Algirdas Patackas. Kur eini, Lietuva…?

Tiesos.lt redakcija   2014 m. spalio 20 d. 22:41

57     

    

Algirdas Patackas. Kur eini, Lietuva…?

Nežmoniška, medine kalba parašyti valdiškų įstaigų atsakymai į tokį natūralų senelių Kedžių prašymą – pamatyti savo anūkę... Nežmoniški savo turiniu ir savo forma… Visas cinizmo ribas viršijantys teisėsaugos monstro kaltinimai seneliams… Šio pabaisiško monstriškumo fizinė apraiška – šėtono advokatas, netgi savo išvaizda panašus į Hanibalą Lekterį, kanibalą...

Juk yra pasakyta: vargas pasauliui dėl papiktinimų... vargas tam žmogui, per kurį papiktinimas ateina (Mt 18.10).

Vargas ir tau, Lietuva… Ir nesistebėkime, kai sulauksime Dies irae – Dievo rūstybės dienos, ir sulauksime greitai ir neišvengiamai.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

collin       2014-10-27 16:02

impact economy recent plan information how to check credit score for free online months consumers

Ziuze       2014-10-25 21:33

Vlad   Mazeli,  nejaugi   esate aklas   ir kurčias?

jonas       2014-10-25 20:11

Ar kas galėjo prieš 20metų pagalvoti, kad ateis toks laikas kai Lietuvoje bus kurpiamos bylos ir žmones ginančius tiesą tampys po teismus? Absurdo šalyje gyvename, o gal putininėje?

kaunas       2014-10-24 17:06

tiesei i desintuka,gerbiu si zmogu.

lempute       2014-10-24 15:08

Reikia suprasti smulkus vagisius savo isvaizdos veidrodyje nemate? Ir is kur tiek honoro pas apsivogusi deputata?

Letas Palmaitis dėl apsišvietusio taigio       2014-10-22 15:42

Taigis sako, neva “kaltinu” Tiesos.lt, nes “praleistas” mano komentaras kitu IP. Tarytum mieste nėra viešų kompų, prie kurių (kol kas dar) galima prieiti net ir be registracijos, tik sumokėk už valandą. Juk rašiau apie proxy, kurį atpažįsta, nes tokio IP Lietuvoje nėra. O kad taigis “nesislapsto”, užtat žino, kad mano IP pakeistas (skirtingai nuo Ekspertų, Tiesos.lt juk neskelbia kompų duomenų, tad iš kurgi taigis žino, kuris mano IP?), ko gero, rodo, kad yra VSD provokatorius “ryšiams su visuomene”: apsimeta ruskių papirktu kadru ir renka medžiagą “tipenančiam iš paskos” (žr. straipsnį apie Griną, kuriam rūpi ne asmenys, bet valstybės) apie nestandartinių nuomonių naivuolius raigerdus, kuriems ir ginčas su taigiais apsimoka, ir viešinti visa, kas tik ateina į galvą, irgi. Grina, varyk lauk savo žioplį taigį!
Tarp kitko, taigis nemini Kavkazcentro, nes globalinių teroristų gaujai islamo “terorizmas”, kol kas vienintelis stojęs prieš pasaulinį bankininkų diktatą, yra svarbi subtilybė, reikalinga lygiai taip, kaip Hitleriui žydai: jei jų nebūtų, būtų reikėję sugalvoti! Ar ne panašiai kadais spėjo ir J.F.Kennedy prieš pat savo nugalabijimą?

