Algirdas Patackas. Bravo…

Tiesos.lt siūlo   2014 m. lapkričio 23 d. 17:12

110     

    

Algirdas Patackas. Bravo…

alkas.lt

        Geriausias vaistas nuo silpnos valios yra stipri valia
        Eduardas Lukasas (Edward Lucas)

Šlykščiausia sovietinėje tikrovėje buvo ne tai, kad jie grobė, prievartavo ir žudė – tai jokia naujiena žmonijos istorijoje; ir ne tai, kad jie dangstė šitai inkvizitorišku pažadu jėga padaryti žmones laimingus.

Šlykščiau už šlykščiausia buvo jų įžūlus melas į akis, ir ne šiaip sau melas, o labiausiai pažeminanti jo forma – čia pat, nedelsiant išlaužti prisipažinimą, kad tu tiki tuo melu ir jam pritari. Tai – žemiausia žmogaus pažeminimo riba, kai meluojantysis su vypsniu kreivoje grimasoje, puikiai žinodamas, kad tu jam netiki nei per nago juodymą, verčia tave šliaužioti prie jo kojų, apsimesti tikinčiu. Tokio melo galutinis tikslas yra ne suklaidinti, apgauti, bet – pažeminti. Šitaip pažemintas žmogus – palaužtas žmogus; tokį nebesunku priversti vykdyti ir kitas okupanto užmačias. Taip buvo okupuotoje Lietuvoje, kai visur, pradedant nuo kasdienybės ir baigiant disertacijų įžangomis bei paradais, buvo reikalaujama paliudyti tikint leninų ir stalinų, marksų ir visokių ten engelsų „tiesomis“.

Labiausiai atstumiantis, nemalonus iki pasibjaurėjimo šiuolaikinių Vakarų pasaulio vadovų bruožas – jų dvasinė anemija, valios atrofija, savigarbos neturėjimas. Jų civilizacinis ir mentalinis priešas Rusija-SSSR įžūliai meluoja begėdiškai išverstomis akimis, o atsaku gauna nerišlų lemenimą apie taip vadinamas materialines sankcijas, kurios tėra širma paslėpti gėdai dėl savo bailumo bei ištižimo, nepajėgumo rizikuoti savo gyvensenos patogybėmis.

Aleksandras Solženycinas kažkada yra pasakęs – jei sovietinė santvarka buvo žmoniškumo žudymas („čelovekoubijstvo“), tai Vakaruose vyksta žmogaus sielos išdžiūvimas („issušenie duši čelovečskoj“). Kiek perkeitus ir pritaikius dabarčiai, galime pasakyti – jei sovietinėje santvarkoje žmogus buvo žeminamas, tai Vakaruose dabar jis žemina pats save.

Štai tokiame fone turime įvertinti Lietuvos Respublikos Prezidentės poelgį – viešai įvardinti Rusiją kaip teroristinę valstybę. Kai baigsis trečiasis pasaulinis karas, kai žmonija – tikėkimės – apgydys žaizdas, galėsime didžiuotis, kad būtent mūsų valstybės vadovė pirmoji tiesiai ir šviesiai įvardijo kas yra kas.

Niekada nesu balsavęs už Dalią Grybauskaitę. Mano prezidentai, kalbant apie istorines idealybes, įsibūtinusias ar ne, yra Džocharas Dudajevas ir Vaclovas Havelas, o Lietuvoje – Jonas Žemaitis ir Vytautas Dambrava. Sekiau Dalios Grybauskaitės karjerą, o taip pat vis labiau atskleidžiamą praeities naštą. Kai ji keliavo kaip partinės delegacijos vadovė po bulgarijas ir kitas „socialistines šalis“ bei jų kurortus, sėdėjau KGB rūsiuose. Tačiau negalėjau nematyti jos žmogiškosios evoliucijos – nuo komjaunuoliškos mergiotės, bet ne priglaistytos, o su charakterio dygliais, kurių tolimesnę raidą lėmė istorija. Gerai buvo mums, išaugintiems tėvų spintose išlikusių šapokų ir maceinų, bet ar tai mūsų nuopelnas? Gaisrininko su neaiškiais antpečiais dukrai likimas to nedavė, bet ar tai jos kaltė?

Tas pats likimas lėmė, kad palaipsniui jauna moteris pajuto netikėtai jai atitekusios misijos svorį bei atsakomybę, vis artėdama prie to, ką etnologai vadina genties matrona, šitaip pasąmoningai virsdama mūsų matricentriškos savimonės idealybe, kurioje dera valdingumas ir motiniškumas, o taip pat drąsa prisiimti atsakomybę, tame tarpe ir už lietuviškų vyrų vyriškumo stoką.

Nežinia, kaip toliau susiklostys prezidentės Dalios Grybauskaitės likimas, tiek istorinis, tiek asmeninis. Tačiau čia ir dabar tariame bravo – žodį, kurį vis rečiau įmanoma sąžiningai vartoti kalbant apie valstybių vadovus.

* * *


Prezidentės interviu, lapkričio 20 dieną duotą LRT radijui, galite išgirsti ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

konservatorių       2014-11-26 10:38

silpni nervai:
ekspertai eu/konservatore-ona-voverienejeigu-jums-nepatinka-prezidentetai-nesdinkites-is-lietuvos-pas-putina/

Letas Palmaitis dėl gero kom.o       2014-11-26 10:24

Pamiršo, kad “nenugalima” Orda pralaimėjo pirmąjį karą čečėnams. Žinoma, nuo to laiko už vogtą iš pavergtų tautų ir žmonių naftą ir dujas modernizavo kariuomenę, bet Ukraina nelygu Čečėnijai nei teritorija, nei kariniu potencialu, kuris irgi modernėja. Todėl jei Orda įsitrauks į dar platesnį karą (tarsi dabar nekariauja!), tai dar klausimas, kieno pusėje bus ta “šlapia vieta”. Žinoma, dėl ruskių ir vakariečių melagingo sandėrio Ukraina neturi branduolinio ginklo, bet juk niekas nežino, koks iš tikrųjų yra tas dabartinis Ordos branduolinis ginklas. Ar tebėra naujų ginklų gamyba? Juk nebevyksta reguliarūs bandymai, o surūdijusiose bombose kažin ar liko neišsiskaidžiusių užtaisų “vandeniliniam” smūgiui. Visa Ordos viltis - pasiduoti kinams. Tik čia ir yra tikras pavojus Vakarams.

Basa       2014-11-26 10:23

Fui, kaip nusivyliau Patacku - toks paviršutiniškas žmogus pasirodo…

Monika       2014-11-26 10:20

O juk ne rusai, ne rusų tauta okupavo Lietuvą. Lietuvą pasidalino Stalinas su Hitleriu. Okupacija buvo režiminė. T.y. - okupavo mus Komunistinis režiažimas, kuris ne tik lietuvius okupavo, bet ir savo nuosavą rusų tautą...
Tad kodėl taip paviršutiniškai žiūrima į tokį faktą.

Ach, rusai - pabaisos, rusai puola!!!
Patys rusai yra didžiausi vargšai.
O didžiausi Pasaulio okupantai yra Anglija, Prancūziją, Ispanija ir žinoma JAV. Paskaičiuokite: kiek pasaulio žemynų, tautų ir valstybių jie yra kolonizavę?
Ir tarp kitko, tik amerikonai vežė sau vergus!!!

Al.       2014-11-26 1:19

Stebiuosi Tiesos.lt, nesugebančiais užblokuoti informacinės vietrovo divizijos smogikų. Bet kokią diskusiją jie žlugdo savo tariamo patriotizmo paklodėmis, pereinančiomis net įgrasinimus. Bet redakcijai tai tinka. Gal laikraštis tik ir veikia tam, kad išaiškintų čekistinio režimo priešus?

kpt. Šmidt       2014-11-25 23:12

Ponia save prezentuoja naujųjų laikų Potiomkino šarvuočiu, bet kažkodėl atkakliai peršasi mintis kad tai tik eilinis, dar vienas, senas potiomkino kaimas.

briedas       2014-11-25 22:14

kažkoks briedas, gerb, p. Algirdai. Pervežimo firmos atleidžia darbuotojus, Lietuva praranda 20 proc. eksporto pajamų, žmonės, netekę darbų, emigruoja. Gal tokiame kontekste vertinkime J.E. entuziastingas kalbas, kurios net nenuoširdžios. Kažkokia sovietinė pokazucha…

ruta       2014-11-25 18:24

Matote Gerb. Algirdai , esme , manau,  yra ta , kad vakarai vertina savo pilieciu gyvybes , skaito , kad ji neikainuojama .O stai Lietuva ,okupuota Rusijos prarado supratima apie zmogaus verte , per ilgai buvome verciami asimiliuoti i komunizma ir per daug ‘partskolininku ’ priklonavo .Ko verti zodziai sovietinio represinio rezimo uolios funkcionieres , kuri net ant Nepriklausomybes slenkscio vis dar ‘darbavosi’ Kremliui , neuzteko net proto , kad ivertinti sovietu zlugima !Kyla klausimas , kas ja rinko , nes neteko sutikti zmogaus , kuris ja rinko ?

Arūnas > Raigerdui       2014-11-25 16:08

Tu tikrai nesveikas. Esi savimyla, dieną naktį nuo kompo nenulipantis šiknius, kuris tesugeba užgaulioti, kitą nuomone turinčius ir net nenutuokdamas, jog žemina tik save. Aiškiai akivaizdi depresija, anksčiau ar vėliau tave pribaigs.  Nesakysiu - užuojauta, nes man tokių negaila.

