Istorija, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Ugdymo politika

Algirdas Endriukaitis. Susidorojimo potekstė – ne demokratija ir procedūros, o Lietuvos valstybės likvidavimo judesys

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 15 d. 2:02

27     

    

Algirdas Endriukaitis. Susidorojimo potekstė – ne demokratija ir procedūros, o Lietuvos valstybės likvidavimo judesys

Prof. R. Vilpišausko procedūriniai argumentai, pateisinantys priimtus sprendimus dėl V. Radžvilo eliminavimo iš Lietuvos valstybės suvereniteto ir ateities svarstymo, disonuoja su Lietuvos valstybės šimtmečio jubiliejumi, teigiančiu istorinį valstybės tęstinumą. Pasitvirtina teiginys, kad suverenitetas neturi poilsio dienų ir atostogų. Valdantysis elitas, regimai konservatoriai, suformulavę konceptualiai modernų tylų suverenios Lietuvos valstybės nuleidimą į pakalnę („Globali Lietuva“), o socialdemokratai iškėlę šimtmečio jubiliejaus paminėjimui tos pačios idėjos tąsą oficialiu klastingu šūkiu „Įkvėpti ateities“, kuris reiškia ėjimą nežinia kur, kaip, kiek ir dėl ko. Visa tai reiškia valerijonų lašus nuo širdperšos, kaip ir antros arba trečios pilietybės suteikimo raminantis kapituliacinis kompresas.

Dėl pastarosios lietuvių įkvėpimo formuluotės yra svariai pasisakiusi Latvijos Saeimos pirmininkė Inara Murcienė: „Jūs gal išėjote iš proto. Kokia ateitis jus įkvepia? Jūs esate greičiausiai mirštanti Europos tauta ir jus tai įkvepia?“ („Respublika“, 2017 liepos 7 d.) Ką čia ir pridursi.

Ir dar vienas focus marocus, arba graži apgaulė, istorijos kančioms ir pralietam kraujui neva pagerbti. Sąmoningai nutylime to Akto turinį – suverenitetą, tautinę valstybę, o klastingai garsiai būgnijame tik apie datą ir tik įvykio faktą – toks modelis Lietuvoje jau „euroentuziastų“ užsuktas ir tuščiai skamba. Tai patriotų užliūliavimas.

Tokioje laukymėje, vienaip ar kitaip kalbant, yra sunku sulyginti V. Radžvilo intelektą ir nagrinėjamas Lietuvos nykimo tendencijas su jaunų, gyvenimo negrūdintų studentų patirtimi ir teikiamomis Lietuvos istorinėmis derekonstrukcijos pretenzijomis, kaip ir prof. R. Vilpišausko kalbėjimas apie valstybę, lyg kažkokią su niekuo nesusietą abstrakciją beorėje erdvėje, tik autonominį procedūrinį žaidimą dangaus prieangyje ir sąvokos „Tegul meilė Lietuvos“ nebuvimą arba nutylėjimą.

Šiuo metu globalistų, kaip naujojo, paskutiniojo, neatsakingo, dirbtinio zovadinio kratinio adeptų, pastangomis vyksta aktyvus Lietuvos išvalstybinimas, išnacionalinimas ir išistorinimas. Mūsų „mylimos“ KGB laikais nesutinkantiems būti pavergtiems buvo klijuojamos etiketės: „buožė“, „buožės pakalikas“, „klerikalas“, „juodaskvernis“, „nacionalistas“, „praeities garbintojas“, „antitarybininkas“, „tikrovės juodintojas“, „tikrovės šmeižikas“. Tokia etiketė tramdė ir malšino aplinką, morališkai teisino represijas ir leido išmesti iš darbo, atimti turtą, ištremti, siųsti į lagerį arba kalėjimą. Dabar valdžią ir turtuolius aptarnaujantys globalistiniai informatoriai ta istorine bolševikine patirtimi klijuoja savo naujas etiketes: „nacionalistas“, „radikalas“, „homofobas“, „ksenofobas“, „populistas“, „marginalas“, „kraštutinis dešinysis“, „ultra“, „visiškai neįtakingi“, „euroskeptikas“, „europesimistas“, „talibas“, „kone kanibalas“ ir panašiai. Savaime aišku, kad valia triuškinti tuos, kurie pasisako už valstybės suverenitetą.

