Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Zonos žiobienės, slušniai ir miliūtės prieš Saulių Dambrauską

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 11 d. 8:56

50     

    

Algimantas Rusteika. Zonos žiobienės, slušniai ir miliūtės prieš Saulių Dambrauską

kaunoforumas.com

Žurnalistai yra gana protingi, guvūs ir landūs dvikojai, visaėdžiai organizmai, mintantys problemomis ir išskiriantys mintis. Krauna lizdus ir veisiasi daugiausia urbanizuotose teritorijose. Jų yra keletas porūšių.

Tikrinis žurnalistas – nekenksmingas, nykstantis, įtrauktas į Raudonąją knygą. Aprašo realybę ir gerbia kitą nuomonę, savąją stengiasi pateikti nešališkai. Nagrinėdamas skaudžius įvykius , vykdydamas tyrimus visada išklauso visas puses, neturi išankstinių įsitikinimų ir išvadas susidaro iš faktų. Žurnalistas ieško tiesos, kurią nori žmonėms pasakyti. Ir labiausiai pasaulyje bijo suklysti ir pasakyti netiesą.

Žurnaliūgos tiesos neieško – jie ją žino iš anksto. Sužino tai dažniausiai redaktoriaus kabinete ar medituodami – susitapatinę su kokia nors didele valdiška galva. Suklysti nebijo ir nežino, kas tai yra, bet labai bijo nepatikti tiems, kuriems reikia patikti. Faktus parenka pagal sau naudingą nuomonę ir tai vadina tyrimu. Paplekšnoti vyresnybės ar gavę kokį ordiną patiria daugybinius orgazmus.

Propagandistams nei tiesos, nei netiesos iš viso nereikia – tai mechanizmai nuomonėms formuoti ir tam tinka viskas. Dažniausiai naudojami imperijos priešininkams naikinti, nuginčijant nesistemines, todėl nelegalias nuomones. Tačiau būna atskirų individų, pasižyminčių ypatingomis galiomis, skirtų neįtikėliams paniekinti ir pažeminti, kurie minta draustinių zonose ir išskiria patyčias. Viena tokių zonų yra LRT, o Tai vadinama R.Miliūte.

Zonoje su bachūrais niekada nesėsk žaisti kortomis – praloši ir tai, ko dar neatėmė, ir užpakalį. Kiek reikšmingų, žinomų ir labai žinomų veikėjų buvo Zonoje padaryti ir išėjo parbukę uodegas! Tačiau laikai keičiasi, veiksmas lygus atoveiksmiui ir ateina metas akmenis ir patyčias susirinkti.

Zonoje dar galvoja, kad nieko neatsitiko. Kad žaidžiant propagandos žaidimus su patyčių profesionalais jų arenoje, pagal jų padiktuotas taisykles, su jų žiūrovais ir teisėjais pralaimėti neįmanoma. Klystate, mielieji, jūs jau pralaimėjote.

Vakar Zonoje stebėjom “Dienos temą“, kur dalyvavo ne tik Tai su uniformine nezabūdke atlape, bet ir specialiosios vaikagrobių pajėgos – nusipelnęs vaikų teisių sporto meistras L.Slušnys. Rimtas dėdė, tas pats, kuris, žinodamas kraupius faktus apie nepilnamečių pardavinėjimą seksualiniams iškrypėliams Švėkšnos ugdymo centre, po krūmu pratupėjo ir niekam nepranešė, kad nepakenktų vaikų interesams.


Visas vargas tam, kad apmėtytų patyčiomis advokatą Saulių Dambrauską, ginantį šeimas, iš kurių pagrobti vaikai. Sisteminiai profesionalai nėrėsi iš kailio, bet pasirodė apgailėtinai. Visas pertraukinėjimas, provokacinių klausimų mėtymas – kad tik nepasakytų ko nereikia – ir Sauliaus ramus, dalykiškas tonas net visiškai į temą neįsigilinusiam žmogui aiškiai parodė, kas yra teisus, o kas vengia tiesos.

Jie aiškiai bijojo – išsigandę, įsitempę, urzgiantys dėl savo bejėgiškumo. Labai jautėsi, kad nebetiki savo teisumu ir neturi jokių argumentų, išskyrus primityvų sarkazmą. Tiems, kurie yra už tiesą, labai lengva – tiesiog sakai, ką galvoji.

