – Gal į Vilnių raportavo?
– Man čia klausimas, – sako Vladas Važnevičius. – Miško radistas juk į mūsų štabą atvažiavo. Su automatu…
Tyla.
– Arūną Stašaitį netoli Lašo sodybos buvo sutikę, kai savanoriai dar miške buvo, su pilna ekipiruote – netgi su šalmu, – sako Kristė, – o šalmas apipintas sieteliu. Jis ir grįžimo dieną buvo išėjęs į mišką.
– Suprantu, Adamonis savo štabą turėjo, – juokauja Vladas Važnevičius.
– Todėl dabar vyniojasi, ir labai sunku jiems išsivynioti, – sako Kristė, – o kas būtų, jeigu dar politikai jų viešai išsižadėtų....
– Neatsižadės, nes ant vieno iešmo jie sumauti – it gruziniškas šašlikas…

iš savanorio ADOLFO STRAKŠIO prisiminimų        2015-01-20 15:43

– Buvo idėjų, ir idėjų nebeliko, – sako Vladas Važnevičius.
– Žinai, Vladai, kas tiltą per Bražuolę susprogdino? – pasuka ienas į šalį Kristė.
Ir vėl spėliojimų spėliojimai. Ir vėl pavardžių pavardės. Ir vėl sugrįžimai atgalios – į istoriją.
– Girdėjau, Kazlų Rūdoj pasitreniravo sprogdinti Aleksoto kuopos berniukai, bet jiems nelabai pavyko tasai sprogdinimas, tada…
– Nebūtų leidę mažiuko laužiuko susikurti – ir to didelio laužo nebūtų buvę, – bando reziumuoti tų sudėtingų įvykių esmę Vladas Važnevičius.
Tai apie pirmąjį išėjimą į mišką.
– Išeina, kad tuos pirmuosius, kurie išėjo į mišką, reikėjo susemti ir sušaudyti? – klausia Jonas Juodis.
– Kam šaudyti? – klausimu į klausimą kerta Vladas Važnevičius. – Yra įstatymas pasodinti, ir sodink.
– Gečas sutarė su Butkevičiumi – atvažiuos tie į Vilnių, nueis visi pas Artūrą Paulauską ir juos iš bėdos ištrauks, – sako Jonas Juodis. – Bet Maksvytis ir kiti nuvažiavo iki dantų ginkluoti, ir joks pokalbis Vilniuje neįvyko. Juk taip?
– Tą užkurtą lauželį reikėjo užgesinti, ir nebūtų įsiliepsnojusi ugnis, kuri jau šitiek metų degina, – sako Vladas Važnevičius. – Kažkas tą lauželį ne suktinei pridegti panaudojo. Jonas, turiu galvoje Maskvytį, per daug negalvojo, jam keisti sparnai užaugo – aš, matai, nebaudžiamas, galiu toks ginkluotas ir vaikščioti, chėbra vis tiek parašys įsakymą, kad aš teisėtai miške esu.
– Maksvytis tada jau nebebuvo savanoris, ir Butkevičius tai žinojo – pats jį nurašė, – įsiterpia Kristė.
Tai situaciją daro dar mįslingesnę. Klausimai jau visai kitokie. Ir atsakymai į juos turi būti visai kitokie.
– Tai kaip su savanorių ginklais jis galėjo išeiti į mišką? – susirūpina Vladas Važnevičius. – Tada reikėjo po zakonu…
– Apie tai mes ir kalbam, – sako Kristė.
– Jei patys laužom zakonus ir patys ieškom teisybės, – daro išvadą Vladas Važnevičius, – tai ko norim?