„Europos Sąjungoje nacionalinė kultūra turi išnykti, kad būtų galima ugdyti globalinį, internacionalų žmogų – Homo Europaens.“ (Hermanas van Rompuy, ES Vadovų Tarybos pirmininkas, „Respublika“, 2015 m. sausio 9 d.).

Šiame Lietuvos pasaulyje nėra nieko naujo: V. Kapsukas nubėgo pas Leniną, A. Sniečkus – pas Staliną. Dabar išsirikiavusi eilė Briuselyje. Pavardžių sąrašas, netgi konkuruojantis, istorijai yra sudarytas –  „Kad Lietuvai būtų geriau“. Klausimas kitas: kokiame Lietuvos garbės ar negarbės istorijos sąraše bus tie „naujausio, geriausio, tikriausio ir paskutinio“ pavaldumo ištroškę asmenys, patenkinti vien gautomis Lietuvos teritorijos administravimo teisgalėmis.

M. K. Čiurlionio „Karalių pasaka“ lieka užmiršta, kaip ir suverenitetas su istorija, su himnu. Taigi pasaulio egzistencinės raidos suvokimas, žmogiškojo orumo, savigarbos ir išdidumo turėjimas lemia, kuo liekame: trąša ar augalu. Paradoksas: išsivadavome, kad išnyktume. Ir net ne dėl Rusijos tankų.

2012 m. vasario 3 d. Europos federalistų sąjunga Lietuvoje (ne Lietuvos, o Lietuvoje – kaip Europos padalinys!) savo rezoliucijos 7 straipsnyje užrašo: „Sveikiname EP pastangas sukurti bendrą pan-europinę apygardą renkant tam tikrą skaičių EP narių iš europinėms politinėms partijoms atstovaujančių transnacionalinių sąrašų.“

Įsivaizduokime, lietuvaitė į EP balotiruosis Italijoje, o prancūzas – Lietuvoje! Kuo ne proletarinis internacionalizmas?

Ar tie devyni prieš profesorių V. Radžvilą pasirašę studentai – Ieva Galkytė, Žilvinas Damošus, Paulina Palaikytė, Skirmantė Žukauskaitė, Joana Albertavičienė, Justina Ražanaitė, Tautvydas Pipiras, Ieva Miklaševskaja, Monika Glinskytė – mąstydami apie Lietuvos valstybės ateitį pasaulio egzistencinių problemų krizių fone, tarkim, pavartė Tilo Saracino „Vokietija: savilikvidacija“ (2012 m.), Žano Pjero Ševemano „1914–2014. Europa išeina iš istorijos?“ (2016 m.), Patriko Bjukineno „Viršvalstybės savižudybė“ (apie JAV, 2016 m.), Nialo Fergiusono „Didysis išsigimimas“ (2016 m.), Semo Josmano „Šaltojo karo samdinys“ (2016 m.), Frensio Fukujamos „Valstybės tvarkos užgesimas“ (2016 m.) knygas, ar lengvatikiškai įtikėjo H.van Rompėjaus apšvietos išmintimi?

„Monarchas valdžią gauna iš Dievo, o H.van Rompėjus, sprendžiant iš jo pareiškimų, – iš kažkokios europietiškos dvasios. Kaip ir monarchui, jam visiškai nereikia tautos mandato, nes jo valdžios šaltinis – Europa, susidedanti ne iš realių žmonių, o aukštų idėjų ir abstrakčių vertybių, kurių tikras suvokimas suprantamas tik siaurai briuselinių biurokratų daliai. Gal mums geriau būtų karūnuoti van Rompėjų, kad kartą ir visam laikui išspręstume jo legitimumo problemą. Vienaip ar kitaip, ši pareigybė neturi nieko bendro su demokratinio valdymo principais.“ (Steve’as McCormickas, britų politologas, 2012 02 07).

Gal teisus čekų filosofas Tomašas Hoskovecas: „Periferijoje esama šalių, kurios tų vertybių kainą suvokia mirdamos.“ („Literatūra ir menas“, 2003 m. balandžio 25 d.)

