Įžvalgos

Algimantas Zolubas. LR Seimo kėslas Lietuvoje statyti babelio bokštą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugsėjo 10 d. 17:09

8     

    

Algimantas Zolubas. LR Seimo kėslas Lietuvoje statyti babelio bokštą

Babelio bokštas − bokštas, kurio statymas aprašomas Senojo Testamento Pradžios knygoje. Padavimas apie Babelio bokštą paaiškina religiniu požiūriu skirtingų kalbų atsiradimą pasaulyje.

Pasak šio padavimo, po pasaulinio tvano žmonės buvo viena tauta ir kalbėjo viena kalba. Jie sumanė pastatyti dangų siekiantį bokštą, kad nieko jiems nebūtų negalimo, tačiau buvo už tai nubausti Jahvės − jie prabilo skirtingomis kalbomis, negalėjo vienas kito suprasti, tad bokštas liko nepastatytas.

Biblijoje Babelis (religinis Babilono pavadinimas) lieka nuodėmės miestu, nuodėmės simboliu. Taip Naujojo Testamento Apreiškime Jonui aprašyta didžioji paleistuvė: „Ant jos kaktos buvo užrašytas vardas: Paslaptis, didžioji Babelė, ištvirkėlių ir žemės šlykštybių motina“.

Prezidento Valdo Adamkaus pradėtas antikonstitucinis flirtas su Lenkija dėl pavardžių rašymo asmens dokumentuose, tamaševskininkų skatinamas ir Kirkillo-Kubiliaus-Skvernelio-Pranckiečio palaikomas, pasiekė lietuviško babelio bokšto statybos stadiją – nepaisyti LR Konstitucijos, Valstybinės lietuvių kalbos įstatymo, sulaužyti Seimo nario priesaiką, kad tik Valdemaro Tamaševskio ir Radoslavo Sikorskio tuščios ambicijos būtų patenkintos. Ar toks kelias tinkamas santykiams su Lenkija gerinti? Juk tai – santykių gerinimo aborto išdava. Šitai turėtų suvokti ir įsisąmoninti Seimo nariai prieš balsavimą dėl rašybos asmens dokumentuose alternatyvių projektų.

Nereikia tikėtis, jog tik trijų, WQX raidžių įvedimu į lietuvišką abėcėlę tuo ir baigsis, o kuo blogesnė kirilica, arabų ar hebrajų rašmenys? Juk Lietuvoje ne tik lenkų tautinė, bet ir kitos Lietuvos piliečių tautinės bendrijos gyvena. Ar nemato Seimas, kad, dėdami į lietuvišką babelį WQX, užprogramuoja ir jo griūtį? Nebereikės ir Jahvės pastangų!

Pirmasis Antrosios Lietuvos Respublikos vadovas Vytautas Landsbergis WQX pasiūlė dėti į šaldytuvą; ten, užuot darkius lietuvišką abėcėlę, greta su kirilica ir kitokiais raidynais, joms ir yra saugi, reikalui esant vartosenai prieinama vieta.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

