Kultūros, kalbos, istorijos politika

Algimantas Rusteika. Zombiai atrieda atidunda

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 6 d. 20:20

33     

    

Algimantas Rusteika. Zombiai atrieda atidunda

Visų šalių zombiai, vienykitės! Ir štai, zombiai jau mūsų sostinėje – Europos G taške. Nenustebčiau, eisenoje pamatęs Remigijų Merą, profesionalų mažumų atstovą ir visą Nelaisvės partiją. Juk tai jų elektoratas.

Mylėkim svetimus ir nekęskim savųjų. Kas šiuo keliu toliau nueis – bus palaimintas pro kur tik nori.

Vis stebiuosi, ar yra koks nors dugnas? Ar yra kokia nors sveiko proto riba, kurios būtų kažkaip nepatogu peržengti?

Ir vis labiau įsitikinu, kad nėra. Modernizuotas kvailybės pasaulis beribis ir skaidrus, kaip debilo šypsena.

Galvojat, viskas vyksta kitur ir ekranuose? Ne, jie tapo žmonėmis ir gyvena tarp mūsų.

Ir štai, Jie ateina. Viską išdaužys vardan kitų. Linksmi, ryžtingi, kupini jaunatviškos energijos numirėliai.

Susipažinkime, asmeniškai pasveikinkime, pasiųskime žinučių, paspauskime doras, garbingas moralinių tuštučių rankas. Štai, jie visi čia:

Bet ne visi Lietuvoje numirę. Išvakarėse Vilniuje, prie JAV ambasados įvyko ne gatvės plėšikų ir parduotuvių degintojų, o tikrų amerikiečių ir tikro prezidento Donaldo Trump’o palaikymo piketas:

PAPILDYMAS. MGB-LRT programa Vremia-Panorama visą reportažą skyrė „smurtaujančiam Trumpui“. Teroristų, plėšiančių parduotuves ir deginančių namus, smurto ekrane nebuvo nei sekundės. Rengėsi palankiam antitrampiškam eitynių reportažui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

TOLERASTŲ ARGUMENTACIJOS VADOVĖLIS       2020-06-8 20:24

Naudok šią patikrintą taktiką,kai diskutuoji su išsilavinusiais oponentais.

1.Visiškai ignoruok faktus, kurie paneigia tavo poziciją.
Jei tai nepadeda:

2.Sakyk oponentui: “tau trūksta tolerancijos,turbūt esi homofobas”.
Jei ir tai nepadeda:

3.Išvadink oponentą rasistu, naciu ir dėk į krūmus.

Pastaba: jei ir tai nepadeda-rašyk skundą prokuratūrai pagal BK 170-tą straipsnį.

Tvankstas       2020-06-8 10:35

Tarp kitko, tie 500 likusiųjų buvo TAINO tautos, kurių dievybių, žmonių vardai, daugybė žodžių yra stebėtinai lietuviški.
Išlikęs tapytas paveikslas, kaip taino sutinka K. Kolumbą - stebėtinai europietiškos išvaizdos Antilų ir Bahamų salose gyvenę žmonės.

Tvankstas       2020-06-8 10:30

18:08 - reikia žinoti vergų prekybos istoriją. Pirkliai didžiąja dalimi buvo banksterių tautos.
Vežti afrikiečius darbams į Naująjį Pasaulį pasiūlė vyskupas B. de las Casas po 1517 m. raupų epidemijos Kuboje, Dominikoje, Puerto Rike,..., kai liko 500 vietinių iš 150 tūkstančių.
Tam Antverpeno žydai sukėlė 1566 m. Olandijos sukilimą, pasiremdami kalvinistais, prieš Ispaniją, tesugebėjo atplėšti šiaurinę dalį, savo kapitalus pervežė į Amsterdamą. Tikslas turėtas dvigubas - piratauti Ispanijos laivus, krautus auksu ir sidabru (tai neatsipirko) ir verstis vergų prekyba - tai atsipirko iki 1863.07.01.
Afrikoje klestėjo vergų gaudymas ir prekyba jais. Europiečiai tik išplėtė poreikius, visiškai nualindami pietvakarių Afriką - dab. DKK, Gana, Togas, Nigerija, dėl žemdirbystės klestėjimo, turėjo fiziškai stipriausius afrikiečius, kurių poreikis buvo nepasotinamas. Žiauriausiai elgėsi Nyderlandų vergvaldžiai - per 200 metų atvežus 0,5 mln. vergų, panaikinus vergiją 1863.07.01 buvo likę kiek virš 30 tūkstančių. Kalvinistai buvo patys žiauriausi vergvaldžiai.
Švelniausia vergija buvo katalikiškų Ispanijos ir Portugalijos kolonijose.

