Dr. Algimantas Šindeikis: Lietuvos Sąrašas – penktoji kolona

Tiesos.lt siūlo   2014 m. rugpjūčio 29 d. 18:54

46     

    

Dr. Algimantas Šindeikis: Lietuvos Sąrašas – penktoji kolona

Tiesos.lt siūlo skaitytojams įžvalgiai vidaus priešus demaskuojančią savaitraščio „Veidas“ leidėjo dr. Algimanto Šindeikio publikaciją. Joje pripažintas viešojo gyvenimo analitikas atskleidžia, kad politinis Lietuvos Sąrašo judėjimas mūsų valstybėje veikia kaip penktoji kolona.

Ponas A. Šindeikis įspėja visuomenę:

„Tuo metu, kai Ukrainos ir Rusijos karo fronte vyksta įnirtingi mūšiai, Lietuvoje įvykdytas tylus valstybinis perversmas – pasikėsinta į Lietuvos valstybės nepriklausomybę ir konstitucinę santvarką. Taigi, Lietuvos Respublika paskelbta kone žlugusia taip ir vėl neiššovus nė vieno šūvio, neatrėmus nė vienos atakos.

Valstybė užvaldyta daugeliui to net nepastebėjus. Reikėtų įnirtingai priešintis, bet lietuviams tai nė motais. Šį kartą apie Lietuvos valstybės mirtį tokį pranešimą visuomenei siunčia politinė partija „Lietuvos sąrašas“, kuriame yra kone visų Lietuvos universitetų profesorių, garsių visuomenininkų, ekonomistų, menininkų, chemikų ir vargonininkų. Šiai partijai pirmininkauja garsus visuomenininkas, liberalaus intelektualinio judėjimo dalyvis santarietis Darius Kuolys. „Lietuvos sąraše“ – ir profesoriai Antanas Kulakauskas, Algis Mickūnas, Donatas Sauka, Sergejus Temčinas.

„Lietuvos sąrašo“ taryba tvirtina, kad Konstitucinis Teismas (KT), liepos 11-osios nutarimu priskirdamas Vyriausiajai rinkimų komisijai ir Seimui teisę suvaržyti tautos suverenitetą bei savintis visai tautai priklausančias suverenias galias, pasikėsino į konstitucinę valstybės santvarką ir paneigė pačią Lietuvos Respublikos – laisvos politinės bendruomenės – idėją. Teismas, pasikėsindamas į tautos sutartį ir Konstituciją, peržengė jam piliečių suteiktus įgaliojimus ir, kaip daugumoje kitų pokomunistinių šalių, tapo nomenklatūros savivalės įrankiu. [...]

Ar „Lietuvos sąrašas“ yra tik sau tinkamos vietos Lietuvos valstybėje nerandančių inteligentų maištininkų, siekiančių išreikšti savo požiūrį į šalies Konstituciją, sambūris? Ar tai tik savimi ir aplinka nusivylę, tinkamo įvertinimo nesulaukę ar sovietmečiu turėtas privilegijas ir įtaką praradę mūsų bendrapiliečiai, savo valia pasirinkę penktosios kolonos vaidmenį?

Atrodo, kad atsakymus į šiuos klausimus Lietuvos piliečiai gerai žino. Per prezidento rinkimus už panašias Lietuvos valstybės žlugimo ir Konstitucinio Teismo panaikinimo idėjas kėlusį Naglį Puteikį balsavo 63 tūkst., arba 4,8 proc., rinkėjų. Garsiajame referendume dėl žemės „nepardavimo“ užsieniečiams dalyvavo tik 380 tūkst. rinkėjų, už antikonstitucines idėjas balsavo tik 270 tūkst., tai yra mažiau, nei pasirašė už referendumo surengimą. Dalis rinkėjų, kaip ir minėti profesoriai, nesupranta, už ką pasirašo. Taigi, nors ir penktoji kolona, bet nedidelė. Be to, sava.

Visą dr. A. Šindeikio straipsnį skaitykite žurnale „Veidas“: veidas.lt

* * *

Su Mykolo Römerio universitete apgintos Algimanto Šindeikio disertacijos santrauka ir jo moksliniais vadovais bei gynimo komitetu galima susipažinti ČIA.

* * *

Lietuvos Sąrašo Taryba: Konstitucinis Teismas po liepos 11-osios nutarimo atsidūrė už Konstitucijos ir Lietuvos Respublikos ribų

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ergo       2014-09-1 12:34

Dar vienas muilo burbulas, ant kurio ryškiomis raidėmis bus užrašyta- Dr.

