Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. VSD skandalas. Tai įprasta praktika

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 6 d. 18:25

34     

    

Algimantas Rusteika. VSD skandalas. Tai įprasta praktika

Po tokio skandalo apie valstybės saugumo veiklą per prezidento rinkimus Paryžiuje jau būtų barikados, JAV Kongrese būtų naktį sudaroma tyrimo komisija, Kijevo centre iki dangaus liepsnotų padangos, net Raudonojoj Aikštėj koks nors psichas prie grindinio prisikaltų mašnelę. Bet nusiraminkit – Lietuvoj to nebus. Čia tirs ne tai, kas pasakyta, o tą, kuris pasakė. O po to protus nuplaus koronavirusų cunamis.

80 000 savo piliečių tyrimų per metus - taip mūsų žvalgyba „kovoja su išorės grėsmėmis“. Tiria kandidatų į prezidentus „aplinką“, kviečiasi „pokalbiams“, apie kuriuos po to „nieko nežino“. Ir jei kas ne taip, jei kas valdžiai nenaudinga, vadinasi, rusai puola, o kas nepatenkintas mūsų prisidirbimais – tas su jais. Pagrindiniai valstybės priešai, grėsmės ir tyrimo objektai – jos piliečiai.

Tai Seimo rinkimai ir konservatorių-užingridų-grybauskaičių sprendžiamoji prasidėjo. Ne tik V.Ušacko artimus žmones sekė ir baugino „nebauginančiais pokalbiais“. Ir Jo Ekselencijos Prezidento, kuris yra labai drąsiai neįgalus (pripraskim). Visų kandidatų aplinkas tyrė, tik konservatoriškos I.Šimonytės aplinkos netyrė. Matyt, nėra ten ko tirti, ir taip visi aiškūs ir savi.

Tai kas gi vyksta? Ogi specialiųjų ir slaptųjų tarnybų vadovybėje pasimetimas – nežinia, kaip baigsis kova, ar ateis Naujas Šeimininkas (šitas tai tikrai ne šeimininkas), ar ne? Taip ir matau virpančias šnerves, gaudančias vėjo kryptį. KĄ DARYTI? Kam tarnauti, kas šers, kaip išlikti?

Visus paskyrusiai D.Grybauskaitei? Praeitas etapas, nors dar įprotis krūpčioti, bendri darbeliai ir demaskavimo siaubas. Sauliui, kuris nebus Paulium ir jau perima dalį vežimo vadelių? O jei konservatoriai sugrįš?

Kam naudinga? Naudinga valstiečiams, kuriuos šitiek ujo. Ir G.Nausėdai, norinčiam bent kiek įtakos, kurios dabar tiesiog neturi, naudinga nepatvirtinti D.Grybauskaitės žmogaus D.Jauniškio kitai kadencijai.

Ir štai VSD atsiranda vidinė frakcija, kuri per kurmį išneša informacijos, o dabar ateina laikas ją išmesti viešumon. Ne be reikalo D.Jauniškis laksto po studijas, akys pilnos baimės, matyt, pasakyta – pats prisidirbai, pats ir išsrėbk. Kovos tikslas – užvaldyti VSD failus. Lietuvoj rinkimus laimi tas, kas valdo kompromatus.

G.Nausėda, kaip ir visada, nedaro nieko. Ir niekada nedarys, tik leis įvykiams vystytis savaime – ir tai jo didžiausias bus padarymas, ačiū ir už tai. O kompromatų failai jau ima suktis. Visi atsisako tirti arba nieko net neištyrę neranda. Ir be jokių tyrimų jau žino ir sako, kad tai ne tik blefas, bet ir nusikaltimas prieš valstybę.

Ir štai alfoje.lt pasirodęs straipsnis apie VSD vykdytus „tyrimus“ prieš I.Šimonytės oponentus prezidento rinkimuose. Kitą dieną – tik opa! – straipsnis iš portalo dingsta. Kažkas galingas užbaubė – aišku visiems, kas.

Paspauskit nuorodą, ir paaiškės, kad straipsnis ištrintas, ratukai suksis suksis ir parodys klaidą:
https://www.alfa.lt/straipsnis/50413603/d-jauniskis-2019-m-vsd-patikrino-apie-80-tukst-zmoniu-tai-iprasta-praktika?fbclid=IwAR29B1Pt1LRmunE18sv2-5rK-CZprDRRO-Ef-6d9M0kvqVBVoATBjIajfyU

Na, bet Google serveriai tai ne Lietuvoj. Paspauskit Google kopiją:
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:C3NQPeru1KYJ:https://www.alfa.lt/straipsnis/50413603/d-jauniskis-2019-m-vsd-patikrino-apie-80-tukst-zmoniu-tai-iprasta-praktika+&cd=1&hl=lt&ct=clnk&gl=lt&client=opera

Ką matot? Ogi jūsų kompiuteris siunčia užklausą Google serveriui, gauna atsakymą ir pradedama siųsti straipsnį į jūsų kompiuterį. Pasirodo straipsnio pavadinimas, nuotrauka ir – Opa! – ekranas užblokuojamas ir atsiranda užrašas STRAIPSNIS NERASTAS. Tiksliau jis rastas ir jau ateina iš JAV į Lietuvoj esantį jūsų kompą, bet čia vietinė cenzūra perima signalą, o jums atkiša špygą.