Tvankstas       2020-06-8 10:11

Dėkoju iš anksto visiems tiems, kurie mane apšauks rasistu.
Mano gyvenimo kelyje sutikti afrikiečiai ir afro-žmonės mane pripažino kaip retą raudonodį (taip jie vadina baltuosius), kuris nėra rasistas.
Žuanas iš Angolos, Bakongo genties, pasakė man : ‘sutikau pirmą raudonodį per 20 metų gyvenimo Europoje, kuris nėra rasistas”.
Yra genetikos įtaka žmonėms, tai štai afrikiečių smegenų kiekis vidutiniškai yra 1000 gramų, kai baltųjų 1350 gramų, azijiečių kiek didesnis - apie 1400-1450 gramų.
Esant temperatūrai virš 30 laipsnių Celsijaus, su kiekvienu laipsniu kone geometrine progresija pradeda gamintis hipofizio įsakymu lytiniai hormonai, žmogus kvaista norėdamas pasiekti sueitį, išleisti hormonus ( Afrikoje įprasta praktika - susitiko vyras ir moteris eidami keliu ar takeliu, ir netrukus jau mylisi, tarp kitko, kinų verslas Afrikoje negali samdytis vairuotojų afrikiečių - sutikęs pakeleivę kone kiekvienas vairuotojas suka nuo kelio pasismaginti) todėl Europoje labai padidėja išprievartavimų tokiomis dienomis ( ir europiečių tarpusavyje), o štai amžiais gyvenusių tokiomis oro sąlygomis afrikiečių ir jų palikuonių afro-žmonių smegenys nepajėgia susikaupti, mąstyti, atsiduoda instinktams, jausmams ir geiduliams.
Afrikietiško būgno garsai yra lytinio suartėjimo skatinimas, veikia kaip sueities narkotikas, kas buvo pritaikyta techno-muzikoje 150 dūžių per minutę ritme.
Apibendrinant noriu pasakyti, kad afrikiečiams ir afro-žmonėms didžiąja dalimi protinis išsivystymas pasiekia 10-12 metų baltojo vaiko lygio, ir tik negausus skaičius pajėgia protą išvystyti baltojo žmogaus proto lygmenyje.
Didžiosios dalies afro-vyrų Europoje nuomone išprievartauti europietę yra nieko tokio, nes ji pati to geidžia, pusnuogė vaikšto, šypsosi, alkanu žvilgsniu kviečia pas save.

to Ar šis komentaras       2020-06-8 6:06

Lietuviai nei Afrikos okupavo, nei plėtė savo Lebensraum’ą ten, nei kūrė vergiją, o patys 200 metų buvo pavergi, okupuoti ir aneksuoti. Žečpospolita irgi buvo ne pyragai mums, o labiau pragaru. Tad nevaryk čia savo deziuko ant mūsų, gerai? Mes neturime nieko prieš Afriką ir jokių jos teisių nepažeidinėjime, o norime tik abipusiai naudingai prekiauti, ne daugiau ir jokių žmogaus teisių ten nepažeidinėjame.

Jules       2020-06-8 5:55

Dieve, Dieve, kur mes einame? Negi Kaušpėdas tikrai pagaliau prisikvietė zombius su savo šikarnomis dainuškomis - sunku patikėti. Kvietėsi, kvietėsi ir pagaliau atbildėjo, atriedėjo, tiesa? Mon Dieu où allons nous et bon Dieu pardonne nous, car y’a trop de méchanceté dans ce monde…-tikrai.