Teta Beta       2014-08-31 13:43

Ar ne per daug Lietuvos viešajame gyvenime perversijų? Uspaskicho bendražygis Pavalkis kaltina mokytojus, kad jie siekdami susigrąžinti atlyginimus tarnauja Rusijai.
Buvęs EBSW vadovo Petriko ir KGB vadovo generolo Marcinkaus bendražygis Šindeikis išvadina lietuvių intelektualus penktąja kolona.
Ar dar liko ribų, kurių negalėtume peržengti? smile

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buves-lietuvos-kgb-vadovas-ebsw-supirkinejo-imones-kad-veliau-jas-brangiai-parduotu.d?id=8316097

Močiutė       2014-08-30 22:02

Ak, Šindeiki, Šindeiki, ak, Algeli, žodžių trūksta.

pensininkas       2014-08-30 18:29

Lietuvos visą teisinę sistemą susikūrė patys teisininkai ir už įstatymų projektus honorarus gaudavo, galvoju kad jie “dykus” pinigėlius mėgsta.

ruta       2014-08-30 17:24

Sindeikis , tai tas tipas , kuris be muilo ilindes prezidentei ? O kas prezidente , taigi buvusi/?/ , nors sako Putkinas , kad ten buvusiu nebuna / jam geriau zinoti , jis baige tuos pacius , komunistines represines propagandos mokslus/ sovietinio represinio rezimo uoli vykdytoja , apie ka byloja jos karjera .Tas kam tarnavo prezidente , taip , tam komunistiniam -KGB rezimui ir tarnavo puikiai iki pat to rezimo zlugimo Lietuvoje .Reziume butu toks , pasakykite , ponai Sindeiki ,kas jusu seimininke ir as pasakysiu kas jus ...
Esu skaicius jo glitnius ir smirdancius begaliniu pataikavimu ‘opusus’ , tokiam rankos niekada nepaduociau , bjauru ir apgailietina ,deja ,pas panele prezidente ,tokie tipai dabar favore .Susidaro ispudis , kad sovietai cia paliko tokius savo seksotus/ sekretnij sotrudnik/ , nes jie ir ardo valstybe , pataikaudami idiotiskiems ir kenksmingiems valdzios sprendimams , kaip sakant daro reklama autoritarizmui .

cha cha       2014-08-30 16:40

kiek pamenu labai sublizgėjo Š-is ponas per TV laidas “Patriotai”...smile

"Nukentės Lietuva,bet laimėsim mes"       2014-08-30 16:09

“Nukentės Lietuva,bet laimėsim mes”.Ši mintis yra pasakyta R.Valatkos ir Šindeikio kalbėta ta pačia kryptimi per LRT tv ant medinių padeklų,miliūčių kalbančių galvų laidoje,Garliavos tragedijos kontekste
.Tuo yra viskas pasakyta.

mama iš kaimo       2014-08-30 15:35

  Perskaičius autoreferatą, panorau perskaityti ir pačią disertaciją, be to, ir E.Žiobienės atsiliepimą.
  Vargšas, kaip ir Kubilius, 6 metus /tiesa, Kubilius - bent 13 ar 14 metų/ bandęs ką nors išstenėti fizikoje, supratęs, kad ne jo gabumams, persimetė i teisę. Ką gi, teisė pas mus iekvienam nevykėliui pasiekiama. Ypač Riomeryje.

klausimas       2014-08-30 14:12

Kur rasti info apie EBSW? Ką p. Šindeikis ten veikė?

Alfa Beta       2014-08-30 14:05

Tai būtų principinga nuomonė.
Kaip paviešinta EBSW byla būtų faktinė medžiaga.

Mokytoja       2014-08-30 14:02

Policijos akademijos “daktaras” Šindeikis prieš didžiuosius lietuvių intelektualus Sauką, Mickūną. Kaip “dvarniaška” prieš liūtus. Juokinga ir apgailėtina.

apgailėtina       2014-08-30 11:13

Visiškas nusikalbėjimas šio pono. Nors būtų sugalvojęs ką nors originalesnio, o kaltinimas “penktąja kolona” yra toks nuvalkiotas, prasčiokiškas, kad net pyktis neima. Labai žemas lygis, p. Šindeiki.

Beta       2014-08-30 10:51

Kažin jei pasiųstum Šindeikį “ant trijų raidžių”, tai būtų įžeidimas ar nuomonė? smile

manyčiau       2014-08-30 10:28

Tiesos.lt labiau skaitomas nei “veidas’...