Letas Palmaitis rutai       2014-10-22 15:13

Kiek aiškini apie demokratiją, kad čia ir yra tikrų tikriausia oligarchų demokratija (juk ne autokratija, ruta, ar ne? kur autokratas?), o kitokios nebūna, viskas beprasmiška. Ir nebūčiau vėl rašęs, jei ne “genialus” Pačios klausimas “Kas mums trukdo nutraukti šį ratą?” (beje, kaip nutraukiami ratai? nebent per autokatastrofą). Ogi trukdo 240 policininkų su kalašnikovais. Ar tie “mes” turi kalašnikovų, ar tik KKKonstituciją (KKK - trijų eilučių aukščio raidė)? Manote, oligarchai lieps 240 policininkų atiduoti kalašnikovus ubagams, jei ubagai, visi susitarę nepaisant TV zombatoriaus, “pateks į seimą”?
Lengviau perrašyti KKKonstituciją “kaip reikia” (vaigauskai visada surinks “balsų daugumą”), negu ginkluotai gaujai pasitraukti nuo lovio. Gal ne?

ruta       2014-10-22 8:42

Garliavos tragedija , tai lakmuso poperiukas , parodantis , iki kokio dugno nukritusi demokratija Lietuvoje .Visos valstybes institucijos paverstos tik patarnaujanciu saviems /politinei nomenklaturai , prezedenturai ,Kapitalui/, instrumentu .Kartais tenka kreiptis i Lietuvos institucijas , istaigas - ten totalus biurokratizmas , ciniskumas , agresija ,melas ir zmogiskumo ignoravimas.Drystu teigti , kad Nepriklausoma Lietuva perspjove sovietini komunistini-KGB rezima , nes ten isigimeliai dar bijodavo Maskvos , dabartine Lietuvos nomenklatura nebijo nieko , nes dauguma parista bendrais korupciniais reikaliukais ,raudona praeitimi , bendra tarnyste Kapitalui , neliko nei idealu , nei sazines , nei morales , TIK -valdzia -pinigai -valdzia -pinigai ...
Kas mums trukdo nutraukti si rata ? Baime prarasti nusistovejuse , panase i pelke gyvenimo eiga , laukimas , kad kas tai kitas viska sutvarkis , apgins , ar nusivilimas , kad korupcijos , melo , cinizmo , amoralumo metostazes jau suede ne tik Lietuvos kuna , bet ir dvasia ?

nuomonė       2014-10-21 23:22

sužinosim teisybę,kada bus ištiesinti langai…..idomu kodėl nei vienas valstybinis vagis neuždarytas -IŠVOGĘS VALSTYBĖS MILIJARDUS…o vienas gina kitus….AR TURĖJOM NORS VIENĄ GABŲ PREMJERĄ.....TIESIOG GĖDA…..kai sovietiniai nebebus renkali į seimą ,savivaldybes ,prezidentus…......o kodėl PAKSĄ nuėmė ,TODĖL ,KAD NE IŠ KLANO ,PER DAUG ČIESNAS BUVO…......pilna gabaus jaunimo…...o liūdininkai dėl mergaitės,jei norit ką nors pasakyti,tai pas programuotojus paprašykit ,kad jums padarytų IP užsieninį.....juk klaniniai tiems padaro,kuriuos nori apdrabstyti purvu…......manau ir didžiojo redaktoriui garbės nedaro,yra netik “lietuviškas “teismas,bet uir dievo

Kur kreiptis?       2014-10-21 19:54

Gal į Baltarusijos Batką,kad nors paviešintų šią istoriją pasauliui?
Gal į Aldžezyrą?
Nesvarbu kur.
Visur.
Kad tik sukelti TARPTAUTINĮ REZONANSĄ.
Viltis lietuviai užsieniečiai,nes jų už tokią veiklą neuždarys į cypę.
Lietuva gyvena zonos sąlygomis.
Rekviem

Taigi Letui Palmaičiui       2014-10-21 17:58

Šis komentaras parašytas pakeitus IP, vadinasi, jūs neteisingai kaltinate Tiesos.lt. Šiaip nesislapstau, jeigu atsiras koks skundikas dėdulė, ką gi, su teisėsauga išsiaiškinsiu, tačiau skundikui bus blogiau, aname pasaulyje už šią nuodėmę teks atsiskaiti prieš Aukščiausias jėgas.

to vlad mazelis Sr.       2014-10-21 17:01

Eik i buda tu mizneli pagaliau.uzteks tau purva pilti ant senuku Kedziu..