Toks informacinis karas už žodžio laisvę, kuriame VSD naudoja savo galias kritikai prieš VSD pašalinti iš viešosios erdvės. Vien šis viešos informacijos blokavimo faktas, primenantis Š.Korėją, kurį visi galit pamatyt savo ekranuose, yra nusikaltimas, kuris turi būti tiriamas.

Apie institucijų reputaciją, kuria taip susirūpino prezidentas, ir kalbos nėra.

Gera naujiena ta, kad ne visi paklūsta galingam, bet neteisėtam ir neteisingam baubimui. Tekstą galit ramiai paskaityti Vakarų Eksprese, kol dar ir čia neužblokavo:
https://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuva/d-jauniskis-2019-m-vsd-patikrino-apie-80-tukst-zmoniu-tai—-iprasta-praktika-1780480/

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pilietis       2020-03-8 15:09

Kuo kvailesnė sąmokslo teorija, tuo ” protingesnis” atrodo autorius. Bet yra toks posakis. Jei protingas ginčijasi su kvailiu ,tai po 5 min. nesuprasi kuris protingas ,o kuris kvailys.Tegul toliau fantazuoja ,toks jau jo darbas.

absd       2020-03-7 20:00

Žemiau turime puikų protkrušystės pavyzdėlį.
Tūlas “prašalaitisas” apsimeta šlangu ir seka pasakas.
Bent kiek besidomontys ryskyno ordos tarnybų specifika, žino, jog agenta yra įvairių lygiųvor atlieka skirtingo charkterio funkcijas.
Tarkim, įtakos agentai, tokie kaip Magnolija, Dėdulė, yra labai vertingi nes atlieka patį naudingiausią darbą- mora!iškai, ekonomiškai, geopolitiškai žlugdo Lietuvą, jų veiklos tikslas paversti kraštą paklusnia marionete, tyliu kremliniu trojos arkliu vakarų ekonominėse, politinėse struktūrose. Tuo 0čiu šie įtakos agentai visose sferose susodina kitus agentus, įtvirtina azijietiškus masko!iškus papročius ir sukelia visuotinį piliečių  nusivylimą savo šalimi, skatina emigraciją- žodžiu aktyviai vykdo krašto pavertimą lengvai perimamu grobiu. Tokie agentai kaip taisyklė maskuojasi garsiai rėkaudami apie ruskių puolimą.
O yra ir žemo ramgo smulkių agentėlių, kurie 8takos agentų išpurentoje dirvoje, stengiasi kurti mitus apie “gerą” ruskyno matušką, t.y. koks fainas putleris, kuris stato į vietą pydarus, koks hujovas ukropų Maidanas ir kokie mandagūs žali žmogeliukai našame Kryme.
Tokie žemos grandies agentėlių gyvi pavyzdžiai čia, yra mozgajobas “prašalaitisas” ir prastai pagarsėjusi uoli putinofilė-provoslavė, liepsninga kovotoja prieš katalikybę “jota”.
Tokių agentėlių knibžda visuose portaluose. Greta šių mozgajobų, paraleliai aktyviai veikia ir vietinė “lietuviškų” tarnybų fauna, tipo visus čia kiaurai užpisamtis “štazis” ir t.t. ir pan.

rinkėja iš Kauno       2020-03-7 19:35

atsidariau tą tekstą Vakarų eksprese, bet jis man lyg koks brisius be uodegos. Kaip ir nėra pabaigos. Neradau ten nė žodelio apie tai, kad Šimonytės aplinka netirta. Net tokio klausimo Jauniškiui neuždavė.
Gal ta publikacija Vakarų eksprese yra iškupiūruota?

Prašalietis       2020-03-7 19:28

rename     2020-03-7 19:04. Bičiuli, kaip paslaptį tau pasakysiu, jokiam ФСБ nereikia nieko niekur siųsti. KGB paliko visiems “Savų tautinių patriotų” kaip Grybauskaitė, dėdulė V.Lansbergis, Čekuolis, V.Čepaitis ir daug daug kitų, gerai ir ne visai gerai užsislapstinusių 75 metams. Taip kad ir šiandien ФСБ nelabai surastų vietos kur įsitaisyti savu agentus. Viskas ir visose srityse jau 30 metų kaip patikimai užimta….

rename       2020-03-7 19:04

“Prašalietis” > “Проходимец”
Kai ” Иота” žlugo, ФСБ neužtruko atsiųsti pamainą.

Prašalietis       2020-03-7 18:40

Gedimino kalno “patriotiniai svajotojai” ir po 30 “nepriklausomybės” metų nepajėgia suvokti, kad Lietuvoje jokios lietuviškos tarnybos, žvalgybos ir t.t. nieko netiria savo iniciatyva. Pagal tyrimų “svarbą” prašymus duoda atitinkami “užsakovai”. Aukščiausio lygio veikėjus ir jų aplinką šių“tautinių” tarnybų vadovų visuose pseudo valstybiniuose dariniuose jau ne vienas dešimtmetis “paprašo” patyrinėti JAV ambasadų atitinkami"diplomatiniai"darbuotojai. “Gerai” paprašyti “tautiniai politiniai” veikėjai organizuoja savo teritorijose net ir slaptus kalėjimus. Menkesnio lygio tautinius veikėjus patyrinėti gali šių tarnybų paprašyti “kam reikia prisipažinę” ir 75 metams užsislapstinę, “parnešę visiems laisvę”, prie valdžios lovio pozicijoje ar opozicijoje nepakeičiamai 30 metų besistumdantys visiems gerai žinomos “tautinės politinės” kompanijos veikėjai. Taip kad “karštom, tautiškai patriotinėms” galvoms tegalima pasakyti, jei kas bus kitaip nei buvo iki šiol, Lietuvoje taip pat turėsite suorganizuotą ir bulkutėmis “paremtą” ukrainietiško tipo “tautinį“Maidaną ir, kaip ir šiandieninėje Ukrainoje, po tautiškai Maidaninį daug"sotesnį ir laimingesnį“nei buvo iki šiol gyvenimą.