>> 18:08       2020-06-7 20:18

Kur Lietuvoje buvo tos plantacijos, dėl kurių teks atsiklaupti? Geografinė platuma, ilguma, vietovės pavadinimas - prašom konkrečiai.

Ar šis komentaras (Anti)Antifos propagandisto?       2020-06-7 18:08

Edis (Istorija nepamirštama, Romai (Sadauskai-Kvietkevičiau):
„Tai, kad Vakarų civilizacija tapo išsivysčiusia tik dėka kitų šalių grobimo, vergų išnaudojimo. Kai vergai dirbo juodžiausius darbus plantacijose, save laikantys “civilizuotais” baltaveidžiai galėjo šviestis, mokyti savo vaikus, kurti meną ir t.t. Kai baltaveidžiai sunaikindavo net kitas civilizacijas, jų teritorijas paversdami kolonijomis, iš jų už vergišką kainą`gaudami gėrybes baltaveidžių kolonijinės valstybės klestėjo. Niekas nepamiršta. Ir tai, kad baltaveidžiai sau susikūrė savo teisinę sistemą, pagal kurią nėra jokios atsakomybės valstybėms už jų kolonijinę praeitį ir už vergovę nereiškia, kad pasikeitus rasinei Žmonijos struktūrai ir baltaveidžių, vergų ir kolonijų išeivių pakikuonims, tapus mažuma,  TEISĖ TAPS NE BALTAVEIDŽIŲ NAUDAI. Ir teks, oi, žiauriai teks baltaveidžiams atgailauti už vergovės genocidą. Ir užrašai autobusuose, kurie dar buvo JAV prieš 50 metų negrams čia ne vieta. Bus atvirkščiai. O dabar nykstantys baltaveidžiai gali burnoti kiek nori, o vis labiau gimdantys juodaodžiai labai greit ateis pas paliegusius baltaveidžius pareikalauti skolos už 500 metų vergovės.
P.S. Negąsdinu, tačiau ne aklas ir matau, kaip keičiasi su kiekvienu dešimtmečiu vis gausėjančių juodaodžių veiksmai. Ir XXII amžiaus pradžioje baltaveidžių rasė bus mažuma. Ir atsiklaupimų prieš negrus ir atsiprašymų už vergovę, kaip dabar vyksta, jau nepakaks.“

to Jezebel's war with America 23:35       2020-06-7 12:09

„“Fuck police” nuotraukoje vien moteriškės sutūposios aplink vieną juodą moterišką”
Ieškojau, bet neradau Jūsų paminėtos nuotraukos. Įkeltumėte nuorodą?
*******************************
Dėkoju už eschatologiškai vertingą medžiagą (nors profaniškai sąmonei, deja, ji neatpažįstama).

Kompetetingi ir dalykiški Pauliaus komentarai       2020-06-7 11:37

Ačiū.
Gal rastųsi ryžtas jais pasinaudoti?!

Pauliui       2020-06-7 11:10

pozicija ir opozija butent taip ir laikau- formaliai. vieni dabar yra daugumoje, o kiti jiems oponuoja, kartais is tikruju, o kartais apsimeta. siuo ir kitais labiau vertybiniais klausimais, jie niekuo nesiskiria. bet be opocizijos, daugiau niekas tu klausimu iskelti tiesiog negali, nes medijos kitu nuomoniu nepriima, o kazkokio supermoraliniio autoriteto Lietuvoje nera, kad zmones tiketu, o politikai ir mediaverslas bijotu. ta ir turejau omenyje. o del prokuraturos, kaip suprantu Jus pajuokavote. jau kam kam, bet prokuraturai sitas visais laikais buvo, kaip kad budistai sako dzin. ir viesiems milicininkams, iskaitant milicininka nr 1. beje, daugelis is ju netgi tikrai nuosirdziai nesupranta, kas cia per problema, ju protelis toks, net apsimesti nereikia, kaip kad kokiems konservatoriams

