Algirdas Patackas. Atviras laiškas Mantui Adomėnui

Tiesos.lt redakcija   2014 m. vasario 10 d. 13:46

23     

    

Algirdas Patackas. Atviras laiškas Mantui Adomėnui

Atsakymas į Manto Adomėno, TS-LKD frakcijos Seime nario, Vilniaus skyrių sueigos pirmininko, straipsnį „Putinas „naudingų idiotų“ ieško dešinėje“ (delfi.lt): pirmąją dalį skaitykite ČIA, antrąją – ČIA.

Atsimenu Tave kaip kuklų vaikinuką su kuprinėle, dar vyresniųjų klasių moksleivį, partizanų ryšininkės anūką, padedantį mums nesibaigiančiuose Sąjūdžio darbuose.

Tikėjomės Tave išaugsiant tvirtu Sąjūdžio vyru, įbūtinančiu Sąjūdžio idealus. Didžiavomės, kad Tu išvažiavai mokytis į Kembridžą, grįžęs įsijungei į akademinę ir politinę veiklą. Tačiau viskas pakrypo visiškai kitaip.

Paaiškėjo, kad Tavo pažiūros darosi vis labiau „neo…“, vis toliau nuo paprastosios Lietuvos, iš kurios gelmių esi kilęs.

Kentėjau, ilgai tylėjau, bet po Tavo straipsnio „Putinas „naudingų idiotų“ ieško dešinėje“ kantrybė baigėsi. Jame sieki įrodyti, kad „patriotizmas, šeima, religija – šie žodžiai tampa kertiniu Putino režimo moto, kaip kažkada caro Nikolajaus I, irgi siekiančio reakcingos ideologinės „restauracijos“, lozungu buvo tapę Православие, самодержавие, народность – „Stačiatikybė, patvaldystė, tautiškumas“.

Taip, Putinas pažodžiui seka imperine Rusija, tačiau tradicines lietuviškas vertybes – tėvynės meilę, pagarbą šeimai, atsidavimą tautai lyginti su imperine ideologija yra suktybė. Naudoji nedorus metodus – į vieną kokteilį suplaki opozicinius politinio elito linijai tinklalapius – „Tiesos.lt“, „Matrica Lietuvoje“, „Magdalena Šventoji“, „Ekspertai.eu“, „Alkas.lt“, „Propatria.lt“, „Versijos.com“.

Alkas.lt yra Lietuvių etninės kultūros draugijos tinklalapis, redaguojamas Jono Vaiškūno, Sąjūdžio žmogaus. Ekspertai.eu yra rimtas, su meniniu profiliu tinklalapis, pateikiantis daug netrivialios ir didžiųjų tinklalapių neskelbiamos ar nuslepiamos informacijos. Propatria yra aiškus intelektualinis dešiniojo jaunimo sparno tinklalapių lyderis, o Vilniaus intelektualų – Tiesos.lt.

Kiti suminėti tinklalapiai tėra marginalūs išdykautojai, žaidžiantys opoziciją, dominantys tik tokius pačius.

Putino doktrina yra sukurta jį supančios KGB aplinkos. Jų priešiškumas homoseksualams yra tiesiog primityvaus vyriškumo, puoselėjamo toje aplinkoje, atspindys; šeimos vertybės ten buvo kultivuojamos tik žodžiais, bet ne gyvenime.

Man Putinas ir jo Rusija buvo ir liks amžinu priešu. Bet – užpultas žurnalistų dėl įstatymo, saugančio vaikus nuo homoseksualų propagandos (Seime panašus įstatymas buvo atmestas), jis pažadėjo neskriausti homoseksualų Sočyje, bet nuo savęs pridūrė „No detei ostavte v pokoje“ – kaip normalus, vaikų turintis tėvas.

Vakarai, tokie, kokie jie yra dabar, man jau nėra vertybė. Vertybe jie buvo iki pirmo pasaulinio karo ir keletą metų po jo. Europa jau nėra nei Axelio Munthe, François Mauriaco, Georges Bernanoso, Rainerio Maria Rilke, Gilberto Chestertono, Pierre Teilhardp de Chardino, nei Konrado Adenauerio, Robert Schumanno, Alcide De Gasperi Europa.