LABAI LENGVA       2014-10-21 16:10

parašyti kelis aštrius sakinius į laikraštį...
Bet, gerb.Seimo nary, ar to pakanka?

Man iš viso labai nepatinka aukščiausioje valdžioje esančių žmonių skundai ir virkavimai tautai. Ne tam esate išrinkti…Ar ir jūs norite užuojautos ,kaip ta maža mergaitė?
Jei esate tokie silpni ir bejėgiai - išeikit, nesėdėkit veltui..Ačiū.

SUTINKU       2014-10-21 15:44

zmones gal ir nutildyti baudomis ,apklausomis ,bet niekas nepakeis saziningu zmoniu nuomones o ju , zmoniu saziningu daug .......

Letas Palmaitis       2014-10-21 15:26

Lietuva eina į išsvajotus visapusiškai patogius (bent vaizduotėje nuo pat sovietinių laikų) “Vakarus”, o tai modernus totaliai suelektronintas orvelinis pasaulis. “Jūs pažinsite Tiesą ir Tiesa padarys jus laisvus”. “Laisviems” pragmatiškiems “Vakarams” seniai nebereikia Tiesos, bet tik optimalesnių patogumų. Todėl nekenčiamas nuoseklus gyvenimas pagal D-vo Apreiškimą. Todėl ir Lietuvoje Tiesa mažai kam rūpi, o visuomenė abejinga (ne vien “buvę komunistai” kalti, bet būtent “buvę komunistai” atėjo valdžion su “Vakarų” žinia - plg. Honeckerio komsomolką Merkel). Tiesa ir Laisvė neatsiejami. Laisvasis ir vergas niekad nesusišnekės.
PS kvailiams: “Vakarų” (Lietuva yra Vakarai, ne vištgaidis!) kritika neturi nieko bendro su maskolių Ordos propaganda. Apie Maksvos Ordą labai daug vertingų publikacijų yra šios dienos kavkazcenter.com - TARP KITKO, Lietuvoje Kavkazcenter jau nebeatsidaro su proxi, nors net ruskijoje tai įmanoma. Dabar bandydamas prieiti per Torą, matau užrašą “Dar vienas žingsnis: parašykite ...”, t.y. apsišvieskite! Tokia tad yra Lietuvoje “laisvė ir nepriklausomybė”. DAUGIAU: šis Tiesos.lt neima komentarų, parašytų per proxi, panašiai, kaip Ekspertai!
Kur tad einama? - į visišką moralinį šūdą. Patackas teisus: Dies irae artėja, ir ne vienai tik Lietuvai. Maranata!

palauskiniai, sedeckiniai stribukai       2014-10-21 14:19

kartu su kitais komunistiniais-cekistiniais brudais valdzioje daro ka nori visos europos akivaizdoje.
Apie tai visa laika zinojo ir dalyvavo vitukas lindzbargiukas.
Apie tai zinojo ir zino ponas Patackas !
O kodel anksciau tylejo ???
Ir niekur ta lietuva neeina nuo 1940 metu okupuota komunistiniu brudu kuris nebaudziamai siauteja… visiems tylint

jie beviltiski       2014-10-21 14:19

tie, i kuriuos apeliuoja mergaites seneliai, jau seniai prarade bet koki zmogiskuma (jei toki is viso turejo). Man nesuprantama, kokios motinos juos gimde ir augino, kad isvirto i tokius monstrus.