Raigerdas Arūnui        2014-11-25 14:52

Na, niekur tu Arūnai dingti negali. Vos ne tie patys sakiniai pas KGB-istus. “Jeigu nesutinki su TSRS poltika, reiškia esi nesveikas” arba sakydavo tiesiai - šizofrenikas. Na, tu nenori pasirodyti, kad priklausai tai “teisingąjai KGB” pagal savo mąstymą, tai parašai užmaskuotoje formoje:“bet pas specialistus kreiptis vis dėlto pasiūlysiu”. Bet matai, su psichiatrija yra tokie labai įdomūs dalykai. Aš tai tiksliai žinau, kad jie man nepripaišys jokios ligos, nors jų sąraše yra apie 400 “diagnozių” arba “simptomų”. Bet štai koks fokusas gaunasi, jie tavęs tai tikrai gali ir neišleisti. Nuoširdžiai sakau, aš tau šito nelinkiu. Bet iš jų tikėtis galima ir tokių dalykų. O dabar dėl LR Prezidentės. Tu ją “kritikuoji” ir maišai su purvais, tai sakyk prašau: ką tu asmeniškai gali padaryti geriau, nei padarė ji? Ir kitas klausimas: kas yra teisingo tame, ką tu darai dabar? Kodėl gerbiamas Algirdas Patackas neturi teisės palaikyti LR Prezidentės politiką Ukrainos atžvilgiu? Jis turėjo šito dalyko atsiklausti tavęs ar KGB ir gauti leidimą?

geras kom.       2014-11-25 14:47

,jei Rusija kariautu, ten is tos Ukrainos butu slapia vieta likus. Bet kadangi amerikonai pamyne tokias menkystas po padu kaip musu grybe, tai amerikonai tiek savo tiek tokiu menkystu rankomis finansuoja Ukrainos sukilelius, tokiu budu iplieskiant salies viduje kara. Stai kyla klausimas, jei tokie karo kurstytojai kaip grybe obama ir daugelis kitu, palaiko sukilelius, tai kodel nepalaike, o apsaude , kai piketavo sukileliai prie prezidenturos? kodel ju nepareme, nevaisino Jaw sekretore sausainiais ir neveze finansavimo? Galiu pasakyti kodel, todel kad Lietuvoje esanti valdzia tarnauja amerikonams, ir amerikonams jau nebereikia finansuoti kad pastatyti cia savo valdzia. O stai karai paskutiniu metu kyla tik ten, kur nera JAW valdzios. Irakas, Iranas, Libija, Afrika, Serbija, Na tokios kaip Lietuva tai ir uztenka saldainiais pamojuot kad pakeisti valdzia, bandyta ir Baltarusijoje, ir Gruzijoje, ir Cecenijoje ir visur kur, nors sios salys nei kariavo nei ka puole , nei ka, tiesiog jos buvo pavaldzios rusams, tai rusu teritorija, tai ju galia, o kad rusus prazudyti amerikonams reikia ja suskaldyti. Tai kas uzsiima karu? ar rusai drasko amerikonu sali, ar amerikonai rusu zemeje bando seimininkauti? Man tai akivaizdu. O kam tas neakivaizdu tai belieka tik apgailestauti, kad del tokio bukagalviskumo, kentes visu musu vaikai. Kas pradeda eiti isvien su fashistais, tam geruoju nesibaigia. Kai zmogus nebesupranta kur geris kur blogis, ateina pjuties metas rauti su saknim ta blogi, tik gaila kad tuo metu prazusta ir daug nekaltu. ‘

Letas Palmaitis Kritikui Pikčiurnai       2014-11-25 14:20

Merkel sakė kitais žodžiais, o Obamai nėra reikalo sakyti, kai ir be jo ES sutvarkys šią globalinę aktualiją. Kam jiems mėtytis nebeatšaukiamomis etiketėmis ir rizikuoti savo rinkėjais? Juk paklaus “O kur buvai anksčiau?” (lietuviai nepasakys, tik pakels reitingą). Todėl ir leista suversti rizikas tebenorinčiai save tvirtinti aukštesnėse pakopose trečiaeilės šalies vadovei, kad glaustai įžodintų formulę, kuri galbūt pravers pateisinant tolesnius veiksmus.

Net       2014-11-25 14:15

ne “bravo”, o numatytos pasekmės

Arūnas > Raigerdui       2014-11-25 13:45

Na, lyg aš tamstos netukinau ir nežeminau.  Akivaizdu, jog to paties iš tavęs prašyti neverta, bet pas specialistus kreiptis vis dėlto pasiūlysiu. Tokių bendražygių kaip tu, manau Algirdui Patackui tikrai nereikia.

Kritikas Pikčiurna       2014-11-25 8:58

Šį kartą Algirdas Patackas labai prieštaringas. Straipsnio pradžioje atskleidęs komunistinio režimo esmę, antroje dalyje naiviai patikėjo šio režimo produkto skambiai ir provokuojančiai frazei.
Taip, Prezidentė pasakė tiesą,  kad “karalius nuogas”, kuri akivaizdi dar nuo Čečėnų karo, patvirtinta Gruzijos bei Ukrainos žemių aneksija. Bet kodėl net pasakose šią tiesą pavedama pasakyti silpniausiam - vaikui? Ar prezidentas turi užsiimti net diplomatinių konfliktų provokacijomis? Kodėl to nepasako net Obama ar Merkel? Šia prasme D.Grybauskaitė yra akivaizdžiai silpniausia ir pažeidžiamiausia, nes meluose susipainiojo net savo biografijoje. Jau nekalbant apie tokias aferas, kaip dirbtinis ir nusikalstamas “Snoro” banko bankrotas ar pasakiškai pabranginto dujų terminalo - laivo “Independence” afera. Taip tarnaujama dviems ponams - užtikrinami pasakiški pelnai šios aferos sumanytojams ir padedama “Gazpromui” nemažinti dujų kainos dėl tokiu būdų kuriamos “konkurencijos”, o viską apvainikuoja skambiai saldžios kalbos apie Nepriklausomybę ir “pasipriešinimą” Kremliaus Rusijai.
Mielas Algirdai, ar ne taip veikia visi įtakos agentai?
O kovai su KGB, Kremliaus Rusija bei šešėliu pakaktų įstatymų pataisų reikalaujančių viešinti akcijų, tame tarpe pareikštinių, savininkų sąrašus. Po tokio stogų atvėrimo žingsnio pasidarytų viskas aišku.
Bet to niekada nebus ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje, nes tam nepritars joks Seimas ar Parlamentas. Tai būtų visų “politikų” mirtis, nes jie beveik visi (sisteminiai) gyvena iš prekybos valdžios galiomis.
Mes apie kitus sprendžiame pagal savo sugedimo arba naivumo laipsnį...

dingo Pikasas       2014-11-25 8:50

atsirado Reigardas :DDDDD

Raigerdas > Arūnui        2014-11-25 1:21

Nelaikyk, gerbiamo Algirdo Patacko už kvailį. Jis matė sovietmečiu įvairaus plauko subinlaižius. Nemanau, kad tu juos pranoksti.

Vau!Raigerdas >stebiu ilgas...       2014-11-24 22:49

Zmogus, parase ,,stebiu…” absoliuciai teisus! nespejo stebetojui ir ‘rasalas nudziuti”, o jau raigerdas apspjove! Deja, deja, tokiu ‘teisuoliu’ pilna lryte, delfyje, tad nesuprantu, ka cia veikia raigerdas - juk kaip,besimaskuotu, o jo tarnyste daukantinei matronai laaaabai aaaaiski! Issidavei, nabageli!

Povilas       2014-11-24 20:15

Žmogų vertinu pagal jo darbus.
A. Patackas nemažai gyvenime nuveikė. Yra už ką vertint.
D.Grybauskaitę taip pat vertinu pagal jos darbus.
Vienas-kitas žodis čia lemiamos reikšmės neturi.

Destruktyvas Palmaitis apie Patacką, Raigerdą ir        2014-11-24 19:58

Algirdo Patacko klaida - kad nepastebėjo, jog Matrona savo (?) žodžius apie teroristinę valstybę sakė ne prieš, o kažkodėl po viršūnių susitikimo Australijoje. Jei būtų sakiusi prieš, gal ir aš būčiau iš nuostabos sušukęs “Bravo!” O kodėl tie Algirdo Patacko žodžiai neva “drąsūs” ir net “drąsus iššūkis”, galėčiau paaiškinti tik per Raigerdo psichologiją.
Jau bandžiau komentuoti, kad galų gale paaiškėjo, jog Raigerdui tiesa - tokia “filosofinė kategorija”, kuri siejama su demokratiškai išrinktos valdžios oficialiu požiūriu. Bet suklydau. Iš tikrųjų reikia taip:
Tiesa yra tai, ką dabar pareigas einanti demokratiškai išrinkta valdžia skelbia šiuo konkrečiu momentu.
Nes juk prieš Australijos viršūnių susitikimą Matrona šitaip nekalbėjusi, o Honneckerio valkirija sukiojosi apie čingischaną ir per humanitarinių koridorių bombardavimus, ir per čečėnų vaikų mėtymus po tankų vikšrais. Todėl tada ruskija nebuvo teroristinė valstybė. Bet po Australijos viršūnių susitikimo jau yra. Kadangi Raigerdo manymu, tuo pačiu pasmerktas komunizmas, o Vakarai dabar vieningi, tai ir kritikuoti Matroną bei Vakarus jau yra išdavystė, būdinga aibei destruktyvių palmaičių ir juozapų. Užtat jis, Raigerdas, yra pats tikriausias patriotas, nes laiku suspėjo pareikšti savo ištikimybę Matronai ir Vakarams nurodydamas кому надо išdavikus ir pagirdamas Algirdą Patacką už nepaprastą drąsą ir iššūkį, mestą asmeniškai Algirdui Patackui gresiantiems palmaičiams, juozapams bei kitiems išdavikams.
Tegyvuoja tikri vernopoddanye patriotai! Tegyvuoja po viršūnių susitikimo pasitaisę orveliniai “Vakarai”! Tegyvuoja tolerancija tam, ką jie skelbia! Tegyvuoja jų kovą su tais, kuriuos jie šiuo momentu vadina teroristais! Tegyvuoja netolerantiškų religijų uždraudimas! Tegyvuoja lustai prie kiekvieno patrioto! Tegyvuoja visų patriotų totalinė elektroninė asmens kontrolė per lustus! Tegyvuoja gyventojų pertekliaus mažinimas kartu su pertekliniais patriotais! Tegyvuoja eutanazija! Tegyvuoja procentinių bankų kilpos ir šalių varymas į bankrotą pamaitinant jų grietinėlę, o kitus paverčiant besibastančia po pasaulį “darbo jėga”! Tegyvuoja tautų maišymas per laisvą badmiriaujančios darbo jėgos judėjimą! Tegyvuoja moderni sodomitų šeima! Tegyvuoja juvenalinė justicija, atimanti vaikus sodomitų rinkai iš ne pagal taisykles pasielgiančių ar pinigų stokojančių tėvų! Tegyvuoja Bilderbergas ir jo šaunioji kelniuota valkirija!

