Kultūros, kalbos, istorijos politika, Partijos

Algimantas Zolubas. Quo vadis (kur eini), TS-LKD?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 9 d. 16:26

19     

    

Algimantas Zolubas. Quo vadis (kur eini), TS-LKD?

Sausio 13-ajai ženklinti neužmirštuolę pasiūlė TS-LKD partijos, kuri save laiko konservatyviojo prado puoselėtoja, atstovai.

Konservatyvusis pradas skatina saugoti paveldą, tradiciją, istorinę atmintį. Ką reiškia Trispalvės, Vyčio, Gedimino stulpų, Vyčio kryžiaus išmainymas į neužmirštuolę?

–      Tai – nežaboto liberalizmo apraiška, partijos ideologijos keitimo ženklas.

Quo vadis (kur eini), TS-LKD?

 

Algimantas Zolubas, TS-LKD narys


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

aaa       2018-02-5 7:49
Damis       2018-01-10 9:59

Jaunieji buduliai, kuriems Lukiškių aikštėje gražu kurmrausis, tikrai segės nezabudką. Jie mat nori būti moderniški, nutraukti visus ryšius su praeitimi: ką čia žvalgytis į pasenusius simbolius - Vytį, Gedimino stulpus… Iš tokio molio galima lipinti ir tėvynės išdavikus - nieko nemąsto, nesidomi Tėvynės istorija ir “naujų” simbolių reikšme…

Karikatūra       2018-01-10 0:41

Šuo užsienio reikalų ministro galva laiko dantyse įsikandęs neužmirštuolę-nezabudką, šalia parašyta: “Su šuns metais, draugai!”
Gal kas galėtų nupiešti?

Ar ne laikas jau būtų       2018-01-9 23:59

Save gerbiantiems žmonėms neteršti savo vardo ir kuo greičiau išstoti iš šios seniai susikompromitavusios pseudopatriotų partijos su pačiu Landsbergiu priešaky, išdidžiai seginčiu neužmirštuolę atlape? Kas jau kas, o jau jis tai jau tikrai suvokia, kad taip elgdamasis paniekina visas laisvės kovas ir pačią Lietuvą. Bet vis tiek taip bjauriai antilietuviškai elgiasi, neatsižvelgia į intelektualų išsakytas įžvalgas bei patriotų raginimus to nedaryti. Gėda Landzbergiui ir visai jo klikai! Ir jis dar nori būti vadinamas pirmuoju faktiniu prezidentu, menkysta!

mokslas       2018-01-9 23:49

Quo vadis? Atsakau, jie eina į istorijos kapinyną, kur jiems ir vieta. Ir ačiū Viešpačiui, kuris dar kartą mus išves iš nelaisvės Egipto, paskandindamas jūroje mūsų engėjus.

du dabartiniais rezultatais       2018-01-9 22:10

nėra ko švęsti Ledynmečio metu

konservatoriai       2018-01-9 21:20

jau neturi gėdos! Jie ir dėl LRT “tyli” - kažkokia išdavystė.

Be komentarų: Su kuo mus sveikina „neužmirštuoliai       2018-01-9 21:19

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius: „Su Šuns metais!”
2018 m. sausio 9 d. 14:45

https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/linas-linkevicius-su-suns-metais.d?id=76852893#cxrecs_s

vilnietis       2018-01-9 20:51

Taip atsitiko kai Debiliaus grupuotė užvaldė partiją.
Pradžia buvo normali.

Algimantas       2018-01-9 19:39

Neužmiršti, ar prisiminti ir minėti, – esminis reikalas. Teigiamo reiškinio neturėtume vardinti neigiančiu priešdėliu. Juk Sausio 13-oji yra atmintina bei minėtina diena, o neužmirštuolė skatina tik nepamiršti.

Ši gėlelė kaip simbolis Lietuvoje neturi istorinių šaknų, jos ištakos valstybių ar įvardytų organizacijų, patyrusių netektis, pasirinktas simbolis, kuris tarsi skatina nepamiršti, kad ateity atkeršytų.