Paulius       2020-06-7 10:43

tiesa, aišku, veiksmingiausia būtų,jei į prokuratūrą ir į mp viešai kreiptųsi visuomeninės organizacijos ar tas pats ns, turintys teisininkų, ir galintys tinkamai atlikti visas procedūras bei pateikti teisiškai tvarkingas formuluotes, kurių būtų neįmanoma ignoruoti. Tiesą sakant, to tikėjausi istorijoje su pareigūne karina nereikalinga pagrindo. bet… aiškiai ereliai nusprendė kad musių gaudymas jiems per menkas dalykas - prieš juos didūs darbai, o ne kažkokios „beveik buitinės peštynės“.... pvz klausimas kaip gauti kuo didesnę vyriausybės dotaciją per pyrago visuomenininkams dalybas. arba įveikti tuos išsvajotustus 5%...

DDD       2020-06-7 9:46

Būtų vertinga informacija, kurių Vilniaus gimnazijų paauglės dalyvavo demonstracijoje.

Paulius       2020-06-7 9:32

„pozicija“ „opozicija“? Esate linkęs papokštauti šiandien? Kokiu pagrindu toks skirstymas, galima sužinoti?  Nebent kad vieni kriuksi prie lovio, o kiti jiems pavydi ir viliasi juos nustumti… šituos klausimus viešai gali ir turi užduoti žurnalistai, gal kreiptis į prokuratūrą teisininkai…Kalbama apie elementarius teisės aktų pažeidimus, į kuriuos turi reaguoti prokuratūra. Bet ji nereaguuos,nes negavo komandos fas. Ir negaus. ir skvernelis apsimes kad vsiozakonno,kol kas nors viešai jo neprispirs reaguoti. Mokykitės iš tų pačių tolerastų, pakeliančių didžiausią spiegesį dėl tariamų pažeidimų. o čia jie toli gražu visai ne tariami….

Prašalietis       2020-06-7 9:24

Taip jau buvo,yra ir bus pasaulyje, kad šiaip taip išsikrapštęs iš alkoholizmo liūno žmogelis nepakenčia matyti net tuščio nuo degtinė butelio, vagis nepakenčia kito vagies esančio jo teritorijoje, buvę svajose ir nieko nepešę mitingų ir Baltijos kelių naivuoliai ir liumpenai negali pakęsti po 30 metų matydami tokius pačius kaip jie patys svajotojus, kovotojus už laisves, teisingumus, sotesnį duonos kasnį, valdžios taburetkę...

Ehrmantraut       2020-06-7 9:22

už tokį plakatą kaip 1-oje nuotraukoje, žinant, kad ant dienų Mažeikiuose buvo nušautas pareigūnas, mažų mažiausiai spragilais šonus atvanot. degradai.

Pauliui       2020-06-7 9:03

geras tamstos komentaras. bet tokius klausimus siaip jau kelia ar bent turetu kelti opozicija. nes pozicijai cia viskas gerai, cia atitinka ju ideologija. bet kas kels- konservatoriai ar liberalai o gal socdembebrai? jie gi visi irgi is esmes tam pritaria. stai ir pasimato situacija, kad kitos jegos nera is viso atstovaujamos parlamente, o be parlamento, medijos tu kitu jegu zinuciu paprasciausiai nepriima. ir niekas nepasikeis tol,kol NS negaus bent vienos vietos seime. vienmandateje bent jau nes apie 5 proc kol kas kalbeti nelabai iseina.

stasys        2020-06-7 8:49

Jus pastebėkite kaip persipynė A.Rusteikos str. tiesa su norais . Pasirodo jau vienoje valtyje sėdi Sorošas ir LRT, ar labai suklysčiau jei į A.Rusteikos valtį Vl. Vladimirovičių pasodinčiau ? Aišku čia spekuliacija , galima iš tokio blogo reiškinio išspausti naudingo Lietuvai patirtimi .. deja A.Rusteika čia nepadės . Viską pakišti po lovą  ne išeitis .