Zonos gyvūnams daug sunkiau, nes reikia sugalvoti, ko nėra, užuot ramiai ir nešališkai pasikalbėjus – gintis puolant ir neleidžiant pasisakyti, o juk jie profesionalai ir supranta, kaip tai atrodo žiūrovui. Labiausiai jie bijo viešo, lygiateisio disputo, nes pripratę “diskutuoti“ penkiese prieš vieną, padedant redaktoriaus žirklėms.

Todėl net Seimo Žmogaus teisių komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstomos vaikų atminėjimo įstatymo pataisos, mikrofonai “sugedo“ ir garsas pradingo būtent tuo momentu, kai jame žiobienių ir lietuviškojo barnevernet’o NVO moterėlių pulke kalbėjo Saulius Dambrauskas.

Po to mikrofonai, savaime suprantama, pasitaisė, tačiau žmonės, sekę tiesioginę transliaciją, neišgirdo ko nereikia, ką ir reikėjo įrodyti. Tokia mat diskusijų kultūra ne tik LRT, bet ir Seimo Zonoje. Sauliaus kalbą pridedu – argumentuota, logiška, teisinė, patys įsitikinsit.

O kaip pasiuto didžioji kovotoja Dovilė Šakalienė! Cituoju: “jei šitie veikėjai privers visuomenę pasukti atgal, jei 2019 nutrūks išsaugotų gyvybių grandinė, jei vėl bus nužudyti vaikai – juk šitas prakeiktas advokatas ir puidokai su puteikiais kartu su širinskienėm ir karbauskiais neprisiims atsakomybės…“ – Seimo nario verta leksika, ar ne?

Kur jau čia atsiminsi motinas, nusižudžiusias dėl pagal ponios prastumtą įstatymą atimtų vaikų… Jie nebesugeba pulti ir nugalėti, visas šis nemokšiškas cirkas yra tik akla gynyba. Tas aršumas ir neapykanta liudija, kad jie suprato iš esmės pralaimėję ir tai – pabaigos pradžia.

Pasakytą kalbą galima išgirsti “atkurtoje” transliacijoje nuo 16:00 iki 27:43

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Argun Usamov       2019-07-30 21:50

Taikant šį indėlių ir mokėjimų metodą, yra tik 10 žingsnių. Galite išsiimti pinigus iš savo „Zimpler“ sąskaitos per 5 minutes. Vienintelė problema yra ta, kad „Zimpler“ užšaldys, kai gausite kodą, tačiau jūs turite jį gauti prieš atidarant sąskaitą, kad vėl galėtumėte įnešti pinigų. Tiesiog sumokėkite už 10 USD ir jums nebereikės to daryti dar kartą ir būti užstrigusiam su ledo dėžute http://ajmediation.com/

ali       2019-04-30 23:31

Miliutė still needs to be banned from appearing on TV. a lawyer to speak out, interrupted all the time, no cultures have a woman. gregorylabille.com

Greg       2019-01-21 11:27

This topic is so interesting. Thanks to this thread, I now know something from this topic. I also find the shared information very important. I look forward for more helpful information from this thread. Visit also horror escape games .

LosAngeles       2019-01-17 9:20

tiesa pasakius nustebino… nelabai ziuriu panasiu laidu, tad kazko panasaus neteko matyti, bet vaizdelis daugiau nei iskalbingas. dekui autoriui, ir… Perskaites nusiusk kitam

Žmonijos biuras       2019-01-12 14:34
Kristina       2019-01-12 13:59

Na, geras! Jūs pataikėte į dešimtuką.

Life Site News       2019-01-12 2:15
Kindziulis       2019-01-12 1:42

Miliutei is vis reikia uzdrausti pasirodyti tv.Jinai nedave gerb. advokatui pasisakyti,visa laika pertraukinejo,jokios kulturos neturi moteris,ar ji pati teisingai auklejo ir augino savo vaika,juk visi zino,kaip uzrakindavo viena ir palikdavo.Ar jai kalbeti apie vaiku smurta?

ledine       2019-01-12 0:52

vaiku psichiatre Slusni,ar atsimeni,kai krumuose sedejai vaiku namuose,o dabar balsa keli.Saulius Dambrauskas uz tave visa galva protingesnis,geriau eik po Zioplienes sijonu pasislepti.

mokslas       2019-01-11 23:05

Pažiūrėkit youtubėl “Hungarian foreign minister challenged on migration policy - BBC Newsnight” - tas pats braižas. Užduodi tardomajam klausimą ir jam pradėjus atsakinėti iš karto nutrauki, pasakydamas teisingą nuomonę.

