Kultūros, kalbos, istorijos politika, Partijos

Algimantas Zolubas. Trauktis iš liberaliosios klaidatikystės klystkelių

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 22 d. 19:06

22     

    

Algimantas Zolubas. Trauktis iš liberaliosios klaidatikystės klystkelių

Naujausi „Spinter tyrimų“ duomenys rodo, kad partijų lyderių dvejetuke yra tvirtai įsitvirtinusios dvi tos pačios partijos – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

Kol kas reitinguose nesimato, kad kurio nors iš kandidatų į prezidentus kampanija būtų pridėjusi taškų jį remiančiai partijai. Tarp lyderių tvirtai laikosi TS-LKD, už kuriuos balandį būtų balsavę 20,4 proc., o kovą – 19,6 proc. respondentų. Už valstiečius-žaliuosius balandį būtų balsavę 17,3 proc., o kovą – 16,5 proc. apklaustųjų.

TS-LKD vadovybė džiūgauja dėl pasiekto partijos populiarumo, net bando susigrąžinti palikusius partiją narius, tačiau ar tokie reitingai išsilaikys iki rinkimų, ar jie nesmuks, kai partijos vedliai Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius, palikę Lietuvą, panašu, labiau rūpinsis Europa ar Lenkija Europoje?

Kadangi esu TS-LKD narys, norėdamas išsiaiškinti padėtį ne iš bendrų apklausų, o iš apklausų TS-LKD skyrių viduje, atlikęs dalinę apklausą skyriuose, kaip TS-LKD ir LLKS narys, Seimo nariams 2017 m. birželio 8 d. parašiau laišką:


Ant priesaikos sulaužymo ir išdavystės slenksčio

...O mano motina kalbėjus tik lietuviškai!...
Miškų, laukų, dangaus dievų kalba…
Aš būčiau paskutinis skuduras
Ant išdavystės papilvės kabąs,
Jeigu nors vieną tavo šventą žodį
Pakeisčiau svetimu, pelningesniu kitu…

Petras Palilionis („Aušra“, 1984/4)

Žinotina ir įsidėmėtina: raidės lietuvių kalboje yra žodžių dėmenys. Pakeisi raidę, pakeisi žodį, žengsi išdavystės žingsnį!

Politikos eiliniai daro klaidas, tačiau mažesnes, lengviau pataisomas, o įsijautę politikos didžiūnais esą, daro dideles klaidas, dažnai nebepataisomas.

70 Seimo narių, atsisakę vertybinių Tautos ir jos valstybės nuostatų, nepaisydami 70 tūkst. Lietuvos piliečių parašų už kalbos išsaugojimą, įkyriai perša ydingą Seimo nutarimo projektą, galbūt laikinai tenkinantį Lietuvos LLRA vadovo reikalavimą, esminės Tautos vertybės – kalbos – sąskaita.

Lietuvos Laisvės kovotojų Sąjunga (LLKS) tokio kėslo akivaizdoje, įvertinusi mūsų teismų ir ES Teisingumo Teismo sprendimus, jog Lietuvoje tik lietuviškais rašmenimis rašomi vardai ir pavardės nepažeidžia jokių europinės teisės normų, pasiūlė diskusijas bei svarstymus valstybiniu lygmeniu dėl nelietuviškų „w“, „q“ ir „x“ ir kitų raidžių rašybos nutraukti, nes kėslas tampa valstybės pamatinių vertybių naikinimo žingsniu, pačios Tautos ir jos valstybės išdavyste. LLKS nuomone, per drungną patriotizmą, per siekį ne demokratiškai valdyti, o vienasmeniškai administruoti „apačias“, TS-LKD frakcijos Seime didžioji dalis atsidūrė ant priesaikos sulaužymo, išdavystės ir susinaikinimo slenksčio.

Nei buvęs TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius, nei esamas – Gabrielius Landsbergis nepasirūpino apklausti TS-LKD skyrių bei visuomeninių organizacijų nuomonės kalbamu reikalu. Tokios apklausos ėmėsi LLKS, kadangi dauguma šios organizacijos narių yra ir TS-LKD nariai arba rėmėjai.