Arūnas > Raigerdui       2014-11-24 19:47

Nemanau, jog daugelis iš komentatorių norėjo pažeminti Algirdą Patacką. Mano nuomone, žmonės sukritikavo ne Patacko požiūrį į Rusiją, bet Grybauskaitės palaikymą. Aš labai gerbiu Algirdą Patacką už jo nepailstamą patriotiškumą, drąsą ir didelį norą padėti Lietuvai. Viename iš anoniminių komentarų jau rašiau - duok dieve visiems būti tokiems, kaip Patackas. Norėčiau dar palinkėti visiems Algirdo Patacko drąsos, tik nenorėčiau linkėti jo praeities.  Taip pat sutinku su Jūsų požiūriu į Rusiją, tiksliau į jos vedamą politiką. Bet tikrai nepritariu ir netikiu Grybauskaitės pasisakymu šiuo klausimu. Jei tai būtų pasakęs Patackas - viskas tvarkoj, aš už, aišku gaila, bet Rusija jo neišgirstų. Jei tai būtų pasakęs vienas iš ES vedančių valstybių vadovų - pagaliau padėkočiau už drąsą, manau tada ir Rusija rimčiau suklustų. Nejau Jūs manote, kad Grybauskaitė pasisakė be ES vadovybės žinios? Tikrai ne, ji net savo prezidentinės kampanijos metu buvo tampoma už virvučių, kad tik ko ne pliurpteltų.  Manau, jog Europoje mes galime prašyti tik priklausančio pajoko, gal dar rankutes pakilnoti. Grybauskaitei Briuselyje leidžiama, na nebent pirstelti ir viduryje nusifotografuoti. Na, toji ir pirstelėjo, bet tik tiek ,kad pasmirdo. O pasmirdo tik Lietuvoje, ne Briuselyje, ir uostysime tik mes. Turiu dvi versijas. Pirma - tai kažkas iš Briuselio norėjo pasiųsti signalą Rusijai ir leido mūsų komjaunuolei pabūti drąsiai - paprasčiausiai mus padarė atpirkimo ožiais. Antra - neatmetu komjaunuoliškos pagalbos tai pačiai teroristinei valstybei, kaip sakoma, kas pasėja, tas ir nusipjauna.

Raigerdas        2014-11-24 17:23

Peržiūrėjau tuos komentarus ir dar kartą noriu pasveikinti gerbiamą Algirdą Patacką su drąsiu iššūkiu ir drąsiu žodžiu. Jūs esate tikras Lietuvos patriotas ir jūsų ankstesnio gyvenimo nuopelnai dar kartą patvirtino, kad jums tiesos žodis yra svarbiausias dalykas gyvenime. Pacituosiu gerbiamą autorių:”Šlykščiau už šlykščiausia buvo jų įžūlus melas į akis, ir ne šiaip sau melas, o labiausiai pažeminanti jo forma – čia pat, nedelsiant išlaužti prisipažinimą, kad tu tiki tuo melu ir jam pritari. Tai – žemiausia žmogaus pažeminimo riba, kai meluojantysis su vypsniu kreivoje grimasoje, puikiai žinodamas, kad tu jam netiki nei per nago juodymą, verčia tave šliaužioti prie jo kojų, apsimesti tikinčiu. Tokio melo galutinis tikslas yra ne suklaidinti, apgauti, bet – pažeminti. Šitaip pažemintas žmogus – palaužtas žmogus; tokį nebesunku priversti vykdyti ir kitas okupanto užmačias. Taip buvo okupuotoje Lietuvoje, kai visur, pradedant nuo kasdienybės ir baigiant disertacijų įžangomis bei paradais, buvo reikalaujama paliudyti tikint leninų ir stalinų, marksų ir visokių ten engelsų „tiesomis“.
Kas dabar šnypščia prieš šitą Lietuvos tiesos riterį Algirdą Patacką? Tai vis tie patys padarai, tik persidažę, o kai kurie apsiverslėję, ir svarstantys svarbiausius politinius įvykius prie alaus bokalo, kokioje nors karčiamoje. Kuo jūs nepatenki? Algirdas Patackas buvo tardomas ne dėl alaus bokalo, o dėl to, kad jau tada sovietmečiu išdrįso pasakyti tiesą. O jūs per visą tą 20 metų, kiurksojote, miurksojote ir iki pat šiandien neskiriate melo nuo tiesos. Todėl jums nieko nereiškia apipilti purvais šitą garbingą žmogų. Tokie kaip Algirdas Patackas kovojo ir iškovojo daugeliui tą laisvę, kurios dalį mes dar turime. Bet man apmaudu, kad ta sunkiai, krauju iškovota laisve šiandien naudojasi ir tie šliužai, kurių visa drąsa iš pasalų apšmeižti, sumenkinti, nuvertinti garbingą ir dorą žmogų. Reiškia reikia dar vieno išsilaisvinimo Lietuvai - išsilaisvinimo nuo savų šnypšiančių gyvačių, t.y. nuo destruktyvių žmonių, kurių misija yra Lietuvos suardymas.

Ar čia       2014-11-24 17:20

  tik p.Algirdas kartais nebus kūręs šį rašinėlį  kokiam nors prekybos centre ?

Raigerdas >stebiu ilgas...        2014-11-24 17:03

Aklas stebėtojas neturi, ką veikti. Įdomu, iš ko tu gyveni? Tu Raigerdą sieji su KLAMPYNE? O save - ne. Na, kaip gi kitaip gali būti. Visi aplinkui kalti, tame tarpe ir Raigerdas, išskyrus tave. Aklas tu esi nuo egoizmo ir tavo aklos akutės mato tik tai, ką kužda tau į ausį tavo Egoizmu mintantis Demonas.

stebiu ilgas raigerdo       2014-11-24 16:36

rasliavas. jei kas jam atitaria ar pritaria - saunuoliai ir fainuoliai, jei tik ‘nesutampa nuomones’, jis netenka rafinuotumo, kantrybes ir ,deda’- ‘buduliai’ ir t.t.Na ir nic’a pasirinkes laaaabai idomiai. Vikipedija raso:‘Iškraipytas vardas Raigardas. Vardas kilęs iš slėnio šalia Druskininkų pavadinimo. Manoma, kad pavadinimą Raigardas sudaro du archajiški žodžiai raja [=klampynė] ir gardas [=miestas]’. Raigerda sieju su KLAMPYNE! Beje, jis ilgai ‘karaliavo’ ekspertai.eu, dabar (galimai, pagal uzduoti is ...) persikele i ‘tiesos lt’.Bukite idemus- tarp jo eiluciu aiski propaganda - ‘puiki ta musu prezidente..’

Spjūvis       2014-11-24 16:24

Pirma reikia GINKLUS modernius nešiojamus įsigyti,karius apmokyti partizaninės doktrinos,o tada spjaudytis per tvorą.
Grušnykė išspjovė per anksti tyčia.

Išdūrė Olgirdą senatvėje       2014-11-24 16:13

grušnykė.

remington       2014-11-24 15:58

krisk iš medžio: senas disidentas giria partškolos darbuotoją, na siuras čia geras smile netgi kafkišas sakyčiau.

na taip:       2014-11-24 15:43

pasakyta tiesiai šviesiai

Letas Palmaitis internautui       2014-11-24 15:36

Žydai nėra nei kariuomenė, nei politinė partija. Jei šiandien Izraelyje per 20000 žydų skelbia Evangeliją, ar jau labai daugiau lietuvių skelbia ją Lietuvoje? O gal visi vadinami krikščionimis gyvena pagal Evangeliją ar bent susigaudo Katekizme?
Mesijas herbrajiškai Mašiah - “pateptasis, o išvertus tą patį graikiškai - Kristus. Taigi mesijiniai ir krikščioniški yra tas pats.
Talmudiniai irgi laukia Kristaus, tik jų manymu Jis ne JHS.
Visi manymai greit baigsis JHS atėjimu.
Apie savo įsivaizduojamus skirtumus paskaitykite messianic.lhosting.info.

Letas Palmaitis dėl išminčių "tiesos"       2014-11-24 15:28

Galutinai aiškėja filosofinė patriotinių visažinių išminčių, komentavimo mokytojų tiesa:
tiesa yra tai, ką skelbia demokratiškai išrinkta valdžia.
Kas sako kitaip, yra išdavikas, kurį reikia mušti su lazda.