Sos vaikai       2019-01-11 21:28

Gerbiu Rusteika,Dambrauska ,kurie raso ir kovoja uz tiesa.O tie kurie minta vaiku ir ju tevu asaromis Miliute,Ziobriene,Slusnys,Sakaliene ir visi einantys su pedofilu klanu kartu ir siekiantys sunaikinti Lietuva per kitu kancias uz pinigus ir mela atsisuks viskas pries juos pacius tai nieksai ir aferistai.Nenuleislite ranku Ger.Rusteika,Dambrauskai rasykite kuo daugiau ir kovokite uz tiesa.Ir visi kiti ,kurie dar turi seime sazines padekite saziningiems zmoniems.O tie nieksai ir aferistai bailiai pasislepe uz vaiku isnaudotoju nugaaru viena diena zus,nes viskas sugrizta ir dvigubai daugiau ir zmones supranta kur tiesa kur ne.

Sunku patikėti,kad       2019-01-11 20:53

tai familiariai kompanijai rūpi vaikai.Jiems rūpi valdžia.O šiaip,po tos Maroko deklaracijos delfyje radosi komentatorių brigada,kuri aktyviai perša globalistines pasaulio maišymosi idėjas ir garbina brutalų vaikų atiminėjimo metodą.Tai atrodo labai nenatūraliai ir galimai Miliūtė ar Slušnys daug apie šią brigadą galėtų papasakoti.Todėl jie čia tokie “ramūs”.Neilgai tęsis jų viešpatavimas.

Misteris       2019-01-11 20:43

ORVELO kiaulėms iš ŽABTŲ ištraukė vaikų biznį.

Skirmantė       2019-01-11 19:29

aš negaliu klausyti propagandinės televizijos ir dezinformacinio terozmo. nė nesitikėkit, kad paspausiu klausymo mygtuką.

Vaikai, turi       2019-01-11 18:16

teisę oriai augti ir Jums vadovauti iki kol jiems sueis 18 metų, o Jūs ne. Kai jiems sueis 18 metų - jie taps tokiais pat oligarchijos vergais kaip ir jūs suaugę. Gaila, bet šito vaikai dar nesupranta, bet kai pradeda artėti tie meteliai - galvoja kaip greičiau dingt iš tos Lietuvos, kad vergais nebūt. Facebook’e mus visus KGB rezervas stebi ir čia, kol nuomonė iki Jūsų keliauja, pirma patenka KGB rezervan, o tik po to čia ir Jūs skaitote ir piktinatės, kad neremiame CK Pirmojo sekretoriaus portfelio nešiotojo.

O kaip užpulta       2019-01-11 18:07

E.Masytė,rašo 15 min.Reiškia jau esame visi stebimi facebook ir bandoma reguliuoti facebook.Ar už Juozaitį mūsų neužpuls?

idomu       2019-01-11 18:02

kodel Lenkijoj Vengrijoj tokie bordakai nevyksta ?

pagal juos       2019-01-11 18:00

ir Jezus Kristus gime prakartelej asocialioj nuskurdusioj seimoj. Ar ne taip ?

ah1       2019-01-11 17:48

duokit visiems minimalias algas tokias kokios duodamos mokytojams - mūsų vaikai turi teisę oriai gyventi ir antroje Lietuvoje, ne tik Vilniuje.