leilei3915       2017-10-7 3:37
Marginalas       2017-09-12 18:52

Babelio bokštas pastatytas politiškai: tai EP pastatas, kurio architektūra sąmoninga ir kurio hole ta paleistuvė ant žvėries iš Apreiškimo, vadinama jaučiu pavirtusio velnio Dzeuso “pagrobtąja Europa”. Turėtumėt žinoti ir tai, kad šėtono Pergamo altorius iš to paties Apreiškimo yra dar prieš I karą perkeltas į Berlyną, nuo jo ir prasideda dviejų karų istorijos. Taigi ne apie Bibliją kalbama, viskas OK, sueina.
Pagaliau dar kartą: SKIRTINGAI NUO GRAIKIJOS (vienintelės šalies ES) NIEKAS Lietuvoje (nepaisant Jūsų žodžių apie visuotinę čipizaciją ir totalinę kontrolę) niekad nekėlė prieš tai JOKIO balso, jokių protestų - tie patys radžvilai su zylėmis. Kodėl tada prikibo prie lusto aplankėlio, kad ant jo nerrašytų QWX? Ksam tas aplankėlis reikalingas, išskyrus vergo pasididžiavimui, kurį jis gali patalpinti savo išvietėjė, toliau visur kišdamas savo “identifikacijos” “dokumentą”, kad būtų atimtaas jo individualumas, visi duomenys nutekėtų į ŽVĖRIES kompiuterį globalistų tinkle, o galų gale būtų paliktas pririštas prie bankine kortele pavirsiančio to šuns “paso”, kada nebeturint grynųjų, galės būti bet kada atjungtas nuo savo sąskaitos ir niekur nebeužsidirbs, nes be banko nebus kaip atsiskaityti (nei išmaldą galės prašyti tik maistu, bet “neidentifikuojamam pavojingam” gatvėje to neleis, o bet koks policininkas turės teisę nušauti).
Jums, idiotai neralioti ir bailiai, visa tai baugu ir nepatinka, todėl net suprasti nenorite.
Tad kovokite toliau dėl niekam nereikalingų kartoniukų, nesuvokdami, kad tuo tik pritariate savo grandinėms ir žaidžiate globalistų vietos administracijai pageidautiną maskavimo žaidimą.
Koks čia dar “telkimasis vergų apie savo kalbą”? Tai bailių pabėgimas paskui jauną idiotą karjeristą ir seną marazmatiką.
Be to, kalbos siejimas su rašyba yra išorinis sutartinis dalykas. Kalba nuo rašybos negali pasikeisti, rašyk tu lietuviškai kad ir indų devanagari šriftu (beje, tada ir diakritikų nereikės!). Įstatymas ir tvarka - kitas reikalas, bet nėra nei Lietuvos įstatymų, nei Lietuvos tvarkos, yra globalistų, puikiai žinote.
Galiu tik pakartoti, kad kai “apginsite kalbą” nuo QWX, tie patys Tautos vadai laižys subines vergvaldžiams ir reikalaus eutanazijos “neidentifikuojamiems” gatvėje ginant Tautą nuo ekstremizmo, nes bijos dėl savo lusto blokavimo ir ims ant savęs bet kokį Antikristo ženklą. Esate žuvę!

Raigerdas>NK Marginalui        2017-09-11 21:51

Pritariu jūsų komentarui. Labai tiksliai duoti įvertinimai Marginalo “nuopelnams”. Džiugu, kad tokie išmintimi pasižymintys žmonės stoja į kovą už savo kalbą. Tokiu atveju geri rezultatai tikrai bus.

NK Marginalui       2017-09-11 20:31

“Babelio bokštas seniai pastatytas” - tokio pobūdžio nusikalbėjimai Marginalui nedovanotini: Babelio bokštas nei buvo, nei bus kada nors pastatytas.
Juk, atrodytų, gerai išmanote Šventąjį Raštą (net jo originalą).
Antra: Jūsų priešiškumas prigimtinio proto autonomijai (Antikai) ir jo pažintinėms galioms (aišku, labai ribotoms!) bei krikščionybei(?), ar netapo landa,
per kurią galvoje instaliavosi visai Nešventas Čipas, strigdantis mintį?
Daugelis supranta, kad visuotinė čipizacija ir grynųjų panaikinimas yra totalitaristinės kontrolės prielaida. Tačiau tautos telkimasis apie savo kalbą
ir jos gynimas yra akivaizdžiai antiglobalistinė ir sveikintina veiksena.
Trečia: jei galite, skaitykite Jums nesavą(?) Šv. Augustiną,
kad aiškiau skirtumėte “Žemės Karalystę” nuo “Dangaus karalystės”,
kurioje mes ir dabar tikimės dalyvaują, tik labai netobulai.
Antraip, Jums vis rodysis - Teokratija arba Vergovė!