laiškas Tam Kurio Negalima Vadinti niekšu       2020-03-7 17:23

Visuomenininko V. Vižinio atviras Laiškas skirtas žinomam teisininkui, ilgamečiam Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto nariui bei buvusiam jo pirmininkui Stasiui Šedbarui. Mat jis ne kartą yra viešai pasidžiaugęs Lietuvos teisinės sistemos būkle:
.
„Paaiškinkit, pone Stasy - kodėl Lietuvoje kaltinamiesiems ploja, o teisėjams ne?“.

Pradėkime nuo Stasio Šedbaro kultinės frazės televizijoje:
„-Atiduodama mergaitę Lietuva įrodė esanti Teisinė valstybė“.

Ką gi. Pripažįstu - mirgėdamas televizijoje teisinę valstybę statėte negailėdamas jėgų:
Būdamas Seimo teisėtvarkos komiteto pirmininku, visų įmanomų teisininkų draugijų ir ratelių pirmininku ar nariu, tikriausiai turite daug apdovanojimų ir jus giriančių diplomų ant sienos. Jūs statėte, kūrėte, galvą laužėte. Pagaliau štai - teisinė valstybė.
Tačiau, kaip čia yra, pone Stasy?
Jūs gyvenate teisinėje valstybėje, o aš ne.
Kaip čia jums taip talentingai gavosi - jūs teisinę valstybę statėte man, bet sukūrėte sau.
Neskubėkit su „durnas“, palaukit…
Pradėkime nuo klausimo:
Kas įvyko jūsų teisinėje valstybėje, jog Lietuvos disidentai, vietoj užtarnauto poilsio ir pagerbimų, priversti dundėti į visus jūsų teisinėje valstybėje teisiamos Neringos Venckienės teismo posėdžius, pasirašinėti raštus JAV, kreiptis į prezidentą. A.Terleckas tą daro jau būdamas slaugos namuose. N.Sadūnaitė net iš Seimo tribūnos viešai klausia - kur mergaitė?
Kodėl?
Šie žmonės nieko neišmano apie teisinę valstybę, ar juos, atlaikiusius sovietų lagerius ir ne iš spaudos žinančius, kas yra valdžios persekiojimas, gudriai už nosies vedžioja N.Venckienė?
Ir kaip paaiškinti tą faktą, kad žmonės teismo salėje jau ploja ne pamatę teismą, o, atvirkščiai, - teisiamąją?
Tik jūsų teisinėje valstybėje, pone Stasy, tai įmanoma - sudaužytai dešimtokei, kurios visas gyvenimas bus paveiktas to, ką patyrė dėl jaunuolio-gyvulio, keli tūkstančiai eurų dvasiniams išgyvenimams, kai chebrytei (gyvisdabriu užteršto teismo darbuotojams) - dešimtys tūkstančių eurų. Kiekvienam.
O gal pakalbėkime apie N.Venckienės dvasinius išgyvenimus?
Apie jos tėvų dvasinius išgyvenimus, kurie tęsiasi jau dešimtmetį? Ką daryti su jais? Ar galime viltis, kad generalinis prokuroras E.Pašilis (manau, Neringa su tėvais sutiks pabūti eilėje, kol bus priteista dešimtys tūkstančių eurų draugeliams) taip stoiškai imsis ir N.Venckienės dvasinių išgyvenimų?
Apie Neringą atsisakote kalbėti?.. Gerai, laikinai suku į šoną...

Šiomis dienomis mirgėjo antraštės - A.Valantinas po sprendimo jurbarkietę prievartavusiam vaikinui ragina pasitikėti teismais. Priminkit, čia tas pats A.Valantinas, kuris Garliavos pedofilijos skandalo metu buvo išmestas… na gerai, priverstas išeiti…Bet jūsų teisinėje valstybėje stebuklingai padaręs normalią karjerą ir tapęs net teisėjų tarybos pirmininku dabar jau ragina pasitikėti teismais.
Gal paaiškinsit, kas iš viso čia vyksta, pone Stasy, kokie čia valstybės teisiniai mechanizmai taip suveikė?
Susimauti taip, kad prieš dešimtmetį Lietuvoje kyla tiesioginė grėsmė teisminei valdžiai, žmonės atsisako vykdyti teismų sprendimus, metama armija policininkų, net dešimtmečiui praėjus viskas gyva ir štai tas pats viską sumovęs vaikinas dabar jau iškyla teismų tarybos pirmininku.

Ar ne tokių, kaip jūs, teisinės valstybės kūrėjų, valia?

Nematote, kad paslaugus šviesiaplaukis, tada sužlugdęs pedofilijos bylos tyrimą ir išvedęs visuomenę į gatves, planuoja naują pasipiktinusios visuomenės eiseną link prezidentūros?