Pritarė Kirkilo-Kubiliaus projektui 70 Seimo narių, tarp jų TS-LKD frakcijos nariai: Andrius Kubilius, Antanas Matulas, Dainius Kreivys, Edmundas Pupinis, Emanuelis Zingeris, Gabrielius Landsbergis, Gintarė Skaistė, Ingrida Šimonytė, Irena Degutienė, Kazys Starkevičius, Kęstutis Masiulis, Mantas Adomėnas, Mykolas Majauskas, Monika Navickienė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Rasa Juknevičienė, Sergejus Jovaiša, Tadas Langaitis, Vytautas Kernagis, Žygimantas Pavilionis.

Nepritarė Kirkilo-Kubiliaus projektui 70 tūkstančių Lietuvos piliečių (pasirašė peticiją), tarp jų TS-LKD frakcijos nariai: Agnė Bilotaitė, Algis Strelčiūnas, Arvydas Anušauskas,  Audronius Ažubalis, Jurgis Razma, Laurynas Kasčiūnas, Paulius Saudargas, Rimantas Jonas Dagys, Rokas Žilinskas, Stasys Šedbaras, Vytautas Juozapaitis.

Tai ir akivaizdus TS-LKD frakcijos Seime skilimo požymis.

Žinotina:

Galimybė išvengti klaidos išlieka. Ji – laisvų nuo klystančiųjų, antikonstitucinio flirto su Lenkija paveiktų vadovų diktato, balsuojančiųjų valioje.

* * *

Atsiliepusiems į laišką Seimo nariams padėkojau. Tačiau pokyčių partijoj neįžvelgiu.

Atsigaunanti TS-LKD į Sąjungą vėl pasikvietė pašalintą M. Adomėną, kuris buvo ne tik abėcėlės keitimo iniciatorius, bet ir iniciatorius 2019-uosius metus paskelbti Žydų metais, nors žiauriausiu genocidu – holokaustu – laikytinas čigonų fizinis naikinimas, nes šios tautybės asmenų Lietuvoje nebeliko jau 1942 m. Visoje Europoje buvo išžudyta 500 tūkst. čigonų.

Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena Lietuvoje minima nuo 1994-ųjų. Ši diena primena apie 1943 m. rugsėjo 23 dieną likviduotą Vilniaus getą, kai dalis šio geto kalinių buvo nužudyti Paneriuose, kita dalis pateko į koncentracijos stovyklas, įkurtas nacių okupuotose teritorijose.

Nuo pirmųjų okupacijos dienų naciai pradėjo rasinių ir politinių priešų žudynes. Pirmosiomis aukomis tapo žydai ir komunistai, sovietinės valdžios talkininkai, čigonai ir psichiniai ligoniai. Žiauriausiu genocidu Lietuvoje laikytinas čigonų fizinis naikinimas, nes šios tautybės asmenų Lietuvoje nebeliko jau 1942 m. Visoje Europoje buvo išžudyta 500 tūkst. čigonų.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narių Manto Adomėno, Gabrieliaus Landsbergio, Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės, Andriaus Kubiliaus ir Edmundo Pupinio siūlymas 2019 metus paskelbti Lietuvos Žydų metais, teikiant šiai tautybei išskirtinumą, labiau panašus ne į kokią rimtą kampaniją, bet į primityvų  pritarimą Vanagaitės ir Zurofo postringavimams, į dirbtinai keliamą kovos su antisemitizmu vajų.

TS-LKD kosmetinis gestas susigrąžinant M. Adomėną, partijai populiarumo tikrai nepridės. Nelinkėdamas mažinti TS-LKD populiarumą ar trauktis iš politinės erdvės, šiai partijai linkiu veiklą grįsti tikrųjų vertybių pagrindu – trauktis iš liberaliosios klaidatikystės klystkelių.

 

Algimantas ZOLUBAS, TS-LKD narys

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pone A. Zolubai,       2019-06-25 15:17

nesinori pasekti R. Dagiu (nors jis ir nėra mano idealas)? Žinoma, nesinori smile .

Raigerdas        2019-06-25 14:56

Jau pranešė, kad ponas Rimantas Dagys išeina iš šitos susikompromitavusios savo purvinais darbais konservatorių partijos. Štai tikro krikščionio ir doro žmogaus ryžtingas poelgis. Tokius krikščionis tikrai verta gerbti ir verta už juos balsuoti. Tai labai geras pavyzdys visiems politikams, tame tarpe ir gerbiamam Algimamtui Zolubui, besiruošiančiam remontuoti “Zaporožietį” tuo tikslu, kad iš jo padaryti geresnį automobilį nei yra geriausias Mercedes Benz. Gerbiamas Algimantas Zolubas, matomai, nesupranta, kad tokiam remontui teks pakeisti mąstymo šablonus visam vadovaujančiam tai partijai “žvaigždynui” ir pirmoje eilėje Gabrieliui Landsbergiui. Arba kaip jūs pakeisite Rasos Juknevičienės pomėgį šmeižti savo oponentus? Bet tai neįmanoma, nes tai būtų panašiai taip pat, kaip ir pakeisti Putino mąstymą.