Ji serga senatviniu moraliniu vėžiu. Paskaityk brito Michael Booth straipsnį „Tamsos gaubiamos šalys“, kur Skandinaviją pažįstantis, joje gyvenęs autorius triuškina mitą apie laimingus ir sočius Danijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos gyventojus. Tai nereiškia, kad esu už išėjimą iš Europos Sąjungos – dabar tai būtų išdavystė, nes mums paskirta saugoti rytinį kuorą krikščioniškosios Europos Sąjungos pilies, kurią pradėjo statyti dar Karolis Didysis.

Į Tavo „naudingų idiotų“ sąrašą įtraukti ir „kažkada svarbūs buvę žmogaus teisių gynėjai, visuomenės gyvenimo šalikelėje pasilikę autoritetai, pajutę šiuose procesuose sau politinio „antrojo kvėpavimo“ galimybę“ – tai yra disidentai. Ką gi, ačiū. Bet kodėl jie visi iki vieno stojo Klonio gatvės mergaitės pusėn? Negi ieškodami sau naudos, ko nedarė visą gyvenimą?

Į Klonio gatvės gynėjų gretas stojau vien dėl mergaitės, po makabriško antrojo bandymo ją paimti. Praleidau ten du mėnesius, budėjome ištisą parą su draugais savanoriais-kūrėjais, todėl žinau, kas ten iš tiesų darėsi, skirtingai nuo Tavęs ir panašių, kurie sėmėsi žinių iš laikraščių ir tinklalapių. Deja, žmogiškos silpnybės ten, Klonio gatvėje sukauptą jėgą suskaldė ir ištirpdė.

Dėl Eglės Kusaitės, pasimetusios merginos atvejo – ar Tu, Mantai, už tai, kad ji būtų atiduota FSB?

Negaliu sakyti, kad išdavei savo senelės partizanų ryšininkės idealus (be kita ko, talentingos rašytojos), bet Tavo ir į Tave panašių veikla padarė taip, kad nebegalėsiu balsuoti už konservatorius, jei tik sulauksiu rinkimų.

Jūsų jaunimas nėra vertas anų laikų jaunimo, jaunuosius konservatorius neveltui praminė „konjaunimu“ – jie iš Tavęs ir į Tave panašių paveldėjo visas blogybes ir yra užnuodyti karjerizmu.

Turi išties puikų išsilavinimą, kurio vertę mažina arogancija. Taikai į dešiniojo jaunimo lyderius, bet už Tave pranašesnis kad ir toks Vytautas Sinica, blaiviu mąstymu ir vidine darna pasižymintis paprastas vaikinas.

Rašai „naudojama paprasta, bet efektinga schema „(paprasti) žmonės prieš (korumpuotą, susimokiusį) elitą“. Taip, išties tauta sukilo, ir ji anksčiau ar vėliau laimės – lygiai taip, kaip anksčiau ar vėliau laimi tiesa.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vivo       2014-02-13 21:39

nieko nuostabaus, vieninga nuomonė violetinių berečių, kurių protinis vystymasis sustojo prieš porą dešimtmečių... Bet ar negėda D.Kuoliui su šita publika drumsti vandenį ir tikėtis sukelti kokias nors spalvotas bangas…

Danutė       2014-02-12 10:25

Šaunuolis Patackas, pritariu visoms jo mintims.