Taigi esame sustoję prie negalimos pažinti ribos – „Lietuva, Tėvyne mūsų“. Istoriškai reikšminga, kad to neįvertina ir kai kurie profesoriai su studentais manydami, kad 1918 m. vasario 16 d. Aktas beviltiškai paseno ir mūsų kelias yra H.van Rompėjaus išminties kelrodis, kuriuo abejojantieji privalo būti už universiteto ribų.

Ar apie tai skamba 1918 m. vasario 16-osios varpai? Taigi, sprendėjai – „Ateities įkvėpti!“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vidinė okupacija ir net baisiau       2017-08-18 2:04

Jau girdėjote apie Dailydkos rusiškus pirkinius “Lietuvos geležinkeliuose”? Rusišką programinę įrangą ir net GLONASS? Lietuvos specialiosios tarnybos, ypač VSD, patys prisižaidė savo neveiklumu. Dabar jau be žudynių niekaip neapsieiti. Kam, jei ne jiems, suprasti, kad klausimas yra daug sunkesnis nei atrodo, nes tai turės būti ne minios kraujo troškimo patenkinimas, o būtinas valstybės apsivalymas, kai vienų sąraše atsidūrusių pašalinimas leis kitiems sąraše esantiems lengviau atsikvėpti, nes anksčiau pašalintieji nešis su savimi paslaptis į kapus. Nepaprastai sunku bus apsispręsti kaip įgyvendinti užduotį neprarandant kritiškai svarbios informacijos. Bet juk jie šitiek kartų buvo perspėti! Kur buvo analitinis ir kritiškas mąstymas, būtinas tokiems pareigūnams?

švancas       2017-08-16 20:50

šansas buvo-  kaip nebuvo.
valdinykai, žinoma vykdė ukazą.
o brangūslietuvosžmonės, buratinai kurie sėdėjo namuose šiknas prispaudę prie sofų?
svoločiai!
ypač, kad pernai, medingalviai strimagalviais nudūmė balsuoti už garliavos pagromininką ir kitus kolūkių nezabudkinus.

Buvo šansas       2017-08-16 20:26

Surinkome 300 000 parašų referendumui.Įvarėme valdžiai trydą,bet BIUDŽETNINKAI tyčia nėjo balsuot(toks buvo ukazas).
Va,dabar ir pažviekitė kaip žiurkės bačkoje ,besipjaudamos dėl paskutinio grūdo prieš prasidedant kakanibalizmui.

Negalėjo būti kitaip       2017-08-16 20:17

KGBistai prisipažino vieni kitiems ir liko politikoje.
Neturi teisės tam,bet jie patys save kontroliuoja…ir Rusija juos kontroliuoja distanciniu būdu.
Todėl tie nabagai daro viską ,kad tik Lietuvai būtų blogiau.