VaidasVDS       2014-10-21 13:36

Dievas nėra rūstus. Tokią savybę gali turėti tik žmogus, o ne Dievas.
Tad yra blogai, kuomet žmogus Dievui priskiria tokią savybę, net jei ji klaidingai įrašyta į Raštus.
Todėl visi taip beviltiškai vis laukia ir niekaip negali sulaukti nei apokalipsių, nei pasaulio pabaigos, nei Dievo rūstybės. Ir nesulauks.
Visi žino, kad žmogus turi laisvą valią. Tiek geras žmogus, tiek blogas, tiek tikintis, tiek netikintis. Ir Dievas į tą bet kokių žmonių laisvą valią  nesikiša. Jis tiesiog negali panaudoti jokios rūstybės, nes taip pažeistų Savo paties apsisprendimą nesikišti į žmonių laisvą valią.
Viską reikia padaryti patiems žmonėms - išauklėti save, savo vaikus, sukurti bendradarbiavimą, visuomenę, valstybę, valstybių sandraugą, dvasiniu keliu einantį visą pasaulį. Tokia yra Dievo valia. Kol kas tik nedaug yra vykdančių tą Dievo valią. Tad tokie ir rezultatai.
Bet, svarbiausia, kad ne Dievas baudžia žmones, patys žmonės, nesiekdami Dievo, tiesos, gėrio ir grožio, baudžia patys save. Jie patys naikina save. Pasirinkdamas blogį - sunaikini save. Tai ir yra dieviškas teisingumas. Ne Dievas rūstus turi būti, bet žmogus turi būti teisingas, geras ir dvasingas. Jei to nėra, nereikia kaltinti Dievo ar šauktis jo rūstybės…

Kokie konkretūs       2014-10-21 12:39

DK žingsniai?Labai nusivylėm šia partija.

Kaip seniems tarybiniams       2014-10-21 12:39

komunistams atsivėrė akys ,Rusijai užpuolus Ukrainą,taip ateis laikas ir daug kas negalės patikėti savo numylėtinias valdžioje,kad jie taip žiauriai elgėsi mažos mergaitės atžvilgiu.Kubilius ir Černiauskas-draugai?

Lietuvoje puolama       2014-10-21 11:28

MEILĖ.Pats Kristus.Na,na…

Žmonės nutildyti,       2014-10-21 11:23

kaip Rusijoje.Bet tas tylėjimas darosi grėsmingas,nes žmonės mato netiesą ir savo mintis audžia viduje.Gal ir gerai,greičiau artėja prie Dievo.Visas savo mintis ir maldas siunčia jam.tai pats geriausias ir teisingiausias pasirinkimas.Jie neliks neišgirsti.

Kodėl nutilo       2014-10-21 11:21

DK deputatas V.Matulevičius?

Zitai       2014-10-21 10:42

Čia ne apie automobilius ir materialinį gerbuvį straipsnis,apie vaiko ir senelių dvasinį skausmą.
ES XXI amžiuje vyksta prekyba žmonėmis,vergovė ir žmonių išnaudojimas?

zita       2014-10-21 10:34

Klausimas yra,ar valdzia turi europietiska kelia? Deja mes jo nematome is valdzios puses . Ar valdzia pajegi vesti Lietuva? Kur eini Lietuva?. Mes matome , kad Lietuva eina gerai , statomi namukai , tvarkomos aplinkeles, statomos saules baterijos zmones sildosi vandeni, keiciasi stogus , uzsidirbe parvelka pinigus is kitu saliu, perkasi geresnius automobilius. Bet juk mes ta Lietuva nenusitiesim nei greitkeliu, nei gatviu suremontuosim,nei sovietiniu daugiabuciu nepakeisim, nebent valdzia suteiktu galimybe kitoms ES firmoms dalyvauti konkursuose ir gal but daug pigiau visa tai padarytu

Žodžių       2014-10-21 10:30

nepakanka.Ar atlikta nerašyta pareiga seimo narių prieš vaiką?

trūksta žodžių       2014-10-21 9:48

Visiškai išsigimę Lietuvos valdantieji. Visi alei vieno. Kažin ar mūsų ilgoje tautos istorijoje buvo didesnių išsigimimų?

Anupras       2014-10-21 8:45

Lietuva -;ES SKAMBIAUSIOJI STYGA. Demokratijos vėliavnešė,lietuvišką demokratiją įdiegsime toje prakeiktoje Rusijoje,nes ES neįgali.Tuojau sulauksime ;Femmen; aktyvisčių šokių ant bažnyčios altorių. Lietuvoje klesti teisingumas morali, dora politika ,auga ekonomika esam lyderiai.O dar euras bus mūsų ateitis-;šviesi;.

