Savivalės istorijos

Algimantas Rusteika. Valstybės žlugimo kronika: kas neatsitiktų – jokių reformų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 22 d. 19:38

7     

    

Algimantas Rusteika. Valstybės žlugimo kronika: kas neatsitiktų – jokių reformų

Jeigu teisėją iki pat Aukščiausiojo Teismo gali nusipirkti sukčius, su kuriuo tas baliavoja ir aptaria jo bylos detales, tai ką gali ruso agentas? Kodėl tyli raselės ir kiti nacionalinio saugumo grėsmių trubadūrai?

Ar tai, kad valstybę galima nusipirkti, nėra didesnė grėsmė už išprotėjusias sekspertes? Kur žiūrėjo VSD ir kitos grėsmingos tarnybos šiuos dešimtmečius – ar tik rašė slaptas pažymas prieš tuos, kuriuos reikėjo pašalinti iš eilės prie lesyklos?

O Teisėjų taryba, Teisėjų garbės teismas, Teisėjų etikos ir drausmės komisija? Argi jie nežinojo to, ką visi iki vieno metų metais matė, suprato ir žinojo, kada visai teismų savivaldai vadovavo tas, kuris dabar už grotų?

O Jos Prakilnybė, dešimtmetį atsakinga už teismus ir kiekvieną rytą pradedanti nuo kavos ir pažymos paskaitymo apie tai, kas ką galvoja, ką kam pasakė, su kuo kas susitiko ir ką žvirbliai ant tvoros čirškia to irgi nežinojo? O tos tarnybos, kur įvedus tavo asmens kodą atsidaro failas su visu tavo gyvenimu irgi nieko nieko nebuvo girdėję?

O pati teisėsaugos sistema ir visi garbieji kolegos teisėjai su mantijomis ir advokatai su savo kontoromis, prokurorai, policijos žmonės ir kiti veikiantieji asmenys iki pat teismų sekretorės ir valytojos to nematė ir nežinojo? Ar su tuo nesusidūrė praktiškai kiekvienas, turėjęs reikalo su teisingumu?

Valstybės supuvimo ir žlugimo priežastis yra ne blogybės, kurių yra visur ir visada, o neteisybės ir nenormalumo tapimas norma ir įprasta kasdienybe. Kada visi žino, mato ir niekas nieko, nes taip juk yra – ir ką čia padarysi?

Nusiraminkit – niekas su liemenėmis į gatves neišeis. Ir jokių reformų, ir jokio visuotinio apsivalymo, jokių specialiųjų tyrimo komisijų nereikalaus ir kaltųjų neieškos. Jokių mitingų ir demonstracijų nebus – valstybę prakišti tai tau ne Eurolygoj pralaimėjus vitrinas daužyti.

Tai ne šiaip skandalas. Jei valstybė žlunga visiems – ir žmonėms, ir aukščiausiai valstybės valdžiai tyliai stebint – esam verti to, kas yra ir nusipelnėme to, ką turim. Ir toliau apie sistemines permainas niekas nei nežioptels – blogiečius pakeis geriečiais ir viskas liks po senovei. Metastazes pašalins, vėžys liks

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jzp       2019-02-22 22:04

Taip tai yra žlugimas. Natūralus ir be padažo.
Todėl ir kolega L. J. neberašo. Ir aš taip pat uždarinėju savo larioką.
Kam rašyti? Kokia prasmė, jeigu publikos bukumas tvirtesnis už betoną?
Vosiškai palaikau dr. Letą Palmaitį kuris rašydavo,jog didžioji dauguma lietuvių sovietmečiu degradavo ir tapo tiesiog lietuviakalbiais burliokais.
Ir ką gali padaryt su burliokais? Nieko.
Nes burliokas laukia kol arba jam ėdalo duos caras arba tikisi eketėj sugriebti lydeką, kuriai paliepus,  burliokui vos panorėjus atsiras visko ir daug.
Tokie mužikai negali kurti valstubės, užtat turi kumetyną. Ir ponus su bizūnu.
Kotletai ir musės gali būti atskirai.
Kumečių be bizūno per strėnas nebūna.
Nes be bizūno per šikynę mužikas negauna savo dalies putros iš pono.
O kitaip mužikas nemoka.
Kumetyje nebelikę laisvo ir oraus žmogaus genų. Trūksta keleto chromosomų.
Žmogaus ir bezdžionės genomas sutampa 93%.
7%  skiria žmogų nuo gyvulio.
Stenkis kiek nori, bet iš bezdžionės žmogaus nepadarysi.
Basanavičius, Kudirka ir Maironis caro baudžiauninkus buvo atvertę į lietuvius.
Bet mandig vismas buvo lyg to prof. Preobraženskio Šarikui, nestabilus.
Sovietinė selekcija buvo intensyvesnė už carinę.
Naujieji mutantai “lietuvisai-vatnikai” matyt yra stabili ir negrįžtama forma.
Nauja savarankiškai davo genetinį kodą reprodukuojanti zombių veislė.
Tokius padaryti žmonėmis yra bergždžias reikalas.

 

 

stasys        2019-02-22 22:04

Aš jau nesistebiu tuo Rusteikos bambėjimu po nosimi , viskuo nepatenkintas visada suraukta nosimi . Ar toks gali milėti Lietuva ? Tai jam VSD ataskaitos rūpi kokias Jauniškis Prezidentei su kavos puodeliu paduoda.. tai jam per mažai veiksmo teismuose ir tie klausimai kodėl nežinojo kodėl nematė .. Kaip galima nenuteista asmenį palaidoti po Rusteikos apibendrinimais KALTAS. Palūkėkime kad nereikėtu vėl graužti nagus tik ši karta kaltinti jau neišmanėlius prokurorus . Bus dar laiko autoriau tau pašokti savo pergalinga bugi bugi .


Vilnietis       2019-02-22 21:40

Tiek gerai kad šūdą išplaukusį į paviršių pamatys ir daugiau mulkinamų žmonių.
Teisėsaugos globėjai dirbo 28 metus - greit neišsivalysi tokio kiekio mėšlo.

Juozas       2019-02-22 21:28

Algimantai, dabar dar tikrai ne laikas nuleisti rankas ir tapti pesimistu. Radžvilas tegul plaukia į Europos vandenis, o mes dar laikykimės… Lašas po lašo ir akmenį pratašo- gal kada nors ir tauta supras, kad tik ji gali įvesti tvarką. O gal dabar jau tas metas? Teisėsauga panikoje, visi klanai nežino, kas ką žino, kurioje kas pusėje ir kada paskelbs kompromatą.
Už Lietuvą, vyrai ir moterys!!!

Žlungam,nes       2019-02-22 21:09

žlunga bažnyčia.Apie krikščionybės pagonėjimą ir homoseksualų sparno įsigalėjimą tarp bažnyčios tarnų įdomiai rašo T.Viluckas 15 min.lt.Popiežius supranta,kas vyksta ir bando kažką daryti.Ar jam pavyks?Ir tik tada pavyks Europai ir mums.

....       2019-02-22 20:48

Visi ir viska zinojo ir zino, tik vieni bijo tai pagarsinti , kitiems tai labai tinka tokia tvarka, kas neleis pamanyti, kad gal kas nors ir kur nors nubyra.

abc.       2019-02-22 20:41

čia net ir pralaimėjus eurolygą nedaužo vitrinų. beviltiška.beviltiški ir Vilniaus ir KAUNO forumai.p.s negera nuojauta ,neberašo L.Jakimavičius.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.