Jūsų teisinės valstybės pareigūnai prifabrikavo daugiau nei 40 bylų N.Venckienei, o dar geras dvi dešimtis susiejo. Tai absoliutus jūsų teisinės valstybės persekiojimo rekordas Gineso knygai.
Sakote nefabrikavo, o teisėtai… Tai kodėl to nepavyko įrodyti JAV?
Pavyzdžiui, pasiunčiant 240 policininkų įrodinėti lietuviams, jog esam teisinė valstybė. O toliau šaukimai į teismus, baudos, teistumai… Bandykite. Drąsiai siųskite 240 policininkų į JAV Valstybės departamentą ir jų pareigūnus užmėtykit baudomis.
O kur dar kasdienės, jau norma tapusios, naujienos…
Milžiniškos vagystės iš konfiskuotų cigarečių sandėlių, policininkai ir pasieniečiai besikraunantys į automobilį išmestas iš traukinio kontrabandines cigaretes.
Nemanote, kad jūsų pastatytos teisinės valstybės pagrindinė teismų vertybė - ne teisingumo siekis, o asmeninė gerovė?

bičiulis>>Liepai       2020-03-7 17:09

Sveika.
Tavo pasiūlymas kaip ir logiškas.
Jeigu kalbėtume apie kokią nors valstybę.
Bet - Lietuva nėra valstybė pagal klasikinę sampratą.
Tai kvazi-valstbėlė, teritorini-administracinis vienetas su butaforiniais išoriniais valstybės požymiais. Imitacinis simuliakras.
O va čia, įsijungia ir veikia tam tikros logikos dėsniai -
imitacinėje pseudo-valstybėlėje viskas yra imitacija, KKK-Tititiucija, teisėsauga, ir kt.
Pseudo-pareigūnai tokioje pseudo -valstybėje vykdo imitacines veiklas.
Nes labai svarbu “įsisavinti babkes”.
Todėl, kuomet jau visi tikrinti/pertikrinti, pradedama kartoti - vėl tikrinama.
Viskas šioje šalyje yra šūdo malyba.
Šūdą mala iš tribūnų, šūdą mala kontorų kabinetuose - todėl gyvename šūdinai ir ateitis čia visiškai sušikta.
Ir jokių naujų partijėlių įsteigimai padėties nepakeis.
Nes partijos naujos, bet jos komplektuojamos irgi tik iš šūdmalių.

antistasys       2020-03-7 15:08

įsitikinau, kad komitetas tvarkosi portale nevaržomai.
Norėjau įkelti komentarą, - sukosi suposi kelias minutes, po to tiesiog dingo. Milaiti, a tai tu, gyvate, dar ir kompiuterastu šiek tiek puse etato???

antistasys       2020-03-7 15:08

įsitikinau, kad komitetas tvarkosi portale nevaržomai.
Norėjau įkelti komentarą, - sukosi suposi kelias minutes, po to tiesiog dingo. Milaiti, a tai tu, gyvate, dar ir kompiuterastu šiek tiek puse etato?

Galimai       2020-03-7 14:08

gali būti,kad dar prieš subyrant Tarybų Sąjungai, visi ,,patriotai’’ gavo įsakymą užimti visus verslus, visus aukščiausius politinius postus. Bet visi ,,patriotai’’ mano, kad tai Kremliaus pučiamas burbulas. Bet jeigu tai burbulas, jis turi sprogti. Ar sprogs?

Nebūkim turtingi, bet būkim teisingi       2020-03-7 13:04

Pasidžiaukime Rach. teksto delfyje ir tiesoje antikaukiniu, publicistiniu kritiniu patosu..Ir pelnytai paplokime jam už tai…Juk tai ONS vėžio žudomos Lietuvos simptomus jis aprašė, bet ,kaip dvartarnis, yra neįgalus konstatuoti pačios ligos…Nepamiršote, gerbiamieji, kad jis neseniai SUPERaršiai puolė , kaip tikras ONS šulų užsiundytas skalikas, trijų procentų kartelę įkandin dvaro politologų (ir Ko ) armados…???
Prisiminkite ir tai, kad Radžvilo VF nusidėjo: nei piršto, nei plunksnos nepakėlė 3 procentų kartelės palaikymui…Neseniai V.Radž.  sistemos įvykdytą kartelės atmetimą pavadino, galop atsibudęs iš letargo miego šiuo gyvybiškai svarbiu demokratams klausimu,  antidemokratišku ...Radžv. bedražygiai dėl to ,,miego ‘’ nesigraužė, neapgailėjo.Tik pirštu, jei neklystu, pabadė į suktai nebalsavusį Dagį, bet pabaksnoti į save ar bendražygius pamiršo..TIK KF garbingai ir įžvalgiai palaikė 3 procentus…
Rach. ,dėl buvimo dvaro lageryje ilgus metus, neapgailestavo, dėl kartelės irgi , tad neabejokime -tai nuožmus ir nuoseklus antidemokratas, nomenklatūros bičas(nors ir antiglobalisto odekolonu dvelkiantis). Jis laukia gerųjų Anūko konservų sugrįžimo ir siekia ne likviduoti ONS , bet suteikti jai gražesnį veidą .Papudrinti, kad geriau ONS manekenas piliečiams atrodytų- lyg gyvas ir gyvybingas.. Po šio kaukių kritiko rūstybės kauke slypi ONS tarno veidas…Toks tas prieštaringas gyvenimas,tad reikia nacionaldemokratams iš Forumų ir kitų darinių gerai pasirinkti bendražygius ir permatyti vilkus po ėriukų kailiais… Pasveikinkim NS steigimą šiandien ir padėkim solidariai jiems išvengti miego priepuolių tada,kai reikia kilti iš apkasų į žūtbūtinį mūšį už Tėvynės išlikimą ir demokratijos atkūrimą...Eikim kartu ir burkime bendrą ONS oponentų rinkiminę koaliciją,kad nei vienas geriečio rinkėjo balsas neatsidurtų grovyje…
Sąjūdžio veteranas Algirdas