Anikė       2014-10-21 7:59

Nekatrosios giminės atstovų priviso visose valdžios struktūrose,jų vardai ir
veikla -ne paslaptis.Kai valdžiagyviai sotūs,galima ir apie normaliam žmogui nenormalius malonumus pagalvoti.Visas jų paslaptis saugo gausios institucijos,
palaiko visokio plauko Taigiai.
Tai vadinama demokratija,teisingumas,valstybės paslaptis,jie nusipelnę gyventi geriau…Tik paprastam žmogui sunku ir negera gyventi Lietuvoje,kai šutvė ar vienas individas įsivaizduoja esantis Pasaulio bamba ir naikina savus žmones ir
žemę.Atpildas visada ateina.Ateis ir jiems,dviejų ponų tarnams.

Kažkas       2014-10-21 7:30

turėtų pasamdyti mergaitei naują advokatą.Venckienė Amerikoje pasamdytų?Ir pradėtų domėtis įslaptinto vaiko vaikyste.

Ką darys       2014-10-21 7:17

seimūnai?DK ką darys?Reiktų rengti akcijas seime.Bado akcijas ar protesto akcijas.Kažkaip išsiskirti,kovoti,išsišokti.

Tas taigi       2014-10-21 7:15

yra budintis pedofilų šnipas.Dabar visi rusų šnipai taip elgiasi.Kalab atvirai ir tuo maskuojasi.Lenkijoje tokį sučiupo.

Beta > Kas kuria       2014-10-21 7:05

Savo bolševikiniu mentalitetu ji Maskvos agentė. Įtakos. Kaip ir visi, be išimties, konservai.

vilte       2014-10-21 6:59

Kodel neignoruojate “taigi”?Cia juk aiskus tipas sedi…as neskaitau ir nededu nei+ , nei - .

Rūstybės diena       2014-10-21 6:55

gali ateiti per Rusiją?Visi tai jaučia.Ar advokatas nesitaria su Putinu?VSD tai neįdomu?Su kuo tariasi VSD?Ponas Patackas turi kelti klausimą ,ar tai jau ne saugumo grėsmė Lietuvai?

Kas kuria       2014-10-21 6:53

šiuos scenarijus?Ar ne Rusijos įtaka prezidentūrai?Gal ji dirba Rusijai?Dviguba agentė?Kaip Zorgė?

į tokius       2014-10-21 4:50

komentarus,kaip “taigi”,neverta kreipt dėmesio ir reik išvis jo nekomentuot,nes išlindo pilypukas iš zagluškės kaimuko,ir baisiu ekspertu skelbiasi.Tokių,kaip jis,pilni pašaliai…Deja,toki ir valdo Lietuvą,išgamėlės iškrypėliai.Jei valdžia nebūtų prisidirbusi,kitaip reaguotų,o sąžiningi atidirbo kadenciją ir išėjo,tik vagys ir politinės prostitutės liko

teisingai pasakyta       2014-10-21 2:25

ad0katas tikras hanibalas. Tik tokie ir gali dirbti pedofilus ginancioje byloje. DK fracijos nariai, su DK pateke i Seima - ar ilgai tylesite?

nujooo       2014-10-21 2:24

Tikrai ,kad vargas lietuvai ateina…zmones issibegios is lietuvosartimiausiu laiku dar apie koki milijona…tiikrai neliks gyventi tokiame uabe..gerb.Patackas labai gerai parase apie advokata.

Taigi        2014-10-21 1:17

Teisingas komentaras greta esančiame straipsnyje.

“Tik nereikia panikos     2014-10-21 1:41

Lietuvoje pilna verkenciu su pasikukciojimu vaiku!! tai tevai nenupirko kazko,tai negavo ko norejo tai seip oziuojasi…ar Seimas (koks jis bebutu supuves,nevykes,ar net korumpuotas) turetu begti pas kiekviena vaika,kurio artimieji paraso jam laiska? ! Tada tai butu “vaiku greito regavimo Seimas” :DDD uzaugs ta mergaite jei nores papasakos viska pati budama 18 metu! nores paduos i teisma ir musu valstybe ir senelius ir mama ir teta,jei tik to nores!!! o dabar palikit jas ramybeje! mama ir dukra.”