Visa Antroji Lietuva,       2019-01-11 17:40

patubdyta ant minimalkės adatos yra socialiai pažeidžiama.

nesutinku su Žiobienės argumentais       2019-01-11 17:26

Žiobienė sąmoningai maišo asocialios ir socialiai pažeidžiamos šeimų sąvokas. Paaiškinimui: asocialia laikytina ne tik prasigėrus , nuskurdus ,bet ir turinti komfortabilias gyvenimo sąlygas ,bet besielgianti asocialiai, taip pat ir su savo vaikais šeima.Dar daugiau ,šiai poniai ko gero bus sunku suprasti ,kad ir vykdoma politika dažnai vadinama asocialia ,t.y. socialiai neatsakinga prieš savo piliečius.Tokių asocialių asmenų politikų tarpe Lietuvoje - kiek tik nori. Nors bomžais ,smaugiančiais savo sugyventines nuo smegenis susukusio alkoholio ,jų ir nepavadintum . Bet jų asocialus elgesys ,leidžiami asocialūs visuomenės atžvilgiu teisės aktai pridaro kur kas daugiau žalos piliečiams , šeimoms tuo pačiu.

Sigitas       2019-01-11 17:07

Galimas daiktas kad šie ponai blefuoja kaip žaidžiant pokerį...kortos prastos tačiau elgiasi “užtikrintai”...Džiugu kad yra tokių žmonių kaip Saulius Dambrauskas…tik tokie žmonės ir ir gali kažką pakeisti, svarbiausias dalykas dalykas nebūt abejingais…Aš buvau mitinge prie Respublikinės bibliotekos, gyvai stebėjau kaip draugas Gritėnas bandė imti “interviu” buvo smagu žiūrėti kad jam nelabai kaip sekėsi…žmonės kalbėjo ką galvojo o ne tai ką reikėjo…Gaila kad įvertinus tai kad dalis žmonių atvyko iš kitų Lietuvos kraštų dalyvių nebuvo daug, todėl ir oficiali valdžios reakcija buvo vangoka…Sutinku su A.Rusteika kai į mitingą ateis 10 000 jie išsigąs ir kalbėsis, jeigu ateis 100 000 pridės į kelnes ir gelbėdami kailį/postus įvykdys visus reikalavimus…Be abejo tam kad to neįvyktų ir dirba visa propagandos mašina dosniai šeriama suinteresuotųjų kad tik išliktų status quo…Aš nebuvo Sąjūdžio mitinge Vingio parke 1988m. galiu tik įsivaizduoti kas ten vyko…tada mūsų karta, mūsų tėvai ir seneliai įveikė pakankamai galingą jėgą, dabar irgi įmanoma atsitiesti reikia tik nebūti abejingiems…“Blogiukai"laimi kol kas ne dėlto kad jų daugiau, o todėl kad jie geriau organizuoti…

taip       2019-01-11 16:05

Išklausiau posėdį, medžiaga verta dėmesio, viskas kaip ant delno. Bet pritrenkė tarytum smulkmena,kurią  ir S.Dambrauskas pastebėjo į akis ponams -ta keista nauja mada vadinti posėdyje vienas kitą vardais: Andriau, Viktorija ir t. t.
Nežinau, nedalyvavau, bet gal tik medžioklėse anais laikais buvo galima kokį Brazauską  vadinti Algirdu.
Todėl pritariu, kad vyko draugų būrelio pasisėdejimas įmituojant valstybinius reikalus, pakvietus žmogų, kurį jau sunku užčiaupti net TV ekrane. Mes gal greit išgirsime, kad “bendradarbiaus”.

Pabudimas       2019-01-11 15:43

Istorija turi savybę kartotis, smagu,  bunda Tiesos protas, o tai jau daug,  nebijo, aišku visaip bandys jį tramdyti, bet istorija rodo jis nesutramdomas, visi poetai rašė:,,Nesustabdysi upės bėgimo’‘, dabar kažkodėl poetai pritilo,galėtu vėl reikštis.

???       2019-01-11 15:41

Kas paaiškins,kaip dera planas mažinti emigraciją su valstybės vaikų pardavimu?Vaikų gynėjai,socialinio teisingumo ministerija valstybės vardu prekiauja vaikais?Kodėl nesaugomi Lietuvos vaikai?Paskelbkit našlaičių ar įvaikintinų sąrašus,ir tikrai patys žmonės pasirūpins,kad lietuvaičiai liktų gimtinėje.Kur informacija apie jau išskraidintus?Jei ne ši istorija,nė nežinotume,kad du berniukai jau zelandiečiai,kai Lietuvoje ne karas,ne uraganas,ne maras,ačiū Dievui.