-------       2020-03-7 12:49

-> habilitās 7.09
Tarkime, Lietuvos rinkėjas iš tiesų pasikeičia taip, kad per vienus rinkimus iškart nurašo visą ONS armiją.
Susidaro nemažas pulkas sisteminių - kur jie visi eis ir ką darys? Ir pas ką kreipsis pagalbos rėkdami ,,mus muša!..”

klausimas Stasiui       2020-03-7 12:28

ko lindi siame portale jei vietoj smegenu pas tamsta totali meslo kruva,?

Birute       2020-03-7 12:19

Aciu autoriui.Iki ko daejom per metu? Nebera zodziu….........

stasys        2020-03-7 12:07

Saitai > kai labai norisi galima ir netokius dar saitus pamatyti .Aš tai siūlyčiau imti gilintis ka tas skaičius reiškia .smile A.Rusteika tik kvaksi savo nepadoriu negatyvu todėl iš jo Tiesos nesulauksite ..

Saitai       2020-03-7 11:23

  Kaip gi, būtina tirti ir laikyti už pavadžių savo piliečius - ypač tuos, kurie dar ir kažkokios TIESOS reikalauja. Negalima gi leisti, kad tokie žmonės trukdytų ramų “baltamarškinių valstybininkų” ir valstybinių nusikaltėlių gyvenimą. Taip buvo, yra ir, matyt, bus, nes sukelta audra yra tik audra stiklinėje. Kaip ir Putinas, taip ir mūsiškiai (tikrieji šalies valdovai} tvirtai laikys vadžias savo rankose. Oi daug, labai daug matosi bendrų saitų tarp kremlinių ir mūsiškių...

reikia       2020-03-7 10:32

pasidaryt CTRL+S iš Vakarų Ekspreso kol ten irgi nenukimjongilino.

Madame Liepa,       2020-03-7 10:17

sakai, kad AMBalo medžioklių varovams ir jų sūneliams pats laikas išleisti VSD šefą atostogų, ane?

Liepa- Bičiuliui       2020-03-7 9:25

Pagal tai, kokiais kiekiais kasmet spec. tarnybų yra"tikrinami” LT piliečiai, aišku, kad jau esam visi po kelis kartus “perpatikrinti”. Tad ramia dūšia galima pataupyti kyklų lietuvišką biudžetą ir paleisti poilsio tuos darbščius vėesdė darbininkėlius. Nusipelnė tinkamų “atostogų”.//

tvarkabus!       2020-03-7 8:04

Visi įtartini ir nedamušti rusteikos iki švenčių turi atlikti liustraciją drg.štazio tarnybiniame kabinete, kur ackalūnai bus greituoju būdu išmokyti mylėti Lietuvą visais Kamasutroje aprašytais būdais.

Analitikas       2020-03-7 7:47

Įvykių eiga.
1.  VSD stebi galimų kandidatų į prezidentus aplinką ir tą daro selektyviai (kažkodėl ne visų, o tik tų, kurie pretenduoja į Šimonytės rinkėjų balsus). Kiek suprantu, apie netinkamus rėmėjus informavo “Jį” (Ušacką)
2. Vienas VSD darbuotojas, įtardamas, kad tai elgtis negalima, informuoja šią instituciją prižiūrėti turintį NSGK. (Pasielgia taip, kaip turėtų pasielgti kiekvienas pareigūnas, davęs priesaiką).
3. NSGK pirmininkas, nesuvokdamas, jog čia reikia būtėnt jo komiteto aiškinimosi, kreipiasi į STT ir prokuratūrą ieškodamas nusikaltimo sudėties.
4. Prokuratūra ir STT neranda nusikaltimo požymių. (net neatliko tyrimo, nes VSD vadas iki šiol net nežinojo, kad toks tyrimas buvo vykdomas)
5. Kilus triukšmui, mūsų spec. tarnybos ir ypatingai NSGK pirmininkas (Gaižauskas) pasirodo visame savo primityvumo gražume. Vėl kreipimaisi į prokuratūrą, sąskaitų su buvusiu pirmininku suvedinėjimas, tik jokiu būdu ne savo darbo tinkamas atlikimas. GĖDA.