Vyr. gydytojas       2014-10-21 0:42

Paciente, Taigi, įsijautėte į daktaro vaidmenį. Jau ėmėte iš “buinų” palatos išrašinėti mąstantiems ir turintiems sąžinę aminaziną. Tiesiog šaukiatės sanitarų ir tramdomųjų marškinių. Tas dar labai humaniškas režimas tokiems zombiams kaip tamsta.

StaysG       2014-10-21 0:37

Stipriai parašyta.  Negi socialsekratai nesureaguos?

mociute       2014-10-21 0:19

pagarba teisuoliui ir sveikatos

Taigi       2014-10-20 23:59

Gerieji žmonės, patarkite vargšei Skirmantei, ją pedofilai puola, kaip jai nuo jų pasiginti. Vaistinės tikriausiai jau nedirba.

Skirmantė       2014-10-20 23:59

Aš turiu OMENY TIKRUS PEDOFILUS, TUOS KUR iš Patacko ir dar iš visų sveiko proto žmonių tyčiojasi.

Taigi       2014-10-20 23:57

Eik ligoni, lauk iš seimo, užleisk vietą nors kiek normalesniam žmogui. Nors kažin ar toje DK gaujoje normalių yra. Vienas normalesnis, supratęs į kokį šudą įlipo, atsisakė vietos seime.

Skirmantė       2014-10-20 23:55

Ir dar - ar negaima pedofilų propagandos blokuot? kiek galima klausytis? ką jus, pedofilų gynėjai, norit apgaut? Kam čia rašot?

Skirmantė       2014-10-20 23:49

Aš apskritai nesuprantu, kas tie per pedofilai? Kas jie tokie? Tada jie puolė? iš pasalų?Jie puola valstybę... Ir nieko - jų daug? Gal todėl - kiekvienas savo kailį gelbėja?

Canada       2014-10-20 23:46

Pagarba Algirdui Patackui. Bet kur kiti?

...       2014-10-20 23:33

Keli sakiniai,taciau pilni tiesos,pykcio melui,ilgas laukimas tiesos.Sis zmogus per savo gyvenima yra patyres be galo daug melo(man taip atrodo).Pagarba.

Skirmantė       2014-10-20 23:29

Reikia ją gelbėt ir atgailaut.
Dabar padėtis visiškai identiška Rusijos atvejui. Kaip tik žiūrėjau per Rusijos TV laidą apie tai, kaip buvo panaikinti prezidento rinkimai. Čia irgi pasakė tegul dalia būna Lietuvos Dalia. Paskyrimo principu. Per ilgai buvom okupuoti, kad net valdžiukeei demokratija per sudėtinga pasidarė. Tai ten, Rusijos TV ,nors žmonės diskutavo. O čia - valstybė pastatyta į beviltišką padėtį - todėl gerai dar, kad Puteikis kandidatavo, žinojau, kad jo neišrinks, bet už jį balsavau.

Siemku-lempu vagis       2014-10-20 23:15

dar ir pedofilu gynejas? smuk tu atplaisa

Taigi       2014-10-20 23:06

Tai Dėdulė Patackui leido vėl violetinę revoliuciją kelti, “rusai puola” jau nebetinka? Kol diktatūros Bestija Lietuvoje neįves, tai Dėdulė su beretiniais nenurims.

Ka tokio ypatingo       2014-10-20 22:51

zino toji desimtmete mergaite, kad yra paversta valstybine paslaptimi?

pritariu       2014-10-20 22:48

kiekvienam zodziui. Pagarba.

pedofilai nebijo       2014-10-20 22:47

partškoloje polikarpovna mokino, kad Dievo nėra o viską valdo komunistų partija

Amen       2014-10-20 22:45

Amen

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.