Žiniasklaida

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 17 d. 19:02

8     

    

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Tikro lietuvio pažiūros projektuojamos pagal visuomeninio manipuliuotojo brėžinius, startuoliškai aktualizuojant marksizmo leninizmo normas ir taisykles. Gaminamos iš fortifikacinio gelžbetonio, sodrinamos biudžetinėse smegenų plovyklose ir kasdien tiražuojamos kvadratiniu lizdiniu būdu.

Išėmus iš liejimo formos jos visada yra tokios, kokios yra. Tikro lietuvio pažiūros nebegali būti jokiomis kitokiomis niekada, jokiomis aplinkybėmis, iki mirtis visus tikrus lietuvius ir tikrų lietuvių pažiūras išskirs.

Klajonių po dykumą metu visi be išimties tikri lietuviai nemėgsta visų be išimties savo vedlių ir kitų tikrų lietuvių. O mėgstamais genčių vadai buvo prieš išėjimą ir būna prieš eilinį atėjimą, po kurio per savaitę visada ūmai ir amžiams patampa nebemėgstamais ir iki trečios kartos kaltais beigi neapkenčiamais.

Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma ir su juo daroma, užmiršta per savaitę, po kurios ir galima, ir reikia kartoti su juo tą patį, nes jis to, kas įprasta, visada labai laukia. O iš nemėgstamų dievų ir deivių tikri lietuviai kiekvienu duotu momentu labiausiai nemėgsta tų, kurie duotu momentu laikinai sėdi ant priekinės sėdynės.

Išimtys – šv.Landsbergis ir šv.Brazauskas, kurie atėjo visiems laikams. Todėl tikri lietuviai jų nemėgsta ir nemėgs ir iki, ir po mirties, ir atsigimę baobabais, nes nebūtis nei tikrų lietuvių su jais, nei visų tarpusavyje besiriejančių lietuvių neišskirs. Šventųjų sąrašas nuolat pildomas ir nėra baigtinis.

Tikri lietuviai yra politomonogamai ir įsimyli arba įsineapkenčia kartą per vieną iš savo liūdnų gyvenimų ir objektų nebekeičia iki mirtis visus mus išskirs. Tačiau ir po reinkarnacijos tikro lietuvio įsimylėjimai ir įsineapkentimai pareina sapnais, deja vu būsenomis, feisbukų diarėja ir kitais archetipiniais slėpiniais.

Šie šalutiniai tikrų lietuvių meilių nemeilių efektai sublimuojami nuolat viršijant leistiną greitį ir psichologiniu smurtu įvairiose tautinėse aplinkose. Tikri lietuviai iš tikrųjų nenori, visaip vengia, bijo parodyti savo politines meiles ir neapykantas, o tūpiems žurnalistams sako, kad politika nesidomi.

Nors kitokius gali sudraskyti gabalais arba praryti gyvus. Išimtys – šv.Landsbergis ir šv.Brazauskas, kurie atėjo visiems laikams ir meilės jiems išskyros kaip šventųjų kormoranų – praėda kiaurai storiausius sveiko proto šarvinius lakštus. Melskimės.

Tikri lietuviai vertina kitus lietuvius pagal politinius įsimylėjimus ir įsineapkentimus. Jie paprastai ir nepaprastai turi išsisaugoję Geitso debesyse ar bent pasąmonės sutemose visų kitų tikrų lietuvių įsimylėjimo ir įsineapkentimo objektų sąrašus.

Tikri lietuviai kitų tikrų lietuvių įsimylėjimo ir įsineapkentimo sąrašus moka mintinai ir kas vakarą aptaria šeimose. Ir pagal juos įsimyli arba įsineapkenčia kitus tikrinius lietuvius. Ir savo meilėms beigi nemeilėms yra ištikimi iki pasaulio pabaigos ir kitų lietuvių, politikų ir savo grabų lentos, kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-07-27 2:45

Na ir kuo tie tikri lietuviai blogesni už netikrus ? Arba už tikrus amerikonus? Ar vokiečius? Tie geriau prisimena?

Smagiai prisijuokiau,       2020-07-23 19:22

po to susigėdau, ko aš čia dabar krizenu, kai verkti reikia. Su amžiumi ateina suvokimas, kad kokį laikotarpį bepažiūrėsi, žmonės klydo, kovojo dėl valdžios, apgaudinėjo, bandė išgyventi ir praturtėti, taip gi kūrė šeimas, augino vaikus, meldėsi, aukojosi.. Noriu tikėti, kad Dievas stebėdamas tą skruzdėlyno bruzdesį, neleis žmonijai, o taip pat ir Lietuvai visiškai pražūti.

Antanas       2020-07-21 10:54

Atsiprašau,straipsnio neskaičiau. Sakė  tuoj išjungs elektrą.Tik antraštę, kuri man primena dabartinį suamerikonintą Lietuvos krikščionį, daryti kuo didesnį užkratą imant Šventą Komuniją  į ranką ir taip užkrėsti nuo rankos pirma kunigą, o nuo užsikrėsto kunigo rankos, kitam tiesiog bacilą paduoti į burną. O tikintys kunigai aiškina. Lietuvoje dar ne visi klauso politikų nuorodų  kaip elgtis bažnyčioje, tad ir atsilaikėme, o lietuvio atmintis manau tik iki bažnyčios durų. Po Dievo žodžio pasibaigus pamaldoms išeinančių tikinčiųjų, kunigas paklausė, ką jie girdėjo? Niekas negalėjo pasakyti. Tik viens berniukas pasakė, kad Kristus apie žydus pasakė, kad jie kietasprandė tauta ir dabar dar kariauja su palestiniečiais. Sekantį  sekmadienį, visi žmonės stengėsi greičiau išeiti iš bažnyčios ir pro šonines duris, kad kunigas nepaklaustų ką jie girdėjo iš Evangelijos. Manau, “miegančių” vyskupų - mieganti tauta ir jokios atminties neturi, jeigu net tremtiniai komunistę  išsirinko prezidente?

tiek>> 2020-07-18 9:47        2020-07-18 19:17

“stebukladary” ,o pats kas būsi ? Ir kas tas milaitis ,kad taip smarkiai patį piktina? Paaiškink ,prašau.