Raigerdas Trupmenui        2014-11-24 15:13

Na, kad jūs atsakėte dėl mano spėliojimo apie jūsų nick’ą, tai čia sveikintinas dalykas. Tik nežinau, kuo jums patinka tie lavonai. Trupmena nėra sveikas skaičius. Bet tai taip pat atspindi, kokioje būsenoje randasi jūsų mąstymas. Yra toks dalykas, kaip žmogaus vientisumas. T.y. vienas iš svarbiausių dalykų žmogaus mąstymo sistemoje. Štai imu bet kokį ruspropagandistą (pavyzdžiui, čia atsiradusią Anikę) ir aš žinau, kad tai nėra vientisas žmogus. Jo mąstymas sudėtas, panašiai kaip ir sudedamas lego, iš atskirų detalių. Jūs galite iš lego sudėti įvairias kombinacijas, tačiau šitas sukurtas vaizdas yra tik vaizdas, nes realiai skraidyti jis neskraido, važiuoti jis nevažiuoja. Kokia yra pagrindinė dabartiniu lietuvių problema? Problema, valstybiniu mąstu yra ŠVIETIMO sistemoje. Šita ŠVIETIMO sistema nesugeba mūsų žmogaus išmokyti atskirti priežasties nuo pasekmės, teorijos nuo praktikos, svarbių dalykų nuo antraeilių dalykų, emocijų nuo proto, konstruktyvaus mąstymo nuo destruktyvaus mąstymo, neatsako į klausimą, kas yra ekonomika, neatsako į klausimą, kas yra religija, neatsako į klausimą kuo moralė skiriasi nuo etikos, neatsako į klausimą, kam valstybei reikalingas teisingumas, kas yra ekonomika, kokį vaidmenį arba tiksliau, kokią funkciją joje atlieka pinigai ir dar į daugybę klausimų. O tai reiškia, kad šitą viską žmogus Lietuvoje privalo atrasti pats. Todėl tautoje įsivyravo paviršutiniškumas ir diletantų gausa. Tai, kaip dabar egzistuoti valstybei? Juos neiššaudysi, juos neuždarysi į Gulagą, tačiau su jais kažką tai reikia daryti. Bet, jeigu kalbėti apie pinigus, tai jis vertina save ne kaip diletantas. Jis nori gauti 50000 litų, o kai bus pakeisti pinigai, tai jis norės gauti ir 5000 eurų, nors jo sistema yra išbalansuota, joje nėra vientisumo, ir jis nėra aukštos klasės profesionalas. Jeigu jūs kažką sėdamas į žemę, kažkur tai perlenksite lazdą, tai jūs negausite norimo derliaus, jau nekalbant apie klimatines kolizijas. Reiškia mes turime sistemą, kurioje veikia atitinkamumo principai. Norint, kad mechanizmas veiktų, jis turi būti sudėtas į vieną vientisą sistemą, nors ir iš atskirų detalių. Taip vyko evoliucija, kai iš vienos ląstelės išsivystė, pagal atrankos principą, ištisas ląstelių konglomeratas, kurį mes vadiname žmogaus kūnu. Kada ten įvyksta koks nors disbalansas, ir pradeda trūkti kokių nors medžiagų ar vitaminų, tai mūsų organizmas pradeda sirgti. Ląstelei reikia energijos, kad ji dirbtų. O jos veikimo kodas yra jau numatytas ir yra numatyta šios ląstelės gyvenimo trukmė. Mes gyvename tiek, kiek esame užkoduoti. Bet dėl neprotingos gyvensenos, žmonės dažnai sugadina net tą savo organizmą ir miršta anksčiau laiko, nei tai buvo užkoduota ląstelėse. Su Lietuva yra tas pats. Ji susideda iš žmonių, kurie nėra ląstelių analogai, todėl mūsų Lietuvos GYVYBĖS kodo nėra. Reiškia ji priklauso nuo tų žmonių kūrybos. Jeigu sužlugdyti šių žmonių sugebėjimą kurti savo valstybę, tai ji mirs. Ant ko laikosi Lietuva? Net M. Adomėnas pripažino, kad politikai yra impotentai. Reiškia Lietuva laikosi tik ant tos visuomenės pečių. Kaip matėme iš netolimos istorijos, vienus politikus pakeičia kiti politikai. Jeigu Lietuvą užkariautų Rusija, tai vėl atsirastų politikų, kurie tarnautų Rusijai. Štai tokia yra vientisumo kaina. Vientisumas yra susijęs su ilgaamžiškumu, o disbalansas su trumpalaikiškumu, nes tai reiškia, kad tai bus perėjimas į kitą sistemą. Jeigu šį disbalansą sukelia vėžys, tada organizmas pavirs į kitą susbstanciją ir pereis į kitą gyvavimo lygmenį.

bravo ar ne bravo       2014-11-24 14:25

alkas lt/2014/11/24/z-vaisvila-bravo-ar-vis-tik-ne/

to 14:01       2014-11-24 13:06

))geriau pakviesk i delfi ar 15min.,bus pats tas.

Karštas Komentaras       2014-11-24 13:01

Kviečeme gerb. p. Raigerdą prisijunkti prie mūsų komandos.
Tokiam intelegentiškui žmogui nėra kas veikti tarp užkietėjusių Prezidentės išdavykų.

to 13:19       2014-11-24 12:28

nenusipelne??? jei jau susipyko su protu,tai tegul komentarus raso(geriausiu atveju),o ne straipsnius.

Arvydui       2014-11-24 12:19

Na, taip griežtai gerbiamas Patackas tikrai nenusipelnė. Duok dieve visiems tokiems būti. Klysti - žmogiška.

prezidente jau pagrobe reptilijos       2014-11-24 12:14

,,Aišku yra tai , kad kai kurias suverenerias dvasines pozicijas , visa žmonija yra praradusi ir savo proto galiomis nebemoka naudotis , nebemoka ir susikalbėti su dvasinėmis energijomis ., kurios yra MEILĖS pasiuntiniai į mūsų žmogiškąsias esybes . Nebemoka , nes žmogaus esybėje labai išsikerojo gobšumas , pavydas , kerštas , savosios egoistinės asmenybės sureikšminimas ir galingas noras valdyti savo artimą . Tuo ir naudojasi astralai - reptilijos ,. paimdami , pritraukdami į savo energetinę įtaką , visus prezidentus , ministrus , karo generolus , bankininkus ir šau - biznio atstovus .’‘

Arvydas       2014-11-24 12:04

Ne tą nuotrauką įdėjote.  Iš Ekspertai.eu reik perkelti.
Palaidotas jau iki šiol gerbiamas A.Patackas

Arūnas > Internautui       2014-11-24 11:58

Yra labai gera lietuviška patarlė, “Iš to didelio rašto, išeina iš krašto”. Jei tau iš viršaus neduota, tai tu skaityk neskaitęs. Čia tinka ir Grybauskaitės ir tamstos atvejui.

Ka darysi       2014-11-24 11:55

kai ateina senatve daug ka pamirsti,matem jau,kai pamirso sumoketi uz prekes,liga sveikatos ir proto neprideda,be to menininko siela,mano nuomone

internauts Raigerdui ir Letui       2014-11-24 11:41

faini jusu komentarai, Raigerdai. Respect!
Letas Palmaitis, Juozapas, Trupmenas, rods, apsiskaite, protingi zmones, bet kazko juose truksta… isminties?

Ismintis, jei tiket kabalistais, ateina is Dangaus.
Letas vis propoguoja teokratija kaip vertybe ir pats prisipazino, kad jis “mesijinis”. Tik nesuprantu ar laukiantis mesijo, ar jauciantis kad “isrinktoji tauta” turi atlikt mesijo vaidmeni. Krikscionys “isrinktaja tauta’ laiko tuos, kurie vykdo Dievo valia, kurie prieme Jezaus Geraja Naujiena. Nors zydai atmete Jezu kaip mesija, bet ju tautoj Mesijas gime, tad aisku, Dievas pasirinko sia vargana, Romos vergijon patekusia tauta, Jezaus gimimui… kad atnestu Dievo besisaukianciai tautai Geraja Naujiena… Ne visi ja prieme, bet ji pasklido ir tarp pagoniu. Ne prieme, nes lauke tautos isvaduotojo nuo Romos vergijos. Rinkosi zemiskaja tevyne, vietoj Dangiskos. Visai kaip dauguma lietuviu. Bet Evangelijose sakoma - RIINKIS PIRMIAU DANGAUS KARALYSTE, O VISA KITA BUS TAU PRIDETA. Tikroji laisve slypi issilisvinime nuo Ego. Nereiktu ego supr`ast kaip primityvu egoizma. Ego simbolizuoja netikra savasti, netikra As, kuri susikuriam patikedami atsiskyrimu nuo Dievo, o is to seka visi kiti atsiskyrimai.

Zydai diasporoje (pagal religija askenazai, o gal ir semitiniai safardai) buvo valdomi teokratiskai rabinu. Tie griezti talmudiniai apribojimai gal but padejo jiems islikti nesusimaisant tarp tautu. Bet tas grieztumas, mano galva, sukele ir didziuli protesta aplamai pries religija. Gyviausis avyzdys pats Marksas, kurio tevas buvo rabinas ir kuris pasmerke religija kaip “liaudies opiuma”. Butent tas vidinis protestas ir paskatino revoliucijas. Taciau net budami ateistais zydai pagal tikejima (o praradus tikejima tokie zydai turetu prarast ir teise vadintis zydais) neatsisake mesijinio vaidmens pasaulyje ir eme ji keisti ego lygmeny. Tai yra keisti pasekmes, o ne priezasties lygmeny. Stai kodel tokie keitimai pastoviai baigiasi visisku fiasko.

O Letui apie JAV pasakysiu tik tiek kad “ordos” i JAV atvyko is Rusijos Aukso ordos ir visa ta ideologija, kuri ateina jau is Harvardo ar kitu thin-tank’u , tai ne JAV kureju ideologija, o ta pati trockistine ideologija, kuria pagrobe valdzia po demokratines revoliucijos is rusu masonu diege Trockis su Leninu.

Labai       2014-11-24 11:24

geras atsakas Vaišvilos Patackui Alkas.lt

galvosukis       2014-11-24 11:12

kaip atsiranda zmones, kurie, laizydama kitiems tarpupirscius, isivaizduoja, jog ju gerkles pakalnuciu giacintais kvepes?

Arūnas > Tadui       2014-11-24 9:55

Dabar ne tas amžius, kad norint pasitarti su kitų šalių vadovais, reikėtu kažkur tai lakstyti. Mano nuomone, mūsų prezidente buvo pasinaudota, kaip žmogumi garbėtroška. Tokią žinią Rusijai matyt reikėjo pasiusti, bet tai reikėjo padaryti laiku ir vietoje. Suprasčiau, jei Grybauskaitė eitu Europos vadovo pareigas - tada taip. Dabar paprasčiausiai mūsų šalimi buvo pasinaudota ir visas pasekmes prisiimsime mes. Tai dar kartą parodo, kokia mūsų prezidentė yra įtakojama ir be nuomonės.

