Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Žmogiškumas mirties akivaizdoje sugrįš

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 16 d. 23:25

57     

    

Algimantas Rusteika. Žmogiškumas mirties akivaizdoje sugrįš

Dabar dygsta kas pasėta prieš porą savaičių. Po poros dygs, kas prisėta dabar. Ir kas, jei ryt atsibudęs pradėsiu dusti?

Štai žmogus norėtų nusipirkt tirpių koronaviruso miltelių. Ištirpintų Corona aluje, susilašintų į gleivines – ir spakaina galva, baigtųsi pagaliau tas egzistencinis nerimas.Tikrai – kol kas reanimacijoj ventiliatorių, jei blogai bus, dar gali gauti ir šansų turėtum daugiau.

Pasistatei dezinfekanto ir žiūri sau į valdiškas plikes dėžėj, nes nieko daugiau ilgai nematysim. O jei galas – tai geriau namie, su savais, o ne kur ligoninės koridoriuj, kai visi laksto pro šalį ir tavęs nepastebi, nes esi per senas gyventi.

Nėra to blogo. Rudeniop bus pabaigos pradžia, pasaulio sodros atsigaus ir galės pensijas didinti. Ir gimstamumas apie Naujuosius tikrai padidės. Jei bus dar problemų – atvažiuos kinai, kurie savo snarglėtų, smirdančių dvėsena, valgomų šikšnosparnių turguose pasauliui vis parengia dovanėlių – ir išgelbės. Būsim labai dėkingi – kaip mes be jų.

Dar nesuvokiam, kas tai, – panašiai kaip tie, kurie 1939 m. rugpjūčio 31 d. vakarą restoranuose valgė desertus ir akimis nurenginėjo savo damą. Civilizacijų konfliktas ir globali krizė įžengė į naują etapą, iš esmės keisis jėgų pusiausvyra ir įtakos sferos. Tai naujo pasaulio pradžia ir senojo pabaiga.

Globalioms galioms, užsiėmusioms savo išlikimu, neberūpės mažiukų inkštimas ir jų parsiduodančių elitų politiniai versliukai. Kas bus, nežino niekas, priešininkų milijoniniai desantai dislokuoti, gauna pašalpas, laukia dienos X signalo. Dar truputį palaukim Godo, kuris neateis, ir mes tą žinom.

Solidarumo ir kiti Briuselio kopūstų propagandiniai užkeikimai išgaravo, Italijoje iškelti EU vėliavas jau pavojinga fizinei sveikatai. Dabar kiekvienas už save, vienas Dievas už visus. Pasibaigus koronos, prasidės karūnų krizė, sprendimus priims ne protas, o išlikimo instinktai.

Šachmatų lentoje pėstininkai rūpės tik pėstininkams. Ir tai normalu, jei tik jie valdovams, skaitančiams kitų parašytas kalbas iš suflerio ekranų, tikrai rūpėtų. Dabar, kaip prieš du tūkstančius, viskas vėl priklauso nuo Jo ir nuo mūsų pačių.

Nėra to blogo. Jie džiaugsmingai galės daryt, ką nori, nes niekas, išskyrus išlikimą, niekam nerūpės. Bus galima viską – pasirinkimus ir rinkimus, jų veiklos tyrimus ir valstybei būtinus sprendimus – atidėti. Ko nereikia tiesiog nekalbėti, galėsit, blet, toliau sukti savo valdiškus biznius, nes mums, deja, nebebus įdomu.

Memento mori. Numirs ir tai, ko jiems džiaugsmingai norisi. Niekam po savaitės nebebus svarbios varlyčių teisės, milijardai atšilistų bizniams, begalinė dulkinimosi ir lyčių įvairovė, idiotų pasididžiavimo paradai ir bepročių nusipjauti peniai. Žmogiškumas mirties akivaizdoje sugrįš.

Žinot, man patinka – sugrįšiu ir aš į vaikystę ir jaunystę. Kai negalėjai niekur išvažiuot, skaitei knygas, buvom su tais, kuriuos mylim, ir buvo gera kartu būti. Ir kiek daug nereikalingų ir kvailų dalykų, kuriuos privalėjom daryti, rytoj galėsim nebedaryt!

Viskas kada nors turi atsitikti. Nebijokim išbandymo, to, kas atėjo – nebeišvengsim. Tie, kuriems iškrito burtas, pasitikim likimą su pakelta galva. O jei mums dar duota laiko – panaudokim jį savo vaikų ateičiai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-03-19 15:00

Geros žinios Tiesos’ paleckininkams ’ ir asmeniškai A.Rusteikai !!! apeliacinis Teismas Paleckio byla nagrinėti Šiauliuose balandžio 7d. 10 val. visos palaikančios ‘socialistinės ausės’ renkasi valanda anksčiau ..kad mes spėtume visus suregistruoti.  . alfa.lt/straipsnis/50414724/a-paleckis-lieka-suimtas-jo-byla-bus-nagrinejama-viesai

habilitās       2020-03-19 12:15

Kai Lietuvos piliečiai pargabenami organizuotai, tokį vyriausybės veiksmą galima suprasti, nes jos pareiga yra pasirūpinti savo šalies gyventojais, tačiau niekaip nesuprantu vieno:
  —kodėl žmogus, perėjęs gatvę neleistinoje vietoje, yra baudžiamas, nors grėsmę, dažniausiai, sukelia tik sau, o tie, kurie išvyko į užsienį po vasario vidurio, kai tą patį vyriausybė pranešė apie grėsmes, liks nenubausti, nors jų padaryta žalia jau yra sunkiai nusakoma?
Maža to, šįryt pranešė, kad nebebus skelbiami užsikrėtusiųjų amžiaus ir lytis, t. y. bus įslaptinti kaip tie kagėbistai.
Šiaip neaptarinėju kitų išsakytų minčių, tačiau esant nestandartinei situacijai, į kai kurias mintis būtina atkreipti dėmesį, o būtent: „kriminalinis režimas gelbsti saviškių kailius visų kitų gyvybių sąskaita.“ (Liepai   2020-03-18 22:45).
Moralas toks, kad kategoriškai nesutinku su autoriumi – nematau vietos jokiam žmogiškumui.