VaidasVDS       2017-08-16 16:26

dėl 2017-08-16 13:36 komentaro.
Nieko man naujo šis komentatorius nepasakė.
Jo pateikta nuoroda gana įdomi. Įdomi tuo, kad tiek daug šmeižto ir melo vienu metu mažai kur rašoma.
Kadangi komentatorius ne pirmą kartą persekioja mane, tad beveik visas šmeižtas, esantis toje nuorodoje, man jau gerai žinomas ir daugybę kartų aš apie tai esu kalbėjęs. Galiu pateikti nuorodą, kur mes apie tai kiek plačiau diskutavome:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/angele-raudiene.-kam-uzmyne-ant-nuospaudos-tikybos-mokytoja .
Dėl kaltinimo gnosticizmu trumpai galima pasakyti, kad tai visiškas absurdas, kaip ir dėl New Age ar tuo labiau Jehovos liudytojų ar mormonų.
—-
Yra kategorija žmonių, kurie galvoja, kad jei kuo juodžiau ką nors apjuodinsi, tai tas automatiškai taps juodas. Jie net patys neįsivaizduoja, kokią nuodėmę daro, ypač tai darydami tyčia ir panaudodami melagingus ir prasimanytus faktus. Jums neužteks skleisti šmeižtą ir pasiteisinti tuo, kad patikėjote kažkokio tinklapio fanatiku ir melagiu. Tiesą visada reikia nusistatyti patiems.
Šis tinklapis skirtas Tiesos paieškoms, manau, kad ir dvasinėms. Tiesą geriausiai galima pažinti iš vaisių. Jei jūs vis dar išlikote piktas, nepakantus ir nemylintis kitų (nekalbant apie priešus), tai perskaitykite bent kelis kartus: “18 Vaikeliai, nemylėkite žodžiu ar liežuviu, bet darbu ir tiesa. 19 Tuo mes pažinsime, jog esame iš tiesos, ir jo akivaizdoje nuraminsime savo širdį, 20 jei mūsų širdis imtų mus smerkti: 7 Mylimieji, mylėkime vieni kitus, nes meilė yra iš Dievo. Kiekvienas, kuris myli, yra gimęs iš Dievo ir pažįsta Dievą. 8 Kas nemyli, tas nepažino Dievo, nes Dievas yra meilė. ... 18 Nebėra meilėje baimės, bet tobula meilė išveja baimę. Baimė bijo bausmės, ir kas bijo, tas dar netobulai myli. 19 Mes mylime, nes Dievas mus pirmas pamilo. 20 Jei kas sakytų: „Aš myliu Dievą“, o savo brolio nekęstų, – tasai melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, negali mylėti Dievo, kurio nemato. 21 Taigi mes turime jo įsakymą, kad kas myli Dievą, mylėtų ir savo brolį. (1 Jn 4)
——
Nereikėtų ginti manęs ir kartu bandyti supriešinti su Juozapu. Juozapas yra senas mano draugas. Bet, sutikęs Letą, jis pasidavę Leto intelekto kerams. Negaliu niekam nurodinėti, kuo tikėti ar pasitikėti. Kovoti labiausiai reikia už dvasinę tiesą, bet vis tik reikėtų stengtis neužgauti kitų žmonių. Ne visada tai išeina, nes kartais užgauna ir tiesa, o kartais skaudi tampa ir abejonė, kad gal gal ir ne visai teisingus kas nors turėjo įsitikinimus. Keisti įsitikinimus kartais lygiai taip pat sunku kaip pakeisti save…

už Vaidą VDS       2017-08-16 15:16

VaidasVds - vienas šviesiausių tiesos.lt komentatorių.
toli iki jo visokiems juozapams, raigerdams, dzeikams
——
kad remiasi Bažnyčios neaprobuota urantija - tai tiesos paieškos stadija. Vis geriau, nei ateistas raigerdas kolioja bet kokią krikščionybę, ar kaip juozapas - nei karto nepamini Jėzaus…

Reikia Lietuvoje       2017-08-16 15:11

inteligentiškos partijos.Krikščioniškos partijos.Dar vienos,tebūnie,bet reikia.Viena bus paskutinė ir liks ilgam.Kodėl taip sekasi Merkel,todėl kad ji priklauso krikščionių partijai.