– Ginklai nebuvo šiaip sau paimti, – įsiterpia Kristė. – Kuopos vadui Aivarui pistoletą ar automatą atkišo, ir ne tiktai atkišo…
– Tai va – dar vienas įstatymo paukštelis sužeistas, – sako Vladas Važnevičius. – Kuo daugiau tų paukštelių sužeidė, tuo daugiau kaltės. O mes tuos paukštelius nurašom…
– Kasdienės ginklų apskaitos nebuvo, – tvirtina Jonas Juodis, – kad iš rankų į rankas ginklą parduodi – buvo proga pasinaudoti…
– Kaip nebuvo apskaitos? Buvo knygos, buvo jose rašoma, buvo perduodama, buvo priimama, – ginčija Vladas Važnevičius.
– Pas Algį,kuriam priklausė ginklai?– ironizuoja Jonas Juodis. – Nesusigaudė niekada…
– Gal nenorėjo susigaudyti, – daro savo išvadą Vladas Važnevičius. – Gal nereikėjo susigaudyti? Čia jau kita kalba.
– Bet jis padėjo išvežti su gazelka visus ginklus, – kerta Jonas Juodis.
– O kas žino, ką jisai vežė? – tai vėl Vladas Važnevičius. – Gal makaronus su silke? Kaip Beleckas Ričardo Mikutavičiaus istorijoj – brolis, matai, vežė, o ką aš žinau…
– Ir dar vieną lavoną iš Lietuvoje žinomo žmogaus padarė, – sako Jonas Juodis. – O tie automatai iš Afganistano atvažiavę, kiaurai kruvini, pusiau sušaudyti…
– Maniškis buvo legalus, – sako Vladas Važnevičius.
– Aš irgi iš dvidešimt vieno išsirinkau – tas kalė taikliai, – pasigiria Jonas Juodis. – Bet pradėjo mėtyti kulkas į šalis, ir dairais, kuris savanoris taikliau sušaudė…
Tokie automatai, sutaria abudu savanoriai, gynyboje labai patogūs – gera sklaida, taigi pro langą į lauką pataikai, o iš lauko į langą – jau sudėtingiau…
Tai, žinoma, juokeliai, kai ginklų įsigijimo istorija jau yra istorija, kurios nepakeisi.
– O Kęstas Vasiliauskas būtų šaudęs, jei štabe būtų užsibuvęs, – grąžina visus į štabo šturmą Kristina. – Juras jį kažkur buvo pasiuntęs…
– Kęstas iš Pangonio ginklus priiminėjo, – sako Jonas Juodis.
– Ką tu ten prišaudysi, Jezusmarija, – purto galvą Vladas Važnevičius. – Grįžta vyrai su vėliavomis iš miško – ir šaudytis? Buvo komanda gražiai sutikti. Prisimeni? Šaudysi, kai savas pro duris įeina?
Taip istorija beldžiasi į duris ar įeina į mūsų gyvenimus nepasibeldusi.
Dažniausiai nepasibeldusi.
Kai kas tą istorijos tarpsnį laiko lietuviškų zuikių sukilimu.
Aš taip nelaikau.
Beje, ir tie, kurie buvo toje istorijoje…
Grįžtu iš Kauno ir girdžiu per radiją – Kauno savanorio rūsyje sproginėjo šoviniai, o per kratą rasta jūros mišinio.
Kam šiandien savanoriui šoviniai, kam jūros mišinys?
Ką jis ruošiasi šaudyti ir ką – sprogdinti?
Matyt, dar yra ką…