Bendrai       2019-01-11 15:26

ar jai kalbėti apie vaikų priežiūrą?

Jules       2019-01-11 13:40

Esantys viršūnėse, padangėse, mano, kad negalima leisti runkeliams sakyti Tiesos. Kas būtų, jei jų nebeapgaudinėsi ir leisi jiems prieiti prie tikrų žinių, prie nesuklastotos istorijos ir tikros informacijos – tai kaip juos tada valdysi, kaip engsi ir neleisi išnykti privilegijuotiems sluoksniams? Kaip manipuliuosi šunauja(trimis Tomkaus žurnaliūgomis) ir runkelynu(lddp-istų pavadintais kaimo varguoliais, runkelių augintojais)? Tokius tada bus labai sunku valdyti arba tai jau bus tiesiog nebeįmanoma ir viskas subyrės. Nebeįmanoma bus juos valdyti ir engti, manipuliuoti ir apgaudinėti. Jokiu būdu negalima nuo jų nuimti dezi hipnozės, jei norime globalizuotis, jei norime Naujosios pasaulinės tvarkos ir Pasaulinės Vyriausybės. Sužinoję Tiesą varguoliai ir prasibrovę prie tikrų žinių prasčiokai nebenorės būti manipuliuojami ir engiami, išnaudojami, o tai juk draudžia net pati Mokslinė Oligarchija, jos sistema. Negalime to leisti, kad elito naudojama Mokslinė Oligarchija runkelyno valdymui būtų iššifruota ir prasčiokams prieinama. Tai šventas Mokslas, skirtas ne runkeliams. Juk Mokslinė Oligarchija draudžia informuoti paprastus žmones apie pasaulio sąrangą, valdančiąją ekonominę klasę, Hegemoną ir pan., tiesa? Draudžia sakyti Tiesą apie bendrus Winnie ir Joe darbus vardan visuotinos pasaulio gerovės - vardan Pasaulinio Gėrio iškilimo.

Graži sudėtis       2019-01-11 13:35

Bet čia draugų būrelio pasisėdejimas propogandos tikslais. Tie draugeliai iš konservų (Navickas), perbėgelių pas juos (neoficialus Džiugelis), liberalai (šachmatininkė), dvaro etatintis psichologas, žurnalistų stogas, ir visas tuntas norvegų ir mūsų išlaikomų valdininkėlių kurie garantuoja vaikų atiminėjimą.
Kalbos pavyzdys: moteriškė kalba, kad pasitaikė tik pavieniai atvejai iš n patikrinimų, kai buvo nustatytas 2 grėsmės lygis, kai reikia paimti vaiką. Klausimas: tai kaip tie šimtai paimtų vaikų susidaro?

no comments       2019-01-11 13:21

Straipsnis per geras, kad jį dar komentuoti.
A. Rusteika suformavo neįtikėtinai paveikų kalbėjimo žmonėms formatą.
Taikliai, šmaikščiai, nereikalaujant skaitytojo vartyti tarptautinių žodžių žodyną. Daiktų ir dalykų vadinimas tikrais vardais, be politkorektiškų bla bla, šiandieną yra reikalingas kaip oras.
Vienintelė bėda, o tai didžiulė bėda - A. Rusteika taip rtašo beveik vienas.
Visiška tragedija yra tai ką transliuoja Vilniaus Forumas ir jo sinicų zylės.
Propatrijonų atotrūkis nuo visuomenės lūkesčių yra kosminio mąstelio, o ponai ademiniuose bokštuose neįgalūs save vertinti bent kiek kritiškiau.
Todėl realiai - šiandien Kauno Forumas yra Lietuvos Forumas kalbantis tautai apie jai rūpimus dalykus žmoniėms suprantama kalba ir nevyniojant į mandagybių vatas.
Gaila, kad p. Algimantas nelabai turi sau pamainos ir talkininkų.
Vienam visų darbų padaryti neįmanoma.
Vienam, sakau todėl, kad kiti tokio Formato palaikyti tiesiog neįgalūs.
Iš vilniečių tokiam darbui tinkamas Liudvikas Jakimavičius.
Bet tuomet tektų derinti veiksmus. O tam reika pergalėti individualizmo barjerus, kurie būdingi visiems menininkams.
Tačiau, turint omenyje tą pažangą kurią nuo pavasario padarė A. Rusteika bei įžvelgdamas tam tikrus pokyčius Liudviko požiūriuose, turiu vilties, jog gal būt šie du autoriai imsis bendo darbo kartu.
Tiesiog nėra kito pasirinkimo. Zylės neįgalūs tokiems reikalams.
Lietuvai būtų naudinga plėsti tokių aštrių tekstų srautus.
Esant gerai pasiūlai, gal būt ir transliavimo kanalų problema išsispręstų.
Nes poreikis šiuo metu yra kolosalus.
Publika išbadėjusi normalios kalbos, visuomenė išbadėjusi Tiesos.
Juolab, kad daug žadėjęs Kandidatas “Su Plyta Rankoje”, visiškai nepateisino lūkesčių.
Tada kaip sako vienas senas prietelius - “pasidaryk pac”.
Tą ir reikia daryti.
.
j.