Dėl VaidoVDS "pastabos" NK       2017-08-16 13:36

(nelaukdamas, ar ir ką atsakytų pats NK).
“Urantijos knygoje” tiesiai pasakyta, kad ji skirta “satanijiečiams”.
Todėl primenu apaštalo Pauliaus griežtą perspėjimą 2 Kor 11, 3-4, 14-16:
“Bet aš bijau, kad kaip žaltys savo gudrumu suvedžiojo Ievą, taip ir jūsų minčių kad nesugadintų ir neatitrauktų nuo tyro atsidavimo Kristui. Mat jei kas užklydęs ima skelbti kitą Jėzų, negu mes paskelbėme, arba jei jūs priimate kitą dvasią, kurios nebuvote priėmę, ar kitą evangeliją, kurios nebuvote gavę, tai jūs ramiausiai tatai pakenčiate.
[...] Juk pats šėtonas sugeba apsimesti šviesos angelu. Tad nieko ypatinga,
jei ir jo tarnai apsimeta teisumo tarnais. Bet jų galas bus toks, kokie jų darbai.
Aš kartoju: nelaikykite manęs kvailiu!”
Daugiau, pvz.: http://withchrist.org/urantia.htm
“The Urantia can be classified as a cult largely due to their ex-biblical revelation and the fact that according to their teachings, the Lord Jesus Christ is considered a created spirit being, rather than the preexistent, second person of the Trinity, God the Son.  The New Testament is full of warnings concerning those who deny that Jesus Christ was God manifest in the flesh (e.g. 1 John 2:18-27, 2 John 7-11).
Like other cults, they engage in various semantic games in an effort to cloak and hide this fact.  Their position is similar to the beliefs of Mormonism, Jehovah Witnesses, Christian Scientists, New Agers and others.
The Urantia Book’s clear mark of “demonic” influence upon its authorship is its total lack of understanding regarding the Christian doctrine of sin or salvation.  Judaism and Christianity are constantly portrayed as “primitive” religions practiced by “primitive men.”  The biblical concept of progressive revelation is exchanged for an evolutionary theory which is used to explain the basis for religious differences.  Of course, the Urantia religionists considers themselves at the top of this evolutionary spiritual pyramid.  While the book quotes and paraphrases several portions of the Bible, distortions of key biblical truths are found throughout.”
P. S. Kadangi Tiesos.lt yra krikščioniškąją tradiciją ir idealus
siekianti atstovauti svetainė (akivaizdu iš talpinamų Sekmadienio ir kt. skaitinių), tai antikristinei (New Age ir pan.), ir dar skelbiamiems straipsniams ne į temą, propagandai adminams vartelius reiktų priverti. Arba-arba.
Dėl pamatinių dalykų nesutariantiems geriau (bent laikinai) išsiskirti.

Masrginalas       2017-08-16 12:06

Tai Marginalas, atsiprašau

Masrginalas       2017-08-16 12:04

Viskas taip, išskyrus:
“Valdantysis elitas, regimai konservatoriai, suformulavę konceptualiai modernų tylų suverenios Lietuvos valstybės nuleidimą į pakalnę („Globali Lietuva“)” -
“elitas” tik vykdo užsakymą, bet pats Lietuvos inkorporavimas į globalizmo pagrindais veikiančią ES jau reiškė neišvengiamą valstybingumo likvidavimą esant aiškiai suformuluotam tikslui:
“Laisvas kapitalo, prekių ir darbo jėgos judėjimas”.
Ši formulė iškelta ne oligarchų išlaikomų rinkiminių politinių klounų, bet pasaulinio bankinio elito, kada jis dar tikėjosi suvienyti visą pasaulį savo projektui.
Nepaisant šio projekto žlugimo dėl Kinijos pasirodymo lygiaverčia jėga, tikslas išlieka, bet šįkart - vardan jau mažesnio vieneto, kuris būtų pajėgus atsverti Kinijos plitimą.
Vertas dėmesio J. Milaičio komentaras, kuris mano galva, ydingas. Churchillis anaiptol nebuvo klaidingos ideologijos reiškėjas, bet dar XIX/XX a. sandūroje suformuluotos anglosaksiško globalizmo idėjos (tarpsniai: Society of the Elect, Royal Institute of International Affairs, Council on Foreign Relations, Federal Reserve System, Bretton Woods, Bilderberg Group, etc.) reiškėjas. Dvi feodalizmo liekanos - Vokietija ir Maskolija - trukdė plėsti anglosaksišką globalizmą, todėl buvo pasinaudota visomis atsirandančiomis progomis jas neutralizuoti. Pati genialiausia išeitis - sustumti Vokietiją ir Maskoliją kaktomuša. Tam patarnavo abudu karai, kartu pašalinę ir islamišką kliūtį - Osmanų kalifatą.
Taigi tai net ne vien europinis projektas, bet tikrai globalinis, kuriame Endriukaičio minimas Lietuvos “elitas”, kažkokie “konservatoriai” tėra tik jokios reikšmės neturintys vabzdeliai. O patekus į šią šėtonišką sistemą, savo jėgomis iš jos nebeištrūksi.
Ištrūkimo problema irgi ne vien Lietuvos, bet visos Vakarų civilizacijos, tiksliau - pačios krikščionybės (“ačiū” imperatoriui Konstantinui už jo 325 m. laišką!)

Faktas       2017-08-16 11:22

dogmos ir neapykanta - neatsiejami. Skelbiantys dogmas kurstė mases agresijai prieš savo konkurentus. Prof. V.Radžvilas galėtų paaiškinti, kas yra dogma ir kas jas skelbia. Būtų įdomu.