Taigi       2014-02-12 0:08

Patackas jaunas priedurnis buvo, dabar dar labiau nukvakęs.

bravo, gerb. Patackai,       2014-02-11 23:47

jau seniai reikėjo keletos žodžių apie šį išskirtinį niekšelį, kuris dar “Marijos radijuje” savo mintis dėsto ir senolius iš kelio veda. Kraupu… Iš kur tokio purvo prisidaugino. Negi, kembridžai ir oksfordai taip sugadina. Turbūt ne jie kalti. Jei žmogus tuščias, tai ir oksfordai jo į dorą neatves.

bergždžias triūsas       2014-02-11 16:37

Pas Adomėmę akys ir ausys nuslinko ant apatinių pusrutulių,viską jis supranta,tik šlangu apsimeta.Jei ir reikėtų į ką kreiptis,tai į jaunuosius chunveibinus iš Kubiljugendo ir Konjaunimo,ten bent šiek tiek vilčių yra,jog vienas kitas praregėtų ne vien juodai baltai,nes jaunatviškas naivumas,nepatyrimas ir maksimalizmas,dar pakurstomas rafinuotų dėdžių cinikų-politikų,verčia juos purvininkais.

Vytautas Ju.       2014-02-11 13:46

Ko verta „kūryba“, kuri nuo pat pradžių į subrangovus kviečiasi Marksą ir Leniną — dar nepamiršome. Tiesa, šį kartą Marksą pavaduoja Trockis, nepaprastai „šviesi“ ir istoriškai „vertinga“ persona.
↔↔↔ Akivaizdu, kad nebaigęs Oksfordo neturėtum tokių intelektualinių galių 24 kartus panaudoti „sąmokslo teorija“ bei pradėti rašinį nuo pravardės „naudingi idiotai“.
↔↔↔ Citata: „skleidžiamos tos temos, kurios tiesiogiai palankios didžiajai Lietuvos kaimynei ir tiesiogiai priešiškos Lietuvos strateginiams interesams: prieš skalūnų dujas, prieš branduolinę energetiką, už referendumą, paneigiantį Lietuvos stojimo į ES metu priimtus įsipareigojimus ir – be abejo – už referendumų kvotos sumažinimą.“
↔↔↔ Ne prieš skalūnines dujas, o prieš jų išgavimo technologiją, kurios pasekmės neprognozuojamos. Ne prieš branduolinę energetiką, o prieš elektrinės statybą, kurios statybos ir eksploatavimo kaštai neaiškūs ir nežinia ar atsipirks. Ne prieš referendumą, o priešingai — už jį, tik be konstitucinių dvasių demagogijos. Referendumo kvotos mažinimas — tai Valdžios „strateginis“ interesas, o ne Lietuvos.

siandien per tarptautini TV kanala parode       2014-02-11 2:56

kaip putoja ES komisaras migracijai ar kaip ten, girdi - jei Sveicarija nesilaikys ES priimtu rezoliuciju, tai gales isstoti ir ES. O jo oponentu pakviestas is Anglijos, Liverpool’io m. deputatas, issityciojo is to komisaro ir pasake- jei tauta nusprende, kad reikia stabdyti imigrantu kieki Sveicarijoje, tai cia niekas neturi teises kistis. Kaip pvz., nurode Anglija, kurioje siai dienai - 1mln. jaunu zmoniu nuo 1-21 m. amziaus,  jiems reikia darbo vietu, todel ir Anglija nebenori daugiau imigrantu. Sveicarijoje gyvena 8 mln. zmoniu. 2013 m. imigrantu atvyko ir gavo darba 80 tukst. Na, o ES putojimas, pyktis, grasinimai netrukus pasipils ir Lietuvai, nes priimta rezoliucija ar istatymas del imigrantu, galioja. ES numatytas euroarabo, euroafrican aljansai ar kokie dar kitokie junginiai turi tik viena tiksla - maisyti rases, kelti samysius tarp valstybiu. Arteja rinkimai. Bukime budrus, kaip sake Vaisvila konferencijoje, kad koki nauja istatyma neprakistu musu seimunai, pamyne patriotizma, valdomi pinigo, godumo.