Anikė       2014-11-24 9:42

Patys pavojingiausi yra “uolūs partijų klapčiukai”-pasikeitus sąlygoms,jie dar uoliau tarnauja kitam šeimininkui,nes turi išpirkti savo griekus.Keista,kad Lietuvoje taip perbėginėja iš vienos į kitą,pakeičia kailiukus po kelis kartus.
Gerbiamas Patackas nelabai suprato A.Solženyciną,kuris matė Vakarų bedvasį pasaulį,todėl gyveno neturtingoje išvargintoje Rusijoje.Ar dabar didieji Vakarų broliai mato,kaip naikinama moralė,dora,sąžiningumas,Garbės žodis…? Ar mato mūsų bedvasiai,kaip vienas po kito nuvertinti,užmiršti iškeliauja meno,mokslo, kultūros,švietimo,scenos milžinai?
Kultūra,tolerancija,pagarba,sąžiningumas(ne melas,tušti žodžiai,šmeižtas) turi būti valstybės stuburu.
Gaila,kad esame trumpos atminties zombiai,užmiršome,kad per Rusijos šviesuolius buvo kertamas langas į Vakarus,kad jie pirmieji skubėjo mums į pagalbą.Rusija -ne tik Putinas,bet ir kovojanti prieš smurtą,oligarchus šviesuomenė.
Vadinkime viską tikraisiais vardais,nes kitaip įskaudiname ar sukeliame sumaištį.Analogija.Man labai nepatinka,kai lietuvius vadina žydšaudžių tauta.
Mums trūksta dvasios ramybės,todėl esame nepakantūs,pikti,abejingi kito skausmui,ištroškę keršto,kraujo,turtų,galių...

Gal       2014-11-24 9:18

čia skiepas?

Tadas       2014-11-24 8:50

Mano manymu,prezidentė turėtu elgtis kaip politikė,aplakstyti visų kaimyninių valstybių vadovus ,subrandinti rimtą poziciją,kad Rusija remia terorizmą,o tikriau imperializmą ir tada smogti smūgį, kuris būtu jaučiamas. Tai ką padarė prezidentė dabar,panašiau į provokaciją,užsienis pasukios pirštą prie smilkinio,putinas dar labiau konsoliduos savo teletabius,vienžo pirstelėjimas bliūde,po kelių dienų viskas bus pamiršta,išskyrus įtartiną požiūri į Lietuvą.

as tebesilaikau       2014-11-24 8:07

nuomones, kad toks prezidentes pasisakymo padiktuotas ne jos drasa ir izvalgumu, bet nebaudziamumu ir kompleksavimu del savo biografijos.

susilaikymas - dorybė       2014-11-24 7:03

Ponas Algirdas yra emocionalus žmogus. Jis, jei jau kritikuoja, tai kerta “iš peties”, jei jau giria, tai irgi taip pat. Manau, kad jis taip elgiasi sąžiningai. Aš tai susilaikau nuo liaupsių prezidentei. Per daug susikaupė neigiamų patirčių apie šią personą: teisėsaugos “reformos”, Garliava, Snoras, Nepriklausomybės laivas ir dar, ir dar… Kažin kaip ši ponia pasielgtų, jei Putino tankai įvažiuotų į Lietuvą?

Pagarba Algirdui ...       2014-11-24 4:34

Bet šią kląstingą ponią, stiprinančią šalyje ,,valdomos demokratijos” santvarką , girti viešai dėl parodomųjų jos akcijų gal nevertėjo…

to zmogus be liemenes       2014-11-24 3:08

Jusu komentaras super! Bravo!

to 3:51       2014-11-24 2:58

O koks tamstos reikalas aaa?

Komedijus Petraitis       2014-11-24 2:51

Kodėl Patstackas neateina paišyti sysalų kreidelėm kas mėnesį 17 d. vykstančiose violetinių akcijose Daukanto a.? Negražu apleisti bendraminčius.

copy is alkaslt       2014-11-24 2:20

dr.Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address) Aplamai tai A.Patacka gerbiu ir visa jo patriotiska seima is Zemosios gatves Kaune! Ir dar, kai atgimimo vejai pradejo stipreti…ne ka kita KTU pasirinko, ne kazkoki partorga, pasirinko A.Patacka! O tada kiekvienas taskas, kiekvienas balsas buvo svarbus. Sakyciau A.Patackas neapvyle. Gilus reikalo supratimas, atsakomybe ir net kai kada suvyniodavo savo meskeres, kai buvo neteisus. Prisimenu ir tokius atvejus! Taciau paskaites sita straipsneli “Bravo…” labai sunerimau! Cituoju: “Štai tokiame fone turime įvertinti Lietuvos Respublikos Prezidentės poelgį – viešai įvardinti Rusiją kaip teroristinę valstybę. Kai baigsis trečiasis pasaulinis karas, kai žmonija – tikėkimės – apgydys žaizdas, galėsime didžiuotis, kad būtent mūsų valstybės vadovė pirmoji tiesiai ir šviesiai įvardijo kas yra kas.”
Tai cia manyciau, kad A.Patackas taip nustebo, taip nustebo, niekada pats ir niekas pasaulyje niekada nezinojo kas yra Rusija. O visgi Rusija ne teroristine valstybe, tai AGRESORE, OKUPANTE, ANEKSANTE! Ir tai tesiasi simtmeciais ir tas taip akivaizdu, kad pono A.Patacko nustebimas tikrai stebina, gal jau proteli prarado! Matote “teroristo” savoka aktyviai buvo ivesta tai Dvynai Niujorke buvo nuversti. Ta terorizmo savoka taip pat naudojama ir kitur, kaip antai Izraelyje, kai mirtininkai save susiprogdina, jie ivardijami teroristais. Tai teroristas tai tas asmuo ar valstybe, kuri atlieka toki mirtina ispuoli…. ir kartu NESIKESINA i valstybes teritorini vientisuma. Teroristo tikslas yra ibauginti visuomene, daryti ja nestabilia. Taciau ne vienas teroristu, kad ir Bostone ar Niujorke, nereikalavo JAV gabalo zemes, nesikesino i jos teritorini vientisuma na ir t.t. O Rusija per amzius daugiau nieko nedare, kaip kesinosi i savo kaimyniu teritorijas. Kaip Hitleris kesinosi i visos Europos valstybiu teritorijas, kaip lenkai kesinosi i Europos valstybiu teritorijas….ir ju niekas niekada, net Hitlerio ir to, nevadino teroristais, nes tai AGRESORIAI! Agresorius yra daug baisesnis uz visus teroristus, nes naikina tautas, vykdo genocida, uzgrobia teritorijas, pavergia tautas. Tai pasiziurekite kiek Rusijoje pavergtu tautu…. gyvena “laisvanoriskai”! Tai cia toks neteisingo LR Prezidentes pastebejimo ir ivardijimo Rusija teroristine valstybe parodo, kad ponia Prezidente NEZINO ka kalba, o va A.Patackas ja zavisi! Apakai? Nesupranti kas darosi? Rusija jau kokie 300 metu NIEKO NAUJO! Tas pats didziarusiskas sovinizmas!
Negaliu atsistebeti, kad ponas Algirdas Patackas yra taip istroskes trecio pasaulinio karo ir t.t.

Trupmenas dėl nic'ko       2014-11-24 1:45

Sudursčiau tokį daugiareikšmį žodį, kuris turi ir savo reikšmę (kaip suprantu, reikia paaiškinti). Rus. “Trup” - lavonas, negyvas ir Angl. “Men”- žmogus, vyras. Galūnė lietuviška. Pramiškai tas Trupmenas savy talpina negyvo - gyvo priešpriešą, raiškoje irgi yra kalbinė slavų - germanų amžinoji civilizacinė priešprieša, apie kurią bene išsamiausiai yra šnekėjęs romantikas Herderis. Mes baltai ir esame įsispraudę nuolatinėje įtampoje tarp slavų ir germanų. Tai tas sudurtinis žodis nėra tik šiaip leksinis šėliojimas. Kita vertus jis reiškia ir trupmeną (aritmetikos terminas) pažymėti ne sveiką skaičių. O pasakykit, gerbiamasis, kuris iš mūsų galėtų pasakyti, kad yra sveikas? Sveikas yra tik tas, kurio vardo nereikia minėti be reikalo.
Va ir paaiškinau, per daug nesiplėsdamas

Raigerdas Letui        2014-11-24 1:25

Neturiu Letai, ką jums atsakyti. Jūs pats atsakėte už mane, tai kam man kištis į jūsų asmeninius išgyvenimus? Pats laikas, Letai, iškeisti mūsų Lietuvos vėliavą į jūsų asmeninių išgyvenimų vėliavą. Nieko nėra aukščiau už jūsų asmeninius išgyvenimus, Letai. Jūs esate mūsų kelrodė žvaigždė ir jūs nušviečiate mums tik vienintelį kelią į ............... Net nedrįstu rašyti. Įrašykite pats, Letai.

Raigerdas Trupmenui        2014-11-24 1:16

Esi labai protingas. Man tiesiog trūksta žodžiu. Tiesiog viena gryna tiesa liejasi iš tavo lūpų, kaip iš kokio Niagaros krioklio. Net nežinau, kuo tau galėčiau padėti. Likai “neskiepytas”? Dėl to ir pergyveni? Na, nepergyvenk. Gaila, kad “Laisvės lyga” užgeso. Nes jau bręsta laikas, kad ji vėl reikalinga. Jau esate labai jau išbujoję su savo negatyvo skleidimu. Kažkas turi atsirasti, nes Lietuvoje tas negatyvo skleidimas tiesiog pradeda rimtai įgrįsti. Jeigu Ukrainoje ten teroristai veikia su ginklais, tai Lietuvoje veikia Rusijos propagandiniai teroristai. Ir pagrindinis jų ginklas melas ir negatyvo skleidimas. Manau esi protingas vyras, tai suprasi, kad kalbu ne apie tave. Apie kažką...Yra tokių kažkas…Tik ne apie Trupmeną. Bet tu vis tiek pagalvojai, kad apie tave? Ar ne taip? O tas tavo nick’as, jis gana įdomus. Ką jis reiškia? Ar ne tik ne “trup-man”?