iš savanorio ADOLFO STRAKŠIO prisiminimų        2015-01-20 15:42

?<N

va va va        2015-01-20 15:14

ar tik Patacko rankos vėl nepanižo?
gal Kodyriovui sumanė patalkinti?

o juk kažkada juo taip tikėjo PAKAUNĖS SUKILĖLIAI.
Tikėjo ir Garliavos sukilėliai…

tad jei reikia suorganizuot konfliktinį židinį, drąsiai kreipkitės į Seimo “patriotą”. Vis tiek kaltu liks Landsbergis:)

simonko, gavno, lukašenko       2015-01-20 10:58

Prezidentės ir kitų komunistų vertybės: simonko, gavno, lukašenko ir t.t.

Daina       2015-01-20 9:43

Nagi, susivienykime ir nežiūrėkime tų laidų ir tų TV kanalų, kurie transliuoja tokias mintis ir rodo tokius “veikėjus”. Nekelkime tokių laidų reitingų. Patikėkite nedaug prarasite jų nežiūrėdami, o tą laiką, geriau, praleiskite su savo šeima, su savo šeimos nariais besišnekučiuodami. Tik tokiu būdu laidų kūrėjai ir kanalų savininkai pajus visuotiną pasmerkimą. Nes, dabar kiek norime komentuokime ir piktinikimės, o karavanas eina sau ir eina. Bent čia parodykime vieningumą ir susitelkimą. Nejaugi nematote, kur mus veda tokios laidos ir tokie TV kanali?

vėjas       2015-01-20 8:48

vienas iškilusis subinę demonstruoja garbiems žmonėms maldos metu,kitas iškilusis tautos didvyriuose mato taip vadinamus gėjus,gera moralė,ką?

gudi giria       2015-01-20 1:06

Ateis laikas,kad gaidziai izgirdus zodi Lietuva stips,kaip blusos nuo dusto.

Letas Povilui       2015-01-19 23:03

Jei jau taip, tai ir žingsnelis po žingsnelio niekur nenuves. Reikalingas kitoks požiūris į VISA Kas Yra apskritai. Apie tai dabar diskutuota prie publikacijos, kad velniui patinka demokratija.

Povilas - Letui Palmaičiui       2015-01-19 19:14

Gražiai ir didingai skamba: “demaskuoti priežastį ir ieškoti sprendimo”.
Na, demaskuosite Jūs priežastį. Nors, tiesą sakant, neabejoju, jog ją puikiausiai žinote.
Ir ką?
Ogi - nieko.
Netgi prie to pajaco, kur televizoriuje staipėsi, prieiti retas rizikuos.
Ką jau kalbėti apie tikrąją, didžiąją problemą...
A.Patackas žengė žingsnį. Tegul ir nedidelį, bet neužginčysite, - pakankamai drąsų. Realų žingsnį.
Vienu ypu šitos bėdos neįveiksi. Teks kantriai: žingsnelis po žingsnelio.

Letas Palmaitis Povilui       2015-01-19 18:45

Juozapas ne D-vas, bet esmę išdėstė visai ne ten, kur galbūt gale pabrėžė.
O parašyti abejonių nekeliantį straipsnį, kuriam visi pritars, nors ir tokio reikia, vis tiek lengviau nei demaskuoti priežastį ir ieškoti sprendimo.
Ligi šiol visi populiarūs “sprendimai” su pačių pačiausių “atstovų” paieškos ir atrankos vajumi nuplaukia į rinkiminę šiukšliadėžę. Ogi tai darbai ir darytojų netrūksta. Dabar pamatysim dar kartą.

Povilas - Letui Palmaičiui       2015-01-19 17:32

Viską aš supratau.
Juozapo komentaro esmė paskutiniame sakinyje: “Tokie laikai - gerus darbus reikia daryti tyliai…”
Tik va bėda - gerų darbų darytojų trūksta.
O mokytojų, kaip reikėtų tuos darbus atlikti - apstu.
Tai, sakyčiau tik džiaugtis reikia, kad Algirdas Patackas tiesiai-šviesiai rėžė: ” žmonės, žiūrėkit mums ant tako šū-as guli ir labai smirdi, reikėtų jį numest nuo kelio, kad neįliptų kas”.
Toks paprastas ir geras atliktas Algirdo Patacko darbas - perspėjimas.
O kas sugeba, tegul tą smarvę naikina kitais, efektyvesniais būdais būdais.
Gal netgi iš šaknų...

zero       2015-01-19 16:44

LNK laidos neteko matyti. Bet panašiai šitas monkė išsidirbinėjo ir L.Ryto TV laidoje, supratingai šypsantis dviem vedėjoms, viena kurių buvo Janutienė.