Manau, kad       2014-08-30 9:43

kai niekas nepakvietė  Šindeikio į mokslo, kultūros žmonių ir visuomenininkų suburtą Lietuvos sąrašo partiją, todėl jis ir spjaudosi ugnimi…

Šindeikis advokatas       2014-08-30 9:08

kaip aš kunigas.

bet koks klaikus tas Šindeikis       2014-08-30 6:09

tikras šlykštynė tas kgbistas Šindeikis - tokį purvą parašyti.
Normalioje demokratinėje valstybėje už tokią rašliavą ubagais išeitų...

is JAV       2014-08-30 4:20

copy is ,,Veido” komentaru: ,,nereikia iskraipyti balsavimo uz referenduma del zemes nepardavimo uzsienieciams. Gal atmintis trumpoka? Juk Landsbergis, Simasius ir Co, atstovaudami demokratinei valstybei, kviete rinkejus ignoruoti ballsavima, neateiti prie balsavimo deziu! Ar cia buvo demokratija? reikejo paraginti zmones dalyvauti ir isreiksti nuomone - taip ar ne. Tai viena. Antra, kiek trukdziu, jokios reklamos, per TV viena laidele ir t.t. Taigi, penktoji kolona ir esatu Tamstele Sindeiki. kuri pati rekia ir pati puola. Pagarba ,,Lietuvos sarasui” - Lietuvos inteligentijai, sudaranciai tos partijos branduoli. Tai jie budina Tauta ir neleidzia ramiai miegoti, ragina budeti Lietuvos zemiu vientiumo tarnyboje ir t.t. Jusu str., ponuli, tera niekinis ir pataikaujantis Zalimui, atejusiam is to pacios riomerynes. O gaila, kad kazkada buves tikras ,,Veidas’ tapo tik pasigailetina ir iskreipta KAUKE.”

Canada       2014-08-30 0:17

Labai linksmas zurnalas Veidas. Nebuvau atkreipes demesio. Leidejo straipsnis druciai prajuokino.

StasysG       2014-08-29 23:39

Šindeikio veido seniai neskaitau.

Hmmmm       2014-08-29 23:11

Labai intriguojanti disertacijos santrauka, idomu butu paskaityti originala. Apsigyne isstenejes vos pora straipsniu Jurisprudencijoje?! Rimtas mokslininkas, daktaras wink

VaidasVDS       2014-08-29 22:56

Ponas Šindeikis rašo:
“KT nutarime paminėti ir tarptautiniai referendumams taikytini standartai, nustatyti Europos Komisijos „Demokratija per teisę“ (Venecijos komisijos), kuri veikia kaip Europos Tarybos patariamoji institucija konstitucionalizmo klausimais, priimtuose dokumentuose.”
Taigi ponuli Šindeiki, Lietuvos Konstituciją priiminėjo tauta ir Konstitucija nenumato, kad kažkieno patarėjai gali būti Konstitucijos kūrėjais ar prievaizdais.
Ir jei tauta priima ką nors prieštaraujančio Konstitucijai, tai arba tauta, arba jos atstovybė - Seimas, privalo po to pakeisti ir tuos kitus Konstitucijos straipsnius, kad Konstitucijoje neliktų prieštaravimų. O štai tokie protingi ponuliai, kaip Šindeikis, turėtų pateikti Seimui tokių pakeitimų projektus.
Štai taip turėtų būti vykdoma tautos valia, o ne kažkokių patarėjų valia.
O dabar, ponuli Šindeiki, gaunasi taip, kad jūs turėtumėt siūlyti pakeisti Konstitucijos 2 ir 3 straipsnius tokiu būdu:
Suverenitetas priklauso Konstituciniam Teismui.
Niekas negali varžyti ar riboti Konstitucinio Teismo suvereniteto.
Tik tuomet Konstitucija taps beveik vientisu dokumentu pagal tą jūsų paminėtą Konstitucinio teismo išaiškinimą ir niekas, tame tarpe ir Seimas (nors jis ir taip beveik neįgalus, vis klausia ir klausia), be atskiro Konstitucinio Teismo leidimo negalėtų prisiartinti prie Konstitucijos keitimo…

pensininkas       2014-08-29 22:45

Gerai, kad dar neprašo NATO bombarduoti Daukanto aikštės, kurioje įsisteigė Lietuvos sąrašas. Taigi, už seimūną Zbignevą profesorius protingesnis.

Jėzusai,nuo kada       2014-08-29 22:28

tamstą žavi fariziejaus darbai?Nors ir tūkstantį kartų profesoriaus.

Jėzusas       2014-08-29 22:17

Na malonu, kad pakankamai primityvus komentatorių kontingentas lengvai išlukštena teisės profesorių, tuo blogiau profesoriui… Tačiau o kas gi balsavo už Grybauskaitę????

atmintis       2014-08-29 22:13

EBSW, “Veidas”, Petrikas, Šindeikis…

Vatnikas        2014-08-29 22:09

Kaip tas Šindeikis 2010 metais negailestingai lojo ant mūsų prezidentės Dalios!!! Skleidžia mialą apie jos nekompetenciją, o žmonės skaito ir tyki!! Rašė sekančiai: “O gal prezidentės D.Grybauskaitės ekonominė ir politinė kvalifikacija yra tik mitas. Pridengtas aukštu Europos Komisijos komisaro postu, darbas, kuriame yra tik savo kanceliarijos efektyvus valdymas, ryžtingos kalbos ir krūvos popierių ruošimas, bet ne rimtas kūrybinis politinis darbas, atsakomybės ir reikiamo talento valstybės vadovui ugdymas?”.Žmonės, netikėkite Šindeikiu, žiūrėkite televiziją, ten mažiau meluoja!