Letas Palmaitis dėl Ekspertu       2014-11-24 1:08

Ekspertuose tiksliai ir teisingai nurodėte, kaip būtent reikia mušti: su pagaliu! su pagaliu!

Letas Palmaitis: atrodo supratau       2014-11-24 1:00

Nepykite, pone Raigerdai, bet apibendrinus pastaruosius Jūsų komentarus panašu, kad labai jautriai ir pačiu laiku asmeniškai reaguojate į vėjo kryptis, todėl žaibiškai ir tiksliai nurodėte, кому надо, išdavikus! Juk tas, kuris demaskuoja išdavikus, ir yra Tikras Krištolinis Nepriekaištingas Patriotas!
Dabar visi, kurie peikia Vakarus, bus išdavikai, ir net pats Landsbergis jau geras!
Ką gi, karo išvakarėse auga patriotizmas, o kas nesivienija, tam būna riesta.
Jautrus asmeninis reagavimas į vėjo kryptis, deja, labai būdingas tam tikrų kaimynų bruožas, tik ten vėjo pasikeitimai priklauso ne nuo karo, bet nuo chano, nuo kurio, kita vertus, ir kailis priklauso net daugiau nei nuo karo.
Teprasmenga komunistai išdavikai ir tegyvuoja Didžioji Lietuvė, pavadinusi ruskiją TERORISTINE VALSTYBE net pati Pirmoji pasaulyje (tiesa, keleriais metais po Kavkazcentro, bet tai niekai, nes Kavkazcentro NĖRA - Tiesos Ministerijos įsakymu jis išbrauktas iš tikrovės kaip non-person, nes tai teroristai pagal einamąjį apibrėžimą) !!!
Per amžius grožėkimės tąja Didžiąja Lietuve, jos vardas aukso raidėmis įrašytas į demokratijos istoriją, nes visiškai aišku, kad tai ji padarė viena Pati, be jokio suderinto padrąsinimo iš kelniuotos Honneckerio valkirijos pusės. O kas mãno kitaip, tas šmeižikas komunistas išdavikas! Čiupk jį, mušk jį, kol nepaspruko niekšas pas savo komunistus!

kvaili tie polikarpovnistai       2014-11-24 1:00

net nesitikėjau kad tokie kavaili tie Raigerdai (polikarpovnistai ar kgbišnykai).
Visai smegenų reikia neturėti - taip apsišviesti - duoti vien tik rusiškas nuorodas…
Gėda, tovariščiau Raigerdai, tikrai gėda…

Trupmenas Raigerdui       2014-11-24 0:57

Dėl pageidavimų koncerto - viskas tvarkoj, Raigerdai. Ne gruzinai, okupavo. Tiek dar mes, glušiai, suprantam.
Pagaliau supratau, kas su Jumis atsitiko. Jus veikia “skiepai”.
Paskiepijo žmogų ir jam atrodo, kas pasisako prieš Dalią Grybauskaitę ar suabejoja jos nuoširdumu, tas prieš Lietuvos valstybę, nes ji juk save suvokia kaip ir Liudvikas - Saulė : “Valstybė tai aš”.
Stipriai veikiantys skiepai, sakyčiau.

Raigerdas        2014-11-24 0:43

Čia yra lietuvių niekaip nesugebančių suvokti, kad Rusija yra teroristinė valstybė. Paimkit vien Lietuvos istoriją. O gal Lietuvą okupavo gruzinai? O gal moldavai? O Latviją, kas okpuvo? Irgi gruzinai? O gal švedai? O Estiją, kas okupavo? Gal suomiai?
Čia gera daina tiems, kuriems sunku labai suvokti, kad Rusija yra teroristinė valstybė. Ir ne nuo vakar dienos, o gana seniai. Tiesa, o kaip Afganistanui buvo suteikta “draugiška” pagalba, kad užgrobti ten valdžią? Kai kas jau pamiršo. O reikėtų prisiminti, ką komunistai aiškino net per profsąjungų susirinkimus: “Afganistanas bus mūsų 16-ta respublika”. O čia gera daina:”Хотят ли русские войны”( https://www.youtube.com/watch?v=q9NzCkqIArc). O čia labai įdomus interviu apie įvykius Vengrijoje, Čekoslovakijoje ir kitose “laisvose ir demokratinėse socialistinėse šalyse”. Gna tiksli charakteristika:”Виктор Суворов о войне России против Украины” (https://www.youtube.com/watch?v=BPLqXsdbAso).

Raigerdas anonyminiam Buduliukui        2014-11-24 0:24

Tu čia iš kalėjimo rašai? Tavo tas įsivaizduojamas “komunistėlis Raigerdas” niekada komunistu nebuvo. O gal ir iš kokio nors savartyno rašai, nes tau vaidenasi, kad Raigerdas yra su letenom ir ne šiaip sau letenom, o “purvinom letenom”? Gali pavadinti savo šunį nauju vardu “komunistėlis Raigerdas”. Taip galėsi palinksminti savo draugus iš “Bydlos”. O čia tau dovanėlė apie greitu laiku galimą “Karinio Komunizmo aušrą”. Taip, kad galėsite katu pašokti su visa savo “Bydlos” bratija.
https://www.youtube.com/watch?v=Fp6vou2l_UM

Trupmenas Raigerdui       2014-11-24 0:20

Skaitau Tamstos komentarus ir Jūsų nebeatpažįstu. Lyg būtų kas permainęs, ar Jūsų nicku koks nenaudėlis naudotis pradėjęs. Buvote, atrodytų, gana ramus žmogus, o dabar ėmėte nežinia ko karščiuoti.  Paskaitykite nusiraminęs savo komentarus, gerbiamasai, ir atsakykite pats sau, kokio tai žanro tekstukai, ir iš kur ataidi jų retorika. Tai grynai mitinginis diskursas. Oracijos, o ne rami diskusija, pateikiant savo argumentus ar nurodant oponentui jo silpnuosius, ar logikos klaidas. Mojuojat vėzdu tuščiai per tuštumą. Niekas čia nesiginčija, (gal išskyrus tik Taigizą su jo chebryte) dėl ruskyno šėtoniškos prigimties ir elgesio kaimyninių (ir ne tik) šalių atžvilgiu. Kalbama juk visai apie ką kita. Apie GRU agentę, ir ksaip čia taip keistai išeina, kad ir didelė protingais atrodžiusių Lietuvos žmonių pakibo ant paprasto jos panaudoto propagandinio triuko.  Tamstai turiu vieną patarimą. Į kiekvieną faktą, kad jį suvoktume reikia žvelgti bent jau iš dviejų perspektyvų - sinchroninės (dabarties konteksto) ir diachroninės (istorinio konteksto). Į pastarąjį patenka ir D.G biografija ir jos elgsena bei regažai konkrečiomis aplinkybėmis ir konkrečiais istoriniais momentais.  Jūs imate vieną jos pirstelėjimą ir atsietai nuo minėtų kontekstų abu su Patacku (kurį beje labai gerbiu) glorifikuojate. Patackui atleistina, jam būdinga pablūdinėti po mitologinius išmatavimus, net jums, susimildamas, nesiseka.

boba su kiteliu       2014-11-24 0:11

-jeigu pareigūnas būdamas aukštame poste nesugeba pasistatyti didelio nuosavo namo - galite būti tikri: jis mažų mažiausiai nevertas to posto arba yra tiesiog rusų agentas ir valstybės priešas.

žmogus be liemenės       2014-11-24 0:02

“Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.” - netikėkite šiuo briedu, tai rusų propaganda.
Pas mus tokių dalykų nėra ir nebūna.
Ir pedofilija yra išgalvota. Ir Prezidentės paaukštinimai pedofilijos bylos gniaužėjams yra tik miražas. Ir Kusaitės bylą zulusai išgalvojo.
Prokuratūra ir saugumas yra caca, nes juk Pati Prezidentė juos kuruoja.
Referendumdūmą irgi sugalvojo 300 tūkst rusų kląstingai apsimetusių lietuviais.
Gerai kad Išmintingoji Prezidentė kartu su karštai mylimu Tautoje Jo Ekselencija Landsbergiu laiku užkirto penkioliktos kolonos užmačias.
O kur dar visokio plauko pankos ir nedamušti šliužai?
sunki našta teko gerb. Grybauskaitei Lietuvą ir pasaulį vaduoti nuo rusų.
Gal jai bent algą pakelti iš dėkingumo.
Juk skursta moteriškė.
Argi iš prezidentinės algelės pragyvensi- tenka gyventi iš tautai paskolintų pinigėlių procentų.
Gerai kad bent tuos paskolų procentus per krizę normalius liepė padaryt.
Būtų neliepus- tas avinas Kubilius būtų pasiskolinęs už 3 proc.
Ačiū Dievui dabar bent už dešimt.
Kažkaip dar galima skursi.
Trys milijonai iš procentų per kadenciją, žinia nekažinkas.
Bet minimalai vegetuoti dar galima.
O jeigu mokėtume tiek Prezidentei per mėnesį?
Va tuomet tai darbų nuveiktų.
Gal derėtų susimesti už triūsą.
O Konstitucijos Prezidentė gal irgi neskaitė.
Jeigu skaitytų paskolomis neužsiiminėtų ir premjerams koja ką daryti nerodytų.

Jeigu Prezidentė skaitytų konstituciją, ji teismo dėl Gailiaus išteisinimo neniekintų.
Jeigu Prezidentė skaitytų kas jai pagal pareigas priklauso o kas ne -telefonu nekonstitucinių parėdymų nadalintų.

