Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Zolubas. Mero Šimašiaus didelis viešosios tvarkos pažeidimas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 1 d. 12:17

24     

    

Algimantas Zolubas. Mero Šimašiaus didelis viešosios tvarkos pažeidimas

Rusišką patarlę „Против лома нет приема, кроме, как другого лома“, į lietuvių kalbą išversčiau „Prieš laužtuvą tėra būdas – kitas laužtuvas“. Kam prisireikė aptarti tokį necivilizuotą kovos būdą?

Pasirodo, kai vandalizmą ar net šventvagystes provokuoja valdžios (kalbu apie Vilniaus merą Šimašių), piliečiai nebepaiso formalios vertybių apsaugos, patys imasi vykdyti teisingumą necivilizuotai, vandalizmo, tačiau išprovokuoto, būdu.

Policija pranešė nustačiusi moterį, įtariamą sekmadienį raudonais dažais apipylusią sostinės Lukiškių aikštėje stovintį monumento „Laisvės kalva“ fragmentą. Vilniaus apskrities policijos duomenimis pranešta, kad tą pačią dieną apie 14 val. nenustatyta moteris apipylė „Laisvės kalvos“ maketą raudonos spalvos dažais. Padarytas nuostolis tikslinamas – laukiama, kol informaciją apie tai pateiks Vilniaus savivaldybė.

Policija skelbia identifikavusi pažeidėją ir iškvietusi ją į komisariatą. Pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo. Memorialo fragmentas Lukiškių aikštėje pastatytas praėjusią savaitę.

Čia dera atkreipti dėmesį, kad pats „Laisvės kalva“ fragmentas bei jos pievelės teritorija už fragmento yra išdėstyti ant šventinto Laisvės kovų Memorialo Relikvijoriaus ir informacinių apie Relikvijoriaus turinį granito plokščių. Toks „Laisvės kalvos“ išdėstymo projektas pristatomas visuomenei. Taigi su mero leidimu Lukiškių aikštėje leista vykdyti vandalizmui ir šventvagystei prilygstantį aktą, didelį viešosios tvarkos pažeidimą.

Kadangi akibrokštas iš mero pusės Lukiškių aikštėje yra pasikartojantys (leista pagrobti kapsulę su relikvijomis, plokštes su relikvijų sąrašais), siūlau jam, prisiėmus didelį viešosios tvarkos pažeidimą, kreiptis į policijos komisariatą su prašymu skirti jam nusikaltimą atitinkančią baudą bei tramdyti savo begėdišką elgesį, o moters poelgį dėl čia aptartos padėties vertinti kaip pilietiškumo apraišką.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-10-4 19:49

Kol vyksta teismo procesas, Šimašiaus mėšlo krūvos griozdų.išvis neturėjo
būti Lukiškių aikštėje. Šimašiaus savivalė - nusikaltimas.
Daugiau apie tai
va čia (nuo 46:06)
https://www.youtube.com/watch?v=NxY_Ogc_q18

stasys        2019-10-4 15:56

Reigardui .. kaip patirtį turintis Jums patarsiu ..jei jau ka kalbinate apsiribokite tekstu iki penkių eilučių .Labai retas čia užsukantis lankytojas geba sukaupti dėmėsi ilgesniems tekstams ir nepamesti minties siūlo . Va ir Stasys (koriešas) smile .. vien savo kūno pozą ..demonstruoja “koroče..koroče !! Beje komentaras ..2019-10-2 23:03 ..ne toks ir prastas dėl ko reikėtu čia mano Stasiui ožiuotis ..smile)

Raigerdas>stasiui        2019-10-4 10:34

Pats save labai aukštai iškeli, nes diskutuoti tu negali, nes nesusigaudai elementariuose dalykuose. Pirmiausia, taip ir neatsakei į klausimą, kas yra kvailys. Tai, jeigu tu nežinai, kas yra kvailys, tai kaip tu gali žinoti, kas yra protingas žmogus. Reiškia tu diskusijoje apie svarbius gyvenime klausimus žmogui, dalyvauti negali. Kas tau belieka? Turėti tik nuomonę. Bet pamišėlis taip pat turi nuomonę. Jis ją turi, kaip ir turi ta lietuvių kalbos mokytoja, padariusi piktadarystę ir pavadinusi tai “meno performensu”. Toliau, tavo “įvertinimai”. Tavo įvertinimai kalba apie tai, kad esi apsišaukėlis, nes pretenduoji į ekspertsu, nors tavo “įvertinimai” neišeina iš šmeižto rėmų. Dėl žemo mūsų visuomenės sąmoningumo, žmonės nieko negali padaryti, kad visiškai izoliuoti šmeižikus. Bet šmeižtas yra laikomas nusikalstama veika. Tu lieki nenubaustas, kitas šmeižikas lieka nenubaustas ir taip blogėja atmosfera visoje šalyje. Jūs negimėte šmeižiku. Bet jūs juo tapote. Ir jūs, gal būt, net baigėte mokyklą. Ką jūs išmokote iš tėvų ir iš mokyklos? Šmeižiko amato. Kam jums reikalingos “diskusijos”? Kad ką nors apšmeižti. Visi jūsų komentarai turi tik šį vieną tikslą. Ar su šita yda žmogus gali būti sveiko proto? Ne, tai neįmanomas dalykas.