Prašalietis       2020-03-19 12:07

Rusteika rašo-”Štai žmogus norėtų nusipirkt tirpių koronaviruso miltelių. Ištirpintų Corona aluje, susilašintų į gleivines – ir spakaina galva, baigtųsi pagaliau tas egzistencinis nerimas”... Panašiai apie iš “nežinia kur” su “bildesiu atėjusį” Corona virusą masėms plevoja ne tik vietinio lygio, bet ir europinio, pasaulinio lygio “intelektualai, futurologai, žyniai, mokslininkai, pranašai, laidojimo komandų atstovai ir t.t.” Nors šiandienos mokslo lygio pasaulyje, tik skaityti ir rašyti išmokęs išsivaikščiojusio kaimo bernas žino, kad visiems viskas pasidarytų aišku be jokių baimių ir konspirologijos, jei mokslininkai tyrinėjantys šį virusą pasaulio visuomenei pateiktų šio viruso sandarą. Tuomet virusologijos inžinerijos vedančių šalių kaip JAV, Kinija, Rusija, Anglija, Prancūzija ir t.t. nesuinteresuoti, su politika nesusiję ir sąžiningi mokslininkai visiems nesunkiai pasakytų iš kur ir kieno dėka šis virusas pas visus “atėjo”. Baigtųsi visais lygiais varomos konspirologinės blevyzgos ir visi žinotų, kad šio viruso atsiradimui visi yra dėkingi ne coroniniam Kinijos šikšnosparniui seksualiai susukryžminusiam su coronine gyvate, kurį Kinijos turgelyje vakarienei suvalgė SPID-u sergantis kinietis, kuris po šios vakarienės naktį ištratino savo kaimelyje ne tik visas moteris, bet ir visus vyrus… Ko pasekoje Corono virusas išplito po visą pasaulį... Bet būtų visiems aiškus Corono viruso konkretus adresas ir kas tuo adresu gyvena….Beje, visų džiaugsmui galima pasakyti, kad JAV yra daugiausiai pasiekusi skiepų nuo Corono viruso tyrimo darbuose, nors tokiuose darbuose yra tyrimo etapai, kurių pagal virusologijos inžinerijos mokslininkus paskubinti yra neįmanoma…..

zita.       2020-03-19 9:44

netrieskit britvom-tai ne ebola.

stasys        2020-03-19 8:48

Jei jau “saldžioji porelė” baigė glėbesčiuotis , statistika sako jog turime 35 atvejus oficialiai užsikrėtusių . Pirmi lygos požymiai matomi per 5 paras nuo užkrėtimo , taip kad kita savaite turime laukti staigaus sergančiu skaičiaus kilimo .
Ar sveikatos įstaigos tam pasiruošusios ? matau tik didelį ryžtą tikslinti sergančiųjų skaičių .

ah1       2020-03-19 0:33

autoriau, nebijokit. Dusti galima pradėti ir iš baimės, nes niekas nematė COVID 19 viruso genomo etoloninės struktūros, nes kinai niekam neduoda COVID 19 viruso etalono. Tik kodėl neduoda ir ką slepia kinai neduodami COVID 19 viruso etalo?
Kas iš viso buvo Kinijoje arba nebuvo nieko tik buvo rodomi spec.efektai? 

Liepai       2020-03-18 22:45

Taip, ne!ažai tų turtingų bastūnų tai minimalkes baudžiauninkams mokantys # “viarslinykaj”, barakudos, už biudžeto pinigus pramogaujantys valdžiagviai ala viceministrai, merės ir meriai bei visokie dvaro cholujai infliujanceriai, pop-papų industrijos pašlemėkai.
Valdžios aktyvumas žūtbūtinai parvežti Lietuvon visą tą zbrodą nepaisant užkrato mirtinos rizikos turi tik vieną paaiškinimą - kriminalinis režimas gelbsti saviškių kailius visų kitų gyvybių sąskaita.
Yra ir kitas paaiškinimas - beprotystė.
Bet ko gero tai abi priežastys vienu metu.

Liepa       2020-03-18 21:58

Kai gydytojai ir slaugytojos net respublikinėse gydymo įstaigose neturi elementariausių medicininių kaukių, tai nereikia sekti stebuklinių pasakų , kad situacija “kontroliuojama”. Ne gana to, eikvojamas laikas ir lėšos parsivežant tuntus turtingų bastūnų lietuvaičių, kurie dosniai apdovanos mus visus"karūnomis” . Už mūsų pačių varganus pinigus, deja… //

stasys       2020-03-18 20:28

Aš aišku vėl ne į tema , bet man taip ir liko neaišku ..kodėl ta didžioji-sopulingoji KF ‚raudotoja‘ praleido tokia svarbia šios savaitės aktualija ?  ogi “ Psichologės E. Mirončikienės sukurtoje pareigūnės karikatūroje teismas įžeidimo neįžvelgė“.. Kyla nemalonus įtarimas jog ta informacija galėjo ausimis nuslysti ten kur nepatogu ranką kyštį .. o tai reiškia apie tai nebus kalbama .. O gaila , juk būtu puiki reklama teismų institutui ..paneigiant čia skleidžiamus melus apie korumpuotus Lietuvos teismus .