> Autoriui 10:17       2019-06-25 1:25

,,...neva labai bloga”. Vadinasi, labai gera? Ak, taip, buvo - ,,kūrimosi metu”. Taigi kai dar nebuvo susikūrusi. Genialiausias demagogijos pavyzdys. Atsieit, nusiraminkite, ,,turgaus musės”, kai jūsų nebebus, mes jums uždegsime po žvakelę. Jūs neverti daugiau ,,minti dobilą” šioje žemėje. O mes nusipelnėme gyventi geriau. Vieniems nekrikštytiems ,,krikščionims” vis dar teberūpi skalūnai (matyt, laukia patogesnio momento), kitiems kuo pigiau išparceliuoti miškus, kad įkyrios turgaus musės kuo greičiau išsproginėtų dykroje, tretiems kuo daugiau vaikų atimti iš tėvų ir paversti lengvai valdomais ir malonumus išrinktiesiems teikiančiais genderiais, ketvirtiems reikia pigios darbo jėgos - nesvarbu, iš Kijevo ar iš Marakešo. Savos turgaus musės darosi per brangios, tuoj pareikalaus kokių 500 į rankas (koks įžūlumas!). Ir t.t. Karingi chunveibinai išvalys iš Lietuvėlės visokius vatnikus, putnikus, runkelius ir kitokias atliekas, šventi senoliai jų atminimui uždegs po žvakelę - ir kuo ne rojus žemėje. Išrinktiesiems. T.y. save pagal sąrašus išsirinkusiems. Tpfu ant jūsų visų!

> 10:17       2019-06-25 0:49

Aha, ėmiau ir patikėjau smile . Tai už kelių šimtmečių tas žvakeles pradėsite degioti? Ant kieno kapo?

Agnė       2019-06-24 22:25

Na jau tikrai kankinys, būti nariu tokios partijos. Nesigirčiau viešai

Life Site News       2019-06-24 16:30

https://www.lifesitenews.com/news/watch-teacher-kicks-student-out-of-class-for-saying-therere-only-two-genders?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=6219763d76-ProLife_6_20_2019&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-6219763d76-401886513

SCOTLAND, June 19, 2019, LifeSiteNews — A teacher in Scotland kicked a student out of his class after the student insisted that there were only two genders, male and female. Video captured by the student on a smartphone shows the teacher lecturing the student outside the classroom for not being “inclusive.”

The brief video, filmed by a student named Murray and supplied by the Archbishop Cranmer Blog, shows the teacher becoming increasingly annoyed by Murray who calmly keeps insisting upon the binary reality of male-female human sexuality. It is not known who the teacher is or what school this took place in.

11.15,       2019-06-24 13:02

gal parasytumete kuriomis vezeciomis pasiekiamas dangus. Ar visus bausite uz istorine klaida.

Autoriui       2019-06-24 12:15

Taip taip, uždekite kuo daugiau žvakelių. Kad jūsų partinės vežėčios atrodytų kuo gražiau. Kaip koks kalėdinis karavanas. Ir visi linksmai toliau riedėkite. Važnyčiotojas galės galvą pro langą iškišęs rėkti apie tai, kiek vežėčiose demokratijos. Ir dar smagiau paspausti. Pro sodomą ir gomorą. Į galutinį tikslą. Pragaran.

Autorius       2019-06-24 11:17

Kai kas priekaištauja, kad nesitraukiu iš partijos, kuri yra neva labai bloga. Tačiau kūrimosi metu ji buvo geresnė, todėl susigrąžinti buvusią būseną - jos narių priedermė. Sakoma „Kalta aplinka“. Emigracija iš aplinkos,  aplinkos nekeičia; reikia aplinką keisti. Ką ir bandau daryti. Pasitraukti iš tamsos gali būti sunku ar net neįmanoma, tačiau tamsą išsklaidyti kartais užtenka uždegti žvakelę. Skatinu ir kitus minimos partijos narius, užuot tūnojus, uždegti savaip žiburėlius.