VaidasVDS       2017-08-16 8:26

NorKūnui (NK),
tamsta gana dažnai naudojate Jn 8, 44, o tiksliau šią frazę:
“44 Jūsų tėvas – velnias, ir jūs pasišovę tenkinti jo užgaidas. Jis nuo pat pradžios buvo galvažudys ir niekuomet nesilaikė tiesos, – jame ir nėra buvę tiesos. Skleisdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas.”
Ir ši frazė labai daug kam sukelia beveik fanatišką įniršį bei verčia nekęsti tų žmonių, kuriems ši frazė taikoma.
Bet ji yra labai netiksli.
Tikrovėje Jėzus pasakė taip:
“Jeigu jūs esate tamsos vaikai, tai vargu ar jūs vaikščiosite tos tiesos, kurią aš apreiškiu, šviesoje. Blogio vaikai eina tiktai savojo tėvo, kuris buvo apgavikas ir negynė tiesos, nes pasirodė, kad jame tiesos nėra, keliais.”
Ir čia kalba eina ne apie Šėtoną, bet apie Liuciferį. Ir nebuvo jis galvažudys nuo pradžios, o kažkada jis laikėsi tiesos ir jame yra buvę tiesos. Ir tą geriausiai įrodo Iz 14, 12 “Tai nupuolei iš dangaus, Aušrini,[i2] aušros sūnau! Kaip tave sukniubdė ant žemės, – tave, kuris išguldei tautas!”
—-
Liuciferio nuopolis Danguje prasidėjo beveik taip kaip prasideda ir daugelio žmonių nuopoliai. Galėdami gyventi dėl gėrio, jie kartais tampa labai nekantrūs ir imasi savo sumąstytų pertvarkymų ir pasitelkia neteisingus būdus bei metodus, o vėliau, neatsižvelgdami į sukeltas pasekmes, atkakliai atsisako pripažinti savo klaidas.
Žmogiškas dogmatizmas ir iš jo kylanti neapykanta yra lygiai toks pats blogis kaip ir žmonių sukurtos savanaudiškos sistemos kaip keisti šį pasaulį, tokios kaip “homo europeans” konstrukcijos. Neapykanta negali padaryti šio pasaulio geresniu. Jėzus mokė visai kitokių tiesų...

$+$       2017-08-16 4:40

Pardon, vietoje “neliks kiekvienam šalia asmens kodo” - beliks…

$+$       2017-08-16 4:37

Išnykimo procesas vyksta ir niekas jo nesustabdys. V. Radžvilas mano, kad tai mankurtizmas. Galima pasakyti ir paprasčiau - istorinės atminties neturėjimas. Tie, kurie ją turėjo ir galėjo daryti įtaką, buvo sunaikinti dar okupacijos pradžioje arba išnyko natūraliu būdu, iškeliaudami anapilin. Liko tik istorinės atminties recidyvai, neparankūs sistemai, kuri iš esmės nepasikeitė, tik persidažė iš raudonos į mėlyną (žvaigždutės liko tokios pat).

R. Vilpišauskas yra pašauktas vykdyti naują misiją - vesti jaunąją kartą į šviesą žydrą ateitį. Tokie kaip V. Radžvilas tam trukdo, todėl visa tai kas vyksta yra perspėjimas kitiems.

Pirmiausia reikia nuasmeninti, paversti žmogų socialiniu vienetu, neturinčiu tapatybės. Toks socialinis (belytis) vienetas nejaus poreikio kurti šeimą (tikrą) ir daugintis. Antra, toks socialinis vienetas nejaus ir nelaikys savęs tautos dalimi. Nėra tautos, nėra ir valstybės. Nieko daugiau daryti nebereikia, internacionalizmas savaime transformuojasi į interhomoseksualizmą. Neliks kiekvienam šalia asmens kodo suteikti brūkšninį kodą ar lustą po oda ir procesas pilnai kontroliuojamas.

Tarp kitko, ar matėte kada nors per ES susitikimus A. Merkel su mėlynu švarku?  Jums tai nieko nesako?!