O jeigu dar ir Į Dievą tikėtų -tuomet savo rinkimų štabo vadovo nebūtų skyrusi banko valdytoju, nes tai jau korupcinė veika.O jei jau paskyrė, tai kai toks žmogus su liemene lepteli, kad “moralė ne jo pasaulio dimensija”, turėjo tą rubuilį iki vakaro pasiųsti šunims blakstienų šukuoti.
Nepasiuntė.
Dar pridėkime Snoro aferą, dar pridėkime seną meilę VP market krautuvininkams, kuomet ministeriaudama aniems dovanojo milijonus, o Prezidente tapus liepė Kubiliui sumokėti “640 mln “pašalpą marketavičiams dėl naikinamo Leo
Jeigu Jos Ekselencija ne butaforinė, tuomet ir Prezidento Žodis turėjo būti ne butaforinis, kai viešai pažadėjo, kad Pieš vaiką nebus imtasi smurto.
Bet Ponia visada yra ne prie ko.
Tai gal ir tas raudonosios magnolijos klyksmas Rūūūsai puola yra ne prie ko -tik makaronams ant ausų pritvirtinti?

VaidasVDS       2014-11-23 23:56

Šiaip tai idiotui sakyti, kad jis idiotas yra pavojinga, nes idiotas yra neprognozuojamas.
Taip pat yra ir su teroristu, o ypač su galingu ir ginkluotu beprotišku kiekiu beprotiškų ginklų, ir dar pusiau alkanu.
Vienas negaili savo tautiečių, bet tik dalelės, kita rizikuoja visa tauta. Argi tai protinga?
Jėzus sakė: “Būkit išmintingi, kaip gyvatės”. Tad išminties čia tikrai trūksta.
——
Letui,
Kada Dievas bus daugumos žmonių širdyse, tada ir demokratija (ne kapitalizmas, ne socializmas ar komunizmas) bus gera, nereikės jokios teokratijos…

Gnybtas       2014-11-23 23:46

labai gerbiu gerb.Patacka,bet ar tikrai protinga su sakute eiti pries traukini?

konstitucijos garantas...       2014-11-23 23:32

kai konstitucija KT (polikarpovnos berniukų) dėka visai negalioja ir neveikia Lietuvoje, tai kažkoks komunistėlis Raigerdas siūlo skaityti konstituciją ir savo purvinom letenom nelįsti prie švariausios, skaisčiosios, garbingiausios, patriotiškiausios, protingiausios Prezidentės smile

nesutinku       2014-11-23 23:27

gal išmintingiau mums tyliai apie tai pagalvoti, o ne šaukti ant viso pasaulio. Taip nesielgia net didžiosios valstybės. O gal savo šauksmu ji nori pridengti savo lojalumą kai kam….??

gintas       2014-11-23 23:23

Kausimės su Rusiją iki paskutinio lietuvio - tokią rusofobinę nuostatą kursto šis tiesos.lt portalas. Bepročiai? Gavo JAV grantą?

Raigerdas besistengiantiems Buduliams       2014-11-23 23:10

Štai vienas Budulis (galimai tai Rusijos propagandos smadytas provokatorius) rašo:
“Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.” Sakyk, prašau, kiek klasių baigei? 8-ias ar 10? Kaip ten bebūtų, skaityti moki. Tai paimk LR Konstituciją ir paskaityk už ką atsako Prezidentė. Kodėl tu nesikreipi dėl emigracijos, dėl atlyginimų į premjerą A. Butkevičių? Bet tau šito nereikia. Tavo tikslas yra kiršinti Lietuvos žmonės prieš Lietuvos Prezidentę, nes Rusija jau pradeda nerimauti. O ką, jeigu Rusijos liaudis praregės? Ką tada darysi, Buduli? Kur bėgsi? Į Šiaurės Korėją ar į Kubą? Jeigu į Kubą, tai nors odekolonu pasirūpink, nes Kuboje tai yra deficitas.

na taip...       2014-11-23 22:58

Parašyta: ir jai atleistos visos nuodėmės, kad ji daug mylėjo…
Ir: pagal vaisių pažinsi medį.
Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.

Taigi       2014-11-23 22:57

Panašu, kad ateityje už nusikalstamą kenkėjišką veiką Grybauskaitę baus ne tik Lietuva, tačiau ir ES valstybės, ir net gal greičiau nei Lietuva.

Raigerdas        2014-11-23 22:46

Labai puikus gerbiamo Algirdo Patacko straipsnis. Tiesiog, vyriškas, garbingas, drąsus ir netgi pavyzdingas elgesys, pasižymintis pačiais aukščiausiais etinių normų reikalavimais. Ačiū Tamstai, kad palaikėte drąsų Prezidentės žingsnį. Jūsų palaikymas, bet jau norėčiau tuo tikėti, galimai, išgelbės ne vieno kario gyvybę. Ir Lietuvos Prezidentės susirūpinimas yra ne tuo, kad Rusijai rėžti tiesą į akis, o kad išgelbėti kiek galima daugiau žmonių Ukrainoje nuo pamišusios Rusijos ir Makbeto troškimais pasižyminčius dabartinius Putino sėbrus. Lietuvos Prezidentė labai tiksliai įvardino tai, ką žinojo visi, bet bijojo pasakyti. Pasaulyje kažkodėl tai bijoma Rusijos “rustybės”. Ir UKRAINA savo drąsa gydo pasaulį nuo šitos jį apėmusios baimės. Pasaulis išsigando Rusijos seniai. Išsigando nuo 1917 metų revoliucijos, nes kiekviena valdžia pradėjo bijoti panašios revoliucijos. Marksas pasauliui padarė įtaką, o ypač turtuoliams, prasigyvenusiems iš žmonių apiplėšinėjimo. Rusijoje į valdžią atėjo kriminalai. Tiek Leninas, tiek Stalinas, tiek Džerzinskis - visi jie turėjo ne vienerių metų sėdėjimo patirtį nelaisvės sąlygomis. Kas įvyko toliau? Visa TSRS tapo dideliu kalėjimu, atitvertu nuo viso pasaulio. Terorizmas buvo Leninui vadovaujant, vėliau Stalinui. Sėkminga Lietuvos, Latvijos, Estijos okupacija, o vėliau šių metodų pritaikymas visai “išvaduotai nuo fašizmo” Europai. Taip, kad Lietuvos Prezidentei pasakys dar ne vieną padėkos ne veina šalis. O labiausiai jai bus dėkingi patys rusai. Nes kaip ten bebūtų, dauguma iš jų nori gyventi taikoje ir santarvėje su visais kaimynais.

Liepa       2014-11-23 22:44

Pirma straipsnio pusė be priekaištų, bet jau antroji tai jau “nei prie ko”...

Romas       2014-11-23 22:25

Artėja rinkimai į svarbų ES vadovo postą.

Juozapas sienų uždarymo stebėtojui       2014-11-23 22:19

Na ir kas čia- argumentas?
Nejuokink.
Kokia ir kam iš to nauda yra svarbu, o ne pats faktas.
O nauda yra tokia:
Putinas gali ir toliau vaidinti ruskių miro tėvą- aplink vien agresyvūs priešai
Labusams kurie vis niekaip nepamilsta maskoliaus, siunčiama žinutė būkit nuolankūs arba bus riesta. Leiskitės okupuojami ir nespurdėkit. Būkit vasalais ir vietoj botago gausit ne tik barankos skylę bet ir liemenės rankoves.
O asilo ausis gausit nuo puškino.
A ne?
Visa tik tokia ir nauda.
Kieno tai nauda?
Mūsų?
Ne.
Kieno dar nauda?
Asmeniškai Ponios.
Reitingai kils. Visai kaip rusų caro.
Ar neglumina technologijų panašumas?
Neglumina?
O Patackas ką,...
Ligotas žmogus.
Geras protingas bet jau pavargęs.
Nenustebčiau, kad gautų medalį iš Ponios.
Nelabai nustebčiau kad ir paiimtų.
Mane sunku nustebinti.
Va perkūno oželytė -oj kaip aštriai kalbėjo.
Skaldė kalbas, kad tik laikykis.
Gavo iš polikarpovnos medalį ir nurimo.
Dabar sėdi šiltai, Ponią vis pagiria.
Taip kad nereikia čia mums makaronų kabinti dėl eilių pasienyje.
Eilės atsirado nes Rezidentė padarė kas liepta.
Ir ne iš Lenglio.
Iš Lubiankos, iš Lubiankos…


kad       2014-11-23 22:10

Lietuvos žmonėms visiškai nesvarbu,kuo nustojo ar pradėjo žavėtis Patackas ar kas kitas.Žmonėms svarbu,kad butų elgiamasi išmintingai ir nedidėtų įtampa ir pavojus Lietuvai ir visiems žmonėms.Jei džigitas nori pakariauti Ukraina turbūt tikrai mielai priims.

Juozapas       2014-11-23 22:06

Letui>
Viskas gerai. Kažkiek pasipešioti sveika. Su humoru nesu susipykęs, juoką supratau. Komentaras nors dadresuotas Tamstai, tačiau buvo skirtas skaitytojams, kuriems neretai mudviejų disputas būna nelabai įkandamas. Parašiau dėl aiškumo. Dėl demokratijos. Su tamstos apibrėžimu (vervaldžių organizuojami rinkimų farsai) aš sutinku. Teoriškai sutinku ir dėl teokratijos, tačiau kaip praktiškas kaimietis, svarstau, kad tai ko negali gauti iš karto, galima bandyti pasiimti etapais.
Toks tik tas skirtumas ir yra. O šiaip misliju, praktiškai esam bendraminčiai.
Gero vakaro.
Trupmenui>
Aha, aš taip pat analogiškai pasidairiau. Ir Svobodos klausiau pusę nakties - švikas. Niekas apie Magnolijos pareiškimus nieko nei sako neirašo.
Burbulas.
Kaip ir “skiepų istorija”.
Respublikoje yra geras straipsnis apie tai, kad lietuvių avinų ausys kaip ir rusų -itin tinkamos makaronų kabinimui.
Tiesiog tam sutvertos.
Nemėgstu aš p. F.Kauzono kuris ir parašė tą straipsnį.
Pamenu jo šlykštų kino paskvilį apie dabar jau AtA kun. A.Svarinską.
Nežinau kokia tikroji Kauzono intencija. Turiu savo nuomonę ir apie “Respubliką” Ne koia ta nuonė.
Bet feljetono mintis vis tiek gera.
Lietuviai (didelė dalis) kaip ir rusai - labai imlūs durninimui.
Tad pritariu Tamstai dėl to klyksmo ir dėl skeltanagių.
Nes žūrim ką turim.
Reakcija buvo- rusyne, “vidaus rinkoje” ir Lietuvoje.
Kai matau kirvį,  apie kirvį sprendžiu ne pagal kotą.
Sprendžiu pagal tai kas juo buvo kapota.
Malkos ar galvos.
Kaip sakė vienas Bulgakovo personažas - “Razrucha vidimo ne v klozetach, a v golovach”.