Tiesos po Coronos       2020-03-18 19:19

Išėjo tėvelis į mišką,
Išėjo motinėlė į mišką,
Išėjo tėvelis, išėjo motinėlė,
Išėjo visi vaikai į mišką. (2x2 k.)

Pamatė tėvelis pelėdą,
Pamatė motinėlė pelėdą...

Nušovė tėvelis pelėdą,
Nušovė motinėlė pelėdą...

Parnešė tėvelis pelėdą,
Parnešė motinėlė pelėdą...

Nupešė tėvelis pelėdą,
Nupešė motinėlė pelėdą...

Iškepė tėvelis pelėdą,
Iškepė motinėlė pelėdą...

Suvalgė tėvelis pelėdą,
Suvalgė motinėlė pelėdą...

http://dainutekstai.lt/r697/isejo-tevelis-i-miska.html

Tiesos po Coronos       2020-03-18 18:59

Raigerdai - ahu ... nieko. Prašalieti - ahu… nieko. Tvankstas - pyrst, aš čia ...
Vaidas Vds - kažkaip keista,Dzeikas -  I’m Sorry. Ir Stasys - eikit na… k .. ui ..

Vilnietis       2020-03-18 16:49

Ačiū dievui. Gal šį rykštelė pridės proto sugyvuliejusiems žmonėms.
Atsiprašau gyvūnų jie tik gyvūnai ir tokių baisių žūdynių, besaikio vogimo nedaro.

stasys        2020-03-18 11:48

staska 20:43, nesi toks durnas ir beraštis, 2020-03-17 22:44 > dėkui už rūpestį .smile

jo,virusas- tai labai faina       2020-03-18 9:29

darnioje rikiuotėje katalikai eis pas Dievą
darnioje rikiuotėje ateistai eis į smalos katilus smile
——-
smagu regėti antrąją rikiuotę: teisininkai, politikai, verslininkai….

staska 20:43, nesi toks durnas ir beraštis,       2020-03-17 22:44

kaip viešai rodaisi ir kaip tave daugelis interpretuoja.
Vis dėlto ši aplinkybė ne tavo naudai.
Tik ar suvoki kodėl? - Sakau nuoširdžiai.
Suvoktum - trauktumeis iš pasmerktųjų kontoros.
Avis, maumedžius ar graikiškus riešutmedžius augintum, nuodėmes dildytum.
Pagalvok, juk nesi toks durnas, dar kartą, kaip rodaisi.

pro kur oras       2020-03-17 22:37

Prieš virusą kovosime teisinėmis priemonėmis- suformuosime koronovirusui 39 kaltinimus ir jis pabėgs slapstytis į amerikas.
Lietuviškas Tiaisingumas nianugalima jėga!

kubyyylius       2020-03-17 22:16

Svajonė pildosi!
Viziją “Lietuva be lietuvių iki 2030” įgyvendinsim pirmiau laiko.
Globalizmas jėga!

anūkas       2020-03-17 22:11

Pavasaris, netrukus sužydės gėlės.
Prisiskinsim nezabudkių ir gersim jų nuovirą.
Turėtų padėti.

shimashist       2020-03-17 22:06

Kuo greičeu Lukiškių ajkštėje pasistatykim Bunkiarį - sulysim vidun ir ušsibarikaduosim nuo viriso!

stasys        2020-03-17 20:43

Jus mielieji si A.Rusteika pagraužkite žalia obuoliuka. Kai pilvą konkrečiai pučia jokie corono virusai organizme neužsibūna .

geležinis vilks       2020-03-17 20:42

G.Nausėda: kovoje su koronavirusu Lietuvos kariuomenė pasirengusi padėti!
Taip, padės- šaudys į virusą iš haubicų, vaikysis boxeriais, o paviję uždaužys Boleko Peteliškino nupirktais auksiniais šaukštais.

švogeris       2020-03-17 20:22

stoja sutemos ir išlenda urvinis su ajfonu
pamato virusą ir prišoka darytis selfio

Herald       2020-03-17 19:59

Gamtinis virusas nėra toks apokaliptinis kaip straipsnyje iškyla. Jei laboratorinis- tada taip. Vakcinų vaikymasis gali būti šiokia tokia nuoroda į viruso kilmę.
Bekompromisinis gamtos dorojimas su kuoka ant kurios parašyta “Science” komunistinėje Kinijoje yra norma.
Šliogeris jau prieš dešimtmetį rašė:“stoja sutemos ir išlenda urvinis su kuoka”.
Mokslo ir inovacijų suvaldymas yra svarbiau už jas pačias.

frank kruk > pasiruošimo lygiui       2020-03-17 19:56

Esame pasiruošę - 1000 naujų grabų per dieną mums pagaminti ne problema.
Paskubėkite užsisakyti nes grabai branKz.

