Šeimos politika, Partijos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Algirdas Laucius. Laiškas TS-LKD: ar gali okupacinei kariuomenei tarnaujantis karys tikinti, jog jis gina savo Tėvynę?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 8 d. 21:18

9     

    

Algirdas Laucius. Laiškas TS-LKD: ar gali okupacinei kariuomenei tarnaujantis karys tikinti, jog jis gina savo Tėvynę?

Ar gali TS-LKD nariai aiškinti rinkėjams, jog Partija, griaunanti Lietuvos valstybę, iš tikrųjų saugo, puoselėja ją ir gina?

Klausimas nelengvas. Dėl to sunku apsispręsti Seimo nariams Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščioniams demokratams P. Saudargui, L. Kasčiūnui, A. Ažubaliui, V.Aleknaitei-Abramikienei, J.Urbanavičiui, A.Čepononiui, K.Starkevičiui, A.Pociui, V. Rakučiui, A. Strelčiūnui, I. Haasei, A. Matului ir J. Gudauskui. Jie negali atsakyti patys sau į klausimą: ar tarnaudami šiai Partijai jie griauna Lietuvos valstybę, ar puoselėja ir gina ją?

Sakysite, jų kaltinti Lietuvos valstybės naikinimu negalima. Mat jie grumiasi Seime ir mūru stoja už lietuvių valstybinę kalbą, už vyro ir moters santuoką, už prigimtinę šeimą ir šioje kovoje ne kartą pelnė šlovę?

Tačiau grumiasi kieno gretose ir prieš ką (regis ir „valstiečiai“ tą patį gina)?

Iš tiesų, galima pavydėti šiems kovotojams jėgos ir atkaklumo, grumiantis savųjų gretose dėl krikščioniškųjjų vertybių ir valstybės suvereniteto naikinimo.

Lengvai gal ir nepastebėsi kartėlio jų akyse dėl griaunamos Tėvynės, bet akivaizdu, kad šis kartėlis glūdi kažkur giliai jų širdyse ir galbūt kažkada, esant palankioms istorinėms aplinkybėms, prasiverš su visa tūžmastimi (o gal ir neprasiverš).

Sako, būdami tarnystėje šiai Partijai ir gindami krikščioniškąsias vertybes jie nebūtinai pritaria Partijos veiksmams ir programai dėl migrantų, dėl valstybinio lietuvių kalbos statuso ribojimo, nors, kai kas sako, jog užkulisiuose viskas suderinta.

Jie teigia nebūtinai sutinkantys su Partijos valia (žinoma, šito niekas nežino). Galimas dalykas, šie valdžios vyrai ir moteris labai kenčia – tikrai niekas nežino, kas dedasi jų širdyse.

O jose, matyt, dedasi negeri dalykai. Krikščioniškojo TS-LKD sparno atstovai pašiurpę mato, kaip jų Partija darko lietuvių kalbos abėcėlę, naikina valstybinį lietuvių kalbos statusą, leidžia asmenvardžius Lietuvos valstybės pasuose rašyti užsienio kalbomis, leidžia griauti Lietuvos laisvės kovų didvyrių paminklus, viešai per nacionalinį transliuotoją šmeižti Lietuvos partizaninio judėjimo genocido aukas.

Nūnai Civilinės sąjungos įstatymu nusprendė įteisinti vienalytes santuokas, nors tai akivaizdžiai prieštarauja konstitucinei šeimos sampratai. Svarbiausia, kad tokioms santuokoms nepritaria beveik 80 proc. Lietuvos gyventojų ir Lietuvos katalikų bažnyčią, kurios krikščioniškąsias vertybes deklaruoja minėti Seimo nariai.

O ką daryti? Juk su monstru nepakovosi!

Tarnaudami Partijai minėti vyrai ir moteris priversti slėpti savo sužeistas širdis. Juk kiek pasiaukojimo Tėvynei reikia, kad visa tai nuslėptumei! Kiek valios ir ištvermės reikia, kad ranka rankon su savaisiais spardytumei konstitucines vertybes, tyčiotumeis iš beteisių vargo spaudžiamų žmonelių, regint, kaip savi bičiuliai šiems neria nepriklausomų elektros tiekėjų kilpą ant kaklo. Juk nelengva darbuotis taip, kad savųjų nepapiktintumei, o dar geriau, kad jie to net nepastebėtų.  Visa tai vardan krikščioniškųjų vertybių…

Nors manau, gal nebevarkite, neklūpėkite ir nebeslėpkite savo kančios. Pakelkite galvas, išsitieskite nuo pažeminimo. Tauta jums atleis, kad silpnumo akimirkomis pabūgote ir laidėte akmenis kartu su savųjų gauja į vargšus ir kenčiančius.

Nebeklūpėsite, atsistokite! Žmonės tikrai patikės jumis, kad mylite mūsų Tėvynę, kad jūs tikrai esate krikščionys demokratai.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jie tiki       2022-06-10 17:40

vienu dalyku - pinigais, o visa kita tik imitacija

gedas       2022-06-9 15:41

Gerai parasytas straipsnis ideta sirdies ir vilties.Tik viena bieda yra ta, kad niera nei vieno tikro krikscionio TSKD partijoje nera ir nera ko issigalvoti, kad ju yra tai tik dumu uzdanga.

aTEJUS kacapams       2022-06-9 12:01

visi visi tie sudziai atsiverstu per sekunde.Senolis vel butu Nr.1 atsivertelis.Kokie mes durni baudziauninkai..Taip mums ir reik.Tiesiog privalom isnykt.

Kis       2022-06-9 10:14

ne veltui sis karas dar vadinamas ir hibridiniu.Ar kas nors klausete save -kodel jis hibridinis?Padiskutuok su savimi ir savo sazine,jei kazkas is jos palike?Apie priesaikas padejus rankyte ant Konstitucijos nera ir kalbu,o pazeidus ja ,kam jeigu nejums zinoti kas ta asmeni laukia?Tad ,kol nera velu galima ir atsipeiketi,nes amzino gyvenimo,kaip neatsakomybes nera,ypac pasinaudojus savo padetimi.

Viena neramu,kad       2022-06-9 8:01

Rusija bus išvyta iš visų pavergtų šalių,tik jai įžengus į NATO teritoriją.O tai gali būti Lietuva.Ir nuojauta sako,kad tai gali įvykti.Priešas jaučia mūsų silpnumą,nes jei net krikščioniškos partijos tarnauja tamsai ir bijo savarankiškai užstoti krikščioniškus įstatymus.Jos tikrai tampa kolaborantėmis?Ar šie nuotraukose meldžiasi?

paskto Didelis sujudimas aitėte       2022-06-9 6:52

dvikoji menkas žmogeli, rusofašistai ir tave gali padaryt invalidu arba tiesiog su bombomis pasiūst į aną pasaulį, todėl nedžiūgauk buduli

paskaitėte       2022-06-9 6:50

lauciaus pliurpalynę, tai demagogėlio pliurpalas

Pagarba       2022-06-8 21:27

straipsnio autoriui.

Didelis sujudimas       2022-06-8 21:24

Šiandien vos paskelbus, jog Rusijos Dūmoje reikalauja atšaukti Lietuvos nepriklausomybės pripažinimą, Lietuvoje didelis sujudimas: reikia tik įsivaizduoti, kaip čiuža matrasai, įslaptintieji intensyviai ieško raudonų partinių bilietų…

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.