Letas Palmaitis Povilui       2015-01-19 16:43

Negi irgi nesupratote Juozapo? Ne kažkas turi mesti šūkį, bet laikas suvokti, jog dabartinėje situacijoje tiesiog negali nebūti gudresnių “Simonko”, kurie eksperimentuoja, kuria scenarijus, diriguoja ir laukia, kad kažkas mestų šūkį, gal ir “išdegs”. Būtent LNK pristatymo būdas ir verčia susimąstyti. Todėl operatyvus reagavimas, kaip Autoriaus, būtinas, tik jis turi atsižvelgti į pagrindinį pavojų.

viena iš       2015-01-19 14:33

Būsiu viena iš tų, kurie pamatę Simonką nepagailės poros supuvusių kiaušinių jo marmūzei “papuošti”. Jis nieko kito ir nevertas, smirdžius tas

Raigerdas anonymous'iniam "neabejotinia"       2015-01-19 12:55

Tu matyt, esi iš tų visiškai patologinių melagių. Tu kalbi už gerbiamą Algirdą Patacką ir dar drįsti tvirtini, kad tai “neabejotina”, kad taip kaip tu galvoji, taip ir jis galvoja. Na, tipiškas sovietinis-KGB-istinis mąstymas:“Nashy kolxozniki reshyli, čto komentator “neabejotinai” budet nashym predsedatelem kolxoza, t.k. etot sovietskij grazhdanin i chestnyi komunist dumajet ne tolko o sebe, no i znajet, čto dumajut drugije. Ura tovarišči! Dolgije i neskan2ajemo dolgije aplodismenty tovariščiu “neabejotinai”.

Povilas       2015-01-19 11:53

Juozapai, viską gerai daro gerb Algirdas.
Kažkas juk turi mesti šūkį - tas, kurį išgirs.
Kažkas ir vėliavą nešti turi - kad kitus vestų paskui save.
O daugiausiai reikia eilinių drąsių kovotojų, tokių, kaip Tu.

ona       2015-01-19 11:02

Simonko dar sakė, kad galima iš šių litų neblogai uždirbti, o iš to aš susidariau vaizdelį, koks jų visuomeninės veiklos tikslas. Pinigai, pinigai ir seksas… Yra visokių organizacijų (aklųjų, neįgaliųjų, našlių, černobyliečių ir t.t.), bet lytinių santykių veiklos - vienintelė.

neabejotinai       2015-01-19 10:54

neabejotinai A.Patackas mokėtų|įtikinti| Raigardą nebepraktikuot bambukomanijos,klevomanijos,baobabomanijos šiame portale; prarastų patrauklumą orveliški gyvulių ūkio smagumynai,šokiai su kirviais ir jų kotais

Anikė       2015-01-19 10:34

Paskaitykit šviesius rašytojo Tadeuszo Konwickio jaunystės prisiminimus apie gimtąjį miestą “Vilnelės vingiuose”.Noras įamžinti tą jausmą,“kuris plaka manyje
ligi senatvės,...kuris staiga sugriebia dievai žino kur…tarp negrų,teroristų
ir pederastų” (1990.Varšuva).
Rašytojui Dievo dovanota intuicija ir regėjimas atskleidė kito blizgančio
amerikoniško medalio baisiąją gyvenimo pusę,kur pasijuto nesaugus.Dabar pas mus
tie nekatrieji pasijuto eterio žvaigždėmis,tyčiojasi iš mūsų,iš tų,kurie mylėjo
ir garsino Lietuvos vardą.Nieko naujo Lietuvoje-už gerą atsilygina patyčiomis.
Tik ar atsiras kas drąsus iš Lakūnų artimųjų ir paduos už patyčias į teismą?
Gal mūsų padangių arai mėgins ginti kolegų garbę?
Pagyvensim,pamatysim.

Letas Palmaitis Kalniečiui       2015-01-19 2:28

Apie finansavimus ir įstatymėlius Juozapas, kaip apie lauktiną galutinį atsaką. Skaitykite darkart ir nepainiokit atsakų.

Letas Trupmenui       2015-01-19 2:23

Drebėk Trupmenai! Jau Raigerdo nepamainomoji lazda virš Tavo ne taip protaujančios nelaimingos galvos!

Vytulis       2015-01-19 2:07

Man patinka Grybauskaitės žmona Ulbinaitė, patinka ir Grybauskaitės vyras Šimonytė... o jums???