pasidaryk pac - štaziui       2020-03-17 19:54

o tu apsižiok akordeoną

dr. Citramon       2020-03-17 19:53

Nuo viruso vaistus sukurs. Tai tik laiko klausimas.
O nuo durnumo vaistų nėra ir nebus.
Amžinai.

stasys        2020-03-17 19:52

kaip verygos kuria deficitus 2020-03-17 19:14 > Jus ne kaukes veido skaičiuokite o klauskite kiek Lietuvoje aplamai yra veikiančiu plaučiu (ventiliavimo ) aparatų. smile Ar ne laikas iš rūsių traukti senus sovietinius truputi paremontavus leisti veikti .? Veido kaukės reikalingos bet be likusio apsaugos komplekto jos mažai vertos .smile

Pasiruošimo lygis       2020-03-17 19:49

ir MASTAS——apie 1000 vietų ligoninės pastatomos per 10-12 dienų su visa įranga…... kai žinai, DĖL KO ir KAM…..

"suprasti ir pakentėti"       2020-03-17 19:43

Klaipėdos medikai sako jau nebegalintys tylėti – medicininės apsaugos priemonės senka, o jų turimas rezervas – tuščias.
Klaipėdos universitetinė ligoninė sako net medicinines kaukes sau pati besisiuvanti. Tuo tarpu Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga aiškina, kad su galimai užsikrėtusiais koronavirusu žmonėmis dirbančioms ligoninėms esą skiriamos visos priemonės. Gydymo įstaigos turi tai “suprasti ir pakentėti”.

>Raigerdas       2020-03-17 19:16

Sąmokslo teorija turi racijos, kadangi dvikojai labai vystosi, ypač kinai, ir jų beveik begalinė masė, todėl jie gali labai dirbt ir virusologijos-biologijos srityje, niekas negali paneigt kad pas juos įvyko avarija, ir virusai ištrūko, ten kieta diktatūra, teisingų žinių negausim, o kad jie stipriai pasiruošę, matosi.

kaip verygos kuria deficitus       2020-03-17 19:14

Lietuva pirmąjį bendrą ES medicininių priemonių pirkimą pramiegojo:
Lietuva neprisijungė prie pirmosios ES iniciatyvos bendrai pirkti medicinines priemones kovai su koronavirusu.
20 ES šalių netrukus turėtų pasiekti veido kaukių siuntos.
Lietuvos tarp šių valstybių nėra.
Tiesa, galiausiai Vilnius prisijungė prie kito bendrų ES medicininių priemonių pirkimo, tačiau dėl apsaugos priemonių deficito rinkose, nėra aišku, kada siuntos pasieks Lietuvą.
Pagal oficialią Europos Komisijos informaciją, veido kaukių pirkimo konkursas įvyko praėjusios savaitės pradžioje.
Pasak Komisijos, Lietuva nepateikė prašymo prisijungti prie bendro pirkimo – oficialiai „bendro medicininių atsako priemonių pirkimo“.

 

welcomme       2020-03-17 19:07

Šią savaitę iš Vokietijos į Klaipėdą keltais kasdien grįš po 300–350 žmonių, iš Švedijos – vidutiniškai po 200 žmonių.
Veryga visu paleis namo dalinti suvenyrų.

 

veryginio idiotizmo naujienos       2020-03-17 19:00

Iš Pietų Afrikos sugrįžęs žmogus kuris šiuo metu yra jau itin sunkios būklės, penkias dienas per dvi ligonines Panevėžyje buvo gydytas ...dėl kitų ligų, smile
kontaktų su juo niekas nesisaugojo, darė visus tyrimus, ... išskyrus koronaviruso“.
.
Iš pradžių pacientas buvo paguldytas į Panevėžio infekcinę ligoninę
ir tik vėliau ... po penkių dienų smile pervežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę.
.
Koronaviruso testas vyresniam nei 60 metų pacientui buvo atliktas tik šiandien naktį, „žymiai pablogėjus sveikatai“ smile.
„Tik gydytojų reikalavimu buvo paimtas tyrimas, kuris, pasirodo, teigiamas.
Penkias smile dienas infekuotąjį visi vežiojo tyrimams, darė procedūras ir taip toliau, medikai nuo nieko nesisaugojo.
Nors informacija buvo akivaizdu, kad (asmuo) buvo išvykęs į kitą šalį – Pietų Afrikos Respubliką, bet tyrimas nebuvo paimtas dėl to, kad veryginių taisyklių Aprašas neleido to daryti.
To dėka, dabar turime tokią situaciją, kad krūva medikų šiandien izoliuoti, kiek dar kontaktų susirgs – neaišku. (Saugokim miadikus nias niabus kam gydyti:) )
.
Iš PAR su infekuotuoju tuo pačiu lėktuvu keliavo sdaugiau kaip 20 verslininkų delegacija.
Kartu važiavusieji verslininkai taip pat yra izoliuoti, tačiau nėra tiriami. smile„Akivaizdu, kad mes nesilaikome Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijų ir vykdome nusikalstamą veiklą. (Pateisiname Kriminalinio režimo įvaizdį).
Tai, kad mes šiandien teoriškai priiminėjame įstatymus, praktiškai sistema neveikia, medikai neapsaugoti, tad bus baisios pasekmės.
.
Veryga toliau išsidirbinėja, neleidžia atlikti tyrimų, kiek galima rizikuoti visuomenės ir medikų sveikata?
O medikai, pamatę paciento plaučių nuotrauką ir joje užfiksuotus pakitimus, tirti pacientą dėl koronaviruso išsireikalavo patys.
Veryga su ligoniu kontaktavusių medikų skaičiaus įvardyti negalėjo.