To Trupmenas        2014-11-23 22:04

Deja ne taip, Rusija sienas uždarė...
bb.vesti.lv/politika/item/9160124-rossiya-perekryvaet-granitsy-s-litvoj-za-slova-prezidenta-otvetit-biznes?utm_source=vesti&utm_medium=vert-banner&utm_campaign=Links-in-partner-sites

taiklu )       2014-11-23 21:56

,Po sios Patacko nuomones nenustebciau, kad ir su Valatka pasibuciuotu.’

bausti niekšus reikia       2014-11-23 21:47

Gerb. Donskis sakė, kad A.Maceina yra fašistas.
Visus, kurie skaitė ar cituoja tą maceiną reikia viešinti, perduoti prokuratūrai ir be gailesčio bausti.
Tvarka bus !!

Trupmenas       2014-11-23 21:33

Dairausi po vietinius info, žiūrinėjau ir BBC, ir CNN, paklausiau dar Svobodos, gal išgirsiu ką apie oficialių Rusijos vadovų Putino ar URM vadovo Lavrovo reakciją į tai, kad vienos NATO ir ES valstybės vadovė pavadino Rusiją “teroristine valstybe”. Tyla. Jokios reakcijos. Gal ten jie barmatūchos prisilakę pagiriojasi, kad neseka ir nereaguoja į tokius skandalingus ir nedviprasmiškus mūsų valstybės pareiškimus? O gal išsigando? Kas ten atsitiko, kad drąsuoliais pasirodė tik saujelė Dūmos komunistėlių, kurie jokio vaidmens valstybės politikoje nevaidina. Nesureagavo ir Putino frakcija Vieningoji Rusija. Kodėl?
Ir vienaip, ir kitaip svarstau. Nerandu aiškaus atsakymo. Gal ne jiems buvo adresatas tas Magnolijos klyksmas, o savai kanopinių fermai?

Letas Juozapui       2014-11-23 21:29

Dovanokite, nieko Jums neprikaišiojau, o “Brutą” šiuo atveju supraskite kaip banalų juoką, nes tikrai priešpastatėte komunizmą demokratijai, tuo tarpu visur priešpastatau demokratijai ne komunizmą, bet teokratiją. Ačiū Jums už bendras mintis.

Letas Palmaitis internautui       2014-11-23 21:23

Jei turite galvoje mano smerkiantį požiūrį į orvelines “Vakarų” realijas, tai tikrai mano požiūris praktiškai nesiskiria nuo maskoliško, nes šioje vietoje maskoliai tikrai sako tiesą. Tik ne jie ją surado, bet paėmė iš kritikos pačiuose Vakaruose. Na ir kas? Ar tai reiškia, kad jų Orda yra alternatyva arba iš viso kokia nors tiesa?
Esu mesijinis žydas.

Jezusas       2014-11-23 21:21

Taip buvo okupuotoje Lietuvoje, kai visur, pradedant nuo kasdienybės ir baigiant disertacijų įžangomis bei paradais, buvo reikalaujama paliudyti tikint leninų ir stalinų, marksų ir visokių ten engelsų „tiesomis“ - juk siandien tas pats tik ideologija yra europeizacija ir tolerizacija. Isivaizduojat net Zalgirio musis buvo del to kad lietuviai norejo integruotis i Europa - siandieniniai istorikai rimtai veidais aiskina, o ka jau kalbeti apie Patacka… karstas ir tiek kiek karstas - kvailas.

Gal       2014-11-23 21:15

Visgi už viską svarbiau atvirai pasakytas tiesos žodis, net jei tą daro daug kam beviltiška Ponia,- Teisėjui Dievui beviltiškų nėra… Džiaugiuosi nekrykštaudamas.

Tiesa!       2014-11-23 21:04

Na jei Pats Tackas tai rašo reiškia tai yra Tiesa!

StasysG       2014-11-23 20:33

Labai reikia IP tokiems spalvingiems komentatoriams, gerb Redakcija:
——-

“o sakė Maceiną skaitė...    2014-11-23 18:28
dar kartą paskaityk A.Maceinos “Niekšybės paslaptis” - gal neberėksi “Bravo” demagogei, kolaborantei, vagilkai - vienu žodžiui - komunistei…

Ir pasiklysk       2014-11-23 20:25

taip baisiai tarp triju puseliu…....

diagnoze       2014-11-23 20:13

,patikėti kad Grybauskaitė dirba Lietuvai’-tai jau labai rimta..

Ryt'as       2014-11-23 19:41

Ar bet kokiomis aplinkybėmis niekšui galima į akis pasakyti kad jis niekšas ?  O gal Grybauskaitė vykdo jai asmeniškai pavestas Vašingtono instrukcijas ? Daug paaiškės per ateinančią savaitę - jei prancūzai atiduos
Putinui tuos du lėktuvnešius , visa Grybauskaitės bravura bus š... verta.
O dėl Grybauskaitės plačiaja prasme , tai vertinant per Garliavos prizmę
“meluodamas nueisi , bet nebegrįši”. Jos likusio gyvenimo neužteks Deimantės kančiai atpirkti.

internauts Letui Palmaičiui        2014-11-23 19:39

Ar jus tikrai lietuvis?

Nors ir dedat i suns dienas orda, bet tai juk dar neitikina kad jus ne ordos narys. smile
NEITIKINA ir jusu tie argumentai, kile is saves projekcijos… nepasitikejimas savimi, nepilnavertiskumo komplekasi?  Tiesa neismokstama skaitant Dovid Icke, ji rba atpzistama, arba ne.
Del mergaites rasiau daug. Nebesikartosiu. Matyt skaitot tik savo komentarus.

Pazistu ir Patacka, ir Grybauskaite nuo tu laiku, kuomet dirbom Mokslu Akademijoje. Su Patacku pabendraudavom bufete, buvom tada vienodu paziuru, o vos atvykus is Leningrado, Grybauskaite kaip mat sujudino tuos miegancius MA vandenis.  Pazistu, beje, neakivaizdziai ir Zigmuka Vaisvilioka, kuris kaskart uzsukdavo i Brandolio fizikos vadovo Vanago kabineta.

oho       2014-11-23 19:22

dar vienaas auksaliezuvis burbtelejo… uz kelis centus?

kodėl       2014-11-23 19:08

vieniems šiais klausimais galimai labai kategoriškas,kiiems galimai labai atlaidus?

internauts       2014-11-23 18:47

Greb. Patackai, Bravo!

Puikus straipsnis. o taikli frazė - “Geriausias vaistas nuo silpnos valios yra stipri valia”,  gardžiai prajuokino. smile

Juozapas ---Letui       2014-11-23 18:44

Galite mane vadinti brutu ar net peliuku mikiu- nelabai suprantu kur aš savo komentare protegavau “demokratiją”?
Mea culpa, kad nesusizgribau paieškoti deramo sinonimo?
Ar nuo pavadinimo kas keičiasi?
Parašiau beveik tą patį ką ir Tamsta rašote. Įvardijau panašias padarytas blogybes kurios man neleidžia gerbti Ponios nei kaip asmens nei kaip pareigūnės.
Jūs gi žinote mano nuomonę dėl ponios “neprieko” Garliavos istorijos reikale.
Įvardinkite -kuo mudviejų nuomonės skiriasi D. Kedytės pagrobimo operacijos klausimu?
Kuo mano ir Tamstos nuomonės skiriasi prezidentinio žodžio laužytos atžvilgiu?
Aš mudviejų pozicijose tais klausimais nematau nei vieno skirtumo. Gal aš “spangas”?
Ar mūsų pozicija šio straipsnio Autoriaus atžvilgiu kažkuo skiriasi?
Ar aš apakau ar išdurnėjau, kad nematau to Didžiojo skirtumo?
Aš nesakau, kad orientuojuosi geriausiai už visus.
Bet duok D-v kad bent pora šimtų tūkst. panašiai orientuotųsi -Tamstai nereikėtų dūsauti, kad padėtis mūsų krašte beviltiška.
Šiek tiek kantrybės ir pakantumo.
Aš tik mokausi. Tai kas Tamstai yra labai aišku, gal man “daeina” kiek vėliau.
Vėliau yra geriau nei niekada.
Kai būsiu Jūsų amžiaus, gal irgi būsiu išmintingesnis.
Gal.
Būsiu dėkingas jeigu nekirsite kirviu, o padėsite augti.
Antraip kirviais pasimosikuodami paliksime kaip Baranausko šilelyje…
Čia turime geresnių “kirvio” specialistų -neatimkime iš jų duonos.
Už teisingą kritiką visada pasakysiu ačiū, bet nekantriam smulkmeniškumui esu šiek tiek alergiškas.
Mat jau nors ir naujesnis, ale jau ir gi ne piemuo.
Nuoširdžiai-
j.

 

Motiniskumas       2014-11-23 18:33

“..O jei prezidentu vadinamas asmuo, kuris paniekino pačią Prezidento instituciją paniekinęs Prezidento Žodį (“vaikui nebus taikoma prievarta”), tai tik tereiškia, kad šioje imitacinėje valstybėje jokio “prezidento” nebėra, beliko imitacija.”/Letas Palmaitis, bravo!/

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.