Al.       2014-02-11 2:08

Adomėnas baigia tuo, kad ,,Galima puoselėti bei propaguoti tradicinės šeimos vertybes ir nebūti putinistu”.Kas ir taip aišku. Maža to, jis pats pripažįsta, kad Putinas nėra joks konservatorius. Tai kam išvis tada lyginti mūsų konservatyviuosius disidentus su Putinu? Manau, tam, kad galima būtų juos sutriuškinti net nenandant atremti jų argumentų. Akivaizdu, kad Putinas ir čekistai ieško naudingų idiotų ir juos randa tarp visokių skustagalvių ir nacių. Kai kurie, manau, net ne idiotai, o tiesiog jų darbuotojai. Bet lygiai taip pat, manau, čekistai sėkmingai suranda naudingų idiotų tarp kairuolių ir sodomitų.Pastarųjų tarpe ypač. Juk taip paprasta diskredituoti tiek juos, tiek visus Vakarus. Gali būti, kad kai kurie ,,pirminiai įvykiai”, kaip Garliavos drama,buvo nesavaiminiai.Bet kokiu atveju, per daug akivaizdu,kad provyriausybinę pusę, tiek Garliavoje, tiek Kusaitės byloje, tiek Pociūno byloje, atstovavo beveik išimtinai rezervistų luomas,o sovietinio laikotarpio disidentai telkėsi jų opozicijoje. Čia, manau, labai tinka dėsnis ,,pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu kas tu”. Samokslųteorijos negali būti laikomos nepagrįstomis vien todėl, kad jos atskleidžia sąmokslus. Nes sąmokslų vis dar pasitaiko. Jie nepasibaigė Molotovo-Ribendropo suokalbiu.Svarstyti apie sąmokslo galimybę mus gali paskatinti paprasta logika, dedukcijos dėsnis. Jei Lietuvos Sąjūdis visada gynė Lietuvos suverenitetą, lietuvybę ir tradicinę dorovę, o komunistiniai okupantai ir jų bendradarbiai tam priešinosi, tai suvereniteto, lietuvybės ir tradicinės dorovės sumenkimą būtų logiška priskirti komunistinių okupantų ir jų bendradarbių laimėjimui.Kaip bausmė nepaklusniai tautai, išdrįsusiai bėgti nuo meškos.Ir paskatinimas imti bėgti ir nuo vilko.

ačiū       2014-02-10 21:23

Ačiū autoriui už puikų straipsnį. Sveikatos ir stiprybės jam

Leonas       2014-02-10 19:21

Visą Adomėno kūrinį galima perskaityti čia:
http://politika.lt/putinas-naudingu-idiotu-iesko-desineje/
Siūlytina perskaityti tik III dalį, nes pradėjus nuo pradžios, natūrali atstūmimo reakcija gali sutrukdyti skaityti toliau (apie sunkesnes numanomas pasekmes kalbėti čia ne vieta). Smagaus skaitymo!

Leonas       2014-02-10 19:16

Adomėno opusą verta perskaityti (nepaisant visiškai suprantamo pasišlyktėjimo), nes jis puikiai atskleidžia vaizdą iš kitos barikadų pusės ir parodo, kaip TIE jaučiasi ir ko bijo. Antisisteminių jėgų vienybė jam jau akivaizdus faktas ir egzistencinio nerimo šaltinis.
Visiški alogizmai siejant nesuderinamus dalykus į vieną viską paaiškinančią schemą, o po to dar kalbama apie “sąmokslo teorijas” skleidžiančius radikalius tinklus… “Eglės Kusaitės byloje tai – VSD ir FSB bendras sąmokslas susidoroti su nekalta mergina ir niekuo dėtais čečėnais. Aplink sąmokslo teoriją buriasi „įtikėjusių“ būrys, sudarantis būsimos radikalios bendruomenės branduolį”. VSD patarnavimą Rusijai Eglės Kusaitės byloje viešinę piliečiai, pasirodo, dirbo Maskvai. “Vis dėlto įstabiausias šio proceso momentas yra pirminio skandalingo įvykio „išsukimas“ viešojoje erdvėje – jame matyti ir nemenki finansiniai bei organizaciniai resursai, ir PR-iniai bei kūrybiniai gebėjimai, kuriuos sunku būtų įtarti esant tarp ganėtinai paprastų radikalios bendruomenės narių.” Ačiū Adomėnui už įvertinimą, radikalios bendruomenės maloniai priima šiuos džentelmeno Manto komplimentus, ypač apie “kūrybinius gebėjimus”.