Stasys       2019-10-3 19:33

Su jumis, ponas “Raigerdai”, nediskutuosiu ir paklodžių nerašinėsiu, tiesiog, parašiau ką galvoju, pats prisiprašėte įvertinimo.

Raigerdas>stasiui        2019-10-3 18:14

O kodėl tu rūpiniesi Raigerdo protu? Kodėl tu niekaip nepajėgi pasirūpinti savo protu? Tu laikai save protingu, o Raigerdą, savaime aišku, kad neprotingu. Štai “neprotingas” Raigerdas užduoda protingam stasiui klausimą, pavyzdžiui, kas yra kvailys, ir protingas stasys tyli, lyg būtų jo paklausę apie labai labai sudėtingą dalyką, apie kurį stasys nebuvo girdėjęs per visą savo gyvenimą. O klausimas labai paprastas: kas yra kvailys? Ir štai “neprotingas” (čia pagal protingą stasį) gali atsakyti į šį paprastą klausimą, o protingas stasys žiopčioja, vėpčioja, o atsakyti ir nesugeba. Jeigu tau vaidenasi, kad mokytojos išpilti dažai yra “meno performensas”, tai būk geras, parodyk kurioje vietoje čia yra MENAS? Tu save laikai ne kvailiu, o protingu žmogumi, tai parodyk savo protingumą? Kodėl jo nematyti? Nematyti nei tavo protingumo, lygiai taip pat, kad nematyti ir mokytojos meno. Ji tvirtina, kad tai yra menas. Bet, kur jis yra, kad jo nematyti. Aš asmeniškai kalbėjau su žmogumi, kuris tvirtino, kad yra Leninas. Tada paklausiau: “O kas guli mauzoliejuje?”. Jis atsakė, kad “ten guli padirbta iškamša, o tikrasis Leninas esu aš”. Ir jis pasiūlė platinti “Kreipimąsi į liaudį”. Paėmiau tą krūvą lapelių, o ten visiška abrakadabra, nes nebuvo nei veino logiško sakinio. Tada aš pasakiau, kad iškviesiu tuos su baltais chalatais ir tegul jie ištiria, kuris iš yra tas tikrasis Leninas. Tai tas Leninas kaip dėjo į kojas, kad nustebau tokiu jo sugebėjimu greitai išnykti. Tai va, kuo skiriasi protingas žmogus nuo pamišusio? Protingas žmogus netvirtins, kad dramblys yra gyvatė, o gyvatė yra dramblys. Pamišėlis tvirtins ir jam niekas neįrodys, kad šito būti negali. Kada pamišėliai pradeda pykti? Kada jų paprašai pagrįsti savo žodžius realiai egzistuojančiais daiktais. Šito jie nemėgsta. Nes viskas, kas dedasi jo galvoje, jam atrodo, kaip realiai egzistuojanti tikrovė. Bet netgi tas pats diktatorius Leninas pasakė, kad “teorija be praktikos yra lygi nuliui”. Bet stasys, save laikantis protingu žmogumi, šito suprasti nepajėgia suprasti. Jis neįsikerta ir į kitą dalyką, kad dvasiškai sveikas žmogus yra labai gerai jaučiantis jį supančią aplinką ir tikrovę, tuo tarpu dvasiškai nesveikas žmogus nuo tos tikrovės yra atitrūkęs, todėl jis kartais jaučia tai (ne tik jaučia bet kartais ir mato), ko realiai dabartiniu metu neegzistuoja. Todėl stasys ir negali atsakyti į klausimą, kas yra kvailys, nes jam vaidenasi, kad tai labai aukšto intelekto žmogus, kuris nusišlapino prie sienos ir sako:”čia mano meno performensas, pažiūrėkite, kokia čiurkšlė”.