stasys        2020-03-7 7:41

Ir ko taip susijaudino A.Rusteika ? Gal sujudo sąžinė ir kokiame tamsiame kamputyje jo paslėptos nuodėmės ?  80 000 ..19 –metais atlikta VSD patikrinimu , panašus skaičius ir užpraeitais metais figūravo ir dar už už užpraeitais diskutavome apie tuos tikrinimo skaičius ir ju būtinybę  . Vieno ko nežinojau tai jog tie patikrinimai turi kažką bendro su „rusai puola“ ..gyveni žmogus ir sužinai ka nors naujo . Aišku tai nereiškia kad reikia viskuo tikėti kas gimsta kokioje stresinėje galvelėje . Atvejąs su str. Alfoje tikrai įdomus , bet ir čia galima rasti begalės galimu paaiškinimu . Stebina kai kas kitką , negaliu nepastebėti to fakto kad prieš kiekvienus rinkimus visada atsiranda grupelė norinčiu VSD kaip institucija pažaboti ant trumpo pavadžio . Tas procesas amžinas , tai kas valdo žmonių baimes valdo ir ju protus .Tai visi imkime ir savęs paklauskime kas VALDO A.Rusteikos protą  ?  kas žmogų verčia kurti sąmokslo teorijas ir tomis teorijomis penėti visuomene ?  Darau išvada Jis paprasčiausiai nekenčia Lietuvos ir kaip valstybės ir tautos subjekto .. atviras negatyvas nukreiptas į visuomene .

habilitās       2020-03-7 7:09

Tokie faktai, tiksliau, tokia veikla rodo, kad tai nėra valstybės saugumo institucija, o tik grupuočių interesų atstovavimo kontora. O tai, savo ruožtu, patvirtina, kad situacija, kurioje esame, nėra valstybė, nes tai, kas apibrėžta Konstitucijoje apie pagrindinių valstybės institucijų ir pareigūnų veiklą, paprasčiausiai, nėra vykdoma. Ir visi tie tvirtinimai, pasirodantys viešojoje erdvėje, kad Lietuva kaip valstybė tėra butaforija, – nėra nei populizmas, nei propaganda, nei sąmokslo teorija, nežiūrint visų knygų, filmų, intervių ir kitokių pasakojimų apie titaniškas veiklas Lietuvos labui.
Savanaudiškumas, iškrypėliškumas ir nekompetencija valstybės valdymo lygmens institucijų veikloje, kurių  prikūrėme daugiau nei reikia, yra dominuojantys faktoriai. O atsakingas už tokią situaciją yra ne Briuselis ir ne Kremlius, kaip kad bando mums aiškinti įvairaus plauko propagandistai-influenceriai, o Lietuvos pilietis, skuodžiantis rinkimų rytą prie balsadėžės.
Tik suvokti tai sunku (teoriškai galima, praktiškai – neįmanoma), net tokiam veikėjui, kaip V. Landsbergis, kuris prieš kelias savaites, kalbėdamas per radiją pareiškė, jog reitinguoti reikia ne partijas, o rinkėjus, nes pusė jų, neina balsuoti.
Klausimas: o kodėl pusė rinkėjų nebalsuoja? Todėl, kad nepripažįsta demokratijos, anot V. Landsbergio,  ar su ta demokratija kažkas ne taip?! Gal keistis reikėtų tiems, kurie balsuoja, t. y. pripažįsta dabartinę „demokratiją“?! Tada ir į barikadas nereikės eiti, ir padangų deginti nereikės, ir kiaušai liks kelnėse, o ne ant gindinio, po cvieku.

garažas       2020-03-7 0:20

Cirko fokusų magijos Pirmasis Dėsnis apie stebuklų mechaniką teigia:
“Stebuklų nebūna. Vien rankų miklumas ir jokios apgavystės”.
Tam kad niekas nepastebėtų kaip iš už ausies ištraukiams kiaušinis, reikia kita ranka daryti kuo aktyvesnius judesius. Mulkiai seka judančią ranką ir nemato ką paslapčia daro kita.
Departamento/Komiteto paslaptys yra paslaptys ir vidury kelio nesivolioja.
To ko nereikia jokie delpiai netiražuos.
Neverta žavėtis, kodėl ržimo portalai trykšta gausiomis skandalo naujienomis, kurios kažką diskredituoja.
Taip, diskredituoja, bet visai ne tuos kuriuos atseit diskredituoja.
Sveikos nuovokos dėsnis teigia, jog niekada ņetikėk tuo, ką itin garsiai tau bando įteigti.
Kaip veikia psichologija?
Tarkim esate išalkęs- staiga kažkas pamojuoja jums skaniai atrodančia bandele.
Daiktas atrodo kaip bandelė ir jums ima trykšti seilės.
Tarkim jūs nekenčiate valdžios. Valio- jūsų neapykanta lyg alkis, kai jums mojuoja bande!ės formos šūdu, jums vistiek pabunda apetitas.
Atsukme flmuką atgal.
Buvo tpks Bakas- narsus kovotojas. Po to, netikėtai vieną dieną bakas staiga ištuštėja ir nuščiūva. Buvo piktas Sarafano kritikas ir staiga tampa kukliu.
Po to seka Ponios R7mams netikėtainpalankūs pareiškimai ir ne mažiau palankūs veiksmai. Žmogelis iš narsuolio tampa tylia pilka pelyte.
Pakabnamas?
Taigi bakas nebebarška iki… to momento kai Mergina Arklio feisu prapila rinkimų cirke.
Tik mulkuai galėjo tikėtis,jog Žmonių Partijos Patriarxas ir jo dalia pralaimėję pabruks uodegas. Nepabruko o ėmė kurti Planą “B”.
Tada paruošiami popieriai, scenarijai ir galima skelbti.
Reika, paskelbtų “režimo priešas,”.
Suprantama, to “priešo” vaidmuo turi būti įtikinamas ir nekelti abejonių.
Tada atliekamas klasikinis cirko fokuso judesys- tyliai sėdintis pakabintas bakas padaromas “auka”.
Visi pamename kaip garsiai tas bakas buvo nupirdolintas pakalnėn iš Komiteto pirmininko krėslo. Aukos vaidmuo pavyko ir užkulisiuose artistui buvo 8teiktas oskaras. Komitete bvobpasodintas kadrinis kadras kuris dabar pagal scenarijų atlieka operetinį Departamento Nekalybės Garanto vaidmenį.
“Nieko dar neskaičeu, bet garantuoju jok Departamentas nekalti kaip krištolai”
Tada kaltas kas?
Publka pirko bilietus, publika pelnytai laukia kraujo klanų!
Reikia azarto ir emocijų? Bus. Viskas numatyta ir pabarstyta popkormu.
Valgykit ir negalvokit.
Kokie serialai sėkmingiausi?
Kuriuose nuolat vyksta “netikėti” scenarijaus posūkiai, kiekviena serija reklamos pauzei nutraukuama ” ydomeusioje vietoje”.
Alkani mato bandeles, pikti ant valdžios mato ” atpildą tiem rupūžėm”,
naivūs ima svaigti apie ” piarmainas”, o tuo tarpu viskas yra tik fokusai cirke.
Raliai vyksta tik dar vienas loxatrono seansas mulkiams.
Gudresnės žiurkės paspendė spąstus kvailesnėms žiurkėms.
Kodėl 8takų razborkės vyksta viešai? Argi tai naudinga sistemai?
Cirko populiarumas neįmanomas be žiūrovų.
Žiūrovų plojimai ir aikčiojimai sukuria Stebuklo legitimacijos faktą.
Kvailių nuoširdžios emocijos paprastą fokusą paverčia magija.
Norite suvkti kas vyksta iš tiesų?
Užsikimškite ausis nuo transliuojamo triukšmo ir stebėkite Kitą ranką.i