balsavęs už konservatorius       2014-02-10 16:36

man Lietuvos žemė šventa, euras - parsidavimas. Konservatoriams - jevrosojuzas yra aukščiau už tėvynę. Gerai juos vakar įvardino Songaila - chebrytė, kuriai jau nerūpi mirštanti, išsivaikščiojanti Lietuva. Beliko tik parduoti žemę, parsiduoti. Tai, už ką  mirė miške partizanai, kad tūkstančiai nukankinti mirė Sibire, kalėjimuose - jiemms jau nerūpi. Rūpi jiems dar tik prastumti meluojančią raudoną prezidentę...

RaiN       2014-02-10 16:25

Nereikia pervertinti sito rubuilio issilavinimo.Daug kvailiu baigia pacius geriausius pasaulio universitetus,taciau kaip buvo idiotais,taip ir liko.Jaunasis Krumas-geriausias pavyzdys.
Protingus jaunuolius su geru issilavinimu kaip mat isgraibo komercines strukturos,sugebancios moketi gerus pinigus uz ju zinias,o mailius taip ir lieka plaukioti drumstuose vandenyse,speriai mosuodami savo prestiziniais diplomu virseliais.Kaip matote,su situo demagogeliu nutiko butent tai.
Paziurekite jo CV Linkedin’e ir nerasite ten jokios normalios karjeros pedsaku-viskas sakemis per vandeni,Iskart isisiurbe i valdiskus pinigu srautus.
Tereikia padoriu zmoniu pergales,atsikovojant Lietuva ir visokie adomeliai isgaruos ten,kur sunuodegiu tuo metu labiausia truks.Tokia jau ju,vargseliu,dalia.

Kritikas Pikčiurna       2014-02-10 16:19

Algirdo lūpomis kalba sąžinė. Verta įsiklausyti tiems, kurie dar ją tebeturi…
Likusiems teks išbandyti Pragarą.
Tą pragarą, kurį iliustruoja Manto Adomėno viduriavimas žodžiais. Žodžiais, kurie parodo, kad jis nesusigaudo aprašomų procesų PRIEŽASTYSE. Savo straipsnyje jis aprašo vis labiau į šizoidinę būseną pasineriantį Pasaulį, jo veikėjus apdalina pagal savo sugedimą sukurtomis dirbtinomis etiketėmis. Taip pat, kaip tai darė jo partiečiai Sausio 13-ją buvusių kovų dalyvius apdalindami neužmirštuolėmis ir siekdami taip imituoti savo klano populiarumą, kaip pavasarinis sniegas tirpstančio elektorato akistatoje.
Tai primena “Armėnų radijo” anekdotą apie daug judesių ir mažai pasiekimų...
Tas aprašytas Pasaulio veikėjų blaškymasis ir paties Manto minčių pasiutpolkės šėlsmas tik liudija, kad žmonijos paklydimai kaupiasi ir Pasaulyje, kaip atpildas už girto mašinisto netinkamai valdomą katilą, kai temperatūra bei slėgis kyla ir artėja prie kritinių ribų. Vienintelis išganymas garo perteklių paleisti į švilpuką. Bet keisčiausia, kad visi šie veikėjai nenori matyti, kad tai yra kelias į Pragarą, kurį patys savomis rankomis kursto.
Mantui pasibaisėjimą kelia Tautos pakilimas atsikratyti tų sukčių ir bepročių prie valdžios vairo, kurių neviltis, kad neturi idėjų ir iškreiptas mąstymas, ginasi dešimtimis per jėga brukamais “grandioziniais” projektais. Kas belieka? Tik sąmokslo teorija, kad visi jie Putinui “dirba”.
Koks Rytų jogas pasakytų: “Atsipalaiduokite, ponai, pamedituokite ir ramiai priimkite bent vieną sveiko proto sprendimą bei sulaukite rezultato. Tų pakeliui prisigrobtų milijonų nenusinešite net į Pragarą”.
Teisingai sakydavo vienintelis, nevengęs dirbti paprastus darbus, todėl šviesaus proto, Rusų caras Petras I: “Duokite bajorams laisvai paveblenti, kad visa jų kvailybė pasimatytų...”
Gaila, pasirodo net klasikinis anglų išsilavinimas proto neprideda, kai pamiršti patarlę: “su kuo sutapsi - tuo ir pats tapsi…”. Suprantama - už kitų nugarų saugiau, kai neturi idėjų ir gebėjimų. O įmantriai kalbėti ir papūgą galima išmokyti…