Va taip - mirtino pavojaus metu Lietuvoje viskam vadovauja absoliutūs klounai.

imi       2020-03-17 18:44

imitacinė valstybė imituoja kovą su virusu.
rezultatai irgi bus imituojantys rezultatus.
tik lavonai bus tikri.

dėl sugrįžti negalinčių       2020-03-17 18:41

Taip, lieti apmaudą ant tų kurie grįžinėja nelabai protinga.
Iš dalies kai kurie yra kalti - tie kurie vyko vasarį, kovo pradžioje, kai pandemija jau buvo apėmusi visą Kiniją ir buvo aišku, kad tie šimtai tūkstančių kitaicų gyvenančių Europoje grįš atšventę kinų Naujus Metus ir parveš virusą.
Ne kiek kalti, kiek debilai, (o nuo durnumo vaistų nėra).
Tačiau - valdžia galėjo padaryti protingą ir pigų veiksmą:
vasario pabaigoje uždaryti sienas ir nieko neįleisti į šalį. Nieko- reiškia ir lietuvaičių turistų. Reikėjo liepti visiems įsikurti ten kur esa, apmokėti jiems viešbučius, skirti dienpinigių. Išlaikyti užsienyje 4000 -5000 žmonių tai būtų kainavę keletą milijonų popierinių pinigų. Ir nebūtų atvežtas virusas.
O dabar grįžinėjantys veža į Lietuvą užkratą, o pandemijos suvaldymas kainuos milijardus ir ekonomikos, socialinę griūtį.
Šis rezultatas yra valdžios idiotizmas ir neveiklumas tuo metu, kai reikėjo daryti negailestingus bet efektyvius sprendimus.
Viena užkardyti priežastį, kita yra srėbti pasekmes.
Dabar vistiek tenka imtis drąstiškų priemonių ir reikės dar keleriopai drąstiškesnių, o efektyvumas bus menkas ir kainuos kosmines išlaidas.
Nekompetencija ir liberastija yra mirtinas kokteilis.

Raigerdas       2020-03-17 18:32

Kadangi čia toks “mias mias mias” parašė tokį piktdžiugišką komentarą ir, tarp
kitko, parašė Dievo vardu,lyg būtų Dievo sekretorius Rojuje, tai tenka pasakyti apie vieną iš versijų, kurios laikosi žymiausi pasaulio visurologijos specialistai. O Dievo sekretorius, kuris, gal būt, rašo iš psichiatrinės, diskredituoja Dievą taip, kaip jam kužda jo galvoje dundantys velniai:“kas dar nesuprato kur žmogaus vieta šioje žemėje, tiems bus ta vieta parodyta.
už sprando paims ir kaip katinus į šūdą pamurdys”. Šito komentatoriaus Dievas mažai kuo skiriasi nuo Hitlerio kokio nors pakaliko koncentracijos stovykloje.
O dabar, atitrūkime nuo Pragare gyvenančio žmogelio kliedėjimų, ir rimtai pakalbėkime apie tą koronovirusą. Šitas virusas yra biolognis ginklas, kuris buvo sukurtas Kinijoje. Ir kiniečių valdžios viršūnės apie tai žinojo. Būtent Uhane, kur ir prasidėjo šio viruso plitimas, yra toks mokslinis institutas, kuriame su šikšnosparniais buvo išbandomas koronovirusas. Vienas iš užkrėstų šikšnosparnių išskrido. Į šį koronovirusą buvo įjungti 50 įvairiausių rūšių  virusų. Jeigu tai būtų atklydęs iš kitų šalių, tai kiniečiai nebūtų tylėję, nes nuostoliai yra milžiniški. Bet jie tyli. Ir vargu, ar jie šitą dalyką kam nors atskleis, nes visą pasaulį ištiko gana gili krizė, kurios mastai dar tik auga. Jau vien užsikrėtimo keliai rodo, kad tai toli gražu nėra vien tik gripas. Tokia yra vedančiųjų pasaulyje virusologų nuomonė, o tiksliau versija. Aš tik parašiau tai,ką pačiam teko skaityti. Bet Lietuvoje, galimai,  bus platinama tokia panaši nuomonė, kaip to komentatoriaus “mias, mias, mias” balsas iš Pragaro, tokiais tragiškais momentais, psichiniai labai suaktyvėja, nes jiems vaidenasi, kad štai pagaliau išmušė jų ilgai laukta valanda,ir jie dabar gali papasakoti,ką veikia Dievas. O jis pasirodo užsiima koroviruso kūryba. Tokios idėjos gali ateiti tik į pamišusio žmogelio galvą.

Laumėjantis       2020-03-17 18:24

Prieš kokį porą mėnesių rodė trilerį ,,5-oji banga”. Esmė tokia, kad Žemę siekia užgrobti ateiviai - jiems tiesiog reikalinga teritorija. Po visokių ateivių sukeltų nelaimių lieka nedaug žmonių, bet kas dar gali išgelbėti žmoniją - tai meilė ir išlikimas žmogumi. O kiek perskaitau ,,Delfio” skaitytojų komentarus apie negalinčius namo sugrįžti žmones - darosi baisu - tokia didžiulė neapykanta ant jų liejama.

ah1       2020-03-17 18:23

reziume: trūkinėja vartojimo grandinėlės. Nėra vartojimo, nėra pelno, nėra mokesčių į biudžetą, vienu žodžiu nėra pinigų o jei ir prsipausdina pinigų tai nėra ką pirkti kai niekas negaminama, o pinigai nevalgomi.