"homeropai" (iš "Homo Europaens") konstruojami       2017-08-15 23:07

pagal tą pačią matricą, kaip ir “homososai”
(A. A. Zinovjevo naujadaras iš “Homo Sovieticus”).
Šie “transformeriai” užprogramuoti naikinti Europos kultūrą ir Vakarų civilizaciją - spręskite pagal vaisių.
Aišku, patys save visur chameleoniškai pateikinėja kaip laisvės, lygybės ir brolybės šauklius, Europos a t e i t į.
Nors jų šaltinis yra kaip tik barbariška Europos p r a e i t i s ir “melo tėvas” (Jn 8, 44). Homeropai - klastūniški retrogradai. NK

Kas nusprendė,       2017-08-15 21:59

kad vienintelė bendrabūvio forma - tautinė valstybė? Nežinot? O gal žinot, kada atsirado “tautos” sąvoka? Ar žinot, kaip atsiranda valstybės ir valdovai? Kas paskiria, karūnuoja, įšventina?

Krikščionybė       2017-08-15 21:03

ta pati,tačiau liuteronas pats skaito Bibliją,o katalikui aiškina kunigas.Gal čia nepasitikėjimo savimi ir kitu šaknys.Sustabarėjimas katalikybėje nėra gerai,nes katalikai patys ieško tiesų ne bažnyčioje.

Tenka važiuoti per       2017-08-15 21:00

Žemaitiją.Kiek ištuštėjusi.

Ale       2017-08-15 18:29

Dėkui autoriui. Liūdna.

Algimantai,       2017-08-15 13:12

o tai ko tauta tokius renka? Gal orgazmo be jų patirt negali? Reikia gi užvedimo - stimuliatoriaus ar kaip?

Algimantas Končius       2017-08-15 13:07

O ko čia stebėtis ? Jei į prezidentus “išrenkama” Rusijos agentė KGB majorė komunistė Dalia Grybauskaitė, o valdžia, nomenklatūra ir ypač teisėsauga sudaryta iš okupacinės Rusijos struktūros KGB patikimų kadrų, ar gali būti kitaip ?

Jules       2017-08-15 8:34

Lietuvos elitas zonos ir sovietinės rusų kariuomenės žargoną, elgesį, keiksmus ir prakeiksmus, meno instaliaciją ir kūno gelžgalizaciją, ypač maištaujančių pussy’čių, liežuvių ir spenių virbalizaciją, tatų ir primityvų, vulgarų, smurtinį grafitį perkėlė į lietuvių civilinį gyvenimą - tai jau tapo kasdienybe, tapo norma, o Kanalizacijos(analo) vamzdis prie Neries krantinės Vilniuje tapo mūsų pasiekimų simboliu, tapo nunykstančios tautos paminklu.

kuriu valstybę       2017-08-15 8:28

pasilikau ir kuriu valstybę.
prie konteinerio ieškodamas maisto likučių.
nes į darbą niekas nepriima - politiškai nepatikimas.
numirsiu iš bado ir šalčio - nes negaliu emigruoti ir normaliai gyventi - turiu kurti valstybę...

Dzeikas       2017-08-15 8:20

Jeigu 2012m Garliavoje valdzios derzimordos butu gave atkirti emigracija butu jei nesustojusi, tai visiskai kitame lygmenyje.
Dabar gi , net materialiai pagerejus situacijai protingiems aisku kaip 2x2, kad tai LAIKINA.Paskutine pauze.

Nepritariu...       2017-08-15 8:07

Nepritariu komentatoriui dėl emigracijos.Emigracija - tai kapituliacija prieš lie-
tuviškus nenaudėlius.Emigracija - tai silpnybė tų,kurie privalo likti ir kurti Lietuvos valstybę.

pobrūkšniniui lozunginiui       2017-08-15 7:26

Netri ką protingo pasakyti- na ir varyk žuvų pakuot.
O tai idiotų vis dar turim nesveiką perteklių.

tarybukai valdo ABSOLIUČIAI       2017-08-15 7:05

kgbistinis-komunistinis blogis ABSOLIUČIAI valdo Lietuvą.
——-
norintys žmogiškesnės, krikščioniškos aplinkos - tik emigracija.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Geroji Naujiena: Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.