Jota       2019-06-24 10:59

Marginalo nuorodoje 23.30 - demonų  karas nukamuotoje jo paties galvoje. Taip, tai tikras karas; aiškesnio pavyzdžio turbūt nėra buvę. Tai neapykantos, paniekos, puikybės, proto išdidumo, dvasinio aklumo demonų aistros. Tiesa, vienas komentaras (“laikantiems save rusais” 23.23) parašytas su baiminga atgaila; bent kartą ir Marginalas pasidavė maldos poveikiui. Vadinasi, dar yra vilties.

ah1       2019-06-23 21:10

ką čia lietuvių... Sliekų žemėje jau nelabai randasi, vanduo upėse ir ežeruose žmogui netinkmas ne tik kad gerti bet ir maudytis, iš planetos iškeliauja vanduo - šuliniai senka, nelyja, karvėms pašarų nėra, karvės mėsai tuntais parduodamos, žemelė stepe virsta, ekologinė katastrofa artinasi.

> 17:22       2019-06-23 19:38

Tai juk dėl tų rentų ir reikia apsimesti, kad kažką veiki. Kai nesugalvoji, ką veikti, tinka ir raidės. ,,Po mūsų nors ir tvanas”. O kai Lietuvoje neliks Lietuvos, tai net ir teisinės atsakomybės nebus kam pareikalauti. ,,Viskas įskaičiuota”.

Raigerdas        2019-06-23 18:22

Štai Seimo Budulių darbo rezultatai:“JT Lietuvą įvardija kaip sparčiausiai nykstančią valstybę visame pasaulyje. Iki 2050 m. gyventojų mažės 54 valstybėse, bet šio sąrašo priekyje puikuojasi Lietuva”. O jie tuo tarpu įsivaizduoja, kad lietuviškoje abėcėlėje trūksta raidžių. Gal atėjo laikas paklausti jų - o jums ar netrūksta galvoje sąžiningumo ir atsakomybės? Ar jūsų galvoje tik viena idėja galvoje - kaip gauti pritarimą dėl rentų Seimo nariams? Tipiška G.Orwell “Gyvulių ūkyje” aprašyta situacija.

Raigerdas        2019-06-23 16:45

Pats ponas Algimantas Zolubas turėtų suprasti, kad jis yra melagių, šmeižikų ir veidmainių partijoje. Štai KGB yra pripažinta nusikalstama organizacija, vykdžiusia karo nusikaltimus, genocidą, represijas, terorą ir politinį persekiojimą SSRS okupuotoje Lietuvos Respublikoje. Bet kada tai buvo padaryta? Daugiau nei po 10 Nepriklausomybės metų. Manau, kad Algimantas Zolubas taip pat tikisi, kad šitos partijos padaryta žala ir nusikaltimai Lietuvai niekada nebus atskleisti. Keista, kodėl apsiribota tik tokiu noru keisti kelias raides „w“, „q“ ir „x“? Taip tai būtų viso angliškos abėcėlės raidės. O tai, kaip būtų su mūsų “Y”? O kaip būtų su “C”, nes ten ji skaitoma, kaip “S” arba kaip “K”? Jezau, kaip taip galima? Žmonės skursta, palieka valstybę, kad pragyventi kitose šalyse, o jie sprendžia dėl lietuviškos abėcėlės raidyno papildymo. Ponai politikai, ar jūs esate visiški idiotai, ir ar nėra taip, kad žmonės įpykę ant politikų, jau net po Maidano Ukrainoje kišo juos į šiukšlių dėžes visiškai pelnytai? Gal jūs nors truputį įjunkite tą analitinį protą ir pažiūrėkite į savo piliečių varganą gyvenimą blaiviomis. Ar tai neįmanoma, nes jūs tiesiog viską darysite, kad išprovokuoti tą visuomenę imtis kraštutinių priemonių ir išvyti iš Seimo, kad jie nustotų kenkę savo piliečiams? Kokia čia yra problema? Jūs gi nesate silpnapročiai, bet štai į MORALĘ jūsų spjaunate ne blogiau už vaivorykštinius.

> 10:27       2019-06-23 12:15

Bet atsiras. Tyliai pritariant visiems ,,nepritariantiems”.

StasysG       2019-06-23 11:27

Pritariu Autoriui: „w“, „q“ ir „x“ papildams vietos Lietuvos ABCelėje atsirasti negali. Išdavystė.