Kalniečiui       2015-01-19 1:54

Čia tipo, jau primygtinis “pasiūlymas”?

Kalnietis       2015-01-19 1:22

Juozapui- nelabai supratote. Perskaitykite dar kartą

“Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako”.

Raigerdas Trupmenui        2015-01-19 1:20

Nešmeižk gerbiamo Algirdo Patacko. Suprantu, kad tau norisi bet ką pažeminti dėl savo ydingo įpročio, ką nors apšmeižti. Jis turi teisę išsakyti savo nuomonę, ir jeigu tu su juo nesutinki, tai dar nereiškia, kad tu turi teisę pradėti šmeižti tą žmogų. Jeigu turi problemų su garbe ir sąžine, tai nereiškia, kad visi yra tokie patys kaip tu. O savo “emocinius nesusivaldymus” pritaikyk pirmiausia sau. Kokiais nuopelnais esi pasižymėjęs Lietuvoje? Jokiais. Nebent kenkėjiška veikla. Tai, kas tau davė teisę menkinti gerbiamą Algirdą Patacką? Ta įsisavinta sovietinė proletariato ir KGB kultūra?

Trupmenas       2015-01-19 0:36

Patackas parašė vyriškai ir labai aiškiai. Bet man vis dėlto neduoda ramybės klausimas, ar jis ir šiandien pasirašytų po savo “Bravo”, ar tai buvo tik momentinis emocinis nesusivaldymas?
Jei pasirašytų, tai tektų konstatuoti, kad liga yra gerokai paardžiusi tikrai garbingo žmogaus sisteminį tikrovės matymą.

Letas Palmaitis       2015-01-19 0:33

Ponas Algirdas teisus, bet komentatorius Juozapas teisesnis, nes ieško giluminių priežasčių ir atskleidžia scenarijų bei galimas pasekmes.
Eilinei Raigerdo disertacijai šįkart nieko neprikiši, išskyrus esminę klaidą: velniui tikrai LABAI patinka demokratija! Jos pagalba infernalinės jėgos iš pamatų pertvarko buvusį krikščionišką pasaulį.

J-D       2015-01-18 23:54

In memoriam. Marcelijus Martinaitis.

D-J       2015-01-18 23:31

Pastebėjau (komentaruose) Liepai Tavo paminėtą “kertelę”. Kažką, vansi, praleidau. Manau reikėtų...

aaaaaaaačiū       2015-01-18 23:31

gerbiamam Patackui. AAAAAAAAČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ. TYČIOTIS IŠ DIDVYRIŲ - ŠVENTVAGYSTĖ.