 

Prie ko       2019-01-11 13:06

čia propaganda? Ar supranti pats propagandos sąvoką, ką ji reiškia ar tik kali ir kali dezi propagandinius docentų vadovėlius?

Propaganda turi vieną       2019-01-11 13:02

savybę,kad ji nusibosta.Nuo jos atbunkama .Tik už pinigus kas dar jos klauso ir ją propagauoja.Visų nenupirksi.

pastebejimai       2019-01-11 12:55

LRT daug metų nežiūriu, išsilavinimas neleidžia. Per lietuviškas tv žiūriu tik žinias, bet visos jos yra tapusios ne žinių, o propagandos laidomis. Vienoje tv žinių vedėja pagatava išsinerti iš skūros, visu kūnu demonstruoja pritarimą šakalienės įstatymui ar pasmerkimą jam prieštaraujančiam. Iš visų žiniaskaidos priemonių liejasi melas, niekinamos tikrosios vertybės, formuojama nuomonė apie viską taip, kaip reikia Briuseliui, “boltikams”, sisteminėms partijoms, vieni kandidatai į postus aukštinami, kiti maišomi su žemėmis ir t.t. ir pan. O ištuštėjusioje Lietuvoje yra didelė visuomenės dalis, kuri šventai tiki tuo, ką “pasakė pro televizorių”. Naujojo “vaikų nemušimo” įstatymo pasekmės jau šiurpina šeimas, auginančias vaikus, bet sistema mobilizavo visas pajėgas, kad nei viena raidė šiame įstatyme nebūtų pakeista. Kovojančius prieš vaikų grobimą ir pardavinėjimą Seimo narius žemina, marginalizuoja, šeimas ginantiems teisininkams trukdo kaip įmanydami. O apie šakalienę ir kukuraitį rašyti nerandu žodžių...

>>>Ką turi omeny,       2019-01-11 12:50

Mūsuose jau springo ir skendo, ir pro langą krito, ir infarktai, ir… ko tik nebuvo. Gali atsirasti ir degradavęs alkoholikas tėvas.

Visai į tema       2019-01-11 12:49

Kaip reikia suprasti?
Sakaliene vis kartoja visu “ specialistu” išmokta ir kartojama “ įrodymą”, kad pernai, dar nesant šia įstatymui, vaikų buvo paimta iš seimu daugiau, negu įsigaliojus dabartiniam esamam.  ( sakykim-aišku ).
Paskui Sakaliene pasako, kad pernai, nesant šiam įstatymui, buvo nužudytu vaikų, o kai įsigaliojo šis įstatymas, nei vieno nužudyto vaiko. ( sakykim ir čia aišku).
Ir ačiū Dievui, bet nemanau, kad tai susiję su įstatymu.
Bet kai sudedu abi frazės į viena - propagandine makalyne.
Taip išeina, kuo daugiau išlupa iš seimu, tuo daugiau nužudo ar kaip čia? ( neduok Dieve!)

Komentatoriai rašo, kad        2019-01-11 12:48

internete galima surasti istoriją apie tai, kaip Ukrainos Aukščiausios Rados deputatas ieškojo Izraelyje tariamai turėjusių būti “įvaikintais” 150 ukrainiečių. Ten nuvykęs tik nustatė, kad vaikų dokumentai paskutinį kartą buvo medicinos klinikose. Apie tolesnius “įvaikintųjų” likimus sužinoti daugiau jam nepavyko nieko.
Kaip ten bebūtų, valstybės gėda dramatiškai mažėjant gimstamumui dar atidavinėti vaikus svetimiems, nesugebėti jų užauginti, suteikti išsilavinimą, profesiją.