Stasys       2019-10-3 16:00

Anksčiau galvojau, kad tas “Reigerdas” protingesnis, dabar supratau, kad jis ne visai adekvatus. Įžeidinėti žmones dėl jų nuomonės ar pareikšto savo pilietiškos sampratos yra pakankamai nedora. Man pasirodė, kad jis yra gerokai sušimašėjęs, o tai jau liga tam tikra prasme. Tą pasako ir jo ta parašyta “paklodė”. Girdėjau, darželinukai, išgirdę negražiai vadinant kitą žmogų sako, kas ant kito šitaip sako, tai ant savęs pasisako. Taigi, jis pavadino tą mokytoją nenormalia, tai, gal, darykim išvadą pagal darželinukų logiką. O ta siena, mano nuomone, yra kaip pasityčiojimas iš žuvusių už mūsų laisvę.... O Algimantui pagrindinai pritariu.

Raigerdas> vargšui anonimui       2019-10-3 13:30

Žmogeli, aš suprantu tavo didžiulę meilę žmonėms ne su kiaulės snukiu, bet su žmogišku veidu, tačiau su didžiule vidine trauka kiauliškiems poelgiams, todėl turiu tave nuvilti, kad aš ne raugėju. Matomai tas raugėjimas tave kankina dėl didelės meilės bambaliui arba samagonui ar kitai alkoholio rūšiai. Tu esi toks žmogus, kuris sprendžia apie kitus, vadovaudamasi tuo, ką daro pats.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-10-3 12:44

Ačiū už nuomonę.
Mokytoja, pasak jos, dėl Vyčio organizavo mitingą savo lėšomis ir ji bus ginama.
***
Raigerdai, kaip nubausti Tautos ir Lietuvos priešą Šimašių, kai šis išniekino Vytį su ta savo mėšlo krūva?
Kaip nubausti burokevičininkų Grybauskaitę, kuri su bjauriu vandalu išniekino partizanus (kelis iš jų gyvenančius iki šių dienų)?
Kaip nubausti Tautos komunistuojančius budelius, kurie pisa protą Tautai nuo karo laikų iki dabar ir naikina Lietuvą?
Kaip nubausti bent vieną (Šimašių, ...), kad kiti bijotų užsiiminėti antivalstybine veikla?