Raigerdas        2015-01-18 23:22

Algirdas Patackas yra padoriausias ir garbingiausias žmogus Lietuvoje. Jo pasisakymai pačiais aktualiausiais klausimais kelia pačią didžiausią pagarbą šiam Seimo nariui.
Aš norėčiau tik papildyti gerbiamo Algirdo Patacko straipsnyje išsakytą, sakyčiau, protestą-pasipiktinimą. Tai, ką padarė Simonko, yra tik labai įžūli ir jokiu būdu neatleistina provokacija. Bet, galimai, tai yra tik aisbergo viršūnė. Po tokios provokacijos Simonko turėtų būti persona non grata Lietuvoje. Štai taip yra atsidėkojama Lietuvai už tai, kad ji savo pasus dalino kiekvienam pasitaikiusiam. Ir tai vyks tol, kol Seimo nariai nesiims nagrinėti šio klausimo dėl lojalumo mūsų valstybei. Tai rimtas klausimas: ar turi teisę nelojalūs Lietuvos valstybei piliečiai   naudotis Lietuvos pasais, jeigu jie niekina pačią Lietuvą? Darius ir Girėnas nėra Simonko pažįstami ar draugai. T.y. lietuvių tautos didvyriai ir jos pasididžiavimas. Yra ir dar vienas aspektas: tai daroma būtent tuo momentu, kai pagrindinėse Europos valstybėse Prancūzijoje ir Vokietijoje vyksta įvairios provokacijos. Manau, kad šių provokacijų tikslas - suaktyvinti tas grupes, kurios siekia suskaldyti visuomenę į priešingas grupes, kurios pradėtų tarpusavio kovą. Nes Rusijai reikia priversti Europą persigalvoti dėl savo sprendimų Ukrainos klausimu. Ne pirmą kartą atliekamos tokios provokacijos, kurios sukrečia tautą ar kontinentą, ir tai sukelia didelę įtampą tokiose šalyse. Vėliau užtenka visai nedidelio sprogimo, kad tai išsilietų į karinį konfliktą. Lietuvoje pastebimai aktyvizavosi įvairios grupės, kurios žūt būt sieks skaldyti visuomenę į priešingas, tarpusavyje kariaujančias grupes, kurios gali imtis net smurtinių veiksmų.
Yra ir dar vienas aspektas ir jis yra pats svarbiausias. Simonko, pats to nežinodamas, pravėrė langą į ateitį. JIS PARODĖ MŪSŲ TAUTAI, KĄ JIE PLANUOJA DARYTI ATEITYJE.
  Yra ir dar vienas aspektas šioje provokacijoje. Kol kas niekas Lietuvoje nesidomi tuo, kodėl vieni žmonės siekia padėti mūsų tėvynei, o kiti net atiduoda savo jaunas gyvybes už jos ateitį (kaip tai buvo sausio 13 dieną), o kiti mato Lietuvoje tik savo egoistinių arba savanaudiškų interesų tenkinimą arba jaučia malonumą jai kenkdami? Kodėl Lietuvoje tarp šitų, visiškai priešingų orientacijų piliečių, dedamas lygybės ženklas? Neatsakius į šį klausimą, būtent tie, sąžiningiausi Lietuvos žmonės, Lietuvoje saugiai jaustis jau tikrai negalės. Čia Tomas Daugirdas parašė straipsnį, kad, neva, “Velniui patinka demokratija”. Velniui patinka ne demokratija, o pseudodemokratija. Ir reikia pagaliau suprasti to mistinio Velnio funkciją mūsų gyvenime: dori žmonės gali sukurti pačią tobuliausią tiek ekonominę, tiek politinę sistemą; bet jų pati tobuliausia sistema subyrės į šipulius, jeigu tie dori žmonės, bus tokie “geri” ir padės lygybės ženklą tarp padoraus žmogaus ir velnio. Velnio pagrindinė paskirtis yra sugriauti bet kokią tobulai žmogaus sukurtą sistemą, kad jam įrodyti, kad jis nėra žmogus, kaip dvasinė būtybė, o yra tik prieštaravimuose besikankinantis gyvulys, ir kad žmogus yra toks pat velnias, kaip pats velnias, aišku, perkeltine prasme.

Kovojantis prieš piktžodžiavimą kumštis - šventas       2015-01-18 23:18

Popiežius Pranciškus: “[...] jeigu tarkim kas nors imtų užgaulioti mano mamą, tikriausiai sulauktų kumščio.”

Jonas Auksaburnis yra sakęs, kad jei išgirsi gatvėje ar turguje ką nors tyčiojantis iš Viešpaties Kristaus, priėjęs tokį sudrausk. Nederėtų išsigąsti, jei reikėtų tokį žmogų ir prikulti. Siekiant užčiaupti jo piktžodžiaujančias lūpas derėtų trinktelėti jam per kuprą. Labai įdomus šiuo atveju Jono Auksaburnio pasakymas – “pašventink savo kumštį smūgiu”, t.y. jis teigia, jog kovojantis prieš piktžodžiavimą kumštis yra tam tikra prasme šventas, nes gina padorumą, tiesą, moralę, tikėjimo vertybę.

(http://www.kunigas.lt/politika/sv-jonas-auksaburnis-apie-patycias-is-tikejimo/)

Juozapui       2015-01-18 23:18

Teisingai - gerus darbus reikia daryti tyliai.

Juozapas---Diedukui       2015-01-18 23:16

Kails, kails prieteliau.
Smagu, kad užsuki dažniau.
Reikėtų šnektelėti kada.
Atskirai.
Niekam netrukdant.
Ką manai?