Paulius       2020-06-7 7:46

beje, kiek pamenu, pagal viešų susirinkimų įstatymą ar kaip jis ten vadinasi draužiama demonstruoti su kaukėmis Taigi grubiausiu būdu buvo pažeistas ir tas teisės aktas. Klausimas netgi ne kas atsakys už pažeidimus,  kas išdrįs paklausti ir pareikalauti atsakomybės

Iš esmės       2020-06-7 7:37

tai buvo antiamerikinė demonstracija. Logiška kitą kartą sulaukti lozungų “amerikietiškus naikintuvus lauk iš Lietuvos, jei Amerikoje skriaudžiami juodaodžiai”. Bet čia jau prorusiškas kvapelis, konfliktuojantis su Lietuvos nacionalinio saugumo reikalais, todėl turintis sudominti VSD. Todėl Panoramos ir Vremia gretinimas prasmingas ne vien smegenų plovimo masto aspektu, bet ir to plovimo geopolitinio tikslo tapatumo aspektu.

Paulius       2020-06-7 6:42

emocijos emocijos emocijos…vietoje to geriau ruoštumėtės pirmadieniui, klausimus Skverneiui, Verygai ,Šimašiui, Požėlai. kas ir kodėl davė leidimą „taikiai demonstracijai“ pažeisdamas vyriausybės nutarimus dėl karantino. kaip tie užsieniečiai atsidūrė Lietuvoje? Ar sulaikytas „taikus protestuotojas“ ir kokie kaltinimai jam pateikti, jei apskritai pateikti. Eilinį kartą „smulkus chuliganizmas“? KOkių priemonių bus imtąsi prieš leidimo išdavėjus ir policininkus ir jų vadovus, mačiusius įstatymo pažeidimus ir neužkardžiusius jų? Tik įtariu, viskas baigsis kaip visuomet - parypausit pavirkausit vienas kitam ant peties ir bus kaip su pareigūne karina kuriai nereikia pagrindo

???       2020-06-7 0:01

Tai mes visi žinom. Gal apie priežastis vertėjo bent šį tą pasakyti?

Jezebel's war with America       2020-06-6 23:35

“Fuck police” nuotraukoje vien moteriškės sutūposios aplink vieną juodą moterišką


“Kad suprastume Jezabelės dvasią, privalome suprasti ir ją įasmeninusios būtybės kilmę, kuri aprašoma Biblijoje. Pirmą kartą Jezabelė minima kaip sukilusi manipuliatorė, karaliaus Ahabo žmona. Dvasia, apie kurią kalbame, veikė per karalienę Jezabelę, priversdama daugybe hebrajų - išskyrus septynis tūkstančius ištikimų sielų - nusilenkti Baalui, sulaužyti sandorį, išgriauti šventuosius aukurus ir išžudyti pranašus (žr. 1 Karalių 19, 14-18). Šiai vienai dvasiai krito beveik visa atsakomybė už tai, kad ji iš kelio sugebėjo išvesti visą tautą. Ta pati kunigaikštystė visas pajėgas mestų ir prieš mūsų tautą šiandien.
Nors Jezabelę mes vadiname “ji”, pati dvasia iš tiesų giminės neturi. Nežiūrint to, jog lyderių pozicijose esantys vyrai esti pagrindiniai daugumos kunigaikštysčių taikiniai, svarbu žinoti, jog Jezabelę dėl rafinuoto gebėjimo manipuliuoti, nenaudojant fizinės jėgos, labiau traukia moteriškos sielos unikalumas.
Siekdama turėti pranašumą ir kontrolę, Jezabelė yra žiauri, nepriklausoma ir nepaprastai ambicinga. Svarbu pastebėti ir tai, jog pažodžiui išverstas pats vardas Jezabelė reiškia „nesugyvenama“ – t. y. jog ji atsisako su kuo nors „gyventi drauge“ arba „sugyventi“. Jezabelė nė už ką negyvens ten, kur ji negalėtų dominuoti ir kontroliuoti santykių.
Nors Jezabelės dvasia naudoja visas įmanomas pragariškas seksualinio iškrypimo formas, amoralumas nėra esmė. Jos tikslas yra kontrolė. Naudodamasi seksualinės aistros galia, vyrus ji siekia turėti savo valdžioje.”

https://youtu.be/tNDgbpKLLac

Ar ji turi proto?        2020-06-6 23:09

sabatauskaitė pasirodė visame gražume. Še tau ir žmogaus teisės. Kultūros nerasta, vaikai užzombinti. Bet kita vertus ir gaila tų vaikų, žiūri ir galvoji- ką jie su jumis padarė? Nevyriausybinė organizacija trankosi, rėkauja prisivežus svetimšalių, įvelia į tai vaikus. Ar ji suvokia ką ji daro ir kur ji lenda?