> 2020-07-18 9:47       2020-07-18 12:01

na koks skirtumas, kuo tu būsi, juliau Milaiti, čiukkčia skaitytojas, ar čiukkčia rašytojas, vis vien būsi čiukkčia julius Milaitis, kagebesitas-provokatorius!

Prašalietis       2020-07-18 10:28

Iš straipsnelio eilinis žmogelis nepajėgi “patriotiškai” suvokti, pats A.Rusteika save priskiria tik prie “sakytojų, kuriuos užmiršta per savaitę”, ar jis kažkiek save priskiria ir “tikrų lietuvių masei”, kurių pažiūras “startuoliškai formavo, aktualizuojant marksizmo leninizmo normas ir taisykles ir, kurios buvo gaminamos iš fortifikacinio gelžbetonio, buvo sodrinamos biudžetinėse smegenų plovyklose ir kasdien buvo tiražuojamos kvadratiniu lizdiniu būdu”.
  30 metų “laisvės ir nepriklausomybės” visiškai ir galutinai sumanipuliuotas,vakarietiškais skalbimo milteliais antikomunistiškai išplautomis smegenimis žmogelis bando atsekti manipuliavimo “cementus, betonus…”, buvusius ir esamus vietinius “patriotinių pažiūrų formavimo tautinius betonuotojus ir smegenų skalbėjus”.
Eilinio besmegenio stebėjimo rezultatai. Autoriaus savo straipsnelyje nepaminėjo čiabuvių apgyvendintoms teritorijoms skirto nė vieno marksizmo leninizmo dėsnio ar taisyklės. Ten yra paraįyti tokie vystymosi teoriniai dėsniai:
- kiekybinių pakitimų perėjimo į kokybinius dėsnis;
- neigimo neigimo dėsnis;
- priešybių vienybės ir kovos dėsnis;
Po teorinio"pastebėjimo” - praktiniai dalykai. 1989-2020 metų “patriotinių” pažiūrų komunistinių ir KGB sąjūdinių formuotojų darbai ir rezultatai:
- 1989-1991. “Užtenka rusų okupacijos. Nešersim daugiau Rusijos. Mūsų laikia 500 milijonų turinti Europa. Šersim Europą ir po 10 metų gyvensim keip Europoje”. Kas už tai, visi Valio. Pakeltos kojos ir rankos Baltijos kelyje, patriotiniai klumpakojai ir pasiutpolkės(dainuojanti, šokanti, aksominė revoliucija). Laisvė, nepriklausomybė iškovota. Valdžia “sava, tautinė”. 2000 metais eilinių patriotinių klumpakojo ir pasiutpolkės šokėjų masės atsidūrė tokiame skurde, apie kokį nė nesapnavo pačiuose košmariškiausiuose sapnuose tremtyje buvę tautiečiai. 2000 metai- įstosim į NATO ir ES, pasidarysime “tikrais savais baltaveidžiais”. ES prie mūsų uždirbamų skatikų pridės kaip pagalbą dar pinigų ir “visi užgyvensim geriau nei Europoje”. Kas už, nuskamba mažesnis - Valio. Užsidarė galutinai bent kiek baigtinę produkciją gaminusios įmonės, Ignalinos AS. Tautiečiai pradėjo bėgti iš Lietuvos mastais, kokių nesusvajojo nei Stalino rusiški ir “tautiniai” trėmikai…. Vyresnės kartos žmonės, jei nori, prisimena kaip iš tiesų viskas buvo. Istorija rodo, kad lietuviai per savo istoriją ko tik nemylėjo, kam tik netarnavo ir kokių pas juos tik “tautinių Šv.” nebuvo ir su lenkišom pavardėm, ir su rusiškom pavardėm… Gerai, kad šiandieniniai “tautiniai istorikai” visų “Šv.” dar nesurado, o tai pritruktų biblioteku sienų ir gatvių, visų “ŠV. atminimo” lentelėm pakabinti… Toliau “didingą tautos istoriją” kiekvienas gali pasirašyti pats sau, pagal savo smegeninėse “patriotinių pažiūrų“suformavimo lygį, ir smegeninių “tautinių” skalbėjų 30 metų skalbimo duodamus “patriotinius” rezultatus….

tiek       2020-07-18 9:47

čiukčia ne klausytojas ,čiukčia sakytojas ,ania, Rusteika? Išvada : koks teisus bebūtum ,prašau nežeminti žemės ,kuri patį išaugino , maitina tikrųjų šeimininkų - Lietuvių Tautos.

Menkokos žinios       2020-07-17 20:51

apie tuos tikrus (ir netikrus?) lietuvius. Kad bent po eilinės reinkarnacijos bent kiek pasipildytų.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.