Kita vertus, neužmirštuolės simbolis kaip proginis ženklas, neaptarus reikalo su visuomene, neatsižvelgus į neiginį ne,išmestas į apyvartą vajaus būdu, todėl mažai tikėtina kad prigis. Jau dabar matyti, kad tarp jaunimo šio ženklo vartojimas, kaip buvo sovietmečiu, skatinamas „iš viršaus“. O tai kelia nepritarimo atoveiksmį.

Atminkime, minėkime!

Ko norėt?       2018-01-9 19:05

Ylos maiše nepaslėpsi…
Penkiabriaunė prasikalė pro maišą...

Austrijos URM       2018-01-9 18:00

Санкции Запада не оказали существенного влияния на российскую экономику. Об этом во вторник заявила новый министр иностранных дел Австрии Карин Кнайссль в интервью изданию Kurier.

«Санкции против России, принятые в июле 2014 года, были направлены в основном на газовую и нефтяную промышленность в глубоководном буровом районе Арктики», — рассказала Кнайссль.

Глава австрийского внешнеполитического ведомства добавила, что, поскольку осенью 2014 года цена на нефть упала более чем на 70%, по ее мнению, они оказались неэффективными. «Ослабление российской нефтяной промышленности, задуманное, прежде всего, США, не достигло своей цели», — заявила министр.

Отвечая на вопрос о том, справедливы ли направленные против России экономические ограничения, дипломат ответила: «Справедливость не является категорией политики».

atsigrožėti negalima       2018-01-9 18:00

O kaip gražiai atrodo kolega Linas Homsomolcas su nniezbudka švarko atlape pokalbyje su Indre. beje šįkart Indrė lyg tai nesusiprato palaikyti kompaniją Linui. Už kiekvieno simbolio slepiasi tai, ką nori liokajus pranešti ir runkeliams ir savo ponams.. .

Kaip visada,       2018-01-9 17:55

Jus teisus, Autoriau. Neisieikite is partijos, kovokite jos viduje. Juk nesate vienisas linguojantis medis. Turite bendraminciu. Turite kovoti uz partijos svaruma.

>18:21       2018-01-9 17:36

Daug dar yra tokių, kurie neaiškukuriems galams ta vagių patija. Nebent per rinkimus gauna bambalį alaus aš poką makaronų. Manau jie gauna nemažai makaronų ant ausų.

Gerb. Algimantai,       2018-01-9 17:21

Jus prisimenu nuo sąjūdžio grupių steigimo Vilniaus gamyklose pradžios. Skaitau Jūsų straipsnius. Matau, kad turite nepalyginamai platesnį akiratį nei TS-LKD funkcionieriai bei prijaučiantys. Todėl ūkiškai norėčiau paklausti: kuriems galams Jums reikalinga ta partija iš kurios liko tik pavadinimas?  Visa kita tenai, kaip ir teisingai suprantate, - nežabotas liberalizmas.

ŽIRAFŲ SINDROMAS       2018-01-9 17:05

Kas kitiems jau seniai žinoma ir aišku, “žiniasklaidos”, “partiečių” smegenis pasiekia su dideliu pavėlavimu ir tada užgieda kaip didelę naujieną - “KA-KA-RIE-KŪ”. Tai vadinama ŽIRAFOS SINDROMU arba, kas blogiau, gudriu išskaičiavimu, tai vadinama CHAMELEONŲ SINDROMU.

tautos medžioklė su varovais       2018-01-9 16:57

varovai - tai TS-LKD
medžiotojai - komunistai, kgbistai, putinistai, stribai - vienžo: valdžia ir teisingumas.
——
varovai turi atvaryti tautą prie medžiotojų linijos, kurioje bus sėkmingai išpyškinta (emigruos, pasikars, prasigers)

Praeivis       2018-01-9 16:46

Atsibudote, ponas Algimantai?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.