Kis       2020-06-6 22:59

atsiminkite 60 mokyklu padovanuota Vilniaus kraste kazkokiam surum-burum uz tai ,kad Landzbergi ismoke mekenti,o nespipsti,kaip zalti.Juk Stiopka savavaliskai to niekada nepadarytu.Beje verta paklausti,juk jis ten trinasi prie tu,kurie vis neistardo,mat “sudetinga “,paimti uz febiurze ir viska isklotu per pusvalandi ir net daugiau pasakytu ,ka tik sapnaves.Su parazitais reikia elgtis adekvaciai.

čia mūsų, komunistų, vaikai       2020-06-6 22:26

Draugė Grybauskaitė mus gerai mokino partškoloje.
Mes pagal ją irgi mokinome savo vaikus:
- reikia nekęsti nacionalistų, šovinistų, patriotų, juodaskvernių, davatkų.
- reikia nekęsti homofobų ir t.t.
———
Už neapykantą Partija VISADA gerai atsimoka !
VOT !!!

Perskyrai       2020-06-6 22:18

Retas sveiko proto pasireiškimas šioje palėpėje. Pagarba.
Iš esmės savo prigimtimi, žmonės vienodi abejose pusėse, (na, gerai, anie panašesni į bezdžiones), todėl verta pagalvoti, kaip prieš  sorošinius atsukti jų pačių ginklus. Tie padarai, jiems vadovaujančios struktūros įsigali, dėl organizuoto oponentų pjudymo. Sumokėkim padloms jų pačių moneta. Čiupkim eilinius.
Yra gi pilna sutraukų “renginio” foto. Reikia išsiaiškinti tapatybes ir užkurti lachudroms pirtį.
Egzistuoja 100 000 000 000 būdų kaip niekšų gyveni mus paversti pragaru.
Priverskime kurwas slapstytis. Tik taip sustabdysime tą amarą.

nuomone       2020-06-6 22:10

Sitie zombiai tai yra nepriklausomos’’ Lietuveles produktas.O tokiu durneliu pilnos mokyklos ir universitetai,kaip bebutu gaila.Tai kokia salies gali buti ateitis?.Idiotai jus savo salies problemas kelkite- korupcija,neteisingumas,vaiku atemimai,seimu griovimas ir t.t.

Perskyra. Mielas Algimantai,       2020-06-6 22:07

(“Modernizuotas kvailybės pasaulis beribis ir skaidrus, kaip debilo šypsena”), žmonių su proto negalia skriausti, mušti - nevalia.
Priešingai, Sorošo remiamus antifinius antivalstybinius darinius,
įsisiautėjusius moralinio ir materialinio kitų sukurto gėrio
postmodernius “dekonstruotojus” - privalu stabdyti ir tai daryti kietai.
Mat, juos užvaldę savinaikos demonai geidžia jais pasinaudoti kaip malkomis naujam pasauliniam gaisrui įpūsti, kuriame spirgėtume visi.

Įvyko!       2020-06-6 22:06

Na va, o sakė kad dėl coronos šiemet nebus lezbių ir pederastų parado.

>20:48       2020-06-6 20:55

Pritariu - Panorama jau pranoksta VREMIA.

Nešmeižkit       2020-06-6 20:48

programos Vremia . Nors buvo Andžela Devis, bet iki tokio lygio nenusileisdavo .

O.Rusteikai       2020-06-6 20:42

Zombiai jau senokai atvyke, ir me tik medijose, bet ir mokyklose ir darzeliuose


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.