Raugirdui       2019-10-3 11:25

Nustok raugėti.Tavo žodžių nepertraukiama lavina- irgi tam tikros ligos dia

gnozė

Raigerdas>LJ Pajėgoms       2019-10-3 11:05

Pirmiausia, nustokite trenktą mokytoją su jos neadekvačia reakcija vadinti didvyre: “Mokytojos poelgis - Didingos Tautos atstovės savigarbos išraiška, ginant Tautos ir Lietuvos vertybes bet kokia kaina”. Ji nieko negina, o ji puola, tik vogčiomis, nes tikėjosi, kad jos niekas neaptiks, - tai pirma. Jos motyvas, kad tai yra, neva, jos “meno performensas” parodo, kad ta mokytoja jau seniai yra pasiklydusi tarp 3 pušų. Ji menininkė? Ne. Ar ji nors žalią supratimą turi apie meną? Ne. Tai - antras dalykas, nes tai yra elementari neadekvati žmogaus reakcija, kurią ji vadino menu. Pasikalbėkite su pamišėliais, prisistatančiais, kad jis yra Leninas, Stalinas ar Hitleris, ir tada pamatysite kokia ta lietuvių kalbos mokytoja yra menininkė. Trečia, ir tai yra pats absurdiškiausias dalykas, koks tik įmanomas, kad ji yra lietuvių kalbos mokytoja, bet nesupranta lietuvių kalbos, nes ji nežino nei kas yra menas, o šitas ne tarptautinis žodis “performansas” yra jai visiškai nesuprantamas žodis. Ji, galimai, šitą žodį išgirdo nuo mokinių, kadangi jie dažnai jį naudoja savo grupės tarpe. Performansas (angl. perfomance art – atlikimo menas) – trumpalaikiai teatrališki veiksmai, atliekami žiūrovų akivaizdoje. Apie “performansą” yra skelbiama iš anksto. Taigi, mokytoja yra MELAGĖ, KENKĖJA ir nėra tinkama mokyti vaikų, nes pati mokytis taip ir neišmoko. Gaila, bet nei ta lietuvių kalbos mokytoja, nei Algimantas Zolubas nėra skaitę G. Orwell “Gyvulių ūkio”, nei “1984ieji”, nei Ray Bradbury, nei kitų autorių knygų, kurie labai vaizdžiai pavaizduoja, kad šiame GĖRIO VARDU viską darančiame pasaulyje, yra antisocialus žmogaus tipas, kurio mąstysena kartais yra apversta aukštyn kojomis. Ir pirmas dalykas, ką jie stengiasi daryti, tai pakeisti žodžių reikšmes, todėl TAIKA ten REIŠKIA KARĄ ir t.t., tai yra lygiai tą patį, ką daro šita mokytoja iš Lietuvos. “1984-ieji”: “Winston Smith, intelektualus Teisybės ministerijos biurokratas, gyvena diktatūroje 1984-aisiais. Jo darbas – Registrų skyriuje perrašinėti praeitį taip, kad ji atitiktų Partijos poreikius, kartu su Didžiuoju broliu stebinčios ir valdančios visuomenę”. Aš nežinau, kiek jums reikia dar šimtų metų, dar karų, dar Sibiro tremčių, dar Osvencimų, kad jūs pagaliau pradėtumėte suprasti, kad fašizmas ir komunizmas, tai nėra atsitiktinis dalykas, bet tai yra žmonių su aukštyn apversta sąmone, MĄSTYMO BŪDAS, NES JIE MELĄ VADINA TIESA. Jų veiksmai tik atrodo, kad yra nukreipti visuomenės gerovės labui, bet pagal rezultatus jie nešą tai visuomenei pražūtį ir mirtį. Tai, jeigu jums nėra joks rodiklis moterų, vaikų ir vyrų žudymai koncentracijos stovyklose arba Gulage, ir jums neaišku, kad žmogus, būdamas sveiko proto, negali taip elgtis, nes tokiems darbams atlikti reikia būti pamišusiu, tada atsiprašau, ką jūs iš viso matote šiame pasaulyje? Nuo pat vaikystės rašytojai išjuokia tuos suaugusius žmones, gyvenančius “Kreivų Veidrodžių Karalystėje” arba “Alysa stebuklų šalyje” ir niekas nepadeda, kad visuomenė pagaliau atrastų metodus, kaip apsisaugoti nuo tų VEIDMAINIŲ. Reiškia pati visuomenė mažai deda pastangų, kad visuomenėje pradėtų dominuoti sveikas protas, ir to pavyzdys turi būti mokykla, o ne tokia, kokia ji yra dabar. Deja, šita mokytoja parodė, kad tokiais mokytojais yra užkrėsta daugybė mokyklų, nes kaip galėjo atsitikti taip, kad mokyklos direktorė nesuprato, kad mokytoja nesupranta lietuvių kalbos ir moko mokinius jos nesuprasti, t.y. jo moko juos kaip tapti pamišusiais. Deja, ir Algimantas Zolubas šito nesupranta. O tai reiškia, kad daugybė žmonių Lietuvoje jaučia nostalgiją “Kreivų Veidrodžių Karalystei”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-10-3 6:19

Šimašius padarė Vytį pastumdėliu. Dabar, Tautos ir Lietuvos priešas Šimašius - pastumdėlis, vertas tremties iš Lietuvos. Mokytojos poelgis - Didingos Tautos atstovės savigarbos išraiška, ginant Tautos ir Lietuvos vertybes bet kokia kaina.
Raigerdai, kaip kitaip nubausti Šimašių, kai teisėsauga (beje, bemaž ir visos kitos valstybinės įstaigos) antikonstituciniu būdu dirba svetimiems?

Raigerdas        2019-10-2 22:03

Atrodo Lietuvai ateina visiškai nelauktas finalas dėl dalies nuprotėjusių žmonių šioje šalyje. Štai, atrodo, garbus žmogus, išsilavinęs, Algimantas Zolubas rašo visiškas nesąmones. Ir nesąmones tokio lygio, kad net panašių atvejų negaliu atsiminti net tamsiais komunizmo laikais Sovietijoje. Jis rašo:” o moters poelgį dėl čia aptartos padėties vertinti kaip pilietiškumo apraišką”. O my God… Tai dar ne pasaulio pabaiga, bet ar tik nebus prasidėjusi Lietuvos pabaiga? Ta mokytoja yra trenkta. Ir dar moko vaikus mokykloje. Absurdas. Ir dar lietuvių kalbą. Čia tai bent…Viešai ji aiškino, kad tai jos “performensas, tik gaila, kad nesusirinko žmonių”. Tai gal, kad ponas Algimantas Zolubas taptų nors šiek tiek protingesnis, tai šita mokytoja turėtų pakartoti tą “performensą” ant pono Algimanto Zolubo galvos? Ta lietuvių kalbos mokytoja pradėjo aiškinti, kad “bunkeriuose susisprogdindavo priešai”, “sienos buvo aptaškytos kraujais” ir t.t. Ir tiek daug komentatorių net nesupranta, ką ji padarė? Bet kaip ji gali dirbti mokytoja? Na, padarykite iš trenkto žmogaus dar tautos DIDVYRE. Košmaras. O kitas “didvyris” Šimašius slapta nuima Generolui Vėtrai skirtą atminties lentą. Paniekina žmogų, kuris paaukojo savo gyvybę vardan Lietuvos. Akivaizdu, kad Vilnius eina iš proto su Šimašiumi priešakį, bet kaip į tą eilę įsijungė ponas Algimantas Zolubas, tai čia tikrai sunku patikėti tokiu faktu.