Ką turi omeny,       2019-01-11 12:32

šakalienė, parašiusi: - “..., jei 2019 nutrūks išsaugotų gyvybių grandinė, jei vėl bus nužudyti vaikai…”?
Sukurkim sąmokslo teoriją, o jeigu?

Praeivis       2019-01-11 12:10

Tą Zoną reikia įvardinti, kaip Toksišką Zoną, kur padoriems žmonėms lankytis nerekomenduojama…

to @ Runkelių medžiotojau       2019-01-11 12:04

O pats kokio lizdo paukštis manai esąs?

bendramintė       2019-01-11 11:51

Pagarba Tau Sauliau. Atrodei tvirtai, su ironiška šypsena ir tai yra šaunu. Stiprybės, ištvermės ginant padorius Lietuvos žmones nuo valdžiažmogių.

Ponas Saulius       2019-01-11 11:47

paliko puikų įspūdį - taip atsilaikyt prieš Miliūtės tardymą ir indoktrinaciją(diskusija čia net nekvepia) reikia sugebėt. Bravo.

Tai       2019-01-11 11:30

reiškia, kad ir seime pilna parazitų

Banditėlių grupuotė       2019-01-11 11:07

dėka yelevizijų užvaldė Lietuvą.

@ Runkelių medžiotojau,        2019-01-11 11:07

Taip, dabar ir „konservatoriai“ yra valdžioje, nes visos seiminės „partijos“ yra to pačio lizdo paukščiai, kuriems Lietuvos valstybingumas, praktiškai neturi vertės.

Komentatorius       2019-01-11 10:58

Puikus straipsnis.
Bet “daugybinis orgazmas” - nuostabus lietuviško politinių terminų žodyno papildymas.

Nuomone       2019-01-11 10:50

Algimanto straipsniai atgaiva supuvusiai Lietuvai.

Runkelių medžiotojau,       2019-01-11 10:25

ar dabar Konservatorių partija valdžioje ir kada ji buvo valdžioje, kiek laiko, gal galėtum mus painformuoti?

Manau - tam "Graži sudėtis"       2019-01-11 10:21

Pirmiausiai, manyčiau, tamsta turėtumėte prisipažinti ir pasipasakoto apie save, nes jums jau visur nepagrįstai vaidenasi konsevatoriai? Taigi, ir Jums neprošal pasitikrinti sveikatą arba įsigyti akinius?

Jules       2019-01-11 10:20

Žurnaliūgos, baigusios VU Dezinfologijos fakulteto Dezinformacijos plėtros katedrą, kaip diletantai ir mažaraščiai bei Halės turgaus prekeiviai Vilniuje mano, susitapatino su Trockio Banku ir ant visų padėjo – jiems dzin, svarbu Bankas Trockis jiems geras babkes moka už deziuką, už padėjimą atlaisvinti čia teritoriją ir sukurti Lietuvą be lietuvių. Tai tiesiog Raudonosios oligarchijos dvaro politrukai ir trubadūrai, kurie viską žino arba sužino redaktoriaus ar kito „načalnyko“ kabinete, arba KGB rezervistų biure. Tapatinasi su Hegemono galvos sąjungininkais, su Blogio imperijos sąjungininkais. Tai buvo mažaraščio nuomonė.

albina       2019-01-11 10:17

Ačiū,Algimantai!Kad esate,kad rašote,kad Jums rūpi.

Graži sudėtis       2019-01-11 9:44

Konservatorius be bilieto vežimėlyje, konservatorius taukuose ir t.t. Tarp kitko, šiandien išgirdau per radiją, kad Britanijoje kyla nauja banga už psichinius ligonius. Anksčiau “žmonės” prispažindavo , kad yra pederastai, dabar pradės prisipažinti, kad yra psichiniai ligoniai. Įdomu, kas iš seimo prisipažins, kad yra psichinis ligonis. O gal tai bus Miliūtė iš televizijos?


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.