Saulius       2014-02-10 15:52

Konservatorių partija išsigimusi iki pat pašaknų, apsivogusi pati ir Lietuvą apvogusi, net senelius apvogusi. Adomėnas savo rostrumą(knyslę) irgi, pamenu, buvo įkišęs į svetimus pinigus, kažkokį fondą patuštino.
O kokios moralės vagių gaujoje galima ieškoti, gerbiamas Patackai?
Tai, kad vagis Kembridže mokėsi, ar tai keičia ką? Juk tiek daug vagių
yra baigę ir Oksfordą ir Harvardą ir t.t.

Jau konservatoriai pasipuošė masonų identifikacijos simboliu-neužmirštuole, jau Vytautas Landsbergis balsavo už sadomitine Lunaček rezoliucija, jau ir aklas pamatė kas tai per piktybinis navykas ant Lietuvos kūno yra LUNAČEKISTŲ partija.

arvydas       2014-02-10 15:39

mano didžiai gerbiamas Algirdas man visada išliks kaip tikro vyro,nepaperkamo kovotojo už Tėvynę pavyzdys..atmenu,kaip rinkimų į TSRS liaudies deputatus metu jis atvyko į Šakius ir ten partkome pasakė griežtai-kokie mes ir jūs? mes visi Lietuva.Deja,ir dabar jau yra “mes” ir tie kiti,kaip adomėnas ir visi prof.Gylio sudaryto juodojo sąrašo veikėjai…Garlaivos mergaitė  buvo ir liks kaip lakmuso popierėlis -kas tiesos pusėje,o kas melo,jėgos ir prievartos…

Anfisa       2014-02-10 15:38

Adomenas-konservatoriu partijos ateitis.Linkiu konservatoriams suburti kuo daugiau butent tokiu jaunu politiku.Kokie jie talentingi..  Kuo daugiau bus partijoi tokiu politiku,tuo greiciau sprogs ta konservu dezute..

Anikė       2014-02-10 14:32

Gaila,kad augintas ąžuolu,išaugo piktžole,kuriai dora svetima,tik ne karjera,
be kaulo liežuvis,padlaižiavimas vadukui…Tokių sąrašinių Seime daug.

koentaras       2014-02-10 14:22

Adomėnas- vienas šlykščiausių savo kartos karjeristų, cinikas ir betaktis. Jei kokia nors nauda ir bus iš jo didžių išsimokslinimų, tai tik jam asmeniškai, bet ne Lietuvai. Atkarus tipas, jokių balsavmų nei už konservatorus, nei už jų remiamą prezidentę.

Vilniete       2014-02-10 14:10

Kai tik perskaitau sio gerbiamo zmogaus rasini,atsiranda begalinis noras kovoti uz TIESA Lietuvoje.

Kokių veiksmų bus imamasi       2014-02-10 14:01

šiai rezoliucijai įgyvendinti?Kalbos tarp keturių sienų nepadės.O tai gražus demokratijos siekio daigelis.

aš irgi       2014-02-10 13:58

už konservus nebebalsuosiu.
nes tiesiog Šlykštu

Šveicarija pravedė vakar       2014-02-10 13:55

referendumą,kad apsaugoti savo šalį nuo imigrantų iš ES.ES supyko,bet derėsis.Šveicarai neišsigando.Reikės rasto kompromisą.Šaunuoliai šveicarai.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.