Marginalas       2017-09-11 15:36

Keista, kad niekas nesuvokia situacijos, kad Babelio bokštas seniai pastatytas ir kad tik jis viską ir diktuoja.
Kaip kartą sakiau, vergams matyt rūpi, kad pančiai būtų įvynioti į gražią pakuotę su lietuviškomis raidėmis. O kai bus įvynioti, visi ir nurims, ir gins tuos “lietuviškus” pančius, t.y. jau nebe beprasmę kartoninę pakuotę, kurios niekam nereikia ir kurios niekas neskaito, nes ji neelektroninė, bet patį Šv. Čipą, nes kai nebebus grynųjų, tada nuo Šv. Čipo priklausys ne tik vergystės patrioto karjera, bet ir gyvybė: užblokuos už netinkamumą Visuomenėslabui ir kriukis: gatvėje bet kuris geras policininkas turės teisę nušauti “neidentifikuojamą asmenį”, nes toks pavojingesnis Visuomenėslabui net ir už ISIS! O lavoniuką perduos medicinos studentams į prozektoriumą.
Todėl vergovės patriotai, profesorių su zylėmis vadovaujami, pirmieji šliauš laižyti subines vergvaldžiams: juk tokį gerą darbą padarė: leido ant grandinių nerašyti “lenkiškų” raidžių.
Esate paskutiniai kvailiai idiotai.

Raigerdas        2017-09-11 15:30

Nėra pas mus tokio reikalavimo, kad politikas būtų kompetetingas. Seimo nariu gali būti ir Nedzvinskas ir Raselė ir bet kas, kuris patinka kokiam nors partijos vadui. Todėl šie žmonės, atsidūrę valdžioje, darys nesąmones, nes vis vien jokios atsakomybės nėra. Jūs negalite atšaukti nupušusio Seimo nario, kuris tne sėdi antrą dešimtį metų. Dabar pažiūrėkime kas yra provokacija: provokãcija [lot. provocatio — iššaukimas]:
1. pastangos dirbtinai sukelti kokius nors veiksmus, kieno nors reakciją; asmenų, organizacijų ar šalių kurstymas kam nors kenkti;
Taigi, aišku, kad tai yra provokacija. Koks šitos provokacijos tikslas? Turime tokį kaimyną, kaip Rusiją. Rusija pastoviai vedė grobuonišką politiką savo kaimynų atžvilgiu. Vienas iš jos pagrindinių tos politikos principų yra “skaldyk ir valdyk”. Pats tų raidžių įrašymas į lietuvių kalbos abėcėlę yra pažeminimas pačios lietuvių kalbos, kaip nepilnavertės, kuriai, neva, trūksta raidžių. Parašykite angliškai Žalakevičius. Jūs niekaip neparašysite angliškai taip, kad tai skambėtų kaip lietuviškai. Tai neįmanoma. Tai lietuviai dabar privalo reikalauti iš Europos Sąjungos, kad anglų kalba būtų papildyta lietuviškomis raidėmis? Ten nėra tokios balsės, kaip “ė”, tai kaip dabar užrašysi “Žalakevičienė”? Ir ką politikai nesuvokia, kad tas prašymas yra neįmanomas? Ir ką politikai nesupranta, kad EGOISTAI visada reikalaus tik privilegijų SAU nusispjaudami į bendrus interesus? Tai, ką politikai nesupranta, kad tai yra PROVOKACIJA, kad sukelti konfliktą NACIONALINIU PAGRINDU? Kaip gali grupelė žmonių reikalauti sau naudos, gyvendami svetimoje teritorijoje, ignoruojant tos tautos, kuri čia gyvena tūkstančius metų, interesus? Ar šitas reikalavimas yra normalus? Akivaizdu, kad ne. Tai yra tik tikslas sukiršinti žmones nacionaliniu pagrindu. Faktiškai tai yra nusikaltimas, bet mūsų politikai, matomai, KONSTITUCIJOS niekada nėra skaitę. 25 straipsnis:“Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija”. Dėl šitų raidžių yra pradėtas nesantaikos kurstymas tarp Lietuvoje gyvenančių nacionalinių grupių. Pats reikalavimas yra įžūlus, spekuliatyvus ir jokios konkrečios naudos lietuvių tautai neatneš, nes tai yra seniausia kalba Europoje. Sudarkius šitą kalbą prasidės nesustabdomi procesai, kurie gali sukelti visiškai nenumatytas pasekmes. Galimai šita provokacija yra sukurta nematomos trečios pusės, kuri yra suinteresuota, kad Lietuvoje būtų toks konfliktas.