 

-------       2020-03-6 23:15

-> pastikėjimo mechanika 22.33

...praleidau žodį - kokios jėgos už?... - ir t.t.
ar tam nusleido Prigožino lėktuvas Vilniuje?

-------       2020-03-6 23:13

-> pasitikėjimo mechanika 22.33
Ir kas inspiruoja apkaltą?
Kas statomas vietoje naujai išrinkto? Kokios už būsimojo kandidato ar kandidatės nugarų?
Kokiems tikslams?
Viskas vyks prieš rinkimus ar po rinkimų?

pasitikėjimo mechanika       2020-03-6 22:33

Vyksta rinkimų cirkas.
Pagal suderintą ir patvirtintą libretą turi būti išrinkta Ta kurią Reikia- Plieninės Magnolijos Protežė.
Duodama Zadanija sekti konkurentus ir kaupti Kompromatą.
Deja, brangiųlietuvosžmonių neapykanta Žmonių Partijai tokia didelė, jog scenarijus sužlugo.
Jungiamas Planas B:
Neteisigai Laimėtoju tapusį Bankininką aplanko Tarnybos Direktorius ir pasveikina su Pergale. 8teikia draugišką Dovaną b7simam šefui.
Dovana- aplankas su dokumentų kopijomis. Popieriuose supakuotos senos šviežiai iškepto Kslencijaus nuodėmės.
Direktorius sako, brangus būsimas Šefe, nesijaudinkite dė prastų popierių-
aš juos saugiai užrakinsiu asmeniniame seife. Nesijaudinkite, Kselencijau- svarbu, kad aš pasitikiu Tamsta. O ar Jūs manimi pasitikite?:)
(Trumpa paužė. Šviežiai keptas gaudo orą ir atsiseginėja viršutinę marškinių sagą, -Hmmmmmmm, ufffff kche kche mmmm beeeee mniam mniam eeeee…  Pauzėvilgai netrunka ir šviežiai keptas atsigauna)
Oooohhh oooooo, o taip, na žinoma! Žinoma, be abejo žinoma- PASITIYYYYKIU!,
beveik falcetu išspiegia šviežiai pakabintasis.
-Na ir puiku, sako Direktorius.  Čia su savimi turiu Projektėlį- kai perimsite pareigas, pateikite seimo balsuotojams. Mulkių šalyje daug ir visi jie valstybės priešai. Niekuo negalli paditikėti.Reikia stiprinti Departamento galias. Va ir pateiksite įstatymo projektą. Tai dar labiau sustiprins mūsų abipusį pasitikėjimą.
....
Kažkoks nepatikimas kadras parašo pareiškimą, jog Direktoriuminir jo pavaduotojais negalima pasitikėti.
Kaip reaguoja Kselencijus?
Kselencijus falcetu cypia pagal Direktoriaus seife laikomą Partitūrą:
- Aš viyyyyyysiškai pasyyyytykiu Ditektoriumi.
Kurgi ne , Direktoriaus seifas geriau nei Banko- vertingą Info saugo patikimai.
Nes jeigu seifas prasivertų ir viešumon pabirtų popieriai, žlugtų buratinų pasitikėjimas gražiai nulakuotu Kselencijaus įmyžu.
O kai žlunga Įmyžas, belieka tik apsišikti ir negyventi.

> A.Rusteikai       2020-03-6 21:50

Šį kartą pasitikiu /dėl VSD ,,skandalo”/ ne straipsnio autoriumi,bet Prezidentu G.Nausėda.Tad,Gerb.Algimantai,nors Jus laikau vienu iš sąžiningiausių politinių apžvalgininkų,šį kartą atleiskite.