Atėjimas       2020-03-17 18:13

Tikriausiai bus antrasis, jis ateina nelauktai, kaip pranašas Dovidas ir devyniolika apaštalų.

kaip pavadinti tuos,       2020-03-17 17:40

kurie neatsako į uzduotą esmini klausimą ? Esat tik apgailetini tuščiaviduriai plepiai

mias mias mias       2020-03-17 16:12

“-mes leidžiam raketas į kosmosus, mes galim pasukti upes atgal, mes galim pakeisti klimatą, mes galim pakeisti žmonių lytis ir sukurti 100 naujų!”, dar vakar krykštavo liberal-marksistai.
tada Dievas nulipdė maaaaažą mažulėlį padarėlį, tokį voooos mikroskopu įžiūrimą ir paleido - prašom, valgykit su koše ir rodykit ką galit. smile
dabar niekam neberūpi nei pederastų teisės, nei arktikos ledynai,  nei autistės paauglės vojažai po pasaulį.
visi pamatė, jog beveik nieko negali.
tik melstis.
o tada JIS pagalvos ar visų maldų verta klausytis.
nes atgailos dar nesimato.
o be mea culpa pripažinimo juk nieko nebus.
kas dar nesuprato kur žmogaus vieta šioje žemėje, tiems bus ta vieta parodyta.
už sprando paims ir kaip katinus į šūdą pamurdys.
ir jokia čia ne svieto pabaiga.
čia dar tik labai švelnus įspėjimas.
jeigu to nepakaks, bus parodyta dar aiškiau.
tol kol dašus.
kas nori gyventi, turi suvokti - liberastija yra žmonijos priešas.
tik visuotinė neapykanta liberastams, tik visiškas jų atmetimas gali išgelbėti nuo Viešpaties rūstybės.

lieka klausimas       2020-03-17 16:11

ar Koronavirusas-19 yra biologinis ginklas, kas ji kure ir paleido

Raigerdai,       2020-03-17 15:39

si karta per sudetingai.Galima supaprastinti - Dievo keliai nezinomi.Galima neabejoti viena.Dartines musu vingrybes tikrai Dievui nepatinka.

Apokalipsė       2020-03-17 15:11

Globalinė mišrainė užmaišyta, šiaip ją daug kas mėgsta, tačiau dabar ji jau su korono padažu.

Raigerdui       2020-03-17 14:35

padėka už mintis, kurias skelbė ir Vydūnas - Tautos pranašas.

Jei ir Korona neišmokins tenkintis mažu,       2020-03-17 14:29

kaip mokė net Sokratas, ne tik Kristus,
būtų metas Viešpačiui užbaigti Žemės istoriją. Palaiminti, kurie atlaikys paskutiniųjų laikų išmėginimus!

Europa,       2020-03-17 14:18

Amerika ,godūs kapitalistai, iškėlė visas suodinas gamyklas į Kiniją dėl didelių pelnų ir pigios darbo jėgos.Užteršė orą,aplinką,nuo kurios kenčia ir kinai,ir gyvūnai.Pasilpo koks škšnosparnis,susirgo virusu,jį atvežė į nešvarų turgų,praėjo kokia pasilpusi kinė ir rezultatas.Pigių pietų nebūna,-visiems reikia mokėti tinkamai,-ar kinas,ar lietuvis.

imposible       2020-03-17 12:18

štaziui žmoniškumas nesugrįš - tas padaras buvo ir yra gyvulys.

na kodel taip niuriai?       2020-03-17 12:04

buvo tu virusu ir dar bus, kone kasmet vis kitokie. Isgyvenome tada, isgyvensime ir dabar. Nesuprantu, kodel tokia panika? Kasmet nuo gripo ir kitokiu ligu mirsta kur kas daugiau, ir nieko cia nepadarysi, nes zmogus nera nemirtingas. Kas del vadinamojo elito- sutinku, nes visada bet kurioje visuomeneje buvo ir bus lygesniu uz kitus. Apie juos reikia rasyti tiesa, ka autorius ir daro. Svarbiausia- nenuzmogekime.

Na, ar tau negėda dviveidi Prašalieti,       2020-03-17 11:43

prokremliškas veikėjau, sioniste, kaip jau ne kartą atskleista Tiesos.lt komentaruose, (tai galima parodyti ir šį kartą - išsiduodi rašinėdamas apie „Gruzijos privertimą gyventi taikiai“ - „prinušdenije Gruziji k miru“)?
Vėl talpini banalybių paklodes, akivaizdžiai menkinančias lietuvių tautą, nukreiptas prieš Lietuvos nacionalinę valstybę, o drauge, Vanagaitės gerbėjau, visaip stengdamasis tapti „savu“ tarp tau visiškai svetimų ne tavo tautiečių.

stasys - susirūpinęs        2020-03-17 11:39

KARANTINO SĄLYGOMIS - Nepasiduokite kolegos tam šalutinio corono viruso simptomui -viduriavimas ..Nors ir labai norisi ir labai traukia prie žemės prisiminkime kad skirtingai nuo autoriaus ..mes ne “orangutangai” ir nedarome to po kiekviena Tiesos palme .  Higienos normų laikytis visiems privaloma , o tai liečia ir Reigardą ‘saldųjį’ ir ‘patvirkusi ’ Prašalieti ..plauname po to ne tik rankas bet ir užkasame savo emocines ‘krūveles’ . I krūva nesitelkti ir kojų vieni kitiems nemindome ..visi spėsime čia pasisakyti ..Ypatingas prašymas sopulingoms raselėms ..nosinaičių vienkartiniu pakampėse nelaidyti .. tai ka atsinešame čia su savimi tvarkingai utilizuojame .