jie nepakaltinami       2019-10-2 14:57

yra tokia teisinė kategorija: nepakaltinami
jai priklauso psichiniai ligoniai ir komunistai-kgbistai

Ramiros       2019-10-2 9:52

Taip, mokytoja pasielgė pilietiškai, kaip tautos dukra, o tomas su šimašium, - kiauliškai, kaip ....

stasys        2019-10-2 8:10

štaziui 2019-10-1 19:01 ..nepykite taip baisiai senos tapkės tik taip kvepia bei atrodo ..” jukš, leftistine kiaula, atgal į tavo bolševikinių išmatų duobę.” ..plauk jas nors dešimt kartu iš eilės ..jose sovietinis marazmas įsiuvinėtas rašteliu ir nuo to niekur nesidėti ..

citata       2019-10-2 5:56

Kas neleidžia Vilniuje, Lukiškių aikštėje pastatyti Vyties ženklo?
Partizanas Jonas Kadžionis
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=LJ3dPl6WTGY

Klausimas paprastas       2019-10-1 18:50

Kas kontroliuoja Lietuvą, kas kontroliuoja jos elitą ir kaip? Qui contrôle la Lituanie? Kreipiuosi į docentus ir noriu aiškaus atsakymo? Rinkėjai nekontroliuoja, nes po išrinkimo jie nepriklausomi nuo rinkėjų, tiesa? Tik jau nesakykite, kad kontroliuoja įstatymai. Tuo jau ir pradinukai nebetiki. Ir nenusiriskite iki fiziologijos ar anatomijos, kas ką turi, nes nelabai žinote, kas ką turi ir kur, jei nebuvote lavoninėje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-10-1 18:41
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-10-1 18:39

Šaunuolė lietuvių kalbos mokytoja.
_______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų Tautos budelius komunistus dangstančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2019 spalio 1

štaziui       2019-10-1 18:01

...jukš, leftistine kiaula, atgal į tavo bolševikinių išmatų duobę.

Normaliems žmonėms: bolševikai metų metais peržengdavo visas įmanomas ribas, laupydami atminimo lentas, pavogdami atminimo kapsules, naikindami gatvių pavadinimus ir t. t. Anksčiau ar vėliau neišvengiamai jiems bus atsakyta jų pačių darbais. Tik taip jie savo primityviais pojūčiais ima suvokti, kad “kažkas negerai”. O iki tol jie darys nusikaltimus pasigardžiuodami ir juoksis iš raginimų atsikvošėti.

Su leftistiniais psichopatais nediskutuojama. Jie privalo būti patraukti teisminėn atsakomybėn kuo greičiau.

“Arūnui Pranaičiui” - dėl tos moteriškės. Ji šaunuolė. Turi vyriškus kiaušus ir drąsą, kurios neturi visi “pranaičiai” kartu sudėti.

stasys        2019-10-1 17:21

Jei tai pilietiškas elgesys , tada verkiant reikia atsiprašyti ir St.Tomo ir R.Šimašiaus ..kuriu elgesys irgi nebuvo suderintas su įstatymo raide. O kas ateityje po tokio pasiteisinimo neleistu padėti dinamito po P.Cvirkos paminklu .? Tokie pareiškimai nedaro garbės nei man nei autoriui ..kuriam paprasčiausiai trūksta drąsos prisipažinti jog Jis politinis ‚mižnius‘.

Pranaiti, gal kuoktelėjai       2019-10-1 16:47

arba su Seimo Jurgiu čerką kyloji? Arba su Žirmūnų Maldeikova jos traukiny?

Žinovas       2019-10-1 15:12

Dabar žinosim, kur yra tas G taškas.

Birute       2019-10-1 13:47

Saunu!geras pastebejimas.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.