Mukaburis       2014-08-29 21:59

Labiausiai patiko originalus Konstitucijos palyginimas su Evangelija. Šindeikis padarė epochinį atradimą: pasirodo, Evangeliją galima keisti. Negalima tik įrašyti, kad pvz. šindeikizmas yra moraliai asmenybę griaunanti laikysena, beigi kitokių panašių erezijų. Reikia nedelsiant informuoti Popiežių Pranciškų apie Šindeikio atradimą.

Marius       2014-08-29 21:42

Ir kaip tokie šindeikiai sugeba pamiršti kitą 1996 metų konstitucinio teismo išaiškinimą kuiriame teigiama,kad niekas negali riboti tautos valios? O šiaip nieko naujo: visi kas ne su mumis, tas yra pieš mus!

Visi savi.       2014-08-29 21:35
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
kaip tapti prostitute       2014-08-29 20:50

konsultuoja patyręs teisės mokslų daktaras draugas Šindeikis

Vilė       2014-08-29 20:34

Nemoku angliškai, bet tikriausiai Šindeikio disertacija neperspjovė Egidijaus Kūrio ir Tamaros Birmontienės disertacijų???????

prasidėjo liaudies       2014-08-29 20:34

priešų paieškos.Putinas plotų per petį.

Zylė       2014-08-29 20:33

Apie kolonas EBSW ir KGB berniukui būtų buvę geriau patylėti.

Kubiliaus       2014-08-29 20:33

advokatas.

Taigi Teisės studentei       2014-08-29 20:15

Lietuvos teismai žinote kam dirba, tai jūs tikitės juose laimėti?

Marija       2014-08-29 20:14

Šindeikis tik putoja ir keikiasi. Neoru.

Teisės studentė dr, Šindeikiui       2014-08-29 20:11

O kas būtų, jei Lietuvos sąrašas už šmeižtą paduotų šių eilučių autorių teisės daktarą į teismą? Ar turės A.Šindeikis įrodymų pagrįsti savo kaltinimui? Kaltina gi valstybės išdavyste.

Užuojautos       2014-08-29 20:07

Užuojautos K. teismui ir Grybauskaitei, nes labai jau negabus jų advokatas.

Hmm       2014-08-29 20:05

Dočys apie Šindeikį ir šindeikizmą:

http://www.ekspertai.eu/sindeikizmas

j._;       2014-08-29 19:52
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Ačiū Šindeikiui       2014-08-29 19:48

už reklamą.

Veidas-       2014-08-29 19:47

penktoji kolona.Jei jį teskaito koks 5000 tūkst.skaitytojų,tai gerai ,kad nedaug.

Šindeikis nemano,kad kažkas gali turėti        2014-08-29 19:46

kitokią nuomonę,kaip ir Putinas šiandien nutarė ,kad rusai ir ukrainiečiai viena tauta,žinoma,rusų.Tegyvuoja viena Šindeikio nuomonė.

Putiniškas       2014-08-29 19:44

virsmas.Ačiū Dievui,kad Veidą mažai kas skaito.Ir vis mažiau,ir mažiau.

kvailas tas šindeikis       2014-08-29 19:44

kai KT savo garsiuoju nutarimu pastato konstituciją - tuo pačiu ir KT - aukščiau tautos - tai durneliui komunistui šindeikiui per sunku suprasti

nuomonė       2014-08-29 19:41

Nepatikėsiu, jog Lietuvos sąrašas - penktoji kolona. Tai rodo ir šio portalo publikacijos. Tačiau “Karštas komentaras”, “Ekspertai.eu” ir dar šis bei tas man panašūs į tos kolonos ruporus.

va va... komuniagos...       2014-08-29 19:37

partškoloje pas polikarpovną tur būt mokinosi tovariščius Šindeikis?
nes komunistai sugeba viską aukštyn kojom paaiškinti

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Visi savi.       2014-08-29 21:35

Sudeikio rasinelio opnentka buvo stiklaake edzka ziobe.  Toks toki oponavo.  Nieko naujo ant teritorijos. Ypac ant milicninku skolos.

j._;       2014-08-29 19:52

na štai- paskutiniai kosmetinės pudros trupiniai nubyrėjo.
hmmm, pasirodo po kruopščiai grimuotu veidu slėpėsi tikras chuntos kiaulės snukis.
kriu kriu, šūdeiki.


Rekomenduojame

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Andrius Švarplys. Emanuelio Macrono žinia Rytų Europai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.