Tomas R.       2019-06-23 9:58

Gyvenime žmogų labiausiai nuvilia, kai jo draugas tampa išdaviku. Lietuvos politikoje labiausiai nuvylė (bent jau mane) TS-LKD partija, kai ji išdavė Lietuvos Nepriklausomybę ir toliau bando kėsintis netgi į Lietuvos lietuviškumą.

ponas Algimantas - kankinys       2019-06-23 9:32

Užuojauta p. Zolubui už “pasiaukojančią” naštą tęsiant veiklą šioje “šlovingoje” partijoje.

Autoriui       2019-06-23 8:55

Šiandien vien priklausymas išsigimusiai partijai su klaidinančia etikete yra nusikaltimas. Taip padejuodamas palauksite, kol numirsite, ir tikėsitės dangaus? Tikrai? Ar neužteks ,,žemiškojo rojaus”, kurį, atrodo, vertinate labiausiai? Sėkmės ir toliau klaidinant naivias bobutes ,,krikščioniškomis ir tautinėmis vertybėmis”, niekingi prisitaikėliai. Net karingieji chunveibinai patyčininkai jūsų šutvėje kelia daugiau pagarbos negu jūs. Jei jau išėjote su velniu obuoliauti, bent neapsimetinėkite šventaisiais.

Al.       2019-06-23 1:05

Zolubas ir jo šalininkai TS partijoj, manau, supranta, kad jo kvietimą kita pusė praleis pro ausis. Ir ta ,,kova už vertybes” vyksta toje partijoj jau seniai. Tai kokios praktiškos išvados? Daugiau nieko nesugalvosit? Lauksit kol jūsų partijos balsais bus išlietuvinama šalis, bus priimta Stambulo konvencija ir prasidės vaikų tvirkinimas nuo kūdikystės ir kitos niekšybės? Būsit ramūs, nes ,,būsit padarę viską, ką galit”? ,,Mes visi kovojom savo mažuosius karus”.

Marginalas Palmaitis       2019-06-23 0:30

Visokių “tyrimų” duomenimis pasikliauti negalima. Pagal “tyrimus” daugiau kaip 83% lietuvių laiko save krikščionimis. Kaip krikščionis (ir ne tik) gali palaikyti tuos politikus, kurie arba pritaria vienos lyties “santuokoms”, arba neprieštarauja? Kaip tad išėjo, jog prezidento rinkimo antrajame ture atsirado būtent tokia porelė? Negi visi kiti kandidatai tikrtai buvo nepalyginti prastesni? Kuo iki tol Lietuvos gyvenime buvo itin pasižymėjęs Nausėda? Ką jis ypatingai gero padaręs Lietuvai?
Kas dar nesupranta, kad tai ne klaida, bet sąmoningai reguliuojama politika, o kartu su “Vakarų demokratijoje” plintančiu vaikų atiminėjimu iš tėvų - dar ir sąmoningas šeimos instituto griovimas? Kas nesupranta, ką tai žada elektroniškai valdomame pasaulyje?
Ar lietuviai kvailiai? Gal rinkimai - idealiai organizuotas ir finansiškai palaikytas cirkas? Televizorius - geriausia mulkinimo priemonė?
Ar kada pasibaigs tikėjimas atstovaujama demokratija ir ateis supratimas, kad “demas” negali būti ir istoriškai niekada nebuvo “visi”?
Kas dar tiki, kad be kruvino Maidano ubagai gali pasipriešinti stambiam kapitalui, ir dar ES sudėtyje, kada oligarchija visada sulauks “konstitucinės tvarkos palaikymo pajėgų”?
Taigi ką reiškia “trauktis iš liberaliosios klaidatikystės”? Šiomis sąlygomis tai reiškia tik viena: laimėjus “opozicijai”, trauktis iš ES.
O tai savo ruožtu reiškia pasukti į putinų “kontroliuojamąją demokratiją”, t.y. į seniai pažįstamą ir daugeliui net mielą baskakų kiaulidę, nes trečio kelio čia neduota.
Krizė yra dvasinė, ji ne vien Lietuvoje. Siūlau pagaliau rimtai pasiskaityti Apreiškimą šv. Jonui. Apie tai nė vienas iš rimtų komentatorių (jau neminėkim rimtų politologų) nė neprasižioja.
PS Smulkiau apie tikrą karą žr. paskutiniuose komentaruose http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/geroji-naujiena-pasaukti-pazinti-dieva

Balsas       2019-06-22 20:50

tyruose.


Rekomenduojame

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.