-------       2020-03-6 21:10

Nors sąrašas ir nemažas - 80 000, bet - kaip manote? - ar nepaskelbus jo viešai?

patikimui       2020-03-6 20:31

Taip Jūs teisus - ne visur Šiaurės Korėjos režimas veikia.
Bet “Šiaurės Atėnuose” kimirseniška tvaka jau senų seniausiai.
Skirtumai tik 2 - bado dar nėra ir raketų negaminame.
Turime Valstybės Atkūrimo Patriarxą, turime Tą kurui Niekada Neklysta, turime Patriacho įpėdinį Anūką, turime vienintelę teisingą Žmonių Partiją, turime totalinę Propagandą, kuri nuo korėjietiškos skiriasi tik kalba (bet ne turinių) ir tuo kad pumpyrstckaitės ir muiliūtės nedėvi kimono.

 

Patiko       2020-03-6 19:58

šio, korėjietiško triuko, išaiškinimas ir jo apėjimas. Džiaugiuosi, kad ne visur dar korėjos režimas veikia.

Aštrus Rust..tekstas       2020-03-6 19:22

Ir teisingas…VSD- galingas visuotinis tinklas- aštunkojis ant visuomenės kūno,aptarnaujantis ONS režimo nomenklatūrines grupes (ir jų valia suformuojamas), ir visiškai ,kaip ir pati nomenklatūra,  nekontroliuojamas ir neatskaitingas Suverenui…
ONS šulai imitacinių, nesąžiningų, nelygių  rinkimų farso pagalba įkišo mums prezidentu finansinio kapitalo patarnautoją, kuris net negeba suprasti (arba jam šulai draudžia…), kad VSD vadovų keitimas ir jų veiklos (prieš prez. rinkimus )tyrimas jam net naudingas. Tai jam ,be abejo, net padėtų per naujus pr.rinkimus apsisaugoti nuo TS kandidato, bei tyrimas padėtų teisingumo ir viešumo dar norinčiai ,galutinai nesuzombintų piliečių daliai…
Nausėdos siekį tarnauti ,,lovio ‘‘partijų galingiesiems ir ONS režimui, nesuzombinti lietuviai superakivaizdžiai pamatė jau tada, kai jo šutvė superaktyviai naikino demokratijos daigams palankios 3 procentų kartelės įvedimą..
Sąjūdžio veteranas Algirdas

StasysG       2020-03-6 19:18

V. Ekspresą leido atsidaryti. Bet alfos,lt - ne. Tik mirktelėjo alfa, ir tuoj išlindo: puslapis nerastas… Kas čia darosi pas mus? Tulpių ausys lenda?


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė.  Karantinas (II): kinų pavasaris

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 24-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Vladimiras Laučius. Koronavirusas rodo tikrąjį mūsų veidą

Ar tikslinga dėvėti namuose pasiūtą kaukę? Užkrečiamų ligų ir AIDS centro informacija

Roberto de Mattei. Nauji scenarijai koronaviruso eroje

Pasaulio sveikatos organizacija: Kas yra COVID-19 ir kaip TU turėtum elgtis (video)

Vytautas Sinica. Tikrai rimtų iššūkių akivaizdoje turime tik save – savo valstybę ir jos galimybes

Dvaro medikas skėlė iš peties. Audriaus Bačiulio ir Vytauto Sinicos komentarai

Nacionalinio susivienijimo pareiškimas „Dėl būtinybės krizės sąlygomis vadovautis konstitucine valdžios ir demokratinio valdymo samprata“

Liudvikas Jakimavičius. Progresas ir jo rogutės

Geroji Naujiena: Akli mes ar kalti? arba Jo Teismo belaukiant

Junkimės į bendrą maldą stebėdami šv. Mišių transliaciją per televiziją, radiją ar internetu

Andrius Švarplys. 4 klausimai

Visuotiniai ypatingi atlaidai tikintiesiems

Tomas Pueyo. Koronavirusas: Kodėl turime veikti žaibiškai?

Vytautas Rubavičius. Civilizacinis Karūnuotojo veidrodis

Verta pamatyti ir ... pasigrožėti: pandeminė Roma

Rimantas Rubavičius. Apie virusus ir Žemaitiją

Nida Vasiliauskaitė. Penketas su COVID-19 susijusių faktų. Išvada?

Algimantas Rusteika. Dramblių dalybos prasidėjo

Andrius Švarplys. Kas ir kaip išduoda demokratiją?

Patrick Deneen. Kaip universitetai tapo globalizuoto elito kadrų „kalykla“

Povilas Gylys. Paryžiaus tribunolas ir Ingrida Šimonytė

„Iš savo varpinės“: žmonių perteklius planetoje – ar išnyks žmonija?

Laimonas Kairiūkštis. Lietuvoje krizė – nėra ekonomistų

Audrius Bačiulis. Kodėl Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos parengtis nuteikia optimistiškai

Ramūnas Karbauskis. Kodėl opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis taip nori įvesti nepaprastąją padėtį, nors tam nėra teisinio pagrindo?

Šakalienei, Armonaitei, Anūkui, Maldeikienei ir pan. – žiūrėti 3 kartus per dieną prieš valgį, po valgio – pakartoti

Liutauras Stoškus. Dešiniojo pusrutulio lubos

Audrius Bačiulis. Kaip gaminamos Fake News

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.