Būkit        2017-09-10 23:19

prakeikti parsidavėliai išdavikai

Išties, WQX,        2017-09-10 22:50

bet “kuo blogesnė kirilica, arabų ar hebrajų rašmenys?”
“Juk Lietuvoje ne tik lenkų tautinė,
bet ir kitos Lietuvos piliečių tautinės bendrijos gyvena.”!
Įterpkite į turimą genomą atsitiktinį nedidelį kito organizmo fragmentą (tarkime, “WQX”) ir turėsite naują organizmą su naujomis savybėmis. Kokiomis?
Dar blogiau: akivaizdžiai bus atidaryta Pandoros skrynia,
iš kurios, pasijutę skriaudžiamos, teisingumo ir teisių pareikalaus
kitų kalbų grupių raidės, bet mes jau būsime atsisakę aiškios konstitucinės normos, draudžiančios tokio pobūdžio invazinius darinius.
Toliau - kirilicos sėklų “teisėtas” įvežimas
ir nustelbiančių vietinius augalus Sosnovskio barščių plantacijos.
NK


Rekomenduojame

Europos Parlamentas griežtina poziciją dėl Lenkijos

Pirmoji pasaulyje „gyvybės vizas“ žydams išdavė Lietuva, bet pasaulis to nežino

Pirmą kartą Danijos teismas už teroristinius nusikaltimus atėmė pilietybę

Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę

Karolis Kaupinis. Viešas laiškas tiems, kuriems rūpi

1863–1864 m. sukilimo dalyvių palaikus siūloma palaidoti Rasų arba Bernardinų kapinėse

Vytautas Radžvilas. Prigimties pabaiga

Dr. Ignas Kalpokas. Kodėl socialiniai tinklai tapo politikos technologijų dalimi?

Povilas Urbšys. Esu seksistas ir mužikas

Žilvinas Nečiūnas. Kas „gelbėja“ Gedimino kalną

Andrius Navickas. Sutrikusio žmogaus žalojimas nėra rūpestis jo teisėmis ir laisve

Apie Dainiaus Kepenio „lengvatikystę“, arba Kokia argumento „atsimena iš pasakojimų“ vertė?

Savo parašu paremkime Aldonos Jankevičienės peticiją: apginkime tuos, kurie žuvo vardan Tėvynės, pareikalaukime teisingumo

Rita Miliūnaitė. Ar požiūris į kalbą reiškia požiūrį į valstybę?

Mihailas Neamţu. Sorosas ar Tocquevilleʾis?

Kas pagimdė medikų bruzdėjimus?

Giulio Meotti. Naujoji oficiali Europos istorija: krikščionybė trinama, islamas propaguojamas

Eugenija Vaitkevičiūtė. Propagandos žodynas: Kaip bendrauti su kontroversiškais žurnalistais. Patarimai priešiškiems propagandistams ir agitatoriams

Kokį užnugarį turi Lietuvos juodintojai?

Vydas Astas. Didvyrių aikštėje nesivoliojama

Irena Vasinauskaitė. Atsitiktinumas ar sąmoningas tiesos slėpimas?

Vytautas Radžvilas. Valdo nematoma baimės ranka

Vytautas Sinica. Siūlomos Civilinio kodekso pataisos sieks uždrausti Lietuvoje lyties keitimą

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Nevyriausybinių organizacijų konfederacija tęsia darbus

Nuo bačkos. Linas Kukuraitis: „Atverkime duris, statykime tiltus, nebijokime, priimkime vieni kitus ir visi kartu judėkime bendrystės link“

Rasa Čepaitienė. „Tvirtai į savą kultūrą įaugęs žmogus nesileis taip lengvai nupučiamas globalizacijos vėjų“

Geroji Naujiena: „Budėkite, nes nežinote nei dienos, nei valandos“

Liudvikas Jakimavičius. Apie laiko dramaturgiją

LLKS vadovas apie prokurorų sprendimą dėl Rūtos Vanagaitės: „Tai – nesuvokiama“

Vytautas Sinica: Kas atsitikę su tais žmonėmis?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.