Diedukas Juozapui       2015-01-18 23:12

Tiesiai, šviesiai, konkrečiai… Šaunuolis.

Trumpas       2015-01-18 22:20

drūtas pastatymas į vietą nesusivokiančio.

gerbiu A.Patacka!       2015-01-18 22:04

Tiesiai ir vyriskai. Prasau Jusu, issiaiskinkite kaip ir kokiu budu, kas suteike LR pilietybe Simonko, azerbaidzanieciui Raulio Mammadli-Agness? Juk sie zmones tik sudarko samone, kisa paaugliams issigimima.

Juozapas       2015-01-18 22:02

gerb. A. Patackui-
Tamsta esate protingas žmogus. todėl neturėjote taip lengvai užkibti ant pigios kaliausės kabliuko.
Kas toks tas “..monko”?
Nulis, niekas.
Monkey.
Šunbezdžionė.
Jis pats nieko negali.
Bet uoliai daro tai kas liepta.
Tamsta Algirdai, geriau ieškokite tų kurie iš už širmos tampo to babuino-buratino virveles, ieškokite tų kas iš vyriausybės rezervo, biudžeto iš ES lėšų finansuoja tą mėšliną analinės “meilės” kompaniją.
Žiūrėkite kokie įvykiai paraleliai vyko kai tas žydras šūdo gabalas paskelbė apie savo(?) ketinimus.
Nematote?
Paklauskite, pasakysiu.
Kad duosite tam padugnėlei į snukį, tas tik dar labiau sustiptins ano galias -pradės klykti ir išsiklyks dvgubai didesnį šūdinos veiklos finansavimą.
O liberastai tame Jūsų kumščio mosavimo fone eilinį kartą prastums keletą sodomistinių “įstatymų”.
Kad savo laiku pasūdėte Valatkai nosį yra gerai.
Pamenam ir vertinam teigiamai.
Kad šitam bezdžioniukui įkaltumėt tarp ragų irgi neprieštarautume.
Paplotume.
Tik jeigu jau ruošėtės -reikėjo padaryti tyliai.
O po tokio pareiškimo tyliai padaryti nebe išeis.
Nenustebsiu, jeigu tas sysal-monky’o dabar išsirūpins smaukūnaitės lygio valstybinę apasaugą.
Tokie laikai - gerus darbus reikia daryti tyliai…

Arno pasiūlymas       2015-01-18 21:36

Tiražuokite siūlymą, gal kas pavyks?
,,kandidatuojantis į bet kokį valstybės atstovo renkamąjį postą turi susitaikyti su asmeninio gyvenimo netekimu, ir anketoje deklaruoti dar ir:
– seksualinę orientaciją;
– psichiatro išvadą apie gebėjimą priimti svarbius viešajam interesui sprendimus.
Iš anksto komentuoju, kad oponentams dengtis žmogaus teisių pažeidimais ir pan. būtų banalu ir dirbtina. SVARBIAUSIA yra daugumos žmonių teisė žinoti – mūsų vaikams bus taikoma vienokia ar kitokia švietimo doktrina, mūsų įstatymus priiminės stabilios ar ,,laisvos” psichikos atstovai.
EINATE, GERBIAMIEJI, ATSTOVAUTI – PASISAKYKITE VISKĄ, KUO GALITE PRADŽIUGINTI RINKĖJĄ!”

ačiū Patackui       2015-01-18 21:33

Ačiū Patackui, kad atsakė tvirtai ir vyriškai. Suįžūlėjo simonko ir panašūs spalvotieji, net šaiposi iš Tautos didvyrių. Jiems nėra jokių padorumo ir moralės ribų. Kuo toliau tuo bjauriau. Norisi tikėti, kad Lietuvoje dar yra vyriškų vyrų, kad nepavyks panašios provokacijos.

ACIU!       2015-01-18 21:33

Lietuviui- AAzuolui- Patrijotui A. Patackui uz Garbes islaikyma Tevynei

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.