Prašalietis       2020-03-17 9:43

Šviesaus gyvenimo pradžios ir pabaigos būna taip vadinamam"tautiniams elitui”, “tautiniams” profesionaliems kolaborantams, kai iškyla “Tautai pavojus” galimam eiliniam šeimininko pasikeitimui. Jie iš visų skylių spiegia per visas savo skyles apie “pasaulio ir tautų pabaigas”, nors kaip parodo istorija lietuvių Tauta sunkiau ar lengviau pergyveno ir rusiškus carus, ir karus, ir Smetonos"demokratiją”, ir Tarybinius komunistinius laikus, kad ir su didelėmis netektimis išgyvens ir neo komunistinius brazausko(paskutiniais tarybiniais metais už “nuostabias asmenines savybes” kolegų tarpusavyje vadinto šūdu su rankena)kompanijoje su visokio plauko šiandieninių runkelių patriarchu lansgrybiu pastatyto ir eurokolūkyje plūduriuoti įtaisyto durnių laivo laikus. “Tautiniai intelektualai” tik dabar teikiasi pastebėti požymius galimam šeimininko eiliniam pasikeitimui, nors jau 30 metų “politinės"chebros besistumdančios prie valdžių ėdžių varo “tautines patriotines"demagogijas,kad galėtų tiesiogiai ar netiesiogiai per Mažeikių Naftos, Independensų ir t.t.“tautinius biznius"vogti skurdindami ir mulkindami eilinius žmones,jie įtaiso tautiečius į kokį nors sojūzą. Bent kiek išsilavinusiam ir mačiusiam gyvenimo žmogui jau seniai yra aišku, kad tokios brazauskinės-lansberginės ” laisvės ir nepriklausomybės” tęstis labai ilgai negali. Jos anksčiau ar vėliau baigiasi, Baltijos keliais, Maidanais, Arabų pavasariais, Gruzijos privertimu gyventi taikiai, Irako “demokratijomis” ir t.t. Taip kad eiliniam vyresnės kartos žmogeliui, mačiusiam savo akimis tarybinių laikų “gerumus ir blogumus”, patyrusiam ant savo kailio 30 metų brazauskinės- lansgrybinės “laisvės ir nepriklausomybės gerumus”, kaip ir nuo skurdo pabėgusiems 1 milijonui tautiečių, jau ne vienas dešimtmetis Rusteikos pranašaujama “pabaiga” yra atėjusi, ir jam yra “vienodai"koks bus kitas šeimininkas. Kaip kalbėjo varguoliai dar prieškariniais smetoniniais laikais, kai 1 milijonas tautiečių dėl skurdo taip pat buvo emigravę, gali ateiti į valdžią ir vienaakis raišas vokietis, nes jis tikrai neleis būti tokiam valdančių neo komunistinių ir KGB-istinių užsislapstinusių 75 metams"politinių” chebrų vykdomam savo eilinių tautiečių engimui, apvogimui ir skurdinimui .

Pirmieji dezertyravo       2020-03-17 9:19

gydytojų klanas.Viosus kitus ligonius paliko likimo valiai,prisidengdami coronavirusu,kurio dar nelabai yra.

Viskas bus       2020-03-17 9:14

gerai,tik padėkim silpniausiems,parvežkim sūnus palaidūnus iš Lenkijos Vokietijos pasienio.Lietuviai slėpė žydus,o dabar pavasaris,pilna žolelių.Tik kodėl delfi ir kiti Nepakalbina balvočiūtės,Skirkevičiaus.Galia iš gamtos.

Raigerdas       2020-03-17 9:11

Gana baisokas šį kartą gerbiamo Algimanto Rusteikos straipsnis, netgi su sarkazmo elementais. Man tai užkliuvo šita frazė:“Dar truputį palaukim Godo, kuris neateis, ir mes tą žinom”. Taip ir norisi paklausti ne tik pono A.Rusteikos, bet ir daugelio mūsų inteligentų: ar ne per daug jūs, gerbiami ponios ir ponai, pėdaliuojate ant GODO? Ką nepaskaitysi, visur dabar įrodinėjama, kad mumis rūpinasi GODO, o mes jau tokie maži padarėliai, kurie palikti likimo valiai. Ir jau kaip lems likimas, taip ir bus. Taigi, dažnas inteligentas, žinomas ir, turintis gal ne vieną diplomą, kalą į galvą aplinkiniams apie Godo, ir kad viskas yra ne tavo, t.y.ne žmogaus, o Godo rankose. Ir taip, jis yra būtent tas inteligentas, kuris stumia žmones šalyn nuo to, kad patys žmonės tvarkytų savo aplinką, savo šalį, o sutvarkę, pasiždžiaugtų, kaip jie visa tai išmintingai padarė. Koks yra tas Godo? Čia jau kieno kokia vaizduotė, o kiti ir tos vaizduotės neturi, tai jiems belieka tik ateisto kelias. Bet Lietuvoje, tai dominuoja toks senukas Godo, kuris mus stebi ir baudžia, jeigu kas neteisingai ką nors daro. Todėl daugybė žmonių pasikliauja likimu ir valdžia. O kaip dėl šito dėsnio priežastis-pasekmė? “Dabar dygsta kas pasėta…” - rašo gerbiamas Algimantas. O kas pasėta? Būtent tas nužmogėjimas. Ir autorius teigia, kad tik mirtis gali žmogui sugrąžinti žmogiškumą. Kitaip tariant Godo pamoko žmones mirtimi, kad jie neprarastų žmoniškumo. Tada, atleiskite, gerbiami ponios ir ponai, nejau žmogus yra toks gyvūlys, kurį Godo moko rimbu arba net mirtimi? Tačiau ar tikrai tas Dievas yra toks tų žmonių-avelių ganytojas? Ach, pamiršo mūsų tautiečiai, ką tas žodis reiškia ir kokia šito žodžio kilmė. “Pradžioje buvo žodis” - taip, berods, sakoma Biblijoje. O koks požiūris Lietuvoje susiformavo į žodį? Ai, joks. Ai, toks -bile kaip. Ai, “kaip pavadinsi, taip nepagadinsi”. Ir jūs manote, kad su tokiu požiūriu į ŽODĮ mes galime sukurti kažkokią kultūrą? Na, baikite, jūs čia taip nevykusiai juokauti, gerbiamieji. Sanskrito kalboje deva, latvių dievs, lotynų deus - turėjo reikšmę “šviesti”, o šaknis “di” irgi yra susijusi su šviesa, iš čia kilo žodis diena. Ir yra kitas slaviškas Dievo pavadinimas - tai Bog. Jo kilmė galimai yra nuo žodžio bhága- ‘teikiantis, duodantis, ponas’ arba senovės persų kalboje baga- ‘ponas, dievas’. Taigi, tarp lietuviško Dievas ir slaviško Bog arba Bože yra esminis skirtumas. Kuri samprata nugalėjo? Nors lietuviai vartoja žodį Dievas, kuris reikštų “šviesą”,“išmintį”, tačiau tautoje įsišaknyjo Dievo toks supratimas, koks yra slavų tautose, o būtent “Bog”, tai yra duodantis arba kažką atimantis ponas. Štai jums iš slavų atėjusi patarlė:“Dievas davė dantis, Dievas duos duonos”. Toks yra likimas tautos, kuri atsisakė savo prabočių sunkiai išgautos IŠMINTIES. Ir visos tos lietuvių aimanos neturi vieno dieviško komponento “IŠMINTIES”. Na, o Dievas be IŠMINTIES, koks jis Dievas? Taigi, gerbiamas autorius be Godo, turėtų prisiminti ir tą, kuris atėjo pas tuos laukiančius Godo, - tai ponas su rimbu. Ir šitas korovirusas greičiau yra įspėjimas žmonėms, kad nedera lįsti prie dieviškų dalykų savo purvinomis rankomis ir purvina siela arba mokslas priėjo tą ribą, arba peržengė tą savo nusibrėžtą ribą, nes už jos prasideda religiniai dalykai, o ten su tokio lygio sąmoningumu ir su tokiais purvinais ketinimais nėra ko lįsti. O mūsų tautiečiai, nemėgstantys išminties ir nusispjaunantys į žodžių reikšmes, neišgirdo Vydūno ir negirdės jo ir po koronoviruso įsigalėjimo. O jis pabrėžė, kad ką bedarytų tautiečiai, visame kame pirmiausia turi būti žmoniškumas. Taigi, Dievas lietuvių kalboje, pirmiausia, yra susijęs su IŠMINTIMI, o ne su “duodančiu ir atimančiu ponu”. Todėl pagrindinis lietuvių tautos išsigelbėjimas yra švietime, tame tarpe ir apie koroviruso pavojų ir kaip apsisaugoti nuo jo.

stasys       2020-03-17 8:07

Kaip tik palankus laikas ‘pavaražinti‘  kitu ateitį autoriui ir gudriai paklausti o kas po tokios pandemijos mūsų toliau laukia ?
ats. -  be abejo sekanti, dar kraupesnė ir su tais pačiais siurrealistiniais vaizdeliais tik jau iš pasaulio pabaigos scenarijaus .. - ligoninių koridoriuose mirštančiais vienišais senoliais ir tarp ju skraidančia valdžios –materializmo dvasia sprendžiančia uždavinį  kuriam vienam iš dešimties tu nelaimėliu prijungti plaučiu inkubavimo aparatą ..  Kaip siužeto pabaigai akordas :  kažkur danguje pasigirsta   A.Rusteikos balsas užduodantis esminį klausimą  - kas kaltas ir kada buvo pasėta ta blogio sėkla ??
p.s. Jautresnius siūlau širdies lašelius laikyti po ranka .. 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-17 7:18

Ne, Algimantai. Dabar dygsta tai,kas pasėta prieš 30 metų dar Kazimieros Prunskienės. Milijonas (pusė visų Lietuvos!) darbininkų išvaryta svetur per 30 (taikos!) metų, dabar, jau ir su viruso parvežimu. Katastrofa.

Tai - neišjungtų komunistų afera žudikė su kodiniu pavadinimu “Pasaulio lietuviai “.
Visos seimo komunistuojančios partijos - Tautos žudikės turi būti išjungtos už l sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai.
___________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 17


Rekomenduojame

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.